Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-01, 09:40   #751
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Chcemy ale skubaniec drogi. w tym roku nie ma szans. A jak z sierścią u nich?
No cóż Ci mogę powiedzieć, trzeba czesać Ogólnie to strasznie zaczęła linieć w czerwcu jak były takie upały i wtedy czesałam ją nawet codziennie lub co drugi dzień, bo wystarczyło ją dotknąć i już sierść latała wszędzie... Ale tak to linienie jest umiarkowane i czesać należy raz na jakiś czas, żeby sierści na dywanie było mniej i kołtuny się nie tworzyły
Mój duet długowłosy kot + długowłosy pies to odkurzanie częściej niż tylko co sobotę Ale ja uwielbiam zwierzaki i smutno by było ich nie mieć

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87045079]My myślimy intensywnie o labradorze chociaż nie powiem, trochę się cykam. Mamy teraz kotkę, dachowca, ale ona na dworze głównie przebywa i jest bezobsługowa, a pies to jednak spory obowiązek... Chociaż też ogromna radość
[/QUOTE]
Labrador Miałam styczność z psem tej rasy - cudowny Też chciałam labka, TŻ chciał amstaffa, a mamy springer spaniela
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:40   #752
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87045079]My myślimy intensywnie o labradorze chociaż nie powiem, trochę się cykam. Mamy teraz kotkę, dachowca, ale ona na dworze głównie przebywa i jest bezobsługowa, a pies to jednak spory obowiązek... Chociaż też ogromna radość

Melduję się w 1dc przyszła punktualnie jak w zegarku także starania czas start

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]A macie dom z podwórkiem?

Z psem trochę jak z dzieckiem pamietam że chyba z miesiąc spaliśmy na podłodze bo nie chciał spać sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:42   #753
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A widzisz a nasz to jest straszny niszczyciel ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po roku powinien być już poważniejszy Ja miałam doga niemieckiego i do roku to była tragedia, pomimo szkolenia które przeszedł, miał pstro w głowie, tu jeszcze dochodziła jego masa. Taki szczeniak gigant Potem spoważniał i się trochę opanował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:44   #754
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Też wolałabym kota ale mąż uparł się na psa a teraz wszystko spadło na mnie.
Mój TŻ na początku nie chciał kota, bo w domu miał kotkę, która strasznie drapała meble, wskakiwała gdzie się da... Ale w końcu dał się przekonać do spokojnego i "niskopodłogowego" kota A z psem łatwo poszło, jakoś tak to było oczywiste, że będziemy mieli
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:49   #755
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Po roku powinien być już poważniejszy Ja miałam doga niemieckiego i do roku to była tragedia, pomimo szkolenia które przeszedł, miał pstro w głowie, tu jeszcze dochodziła jego masa. Taki szczeniak gigant Potem spoważniał i się trochę opanował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też właśnie go szkolimy i kiedyś szkoleniowiec do mnie "szybko łapie ale chyba jest strasznie niezależny co?" Przytaknełam a on "To macie przes*ane"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Mój TŻ na początku nie chciał kota, bo w domu miał kotkę, która strasznie drapała meble, wskakiwała gdzie się da... Ale w końcu dał się przekonać do spokojnego i "niskopodłogowego" kota A z psem łatwo poszło, jakoś tak to było oczywiste, że będziemy mieli
No ja już się nie zdecyduję mamy za małe mieszkanie. Namawiam męża na bliźniaka lub szeregowke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:49   #756
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A macie dom z podwórkiem?

Z psem trochę jak z dzieckiem pamietam że chyba z miesiąc spaliśmy na podłodze bo nie chciał spać sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mamy 10a więc miejsca dużo do biegania

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:52   #757
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87045192]Tak, mamy 10a więc miejsca dużo do biegania

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Zazdroszczę też chcę ja wychowana w domu i zawsze mówiłam że nie chce mieszkać w domu. Wystarczyło się zestarzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 09:54   #758
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość

No ja już się nie zdecyduję mamy za małe mieszkanie. Namawiam męża na bliźniaka lub szeregowke
My póki co wynajmujemy 2-pokojowe mieszkanie. I dopóki było nas dwoje i zwierzaki to ok, ale teraz jak kupiliśmy komodę, łóżeczko, wózek dziecięcy, wanienkę i parę innych rzeczy dla małego to nagle zrobiło się jakoś ciasno. Planowaliśmy zakup swojego 2-pokojowego mieszkania, ale dobrze, że nie kupiliśmy, bo teraz widzę, że 2 pokoje to za mało i trzeba się rozejrzeć za 3 pokojami albo tak jak mówisz za szeregowcem Szeregowiec ma ten plus, że jeszcze jest kawałek podwórka
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:00   #759
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
A to maluch. Masz ciekawie. Ja zawsze chciałam mieć psa, ale już wolę sobie nie dokładać zajęć, bo i tak ledwo wyrabiam. Puki co planujemy królika mini. Tzn. młoda strasznie chce i pewnie na urodziny dostanie.




No to masz dwójkę dzieci a trzymasz go w domu? Jak "dogadują" się z młodą? Najgorzej jak pies wyskakuje z radości na dzieci
To maltańczyk, jest w domu. Dzieci lubi, a mojej się boi

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Nie mów tak musi zmądrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój nie zmądrzał, ale to mała rasa a te się rządzą swoimi prawami

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Mój maltańczyk ma już 2,5 roku i dalej głupek i łobuz, tyle, że trochę bardziej leniwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie też mamy maltańczyka
Ma 10 lat i nic nie zmądrzał

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87045079]My myślimy intensywnie o labradorze chociaż nie powiem, trochę się cykam. Mamy teraz kotkę, dachowca, ale ona na dworze głównie przebywa i jest bezobsługowa, a pies to jednak spory obowiązek... Chociaż też ogromna radość

Melduję się w 1dc przyszła punktualnie jak w zegarku także starania czas start

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

To super, owocnych działań

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A macie dom z podwórkiem?

Z psem trochę jak z dzieckiem pamietam że chyba z miesiąc spaliśmy na podłodze bo nie chciał spać sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eee serio???

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
My też właśnie go szkolimy i kiedyś szkoleniowiec do mnie "szybko łapie ale chyba jest strasznie niezależny co?" Przytaknełam a on "To macie przes*ane"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

No ja już się nie zdecyduję mamy za małe mieszkanie. Namawiam męża na bliźniaka lub szeregowke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To pocieszył

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:02   #760
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
My póki co wynajmujemy 2-pokojowe mieszkanie. I dopóki było nas dwoje i zwierzaki to ok, ale teraz jak kupiliśmy komodę, łóżeczko, wózek dziecięcy, wanienkę i parę innych rzeczy dla małego to nagle zrobiło się jakoś ciasno. Planowaliśmy zakup swojego 2-pokojowego mieszkania, ale dobrze, że nie kupiliśmy, bo teraz widzę, że 2 pokoje to za mało i trzeba się rozejrzeć za 3 pokojami albo tak jak mówisz za szeregowcem Szeregowiec ma ten plus, że jeszcze jest kawałek podwórka
No też mi się wydawało 2 pokoje aż nadto, pojawiła się Alicja teraz będzie drugie jakoś ogarniemy (tymczasowo) ale jakbym tak miała do końca życia w tym dwupokojowym... gdy dzieci będą starsze No nie widzę tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:03   #761
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
My póki co wynajmujemy 2-pokojowe mieszkanie. I dopóki było nas dwoje i zwierzaki to ok, ale teraz jak kupiliśmy komodę, łóżeczko, wózek dziecięcy, wanienkę i parę innych rzeczy dla małego to nagle zrobiło się jakoś ciasno. Planowaliśmy zakup swojego 2-pokojowego mieszkania, ale dobrze, że nie kupiliśmy, bo teraz widzę, że 2 pokoje to za mało i trzeba się rozejrzeć za 3 pokojami albo tak jak mówisz za szeregowcem Szeregowiec ma ten plus, że jeszcze jest kawałek podwórka
No ja chce conajmniej 3 pokoje + salon my też mamy 2 pokoje ale jeden to graciarnia. Ogólnie bardzo nie lubię tego mieszkania. Źle się w nim czuję miało być przejściowe ale no wiadomo jak jest.

Ogólnie to mieszkanie teścia ale na zasadzie wynajmu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

AnnLady serio spaliśmy na podłodze to co się działo dało nam szkołę jak z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:51   #762
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

My mamy 2 koty zwykle dachowce - mamusie i synka, chcieliśmy jednego małego kotka a zakochalismy się w 2 letniej kotce i wzięliśmy oba, to był dobry wybór, ona jest taka wdzięczna i kochana, pomimo tego że życie spędziła na podwórku instynktownie widziała że trzeba załatwiać się do kuwety i... nauczyła tego małego więc nigdy nie mieliśmy problemu z czystością. Matka nie drapie mebli w ogóle, ma swój drapak i tylko go tyka, a młody na starym mieszkaniu drapal co popadnie a na nowym o dziwo niczego się nie tyka, ale od samego początku bardzo pilnowalismy jak widzieliśmy że się szykuje. Najgorsze to te kocie kłaki wszędzie, można by było codziennie czesac te koty i codziennie odkurzac a i tak czarny ciuch bez kociego włosa graniczy z cudem 😁 ale kocham bardzo i nie wyobrażam sobie mieszkania bez zwierząt. Bardzo bym chciała zobaczyć jak moje koty będą się dogadywaly kiedyś z dzieckiem 😊
U nas mieszkanie 4pokojowe bo myśleliśmy o 2 dzieci. Teraz jak będzie jedno to będzie szał. Ale... poki co goście i koty mają swoje miejsce heh
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:52   #763
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Po pracy to obiad, wyjścia z psem(ogólnie on to jak małe dziecko - przychodzę z pracy to mam go tulać i się bawić), obejrzę Friends'ów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Chyba gorszy tydzień.. Mąż wczoraj do pracy na 5 to pobudka o 3 i już nie zasnęłam. Wczoraj usiadłam na godzinę bo szkolenie z psem zanim poszłam spać to 23 a o 4.30 pobudka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wam powiem tak... Jak pies tylko zachowuje się jak szczeniak to jeszcze spoko. Nasz jest na dodatek inteligentny, jak miał 5 miesięcy to rozpracował otwieranie szaf i szuflad, łącznie z drzwiami przesuwnymi, a to w połączeniu z niszczeniem było straszne Na szczęście ma prawie 5 lat i trochę zmądrzał, grzebie po szafach tylko czasami
Za to u rodziców nawet drzwi nie muszę otwierać, bo ta przylepa biega po ogrodzie, ale co jakiś czas musi do mnie przylecieć na głaskanie i wraca do zabawy


My się właśnie rozglądamy za jakąś działką. Mama coś mówiła, że sąsiedzi sprzedają (na tej samej ulicy, ale z domu rodziców nie widać ). Jednak wolałabym coś swojego jeśli będą dzieci. Jakoś nie wyobrażam sobie życia jak tesciowie, z 4. małych dzieci w dwóch pokojach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 11:03   #764
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Wynn będzie ta dwójka zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cichazabka chcecie się budować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 11:13   #765
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Wynn będzie ta dwójka zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cichazabka chcecie się budować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jakoś mieszkanie średnio mi leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 11:41   #766
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
My się właśnie rozglądamy za jakąś działką. Mama coś mówiła, że sąsiedzi sprzedają (na tej samej ulicy, ale z domu rodziców nie widać ). Jednak wolałabym coś swojego jeśli będą dzieci. Jakoś nie wyobrażam sobie życia jak tesciowie, z 4. małych dzieci w dwóch pokojach.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ile u Was za ar ? tak z ciekawości
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 11:52   #767
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ile u Was za ar ? tak z ciekawości
U mnie w gminie chcą od 50 do 150 za m2, za to w gminie obok i po 350 za m2. Liczę na cud, że się coś znajdzie poniżej 100.
Mieliśmy już jedną upatrzoną, ale okazało się, że facet w ogłoszeniu naściemniał, że jest w trakcie przekształcania na budowlaną. :/ Tu jest problem z budowlanymi, a w ciągu najbliższych 10 lat nie będą przekształcać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 12:23   #768
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
U mnie w gminie chcą od 50 do 150 za m2, za to w gminie obok i po 350 za m2. Liczę na cud, że się coś znajdzie poniżej 100.
Mieliśmy już jedną upatrzoną, ale okazało się, że facet w ogłoszeniu naściemniał, że jest w trakcie przekształcania na budowlaną. :/ Tu jest problem z budowlanymi, a w ciągu najbliższych 10 lat nie będą przekształcać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uuu to dużo nawet to 100, ale pewnie lokalizacja blisko miasta. Pod dom to pasuje działka conajmniej 10 ar, czyli 1000m2 to koszt 100 tys.zł

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Dziewczyny potrzebuję kopić automatyczną suszarkę do prania. Ma któraś? możecie polecić jakiś model?
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 12:32   #769
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Co do zwierząt to też mam maltańczyka i też mimo swoich 8 lat zachowuje się jak dzieciak😎. To taki nasz prztulas bo bardzo lubi być głaskany i miziany.

LaLoca z suszarką nie pomogę bo nie posiadam ale chciałabym Was prosić o polecenie jakiegos żelazka że stacją parowa, mam takie zwykłe ale jego dni są policzone a słyszałam że te że stacją są bardziej efektywne. Macie? Polecacie?
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 12:39   #770
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Tak, jakoś mieszkanie średnio mi leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My byśmy się pozabijali przy budowie
Raczej już jak coś to gotowego ale kasa masakryczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Ani tego ani tego nie podpowiem

My biedaki nie stać nas na takie burżujskie przedmioty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 12:41   #771
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Uuu to dużo nawet to 100, ale pewnie lokalizacja blisko miasta. Pod dom to pasuje działka conajmniej 10 ar, czyli 1000m2 to koszt 100 tys.zł

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Dziewczyny potrzebuję kopić automatyczną suszarkę do prania. Ma któraś? możecie polecić jakiś model?
Tu jest wręcz minimum wyznaczone, poniżej 10 ar nie można się budować.
To teoretycznie wieś, ale chcą się starać o prawa miejskie.
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
My byśmy się pozabijali przy budowie
Raczej już jak coś to gotowego ale kasa masakryczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nam się gotowce nie podobają w większości.
Ale jak oglądamy projekty domów to podoba nam się w 90% to samo, te same rozwiązania itp. Już nawet mamy ustalone kto co urządza męża interesuje tylko kuchnia i salon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 12:58   #772
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
My biedaki nie stać nas na takie burżujskie przedmioty
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nam też się nie przelewa ale coś tam wpadło i jest okazja a mamy w domu problem z nadmierną wilgocią a takie pranie suszące dostarcza mega dużo wilgoci.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:03   #773
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Zrobiła Ci usg? jak nic nie widziała niepokojącego to nie martw się W jakim jesteś dniu cyklu?



U Ciebie to wczesne wstawanie daje chyba najbardziej w kość. nie? A po pracy co robisz?



No w Twojej pracy nie ma weekendów ale jak chcesz się zamienić to ja chętnie
LAloca jestem w 14dc i od początku cyklu mam napięty brzuch i piersi. Czuję się jakbym miała 2 tygodniowy pms. To chore i niekomfortowe dla mnie bardzo.
Nie zrobił mi usg, robił mi miesiąc temu po czyszczeniu i mówił że "coś tam jeszcze świeci" i żeby szybko zachodzić w ciążę. I nie wiem jak to odbierać
Mam wyniki tsh i ft4 i środek normy. Jak na razie super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:05   #774
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Tu jest wręcz minimum wyznaczone, poniżej 10 ar nie można się budować.
To teoretycznie wieś, ale chcą się starać o prawa miejskie. No właśnie nam się gotowce nie podobają w większości.
Ale jak oglądamy projekty domów to podoba nam się w 90% to samo, te same rozwiązania itp. Już nawet mamy ustalone kto co urządza męża interesuje tylko kuchnia i salon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie jak by mi TŻ w kuchnie się wtrącał to bym ubila
Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Nam też się nie przelewa ale coś tam wpadło i jest okazja a mamy w domu problem z nadmierną wilgocią a takie pranie suszące dostarcza mega dużo wilgoci.
Ja też myślałam, że mam i chciałam kupić nawilżacz do małej do pokoju. Ale najpierw kupiliśmy zegar ze stacja pogodowa i higrometrem i okazało się że mamy wręcz idealną więc nawilżacz nie potrzebny.

Stacja parowa mi się marzy, ale trochę szkoda mi wywalić 1500 zł za taką ciut lepsza
Ale to pewnie kwestia czasu

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:12   #775
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
O nie jak by mi TŻ w kuchnie się wtrącał to bym ubila
Mąż jest z zawodu kucharzem i to on w większości gotuje, więc niech sobie tam robi co chce
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:17   #776
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Mąż jest z zawodu kucharzem i to on w większości gotuje, więc niech sobie tam robi co chce
A to zmienia postać rzeczy


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:24   #777
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny potrzebuję kopić automatyczną suszarkę do prania. Ma któraś? możecie polecić jakiś model?
Nie mam więc nie pomogę, ale jak się pobudujemy to też mam zamiar kupić, narazie na nasze 48 m2 i 4 osoby nic więcej nie wejdzie

Cytat:
Napisane przez lucky woman Pokaż wiadomość
Co do zwierząt to też mam maltańczyka i też mimo swoich 8 lat zachowuje się jak dzieciak😎. To taki nasz prztulas bo bardzo lubi być głaskany i miziany.

LaLoca z suszarką nie pomogę bo nie posiadam ale chciałabym Was prosić o polecenie jakiegos żelazka że stacją parowa, mam takie zwykłe ale jego dni są policzone a słyszałam że te że stacją są bardziej efektywne. Macie? Polecacie?
Ja mam stację z Tefala, kupioną całkiem przez przypadek, ponieważ zepsuła nam się pralka i jak ją kupowaliśmy to na drugi sprzęt było 30% rabatu + producent zwracał 150 zł więc fajna cena nam wyszła. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego, wogóle inny komfort prasowania, dużo mniej czasu zajmuje prasowanie . Jak chcesz to później model sprawdzę

Byłam dziś z córką na szczepieniu, ależ było płaczu, tyle się natłumaczyłam o szczepieniu, mówiła że będzie dzielna jednak strach okazał się silniejszy następna za 3 tygodnie, ale to już mąż sam pójdzie
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:34   #778
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
U mnie w gminie chcą od 50 do 150 za m2, za to w gminie obok i po 350 za m2. Liczę na cud, że się coś znajdzie poniżej 100.
Mieliśmy już jedną upatrzoną, ale okazało się, że facet w ogłoszeniu naściemniał, że jest w trakcie przekształcania na budowlaną. :/ Tu jest problem z budowlanymi, a w ciągu najbliższych 10 lat nie będą przekształcać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A skąd ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:40   #779
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Marianna jeśli możesz to sprawdź bo właśnie mam na oku taka z tefala za rozsądne pieniądze bo na takie za 1500 to ja też się nie porwę 😎

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

A co do szczepienia to rozumiem doskonale Marianna,córka jako 5 latka musiała mieć w tym roku dwa szczepienia i na tym drugim to płacz zaczął się już od wejścia do gabinetu zabiegowego, pani wypisywała dokumenty a maluch płakał, ale rozumiem sama nie lubię kłucia.dzielne te maluchy nasze.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:42   #780
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
LAloca jestem w 14dc i od początku cyklu mam napięty brzuch i piersi. Czuję się jakbym miała 2 tygodniowy pms. To chore i niekomfortowe dla mnie bardzo.
Nie zrobił mi usg, robił mi miesiąc temu po czyszczeniu i mówił że "coś tam jeszcze świeci" i żeby szybko zachodzić w ciążę. I nie wiem jak to odbierać
Mam wyniki tsh i ft4 i środek normy. Jak na razie super
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U to też bym się po taki usg niepokoiła.
A ile masz to tsh dokładnie?


Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Byłam dziś z córką na szczepieniu, ależ było płaczu, tyle się natłumaczyłam o szczepieniu, mówiła że będzie dzielna jednak strach okazał się silniejszy następna za 3 tygodnie, ale to już mąż sam pójdzie

Jezu jak ja się tego szczepienia boję Ja to nie będę nic tłumaczyć bo u nas to efekt będzie jeszcze gorszy. A co to za następne? odra?
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 23:01:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.