Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-23, 08:16   #841
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

dermedic linum emolient. Stosowała któraś na ciemieniuche?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:19   #842
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Sq, Twoja mama to jest mistrzyni wspierających tekstów czasem jak piszesz co ona mówi to masaaakra nie żeby u mnie było idealnie, co to to nie xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jest wlsnsie taka. Typ "ja miałam dwójkę, sama w domu, praca studia i dałam radę i nie byłam zmęczona"... Inna sprawa że to było jak ja byłam w gimnazjum. Typ póki nie będę miała więcej dzieci to w życiu nie będę miała prawa narzekać.

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Taaaa, tż akurat będzie za tym, żeby jego mamusia siedziała na Olą. Dam sobi rękę uciąć.



Dzięki za opinię o thermo. Zastanawiałam się kiedyś nad tym lidlowym. Ciekawe tylko jak z wytrzymałością. Chociaż... Bratowej TM nawalił po pół roku ( waga się zepsuła).
Ja też czasem zalewam buzię mlekiem- właśnie oczy, albo nos. Jak się tak wierci przy cycku i wierci to czasem odsunie paszczę i wtedy sik! mleko na nos


Haha, coś z tą "magią tłumu" jest. Bratanica tż jak poszła do żłobka to też nie chodziła. JEDEN dzień jej wystarczył. Jak wróciła po żłobku to dotąd wstawała i się przewracała aż dopięła swego .

U nas noc beznadziejna. Ale czego się spodziewać jak przespała prawie cały dzień? Po 22 już spała do 1 z minutami. Jak się ucieszyłam że usnęła o 2 po 40 minutach jedzenia i usypiania, tak obudziła się 2.45 i już co godzinę. 4 jeść mikrodrzemka, 5 jeść mikrodrzemka, 6 jeść drzemka do 7. Kurła.
Teraz świruje przy cycku.
Wszystko kurde dalej przez ten brzuch. Gazy ją wybudzają. Nogi chodzą jak wściekłe. No przekląć mi się chce mocno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dajecie dalej espumisan?

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Ooo u mojego idzie mega, ale rzyg tylko na ramieniu albo bede miala chlustajace mlekiem dziecko. Za to na nogi klade zeby twiczyc rzuszek, tyle ze mlody protestuje jak zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jakie ma Twój synek gabaryty ale celuj na nogi klatkę i pupę. Brzuch wisi, może wtedy nie rzygnie.. No ale moja Helena jest odpowiednio długa na takie manewry :S


Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kazinek waży ok 5500. 50 centyl

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

U Was alergia na bmk? Nam wczoraj pediatra kazał obserwować dziecko pod tym kątem ;/ mozesz napisać coś więcej? Jakie objawy, badania

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Brawooo!

Dziwne zalecenia obserwować. Z tego co ja wiem to się eliminuje 100% czyli w szynkach slodyczach pieczyqie i 3-4 tyg. Są efekty to to to, nie ma to to nie to.


Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kurcze w niedzielę teściowa zapodala do Kazia tekst: mama ma okulary i ja mam. Co Kaziuniu, dwie mamy (?)... Yyy po Waszych opowieściach np. po wizycie w przychodni z teściową to mnie tak trochę wzdrygnelo. Z karmieniem też. Zapytała: no to która karmi? Ja mówię, że mogę ja albo ona jak chce a ona: "która pierwsza" tak jak by to wyścigi były, która pierwsza się zgłosi to wygrywa i karmi ale niech sobie karmi, ja mam to na co dzień

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Dzięki!!! Spróbuję

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Kolejna!!! :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:20   #843
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nawet ładne jak na 5_10_15Screenshot_20190723-091829.jpgScreenshot_20190723-091809.jpgScreenshot_20190723-091848.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:23   #844
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
U nas zaczęło się od kilkugodzinnych, nie do opanowania wrzasków po jedzeniu Bebiko/Bebilonu. Bóle brzuszka. Potem już na mleku specjalnym były zaparcia, potem rozwolnienia, łuszczące się czerwone uszy (typowy objaw skazy), potem to samo na szyi, główce, brwiach. Niepokój, problemy z zasypianiem. No chyba wszystko co mozliwe. Ale lekarze mówią, że u nas ekstremalny przypadek. Są dzieci, które po delikatnej zmianie mleka czują się super i wszystko znika. Mają tylko mała wysypkę na buzi. Więc moga być rozne objawy. Ale mysle, że ból brzuszka towarzyszy każdemu dzidziusiowi z alergią na bmk. Uważaj bo lekarze bardzo często diagnozują skazę bez powodu.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
O mamo...
Ja walczę z ciemieniuchą, ma od czoła do środka głowy, i trochę na brwiach. Oliwka i wyczesywanie było, Ziajka na ciemieniuche była, dziś kolej na linomag i mam nadzieję że pomoże. Ale.to lajcik w.poroenaniu do tego co ty miałaś...ale teraz już dobrze, prawda?
Nasza niunia dziś 2 miesiące! Kiedy to zleciało, powiedzcie mi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:34   #845
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No jest wlsnsie taka. Typ "ja miałam dwójkę, sama w domu, praca studia i dałam radę i nie byłam zmęczona"... Inna sprawa że to było jak ja byłam w gimnazjum. Typ póki nie będę miała więcej dzieci to w życiu nie będę miała prawa narzekać.



A dajecie dalej espumisan?


Nie wiem jakie ma Twój synek gabaryty ale celuj na nogi klatkę i pupę. Brzuch wisi, może wtedy nie rzygnie.. No ale moja Helena jest odpowiednio długa na takie manewry :S




Brawooo!

Dziwne zalecenia obserwować. Z tego co ja wiem to się eliminuje 100% czyli w szynkach slodyczach pieczyqie i 3-4 tyg. Są efekty to to to, nie ma to to nie to.




Kolejna!!! :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Obserwować w sensie skórę. Powiedział, ze lekko szorstka i że może się coś zaczynać. W razie wy kazał dzwonić. Powiedział, że nie można tak zbyt pochopnie dać mleka dla alergików. No nie wiem, jakoś mu ufam poki co.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:34   #846
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Taaaa, tż akurat będzie za tym, żeby jego mamusia siedziała na Olą. Dam sobi rękę uciąć.



Dzięki za opinię o thermo. Zastanawiałam się kiedyś nad tym lidlowym. Ciekawe tylko jak z wytrzymałością. Chociaż... Bratowej TM nawalił po pół roku ( waga się zepsuła).
Ja też czasem zalewam buzię mlekiem- właśnie oczy, albo nos. Jak się tak wierci przy cycku i wierci to czasem odsunie paszczę i wtedy sik! mleko na nos


Haha, coś z tą "magią tłumu" jest. Bratanica tż jak poszła do żłobka to też nie chodziła. JEDEN dzień jej wystarczył. Jak wróciła po żłobku to dotąd wstawała i się przewracała aż dopięła swego .

U nas noc beznadziejna. Ale czego się spodziewać jak przespała prawie cały dzień? Po 22 już spała do 1 z minutami. Jak się ucieszyłam że usnęła o 2 po 40 minutach jedzenia i usypiania, tak obudziła się 2.45 i już co godzinę. 4 jeść mikrodrzemka, 5 jeść mikrodrzemka, 6 jeść drzemka do 7. Kurła.
Teraz świruje przy cycku.
Wszystko kurde dalej przez ten brzuch. Gazy ją wybudzają. Nogi chodzą jak wściekłe. No przekląć mi się chce mocno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas równie atrakcyjna noc, nawet rano nie udało się dospać bo mnie 2h kopała i się kręciła aż się rozbudziłam Kiedy się te okropne noce skończą

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:37   #847
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Nawet ładne jak na 5_10_15Załącznik 7684389Załącznik 7684390Załącznik 7684391

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ej super!! No jak na 5-10-15 to bardzo ładne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 08:38   #848
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, co można/trzeba kupić z ubranek na jesień/zimę? Jakieś kurtki mają sens? Czy raczej te kombinezony? I kupujecie na wyrost czy raczej jeszcze poczekać?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ej super!! No jak na 5-10-15 to bardzo ładne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda? ;D a po 15-30zł

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:38   #849
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Elsabel, gdzie jedziecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedziemy do Świnoujścia
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
U nas zaczęło się od kilkugodzinnych, nie do opanowania wrzasków po jedzeniu Bebiko/Bebilonu. Bóle brzuszka. Potem już na mleku specjalnym były zaparcia, potem rozwolnienia, łuszczące się czerwone uszy (typowy objaw skazy), potem to samo na szyi, główce, brwiach. Niepokój, problemy z zasypianiem. No chyba wszystko co mozliwe. Ale lekarze mówią, że u nas ekstremalny przypadek. Są dzieci, które po delikatnej zmianie mleka czują się super i wszystko znika. Mają tylko mała wysypkę na buzi. Więc moga być rozne objawy. Ale mysle, że ból brzuszka towarzyszy każdemu dzidziusiowi z alergią na bmk. Uważaj bo lekarze bardzo często diagnozują skazę bez powodu.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Ojej, to poważnie mieliście. A jak to dalej powinno być z tą skazą? Ona przechodzi z wiekiem czy przy rozszerzaniu diety też trzeba uważać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:46   #850
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jedziemy do Świnoujścia Ojej, to poważnie mieliście. A jak to dalej powinno być z tą skazą? Ona przechodzi z wiekiem czy przy rozszerzaniu diety też trzeba uważać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z tego co wiem robi się próby. Np podaje się odrobinę masła, albo sera żółtego. Jesli wystąpi reakcja czeka się jakiś czas i znowu próba

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:00   #851
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

dziewczyny odbijacie dzieci w nocy? ja nie, Mala pojadla i spiaca odkladalam ja do lozeczka. Dzis obudzila sie na karmienie 5-30 podnioslam ja w pionie i chlusnela mlekiem i nam sie zachlysnela mocno ( potem po 6 usnela i obudzila sie za chwile z placzem i zwymiotowala buzia i nosem dodatkowo u nas dzis szaro i deszczowo ehh co za dzien
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 09:03   #852
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Obserwować w sensie skórę. Powiedział, ze lekko szorstka i że może się coś zaczynać. W razie wy kazał dzwonić. Powiedział, że nie można tak zbyt pochopnie dać mleka dla alergików. No nie wiem, jakoś mu ufam poki co.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co można/trzeba kupić z ubranek na jesień/zimę? Jakieś kurtki mają sens? Czy raczej te kombinezony? I kupujecie na wyrost czy raczej jeszcze poczekać?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Prawda? ;D a po 15-30zł

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja mam na 74 na jesień lub zime Do auta cienki dresowy bo ja w aucie woze bez kurtek czy kombinezonow tych zewnętrznych.
Kupiłam jedno używane za poldsrno a drugie w smyku na promkach zimowych

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Ja kurtki i kombinezony zimowe zaesze kupuje używane jak widzę 139zl a używane za 20-40zl to nawet nie myślę
Raz mi się tylko zdarzylo że babka mi wysłała że załamanym zamkniem
Ale to mama mi naprawila

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:04   #853
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
O mamo...
Ja walczę z ciemieniuchą, ma od czoła do środka głowy, i trochę na brwiach. Oliwka i wyczesywanie było, Ziajka na ciemieniuche była, dziś kolej na linomag i mam nadzieję że pomoże. Ale.to lajcik w.poroenaniu do tego co ty miałaś...ale teraz już dobrze, prawda?
Nasza niunia dziś 2 miesiące! Kiedy to zleciało, powiedzcie mi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taak, teraz już oki. Znaczy często atakuje nam uszka ale smaruje maścią i znika, później znowu się pojawia i tak w kolko. Lekarze mówią, że tak już będzie dopóki nie wyrośnie.
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jedziemy do Świnoujścia Ojej, to poważnie mieliście. A jak to dalej powinno być z tą skazą? Ona przechodzi z wiekiem czy przy rozszerzaniu diety też trzeba uważać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są dzieci, które wyrastają i takie którym skaza towarzyszy do końca ale to rzadkosc. Trzeba uważać przy rozszerzaniu diety bardzo. Już się właśnie dowiadywałam gdzie kupić kaszki bezmleczne itd. i okazuje się, że na rynku jest ich dużo. Potem około roczku próbować podawać nabiał delikatnie i obserwować. Liczę, że nam z tego wyrośnie. Moj mąż miał taką potężna skazę, zmiany skorne, bóle brzuszka itd. a teraz śladu nie ma. Tak to już jest, człowiek chodzi w ciąży 9msc a dziecko dziedziczy po nas tylko uszy. Przynajmniej w moim przypadku, cały ojciec.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:07   #854
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Taak, teraz już oki. Znaczy często atakuje nam uszka ale smaruje maścią i znika, później znowu się pojawia i tak w kolko. Lekarze mówią, że tak już będzie dopóki nie wyrośnie.Są dzieci, które wyrastają i takie którym skaza towarzyszy do końca ale to rzadkosc. Trzeba uważać przy rozszerzaniu diety bardzo. Już się właśnie dowiadywałam gdzie kupić kaszki bezmleczne itd. i okazuje się, że na rynku jest ich dużo. Potem około roczku próbować podawać nabiał delikatnie i obserwować. Liczę, że nam z tego wyrośnie. Moj mąż miał taką potężna skazę, zmiany skorne, bóle brzuszka itd. a teraz śladu nie ma. Tak to już jest, człowiek chodzi w ciąży 9msc a dziecko dziedziczy po nas tylko uszy. Przynajmniej w moim przypadku, cały ojciec.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Takie zwykłe są hole nominal helpa
Albo w ogóle dawać kasze jak dla dorosłych najzwyklejsze na świecie współczuję bardzo bo ja byłam na diecie bmk raz smaa przy KP a później i ja i młody jak już miał RD (rozszerzanie diety. Proponuję przyjąć skeot bo temat zaraz się pojawi więc dużo szybciej tak ). Korzystałam z blogów weganskich i jakoś szło

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:08   #855
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
dziewczyny odbijacie dzieci w nocy? ja nie, Mala pojadla i spiaca odkladalam ja do lozeczka. Dzis obudzila sie na karmienie 5-30 podnioslam ja w pionie i chlusnela mlekiem i nam sie zachlysnela mocno ( potem po 6 usnela i obudzila sie za chwile z placzem i zwymiotowala buzia i nosem dodatkowo u nas dzis szaro i deszczowo ehh co za dzien
Pediatra nam wczoraj powiedzieial, żeby dać dziecku kliny pod materac. Ja mam książki pod lozeczkiem z jednej strony. W wózku też materac pod kątem ustawilam. Nawet nie wiedziałam ze sie da, ale instrukcja mnie oświeciła

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:08   #856
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A na zimę to jeszcze czapki jkas chusta pod szyję, rękawiczki nie, mogą być niechodki kozaki do spacerówki

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:10   #857
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Taak, teraz już oki. Znaczy często atakuje nam uszka ale smaruje maścią i znika, później znowu się pojawia i tak w kolko. Lekarze mówią, że tak już będzie dopóki nie wyrośnie.Są dzieci, które wyrastają i takie którym skaza towarzyszy do końca ale to rzadkosc. Trzeba uważać przy rozszerzaniu diety bardzo. Już się właśnie dowiadywałam gdzie kupić kaszki bezmleczne itd. i okazuje się, że na rynku jest ich dużo. Potem około roczku próbować podawać nabiał delikatnie i obserwować. Liczę, że nam z tego wyrośnie. Moj mąż miał taką potężna skazę, zmiany skorne, bóle brzuszka itd. a teraz śladu nie ma. Tak to już jest, człowiek chodzi w ciąży 9msc a dziecko dziedziczy po nas tylko uszy. Przynajmniej w moim przypadku, cały ojciec.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
U mnie syn do mnie podobny, kazdy tak mówi. Dobrze, bedzie ladny sesese

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:15   #858
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Pediatra nam wczoraj powiedzieial, żeby dać dziecku kliny pod materac. Ja mam książki pod lozeczkiem z jednej strony. W wózku też materac pod kątem ustawilam. Nawet nie wiedziałam ze sie da, ale instrukcja mnie oświeciła

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Moja spi na poduszce klin. Jak nosicie dzieci?? W takiej jakby kolysce? Ja najczęściej brzuszek do brzuszka Tak jakby była w chuscie i tak najbardziej lubi. A Wy?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:27   #859
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Basen. Czy któraś o tym myślała?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 09:41   #860
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Moja spi na poduszce klin. Jak nosicie dzieci?? W takiej jakby kolysce? Ja najczęściej brzuszek do brzuszka Tak jakby była w chuscie i tak najbardziej lubi. A Wy?
Ja najczęściej w kołysce ale plecami do mnie. Nawet przy usypianiu gwiazda przeważnie nie chce twarzą do mamuni

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Basen. Czy któraś o tym myślała?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja myślę, ale sama nie wiem. Nawet trener dzieci mówił by się jeszcze wstrzymać z takim maluchem. Pomyślę na jesieni.
Moje starszaki chodzą na regularne zajęcia odkąd skończyły 4 lata. Bardzo szybko nauczyły się pływać.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:51   #861
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Moja spi na poduszce klin. Jak nosicie dzieci?? W takiej jakby kolysce? Ja najczęściej brzuszek do brzuszka Tak jakby była w chuscie i tak najbardziej lubi. A Wy?
W kolysce. W pionie jest niezdrowo bez chuaty
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Basen. Czy któraś o tym myślała?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Helka idzie od września

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:54   #862
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny napiszcie co na ciemieniuche polecalyscie. Coś na d... Tylko nie wiem czy dermecin czy dermedic

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 09:59   #863
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Taak, teraz już oki. Znaczy często atakuje nam uszka ale smaruje maścią i znika, później znowu się pojawia i tak w kolko. Lekarze mówią, że tak już będzie dopóki nie wyrośnie.Są dzieci, które wyrastają i takie którym skaza towarzyszy do końca ale to rzadkosc. Trzeba uważać przy rozszerzaniu diety bardzo. Już się właśnie dowiadywałam gdzie kupić kaszki bezmleczne itd. i okazuje się, że na rynku jest ich dużo. Potem około roczku próbować podawać nabiał delikatnie i obserwować. Liczę, że nam z tego wyrośnie. Moj mąż miał taką potężna skazę, zmiany skorne, bóle brzuszka itd. a teraz śladu nie ma. Tak to już jest, człowiek chodzi w ciąży 9msc a dziecko dziedziczy po nas tylko uszy. Przynajmniej w moim przypadku, cały ojciec.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
U nas odwrotnie: córka jest skóra zdjęta ze mnie. Ostatnio moja mama przywiozła moje zdjęcia z dzieciństwa i normalnie identyczna Oby tak było też pod wzgledem zdrowotnym, bo nie mam żadnych problemów, a TŻ jest alergikiem. Na razie u małej nie zaobserwowałam żadnych objawów, no ale nie łudzę się, że tak już zostanie. Oby tylko nie skaza, bo nie dam rady żyć bez niabiału
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Basen. Czy któraś o tym myślała?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Tak! Ja będę chodzić z koleżanką i jej córką miesiąc starszą od Ali. Podobno już po 3 miesiącu można zaczynać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 10:01   #864
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie co na ciemieniuche polecalyscie. Coś na d... Tylko nie wiem czy dermecin czy dermedic

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Dermicin.

Dzięki za wypowiedzi, też myślę że to od długie noszenia w tej pozycji plecki do brzucha. No ale teściowa nie wierzy, dzwoniła do mnie, że przecież on nie był na pionowo, tylko na niej leżał a nóżki mu dyndały
Boże, jak ja mogłam tego nie zauważyć.
A teraz próbują mi wmówić, że mały ma chore serce i żeby go na echo wziąć.
Jasne, dziecko przerażone, krzykiem zareagowało na ulubioną zabawkę a ja na echo serca będę brać.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 10:02   #865
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja noszę Stasia tak jak do odbijania, on tak najbardziej lubi bo jest wysoko i się rozgląda. W kołysce jak próbuje nosić to zaraz jest wycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 10:08   #866
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Dermicin.

Dzięki za wypowiedzi, też myślę że to od długie noszenia w tej pozycji plecki do brzucha. No ale teściowa nie wierzy, dzwoniła do mnie, że przecież on nie był na pionowo, tylko na niej leżał a nóżki mu dyndały
Boże, jak ja mogłam tego nie zauważyć.
A teraz próbują mi wmówić, że mały ma chore serce i żeby go na echo wziąć.
Jasne, dziecko przerażone, krzykiem zareagowało na ulubioną zabawkę a ja na echo serca będę brać.
Jednak to też nie głupie sugestia teściowej... Bo może 1 noga ale żeby 2 mu uciskala? Ja bym poszła. Ot dla zasady.
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja noszę Stasia tak jak do odbijania, on tak najbardziej lubi bo jest wysoko i się rozgląda. W kołysce jak próbuje nosić to zaraz jest wycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj na brzuchu na ręce zamiast na plecsch. Jak Elsabel Ale na swoim zdjęciu Też może się rozglądać a zdrowo dla brzuszka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 10:16   #867
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja noszę Stasia tak jak do odbijania, on tak najbardziej lubi bo jest wysoko i się rozgląda. W kołysce jak próbuje nosić to zaraz jest wycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez nie lubi w kolysce właśnie..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 10:16   #868
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Moja spi na poduszce klin. Jak nosicie dzieci?? W takiej jakby kolysce? Ja najczęściej brzuszek do brzuszka Tak jakby była w chuscie i tak najbardziej lubi. A Wy?
Ja noszę jak na zdjęciu https://mamafizjoterapeuta.pl/2018/0...-czego-unikac/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 10:16   #869
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Dermicin.



Dzięki za wypowiedzi, też myślę że to od długie noszenia w tej pozycji plecki do brzucha. No ale teściowa nie wierzy, dzwoniła do mnie, że przecież on nie był na pionowo, tylko na niej leżał a nóżki mu dyndały

Boże, jak ja mogłam tego nie zauważyć.

A teraz próbują mi wmówić, że mały ma chore serce i żeby go na echo wziąć.

Jasne, dziecko przerażone, krzykiem zareagowało na ulubioną zabawkę a ja na echo serca będę brać.
Dzięki. Nie dziw jej się, na pewno też się wystraszyła i może nawet mieć do siebie pretensje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 10:24   #870
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Będę go obserwować. Na echo serca możemy pójść jak się mały uspokoi, bo na razie za bardzo się boi wszystkiego.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.