preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-23, 17:14   #571
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

ja jak zawsze i wszędzie polecam Wella Flat Iron 2fazówkę
zawsze używał jej mój fryzjer od prostowania więc też się zaopatrzyłam


jak dla mnie spraye mają tą przewagę nad mleczkami, że można ich spokojnie używać na suche włosy - jak nagle zachce mi się prostowania (a staram się unikać ) to nie muszę myć głowy, odżywkować, nakładać mleczka, suszyć i dopiero prostować
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:17   #572
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=425

Właśnie - a kupowałyście kiedyś w powyższym sklepie internetowym???
ja kupowałam w Estylu transakcja bez zarzutu
zresztą to sklep należący do AgiZ naszej wizażowej supermoderatorki więc nie miałam żadnych obaw
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:30   #573
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Ponawiam moje pytanie Czy moze ktos polecic cos co dobrze chroni przed temperatura i dobrze utrwala? Chociaz zaczynam watpic ze takie preparaty wogule istnieja A moze matrix sleek.look. iron smoother? Uzywal ktos?

benito-mruffkolini: a ta wella dobrze chroni i utrwla? i nie obciaza wlosow?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:33   #574
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Za za ok 14 dni bede miała nową prostownicę (ale nie wiem na którą sie zdecydować... i w dodatku nikt mi nie pomógł w sprawie prostownicy GA.MA w wątku o prostownicach )
W każdym razie muszę też podjąc decyzję w sprawie kosmetyku do prostowania. Jest to lista kosmetyków z najlepszymi ocenami - efekt moich wielomiesięcznych poszukiwań Moje typy:

- Farouk - Silk Strate (ma ocenę 4.0 na kwc ale troche się go boję bo podobno przetłuszcza włosy)
- L'oreal - Studio Line - Hot Liss
- Babyliss - Liss'up - spray do prostowania włosów (taka czerwona butelka)
- Idola - Heat Defence - też w formie spraju. Moja fryzjerka kiedyś mi prostowała na nim włosy i efekt był cudny!
- L'oreal - Liss Extreme - serum nabłyszczające i udoskonalające fryzurę (ma b.dobre oceny ale z przesyłką na allegro wychodzi ok 42 zł więc trochę duzo)
- GA.MA - Protect Ion (czyli to o czym pisałam kilka postów wcześniej) Na allegro za 16.99

Acha! Dodam jeszcze że kryteria poszukiwań były następujące: przede wszystkim ochrona przed niszczeniem włosów i wysoką temperaturą i ogólny efekt końcowy (czyli brak sklejenia i obciązenia włosów)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (1,9 KB, 13 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:44   #575
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Za za ok 14 dni bede miała nową prostownicę (ale nie wiem na którą sie zdecydować... i w dodatku nikt mi nie pomógł w sprawie prostownicy GA.MA w wątku o prostownicach )
W każdym razie muszę też podjąc decyzję w sprawie kosmetyku do prostowania. Jest to lista kosmetyków z najlepszymi ocenami - efekt moich wielomiesięcznych poszukiwań Moje typy:

- Farouk - Silk Strate (ma ocenę 4.0 na kwc ale troche się go boję bo podobno przetłuszcza włosy)
- L'oreal - Studio Line - Hot Liss
- Babyliss - Liss'up - spray do prostowania włosów (taka czerwona butelka)
- Idola - Heat Defence - też w formie spraju. Moja fryzjerka kiedyś mi prostowała na nim włosy i efekt był cudny!
- L'oreal - Liss Extreme - serum nabłyszczające i udoskonalające fryzurę (ma b.dobre oceny ale z przesyłką na allegro wychodzi ok 42 zł więc trochę duzo)
- GA.MA - Protect Ion (czyli to o czym pisałam kilka postów wcześniej) Na allegro za 16.99

Acha! Dodam jeszcze że kryteria poszukiwań były następujące: przede wszystkim ochrona przed niszczeniem włosów i wysoką temperaturą i ogólny efekt końcowy (czyli brak sklejenia i obciązenia włosów)
Ja szukam dokladnie tego samego i chcialabym jeszcze zeby utrwalalo ale jak nie to trudno zawsze sa lakiery tylko wtedy ten spray nie moze obciazac

Ja tez mysle nad Gamą, Indola, Babylissem (ale ponoc obciaza wlosy) i dodatkowo nad Wella, Matrixem i nowoscia Got2b Straight on czy jakosc tak Tylko ze spray za 15zł z drogeri chyba za dobrze nie ochroni przed zniszczeniem. Juz mi sie w glowie miesza od tego wszystkiego i nadal nie wiem na co sie zdecydowac A tak na marginesie to ten Hot Liss nie nadaje sie zabardzo jesli masz cienkie wlosy bo moze je obciazac podobnie jak mleczka itp.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:46   #576
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

benito-mruffkolini: a ta wella dobrze chroni i utrwla? i nie obciaza wlosow?
co do ochrony - nie czarujmy się, nie ma kosmetyku, który chroniłby przez temperaturą w 100%, włosy zawsze się zniszczą


Wella akurat moim zdaniem chroni nieźle przez cały okres kiedy prostowałam włosy były w niezłym stanie, końcówki się nie rozdwajały aczkolwiek ostrzegam, że zawiera alkohol, który może wysuszać włosy

utrwala b.dobrze (włosy proste od mycia do mycia, po deszczu wywinięte minimalnie końcówki)
obciążenia nie zauważyłam (ale moich włosów chyba nic nie obciąży ) - zresztą to spray, ilość "psiknięć" możesz dostosować do swoich włosów tak, żeby było OK

ja dla siebie nie znalazłam nic lepszego (a miałam włosy prostowane też na profesjonalnym L'Orealu i Goldwellu - u fryzjerów, więc konkretnych nazw kosmetyków nie znam )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:48   #577
ocia861
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Witajcie dziewczynki
Miałam straaaaszny problem z włosami i jedyna rzecz, która była w stanie je ujarzmić to prostownica Bałam sie bardzo bo juz wcześniej miałam suche włosy a wiadomo, że prostownica je niszczy jeszcze bardziej. Zamówiłam kiedyś z ciekawości na allegro CHI Silk infusion( Mała kremowo czerwona buteleczka). Suuuper po prostu, nie pomyslalabym, żę moje włosy kiedykolwiek będa sie tak blyszczec. To coś w rodzaju jedwabiu z olejkiem, mała buteleczka (15 ml) kosztuje ok 5 zl. Polecam i pozdrawiam, Buziiiooolki


A tak swoją drogą to dawno tu nie byłam, trzeba wrócić do starych przyzwyczajeń



http://www.allegro.pl/item214777663_..._biosilk_.html
__________________

"Zawsze gdzies czeka ktos i, by milosc mogla wejsc
Trzyma dla niej wciaz otwarte drzwi "
Anna Jantar

ocia861

http://www.suwaczek.pl/cache/1e7fa32bc0.png
ocia861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 17:49   #578
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja szukam dokladnie tego samego i chcialabym jeszcze zeby utrwalalo ale jak nie to trudno zawsze sa lakiery tylko wtedy ten spray nie moze obciazac

Ja tez mysle nad Gamą, Indola, Babylissem (ale ponoc obciaza wlosy) i dodatkowo nad Wella, Matrixem i nowoscia Got2b Straight on czy jakosc tak Tylko ze spray za 15zł z drogeri chyba za dobrze nie ochroni przed zniszczeniem. Juz mi sie w glowie miesza od tego wszystkiego i nadal nie wiem na co sie zdecydowac A tak na marginesie to ten Hot Liss nie nadaje sie zabardzo jesli masz cienkie wlosy bo moze je obciazac podobnie jak mleczka itp.
Ja Welli nie kupię bo ma takie sobie opinie na kwc.Tego hot lissa chyba też nie...wolę coś bardziej profesjonalnego
Tż kazał mi wybrac sobie prostownicę i kiedyś moim typem był Wahl Cutek, ale u fryzjera ostatnio prostowano mi włosy GA.MA 170 W i niestety tyle wiem o tej prostownicy (acha...nie miała też reegulacji temperatury) a włosy miałam świetne po niej! Fryzjerka uzyła tez wtedy mleczka do prostowania L'oreala tecni.art Iron style czy cos takiego...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:52   #579
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to ten Hot Liss nie nadaje sie zabardzo jesli masz cienkie wlosy bo moze je obciazac podobnie jak mleczka itp.
Hot Liss jak dla mnie był beznadziejny miałam po nim matowe, takie "tępe" włosy - w ogóle bez poślizgu użyłam raz i poleciał do kosza

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
- Idola - Heat Defence - też w formie spraju. Moja fryzjerka kiedyś mi prostowała na nim włosy i efekt był cudny!
skoro masz jakiś wypróbowany kosmetyk to skuś się na niego wiadomo, że efekt nie będzie taki jak u frycka, ale ćwiczenie czyni mistrzem

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
- L'oreal - Liss Extreme - serum nabłyszczające i udoskonalające fryzurę (ma b.dobre oceny ale z przesyłką na allegro wychodzi ok 42 zł więc trochę duzo)
a to w ogóle chroni przed temp.? bo zazwyczaj jak coś jest "udoskonalające fryzurę" to nakłada się kapkę już po ułożeniu (czyli po wyprostowaniu) a nie przed

tak samo jest z jedwabiem
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:56   #580
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość



a to w ogóle chroni przed temp.? bo zazwyczaj jak coś jest "udoskonalające fryzurę" to nakłada się kapkę już po ułożeniu (czyli po wyprostowaniu) a nie przed

tak samo jest z jedwabiem
wg opini na kwc - chroni i tym się zasugerowałam. Poza tym ja po prostu muszę mieć coś w spraju. Wydaje mi się ze spreje mniej obciązają własnie i łatwiej można je równomiernie nałożyć.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 17:58   #581
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
co do ochrony - nie czarujmy się, nie ma kosmetyku, który chroniłby przez temperaturą w 100%, włosy zawsze się zniszczą


Wella akurat moim zdaniem chroni nieźle przez cały okres kiedy prostowałam włosy były w niezłym stanie, końcówki się nie rozdwajały aczkolwiek ostrzegam, że zawiera alkohol, który może wysuszać włosy

utrwala b.dobrze (włosy proste od mycia do mycia, po deszczu wywinięte minimalnie końcówki)
obciążenia nie zauważyłam (ale moich włosów chyba nic nie obciąży ) - zresztą to spray, ilość "psiknięć" możesz dostosować do swoich włosów tak, żeby było OK

ja dla siebie nie znalazłam nic lepszego (a miałam włosy prostowane też na profesjonalnym L'Orealu i Goldwellu - u fryzjerów, więc konkretnych nazw kosmetyków nie znam
A masz cienkie czy grube wlosy? Bo to od tego zalezy obciazenie A i czy jak nie uzywasz tego sprayu to wlosy krocej trzymaja sie proste?


Cytat:
Napisane przez ocia861 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki
Miałam straaaaszny problem z włosami i jedyna rzecz, która była w stanie je ujarzmić to prostownica Bałam sie bardzo bo juz wcześniej miałam suche włosy a wiadomo, że prostownica je niszczy jeszcze bardziej. Zamówiłam kiedyś z ciekawości na allegro CHI Silk infusion( Mała kremowo czerwona buteleczka). Suuuper po prostu, nie pomyslalabym, żę moje włosy kiedykolwiek będa sie tak blyszczec. To coś w rodzaju jedwabiu z olejkiem, mała buteleczka (15 ml) kosztuje ok 5 zl. Polecam i pozdrawiam, Buziiiooolki


A tak swoją drogą to dawno tu nie byłam, trzeba wrócić do starych przyzwyczajeń



http://www.allegro.pl/item214777663_..._biosilk_.html
Ten jedwab jest popularny i bardzo chwalony podobnie jak wersja farouk USA 5zł ale plus wysylka to juz 13zł Warto popytac u fryzjera Ja znalazlam za 9zł ale nie CHI tylko wlasnie ten USA
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 18:06   #582
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
skoro masz jakiś wypróbowany kosmetyk to skuś się na niego wiadomo, że efekt nie będzie taki jak u frycka, ale ćwiczenie czyni mistrzem
Ale moze swietny efekt to zasluga prostownicy a nie tego sprayu? No chyba ze wtedy tez byla to protostownica Gama to gdyby udało sie taka znalesc to warto kupic ten spray
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 18:14   #583
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale moze swietny efekt to zasluga prostownicy a nie tego sprayu? No chyba ze wtedy tez byla to protostownica Gama to gdyby udało sie taka znalesc to warto kupic ten spray
No własnie wtedy prostowała mi raczej podrzędną prostownicą wiec to raczej była zasługa tej Indoli.
W każdym razie udało mi się zregenerować włosy po rozjaśnianiu, prostownicy używać będę raz na tydzień ale mimo to chcę sie zaopatrzyć w cos termoochronnego i przede wszystkim dobrą prostownicę.
Dziewczyny, czy żadna z Was nie słyszała jakichś dobrych lub złych opinii o prostownicach GA.MA?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 18:19   #584
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A masz cienkie czy grube wlosy? Bo to od tego zalezy obciazenie A i czy jak nie uzywasz tego sprayu to wlosy krocej trzymaja sie proste?
włosy mam grube, gęste, proste mają jedną wadę - wyglądają zawsze jakby były rozczochrane stąd moja zażyłość z prostownicą
spray odrobinę usztywnia włosy - na pewno trzymają się dłużej niż bez niego
aha, nic a nic nie skleja
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 18:20   #585
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Kupiłam dziś 15,99 zł
dam Ci znać jak działa

Na Matrixa masz ochote... hm powiem Ci tak, jest bardzo dobry i pare moich kolezanek nie przeżyło by bez niegoale dla mnie osobiście to jest za drogie nie umiałabym dać tyle kasy na to, zwłaszcza że ostatnio czesto chodzę w keconych i o dziwo ponoć wygladam nawet lepiej
Nie dajmy się zwariować
wiesz, wiele kosmetyków do prostowania jak juz to pewnie tez wyczytałaś usztywnia trochę włosy... więc lakier nie jest juz wtedy taki bezcenny
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 18:25   #586
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale moze swietny efekt to zasluga prostownicy a nie tego sprayu?
mój fryzjer używa Tondeo, ja mam Babyliss PRO

co prawda efekt u fryzjera jest lepszy niż moje własnoręczne prostowanie w chałupie, ale różnica nie jest aż tak ogromna wydaje mi się, że profesjonalna prostownica to profesjonalna prostownica, płytki i tak wszystkie mają ceramiczne

ps. dziewczyny, jeśli kupujecie coś dla siebie weźcie koniecznie z regulacją temp. jak miałam dłuższe włosy idealnie proste miałam już na 15 (z 25stopniowej skali Babylissa), teraz jak są krótsze prostuję już na 5!! nie ma sensu niepotrzebnie niszczyć włosów
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 13:18   #587
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Czekam

Dla mnie ten matrix tez jest drogi ale gdybym miala pewnosc ze bedzie dobry to juz dawno bym go kupila i przynajmniej raz zaszalała a tak to troche ryzyko tyle kasy wydac na cos co moze sie okazac jakims bublem A nie wiesz czy dobrze chroni przed temperatura i czy dobrze utrwala wlosy tym Twoim kolezankom?

I gratualcje ze ograniczasz prostowanie i przekonalas sie do loczkow
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 13:41   #588
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy żadna z Was nie słyszała jakichś dobrych lub złych opinii o prostownicach GA.MA?
Ja wogule mało słyszalam o tych prostownicach. Wiem tylko ze sa dobre ale to byly 2, 3 wypowiedzi wiec z tego za duzo nie mozna wywnioskowac. Najprosciej by bylo isc do fryzjera i zapytac o ta prostownice Pamietam ze kiedys jak przegladalam inne forum natknelam sie na to http://www.fryzjer.net/viewtopic.php...ostownica+gama moze to o ta prosotwnice chodzi? Sama nie wiem czemu to tak dlugo jeszcze pamietam A szukalas jej w necie? w sklepach internetowych na allegro?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
włosy mam grube, gęste, proste mają jedną wadę - wyglądają zawsze jakby były rozczochrane stąd moja zażyłość z prostownicą
spray odrobinę usztywnia włosy - na pewno trzymają się dłużej niż bez niego
aha, nic a nic nie skleja
DziekiBrzmi zachecajaco ale chyba jednak nie kupie tej Welli. Jestem juz prawie zdecydowana na matrixa bo z moich wszystkich typow najlepiej mi pasuje i ma najlepsze oceny. Teraz musze sie modlic zeby byl naprawde dobry
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 15:39   #589
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Z tego co się u nich orientuje to bardzo dobrze chroni włosy przed temp- nie są spalone i powyginane niby efekt prostych włosów się długo utrzymuje aczkolwiek nie usztywnia włosów przez co na wietrze fruwają jak oszalałe a wówczas mgiełka dodatkowo lakieru do włosów musi być
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 15:49   #590
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Dzieki Chyba juz decyzja zapadla A jestes pewna ze one maja spray? Bo chyba jest jeszcze mleczko albo jakis krem A jak tam Twoj spray uzywalas juz?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 17:51   #591
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

hm jedna ma spray a druga mleczko ale nie umiem CI powiedzieć które lepsze u nich itp...
a Got2B testuje jutro odpowiada mi fakt,że pryskasz włosy gdy są wilgotne po myciu, potem sobie prostujesz normalnie jak sobie pomyśle,że jak w przypadku HotLissa musiałabym na suche włosy nałożyć i prostować to brr..
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:16   #592
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Dzieki Czekam na recenzje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:50   #593
dorcia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Thumbs down Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

Mialam to serum i uzywam go do tej pory, ale efektow to on za bardzo nie daje...;/ Moje włosy kreca sie juz po kilku godzinach... a jak powietrze jest wilgotne to robia sie z nich "spirale"... Tylko tyle ze calkiem nizle chroni przed temp.
dorcia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 19:55   #594
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja wogule mało słyszalam o tych prostownicach. Wiem tylko ze sa dobre ale to byly 2, 3 wypowiedzi wiec z tego za duzo nie mozna wywnioskowac. Najprosciej by bylo isc do fryzjera i zapytac o ta prostownice Pamietam ze kiedys jak przegladalam inne forum natknelam sie na to http://www.fryzjer.net/viewtopic.php...ostownica+gama moze to o ta prosotwnice chodzi? Sama nie wiem czemu to tak dlugo jeszcze pamietam A szukalas jej w necie? w sklepach internetowych na allegro?
Zawęziłam moje poszukiwania do 2 modeli. Nie wiem tylko czy tamta GA.Ma miała jakieś turmaliny Ale mysle ze kazda GA.MA będzie bardzo dobra, to są jednak profesjonalne prostownice...

A powiedzcie...warto kupować prostownice z jonizacją?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:26   #595
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Serum do prostowania włosów-efekt pamięci Elgon

dorcia93 pisałaś o Elgonie, czy Got2B ?
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 12:12   #596
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Ja sie zabardzo nie znam na tej jonizacji wiec Ci nie pomogeMoze zadaj to pytanie w watku najlepsze prostownice ale tam ostatnio nikt nie odpowiada tylko kazdy zajety jest poszukiwaniami prostownicy dla siebie A nadal myslisz o tym sprayu Gama? Znalazlas jakies opinie o nim?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 13:09   #597
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja sie zabardzo nie znam na tej jonizacji wiec Ci nie pomogeMoze zadaj to pytanie w watku najlepsze prostownice ale tam ostatnio nikt nie odpowiada tylko kazdy zajety jest poszukiwaniami prostownicy dla siebie A nadal myslisz o tym sprayu Gama? Znalazlas jakies opinie o nim?
Masz świętą rację z tym wątkiem o prostownicach Powiem tak: zdecydowałam się już na prostownicę! Wybierałam spośród tych 3 :

1.GA.MA Ceramic Ion Technology 25mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d
2 Prostownica GA.MA Ceramic Ion z regulacją temperatury 25mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d
3 GA.MA Laser ION - aktywna (laserowa) jonizacja
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d

Zecydowałam się na tą nr 1 za 209 zł, bo ma w pełni ceramiczne płytki z jakąś krystaliczną powłoką i jonizację. Stwierdziłam ze ta z regulacją temperatury (nr 2) nie jest mi potrzebna...myslę ze 190 st. jest wystarczające dla moich cienkich włosów z tendencją do lekkiego falowania na wilgoci. A mailowałam z włascicielką tego sklepu i powiedziała mi ze ta "laserowa jonizacja" (w tej prostownicy nr 3) jest dla osób ze zniszczonymi włosami albo "szczególnie" dbającymi o ochronę włosów.
Moje włosy nie są w złym stanie a biorąc pod uwagę to że te prostownice są raczej profesjonalne i bedę ich uzywac ze sprejami termoochronnymi to ta laserowa jonizacja nie jest mi potrzebna.

Dzis skladam zamowienie w tym sklepie i oprocz prostownicy kupię tez ten spray Ga.MA http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=307
Kosztuje tu 20 zł (więc wyjdzie taniej jakbym kupowała na allegro z kosztami przesyłki) ale zastanawiam się też nad tym Indoli: http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=236
ale go nie znam, bo co prawda miałam prostowane włosy na Idoli (ale butelka mimo ze takiego samego ksztaltu to byla w kolorze niebieskim i inaczej sie nazywała)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 13:17   #598
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
DziekiBrzmi zachecajaco ale chyba jednak nie kupie tej Welli. Jestem juz prawie zdecydowana na matrixa bo z moich wszystkich typow najlepiej mi pasuje i ma najlepsze oceny. Teraz musze sie modlic zeby byl naprawde dobry
spoko, wiadomo, że każdemu co innego pasuje
jak już przetestujesz to napisz jakie wrażenia

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Masz świętą rację z tym wątkiem o prostownicach Powiem tak: zdecydowałam się już na prostownicę! Wybierałam spośród tych 3 :

1.GA.MA Ceramic Ion Technology 25mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d
2 Prostownica GA.MA Ceramic Ion z regulacją temperatury 25mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d
3 GA.MA Laser ION - aktywna (laserowa) jonizacja
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d

Zecydowałam się na tą nr 1 za 209 zł, bo ma w pełni ceramiczne płytki z jakąś krystaliczną powłoką i jonizację. Stwierdziłam ze ta z regulacją temperatury (nr 2) nie jest mi potrzebna...myslę ze 190 st. jest wystarczające dla moich cienkich włosów z tendencją do lekkiego falowania na wilgoci. A mailowałam z włascicielką tego sklepu i powiedziała mi ze ta "laserowa jonizacja" (w tej prostownicy nr 3) jest dla osób ze zniszczonymi włosami albo "szczególnie" dbającymi o ochronę włosów.
Moje włosy nie są w złym stanie a biorąc pod uwagę to że te prostownice są raczej profesjonalne i bedę ich uzywac ze sprejami termoochronnymi to ta laserowa jonizacja nie jest mi potrzebna.

Dzis skladam zamowienie w tym sklepie i oprocz prostownicy kupię tez ten spray Ga.MA http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=307
Kosztuje tu 20 zł (więc wyjdzie taniej jakbym kupowała na allegro z kosztami przesyłki) ale zastanawiam się też nad tym Indoli: http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=236
ale go nie znam, bo co prawda miałam prostowane włosy na Idoli (ale butelka mimo ze takiego samego ksztaltu to byla w kolorze niebieskim i inaczej sie nazywała)
kupowałam swoją w tym samym sklepie, więc polecam

moim zdaniem jeśli inwestujesz już w prostownicę na lata - lepsza będzie z regulacją temp. bo te 190st. może okazać się nie tyle wystarczające dla Twoich cienkich włosów, co zbyt mocne
wiem po sobie - mam grube, gęste włosy a nigdy nie prostuję na max. temp.
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 13:23   #599
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: INDOLA spray do prostownicy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A dobrze chroni przed temeratura i czy jakos utrwala? I o ktory dokladniej spray chodzi bo jest kilka z Indoli? (ten link na gorze juz wygasl)
Karla własnie znalazłam ten wątek dzięki wyszukiwarce i oczywiscie tez nie wiem o który spray dokładnie chodzi bo strona Allegro wygasła.CHyba m.in też dlatego mnożą sie te same wątki na wizażu... ehhh
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 13:26   #600
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: wasz number ONE do prostowania wlosow

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Masz świętą rację z tym wątkiem o prostownicach Powiem tak: zdecydowałam się już na prostownicę! Wybierałam spośród tych 3 :

1.GA.MA Ceramic Ion Technology 25mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d
2 Prostownica GA.MA Ceramic Ion z regulacją temperatury 25mm
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d
3 GA.MA Laser ION - aktywna (laserowa) jonizacja
http://www.tics.pl/product_info.php?...2e0d4db9d6621d

Zecydowałam się na tą nr 1 za 209 zł, bo ma w pełni ceramiczne płytki z jakąś krystaliczną powłoką i jonizację. Stwierdziłam ze ta z regulacją temperatury (nr 2) nie jest mi potrzebna...myslę ze 190 st. jest wystarczające dla moich cienkich włosów z tendencją do lekkiego falowania na wilgoci. A mailowałam z włascicielką tego sklepu i powiedziała mi ze ta "laserowa jonizacja" (w tej prostownicy nr 3) jest dla osób ze zniszczonymi włosami albo "szczególnie" dbającymi o ochronę włosów.
Moje włosy nie są w złym stanie a biorąc pod uwagę to że te prostownice są raczej profesjonalne i bedę ich uzywac ze sprejami termoochronnymi to ta laserowa jonizacja nie jest mi potrzebna.

Dzis skladam zamowienie w tym sklepie i oprocz prostownicy kupię tez ten spray Ga.MA http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=307
Kosztuje tu 20 zł (więc wyjdzie taniej jakbym kupowała na allegro z kosztami przesyłki) ale zastanawiam się też nad tym Indoli: http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=236
ale go nie znam, bo co prawda miałam prostowane włosy na Idoli (ale butelka mimo ze takiego samego ksztaltu to byla w kolorze niebieskim i inaczej sie nazywała)
To gratulacje ze sie juz zdecydowałas Ta Gama wydaje sie byc dobra i przy okazji tania tylko 200zł to tak jak Babylissy a mysle ze rozni sie jakoscia od nich

190'C to troche duzo dla cienkich wlosow bo mozna je zabardzo zniszczyc ale jesli nie bedziesz czesto prostowac to mysle ze bedzie ok

Indola ma jeszcze dwa inne spraye jeden wlasnie niebieski a drugi bialy ale mi sie ta firma wydaje troche slaba Mało znana a gdyby byla taka dobra to napewno by byla bardziej popularna ze rowniez ze wzgledu na ceny Ale jak zamowisz ktorys z nich albo Game to daj znac
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.