Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-13, 13:05   #151
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A czy wiadomo, ile taki zrobiony likier może stać? Nie znalazłam tam takiej informacji.

W ogóle witam się w nowym sezonie przedświątecznym Też już z radością oczekuję na grudzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia Ale to alkohol, wstawi się do lodówki i będzie git
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 13:33   #152
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Dembi jak żyjesz?

Ja coś czuję że jutro będę dzwonić o przedłużenie zwolnienia... Tak raczej ciężko będzie mi pracować mimo że praca ciężka nie jest no.



Ja kupie jakieś woski jak sie wybierzemy do marketu budowlanego, ale jak kiedyś jeździliśmy dość często tak ostatnio to już nie pamiętam kiedy byłam. A wiem że tam był bardzo duży wybór



Nightmare666 ja byłam w szoku jak spróbowałam że są tak dobre! Czasem w grudniu można trafić na gorsze. Już drugie opakowanie z synem wcinamy



Ja w ciemno nie zamówię, mieszkamy w dziurze więc za woskami nie będę jechać specjalnie. Mój nos jest wymyślny jeśli chodzi o zapachy

Kaszel coś okropnego. Mi najgorzej jest zasnac a pozniej już jakos jest.



Bronhilda ja tez w dziurawej wsi mieszkam ja uwielbiam jeszcze actiona tam zawsze nakupujemy dupereli. Fajne rzeczy i mega tanie.

Ja też jestem z tym co się wszystko podoba ale ja se zawsze mówię a gdzie to postawię?, a czy mi to potrzebne? I w sumie rzadko kupuje coś choc oczy się świecą już z daleka



Martina_tina no juz grzechem byloby nie wejsc jak jest obok ptak do domu czy do ogrodu? Gdzie postawisz?



Mitsukki ale często likiery mimo że w lodówce to nie powinny stać za długo. Ja przed urlopem robiłm likier z kinder czekoladek i tam było napisane że tak 4-6 tygodni w lodówce może stać.



Niedziela niedziela słońce napie****ela

Leże sobie z chusteczkami. Mały co chwile przybiega sie tulić a ja się staram tłumaczyć że lepiej nie żeby i on nie zachorował a tak brakuje tego tulenia że o raju.

Obejrzałam jakiś film na Netflixie. Lekki i przyjemny. Bodajze 'Miłość gwarantowana' i korci mnie ten Grinch jak zobaczyłam swiąteczny obrazek.



Ooo w ogóle zobaczcie jakiego balaysa wyczaiłam z gazetce z Netto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200912_090237.jpg (159,6 KB, 90 załadowań)
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 15:19   #153
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Ooo w ogóle zobaczcie jakiego balaysa wyczaiłam z gazetce z Netto
Oooo ! Ja lubie Baileys ! Ale obstawiam, ze klasyczny najlepszy dla mnie. W UK, gdzie mieszkałam Baileys był popularny pod każda postacią, cukierki, praliny, torty!
Wlasnie dopiero dzis świeża szarlotkę zjadłam!

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Jest, ten ekstrakt pomarańczowy, który jest w przepisie, jest na alkoholu
O matko, nie miałam pojęcia! Zobaczę, jeśli gdzieś dostanę ten ekstrakt to kupię. A jeśli nie to zrobię z wódką i dodam sam aromat pomarańczowy. Dziękuje

102 dni do świąt! Jeszcze chwila i zejdziemy poniżej setki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 18:08   #154
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Na CBSeuropa leci właśnie Love actually
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 19:23   #155
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Teraz domówiłam "Dziadka do orzechów" i nie moge się doczekać. Jego nuty zapachowe to: orzechy włoskie i kasztany podbite kawą, wanilią i przyprawami korzennymi Uwielbiam zapachy "jedzeniowe".
Czekam na recenzję , od dawna chodzi za mną świeca sojowa i widzę że ciekawie brzmiące zapachy tam mają
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 22:09   #156
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Oooo ! Ja lubie Baileys ! Ale obstawiam, ze klasyczny najlepszy dla mnie. W UK, gdzie mieszkałam Baileys był popularny pod każda postacią, cukierki, praliny, torty!
Tylko klasyczny!
Uwieeeelbiam. Potrafię nalać sobie do małego kielonka i wylizywać jęzorem. No jak nadzienie w cukierkach, w takich baryłkach.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 06:42   #157
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Dembi jak żyjesz?

Ja coś czuję że jutro będę dzwonić o przedłużenie zwolnienia... Tak raczej ciężko będzie mi pracować mimo że praca ciężka nie jest no.



Ja kupie jakieś woski jak sie wybierzemy do marketu budowlanego, ale jak kiedyś jeździliśmy dość często tak ostatnio to już nie pamiętam kiedy byłam. A wiem że tam był bardzo duży wybór



Nightmare666 ja byłam w szoku jak spróbowałam że są tak dobre! Czasem w grudniu można trafić na gorsze. Już drugie opakowanie z synem wcinamy



Ja w ciemno nie zamówię, mieszkamy w dziurze więc za woskami nie będę jechać specjalnie. Mój nos jest wymyślny jeśli chodzi o zapachy

Kaszel coś okropnego. Mi najgorzej jest zasnac a pozniej już jakos jest.



Bronhilda ja tez w dziurawej wsi mieszkam ja uwielbiam jeszcze actiona tam zawsze nakupujemy dupereli. Fajne rzeczy i mega tanie.

Ja też jestem z tym co się wszystko podoba ale ja se zawsze mówię a gdzie to postawię?, a czy mi to potrzebne? I w sumie rzadko kupuje coś choc oczy się świecą już z daleka



Martina_tina no juz grzechem byloby nie wejsc jak jest obok ptak do domu czy do ogrodu? Gdzie postawisz?



Mitsukki ale często likiery mimo że w lodówce to nie powinny stać za długo. Ja przed urlopem robiłm likier z kinder czekoladek i tam było napisane że tak 4-6 tygodni w lodówce może stać.



Niedziela niedziela słońce napie****ela

Leże sobie z chusteczkami. Mały co chwile przybiega sie tulić a ja się staram tłumaczyć że lepiej nie żeby i on nie zachorował a tak brakuje tego tulenia że o raju.

Obejrzałam jakiś film na Netflixie. Lekki i przyjemny. Bodajze 'Miłość gwarantowana' i korci mnie ten Grinch jak zobaczyłam swiąteczny obrazek.



Ooo w ogóle zobaczcie jakiego balaysa wyczaiłam z gazetce z Netto
Dziekuje kochana ale juz lepiej mam jeszcze katar i czasem kaszlnę ale gardlo i uszy juz spoko ide dzisiaj do roboty i zobacze jak to sie rozwinie Trzymaj sie kochana ,kaszel jest mega meczacy
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-14, 09:24   #158
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Mitsukki ale często likiery mimo że w lodówce to nie powinny stać za długo. Ja przed urlopem robiłm likier z kinder czekoladek i tam było napisane że tak 4-6 tygodni w lodówce może stać.
Ja to zamierzam dawać ludziom w porcjach po 100ml, więc w ogóle mi nie przyszło do głowy, że ktoś może trzymać dłużej niż miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
O matko, nie miałam pojęcia! Zobaczę, jeśli gdzieś dostanę ten ekstrakt to kupię. A jeśli nie to zrobię z wódką i dodam sam aromat pomarańczowy. Dziękuje
Ten ekstrakt też się samodzielnie robi, w składnikach jest link: http://dianainthekitchen.blogspot.co...aranczowy.html
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 13:10   #159
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja to zamierzam dawać ludziom w porcjach po 100ml, więc w ogóle mi nie przyszło do głowy, że ktoś może trzymać dłużej niż miesiąc


Ten ekstrakt też się samodzielnie robi, w składnikach jest link: http://dianainthekitchen.blogspot.co...aranczowy.html

Właśnie się zastanawiałam. I zrobię chyba sama. Tylko z połowy porcji, dziękuje

Mam już dość tych upałów ! Wyłączcie słońce, proszę
Robiłam dziś zupę krem z dyni i w ogóle nie pasuje do klimatu tego upału za oknem ! Ale wyszła pyszna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 13:15   #160
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Dajcie spokój z tą pokręconą pogodą.... u mnie dziś 27 stopni. Już sandały pochowane, tylko patrzę, aby wyjąć z szafy nową chustę, a tu taki upał
Co do chorób to chyba jest przesilenie jesienne, bo mnie w czwartek już w pracy coś łapało, tak samo piątek chodziłam osłabiona , blada i z podkrążonymi oczami. Szybko się wykurowałam, bo od razu dużo witaminy C i żelaza.
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 13:34   #161
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Ooo w ogóle zobaczcie jakiego balaysa wyczaiłam z gazetce z Netto
O matulu, chce tego spróbować
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-14, 14:28   #162
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Dziewczyny ja kocham lato i moze dla mnie trwac jak najdluzej ,ale 31 stopni we wrzesniu to ciut dla mnie za duzo ,wlasnie tyle dzisiaj mamy i myslalm ze nigdy tego nie wypowiem (bo nie lubie krotkich dni najbardziej na swiecie ) ale niech sie juz troszeczke ochodzi tak do dwudziestu stopni a nawet niech juz jest ta jesien ,bo jestem tym upalem zmeczona,najlepsze jest to ze sandaly ,sukienki letnie pochowalam i kupilam swieczke o zapachu ciasta jablkowego bo mnie na jesien nakrecilyscie a tu masz babo placek upal jest
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 17:54   #163
kochamjaknikt
Raczkowanie
 
Avatar kochamjaknikt
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Dokładnie myślałam że już jesień na całego a tutaj wszyscy w krótkich rekawkach ja korzystam, że ciepło i ubieram jeszcze do pracy sukienki, bo jak się robi zimno to nikt mnie nie namówi wczoraj odpaliłam sobie wosk i zapachu śliwki na poprawę nastroju bo przed poniedziałkiem miałam jakiś spadek energii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochamjaknikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 05:57   #164
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja wczoraj sie przeprosilam z letnimi rzeczami i powyciagalam pare ,ogladalam pogode i z tego co widze to do konca wrzesnia ma jeszcze u nas bardzo ladnie byc,troche sie zachowuje jak oblakana chowam i wyciagam ale coz
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 10:16   #165
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Bronhilda a powiedz mi gdzie Ty dokladnie mieszkasz? Ja w NRW tuż przy granicy z Niedersachsen. Ale hmm jakoś 2 lata temu jak dobrze pamiętam to też wrzesień był piękny i nawet część października!



Mam identyczne odczucia. Lato uwielbiam ale 30 st we wrzesniu to przesada

I u nas dzis tyle. Ja w domu i mały został bo jakiś dziwny byl w nocy.. Więc dla pewności został ze mną zobaczymy jak będzie dziś i noc i jak coś to jutro puszcze normalnie. Mam nadzieję że mi się nie rozchoruje...



Zdjęcie z wczorajszego spaceru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200914_174653.jpg (91,4 KB, 63 załadowań)
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 11:33   #166
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Bronhilda a powiedz mi gdzie Ty dokladnie mieszkasz? Ja w NRW tuż przy granicy z Niedersachsen. Ale hmm jakoś 2 lata temu jak dobrze pamiętam to też wrzesień był piękny i nawet część października!



Mam identyczne odczucia. Lato uwielbiam ale 30 st we wrzesniu to przesada

I u nas dzis tyle. Ja w domu i mały został bo jakiś dziwny byl w nocy.. Więc dla pewności został ze mną zobaczymy jak będzie dziś i noc i jak coś to jutro puszcze normalnie. Mam nadzieję że mi się nie rozchoruje...



Zdjęcie z wczorajszego spaceru
W Hessen blisko granicy z bajerami i juz w tamtym roku byla taka dluga ciepla jesien ,nie pamietam czy wczesniej tak bylo,moze nie zwracalam na to wiekszej uwagi zdrowka dla malego,moze to tylko zwykle oslabienie ,cos krazy w powietrzu ja przez ostnie dni tez czulam jaks niemoc
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 13:47   #167
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Mignela mi własnie zapowiadana pogoda na grudzien, najprawdopodobniej znowu obejrzymy śnieg tylko w telewizji. Niby człowiek wiedział, ale troche sie łudził
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 17:44   #168
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Widziałam na fb zapowiedź kalendarzy adwentowych z the body shop
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 18:55   #169
AngelsWings
Przyczajenie
 
Avatar AngelsWings
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 24
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88140227]Widziałam na fb zapowiedź kalendarzy adwentowych z the body shop [/QUOTE]

Ja właśnie kilka dni temu widziałam je już NA STRONIE do kupienia i pomyślałam, żeby przyjściu, zapytać, czy jakieś inne marki też już może wypuściły
AngelsWings jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-15, 19:00   #170
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Szczerze to nie pamiętam, ale jeśli to tutaj ktoś mi polecił herbatę Oolong Milk z czas na herbatę, to jestem bardzo wdzięczna!
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 19:16   #171
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Planujecie zakup kalendarzy adwentowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 19:33   #172
kochamjaknikt
Raczkowanie
 
Avatar kochamjaknikt
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja bym chciała jakiś kupić ale nie wiem na co się zdecydować nie za bardzo też chce kosmetyczny bo mam dosyć spore zapasy. Myślałam żeby dorwać jakiś z herbatkami albo świecami. Napewno będzie czekoladkowy bo taki mam co roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochamjaknikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 19:39   #173
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Planujecie zakup kalendarzy adwentowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kochamjaknikt Pokaż wiadomość
Ja bym chciała jakiś kupić ale nie wiem na co się zdecydować nie za bardzo też chce kosmetyczny bo mam dosyć spore zapasy. Myślałam żeby dorwać jakiś z herbatkami albo świecami. Napewno będzie czekoladkowy bo taki mam co roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewentualnie czekoladowy tak jak piszesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 20:20   #174
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez AngelsWings Pokaż wiadomość
Ja właśnie kilka dni temu widziałam je już NA STRONIE do kupienia i pomyślałam, żeby przyjściu, zapytać, czy jakieś inne marki też już może wypuściły
Właśnie byłam nnaixh stronie i patrzyłam

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Planujecie zakup kalendarzy adwentowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym chciała tą najtańszą wersję z tbs bo 250 złotych jeszcze dam ale 400 czy 600 to już dla mnie kosmos

W ubiegłym roku kupiłam ten z Yves Rocher ale w styczniu na wyprzedaży. A w tym roku powyższy kupię już w listopadzie. Zrobię sobie sama prezent na urodziny
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 07:23   #175
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Co do zakupu kalendarza adwentowego to od lat kupuję czekoladowe ( przeważnie Milka) w ubiegłym roku TŻ kupił mi Lindt i był pyszny
Kosmetyczne kalendarze adwentowe miałam w życiu z 5-6 ? - niektóre super ( The Body Shop ) inne średnie albo kiepskie - Sephora dramat gonił drama w zeszłym roku co okienko to porażka - gumka, pilnik i inne ,,cuda" W tym roku chciałabym TBS - mam plan - jeśli do grudnia schudnę 10 kg to kupuję - chyba uczciwy zakład samej z sobą
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 07:28   #176
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja się na pewno skuszę na kalendarz Balea, miałam już 2 razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Wszystkie kosmetyki limitowane, świąteczne zapachy, cały czas pamiętam zapach herbatnikowego balsamu ️W tamtym roku nie kupiłam i potem żałowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 07:30   #177
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Co do zakupu kalendarza adwentowego to od lat kupuję czekoladowe ( przeważnie Milka) w ubiegłym roku TŻ kupił mi Lindt i był pyszny
Kosmetyczne kalendarze adwentowe miałam w życiu z 5-6 ? - niektóre super ( The Body Shop ) inne średnie albo kiepskie - Sephora dramat gonił drama w zeszłym roku co okienko to porażka - gumka, pilnik i inne ,,cuda" W tym roku chciałabym TBS - mam plan - jeśli do grudnia schudnę 10 kg to kupuję - chyba uczciwy zakład samej z sobą
Jak ten kalendarz z Milki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 07:39   #178
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

W tym roku chyba zdecyduje sie na kaledarz z Balea. I zastanawiam sie czy nie sprezentować go też Tżowi bo widziałam męską wersję. A znacie inne fajne kalendarze w takiej cenie do 200 zl?
Miałam kalendarz z Yves Rocher i byłam zadowolona

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 08:31   #179
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jak ten kalendarz z Milki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pyszny zawartość okienka idealna do przegryzienia do kawki do tego jako cały kalendarz (opakowanie) bardzo zimowy - świąteczny klimat, cieszy oko Bardzo go polecam.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 09:15   #180
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Planujecie zakup kalendarzy adwentowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po wypłacie kupię ten z Balea Nie jest za drogi, nie za tani.
W domu mam już jeden herbaciany i sobie grzecznie czeka
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.