❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-06, 09:01   #1771
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się pierwszy raz w tym roku

Byłam wczoraj na chwilkę w TK maxxie i mnie wzięło . Tyle było uroczych opakowań, ozdóbek i wstążek...

Czas zacząć myśleć o prezentach i dekoracjach

Chyba zorganizuję też w tym roku christmas party, daaawno nie robiłam

Hej, hej
Masz foteczki ?

Ja się wybieram i wybrać się nie mogę do TK Maxxa... Jutro Sinsay u nas otwierają

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89400932]Ja dekoracyjnie słabo w tym roku. Mam tylko bukiet suszonych traw nazbieranych w lesie nad stawem plus kilka dyń i wrzosów przed domem.

Na święta będą światełka, świecące drzewko, kilka stojących świecidełek. Coś pewnie dokupię...zazwyczaj idę też do lasu i szukam jakichś powalonych przez wiatr sosnowych gałęzi i zabieram do domu do wazonu. Potem można udekorować drewnianymi lub słomianymi zawieszkami.
Chciałabym sama zrobić wieniec na drzwi - widziałam kilka fajnych inspiracji.
Stroik na stół kupię pewnie w przedszkolu, co roku panie robią cudne ozdoby razem z dzieciakami.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ale super. Ja mam daleko do lasu, a uwielbiam baaardzo takie naturalne ozdoby
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-06, 09:50   #1772
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
A ja byłam w różnych sklepach w galerii i nie kupiłam nic. NIC. Jestem w szoku.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------


Też mam czasem takie momenty- wszystko na raz Zdrowia dla psiaków. Ja za niedługo muszę rozstać się z kotem- Chamem Najprawdopodobniej w listopadzie jeszcze

Ja mam jeszcze jesienne dekoracje w żółto-pomarańczowych barwach Pod koniec listopada wdrażam bożonarodzeniowe dekoracje.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------



U mnie już 0. Będzie przymrozek.
Bardzo współczuję moja suniea od 3 dni ma problemy z brzuszkiem, w nocy i nad ranem zwraca biedna ale dzisiaj chyba juz wywaliła to co jej stało na zołądku ( twrady zwoj trawy i nie wiem co tam jeszcze było ) i mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze. Jak nie w poniedzialek do weta

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się pierwszy raz w tym roku

Byłam wczoraj na chwilkę w TK maxxie i mnie wzięło . Tyle było uroczych opakowań, ozdóbek i wstążek...

Czas zacząć myśleć o prezentach i dekoracjach

Chyba zorganizuję też w tym roku christmas party, daaawno nie robiłam
mnie juz tez bierze coraz bardziej

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Właśnie zjadłam pierwsza mandarynke w tym sezonie, z Dino. Dobreee ale ja wzięłam 1 kg w tym woreczku,bo te luzem nie zachęcały

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Juz podjadlam troche mandarynek z Lidla i sa coraz lepsze , niestety mam po nich wysypke wiec staram sie je ograniczac

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
U mnie tak samo jak u Bronhildy, słońce codziennie i to mocne, a w nocy przymrozki. W ciągu dnia od tego słońca robi się naprawdę ciepło, tak od 18 nadciąga duży chłód. Siostra już dotarła do Etiopii i mówi, że tam pogoda słabsza niż u nas w październiku, tzn. jest ciepło i w miarę słonecznie, a tutaj mieliśmy bardzo dużo słońca wczesną jesienią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, u nas mega pogoda ale w nocy rzeczywiscie było chłodno az musialam zamknac wszystkie okna

A co twoja siostra robi , ze tam pojechała ?


Melduje, ze prezenty dla mamy, taty i meza mam juz

W tym miesiacu jeszcze planuje kupic te pyszna zielona herbate dla ciotek i wezme na probe zimowa - z gozdzikami, pomarancza i cynamonem

Na poczatku grudnia zakupie prezenty dla psiapsioł i dla tesciow. I tu moje pytanie: czy ktoras z was miala te mate ale pranamat do akupresury ? Bo to własnie bym chciała kupić Tesciom nie oryginał, bo cena powala ale te tanszą wersje. Czytałam opinie i ludzie sobie chwalilą

No i jak pamietacie, ja co roku rozkladam sobie sprzatanie na raty i w wczoraj zaczełam przedpokój zaczełam bo zrobiłam 1 szafe na posciel i zaczełam druga męża

Musze porzadek w butach zrobic bo juz sie nie mieszcze

No i dzisiaj jade do rodzicow na obiad i dalej układac puzzle swiateczne z mama
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-06, 10:10   #1773
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość


Na poczatku grudnia zakupie prezenty dla psiapsioł i dla tesciow. I tu moje pytanie: czy ktoras z was miala te mate ale pranamat do akupresury ? Bo to własnie bym chciała kupić Tesciom nie oryginał, bo cena powala ale te tanszą wersje. Czytałam opinie i ludzie sobie chwalilą
Ja mam tańszą....Świetna jest Żałuję, że kupiłam krótszą, była tańsza, a ja nie wiedziałam, czy wyleżę....Bardzo lubię sobie poleżeć
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-06, 10:21   #1774
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W gruncie rzeczy, mimo że wieczorami jest zimno, listopad też mamy piękny w tym roku, takie słońce niedługo idę z mamą na długi spacer z psiakami i aż się cieszę jak o tym myślę, bo mamy super miejsce na takie wypady.
Dembi sis po prostu podróżuje, rozdaje prezenty miejscowej ludności, czasem ich uczy czegoś, pomaga katolickim misjonarzom, robi dużo zdjęć. Ja byłam przeciwna takim wyjazdom, ale dopóki rodzice jej dają pieniążki, to mój rozsądek jest niebrany pod uwagę. Jeszcze ona chce tam do maja siedzieć, rok temu wróciła w marcu też wyjeżdżała w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-06, 16:48   #1775
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj w Dino kubek świąteczny. Mam takie same na wiosnę, Wielkanoc i lato tylko inne nadruki. A koleżanka była wczoraj w Pepco i też nakupiła pierdół

Ja wciąż choruję na kubek z motywem Harry Potter, kiedyś w Kauflandzie widziałam cudny i duuuży, wciąż o nim myślę
Ale mam za dużo kubków, muszę dać na wstrzymanie


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ja się wybieram i wybrać się nie mogę do TK Maxxa... Jutro Sinsay u nas otwierają


Ale super. Ja mam daleko do lasu, a uwielbiam baaardzo takie naturalne ozdoby

Zazdroszczę Sinsaya, zawsze czatuję na wyprzedaże z dniem darmowej dostawy. Mają najlepsze dżinsy w korzystnych cenach(spośród tych najpopularniejszych sieciówek) co ja i moje dupsko doceniamy

Zawsze mnie kuszą ich rzeczy do domu, ale teraz wprowadzam minimalizm oraz porządki i walczę z pokusami


A ja mam wszędzie dookoła las, uwielbiam ten widok i ciężko mi będzie w przyszłości się z nim rozstać(ewentualnie). Dzisiaj poszłam z siostrzeńcami na spacer i już pachnie zimą powoli <3 Muszę wyciągnąć rękawiczki pełne, do tej pory chodziłam w mitenkach, ale już za chłodno na nie się zrobiło
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-06, 17:23   #1776
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja chyba ze 2 lata temu przegapilam fajny kubek w rossmannie i bardzo tego zaluje
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-06, 19:30   #1777
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Bardzo współczuję moja suniea od 3 dni ma problemy z brzuszkiem, w nocy i nad ranem zwraca biedna ale dzisiaj chyba juz wywaliła to co jej stało na zołądku ( twrady zwoj trawy i nie wiem co tam jeszcze było ) i mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze. Jak nie w poniedzialek do weta
Dzięki Wstępnie jestem umówiona na 25 listopada. Wtedy minie też 5 lat od uśpienia jednego z psiaków, Melmanka
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-07, 05:56   #1778
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez wasylisa123 Pokaż wiadomość
Ja mam tańszą....Świetna jest Żałuję, że kupiłam krótszą, była tańsza, a ja nie wiedziałam, czy wyleżę....Bardzo lubię sobie poleżeć
No to super czyli mowisz, zeby dluga bac

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
W gruncie rzeczy, mimo że wieczorami jest zimno, listopad też mamy piękny w tym roku, takie słońce niedługo idę z mamą na długi spacer z psiakami i aż się cieszę jak o tym myślę, bo mamy super miejsce na takie wypady.
Dembi sis po prostu podróżuje, rozdaje prezenty miejscowej ludności, czasem ich uczy czegoś, pomaga katolickim misjonarzom, robi dużo zdjęć. Ja byłam przeciwna takim wyjazdom, ale dopóki rodzice jej dają pieniążki, to mój rozsądek jest niebrany pod uwagę. Jeszcze ona chce tam do maja siedzieć, rok temu wróciła w marcu też wyjeżdżała w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa, rozumiem

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Dzięki Wstępnie jestem umówiona na 25 listopada. Wtedy minie też 5 lat od uśpienia jednego z psiaków, Melmanka
Tez musiałam uśpić moja pierwsza suczkę... do tej pory mam łzy w oczach jak to sobie przypomnę
Moja sunia na szczescie sie juz oczyściła i chyba będzie się bez veta

Wczoraj oderałam prezenty dla męża ( bluza adidasa oraz golarke philipsa) i jest git

wciaż nie wiem co ja chcę
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-07, 16:52   #1779
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Tez musiałam uśpić moja pierwsza suczkę... do tej pory mam łzy w oczach jak to sobie przypomnę
Moja sunia na szczescie sie juz oczyściła i chyba będzie się bez veta

Wczoraj oderałam prezenty dla męża ( bluza adidasa oraz golarke philipsa) i jest git
Ja uśpiłam kota i 2 psy. I królika.

O, to dobrze. Ja leczę jeszcze drugiego z 3 kotów. Ma cukrzycę, ale już dużo lepiej wg. ostatnich wyników. Wet nawet mówił o odstawieniu insuliny.
O, muszę glukometr ogarnąć.

Mój brat chce coś tam z dronem, nie pamiętam, składamy się z mamą po 100 zł.

Nie wiem co komu w ogóle kupić

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja wciąż choruję na kubek z motywem Harry Potter, kiedyś w Kauflandzie widziałam cudny i duuuży, wciąż o nim myślę
Ale mam za dużo kubków, muszę dać na wstrzymanie


Zawsze mnie kuszą ich rzeczy do domu, ale teraz wprowadzam minimalizm oraz porządki i walczę z pokusami


A ja mam wszędzie dookoła las, uwielbiam ten widok i ciężko mi będzie w przyszłości się z nim rozstać(ewentualnie). Dzisiaj poszłam z siostrzeńcami na spacer i już pachnie zimą powoli <3 Muszę wyciągnąć rękawiczki pełne, do tej pory chodziłam w mitenkach, ale już za chłodno na nie się zrobiło
Też mam za dużo, bo zawsze mama mi coś przyniesie. Mam swoje ulubione i takie dla gości.

No, ten... Minimalizm. Moje marzenie

Ja mam zagajnik za ogródkiem. Moja sucz tam czasem buszuje. A lubię okres jak nie ma liści, bo wszystko widać i mogę łazić z sunią po polach i przynajmniej będę widziała dziki jak się jakieś pojawią.

Wczoraj ludzie z pracy w szoku, bo szybki skrobali, a dzisiaj się cieszyli, że 'ciepło'
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 06:11   #1780
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wczoraj byłam w Rossmannie i jest mega duzo swiatecznych zestawow Nabyłam oczywiscie pare na prezenty i dla siebie

Kupiłam cudowny, swiateczny zestaw maseczek ( 5 sztuk ) dla siebie, mamy i 3 moich psiapsiołek sobie wzie,lam swiateczne kule do kapieli i jesienne tez na teraz a i cudny cynamonowy zel pod prysznic

Potem wzlazłam do Pepco i tez nakupowalam prezentow

Mezowi na mikoajki : smieszny swiateczny Tshirt, paputki swiateczne i oczywiscie bokserki i mamie cieple, swiateczne skarpety bo jej zimno w nogi i psu zabawkę - renifer piszczacy i 6 poszewek na swieta do salonu i 2 zawieszki swiateczne do kluczy

Ozdob ładnych nie było ale były piekne szklanki na napoje z ozdobami
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 08:28   #1781
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Byłam niedawno w Auchan (bo tam mają rozbudowaną ofertę jedzenia vegan) i widziałam, że też pełno ciekawych zestawów i pojedynczych kosmetyków, wtedy kupiłam sobie sól do kąpieli Westlab. Ze świątecznych rzeczy jestem zadowolona z ostatniego zamówienia z Avon, a konkretnie płynu do kąpieli żurawina & pomarańcza & cynamon, wygląda i pachnie jak jakiś zimowy, korzenno - owocowy napój. Tacie lub chłopakowi wezmę na BN nowe TTA The Moment dla panów, z próbki bardzo spodobał mi się ten męski zapach (a bardzo mało perfum dla panów uważam za interesujące, od większości mnie mdli).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-09, 15:18   #1782
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Byłam niedawno w Auchan (bo tam mają rozbudowaną ofertę jedzenia vegan) i widziałam, że też pełno ciekawych zestawów i pojedynczych kosmetyków, wtedy kupiłam sobie sól do kąpieli Westlab. Ze świątecznych rzeczy jestem zadowolona z ostatniego zamówienia z Avon, a konkretnie płynu do kąpieli żurawina & pomarańcza & cynamon, wygląda i pachnie jak jakiś zimowy, korzenno - owocowy napój. Tacie lub chłopakowi wezmę na BN nowe TTA The Moment dla panów, z próbki bardzo spodobał mi się ten męski zapach (a bardzo mało perfum dla panów uważam za interesujące, od większości mnie mdli).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kocham ten płyn od dziesięciu lat
Ja zamówiłam sobie świąteczny zestaw Figa z Wanilią(płyn do kąpieli+pomadka) plus żel Fireside Glow o zapachu goździków Liczę, że ten drugi będzie przyjemnie korzenny, bo dzisiaj w pracy rozkładając towar poczułam przez kartonik zapach preparatu na ból zęba na bazie olejku goździkowego i jedna myśl-gabinet dentystyczny, więc mam chwilową awersję
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 16:53   #1783
Grabi97
Raczkowanie
 
Avatar Grabi97
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 313
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Kocham ten płyn od dziesięciu lat
Ja zamówiłam sobie świąteczny zestaw Figa z Wanilią(płyn do kąpieli+pomadka) plus żel Fireside Glow o zapachu goździków Liczę, że ten drugi będzie przyjemnie korzenny, bo dzisiaj w pracy rozkładając towar poczułam przez kartonik zapach preparatu na ból zęba na bazie olejku goździkowego i jedna myśl-gabinet dentystyczny, więc mam chwilową awersję
Co za combo zapachowe, aż się ślinię na samą myśl płyn i żel są z Fireside Glow?
Grabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 17:06   #1784
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Rossmannie i jest mega duzo swiatecznych zestawow Nabyłam oczywiscie pare na prezenty i dla siebie

Kupiłam cudowny, swiateczny zestaw maseczek ( 5 sztuk ) dla siebie, mamy i 3 moich psiapsiołek sobie wzie,lam swiateczne kule do kapieli i jesienne tez na teraz a i cudny cynamonowy zel pod prysznic

Potem wzlazłam do Pepco i tez nakupowalam prezentow

Mezowi na mikoajki : smieszny swiateczny Tshirt, paputki swiateczne i oczywiscie bokserki i mamie cieple, swiateczne skarpety bo jej zimno w nogi i psu zabawkę - renifer piszczacy i 6 poszewek na swieta do salonu i 2 zawieszki swiateczne do kluczy

Ozdob ładnych nie było ale były piekne szklanki na napoje z ozdobami
Mam utro wolne i Rossmanna na osiedlu. Czuję się skuszona tym co napisałaś

Byłam dzisiaj w jednej z krakowskich galerii handlowych i jeszcze nie była świątecznie ozdobiona. Przeżyłyśmy z Siostrą niezły szok
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 17:20   #1785
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Miroku ten płyn Avonu o którym pisałam, to tegoroczna nowość, wcześniej był ale tylko żurawina & pomarańcza, bez cynamonu i był bardziej owocowy, a ten jest korzenny, lepszy moim zdaniem. Kocham takie wieczory po depresyjnym, chłodnym dniu, kiedy bez wyrzutów sumienia mogę spędzić dużo czasu w wannie z książką i w zimowych płynach do kąpieli z Avonu. Zaraz idę przetestować ten nowy, tylko wezmę sobie jeszcze jakąś czekoladę do jedzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 10:04   #1786
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Siedze w domu i robie ciateczka cynamonowe ,wlasciwie zwykle kruche do ktorych dodalam cynamom ,jesien u nas nadal dosyc ciepla jest ,deszcz na zmiane ze sloncem ,dzisiaj slonce w czoraj deszcz, ale temperatury nadal wysokie
Porzucilam moj pomysl o dokupywaniu zlotych ozdob ,zostawie choinke taka jak mam co roku a jesli chodzi o dekoracje domu zrobie jak LadyDimitrescu ,postawie na drewniane i naturalne dekoracje ,moze nawet kupie jakis naturalny bez ozdob wieniec na stol lub przytacham zielone do wazonu ,mam kilka drewnianych durnostojek drewnianych typu karuzela ,dziadki do orzechow ,konik na biegunach to tyle ,plus ceramiczne domki i ceramiczne klasyczne mikolaje do kuchni ,wlasciwie po ostatnich porzadkach i tak tylko tyle zostawilam i jeszcze kilka reniferow z metalu
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 10:41   #1787
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie dzisiaj ponuro i deszczowo. Miałam iść do Rossmanna ale przełożę to na inny dzień
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 17:47   #1788
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Hej, hej
Masz foteczki ?
Mam foteczki tego co upolowałam
Poza tym było dużo ładnych rzeczy: piękne ozdoby choinkowe, opakowania na prezenty, gruubaśne wstążki na choinkę, całe regały pachnących świec, wszelkiego rodzaju zastawa, zabawki dla zwierząt, zestawy prezentowe (głównie kosmetyki do kąpieli). I grała już świąteczna muzyczka
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 20:36   #1789
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Oglądacie Listy do M 4 ?

Posprzątałam dzisiaj 2 część przedpokoju

Chcialam sie spytac , gdzie jest nasza Ondiine , Magda Lena111, Martyna Tina , Yasmine, wikajaga i inne nasze stare wizazanki ? Gdzie sie podziałyście ? Wracajcie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-11, 21:12   #1790
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Yasmine chyba miała jakieś kłopoty, a szkoda, bo chętnie czytałabym jak wyglądają paryskie Święta. Ja dzisiaj szykowalam materiały, bo w tygodniu chcemy podjechać do jednej fundacji i mój chłopak będzie poprawiał poniszczone domki dla świnek (tutaj na Pomorzu Zach mamy taki azyl, zwierząt przybywa a materiałów budowlanych nie, i poszłam wyciągnąć od ojca). Zmęczona jestem ostatnio, jak wracam do domu to padam na łóżko i budzę się po dwóch godzinach, poza tym ciągle na wszystko brakuje mi czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Czekam na grudniowa premierę drugiej części Avatara, pierwsza mnie zmiotła z planszy (pozytywnie). To będzie najlepszy prezent na moje urodziny (też mam w grudniu, ale jak pisałam, nie chcę nic materialnego, wolę coś co zostawi wspomnienia).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Psy na mnie cały czas wlażą, odkąd z rodzeństwa zostałam sama w domu, to nie opuszczają mnie wcale, idę do kuchni i zwierzowa pielgrzymka za mną, idę do łazienki czekają pod drzwiami, cały czas tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 07:39   #1791
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Zapomniałam - koniecznie weźcie rossmannowy Skarb, normalnie nie biorę tych czasopism, ale teraz przed Świętami macie tam przedstawione wszystkie limitki zimowe, produkty do kąpieli, zestawy bożonarodzeniowe. Nie trzeba chodzić po sklepach i wszystkiego oglądać, można wygodniej i na spokojnie w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 08:19   #1792
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Oglądacie Listy do M 4 ?

Posprzątałam dzisiaj 2 część przedpokoju

Chcialam sie spytac , gdzie jest nasza Ondiine , Magda Lena111, Martyna Tina , Yasmine, wikajaga i inne nasze stare wizazanki ? Gdzie sie podziałyście ? Wracajcie

Ja jestem, Kochana
Ostatnio mam strasznie dużo na głowie, był moment, że nie dawałam rady nadrabiać wątku, więc się nie udzielałam.

Listy do M. oczywiście, że oglądałam, czekałam na nie cały dzień, były moim wybawieniem, bo rzuciłam przykre obowiązki w kąt i bez wyrzutów sumienia odpaliłam TV.

Z różnych względów czekam trochę mniej na tegoroczne święta, ale na pewno wrócę do Was, żeby poczuć atmosferę. Zamierzam korzystać z czasu przed świętami, wypożyczyłam już ze trzy albo cztery świąteczne e-booki i jak tylko uporam się z tym, co muszę skończyć do pracy to mam nadzieję, że będę częściej!

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

P.S. A Wy byłyście już w kinie na Listy do M. 5?
Jeszcze jakiś polski świąteczny film ma wejść do kin chyba w ostatnim tygodniu listopada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

„Święta inaczej” - sprawdziłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 09:09   #1793
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Zapomniałam - koniecznie weźcie rossmannowy Skarb, normalnie nie biorę tych czasopism, ale teraz przed Świętami macie tam przedstawione wszystkie limitki zimowe, produkty do kąpieli, zestawy bożonarodzeniowe. Nie trzeba chodzić po sklepach i wszystkiego oglądać, można wygodniej i na spokojnie w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No sa mega jak pisałam nakupowałam trochę Wczoraj wrzuciłam sobie 1 kule z tej jesiennej kolekcji Isany- ło matk jak to pieknie pachniało

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja jestem, Kochana
Ostatnio mam strasznie dużo na głowie, był moment, że nie dawałam rady nadrabiać wątku, więc się nie udzielałam.

Listy do M. oczywiście, że oglądałam, czekałam na nie cały dzień, były moim wybawieniem, bo rzuciłam przykre obowiązki w kąt i bez wyrzutów sumienia odpaliłam TV.

Z różnych względów czekam trochę mniej na tegoroczne święta, ale na pewno wrócę do Was, żeby poczuć atmosferę. Zamierzam korzystać z czasu przed świętami, wypożyczyłam już ze trzy albo cztery świąteczne e-booki i jak tylko uporam się z tym, co muszę skończyć do pracy to mam nadzieję, że będę częściej!

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

P.S. A Wy byłyście już w kinie na Listy do M. 5?
Jeszcze jakiś polski świąteczny film ma wejść do kin chyba w ostatnim tygodniu listopada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

„Święta inaczej” - sprawdziłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oby wszystko sie szybko skończyło i wracaj tu do nas

Nie byłam jeszcze na Listach do M 5 ale chyba pojde z psiapsoilkami znajomi mowili, ze fajne
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 10:21   #1794
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A co to za jesienne kule do kąpieli Dembi? Kocham takie wynalazki (i kąpiele w nich, chociaż to nieekologiczne i powinnam woleć prysznice, to bez wanny w domu bym nie przeżyła, więc raz na jakiś czas robię sobie mycie w wannie). Ja ostatnio zachwycam się solą do kąpieli Alterry Naturfreude, lubię lasy a tutaj czuć głównie wiciokrzew, werbenę, miętę i jakieś wiosenno - leśne klimaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 16:32   #1795
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja jednak stwierdziłam, że siła tkwi w prostocie. Zamówiłam gałązki (nie kupuję żywego, bo zwariowałabym z tym jak się sypie), małą choinkę, wieniec, girlandę. Do tego oświetlenie okien. Mam takie kocyki i poduchy. Chodzi za mną pościel i ta haftowana w wieniec poszewka, ale czy ja wiem...

Lubiłam te płyny z Avon, ale substancje pieniące są dla mnie zbyt drażniące i miałabym jesień średniowiecza na skórze

O kurcze, przygarnęłabym parę rzeczy
https://www.zara.com/pl/pl/home-christmas-l2388.html?v1=2124468
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5f3ce44ad0c1158246-ZIE1-KWIAT-BNGLITTERPINEKWIAT.jpg (78,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 635a3d53984c969703-Z_O-BN-H0100KONISTROIK_1_.jpg (107,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 634e88fd0532c70530-BE_-BN-P0404BARAFPOSZEWKA_1_.jpg (188,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6346c7455397870989-CZE-BN-C2022TORCAPO_CIELFLANELOWA.jpg (249,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 165794.jpg (191,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 188979.jpg (45,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 185215.jpg (60,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 157402.jpg (80,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2022-11-12 at 17.25.52.jpg (99,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2022-11-12 at 17.25.10.jpg (97,2 KB, 70 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-11-12 o 16:55
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 08:56   #1796
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
A co to za jesienne kule do kąpieli Dembi? Kocham takie wynalazki (i kąpiele w nich, chociaż to nieekologiczne i powinnam woleć prysznice, to bez wanny w domu bym nie przeżyła, więc raz na jakiś czas robię sobie mycie w wannie). Ja ostatnio zachwycam się solą do kąpieli Alterry Naturfreude, lubię lasy a tutaj czuć głównie wiciokrzew, werbenę, miętę i jakieś wiosenno - leśne klimaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez lubię lesne, choinkowe zapachy wiec musze sprawdzic

Załaczyłam zdjecia moich łupów i tam są te kule tez

Czy ktoras z was wąchała moze Yope Zimowa Noc ? Bo chyba se kupię . Jak pachnie ?
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 10:03   #1797
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Fajne zakupy zrobilyscie dziewczyny,ja dalej cwicze swoja silna wole wczoraj bylam na miescie i niczego nie kupilam ,ciekawe czy wytrzymam z postanowieniem
U nas zmiana pogody, juz trzeci dzien jestesmy owiani tajemnicza mgla
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 14:48   #1798
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Mam foteczki tego co upolowałam

Poza tym było dużo ładnych rzeczy: piękne ozdoby choinkowe, opakowania na prezenty, gruubaśne wstążki na choinkę, całe regały pachnących świec, wszelkiego rodzaju zastawa, zabawki dla zwierząt, zestawy prezentowe (głównie kosmetyki do kąpieli). I grała już świąteczna muzyczka
Super zakupy


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Oglądacie Listy do M 4 ?



Posprzątałam dzisiaj 2 część przedpokoju



Chcialam sie spytac , gdzie jest nasza Ondiine , Magda Lena111, Martyna Tina , Yasmine, wikajaga i inne nasze stare wizazanki ? Gdzie sie podziałyście ? Wracajcie
Jestem obecna
Ostatnio mnie mniej , bo trochę obowiązki mnie przytłoczyły

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Fajne zakupy zrobilyscie dziewczyny,ja dalej cwicze swoja silna wole wczoraj bylam na miescie i niczego nie kupilam ,ciekawe czy wytrzymam z postanowieniem

U nas zmiana pogody, juz trzeci dzien jestesmy owiani tajemnicza mgla
U nas też mgliscie, ale ma to w sobie jakiś taki urok . Mam ochotę porozswietlac lampeczki

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ja rozpoczęłam sezon na mandarynki są już naprawdę pyszne. Chyba powoli czas zacząć chować dynie i wychodzić powoli ze świątecznym klimatem .

Chce kupić wianek na drzwi ... Ale, nie wiem jak zamocowac go na drzwiach, aby ich nie uszkodzić TŻ by mnie zabił, jakby coś uszkodziła... wbijanie gwoździ nie wchodzi w grę...

Ze świątecznych zakupów to kupiłam posypki do ciastek i pierników wolę teraz bo później ich albo nie ma albo są przebrane .

Z planów: wianek na drzwi (kombinuje mocowanie) , świąteczny coffee corner na blacie w kuchni, dekoracje okien gwiazdami diy, girlanda na poręczy, swiateczny stroik w donicy przed domem .
Nad reszta myślę jeszcze , ale jak uporam się z obowiązkami to będę działać ostro

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 15:08   #1799
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Mam właśnie malutki, tapicerski gwóźdź na zabytkowych drzwiach - moje i mogę z nimi robić co chcę Ale ja z tych co nigdy nie pytają o pozwolenie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 15:19   #1800
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Super zakupy


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Jestem obecna
Ostatnio mnie mniej , bo trochę obowiązki mnie przytłoczyły

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

U nas też mgliscie, ale ma to w sobie jakiś taki urok . Mam ochotę porozswietlac lampeczki

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ja rozpoczęłam sezon na mandarynki są już naprawdę pyszne. Chyba powoli czas zacząć chować dynie i wychodzić powoli ze świątecznym klimatem .

Chce kupić wianek na drzwi ... Ale, nie wiem jak zamocowac go na drzwiach, aby ich nie uszkodzić TŻ by mnie zabił, jakby coś uszkodziła... wbijanie gwoździ nie wchodzi w grę...

Ze świątecznych zakupów to kupiłam posypki do ciastek i pierników wolę teraz bo później ich albo nie ma albo są przebrane .

Z planów: wianek na drzwi (kombinuje mocowanie) , świąteczny coffee corner na blacie w kuchni, dekoracje okien gwiazdami diy, girlanda na poręczy, swiateczny stroik w donicy przed domem .
Nad reszta myślę jeszcze , ale jak uporam się z obowiązkami to będę działać ostro

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
U mnie juz tez mandarynki w obiegu,dynie schowalam ,wyjelam kilka szyszek i swiatelka ,kupilam przyprawe piernikowa i osobno jeszcze kardamon,cynamon,anyz.... .....nie boje sie ze zabraknie ,ale mialam ochote juz kupic,zdekoracjami sie wstrzymuje,na poczatku grudnia chce wyjac domki a na reszte moze poczekam do mikolaja ,ale nie jestem pewna czy nie wlece ze wszystkim na poczatku grudnia,mam wycieraczke z mikolajem z tamtego roku i mam ochote juz ja rzucic pod drzwi
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.