Facet to świnia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 22:45   #1
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289

Facet to świnia


Faceci to naprawdę świnie.
Na koniec sierpnia rozstalam się po prawie 2 latach z chłopakiem. Jak sam mówił, kochał mnie nad życie... Przy rozstaniu płakał i mówił że mimo wszystko życzy mi jak najlepiej. Mówił ze nie wyobraża sobie życia beze mnie i nigdy mi będzie potrafił być z inną kobietą... Ogólnie facet-aniol. Na pierwszy rzut oka. Bo przy bliższym poznaniu sporo tracił. Ale nie ważne.istotne tu jest to, że dzień w dzień słyszałam jego zapewnienia o miłości, słyszałam wspólne plany na przyszłość itp.
Przez długi czas wahalam się czy skończyć ten związek czy nie. Szczerze mówiąc bałam się, że X może sobie coś zrobić, wpaść w jakąś depresję czy coś, w końcu świata po za mną nie widział, a miał skłonności do histeryzowania.
Ale w końcu był koniec...
I cisza.
Zero telefonów, smsow, próśb o powrót... Nic.
Cieszyłam się, że jest spokój, ale z drugiej strony byłam w szoku, bo byłam prawie pewna że po rozstaniu nie odpuści tak łatwo.
Jakieś 1,5 miesiąca po rozstaniu spotkaliśmy się. On miał parę moich rzeczy, ja kilka jego, także zrobiliśmy wymianę. Gadaliśmy sobie normalnie na luzie, umówiliśmy się na piwko 'kiedys tam', no i ogólnie spoko, bo zależało mi na rozstaniu w normalnej atmosferze i 'zostaniu i przyjaciolmi'.
Jakiś czas później napisał na fb. Chwalił się jak dużo teraz imprezuje, koleżanki zapraszają go na wesela, był też na kilku 18, z ziomkami chodzi sobie na imprezy no wypas....

Nic mnie to nie ruszalo do teraz.
Przez cały Grudzień kilkakrotnie zdjęcia z nim dodawała pewna dziewczyna. Bardzo zresztą podobna do mnie, nawet okulary ma Identyczne. W Nowy Rok pojawiło się też ich wspólne zdjęcie z zabawy sylwestrowej. Objęci, uśmiechnięci, wystrojeni...
No #:#@#?;!:!@###;!!!!!
Nie całe 5 miesięcy minęło od rozstania, jeszcze pół roku temu kochał mnie na zabój....

Powiem Wam, że mimo iż potencjalnie nic do niego nie czuje (mam sentyment, odczuwam sympatię, w końcu to moja pierwsza miłość), to szlag mnie trafił gdy to zobaczyłam.... Co za cham, oszust...

Pewnie przeżywam, Ameryki nie odkryłam... Ale to mój pierwszy związek, wszystko takie pierwsze...

Siedzę teraz i myślę jaka ka jestem głupia. Fajny przystojny chłopak. Głupia ja, zostawiłam go, teraz nawet nie mam z kim iść do kina, a on obskakuje sobie imprezy i panienki...

Rany boskie. Musiałam się wygadac.

Wasi byli też są tacy perfidni?
Macie jakiś sposób na radzenie sobie z takim spadkiem nastroju, spowodowanym byłym?!
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:54   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Faceci to naprawdę świnie.
Na koniec sierpnia rozstalam się po prawie 2 latach z chłopakiem. Jak sam mówił, kochał mnie nad życie... Przy rozstaniu płakał i mówił że mimo wszystko życzy mi jak najlepiej. Mówił ze nie wyobraża sobie życia beze mnie i nigdy mi będzie potrafił być z inną kobietą... Ogólnie facet-aniol. Na pierwszy rzut oka. Bo przy bliższym poznaniu sporo tracił. Ale nie ważne.istotne tu jest to, że dzień w dzień słyszałam jego zapewnienia o miłości, słyszałam wspólne plany na przyszłość itp.
Przez długi czas wahalam się czy skończyć ten związek czy nie. Szczerze mówiąc bałam się, że X może sobie coś zrobić, wpaść w jakąś depresję czy coś, w końcu świata po za mną nie widział, a miał skłonności do histeryzowania.
Ale w końcu był koniec...
I cisza.
Zero telefonów, smsow, próśb o powrót... Nic.
Cieszyłam się, że jest spokój, ale z drugiej strony byłam w szoku, bo byłam prawie pewna że po rozstaniu nie odpuści tak łatwo.
Jakieś 1,5 miesiąca po rozstaniu spotkaliśmy się. On miał parę moich rzeczy, ja kilka jego, także zrobiliśmy wymianę. Gadaliśmy sobie normalnie na luzie, umówiliśmy się na piwko 'kiedys tam', no i ogólnie spoko, bo zależało mi na rozstaniu w normalnej atmosferze i 'zostaniu i przyjaciolmi'.
Jakiś czas później napisał na fb. Chwalił się jak dużo teraz imprezuje, koleżanki zapraszają go na wesela, był też na kilku 18, z ziomkami chodzi sobie na imprezy no wypas....

Nic mnie to nie ruszalo do teraz.
Przez cały Grudzień kilkakrotnie zdjęcia z nim dodawała pewna dziewczyna. Bardzo zresztą podobna do mnie, nawet okulary ma Identyczne. W Nowy Rok pojawiło się też ich wspólne zdjęcie z zabawy sylwestrowej. Objęci, uśmiechnięci, wystrojeni...
No #:#@#?;!:!@###;!!!!!
Nie całe 5 miesięcy minęło od rozstania, jeszcze pół roku temu kochał mnie na zabój....

Powiem Wam, że mimo iż potencjalnie nic do niego nie czuje (mam sentyment, odczuwam sympatię, w końcu to moja pierwsza miłość), to szlag mnie trafił gdy to zobaczyłam.... Co za cham, oszust...

Pewnie przeżywam, Ameryki nie odkryłam... Ale to mój pierwszy związek, wszystko takie pierwsze...

Siedzę teraz i myślę jaka ka jestem głupia. Fajny przystojny chłopak. Głupia ja, zostawiłam go, teraz nawet nie mam z kim iść do kina, a on obskakuje sobie imprezy i panienki...

Rany boskie. Musiałam się wygadac.

Wasi byli też są tacy perfidni?
Macie jakiś sposób na radzenie sobie z takim spadkiem nastroju, spowodowanym byłym?!
Czemu świnia? Bo jednak po rozstaniu - i przejściu chwili słabości, w której wygadywał bzdurki, że już z inną nie będzie (nie on jedyny) - nie rzucił się z wieży, ani nie poszedł do zakonu? Czego Ty od niego chcesz? Żeby był nieszczęśliwy? Nie wygłupiaj się serio, bo trzeba będzie zmienić tytuł wątku na "księżniczkowanie jest głupie".

Nie jesteście już ze sobą, czas iść do przodu i przestać śledzić faceta przez portale społecznościowe.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-01-03 o 22:57
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:55   #3
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Faceci to naprawdę świnie.
Na koniec sierpnia rozstalam się po prawie 2 latach z chłopakiem. Jak sam mówił, kochał mnie nad życie... Przy rozstaniu płakał i mówił że mimo wszystko życzy mi jak najlepiej. Mówił ze nie wyobraża sobie życia beze mnie i nigdy mi będzie potrafił być z inną kobietą... Ogólnie facet-aniol. Na pierwszy rzut oka. Bo przy bliższym poznaniu sporo tracił. Ale nie ważne.istotne tu jest to, że dzień w dzień słyszałam jego zapewnienia o miłości, słyszałam wspólne plany na przyszłość itp.
Przez długi czas wahalam się czy skończyć ten związek czy nie. Szczerze mówiąc bałam się, że X może sobie coś zrobić, wpaść w jakąś depresję czy coś, w końcu świata po za mną nie widział, a miał skłonności do histeryzowania.
Ale w końcu był koniec...
I cisza.
Zero telefonów, smsow, próśb o powrót... Nic.
Cieszyłam się, że jest spokój, ale z drugiej strony byłam w szoku, bo byłam prawie pewna że po rozstaniu nie odpuści tak łatwo.
Jakieś 1,5 miesiąca po rozstaniu spotkaliśmy się. On miał parę moich rzeczy, ja kilka jego, także zrobiliśmy wymianę. Gadaliśmy sobie normalnie na luzie, umówiliśmy się na piwko 'kiedys tam', no i ogólnie spoko, bo zależało mi na rozstaniu w normalnej atmosferze i 'zostaniu i przyjaciolmi'.
Jakiś czas później napisał na fb. Chwalił się jak dużo teraz imprezuje, koleżanki zapraszają go na wesela, był też na kilku 18, z ziomkami chodzi sobie na imprezy no wypas....

Nic mnie to nie ruszalo do teraz.
Przez cały Grudzień kilkakrotnie zdjęcia z nim dodawała pewna dziewczyna. Bardzo zresztą podobna do mnie, nawet okulary ma Identyczne. W Nowy Rok pojawiło się też ich wspólne zdjęcie z zabawy sylwestrowej. Objęci, uśmiechnięci, wystrojeni...
No #:#@#?;!:!@###;!!!!!
Nie całe 5 miesięcy minęło od rozstania, jeszcze pół roku temu kochał mnie na zabój....

Powiem Wam, że mimo iż potencjalnie nic do niego nie czuje (mam sentyment, odczuwam sympatię, w końcu to moja pierwsza miłość), to szlag mnie trafił gdy to zobaczyłam.... Co za cham, oszust...

Pewnie przeżywam, Ameryki nie odkryłam... Ale to mój pierwszy związek, wszystko takie pierwsze...

Siedzę teraz i myślę jaka ka jestem głupia. Fajny przystojny chłopak. Głupia ja, zostawiłam go, teraz nawet nie mam z kim iść do kina, a on obskakuje sobie imprezy i panienki...

Rany boskie. Musiałam się wygadac.

Wasi byli też są tacy perfidni?
Macie jakiś sposób na radzenie sobie z takim spadkiem nastroju, spowodowanym byłym?!
Ale o co ci chodzi? Nie jesteście razem i facet może robić, co chce, kiedy chce i z kim chce. Jeśli się zakochał to już jego sprawa, a nie ma żadnego terminu wyznaczonego, kiedy po zerwaniu można zacząć nowy związek. Zachowujesz się jak zazdrośnica/pies ogrodnika. Wolałabyś, jakby ex po 5 miesiącach nadal za tobą płakał, wpadał w depresję?
Zresztą, skoro twój ex chodzi na 18stki, to pewnie jesteście młodzi. W takim wieku gadki o wielkiej miłości można odłożyć daleko w kąt.
Polecam odhaczyć na fb, by nie widzieć powiadomień exa
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:57   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
(...)
Zresztą, skoro twój ex chodzi na 18stki, to pewnie jesteście młodzi. W takim wieku gadki o wielkiej miłości można odłożyć daleko w kąt.
Polecam odhaczyć na fb, by nie widzieć powiadomień exa
Dokładnie. W takim wieku to się jednego dnia "kocha" (myląc najczęściej prawdziwą miłość z zauroczeniem), a drugiego już nie. Jakby się kochało, to by się nie rozstawało.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:59   #5
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Facet to świnia

Przecież nie jesteście już razem, nie jesteś już jego dziewczyną i ma prawo do układania sobie życia na nowo. Chyba nie oczekujesz, że chłopak będzie końca życia prowadził żałobę i żył w celibacie.Jeśli nie możesz sobie poradzić z rozstaniem, to może rozmowa z psychologiem.



Jakbyś faktycznie go kochała, to życzyłabyś mu wszystkiego, co najlepsze - niezależnie od tego, czy przy Twoim boku, czy z kimś innym.

Edytowane przez okapi
Czas edycji: 2016-01-03 o 23:00
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:01   #6
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Facet to świnia

Masz bol tylniej czesci ciala,bo facet nie skomle i nie blaga cie o powrot do niego?

Straszna zbrodnie popelnil,zamiast wyc z rozpaczy i zyc w celibacie do konca zycia on sobie imprezuje i na dodatek dziewczyne znalazl.
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:01   #7
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Facet to świnia

Po wstępie "Faceci to świnie" spodziewałem się czegoś innego jak tego że jeden bardzo młody facet (skąd liczba mnoga?) odkochał się w Tobie i po paru miesiącach znalazł sobie inną. Rozumiem że chciałaś aby cierpiał i wrzucał samobójcze memy na fb przez następne 10 lat?
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 23:03   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Facet to świnia

Przecież facet był tragiczny i byłaś z nim wyłącznie ze strachu przed samotnością:
"przy bliższym poznaniu sporo tracił"
"wahałam się czy skończyć ten związek"
"miał skłonności do histeryzowania"

Sama chciałaś go zostawić, to po co odwalasz teraz tragedię i sceny zazdrości?

Zranił twoją miłość własną, ze zerwał pierwszy i wystawił cię do wiatru. I tyle.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:08   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Facet to świnia

LoL.

Ale świnia, a miał sobie żyły podciąć.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:10   #10
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Facet to świnia

Nie widzę perfidii
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:12   #11
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Facet to świnia

post tak histeryczny i nienaturalny, że pewnie troll.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 23:18   #12
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
post tak histeryczny i nienaturalny, że pewnie troll.
Nawet jeśli troll to daję 3/10. Nawet się zaśmiałam. ^^
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:19   #13
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
post tak histeryczny i nienaturalny, że pewnie troll.
Obawiam się ze właśnie nie, inne wątki pasują :c
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:47   #14
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Facet to świnia

Oj autorko, zabolało, bo jednak przestał się płaszczyć i kogoś sobie znalazł. Skoro nie chciałaś z nim być, to co miał robić? Czekać w nieskończoność? No dajże spokój. Dobrze się stało, zerwałaś z nim, bo to nie było to. Olej go i zajmij się swoim życiem.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:57   #15
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Facet to świnia

Mój były z którym zerwałam po czterech latach związku znalazł sobie nową dziewczynę po trzech DNIACH od naszego rozstania I są razem do dziś (1,5 roku). Też mi mówił że jeśli go zostawię to będzie cierpiał, jego życie straci sens, nie zechce nikogo innego itp, a tu proszę Ale akurat ja byłam z tego zadowolona (chociaż przyznam, trochę zszokowana też) bo przynajmniej miałam spokój, i nie miałam wyrzutów sumienia Pół roku to całkiem dużo czasu żeby stanąć na nogi po rozstaniu. Chciałabyś żeby opłakiwał Cię do końca życia? Aż tak źle mu życzysz?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 00:08   #16
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
post tak histeryczny i nienaturalny, że pewnie troll.
Wydaje mi się, że całkiem normalne rozmyślania dziewczyny w okolicach 18'stki, która całkiem niedawno zakończyła swój pierwszy, 2 letni związek.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 08:41   #17
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

No niestety 18 lat nie mamy, a 21-23.
Fakt histeryczka to jestem ja.
Odhaczylam
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:11   #18
taka_cholercia
Raczkowanie
 
Avatar taka_cholercia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 333
Dot.: Facet to świnia

Ale przecież ta nowa ma identyczne okulary jak autorka! Toż to spiseg

Daj sobie spokój i też bądź szczęśliwa
__________________
“I'm suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog when it doesn't like a person.”
taka_cholercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 12:19   #19
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Facet to świnia

wątek typu powiedziałam mu, żeby nie dzwonił, i on nie zadzwonił!

weź się ogarnij. 5 miesięcy po rozstaniu człowiek żyje własnym życiem, buduje swoje szczęście, a Ty strzelasz sceny zazdrości o byłego. no błagam.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 14:54   #20
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: Facet to świnia

5 miesięcy to przeciez nie tak mało, ma rozpaczać po Tobie latami?
facet miał nieco honoru i dlatego nie wypisywał do Ciebie jak opętany i nie błagał, a teraz chce sobie ułożyc w końcu życie.
__________________
trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:36   #21
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

Aj tam, właśnie wczoraj ustawił nowy związek na fb 1,5 miesiąca po rozstaniu.. Heh miłość nie istnieje

A niech mu się wiedzie
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:41   #22
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Aj tam, właśnie wczoraj ustawił nowy związek na fb 1,5 miesiąca po rozstaniu.. Heh miłość nie istnieje

A niech mu się wiedzie


Od konca sierpnia minelo troche ponad 1,5 miesiąca

Brzmisz jakbyś miała lekki bol tylko o to, ze on biedny nie rozpacza tylko uklada sobie zycie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:46   #23
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

No trochę mam. Bo jak widzę przed oczyma jego ogromną rozpacz tego dnia.... To szybki jest, no dobra nie ważne :p
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:50   #24
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Facet to świnia

mineło kilka miesięcy, o co tyle szumu. Chłop ma prawo ułożyć sobie życie (czy nie ). Chyba warto sobie zadać pytanie skąd w Tobie bierze się złość na niego? może jednak nie wszystkie tematy macie zamknięte...?
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:51   #25
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
No trochę mam. Bo jak widzę przed oczyma jego ogromną rozpacz tego dnia.... To szybki jest, no dobra nie ważne :p


Troche mocno



Jezus, minelo pól roku prawie, gość nie ma obowiązku oplakiwac związku cale życie. Niektórzy potrzebują mniej a niektórzy więcej czasu żeby się ogarnąć.

Wiem, ze świadomość, ze jest ktos komu sie wydaje ze "kocha cie na zabój" mocno podbudowuje, ale to jest twój problem nie jego.

Zawsze możesz sobie wmawiać ze to przeciez tylko po to żeby o tobie zapomnieć, na pokaz i nie naprawdę. Pewnie tak nie jest, ale może cisie lepiej zrobi, bo widzę ze tego potrzebujesz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

w każdym razie perfidii ani świni tu nie ma, jak bardzo byś sobie tego nie życzyła
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 13:05   #26
raspberry_r
Raczkowanie
 
Avatar raspberry_r
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Szczecin/ Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Facet to świnia

Znam wiele sytuacji i to jeszcze gorszych, które naprawde potwierdzają, że facet może być swinią akurat Twój przypadek to nie jest ten przykład, chociaż typowy dla kobiet. Chciałbyś zjeść ciastko i mieć ciastko. W Waszym wieku (wnioskuję, że bardzo młodym) 5 miesięcy to kawał czasu, na nowy związek też. To Ty go zostawiłaś, Ty nie chciałaś z nim być, ale jednocześnie chciałaś, żeby był Ci wierny, czekał, wypisywał, podkręcał poczucie Twojej wartosci, nie imprezował i nie romansował? Dziewczyno... Mam nadzieję, że po tych postach inaczej spojrzysz na sprawę
__________________
raspberry_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 13:09   #27
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

Oczywiście,inaczej dzięki wam na to patrzę.
Ale czy nigdy nie byliście w podobnej sytuacji? Nigdy nie targaly wami podobne emocje? Takie idealne od zawsze.
Trochę też zrozumienia....
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 13:56   #28
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Facet to świnia

wiesz, tu nie chodzi o ideały, a o samoświadomość. i ogólnie to nie, nie opieram swojej samooceny i ego na tym, czy ktoś za mną rozpacza. i nie, nigdy tak nie robiłam.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 14:13   #29
OrdynatMichorowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Z centrum Polski każdy jak zerknie na mapę będzie wiedział.
Wiadomości: 491
Dot.: Facet to świnia

Jednak na to piwko koniecznie muszę Cię wyciągnąć pani autorko bo tu nowy rok a myśli jak z Bangladeszu.Nie warto.
OrdynatMichorowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 14:16   #30
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Facet to świnia

Ja zerwałam na początku miesiąca, a pod jego koniec weszłam w nowy związek. 5 miesięcy to serio sporo czasu. Zacznij Autorko żyć i skup się na sobie. Buduj coś nowego i na byłego nie patrz.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-08 16:18:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.