preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 21:21   #421
imołek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Fluid z joanny jest Fatalny.. Chyba tylko do włosów na których są 4 falki na krzyż.. Hot liiis z Loreala jest w miare dobry.. uzywałam jeszcze czegoś z Welli. hmm. Prostowacz loków.. Są tylko wielkie minusy tych preparatów; przetłuszczaja włosy(szczególnie gdy sa one wrazliwe na takie hmm. ciężkie kosmetyki jakimi sa fluidy do włosów)
imołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 09:16   #422
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez imołek Pokaż wiadomość
Fluid z joanny jest Fatalny.. Chyba tylko do włosów na których są 4 falki na krzyż.. Hot liiis z Loreala jest w miare dobry.. uzywałam jeszcze czegoś z Welli. hmm. Prostowacz loków.. Są tylko wielkie minusy tych preparatów; przetłuszczaja włosy(szczególnie gdy sa one wrazliwe na takie hmm. ciężkie kosmetyki jakimi sa fluidy do włosów)
Zgadzam się w 100% z tym, że fluid Joanny jest okropny...Włosy się puszą, że szok, a poza tym ma okropny zapach. kiedyś jechałam autobusem, za pierwszym razem jak użyłam fluidu i myslalam,że się uszczelka od okna topi na słoncu i to tak smierdzi, a to były moje włosy Najfajniesza jest odzywka z Pantene Proste włosy- kosztuje jakies 8-9 zł. Ja jednak na jakis czas zrezygnowałam z preparatów do prostowania, bo za bardzo obciazaja mi włosy, które pod koniec dnia wyglądaja na tłuste i teraz maltretuje włosy Odzywka Gliss Kur w spray -super efekt i Waxem raz w tygodniu i moje włosy są w bardzo dobrej kondycji jak na fakt, że codziennie męczę je prostownica
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:39   #423
naughty^
Przyczajenie
 
Avatar naughty^
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Witam
Jestem tu nowa i mam nadzieje, że moje pytanie nie wyda się wam beznadziejnie amatorskie ;), ale mam naturalne blond kręcone włosy- podkreśle, że nie jest ich zbyt wiele... :( no takie ulizane raczej :P Dlatego też kupiłam sobie prostownice Philipsa Beauty ( jak na moje wymagania jets ok :) ale chciałam spytać czy wyżej wymienione specyfiki z połączeniu z prostownicą powodują efekt trwały czy bardziej chwilowy? Dodam jeszcze, że każda wigoć wywołuje u mnie natychmiastowy skręt włosów :(
naughty^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 21:35   #424
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Trwały? Niezbyt, tj. do umycia włosów lub zawilgocenia. Te preparaty pomagają w łatwiejszym posługiwaniu się prostownicą (zamykają łuskę włosa przez co łatwiej przesuwać po nich prostownicą), wygładzają włosy, chwilowo prostują fale i loki i w jakimś stopniu starają się zahamować skręt włosa podczas wilgoci. Niestety nie zawsze to się udaje, wiele też zależy od rodzaju włosów. Ehh z jednej strony szkoda, że to nie jest na zawsze a z drugiej dobrze bo gdyby się coś odwidziało
Ogólnie pamiętam, że prostownicą trzeba nauczyć się posługiwać. Początki nie zawsze są łatwe... ale dochodzi sie do wprawy Osobiście skuszę się na BABYLISS PRO LISS w przyszłym miesiącu

__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 21:48   #425
naughty^
Przyczajenie
 
Avatar naughty^
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Ahaa ;P dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ehh z jednej strony szkoda, że to nie jest na zawsze a z drugiej dobrze bo gdyby się coś odwidziało
No niby lubię swoje włoski, ale jestem strasznie pyzata więc w tych loczkach wyglądam nieco dziecinnie....

Edytowane przez naughty^
Czas edycji: 2007-05-04 o 21:52 Powód: zapomniałam coś dodać :)
naughty^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 23:13   #426
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

mam do was pytanko
otóż kusi mnie to babyliss, ale mam obawy, bo moja prostownica nie jest najlepsza :P, nie mam jonowej, ale zadnej takiej super tylko taka najzwyklejsza. i boje sie ze spray nie bedzie działał ? czy któras z was uzywała juz go do takiej zwykłej prostownicy ?
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 08:16   #427
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez naughty^ Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tu nowa i mam nadzieje, że moje pytanie nie wyda się wam beznadziejnie amatorskie , ale mam naturalne blond kręcone włosy- podkreśle, że nie jest ich zbyt wiele... no takie ulizane raczej :P Dlatego też kupiłam sobie prostownice Philipsa Beauty ( jak na moje wymagania jets ok ale chciałam spytać czy wyżej wymienione specyfiki z połączeniu z prostownicą powodują efekt trwały czy bardziej chwilowy? Dodam jeszcze, że każda wigoć wywołuje u mnie natychmiastowy skręt włosów
Wydaje mi sie, ze trzeba szukac odpowiedniego kosmetyku dla siebie metodą prób i błędów, gdyż z tego co zauważyłam, to co jednemu odpowiada, drugiemu już niekoniecznie Ja mam strasznie nieposłuszne włosy, nawet fryzjer sobie z nimi do konca nie radzi i dlatego po wyprobowaniu iluś srodków do prostowania postawiłam jednak na odzywki i dobry lakier do wlosów i dzięki temu moje wlosy jakos wyglądają
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 12:23   #428
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
mam do was pytanko
otóż kusi mnie to babyliss, ale mam obawy, bo moja prostownica nie jest najlepsza :P, nie mam jonowej, ale zadnej takiej super tylko taka najzwyklejsza. i boje sie ze spray nie bedzie działał ? czy któras z was uzywała juz go do takiej zwykłej prostownicy ?
No właśnie ja mam taka bardzo zwykła prostownicę ale jeszcze nie zakupiłam tego preparatu. Kupię go dopiero w przyszłym miesiącu. Jakbyś była szybsza ode mnie to napisz proszę jak spisuje się ze zwykłą prostownicą
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:44   #429
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Naughty^, preparaty do prostawania włosów do prostownic powinny przede wszystkim chronić włosy przed wysoką temperaturą prostownicy, a w następnej kolejności wygładzać włosy i wspomagać ich prostowanie, tak, żeby były łatwo się je prostowało, były długo gładkie i proste.

Ja mam trzy typy, które mają tak działać:
- Schwarzkopf - flatliner
- Babyliss
- Farouk CHI

Która jest najlepsza? Bo naprawdę siedzę nad tym wszystkim już miesiąc i nadal nie wiem Wiem tylko, że Wella niekoniecznie jest dobra, bo czytałam wiele o niej niepochlebnych opinii.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:48   #430
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

susannko ja chyba tez kupie w przyszłym miesiacu najszybciej bo obecnie brak funduszy. ale gdyby było szybciej to napisze
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:36   #431
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

naila najtaniej wyjdzie Cię Farouk CHI - buteleczka na próbę (5 ml), która starcza na conajmniej miesiąc kosztuje ok. 5 zł na wiadomym nam wszystkim serwisie aukcyjnym Używam Farouku od grudnia i jestem zadowolona choć wydaje mi się, że włoski się do niego przyzwyczaiły. ALE póki co nie znalazłam nic lepszego więc używam.

Cytat:
susannko ja chyba tez kupie w przyszłym miesiacu najszybciej bo obecnie brak funduszy. ale gdyby było szybciej to napisze
OKI ja też napiszę gdyby stał się cud i przybyła do mnie jakaś gotóweczka i kupiłam prędzej
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 14:30   #432
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Najlepszy profesjonalny kosmetyk do prosotwania wlosow

jaki znacie i jaki polecacie? ja obecnie uzywam babylis pro liss spray dwufazowy ,jestem z niego bardzo zadowlona ale szukam caly czas czegos lepszego pozdrawiamwypisujci e swoich faworytow!
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 15:00   #433
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Talking Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
moim zdaniem babyliss jest swietny, teraz chcialabym sprobowac Welli Flat Iron... ktora ma z nim doswiadczenia prosze o podpowiedz
Witam
Calkiem niedawno zakupilam welle i l'oreal iron finish. Nie powiedzialabym, ze sa na medal ale z moimi wlosami osiagniety dzieki nim efekt i tak jest calkiem dobry ;P Mam beznadziejna prostownice [grzebien, undergroundowa firma ] a przy tym falujace, puszyste wlosy do pasa. Bardzo dobrze ugrzecznia je CHI, ale przy okazji przetluszcza :/
Wracajac do welli, radze sprobowac bo cena produktu nie jest wysoka a moze okazac sie bardzo skuteczny!
Prostowalam juz wlosy joanna [masakra!], różowym l'orealem [...] i wieloma innymi 'tanimi' produktami jednak przegrywaly juz na starcie z moja obfita strzecha na glowie XD Nie wiem czy jestem juz na zawsze skazana na brak dobrych efektow po prostowaniu... Latwiej prostuje sie krotkie wlosy ale dlugie tez pewnie jakos sie da :P Czy moze ktoras posiadaczka bardzo dlugich wlosow ma doswiadczenie w ich prostowaniu? help me ;P
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 17:00   #434
angel18
Raczkowanie
 
Avatar angel18
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: bb
Wiadomości: 75
GG do angel18
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Ja niedawno zakupiłam tego różowego Loreal Hot liss ale powiem szczerze nie jestem zachwycona, moze troche lepiej sie włoski prostuje i ładny zapach ale to by było na tyle. NIe wiem czy on chroni przed temp( tak pisze na opakowaniu ale wiecie że napisać to sobie moga wszystko...) Stosuje do prostowania też jedwab bioslik i jego moge szczerze polecić, ładnie sie prostują są mięciutki i takie błyszczące, super
angel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 17:20   #435
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Najlepszy profesjonalny kosmetyk do prosotwania wlosow

ja bardzo lubie ten z goldwell Flat Marvel albo z Welli 2 fazowy mialam tez w sprayu z Rene cos tam nie pamieram nazwy .... tez byl fajniutki) to takie 3 moje ulubione kosmetyki do prostowania no i zapomniala bym o CHI
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 19:21   #436
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez angel18 Pokaż wiadomość
Ja niedawno zakupiłam tego różowego Loreal Hot liss ale powiem szczerze nie jestem zachwycona, moze troche lepiej sie włoski prostuje i ładny zapach ale to by było na tyle. NIe wiem czy on chroni przed temp( tak pisze na opakowaniu ale wiecie że napisać to sobie moga wszystko...) Stosuje do prostowania też jedwab bioslik i jego moge szczerze polecić, ładnie sie prostują są mięciutki i takie błyszczące, super
Tez uzywam hot liss i jest spoko wlosy gladkie, bardzo przyjemne w dotyku i pachnace , mam nadzieje że chroni przed temperatura bo jak narazie tylko tym jednym kosmetykiem jestem zachwycona jak nigdy przedtem a mialam sporo roznych specyfikow (kazdy jakis beznadziejny, ogolnie marnowanie pieniedzy )
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 23:44   #437
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Ale czy Farouk CHI chroni pzed temperatura? Mi sie wydawalo ze to raczej odzywka, a nie srode ochronny typu Babyliss do stosowania zaraz przed prostownica...
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 12:22   #438
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Moim zdaniem jedwab do włosów nie chroni przed wysoką temperaturą prostownicy Ten standardowy Farouka na pewno, a przy CHI (nowszym) napisane było na ulotce, coś takiego: 'regularne stosowanie chroni', a wg mnie powinno chronić już pierwsze zastosowanie, więc to chyba bajer. Z CHI jest też preparat typowy do prostownic - ten pewnie chroni, ale CHI ma taki męski zapach, że jakoś mnie trochę od tego odrzuca... (mam ślicznie pachnącą odżywkę )
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 14:23   #439
Wuschel`ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

cze dzeiwczyny
__________________
Wuschel´ka

Edytowane przez Wuschel`ka
Czas edycji: 2008-10-07 o 17:55
Wuschel`ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 11:38   #440
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Wydaje mi sie ze nie. Ten srodek raczej pomaga przy prostowaniu, tzn sparwia ze prostownica 'slizga' sie po wlosach, i sa one sypkie i miekkie ale sam srode nie rpsotuje wlosow
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 13:31   #441
Wuschel`ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

pozdrawiam wszystkie wizazaki
__________________
Wuschel´ka

Edytowane przez Wuschel`ka
Czas edycji: 2008-10-07 o 17:53
Wuschel`ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 15:32   #442
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Aczkolwiek jezeli nie chcesz prostowac to mozesz suszyc przy pomocy takiej plaskiej dwustronnej sczaotki i tak je jakby wyciagac na niej wtedy sie prostuja, ale ja i tak na koniec msuze gdzieniegdzie rpzejechac prosotwnica bo u nasady z przodu sie nie da i konce, ale moze nie masz az tak niesfornych wlosow jak ja
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 16:08   #443
Wuschel`ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

pozdrawiam
__________________
Wuschel´ka

Edytowane przez Wuschel`ka
Czas edycji: 2008-10-07 o 17:52
Wuschel`ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:07   #444
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

ja dziś kupiłam ten spray zobaczymy
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 10:47   #445
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Iwona, podziel się wrażeniami, jak już spróbujesz Sama mam na niego wielką chrapkę
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 14:50   #446
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Ah ja tez juz jakis czas temu zakupiłam ten spray i zapomniala sie wypwoiedziec Otoz mi np zapach nie bardzo odpowiada i dla mnie nie ejst rewelaxcyjny. Lepszy niz Wella ktora sprawia ze wlsoy sa matowe ale dla mnie swietny efekt uzyskuje kiedy uzyje waxa a potem wyprostuje z tym spraem. Jest ok ale dla mnie nei az taka rewelacj. Ciekawa jestem czy naparwde tak chroni wlosy....
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 08:49   #447
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

ja polecam Chi Iron Guard. Jest w postaci wygodnego sprayu, mala ilosc wystarczy aby dokladnie wyprostowac grube wlosy. Pieknieee pachnie Efekt utrzymuje sie dlugo, wlosy mieciutkie, znacznie poprawia wyglad wlosa( nie ma rozdwojonych koncowek), a co najwazniejsze chroni przed cieplem prostownicy
Uzywalam juz wielu kosmetykow, ale ten jest bardzo fajny. Szczegolnie polecam firme Farouk jesli chodzi o prostowanie.
Biosilk Silk Strate i Chi Iron Guard..

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 11:13   #448
kasia03222
Raczkowanie
 
Avatar kasia03222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 175
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Hej, ja używam srayu z welli dwufazowy i dla mnie jest rewelacyjny, chroni włoski, włosy sa gładziudkie i błyszczące nie obciąża ich, polecam. Pozdrawiam
kasia03222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 11:23   #449
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja polecam Chi Iron Guard. Jest w postaci wygodnego sprayu, mala ilosc wystarczy aby dokladnie wyprostowac grube wlosy. Pieknieee pachnie Efekt utrzymuje sie dlugo, wlosy mieciutkie, znacznie poprawia wyglad wlosa( nie ma rozdwojonych koncowek), a co najwazniejsze chroni przed cieplem prostownicy
Uzywalam juz wielu kosmetykow, ale ten jest bardzo fajny. Szczegolnie polecam firme Farouk jesli chodzi o prostowanie.
Biosilk Silk Strate i Chi Iron Guard..

Pozdrawiam
Kurcze ale mnie teraz zaintrygowałaś. NA all... już znalazłam, cena jak na moje zarobki znaczna (40 zł) ale jestem bardzo ciekawa tego produktu. Codziennie prostuję włosy 2 razy dziennie lepiej o nie dbać bo mogę być łysa...
A orientujesz się może Olciku czy nie obciąża przypadkiem włosów? Mam cienkie i delikatne a do tego przetłuszczające sie...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:53   #450
Annn83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 35
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Ja używam tego sprayu od dwóch dni. Niestety jestem bardzo niezadowolna. Mam średnio kręcone i przesuszone włosy. Po użyciu tego specyfiku moje włosy puszą się, skręcają, małe kosmyki włosów odstają , trundo je ujarzmić, a do tego mam wrażenie, że nie chronią przed ciepłem wysokiej temperatury. Czas prostowania moich włosów przy użyciu Babylissa wydłuzył się dwukrotnie;/Pozostanę wierna dwufazowej welli, po której co prawda włosy nie są może zbyt miękkie w dotyku, ale nie puszą się, są dobrze wygładzone i łatwo się prostują.
Annn83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.