Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-20, 19:01   #601
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Maluszel spi, nasz rekord w opanowaniu wieczornych placzkow. Za to jak zasnal dotal czkawke ktora go mega wkurzyla i od nowa zabawa. Dzisiaj mnie tak tz wku.wil ze mam ochote go spakowac i wypierniczyc z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2019-07-20 o 19:06
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 19:27   #602
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87013332]No że trzeba kliknąć na post żeby zacytować. Chyba pobiore na nowo, choć z tego co pamiętam to też chyba nie było jak fotki wrzucić chyba że też nie odkryłam jak. Ja zawsze na kompie, a teraz przy małym szybciej mi z telefonu napisać.[/QUOTE]Znaczy mi o mleko chodziło z tym "i jak" bo wizaż już ogarniam.oprocz pogrubienia
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
O właśnie. Zapomniałam.tasteaewy. o nich mi chodziło. Dzięki!
Heh, garnki i drewniane łyżki faktycznie robią robotę O jprld. Wonsz? Przecież bym zemdlała i nie wstała. On by podpełz i mnie zjadł..
A tak serio to co to było? Żmija czy zaskroniec? Innych dziko żyjących chyba w Polsce nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tasteaway są swietni, oni generalnie dużo podróżują z dziećmi, i się dzielą doświadczeniami, nie raz korzystałam z ich porad
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Maluszel spi, nasz rekord w opanowaniu wieczornych placzkow. Za to jak zasnal dotal czkawke ktora go mega wkurzyla i od nowa zabawa. Dzisiaj mnie tak tz wku.wil ze mam ochote go spakowac i wypierniczyc z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co zamalował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 19:47   #603
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Chcialam sciagnac mleko eiec dalam mlodego tztowi. A ze bylo po 19 to mlody placze. Moei do niego pochodz z nim i przytul do siebie to sie uspokaja. A on ze go nie bedzie nosil, usiadl i buja malym, a ten ryczy i ryczy. Mowie znowu wstan i go chwile ponos on sie uspokoi i zasnie, a tz ze nie niech popkacze to sie zmeczy i zasnie. No wtf mowilam mu milion razy ze wyplakiwanie to nie jest metoda uspokajania dziecka. Wiec wzielam malego ponosilam, jak sie uspokoil to dalam smoczka usiadlam i zasnal. I tz zdziwiony ze jemu tak szybko nie zasypia jak placze, czyli mnie oklamywal ze nosil malego i mimo tego maly plakal. A ja np cos w kuchni robilam. On go po prostu trzymal w rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 19:49   #604
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jeżuuuuuuuuuuuuuuuu jestem nieżywa,nadrobiłąm na szybko. Trzeci sezon Domu z papieru i oczywiście nas wciągnął.więc trzeba oglądać


Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Kto mnie przebije?
- zepsuty samochód
- zepsuta indukcja od trzech dni
- od dzisiaj chory pies
- dzisiaj w trakcie karmienia taaaaaaka kupa, że sukienka do prania (nie wiedziałam jak ją mam zdjąć szczerze mówiąc, moja sukienka żeby nie było wątpliwości ), a o kołdrze nie wspomnę nie wiedziałam co w pierwszej kolejności mam ratować nie wspomnę już o wizycie u kardiologa, bo pediatra usłyszała szum i o wizycie u neurologa, a mamy dopiero ponad połowę miesiąca a i jeszcze lodówka!!! Zapomniałam zupełnie o tym cudownym urządzeniu, które dostarczono nam całe połamane w poprzednim tygodniu, i wisienką na torcie jest dziecko, które śpi czasami po 7 godzin na dobę a w tym tygodniu zasypiał o północy, pierwszej i drugiej w nocy jakbyście chciały ponarzekać coś to przeczytajcie, może Wam przejdzie
Współczuję.
Właśnie, sprawdź sobie ubezpieczenie. Mamy takie ubezpieczenie jak szwagierka i ona, kiedy zepsuła jej się indukcja, zgłosiła to do ubezpieczalni i dostała kasę na nową.


Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam się wieczorową porą!

Napisałam rano do tż, że cała trójka zakatarzona, to z pracy wrócił już z bólem głowy, gardła, zęba i jeszcze go coś w klatce łupie, także tego

Ostatnio bąknęłam, że sąsiadka dostała ice watcha na urodziny i ja też chcę taki, a poza tym to za Adę nic nie dostałam no i dziś dostałam zegarek ale wyśmiałam tżta, bo zapomniał że za tydzień mam imieniny i mógł poczekać z tym zegarkiem to już miałby prezent z głowy

Zostawiłam dziś Adzie na czas pracy 300ml mleka, a ta nawet 100 nie zjadła. Podobno tylko miętoliła butelkę i się śmiała do babci. Drugie karmienie przespała i zdążyłam już wrócić.

Jeżeli chodzi o opaleniznę to ja chodzę praktycznie tylko w jednych sandałach, bo są mega wygodne i mam śmiesznie opalone paski

Tydzień temu kupiłam podgrzewacz, a dziś u znajomej się znalazł mój stary. Pytałam wcześniej, bo już nie pamiętałam komu pożyczyłam, ale nie dostałam informacji zwrotnej

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Lilianna a może masz w polisie na dom opcję na zbite szkło? Mogłoby ci coś spaść mi spadła kiedyś szklanka z szafki znad kuchenki i nawet nie wiedziałam, znajoma mi kazała w polisę spojrzeć i dostałam kasę na płytę i wyciągnęłam jeszcze 100zł na koszt montażu.

haha mój też tak miętoli

mój mąż z kolei umierający przez te plecy, no saaajgon z nim mam

ten Ice watch jest bardzo podobny do mojego kupionego jakieś 3 lata temu,fajny

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ja z dzieciakami wczoraj od rana do urzędu, tam mi zeszło dłużej niż myślałam, potem Dominika mama z tz przejęli a ja z małą i moja przyjaciółką zostałam w miescie, poszłyśmy na plener czytelniczy, na obiad w domu byłam koło 17dopiero teraz tez się zbieramy i jedziemy do miasta, mały z moją mamą na plażę a.ja znów na plener bo będzie pisarka którą bardzo lubię a potem na działkę nad morze, i może do poniedziałku zostaniemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to miałaś fajny,ale intensywny dzień

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Było nie było żadna przyjemność... I to w miejscu gdzie leży hela (1m od kanapy) i bawi się młody... Pozbieralam dzieci i rura...
Wyniesiony na łąkę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
oł maj gad! po cyzmś taki chyba zawsze zamykałabym okna tarasowe.

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Sq, u Ciebie to akcje jak w filmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

taaa to u mnie w okolicy były dzisiaj akcje jak w filmie- pościg policyjny, gościu doprowadził do wypadku i trzy auta się zderzyły, on zaczął uciekać na nogach to go postrzelili i zmarł.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Chcialam sciagnac mleko eiec dalam mlodego tztowi. A ze bylo po 19 to mlody placze. Moei do niego pochodz z nim i przytul do siebie to sie uspokaja. A on ze go nie bedzie nosil, usiadl i buja malym, a ten ryczy i ryczy. Mowie znowu wstan i go chwile ponos on sie uspokoi i zasnie, a tz ze nie niech popkacze to sie zmeczy i zasnie. No wtf mowilam mu milion razy ze wyplakiwanie to nie jest metoda uspokajania dziecka. Wiec wzielam malego ponosilam, jak sie uspokoil to dalam smoczka usiadlam i zasnal. I tz zdziwiony ze jemu tak szybko nie zasypia jak placze, czyli mnie oklamywal ze nosil malego i mimo tego maly plakal. A ja np cos w kuchni robilam. On go po prostu trzymal w rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faceci...leniwce...
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 19:50   #605
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Znaczy mi o mleko chodziło z tym "i jak" bo wizaż już ogarniam.oprocz pogrubienia Tasteaway są swietni, oni generalnie dużo podróżują z dziećmi, i się dzielą doświadczeniami, nie raz korzystałam z ich porad Co zamalował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha tośmy się dogadaly, no mam bebiko na dokarmianie super, ale w większych ilościach to mi wymiotuję zaraz spore ilości. Moje mleko mu się nigdy nie cofalo, ani nie ulewal, z mm jest inaczej.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 20:04   #606
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Sq nastepnym razem zamienimy sie, ja ci dam nietoprza a ty mi weza
Oooo 19 godzina i zaczynamy egzorcyzmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie wiem
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Matko i córko. Ja się panicznie boję węży. Raz na spacerze widziałam mikro zaskrońca i myślałam, że zemdleję.
Czy Wam też tak strasznie wypadają włosy? Da się coś z tym zrobić czy to kwestia hormonów?
Hormony... Najpierw wkurza że wypadają a później odrastaja i jak głupek się wygląda z babyhair...
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ale deal. Nie chciałbym ani tego, ani tego! U nas cisza...przed burzą? Lalunia śpi.
Dziś grzeczna w miarę. Nawet pospała na tyle, że ciotka TŻ jej pilnowała, a ja czmychnęłam na budowę pomóc staremu ogarniać styropian na podłogi.
Kurczę, faktycznie mam wrażenie że z czasem robi się taka bardziej "do życia". Widzę coraz więcej umiejętności. I chyba ja powooooli znajduję "instrukcję obsługi" tego brzdąca, zaczynam łapać czego ona może ode mnie chcieć.
Jeszcze czekam aż skończy się 4, trymestr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w pon 12 tygodni... Liczę że to już... I będzie cudnie. A jeszcze zaraz chrzest dkabelka z dupki wygoni to już w ogole!
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Kupiłam pampersy dady trójki ale duze one.. Chyba się pospieszylam a Maja juz 5600 g
Ale koksi z waga!
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Chcialam sciagnac mleko eiec dalam mlodego tztowi. A ze bylo po 19 to mlody placze. Moei do niego pochodz z nim i przytul do siebie to sie uspokaja. A on ze go nie bedzie nosil, usiadl i buja malym, a ten ryczy i ryczy. Mowie znowu wstan i go chwile ponos on sie uspokoi i zasnie, a tz ze nie niech popkacze to sie zmeczy i zasnie. No wtf mowilam mu milion razy ze wyplakiwanie to nie jest metoda uspokajania dziecka. Wiec wzielam malego ponosilam, jak sie uspokoil to dalam smoczka usiadlam i zasnal. I tz zdziwiony ze jemu tak szybko nie zasypia jak placze, czyli mnie oklamywal ze nosil malego i mimo tego maly plakal. A ja np cos w kuchni robilam. On go po prostu trzymal w rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh. Mój to samo. Stoi gapi się w serial o ledwo buja.. Mówię weź się rusz i chodź to obrażony że on cały dzień chodzi i nic zrobić nie. Może. Czyli obejrzeć serialu...
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Jeżuuuuuuuuuuuuuuuu jestem nieżywa,nadrobiłąm na szybko. Trzeci sezon Domu z papieru i oczywiście nas wciągnął.więc trzeba oglądać




Współczuję.
Właśnie, sprawdź sobie ubezpieczenie. Mamy takie ubezpieczenie jak szwagierka i ona, kiedy zepsuła jej się indukcja, zgłosiła to do ubezpieczalni i dostała kasę na nową.





haha mój też tak miętoli

mój mąż z kolei umierający przez te plecy, no saaajgon z nim mam

ten Ice watch jest bardzo podobny do mojego kupionego jakieś 3 lata temu,fajny



to miałaś fajny,ale intensywny dzień



oł maj gad! po cyzmś taki chyba zawsze zamykałabym okna tarasowe.




taaa to u mnie w okolicy były dzisiaj akcje jak w filmie- pościg policyjny, gościu doprowadził do wypadku i trzy auta się zderzyły, on zaczął uciekać na nogach to go postrzelili i zmarł.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



faceci...leniwce...
No niestety muszę mieć otwarty bo młody am wychodzi na dwór więc muszę z nim mieć jakiś kontakt... Nie wiem kiedy to wlazlo..
Ale co ja wiem.. Kiedyś znalazłam ślimaka na środku salonu. Też jakoś wpelzac musiał.. Z godzinę pewnie pelz a ja nie zauważyłam..
Myślę sobie tylko że wąż byk od dziś. A jie że 5 dni z nami żył...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 20:15   #607
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No nie wiem Hormony... Najpierw wkurza że wypadają a później odrastaja i jak głupek się wygląda z babyhair... U nas w pon 12 tygodni... Liczę że to już... I będzie cudnie. A jeszcze zaraz chrzest dkabelka z dupki wygoni to już w ogole! Ale koksi z waga! Eh. Mój to samo. Stoi gapi się w serial o ledwo buja.. Mówię weź się rusz i chodź to obrażony że on cały dzień chodzi i nic zrobić nie. Może. Czyli obejrzeć serialu... No niestety muszę mieć otwarty bo młody am wychodzi na dwór więc muszę z nim mieć jakiś kontakt... Nie wiem kiedy to wlazlo..
Ale co ja wiem.. Kiedyś znalazłam ślimaka na środku salonu. Też jakoś wpelzac musiał.. Z godzinę pewnie pelz a ja nie zauważyłam..
Myślę sobie tylko że wąż byk od dziś. A jie że 5 dni z nami żył...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
wiadomo,że trzeba otwierać, no ale stracha pewnie będziesz mieć



Pisałyście o matach edukacyjnych. Oj tam. Ja mam w domu taką edukacyjną Natalkę, dzięki której mogę nastawić zupę haha Bez kitu, młody ją uwielbia
Tzn. Zosię też, ale Zosi zdecydowanie trzeba pilnować, bo ona niedelikatna. A Tuśka tak go super zabawia,że serce rośnie-uwielbiają się
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-20, 20:27   #608
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
wiadomo,że trzeba otwierać, no ale stracha pewnie będziesz mieć







Pisałyście o matach edukacyjnych. Oj tam. Ja mam w domu taką edukacyjną Natalkę, dzięki której mogę nastawić zupę haha Bez kitu, młody ją uwielbia

Tzn. Zosię też, ale Zosi zdecydowanie trzeba pilnować, bo ona niedelikatna. A Tuśka tak go super zabawia,że serce rośnie-uwielbiają się
No to jest to co mówiła moja koleżanka. Więcej ma czasu jak starsza zostaje w domu niż jak idzie do przedszkola
Ja niestety nie uswiadczam bo młodego trzeba pilnować. Więc ciężko choćby na górę po coś pobiec to targam go ze soba :/
Wspominałam że nie umie sam wejść po schodach.. No bawię się swietnie.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 20:30   #609
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Szlag! Kazio u teściów i tłumacze dyskretnie że rutyna, przyciemnione światło. Mąż zaświecił kinkiety a teść pyk górne światło i gugaja do niego!!! I teść mówi "on zaraz będzie spal" no żeby się nie zdziwił

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 20:42   #610
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87013332]No że trzeba kliknąć na post żeby zacytować. Chyba pobiore na nowo, choć z tego co pamiętam to też chyba nie było jak fotki wrzucić chyba że też nie odkryłam jak. Ja zawsze na kompie, a teraz przy małym szybciej mi z telefonu napisać.[/QUOTE]Jako załącznik tylko musi mieć mniej niż 1mb
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Sq nastepnym razem zamienimy sie, ja ci dam nietoprza a ty mi weza
Oooo 19 godzina i zaczynamy egzorcyzmy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja już zostanę przy moich gołębiach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 20:55   #611
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dobry właściwie wieczór nie czytałam że trzy dni i dopiero nadrobiłam.
Trochę intensywne dni za nami... Czy Wasze dzieciaki też głowę dźwigają do góry i chcą wszystko widzieć? Moja w pozycji leżącej drze się w nieboglosy, wystarczy wziąć na pół siedząca i szczęśliwa. Poza tym budzi się z każdej, nawet turbo drzemki z uśmiechem i to jest super słodkie.

Dziś miała dużo bodźców, byliśmy w zoo i na grillu... I coś nie chcę usnąć. Tzn niby śpi, ale się co chwilę wybudza. Trzepie nogami i rączkami we wszystkie strony.

Co do pomocy dziadków... Hm, na moich rodziców możemy liczyć, ale to od czasu do czasu z wcześniejszym umówieniem. Na razie całej nocy sobie nie wyobrażam... Może jak trochę podrośnie.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-20, 21:07   #612
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Maluszel spi, nasz rekord w opanowaniu wieczornych placzkow. Za to jak zasnal dotal czkawke ktora go mega wkurzyla i od nowa zabawa. Dzisiaj mnie tak tz wku.wil ze mam ochote go spakowac i wypierniczyc z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doczytałam niżej o co poszło. Też bym się wkurłiła. na szczęście u nas Ola to córeczka Tatusia, on ja nosi, lula jak tylko zapłacze. Bardziej niż ja. (no muszę się czasami wysikać czy wynieść pieluchy, to dokładam do łóżeczka czasem płacząca).
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Znaczy mi o mleko chodziło z tym "i jak" bo wizaż już ogarniam.oprocz pogrubienia Tasteaway są swietni, oni generalnie dużo podróżują z dziećmi, i się dzielą doświadczeniami, nie raz korzystałam z ich porad Co zamalował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pogrubienia robię "analogowo"
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Jeżuuuuuuuuuuuuuuuu jestem nieżywa,nadrobiłąm na szybko. Trzeci sezon Domu z papieru i oczywiście nas wciągnął.więc trzeba oglądać




Współczuję.
Właśnie, sprawdź sobie ubezpieczenie. Mamy takie ubezpieczenie jak szwagierka i ona, kiedy zepsuła jej się indukcja, zgłosiła to do ubezpieczalni i dostała kasę na nową.





haha mój też tak miętoli

mój mąż z kolei umierający przez te plecy, no saaajgon z nim mam

ten Ice watch jest bardzo podobny do mojego kupionego jakieś 3 lata temu,fajny



to miałaś fajny,ale intensywny dzień



oł maj gad! po cyzmś taki chyba zawsze zamykałabym okna tarasowe.




taaa to u mnie w okolicy były dzisiaj akcje jak w filmie- pościg policyjny, gościu doprowadził do wypadku i trzy auta się zderzyły, on zaczął uciekać na nogach to go postrzelili i zmarł.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



faceci...leniwce...
O kurczę, faktycznie sceny jak z filmu!
Muszę ogarnąć ten dom z papieru
Ale jak, my jeszcze GoT mamy do nadrobienia. A co mówić zaczynać coś nowego...
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Szlag! Kazio u teściów i tłumacze dyskretnie że rutyna, przyciemnione światło. Mąż zaświecił kinkiety a teść pyk górne światło i gugaja do niego!!! I teść mówi "on zaraz będzie spal" no żeby się nie zdziwił

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Haha, zdziwią się jak im przyjdzie usypiac 2 godziny
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Jako załącznik tylko musi mieć mniej niż 1mbTo ja już zostanę przy moich gołębiach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym wolała przy gołębiach zostać

Panienka się wierci. Śpi chyba jakoś od 19, więc spodziewam się pobudki za jakiś czas. Mam nadzieję że szybko szamke ogarnie i pójdzie spać dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry właściwie wieczór nie czytałam że trzy dni i dopiero nadrobiłam.
Trochę intensywne dni za nami... Czy Wasze dzieciaki też głowę dźwigają do góry i chcą wszystko widzieć? Moja w pozycji leżącej drze się w nieboglosy, wystarczy wziąć na pół siedząca i szczęśliwa. Poza tym budzi się z każdej, nawet turbo drzemki z uśmiechem i to jest super słodkie.

Dziś miała dużo bodźców, byliśmy w zoo i na grillu... I coś nie chcę usnąć. Tzn niby śpi, ale się co chwilę wybudza. Trzepie nogami i rączkami we wszystkie strony.

Co do pomocy dziadków... Hm, na moich rodziców możemy liczyć, ale to od czasu do czasu z wcześniejszym umówieniem. Na razie całej nocy sobie nie wyobrażam... Może jak trochę podrośnie.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
Tego mi brakuje najbardziej. Zn teraz już jakoś ogarniam. Ale wcześniej miałam, nie wiem, żal, wkurzenie, że Ola z każdego spania budzi się z płaczem. Okropnie bylo mi źle z tego powodu. Teraz już tak nie płacze, ale z uśmiechem też się nie budzi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:16   #613
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq wlasnie moj tz tez caly dzien na nogach i ja go rozumiem ze jest zmeczony ale kurfa to jest jego dziecko, ja nie mam serca patrzec 20min jak on placze. Wiadomo ze tez mi placze, jak np chce byc noszony, a ja JUZ musze siku to go zostawiam w lozeczku jak grejpfrutowa. Ale ogolnie mu sie zebralo, bo tylko weszlismy do domu to poszedl do toalety na 20min (poogladac jutjuba pewnie), przyszedl do salonu dalam mu malego zeby odbil a ten za mala konsole. No myslalam ze wyjde z siebie. I jeszcze do mnie mowi ze on z psem nie wychodzi bo pada, powiedzialam ze w takim razie mam to w dooopie, niech pies siedzi od 16 do rana i trzyma siku. Powirdzialam ze malym sie zajac nie ma ochoty, z psem nie wyjdzie to po co w ogole mi taki facet i rownie dobrze moge zostac samotna matka bo z niego porzytku nie ma. Oo sie wkurzyl na mnie zabral psa w deszczu na spacer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2019-07-20 o 21:17
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:16   #614
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ale deal. Nie chciałbym ani tego, ani tego! U nas cisza...przed burzą? Lalunia śpi.
Dziś grzeczna w miarę. Nawet pospała na tyle, że ciotka TŻ jej pilnowała, a ja czmychnęłam na budowę pomóc staremu ogarniać styropian na podłogi.
Kurczę, faktycznie mam wrażenie że z czasem robi się taka bardziej "do życia". Widzę coraz więcej umiejętności. I chyba ja powooooli znajduję "instrukcję obsługi" tego brzdąca, zaczynam łapać czego ona może ode mnie chcieć.
Jeszcze czekam aż skończy się 4, trymestr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi tak smutno, że dobiega końca ten 4 trymestr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:32   #615
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Misha, to przykre, ale ja bym mojemu też tak nagadała jakby mi takie numery wywijał. Albo jeszcze bardziej.
Najlepiej, położyć na kanapie i niech się "samo" wszystko zrobi.
Dobrze że mój chłop z tych ogarniętych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:40   #616
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Misha podłapałam te egzorcyzmy od Ciebie i przynajmniej jak wyje to wiem, że nie tylko ja co wieczór teraz wyganiam szatana
No tż się nie popisał
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:54   #617
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny kp, ile trwa u Was jedno karmienie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 21:58   #618
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Jutro muszę rano jechać po tłumaczenie aktu urodzenia młodej i do urzędu wyrobić jej polski odpowiednik. I muszę jechać z moją dwójką bo rano wszyscy wybywaja, moja mama z juanem na grzyby, tata do pracy, no a ja to chce załatwić jak najszybciej, bo muszę malej paszport wyrobić polski.
Ale za to potem na plener literacki jutro się zaczyna w moim mieście, pewnie nakupie tone książek dla siebie i dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trafiłaś coś fajnego dla dzieci?

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Powiem Ci że nie wiem ocb z tym rykiem przy piersi. Myślałam wcześniej że to o ilość mleka chodzi, ale wczoraj się przekonałam że nie. Po prostu wieczorem jest w przy cycu i tyle. Więc zmieniam tylko piersi naście razy po 3 minuty max każda Taaaa, to gadanie i uśmiechy w środku nocy są the best. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. dobryyyy jest!
Usypiam panienkę w wózku w ogrodzie. Na wertepach. ostatnio lubi i nawet usypia. Co jest dla mnie niezłym szokiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo, w czwartek dostała inny smoczek, o dziwo zaakceptowała, daję jak świruje przy piersi i nie potrafi się uspokoić. Już mam wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, udaje Wam się spać w dzień razem z dziećmi? Czy to jest jakiś mit?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie umiem spać w dzień, ale mam szczęście i wysypiam się w nocy przeważnie

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Nie, nie umiem w dzień spać...



Na razie nie rozłożone ale będzie gładka mata piankowa i baby gym z zawieszonym tałatajstwem



O to to



Nie miej pretensji do siebie, walczyłaś ile mogłaś



Dziewczyny, chwytają już wasze dzieci jakieś grzechotki czy coś? Bo ja mojej wciskam ale na razie nie jarzy Chyba dopiero jak zacznie kontrolować ręce to będzie umiała się coś pobawić?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Nie, chwyta co najwyżej włosy i koszulkę

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Moj pacnie czasami kilka razy zabawke ale to nie jest swiadome. A ogladaja wasze dzieci juz swoje dlonie? Bo moj nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie, za to nie raz macha nimi jak opętana

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Myslalam właśnie o Was dziś. To w poniedziałek?


U nas po lekarzy wyszło że choroba się cofa, osluchowo duże zmiany, z krwi można by coś może szukać na krztusiec ale niekoniecznie po porównaniu ze stanem dziecka. Mamy kontynuować leczenie wziewne i powinno być coraz lepiej bo już jest dużo lepiej wg lekarza.
U osteopaty powiedział że na te bodźce co ona ma że śpi 3 min i pyk obudzona to nie pomoże raczej, bo czarodzieje nie jest (a ja na to liczyłam). Kwestia dojrzałości układu nerwowego. No nic. Przyjdzie za jakiś czas, czas gdy przestaniemy przesypiac noce :/
Także dzień po lekarzach.. Teraz ją wzięłam na zakupy szybkie bo czas drzemki i powinna spać...
Wali cyca, siedzę w samochodzie, przed sklepem

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki, zdrówka

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Kto mnie przebije?
- zepsuty samochód
- zepsuta indukcja od trzech dni
- od dzisiaj chory pies
- dzisiaj w trakcie karmienia taaaaaaka kupa, że sukienka do prania (nie wiedziałam jak ją mam zdjąć szczerze mówiąc, moja sukienka żeby nie było wątpliwości ), a o kołdrze nie wspomnę nie wiedziałam co w pierwszej kolejności mam ratować nie wspomnę już o wizycie u kardiologa, bo pediatra usłyszała szum i o wizycie u neurologa, a mamy dopiero ponad połowę miesiąca a i jeszcze lodówka!!! Zapomniałam zupełnie o tym cudownym urządzeniu, które dostarczono nam całe połamane w poprzednim tygodniu, i wisienką na torcie jest dziecko, które śpi czasami po 7 godzin na dobę a w tym tygodniu zasypiał o północy, pierwszej i drugiej w nocy jakbyście chciały ponarzekać coś to przeczytajcie, może Wam przejdzie
Co za pech

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam się wieczorową porą!

Napisałam rano do tż, że cała trójka zakatarzona, to z pracy wrócił już z bólem głowy, gardła, zęba i jeszcze go coś w klatce łupie, także tego

Ostatnio bąknęłam, że sąsiadka dostała ice watcha na urodziny i ja też chcę taki, a poza tym to za Adę nic nie dostałam no i dziś dostałam zegarek ale wyśmiałam tżta, bo zapomniał że za tydzień mam imieniny i mógł poczekać z tym zegarkiem to już miałby prezent z głowy

Zostawiłam dziś Adzie na czas pracy 300ml mleka, a ta nawet 100 nie zjadła. Podobno tylko miętoliła butelkę i się śmiała do babci. Drugie karmienie przespała i zdążyłam już wrócić.

Jeżeli chodzi o opaleniznę to ja chodzę praktycznie tylko w jednych sandałach, bo są mega wygodne i mam śmiesznie opalone paski

Tydzień temu kupiłam podgrzewacz, a dziś u znajomej się znalazł mój stary. Pytałam wcześniej, bo już nie pamiętałam komu pożyczyłam, ale nie dostałam informacji zwrotnej

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Lilianna a może masz w polisie na dom opcję na zbite szkło? Mogłoby ci coś spaść mi spadła kiedyś szklanka z szafki znad kuchenki i nawet nie wiedziałam, znajoma mi kazała w polisę spojrzeć i dostałam kasę na płytę i wyciągnęłam jeszcze 100zł na koszt montażu.
Zaraził się przez sms biedaczek?

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Ale mam nerwa, już trzeci dzień Mała non stop ze mną bo TŻ chory, wczoraj wieczorem 1,5h wrzasków i noszenia, dołożyć do tego fatalną noc i od 4 stękanie i wicie się jak wąż, dopiero teraz zasypia :/
Czasami mam wszystkiego powyżej uszu

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Brzuszek? Co podziałało?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 22:04   #619
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Szlag! Kazio u teściów i tłumacze dyskretnie że rutyna, przyciemnione światło. Mąż zaświecił kinkiety a teść pyk górne światło i gugaja do niego!!! I teść mówi "on zaraz będzie spal" no żeby się nie zdziwił

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Masakra... Serio jakby 12h dnia to było za mało do gadania...
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Sq wlasnie moj tz tez caly dzien na nogach i ja go rozumiem ze jest zmeczony ale kurfa to jest jego dziecko, ja nie mam serca patrzec 20min jak on placze. Wiadomo ze tez mi placze, jak np chce byc noszony, a ja JUZ musze siku to go zostawiam w lozeczku jak grejpfrutowa. Ale ogolnie mu sie zebralo, bo tylko weszlismy do domu to poszedl do toalety na 20min (poogladac jutjuba pewnie), przyszedl do salonu dalam mu malego zeby odbil a ten za mala konsole. No myslalam ze wyjde z siebie. I jeszcze do mnie mowi ze on z psem nie wychodzi bo pada, powiedzialam ze w takim razie mam to w dooopie, niech pies siedzi od 16 do rana i trzyma siku. Powirdzialam ze malym sie zajac nie ma ochoty, z psem nie wyjdzie to po co w ogole mi taki facet i rownie dobrze moge zostac samotna matka bo z niego porzytku nie ma. Oo sie wkurzyl na mnie zabral psa w deszczu na spacer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jeszcze musisz pewnie być wdzięczna że poszedł...
Ale z toaleta tak jest... Ja pamiętam jak z małą bujalam się od 10 bez siku bez jedzenia, o 15 po synka, dalej mała ryk, ten biega. Wpada mój mąż po 17 i mówi że on zaraz któreś weźmie ale musi tylko się przebrać i siku pójdzie... Gdzie ja głodna 10x powinnam sikac i w ubraniach nieadekwatnych do pogody bo rano było 13 a teraz jest 27 stopni :/ ale on spokojnie musi się wysikac. Spooookooojnie!
Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, ile trwa u Was jedno karmienie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A różnie. Czasem 3 min a czasem 40

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-20, 22:12   #620
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Tak tak jak siedzi to ajsne ale jeszcze do siedzenia ok pół roku, coś robić trzeba


Mamy w domu węża.. Ja pikole jaka akcja.. Ja zobaczyłam, stary że mi się pryzwidzialo... Wlazlo toto w drewno do kominka. Szukał walczył, zakryl pudelkiem... Dzwonimy do różnych służb i nikt nie chce przyjechać...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jak to wąż uciekłabym

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Jeżuuuuuuuuuuuuuuuu jestem nieżywa,nadrobiłąm na szybko. Trzeci sezon Domu z papieru i oczywiście nas wciągnął.więc trzeba oglądać




Współczuję.
Właśnie, sprawdź sobie ubezpieczenie. Mamy takie ubezpieczenie jak szwagierka i ona, kiedy zepsuła jej się indukcja, zgłosiła to do ubezpieczalni i dostała kasę na nową.





haha mój też tak miętoli

mój mąż z kolei umierający przez te plecy, no saaajgon z nim mam

ten Ice watch jest bardzo podobny do mojego kupionego jakieś 3 lata temu,fajny



to miałaś fajny,ale intensywny dzień



oł maj gad! po cyzmś taki chyba zawsze zamykałabym okna tarasowe.




taaa to u mnie w okolicy były dzisiaj akcje jak w filmie- pościg policyjny, gościu doprowadził do wypadku i trzy auta się zderzyły, on zaczął uciekać na nogach to go postrzelili i zmarł.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



faceci...leniwce...
Też oglądam fajne masz rozrywki w sąsiedztwie

U nas dzisiaj święto cycka... Tylko to ja interesowało. Enty raz usypiam, w dzień tylko krótkie drzemeczki, ciekawe czy teraz się uda. Za to w czwartek był u niej kuzyn 3 letni z śmiał się do niej i pokazywał zabawki, słodki widok

O i jeszcze dzisiaj po zapełnieniu pieluszki wzdrygnela się i powiedziała 'fue' coraz więcej dźwięków od niej słyszę, mega mnie to cieszy i rozczula

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 22:16   #621
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Trafiłaś coś fajnego dla dzieci?



U nas to samo, w czwartek dostała inny smoczek, o dziwo zaakceptowała, daję jak świruje przy piersi i nie potrafi się uspokoić. Już mam wyrzuty sumienia



Nie umiem spać w dzień, ale mam szczęście i wysypiam się w nocy przeważnie



Nie, chwyta co najwyżej włosy i koszulkę



Też nie, za to nie raz macha nimi jak opętana



Trzymam kciuki, zdrówka



Co za pech



Zaraził się przez sms biedaczek?



Brzuszek? Co podziałało?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Dla starszaka książeczkę z okienkami o działaniu lotniska plus 2 o kici koci
A dzis sobie książkę jednej z moich ulubionych pisarek, a że była to mi się podpisala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 23:23   #622
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Dla starszaka książeczkę z okienkami o działaniu lotniska plus 2 o kici koci
A dzis sobie książkę jednej z moich ulubionych pisarek, a że była to mi się podpisala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej ej ej ta o lotnisku co rusza się samolot jak startuje? Nie pamiętam nazwy... Super jest!
W ogóle polecam Ci i innym matkom swiatksiazki outlet. Mega tanie pozycje są. Ostatnio kupiłam z 12 książek za nie cała 100
Z lotniska to! Patrz to! https://www.swiatksiazki.pl/outlet-z...4-ksiazka.html jest zarabiste!!
Cześć książek jest np naderwana (coś jakby spadła Ci twarda okładka rogiem i się wgniotlo) a część mam takich że kij wie czemu w outlecie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:29 ----------

I przez ts rozmowę weszłam do tego outlet i stowka niemoja... Ja chyba najwięcej wydaje na ksiazki... Nie ubrania, nie jedzenie, nie zabawki... Książki.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 23:36   #623
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Matko i córko. Ja się panicznie boję węży. Raz na spacerze widziałam mikro zaskrońca i myślałam, że zemdleję.
Czy Wam też tak strasznie wypadają włosy? Da się coś z tym zrobić czy to kwestia hormonów?
Mi nie wypadają więcej niż normalnie ale ja ciągle biorę suplementy, które brałam w ciąży.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, ile trwa u Was jedno karmienie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem 8 minut a czasem i 38
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 01:35   #624
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Sq wlasnie moj tz tez caly dzien na nogach i ja go rozumiem ze jest zmeczony ale kurfa to jest jego dziecko, ja nie mam serca patrzec 20min jak on placze. Wiadomo ze tez mi placze, jak np chce byc noszony, a ja JUZ musze siku to go zostawiam w lozeczku jak grejpfrutowa. Ale ogolnie mu sie zebralo, bo tylko weszlismy do domu to poszedl do toalety na 20min (poogladac jutjuba pewnie), przyszedl do salonu dalam mu malego zeby odbil a ten za mala konsole. No myslalam ze wyjde z siebie. I jeszcze do mnie mowi ze on z psem nie wychodzi bo pada, powiedzialam ze w takim razie mam to w dooopie, niech pies siedzi od 16 do rana i trzyma siku. Powirdzialam ze malym sie zajac nie ma ochoty, z psem nie wyjdzie to po co w ogole mi taki facet i rownie dobrze moge zostac samotna matka bo z niego porzytku nie ma. Oo sie wkurzyl na mnie zabral psa w deszczu na spacer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez z mala chodze lulam śpiewam i Bujam daje ją TZ a on stanie w miejscu i buja ehh faceci
Obudziła sie po prawie 5 godz (szok) zjadła i tak sie wije i pierdzi ze się rozbudzila..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 02:08   #625
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale dziwić reż coś się uczą. U nas np była sowa co jak ciągniesz wydaje dźwięk. Albo lisek który się ruszal jak był jakiś dźwięk. Jakby przyczynowoskutkowe. Choć jak to powiedziała inna mama lutowka. Dziecko uczy się zależności przyczynowoskutkowe jak płacze i dostaje jeść
Jak dla mnie dzieci się tym bawią. Co za różnica czy się zawiesi to nad dzieckiem na macie czy ułoży dookoła niego piłki itp. Z tym że jak mówie. Musi być coś innego niż tylko leży i się gapi
A te usta to teraz. 5miesieczne dziecko ma na to wywalone. Fajnie ale to żadna atrakcją. Łatwo pisać że mama że mimika. Takie dziecko się nudzi po jakiś 30-40s. Serio polecam każdej matce mate bo inaczej uja w domu zrobi. Musi być coś czym dziecko zajmie się samoObserwuj czy moczg pieluszki

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Czyli w końcu Ty jakie maty polecasz? Bo już się pogubiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Wiecie co z Sysą? Bo dawno się nie udzielała.

My mamy problem z małym bo przyzwyczaił się do usypiania w chicco. Żeby szybciej zasnął to go w nim wozilsmy przód tył i kurde tak się przyzwyczaił do tego rodzaju usypiania że nie chce teraz spać w normalnym łóżeczku ani nigdzie indziej. Nie zaśnie bez wozenia/bujania ehhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 03:53   #626
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kurcze zaczynam się martwić. Kazik jskis marudny, stęka, przy jedzeniu się wierci z rana np. nie dojadl. Nie wiem. Temp niby nie ma.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Mi cdl polecała lansinoh bo miękkie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Kochana, może skok? Moja przez kilka dni jadła po 20, 30ml na siłę co 3h, tzn. dużo się nakombinowalam, żeby zjadła cokolwiek. Nawet byliśmy u pediatry bo się balam, że się odwodni. Samo przeszło a ona zaczęła się tak pięknie uśmiechać i gugac do mnie i już zajada. Ilości bez szału ale chyba tyle jej wystarcza. Zwalam na skok bo bałam się, że mleko, że przez skazę bo znowu mamy problemy ale niee.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:48 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Czyli w końcu Ty jakie maty polecasz? Bo już się pogubiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Wiecie co z Sysą? Bo dawno się nie udzielała.

My mamy problem z małym bo przyzwyczaił się do usypiania w chicco. Żeby szybciej zasnął to go w nim wozilsmy przód tył i kurde tak się przyzwyczaił do tego rodzaju usypiania że nie chce teraz spać w normalnym łóżeczku ani nigdzie indziej. Nie zaśnie bez wozenia/bujania ehhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju, dziękuję, że o mnie pytasz. Właśnie usiadłam, żeby nadrobić bo malutka zasypia po jedzeniu. U nas cienko ostatnio było i mało siły, żeby czytać, mało siły, żeby nadrabiać. Skaza daje nam w kość konkretnie. Myślałam, że już lepiej i chwilę było lepiej ale doopa. Podlamalam się trochę ale się nie dam i przetrwam. Mam dużą nadzieję, że będzie lepiej po 3msc jak zoladeczek dojrzeje bardziej.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 05:07   #627
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Uchhh, u mnie do tyłka noc. Wyjechaliśmy na działkę nad jezioro z moją rodzinką i Stasio padł już o 19, potem od 23 do 5 budził się co chwila dosłownie... Nawet nie będę liczyc ile razy. W końcu po 5 wymiękłam i spacerujemy. Oczywiście na spacerze uspal się w 5 minut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 05:51   #628
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Dla starszaka książeczkę z okienkami o działaniu lotniska plus 2 o kici koci
A dzis sobie książkę jednej z moich ulubionych pisarek, a że była to mi się podpisala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ej ej ej ta o lotnisku co rusza się samolot jak startuje? Nie pamiętam nazwy... Super jest!
W ogóle polecam Ci i innym matkom swiatksiazki outlet. Mega tanie pozycje są. Ostatnio kupiłam z 12 książek za nie cała 100
Z lotniska to! Patrz to! https://www.swiatksiazki.pl/outlet-z...4-ksiazka.html jest zarabiste!!
Cześć książek jest np naderwana (coś jakby spadła Ci twarda okładka rogiem i się wgniotlo) a część mam takich że kij wie czemu w outlecie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:29 ----------

I przez ts rozmowę weszłam do tego outlet i stowka niemoja... Ja chyba najwięcej wydaje na ksiazki... Nie ubrania, nie jedzenie, nie zabawki... Książki.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Świetne są takie książeczki, muszę zacząć zbierać
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Uchhh, u mnie do tyłka noc. Wyjechaliśmy na działkę nad jezioro z moją rodzinką i Stasio padł już o 19, potem od 23 do 5 budził się co chwila dosłownie... Nawet nie będę liczyc ile razy. W końcu po 5 wymiękłam i spacerujemy. Oczywiście na spacerze uspal się w 5 minut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może za dużo wrażeń albo przez nowe miejsce? Moja wróciła do trybu z pobudką po 1, już nie ma spania 7h

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 06:21   #629
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny ktore używały Ziaji na ciemieniuche. Po ilu uzyciach zeszla??
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 06:40   #630
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Czyli w końcu Ty jakie maty polecasz? Bo już się pogubiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Wiecie co z Sysą? Bo dawno się nie udzielała.

My mamy problem z małym bo przyzwyczaił się do usypiania w chicco. Żeby szybciej zasnął to go w nim wozilsmy przód tył i kurde tak się przyzwyczaił do tego rodzaju usypiania że nie chce teraz spać w normalnym łóżeczku ani nigdzie indziej. Nie zaśnie bez wozenia/bujania ehhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy od wieku. Właśnie o to chodzi.
Bo garnek będzie dobry dla 7-8 miesięcznego dziecka. Nie zastąpi rozrywki takiemu 4miesiace
Babygyn raczej dla mlodszych
Maty interaktywne żeby coś się działo, jakiś dźwięk, może światło dla starszych. Wciąż niesiedzacych dzieci.
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Kochana, może skok? Moja przez kilka dni jadła po 20, 30ml na siłę co 3h, tzn. dużo się nakombinowalam, żeby zjadła cokolwiek. Nawet byliśmy u pediatry bo się balam, że się odwodni. Samo przeszło a ona zaczęła się tak pięknie uśmiechać i gugac do mnie i już zajada. Ilości bez szału ale chyba tyle jej wystarcza. Zwalam na skok bo bałam się, że mleko, że przez skazę bo znowu mamy problemy ale niee.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:48 ----------

Jeju, dziękuję, że o mnie pytasz. Właśnie usiadłam, żeby nadrobić bo malutka zasypia po jedzeniu. U nas cienko ostatnio było i mało siły, żeby czytać, mało siły, żeby nadrabiać. Skaza daje nam w kość konkretnie. Myślałam, że już lepiej i chwilę było lepiej ale doopa. Podlamalam się trochę ale się nie dam i przetrwam. Mam dużą nadzieję, że będzie lepiej po 3msc jak zoladeczek dojrzeje bardziej.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Jesteście na mleku bez bmk i nadal problemy ze skórą? Czy brzuszek? biedna
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Uchhh, u mnie do tyłka noc. Wyjechaliśmy na działkę nad jezioro z moją rodzinką i Stasio padł już o 19, potem od 23 do 5 budził się co chwila dosłownie... Nawet nie będę liczyc ile razy. W końcu po 5 wymiękłam i spacerujemy. Oczywiście na spacerze uspal się w 5 minut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O fak. O 5 na spacerze nigdy nie byłam
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore używały Ziaji na ciemieniuche. Po ilu uzyciach zeszla??
Nigdy nie zeszła od ziajki

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Faiza ja krocie na książki wydaje. Już coś kupuje Helence jak widzę w fajnej cenie itp... Mam pi starszym ale są przecież nowości

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.