Adopcja - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 14:50   #841
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku Dzięki za sprawozdanie
Strasznie mnie uradowało to co przeczytałam!!!
Wszystkiego najlepszego dla całej Waszej Trójki
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:41   #842
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ukryciorku Dzięki za sprawozdanie
Strasznie mnie uradowało to co przeczytałam!!!
Wszystkiego najlepszego dla całej Waszej Trójki
dołączam sie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:56   #843
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Witajcie, jeśli jeszcze ktoś zagląda. Poniekąd czuję się wywołana do odpowiedzi, choć przecież nie musiałam.
Olanych przepraszam. Całej reszcie dziękuję.

Wszystko u nas potoczyło się szczęśliwie, a zarzuty o brak logowania... no cóż... są w życiu ważniejsze rzeczy niż net. Maluszek, egzaminy doktorskie, obrona doktoratu, potem wakacje i powrót do pracy na uczelni - to wystarczyło, żeby po prostu zapomnieć o wizażu, nie zapomnieć nie - nie mieć zwyczajnie czasu i ochoty na kompa. I szczerze mówiąc do momentu powrotu do pracy nie odpalałam go wcale, a teraz to robię w celach służbowo-naukowych. Na uczelni mam 2.5 etatu, naprawdę zarzuciłam wszelkie rozrywki poza życiem rodzinnym, zawodowym i wyjazdem na urlop - taki lajf.

Dość tłumaczeń - wolę sprawozdawać: Mania jest cudna, bystra, rośnie - cud natury jak każde dziecko. Obecnie ma 19 miesięcy i gada non stop, maluje koty, po domu biega z butelkami po odlewkach mamusi albo zakrętkami od cieni do powiek, jest absolutnym oczkiem w głowie rodziny i przyjaciół, a lato całe spędziła na dworze - od wczesnych godzin porannych do późnych wieczorów, wszystko łącznie ze spaniem w dzień zaliczała w ogrodzie. Ma rogi jak każdy zodiakalny baran, kocha dzieci, uwielbia zwierzęta (6 wizyt w różnych zoo robi swoje).

I z góry przepraszam za kolejne miesiące (lata) milczenia. Życie jest obecnie dla mnie za krótkie na prowadzenie go on-line. Wystarczy, że zawodowo netem się zajmuję od rana do wieczora.

Dziękuję za cały ogrom ciepłych myśli, już ja wiem dobrze od kogo. Całuję.
No super,ze sie odezwałaś.
Ja byłam z tych czujących się olanym bo martwiłam sie,ze coś nie tak poszlo.
Teraz spokojnie moge odsubskrybować wątek i cieszyć sie waszym szczęściem.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 19:02   #844
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku, wchodzę rzadko na wizaż, a dziś weszłam chyba z przeczucia! Tak strasznie się cieszę, że wszystko się udało! Że jesteście z Manią szczęśliwi ponad miarę Mania już rysuje koty? Szok! Mój brzdąc ma 15 mc i rysuje co najwyżej...kreski

Doskonale cię rozumiem z tym brakiem czasu, bo odkąd mam Tymka też życie wizażowe odeszło w zapomnienie Czasu między pracą a dzieckiem jest zbyt mało

Ślę waszej całej trójeczce wielkie uściski, ogromną ilość serdeczności i życzenia najlepszych, najcudowniejszych lat!

Ps. Ciągle mi niesamowicie fajnie, ze Mania jest z mojego małego miasteczka Buziaki!
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014






Edytowane przez Pomidora
Czas edycji: 2011-11-22 o 19:06
Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 19:04   #845
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

ukryciorku! miłości radości i szczęścia!!
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 19:29   #846
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku szczęścia
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 20:28   #847
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Szczęśliwego życia Ukryciorku!! Tak się cieszę, że się udało, ze wszystko tak wspaniale się układa.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 20:45   #848
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku, tak mi ulżyło , że wszystko ok! Zaglądałam czasem na wątek , z nadzieją , że będzie jakieś info i w końcu się doczekałam!!! Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 21:16   #849
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukrycior, wiesz, że mam teraz mokre oczy? Cudowne to co napisałaś. Dużo, dużo szczęścia i ucałuj Manię od wizażanek!
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 21:58   #850
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

ukryciorku dobrze,ze dałaś znać to szcześcia dla waszej trójeczki
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 07:15   #851
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku - cieszę się Waszym szczęściem
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 07:30   #852
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Ukryciorku, ale sie cieszę ja z tych nie olanych, tylko przestraszonych, wiec ulgę czuje okropna.
Jak będziesz jeszcze miała kiedyś chwilke, to opowiedz nam jakie były początki, proces adaptacyjny, pierwsze reakcje małej
Pozdrowienia dla Mani od wizazowej ciotki
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 07:48   #853
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

wielkie gratulacje i dużo szczęścia!

chociaż...zaraz ktoś po mnie pojedzie, ale trochę mi szkoda, że zabrakło kilku zdań nt jak sprawa przebiegła do końca dla tych którzy tu zaglądają i ich droga jeszcze nie znalazła szczęśliwego zakończenia. Ile trwało, jak wyglądało, na co się przygotować. Jesli nie ma chęci na pisanie odczuć własnych. Obowiązku nie ma oczywiście. Szczególnie w obliczu tylu naprawę przychylnych osób. Tak sądzę.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 08:01   #854
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ale przecież ona o tym wszystkim tu pisała...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:02   #855
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

tak tak ja też czytałam ten wątek. Po prostu w moim odczuciu trochę zabrakło tej kropki nad i. chociażby dlatego, że tak wiele osób czekało na wieści, niektóre na te osobiste odczucia a inne na czyste informacje-jak przyjąć tak kruchą a już doświadczoną istotkę, jakie doświadczenia się z tym wiążą, porady. Wydaje mi się, że sporo "podczytywaczy" być może przymierza się lub jest w trakcie tego procesu. I tak jak dziewczyny wspierały jak mogły tak w sumie na koniec wyszło jakoś tak dziwnie. Troszkę zabrakło końcowego słowa jak sobie poradzić w takim momencie. Oczywiście to jest moje zdanie, którym mam nadzieję nikogo nie urazić. zresztą nie dość precyzyjnie potrafię ubrać w słowa to co mam na myśli. W każdym razie dużo szczęścia dla całej rodziny.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 10:45   #856
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

W sumie wpadłam zostawić życzenia świąteczne. Samych dobrych rzeczy dla wszystkich.

A przy okazji: nie mogę napisać jak było - bo cały czas wydaje mi się, że było normalnie. Tzn. przybyła do nas Marysia i już. Jak zupełnie normalne dziecko, tyle, że trochę później. Nie było problemów z aklimatyzacją, z rozkładem dnia, z niczym. Ale ja nie mogę być obiektywna - z okresu przywiezienia Marysi mam czarną dziurę. Być może dlatego, że miałam masę egzaminów i Manię. Ale nie przypominam sobie traum, problemów, a porównując moje macierzyństwo do macierzyństwa biologicznego znanego mi z relacji koleżanek przebiegało to zupełnie identycznie. I tak jest do dziś - mamy zupełnie normalną rodzinę, z identycznymi problemami i radościami, co inne rodziny. A dziś Mania jest na balu światecznym, choć mama z żalem siedzi w pracy...

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i przepraszam za rozczarowania.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 22:50   #857
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Radosnych, zdrowych, spokojnych i RODZINNYCH Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie Ukryciorku i Wizażanek podczytujących ten wątek !!!
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:53   #858
zabusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 943
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Witam serdecznie. Jestem dumna z osób,które chcą adoptować dzieci. Brawo! I życzę powodzenia.
A piszę również po to,by prosić was o jakiekolwiek materiały dotyczące adopcji,gdyż zamierzam pisać pracę magisterską właśnie na ten temat. Bedę wdzięczna za cokolwiek. Mój mail ewaszurgot@o2.pl
__________________
Mój wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post38982057
zabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 10:48   #859
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny!

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad adopcją.
Od kiedy pamiętam byłam baaardzo przeciwna dzieciom!Odpychałam tą myśl od siebie, poznałam partnera, który był takiego samego zdania jak ja no i tak sobie żyjemy... życie się ładnie układa i może to wpłynęło na zmianę mojej decyzji.
Nie wiem dlaczego ale nie czuję potrzeby zajścia w ciąże i urodzenia własnego dziecka(chociaż pewnie ze strachu), szczerze chciałabym je zaadoptować ,jednak zanim podejmę pierwszy krok muszę być na milion procent pewna.
Czy są poza mną dziewczyny, które mogą mieć swoje dzieci a wolą zaadoptować? Boję się, że ta decyzja to trochę mój strach przed ciążą i porodem. Różne opinie słyszałam i nie ukrywam, że bardzo mnie to przeraża, dlatego też nachodzą mnie takie myśli: "skoro boję się sama rodzić i nie czuję się w ogóle na to gotowa, a jest tyle dzieci, które potrzebują domu rodziców miłości to co stoi na przeszkodzie?"
Z drugiej strony strasznie chciałabym mojemu partnerowi dać jego dziecko, bo cóż lepszego można dać mężczyźnie, ale boję się, że nigdy się nie odważę!
Na jakie pytania powinnam sobie odpowiedzieć zanim podejmę decyzję?

ps Przepraszam, za ew. bełkot :p ale jestem zagubiona w tym temacie...
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 13:25   #860
studnia100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Dzień dobry
Nie przeczytałam całego wątku (ale to zrobię przy najbliższej okazji).
Właściwie nie chciałam zapytać o adopcję a o to, czy któraś z Was wie może, jak wygląda sprawa w przypadku chęci tworzenia rodziny zastępczej zawodowej? Może gdzieś tu, na Wizażu jest na ten temat wątek do którego możecie mnie pokierować, sama niestety nie mogę znaleźć
Z góry dziękuję za wszelką pomoc. U nas w PCPR jakoś panie niechętnie udzielają takich informacji, a chciałabym wiedzieć jak to wygląda zanim uruchomimy procedury. Konkretnie chodzi mi o to, czy najpierw trzeba być rodziną niezawodową, czy rodzina zawodowa może być "niespecjalistyczna", jak wygląda sprawa z byciem pogotowiem opiekuńczym...?

Edit: znalazłam wątki, jednak wszystkie dotyczące konkretnego przypadku i do tego ciut stare (zmiany przepisów w tej materii są dosyć ważne)

Edytowane przez studnia100
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:47
studnia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:50   #861
Mixi89
Raczkowanie
 
Avatar Mixi89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 324
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez Mixi89
Czas edycji: 2013-10-26 o 19:19
Mixi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 20:29   #862
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mixi89 Pokaż wiadomość
Witam, na to forum trafiłam dziś przypadkiem, czytając Wasze wypowiedzi, postanowiłam opowiedzieć coś o sobie, ale od innej strony.

Mam 24 lata, od 3 lat z mężem staramy się o dziecko. Bardzo chcielibyśmy mieć swoje (a tłumaczenie o strachu przed porodem jest dla mnie niewyobrażalnie śmieszne).
Pierwszy raz odwiedziliśmy ośrodek adopcyjny po 2 latach nieudanych starań. Czyli jesteśmy już rok w kolejce. Przeszliśmy już psychologów, psychiatrów, lekarzy, zbieranie dokumentów o zarobkach itp. Teraz uczestniczymy w szkoleniu, jesteśmy na połowie i później pozostaje czekanie na telefon z wiadomością że nasza dzidzia gdzieś tam na nas czeka. Decyzja o adopcji jest bardzo trudna, pojawiają się wątpliwości czy pokochamy dziecko, czy ono pokocha nas, czy nas nie opuści kiedyś, czy będziemy w stanie dać mu wszystko to co najlepsze. Droga do adopcji nie przekreśla też naszych starań, nadal się staramy, korzystamy z poradni naprotechnologii, po nowym roku czeka mnie kolejna operacja.
Popieramy adopcję jawną, ale powoli mówmy znajomym rodzinie o naszych zamiarach, to jednak nie takie proste. Długo nie mogłam się pogodzić, że nie mogę urodzić mojemu mężowi naszego dziecka, była złość, smutek, rozpacz, żal, pretensje, wszystkie uczucia jakie można sobie wyobrazić.
Dzięki decyzji o adopcji stałam się spokojna, wyciszona, uspokojona, z nadzieją na przyszłość. Nie zdarza mi się już płakać po nocach, a jeśli już to rzadko Teraz jedyne czego sie obawiamy to akceptacja otoczenia, sąsiadów nie zdających sobie z tego wszystkiego sprawy. Nie mających zielonego pojęcia o naszych uczuciach, o przeszłości dziecka adopcyjnego. Ale będę bronić mojego dziecka jak tylko się da, głównie językiem, tak by ludzie się wstydzili za swoje słowa.
A to co czujemy z mężem, mogą zrozumieć i wyobrazić sobie tylko osoby w naszej sytuacji.
Jak widać jesteś bardzo dojrzała skoro obawy innych tylko dlatego że różnią się od Twoich wydają Ci się być "niewyobrażalnie śmieszne".
Śmieszne w calej tej sytuacji właśnie było wyrażenie Twojej opinii na temat tego co czuję ja.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 08:06   #863
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Witam,

jestem studentką Pedagogiki, piszę pracę magisterską na temat funkcji kompensacyjnej rodzin zastępczych (w opinii wychowanków!).

Wiem, że wątek dotyczy adopcji, ale jeśli zaglądają tutaj takie osoby byłabym wdzięczna za wypełnienie ankiety. Brakuje mi kilku ankiet, chciałabym je dołączyć do tych z terenu

Jest ona dość rozbudowana, ale wypełnienie całości nie zajmuje więcej niż 5 minut. Wszelkie uwagi mile widziane.

Link do ankiety (trzeba usunąć spację przed kropką przed pl): http://www.ankietka .pl/ankieta/149961/kompensacja-w-rodzinach-zastepczychankieta-dla-wychowankow-rodzin-zastepczych.html

Pozdrawiam!
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 14:34   #864
anyaG25
Rozeznanie
 
Avatar anyaG25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 585
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Potrzebuję porad związanych z adopcją dzieci
Czy jest ktoś z okolic Bydgoszczy, kto przeszedł całą procedurę adopcyjną i mógłby się wypowiedzieć?
W jakim ośrodku składać papiery?
Jak to wygląda praktycznie?
Kiedy i jak długo trwają szkolenia dla rodzin chcących zostać rodzicami?
Bardzo proszę o pomoc !


Pozdrawiam
anyaG25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:13   #865
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny.
Przeszukuje internet w poszukiwaniu szczegółowych informacji na temat zaświadczenia o braku zdrowotnych przeciwwskazań do adopcji wydane przez lekarza pierwszego kontaktu.
Jakie są kryteria? Jakie mogą być zdrowotne przeciwskazania do adopcji?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 09:05   #866
anyaG25
Rozeznanie
 
Avatar anyaG25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 585
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Lekarz pyta o choroby przewlekłe , czy na coś się leczysz (cukrzyca, nadciśnienie itp.) oraz czy masz jakieś nałogi.
U mnie to było wszystko. Pozdrawiam
anyaG25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 10:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.