preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 15:59   #841
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja nie moge pojąć jak niby jakis kosmetyk ma chronic przed temperaturą? przeciez on nie robi torby izolacyjnej na wlosach, wiec niby jak? skladem? przeciez temperatura i tak "przechodzi". jakos nie moge uwierzyc ze jeden chroni tyle inny mniej. Tym abrdziej, wilgotne losy jeszcze bardziej sie wysuszaja po popsikaniu takim czyms..... naprawde one chronią? czy ktos ma jakis dowód?
Po pierwsze nie można prostować mokrych wlosów!!!!!!!! Jeśli spryskujesz wlosy przed prostowaniem to musisz poczekac aż wyschną! Po drugie te preparaty chronia przed temperaturą bo sama się o tym przekonalam. A jak, to nie wiem- nie znam się na kosmetologi! Jak dzialają kremy ujędrniajace piersi- też nie wiem! Ale wiem, ze niektóre dzialają!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 11:40   #842
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

tez mam babylissa musze przyznac,ze jestem zadowolona
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 12:27   #843
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

a nie obciaza wlosow?ladnie sie prostuja?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:03   #844
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
a nie obciaza wlosow?ladnie sie prostuja?

Nie obciaza ... Wlosy sa po nim mieciutkie,blyszczace a przede wszystkim proste Co najwazniejsze - efekt utrzymuje mi sie do nastepnego mycia.
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:07   #845
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

a ja mam ochotę na spray dwufazowy welli? w jakiej cenie jest on u was w sklepach? 40zł to dużo?
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 18:59   #846
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Serum Safe Straight do prostowania włosów-czy próbowałyście?

Przyłączam sie do pytania o serum. Jak tu się niczego nowego nie dowiem, to chyba kupie w ciemno, bo w sumie brak opinii to też brak negatywnych opinii
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 19:19   #847
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Serum Safe Straight do prostowania włosów-czy próbowałyście?

Kiedyś tego serum użyto na moich włosach w salonie fryzjerskim. Dostałam po nim potwornego uczulenia. Przez miesiąc leczyłam wypadające po nim włosy.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 15:40   #848
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Serum Safe Straight do prostowania włosów-czy próbowałyście?

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Kiedyś tego serum użyto na moich włosach w salonie fryzjerskim. Dostałam po nim potwornego uczulenia. Przez miesiąc leczyłam wypadające po nim włosy.
Moje marzenia o prostych włosach legły w gruzach
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:49   #849
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Serum Safe Straight do prostowania włosów-czy próbowałyście?

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Moje marzenia o prostych włosach legły w gruzach
To może suszarka (najlepiej z zimnym powietrzem) + jakis preparat typu sunsilk, hot liss czy ten nowy krem nivea? A czemu tak bardzo zalezy Ci na tym serum? Wierzysz ze wlosy beda proste przez 2-3 mycia bo ja nie A nawet jesli to zapewne beda strasznie ulizane i przylepione do glowy bo to serum zapewne strasznie je obciazy.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:37   #850
szumi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: Odkryłam cudowny kosmetyk do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
a ja mam ochotę na spray dwufazowy welli? w jakiej cenie jest on u was w sklepach? 40zł to dużo?
oj to raczej mało. Z tego co pamiętam, to ostatnio widziałam ten spray w sklepie fryzjerskim za ponad 50 zł.

A ja kupiłam sobie dzisiaś szampon i spray z Matrixa do prostowania mam nadzieje, że dobrze się sprawdzą
szumi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 21:22   #851
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Serum Safe Straight do prostowania włosów-czy próbowałyście?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To może suszarka (najlepiej z zimnym powietrzem) + jakis preparat typu sunsilk, hot liss czy ten nowy krem nivea? A czemu tak bardzo zalezy Ci na tym serum? Wierzysz ze wlosy beda proste przez 2-3 mycia bo ja nie A nawet jesli to zapewne beda strasznie ulizane i przylepione do glowy bo to serum zapewne strasznie je obciazy.
Mam suszarke, prostownice i takie tam inne, ale jeżeli masz chciaż trochę kręcone włosy to pewnie wiesz, że ani suszarka, ani prostownica, a tym bardziej sklepowe kremy do prostowania nie załatwiają problemu na dłużej niż 10 minut (Chyba ze jest wyjątkowo piękna pogoda, to może kilka h). Oczywiście nie wierzę w cuda, że po tym serum problem zniknie na 2-3 mycia, ale jeśli chociaż do następnego mycia będą się utrzymwały w miarę proste to już byłoby fajnie.

A czemu mi tak zależy? Nie wiem, nastawiłam się. Poza tym na włoskich kosmetykach jeszcze się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie Mam perfum który potrafi trzymać 4 dni, więc czemu to nie miałoby być fajne.. no ale nic. Tak właściwie to chce sobie po prostu kupić jakiś profesonalny kosmetyk do prostowania i przez przypadek padło na firme Elgon
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 21:36   #852
szumi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

A ja mam małe pytanko dla wtajemniczonych tak jak pisałam wcześniej kupiałam sobie szampon i spray z matrixa. Wyprostowałam włoski i jest super mimo przebywania na dworzu w wilgoci i nawet małym deszczu włosy się NIE PUSZĄ , jedynie się troche wiwinęły, ale to ne wygląda źle.
Tylko mam właśnie pytanie odnośnie kwesti technicznej prostowania- czy pryskacie sprayem całą głowe i później czekacie aż wam wyschnie? bo na buteleczce jest napisane, zeby spryskiwać pasma włosów bezpośrednio przed prostowaniem, ale jeżeli prostuje się mokre to jest taki syk i dymek leci :/ no chyba że ktoś ma porządną prostownice (fryzjerka zawsze tak mi robi i jest oki). Ale ja jeszcze się nie dorobiłam.
Jak tego używacie dziewczyny?
szumi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 16:08   #853
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

dziewczyny,
kupiłam sobie dziś taki krem weho liss styler firmy Vitality's.
Używałyście go może? jedyną inf jaką znalazłam o nim w necie jest to:


LISS STYLER to profesjonalny krem wygładzający włosy. Idealny do wygładzania włosów zwłaszcza niesfornych, kręconych, suchych i porowatych. Doskonale nawilża włosy, aż po same końce. Sprawia, że są miłe w dotyku i lekki. Nadaje im długotrwały efekt niesamowitej gładkości. Zapewnia niesamowity efekt stylizacji!!! Ma miły zapach, który na długo utrzymuje się na włosach.

Sposób użycia: na włosy wilgotne, osuszone ręcznikiem nałożyć odpowiednią ilość kosmetyku. Rozczesać i przystąpić do suszenia i modelowania. W celu uzyskania lepszego efektu wygładzenia stylizację można zakończyć prostownicą.

Produkt profesjonalny. Poj. 150ml.

weho.jpg

noo ciekawa jestem efektów- a może któraś z Was podzieli się jakimiś spostrzeżeniami? mam nadzieję, że nie jest to jakieś badziewie
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 13:07   #854
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szumi_ Pokaż wiadomość
A ja mam małe pytanko dla wtajemniczonych tak jak pisałam wcześniej kupiałam sobie szampon i spray z matrixa. Wyprostowałam włoski i jest super mimo przebywania na dworzu w wilgoci i nawet małym deszczu włosy się NIE PUSZĄ , jedynie się troche wiwinęły, ale to ne wygląda źle.
Tylko mam właśnie pytanie odnośnie kwesti technicznej prostowania- czy pryskacie sprayem całą głowe i później czekacie aż wam wyschnie? bo na buteleczce jest napisane, zeby spryskiwać pasma włosów bezpośrednio przed prostowaniem, ale jeżeli prostuje się mokre to jest taki syk i dymek leci :/ no chyba że ktoś ma porządną prostownice (fryzjerka zawsze tak mi robi i jest oki). Ale ja jeszcze się nie dorobiłam.
Jak tego używacie dziewczyny?

mam spray matrix i najzwyklejszą prostownice.
zauwazyłam, że jeśli daję mu zbyt długo schnac to włosy prostują sie na siano, a jesli odczekam tylko jakies 5-7 minut, to włosy wyglądają ładniej i nawet jak są bardzo lekko wilgotne to nie ma żadnego syku i dymu.
pozdrawiam.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:43   #855
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szumi_ Pokaż wiadomość
A ja mam małe pytanko dla wtajemniczonych tak jak pisałam wcześniej kupiałam sobie szampon i spray z matrixa. Wyprostowałam włoski i jest super mimo przebywania na dworzu w wilgoci i nawet małym deszczu włosy się NIE PUSZĄ , jedynie się troche wiwinęły, ale to ne wygląda źle.
Tylko mam właśnie pytanie odnośnie kwesti technicznej prostowania- czy pryskacie sprayem całą głowe i później czekacie aż wam wyschnie? bo na buteleczce jest napisane, zeby spryskiwać pasma włosów bezpośrednio przed prostowaniem, ale jeżeli prostuje się mokre to jest taki syk i dymek leci :/ no chyba że ktoś ma porządną prostownice (fryzjerka zawsze tak mi robi i jest oki). Ale ja jeszcze się nie dorobiłam.
Jak tego używacie dziewczyny?
Ja też mam ten spray i psikam najpierw cale wlosy i zaczynam prostowac od lewej strony czyli od tego miejsca od ktorego zaczelam spryskiwac, a co za tym idzie ktore zdąrzyło już najbardziej wyschnac czyli można sobie wyobrazic ze nie czekam zbyt dlugo, tylko jakies 30s mam nadzieje ze w miare jasno wytłumaczylam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 11:23   #856
szumi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

dzięki za odpowiedz dziewczyny teraz bede psikać najpierw całe włosy a później prostować
karla- jasno wytłumaczyłaś
szumi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:58   #857
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Dziewczynki a możecie polecić jakiś preparat po którym nawet w wilgoci nie będą się włoski skręcały ??

a co do tego Jedwabiu z BioSilka na allegro.. to chyba trafiłam na oszusta mimo że, ma same pozytywy.. ten jedwab jak woda mi się lał.. kupiłam butle 300 ml.. wcześniej miałam ze sklepu fryzjerskiego i był z 5 razy gęściejszy niż ten z allegro
sooonieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:20   #858
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki a możecie polecić jakiś preparat po którym nawet w wilgoci nie będą się włoski skręcały ??

a co do tego Jedwabiu z BioSilka na allegro.. to chyba trafiłam na oszusta mimo że, ma same pozytywy.. ten jedwab jak woda mi się lał.. kupiłam butle 300 ml.. wcześniej miałam ze sklepu fryzjerskiego i był z 5 razy gęściejszy niż ten z allegro
Nie wiem czy takie cudo istnieje? Dla mnie w miare dobry jest matrix w sprayu. Duzo zalezy tez od samej prostownicy.

A do jedwabiu. Poszukaj troche o tym w wyszukiwarce bo sprawa podrabianych jedwabiów to już klasyka Wiem ze ktorys (albo ten 'wiekszy' ale 'mniejszy') jest zawsze bardziej/mniej gesty a przynajmniej tak gdzies czytalam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 20:55   #859
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy takie cudo istnieje? Dla mnie w miare dobry jest matrix w sprayu. Duzo zalezy tez od samej prostownicy.

A do jedwabiu. Poszukaj troche o tym w wyszukiwarce bo sprawa podrabianych jedwabiów to już klasyka Wiem ze ktorys (albo ten 'wiekszy' ale 'mniejszy') jest zawsze bardziej/mniej gesty a przynajmniej tak gdzies czytalam
Karla a co to za spray ? tzn jak się nazywa dokładnie
I opisz proszę jakie masz włoski po nim
sooonieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 23:40   #860
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki a możecie polecić jakiś preparat po którym nawet w wilgoci nie będą się włoski skręcały ??

a co do tego Jedwabiu z BioSilka na allegro.. to chyba trafiłam na oszusta mimo że, ma same pozytywy.. ten jedwab jak woda mi się lał.. kupiłam butle 300 ml.. wcześniej miałam ze sklepu fryzjerskiego i był z 5 razy gęściejszy niż ten z allegro
Zdradz proszę od kogo kupiłaś ten jedwab, bo zastanawiam się nad jego kupnem a nie chcę się naciąć na podróbę...
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:37   #861
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki a możecie polecić jakiś preparat po którym nawet w wilgoci nie będą się włoski skręcały ??

a co do tego Jedwabiu z BioSilka na allegro.. to chyba trafiłam na oszusta mimo że, ma same pozytywy.. ten jedwab jak woda mi się lał.. kupiłam butle 300 ml.. wcześniej miałam ze sklepu fryzjerskiego i był z 5 razy gęściejszy niż ten z allegro
a wstrząsnęłaś go wcześniej? no i czy miał zalakowane wieczko?
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:42   #862
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
dziewczyny,
kupiłam sobie dziś taki krem weho liss styler firmy Vitality's.
Używałyście go może? jedyną inf jaką znalazłam o nim w necie jest to:


LISS STYLER to profesjonalny krem wygładzający włosy. Idealny do wygładzania włosów zwłaszcza niesfornych, kręconych, suchych i porowatych. Doskonale nawilża włosy, aż po same końce. Sprawia, że są miłe w dotyku i lekki. Nadaje im długotrwały efekt niesamowitej gładkości. Zapewnia niesamowity efekt stylizacji!!! Ma miły zapach, który na długo utrzymuje się na włosach.

Sposób użycia: na włosy wilgotne, osuszone ręcznikiem nałożyć odpowiednią ilość kosmetyku. Rozczesać i przystąpić do suszenia i modelowania. W celu uzyskania lepszego efektu wygładzenia stylizację można zakończyć prostownicą.

Produkt profesjonalny. Poj. 150ml.
Załącznik 1144705

noo ciekawa jestem efektów- a może któraś z Was podzieli się jakimiś spostrzeżeniami? mam nadzieję, że nie jest to jakieś badziewie

Praline i jak sprawuje sie ten krem ??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:55   #863
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Praline i jak sprawuje sie ten krem ??
ojj super jest tylko zapach trochę mi przeszkadza, jest taki chemiczno-brzydki - później jednak psikam włosy nabłyszczacem biosilk i odrobiną lakieru timotei dla brunetek i wtedy tamten zapaszek jest niewyczuwalny
Włoski są lśniące, nie puszą się. W dotyku są coś jak satyna . Tylko nie można przesadzić z ilością kremu, mała kuleczka wielkości śliwki wystarcza. Mój chłopak zauważył, że mam jescze ładniejsze włosie niż dotychczas
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:11   #864
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
ojj super jest tylko zapach trochę mi przeszkadza, jest taki chemiczno-brzydki - później jednak psikam włosy nabłyszczacem biosilk i odrobiną lakieru timotei dla brunetek i wtedy tamten zapaszek jest niewyczuwalny
Włoski są lśniące, nie puszą się. W dotyku są coś jak satyna . Tylko nie można przesadzić z ilością kremu, mała kuleczka wielkości śliwki wystarcza. Mój chłopak zauważył, że mam jescze ładniejsze włosie niż dotychczas

Hmm ciekawe czy na moich niesfornych wlosach by sie sprawdzil ...Mam proste wlosy,ale zazwyczaj pod wplywem wilgoci robia mi sie "piekne" loczki ..ehh ...musze poszukac jakiegos specyfiku,ktory wkoncu je ujarzmi
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:15   #865
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Od 3 tygodni używam odżywki Rigenol. Nie stosuję żadnych innych preparatów wspomagających prostowanie bo po tej odżywce zauważyłam, że nie muszę Włosy są fajnie proste a fryz zachowuje swój kształt
Także mogę polecić. Aha ja mam cienkie włosy i środki prostujące obciążały włosy i szybko sie przetłuszczały :/
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:28   #866
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Od 3 tygodni używam odżywki Rigenol. Nie stosuję żadnych innych preparatów wspomagających prostowanie bo po tej odżywce zauważyłam, że nie muszę Włosy są fajnie proste a fryz zachowuje swój kształt
Także mogę polecić. Aha ja mam cienkie włosy i środki prostujące obciążały włosy i szybko sie przetłuszczały :/
hej a ile kosztuje ile ma pojemności i gdzie kupić?

PS. zacząl sie nieprzyjemny sezon na puszenie i odstawanie wlosow z ktorym sobie ciężko poradzić
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:30   #867
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

A ja polecam spray liss pro Babylissa. Naprawdę spełnia wszystkie obietnice producenta
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:51   #868
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
hej a ile kosztuje ile ma pojemności i gdzie kupić?

PS. zacząl sie nieprzyjemny sezon na puszenie i odstawanie wlosow z ktorym sobie ciężko poradzić
różne są pojemności, a kupić można w sklepie fryzjerskim bądź na allegro- np tutaj:
http://allegro.pl/item260369338_odzy...ol_500ml_.html

kiedyś używałam takiego w tubie- zapach był dla mnie straszny...włosy dość dobrze odżywiał, ale jakoś bez rewelacji
Prostować musiałam normalnie-nie był to dla moich piórek "cudotwórca"
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:06   #869
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
hej a ile kosztuje ile ma pojemności i gdzie kupić?

PS. zacząl sie nieprzyjemny sezon na puszenie i odstawanie wlosow z ktorym sobie ciężko poradzić
Kupiłam w salonie fryzjerskim. Tuba 250 ml kosztuje 36 zł ale na allegro wraz z przesyłką wychodzi o blisko 10 zł taniej
W każdym razie to odżywka do spłukiwania - bo tego nie napisałam.
Jeśli włoski Ci sie puszą próbowałaś na same końce nakładać jakieś gumy czy wosk do włosów??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:09   #870
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
różne są pojemności, a kupić można w sklepie fryzjerskim bądź na allegro- np tutaj:
http://allegro.pl/item260369338_odzy...ol_500ml_.html

kiedyś używałam takiego w tubie- zapach był dla mnie straszny...włosy dość dobrze odżywiał, ale jakoś bez rewelacji
Prostować musiałam normalnie-nie był to dla moich piórek "cudotwórca"
troche drogo myslisz ze w hurtowni bedzie tanszy imniejsze opakowanie?
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.