Wyjazd za granice do 'chłopaka' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-27, 23:35   #1
travel1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Lightbulb

Wyjazd za granice do 'chłopaka'


Witam

Zwracam się z pytaniem do osób, które miały jakiekolwiek doświadczenie w sprawie wyjazdu za granicę do chłopaka.
Sprawa wygląda dość prosto
Mam 19 lat i poznałam na wakacjach chłopaka, brazylijczyka, który mieszka w Portugali. Co mogę powiedzieć, może to głupio zabrzmi, ale po prostu straciłam dla niego głowę. Każdy wolny czas, który miał (ponieważ pracował tam jako animator) spędzaliśmy razem, rozmowy do 6 rano, po prostu super. Z wakacji wróciłam parę tygodni temu i do tej pory ciągle utrzymujemy ze sobą kontakt. Zaproponował mi przyjazd do niego do Lizbony i dlatego też powstał ten wątek.
Bardzo chciałabym tam pojechać, tym bardziej, że jestem osobą, która od życia chce jak najwięcej, a poza tym jak już wspomniałam po prostu się zauroczyłam. Ale jak każda osoba mam jakieś wątpliwości tym bardziej, że jestem dziewczyną i miałabym wyjechać sama do obcego kraju.
Mam pytanie do dziewczyn, które miały podobne sytuacji w swoim życiu?
Czy warto pojechać, spróbować i nawet potem żałować, że nie było tak fajnie jak sobie wyobrażałam czy lepiej dmuchać na zimne i odpuścić sobie tą znajomość.
travel1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 16:20   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wyjazd za granice do 'chłopaka'

Najlepiej jak kupisz sobie nocleg w hotelu i bedziesz sie poruszac komunikacja miejska, a nie jego samochodem. Po sezonie sa nizsze ceny, wiec moze wyklikasz cos niedrogo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:08   #3
SecretAzahar
Przyczajenie
 
Avatar SecretAzahar
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Hiszpania, Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Wyjazd za granice do 'chłopaka'

Miałam podobną sytuację, bo poznałam chłopaka wprawdzie w Polsce, ale później dostałam zaproszenie do niego do Hiszpanii. Ponieważ wolę dmuchać na zimne owszem pojechałam, ale ulokowałam się w hotelu. Co jest zaskakujące na miejscu poznałam jego kolegę i zaiskrzyło. Na początku to on do mnie przyjeżdżał, a później ja do niego. W moim przypadku los okazał się szczęśliwy bo poznałam super faceta i po 2 latach znajomości pobraliśmy się.


Życzę Ci, żeby wszystko się powiodło, ale bądź też ostrożna (nie wszystko złoto co się świeci).
__________________
Hiszpania w krzywym zwierciadle czyli ciężko jest lekko żyć.

http://www.hiszpaniaole.pl
SecretAzahar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-04 16:08:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.