Galilu - zakupy przez internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 13:14   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Galilu - zakupy przez internet


Juz mozna kuipowac perfumy przez internet w Galilu. Czy ktoras z Was korzystala? Ciekawi mnie czy mozna u nich kupic probki, jesli nie mieszka sie w Warszawie i jakie sa tego koszty. Napisalam maila, ale nie dostalam odpowiedzi, moze Wy cos wiecie?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:15   #2
abramis
Raczkowanie
 
Avatar abramis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Ropuszko, ja ponad rok temu napisałam do Galilu z zapytaniem, czy jest możliwość zamówienia u nich próbek zapachów, wyszczególniłam ,które by mnie interesowały. Szybko dostałam odpowiedź, że owszem, tak, tylko w tej chwili nie mają fiolek, ale w przyszłym tygodniu już będą mieli i wyślą mi próbki za drobną opłata pocztową, za pobraniem(nie podano za jaką kwotę). Minął dobry miesiąc i ani maila ani przesyłki - odważyłam się napisać ponownie czy pamiętają o mojej prośbie i czy jest ona w ogóle aktualna. Odpowiedzi się nie doczekałam, ale niebawem dostałam przesyłkę z zamówionymi zapachami (tak po symbolicznej kropelce) za którą nic nie płaciłam.
Sądzę, że teraz, gdy uruchomili sklep internetowy, próbki pewnie też można zamawiać. Sama ucieszyłam się z uruchomienia sprzedazy online, dopóki nie zobaczyłam kosztów dostawy - tylko przesyłka kurierska, koszt 25zł przy płatności przelewem, 35zł przy pobraniu. Lekko mi szczęka opadła, szczerze powiem
abramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:18   #3
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

No i mam odpowiedz. Ze nie dysponuja probkami, bo wiele zapachow niszowych ich nie posiada. No wiec dziekuje bardzo, nie kupie w ciemno zapachu, ktory mnie interesuje. A gdyby mi zrobili, to moze bym wydala te 700 zl...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:40   #4
abramis
Raczkowanie
 
Avatar abramis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No i mam odpowiedz. Ze nie dysponuja probkami, bo wiele zapachow niszowych ich nie posiada.

Hmmm, w Quality, jeśli nie mają próbek to robią je sami. A jeśli kupujesz już konkretny produkt to przesyłka jest gratis.
Cóż, każda firma ma swoją politykę
abramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:02   #5
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Wiem, bo kupowalam nieraz w Quality i probki tez zamawialam. Polityka Galilu jest dosc krotkowzroczna Wkurzylam sie i zastanawiam sie czy im nie odpisac, oczywiscie uprzejmie, ale ze wlasnie probki mozna zrobic i jestem ciekawa co daja jako gratisy swoim klientom, ktorzy zostawiaja tam np. 500 zl. Chyba, ze jak sie juz pojdzie i cos kupie, to moze daja pelnowymiarowe produkty, ale jakos w to watpie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:05   #6
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No i mam odpowiedz. Ze nie dysponuja probkami, bo wiele zapachow niszowych ich nie posiada. No wiec dziekuje bardzo, nie kupie w ciemno zapachu, ktory mnie interesuje. A gdyby mi zrobili, to moze bym wydala te 700 zl...
Szkoda, bo chetnie zamówiłabym sobie próbkę Ambre Precieux MPG, aby przekonac się czy aby ta lawenda w nutach głowy, to na pewno dobry pomysł.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:23   #7
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5795240]Szkoda, bo chetnie zamówiłabym sobie próbkę Ambre Precieux MPG, aby przekonac się czy aby ta lawenda w nutach głowy, to na pewno dobry pomysł.[/QUOTE]

Ja też Ale skoro olewają klientki, to ja
Chociaż troszkę mi żal, bo mam przeczucie, że mogłabym się skusić
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:48   #8
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Na mnie lawenda w AP MPG brzmi tylko przez kilka minut, potem jest ledwie wyczuwalna


No i ta przesyłka kurierem - 25 zł
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:19   #9
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Sluchajcie, ja sie tak napalilam na poznanie 11 zapachow, ze serio od wczoraj mam zly nastroj Upatrzylam sobie m.in. Nuit noire, bo opis jest tak piekny i sugestywny, ze to trzeba powachac! Powaznie mysle nad zakupem w ciemno jzu teraz, tlyko chcialabym poznac odczucia Wizazanek na temat tych 11 upatrzonych przeze mnie zapachow. Nie bardzo wiem, w ktorym watku to zrobic, wiec moze moderator mnie skieruje
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:39   #10
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Sluchajcie, ja sie tak napalilam na poznanie 11 zapachow, ze serio od wczoraj mam zly nastroj Upatrzylam sobie m.in. Nuit noire, bo opis jest tak piekny i sugestywny, ze to trzeba powachac! Powaznie mysle nad zakupem w ciemno jzu teraz, tlyko chcialabym poznac odczucia Wizazanek na temat tych 11 upatrzonych przeze mnie zapachow. Nie bardzo wiem, w ktorym watku to zrobic, wiec moze moderator mnie skieruje
Ropuszko, mogę się z Tobą podzielić swoją próbką Nuit Noire - na przetestowanie wystarczy Myślę, że ich kupno w ciemno jest bardzo ryzykowne. Zapach killerowaty, dusznawy i mooooocno tuberozowy.

Mam własny wielgachny flakon Oiro. Tu służę większą próbką
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 11:42   #11
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Homyku, dziekuje Wszystko super, ale jak przeczytalam, ze tuberozowaty to padlam. Czy to taka tuberoza jak np w Blonde Versace? jesli tak, to ja odpadam. A molgabys cos powiedziec blizej o Oiro? Czuc bardzo jasmin?

Edytowane przez ropuszka
Czas edycji: 2007-11-16 o 11:45 Powód: dopisek
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 12:16   #12
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Ropuszko Nuit Noire imo są dużo ładniejsze od Blonde. Nie tak zatykające i nie takie słodkie. Jest w nich sporo przypraw, a tuberoza jest mocno drewniana i żywiczna. Baza zapachu jest niezmiernie ciekawa, skórzano-ambrowa

Oiro z kolei kojarzą mi się z zapachem leciwej drewnianej szkatuły, zakonserwowanej aromatyczną żywicą i suszkami. Ale to przede wszystkim zapach kwiatowy - jaśminowy właśnie. Z tym, że ten jaśmin jest taki "przetarty dymem" (jak stwierdziła kiedyś Kota ), przypalony i nie pachnie typowo "kwiatkowo"


Podaj adres na PW. Wkrótce dotrze do mnie świeża dostawa fiolek, to porobię próbki dla Ciebie
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 02:41   #13
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Galilu - zakupy przez internet

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Sluchajcie, ja sie tak napalilam na poznanie 11 zapachow, ze serio od wczoraj mam zly nastroj Upatrzylam sobie m.in. Nuit noire, bo opis jest tak piekny i sugestywny, ze to trzeba powachac! Powaznie mysle nad zakupem w ciemno jzu teraz, tlyko chcialabym poznac odczucia Wizazanek na temat tych 11 upatrzonych przeze mnie zapachow. Nie bardzo wiem, w ktorym watku to zrobic, wiec moze moderator mnie skieruje
Oooo, mnie też zaintrygowało Nuit Noire. I Lux Mony. Poza tym Racine MPeG, Fleur Oriental Miller Harris i Fracas vel chińskie gumki Przynajmniej ten ostatni mogę chyba z Quality zamówić. A Galilu jak nie chce próbek wysyłać, no to bardzo mi przykro...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.