Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 17:07   #121
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez goma1 Pokaż wiadomość
Jest chemia kosmetyczna więc troszkę chemii jest
Może w starym programie była, teraz napewno nie ma. Skończyłam 3 semestr w Cosinusie i nie miałam żadnej chemii, na 4 też nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 18:36   #122
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Może w starym programie była, teraz napewno nie ma. Skończyłam 3 semestr w Cosinusie i nie miałam żadnej chemii, na 4 też nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A to spoko może i tak. Dzięki za odpowiedź. A tak ogólnie to jest bardzo ciężko na tym kierunku?
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:25   #123
MsDomisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Może w starym programie była, teraz napewno nie ma. Skończyłam 3 semestr w Cosinusie i nie miałam żadnej chemii, na 4 też nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja zaczełam szkołe od wrzesnia i chemia była....
MsDomisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:07   #124
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

To może zależy też od miejscowości?
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 08:05   #125
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Nie, nie jest ciężko
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:32   #126
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez oljaa Pokaż wiadomość
Nie, nie jest ciężko
dzięki oljaa
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 11:51   #127
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej
Ja się zastanawiam na roczną szkołą policealną w AP Edukacja na kierunku "Wizaż" KLIK Uczęszczał ktoś? Jsestem ciekawa opinii, chciałąbym zrobić ją dla siebie, nie dla przyszłego zawodu, niemniej byłaby to czasowa inwestycja, więc jeśli nie warto-chciałąbym wiedzieć wcześniej
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 10:23   #128
Tereska86
Przyczajenie
 
Avatar Tereska86
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja we wrześniu zaczynam trzeci semestr i w siatce nie ma chemii - na poprzednich dwóch semestrach tez jej nie było dermatologia jest do przejścia (fakt, ze jest minimalnie trudniejsza niż reszta, ale tragedii nie ma).
__________________
Old habits die hard
Tereska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:51   #129
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

No to może jakoś przetrwam te dwa lata
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 08:27   #130
pissonhim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 12
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

hej dziewczyny!
sluchajcie, zapisalam sie na kurs cukiernika w Katowicach i strasznie sie boje, bo naczytalam sie ostatnio okropnych opinii o AP Edukacja... nie wiem co mam teraz robic, czy zaryzykowac czy nie...
Czytalam ze szkola aulowala wiele kursow w trakcie ich trwania, ze nie zwrocila pieniedzy, ze w trakcie nauki podnosi czesne i wiele innych.
Ide zapytac do sekretariatu o takie ekstremalne przypadki...
ktoras z Was miala problemy z takimi rzeczami w AP?
Pozdrawiam!
pissonhim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 11:38   #131
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja to miałam raz jazdę z AP w Łodzi na kurs manicure. Zapisałam się, wpłaciłam kasę, czekałam 2 miesiące. Dzwoniłam do pani od szkoleń i kurs miał być na dniach. Minęły kolejne 2 tygodnie znów dzwonię i co ? pani zrezygnowała a oni nic nie wiedzę. mija weekend jadę osobiście do sekretariatu i odzyskałam kasę. Ale czy nie raczył mnie nikt poinformować że jednak się grupa nie utworzyła? Dla mnie AP straciło w moich oczach. Stracha miałam czy kasę odzyskam. Nigdy więcej już się nie zapiszę na żaden kurs w AP
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 15:04   #132
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

A zapytam się jeszcze. Jak jest z językiem obcym na tym kierunku? Angielskiego się uczyłam troszkę ale czarno to widzę w szkole?
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 16:38   #133
Sitorasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Question Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Zastanawiam się nad KOSMETYKĄ w Gorzowie albo Szczecinie. Poszłabym tam bez doświadczenia, więc powiedzcie czy mam szanse wynieść coś z tych zajęć?Nie zależy mi na papierze, ale wiedzy i umiejętnościach. Co powiecie o Gorzowie?byłoby mi wygodniej, ale rozważam też Szczecin bo czuję, że trafiłabym na lepszą kadrę itd. Proszę o opinię
Sitorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 18:05   #134
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez goma1 Pokaż wiadomość
A zapytam się jeszcze. Jak jest z językiem obcym na tym kierunku? Angielskiego się uczyłam troszkę ale czarno to widzę w szkole?
Sama sobie dam odpowiedź. COSINUS Łódź, średnia jakość nauczania a jeżeli chodzi o język angielski to dla nie znających jest koszmarnie trudny, nazwałabym nawet nie realny.
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 22:09   #135
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Jest tu ktoś może z Cosinusa w Krakowie? Wiem, że zajęcia się zaczęły w ten weekend (chodzi mi o rachunkowość). Czy jest szansa się tam zapisać jeszcze w przyszłym tygodniu? Napisałam do nich e-maila, ale brak jakiegokolwiek odzewu.
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 17:25   #136
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Jest tu ktoś może z Cosinusa w Krakowie? Wiem, że zajęcia się zaczęły w ten weekend (chodzi mi o rachunkowość). Czy jest szansa się tam zapisać jeszcze w przyszłym tygodniu? Napisałam do nich e-maila, ale brak jakiegokolwiek odzewu.
Z tego co wiem choć jestem z Łodzi to mailem piszą gdzieś skąś a jeżeli interesuje cię konkretna miejscowość lepiej zadzwoń. Jak zaczynałam w Łodzi kosmetykę też mailem dostałam inną wiadomość a jak zadzwoniłam okazało się co innego. Ale z tego co wiem w cosinusie można się zapisać w każdej chwili na jakikolwiek kierunek.
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 12:40   #137
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Byłam kila lat temu na rachunkowości w Cosinusie i mega superlatyw o poziomie nauczania powiedzieć nie mogę, ale jak komuś tylko papierek potrzebny to ujdzie
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 14:21   #138
Marciakiper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

AP Edukacja OLSZTYN

Z przykrością muszę napisać że jest to szkoła nastawiona tylko i wyłącznie na pieniądze; nie mając szacunku do swoich klientów.

Byłam zapisana do szkoły na technika weterynaryjnego.
Przez cały wrzesień zapewniali mnie że kurs będzie.
W międzyczasie zapłaciłam 2 raty.
W przedostatnim tygodniu września również zapewnili mnie że kurs rozpocznie się w ostatni weekend.
Zadzwonili 2 dni przed ostatnim weekendem że jednak technik weterynarii nie odbędzie się, ponieważ jest za mało osób. Dziwne że tego wcześniej nie wiedzieli? Ale ok, mówi się trudno.
Czekam 2 tygodnie i dostaje sms, że za 2 dni mam zapłacić kolejną ratę. Hmm, ciekawe za co? Jak kursu nie ma?
Dzwonię żeby się dowiedzieć, mimo że w umowie jest napisane, jeśli kurs nie odbędzie z powodu szkoły, to dostanę zwrot wpłaconych rat.
Dowiaduję się, że muszę napisać podanie o rezygnacje.
Ok jestem na drugi dzień w biurze i składam rezygnacje. Dostając informacje że zwrot czesnego potrwa 2-3 tygodnie.

Czekam już 7 tydzień, i pomimo mojego chodzenia do biura, dzwonienia, pisania emaili i tracenia czasu - zwrotu dalej nie ma

Początkowo była wymówka przy każdym (z wielu) telefonie, że to dyrekcja musi zaakceptować.
Ostatecznie przelew miał już być robiony tydzień temu. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu. Przestali odpisywać na email. Nie ma żadnego telefonu, ani emaila z kolejnymi wyjaśnieniami. Ja już mam tego dość. Dlatego ostrzegam wszystkich przed tą szkołą - zależy im tylko na kasie i brak jakiego kolwiek szacunku do ludzi.
Marciakiper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 18:39   #139
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Marciakiper Pokaż wiadomość
AP Edukacja OLSZTYN

Z przykrością muszę napisać że jest to szkoła nastawiona tylko i wyłącznie na pieniądze; nie mając szacunku do swoich klientów.

Byłam zapisana do szkoły na technika weterynaryjnego.
Przez cały wrzesień zapewniali mnie że kurs będzie.
W międzyczasie zapłaciłam 2 raty.
W przedostatnim tygodniu września również zapewnili mnie że kurs rozpocznie się w ostatni weekend.
Zadzwonili 2 dni przed ostatnim weekendem że jednak technik weterynarii nie odbędzie się, ponieważ jest za mało osób. Dziwne że tego wcześniej nie wiedzieli? Ale ok, mówi się trudno.
Czekam 2 tygodnie i dostaje sms, że za 2 dni mam zapłacić kolejną ratę. Hmm, ciekawe za co? Jak kursu nie ma?
Dzwonię żeby się dowiedzieć, mimo że w umowie jest napisane, jeśli kurs nie odbędzie z powodu szkoły, to dostanę zwrot wpłaconych rat.
Dowiaduję się, że muszę napisać podanie o rezygnacje.
Ok jestem na drugi dzień w biurze i składam rezygnacje. Dostając informacje że zwrot czesnego potrwa 2-3 tygodnie.

Czekam już 7 tydzień, i pomimo mojego chodzenia do biura, dzwonienia, pisania emaili i tracenia czasu - zwrotu dalej nie ma

Początkowo była wymówka przy każdym (z wielu) telefonie, że to dyrekcja musi zaakceptować.
Ostatecznie przelew miał już być robiony tydzień temu. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu. Przestali odpisywać na email. Nie ma żadnego telefonu, ani emaila z kolejnymi wyjaśnieniami. Ja już mam tego dość. Dlatego ostrzegam wszystkich przed tą szkołą - zależy im tylko na kasie i brak jakiego kolwiek szacunku do ludzi.
no podobnie miałam w Łodzi ale kasę odzyskałam ale co mnie zwodzili to zwodzili. Chodziło o inny kurs ale jak widać AP sobie z ludzi kpi.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Szkoda że to forum umarło. Nic od nikogo się nie można dowiedzieć.
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 09:57   #140
AP_Edukacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Marciakiper Pokaż wiadomość
AP Edukacja OLSZTYN

Z przykrością muszę napisać że jest to szkoła nastawiona tylko i wyłącznie na pieniądze; nie mając szacunku do swoich klientów.

Byłam zapisana do szkoły na technika weterynaryjnego.
Przez cały wrzesień zapewniali mnie że kurs będzie.
W międzyczasie zapłaciłam 2 raty.
W przedostatnim tygodniu września również zapewnili mnie że kurs rozpocznie się w ostatni weekend.
Zadzwonili 2 dni przed ostatnim weekendem że jednak technik weterynarii nie odbędzie się, ponieważ jest za mało osób. Dziwne że tego wcześniej nie wiedzieli? Ale ok, mówi się trudno.
Czekam 2 tygodnie i dostaje sms, że za 2 dni mam zapłacić kolejną ratę. Hmm, ciekawe za co? Jak kursu nie ma?
Dzwonię żeby się dowiedzieć, mimo że w umowie jest napisane, jeśli kurs nie odbędzie z powodu szkoły, to dostanę zwrot wpłaconych rat.
Dowiaduję się, że muszę napisać podanie o rezygnacje.
Ok jestem na drugi dzień w biurze i składam rezygnacje. Dostając informacje że zwrot czesnego potrwa 2-3 tygodnie.

Czekam już 7 tydzień, i pomimo mojego chodzenia do biura, dzwonienia, pisania emaili i tracenia czasu - zwrotu dalej nie ma

Początkowo była wymówka przy każdym (z wielu) telefonie, że to dyrekcja musi zaakceptować.
Ostatecznie przelew miał już być robiony tydzień temu. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu. Przestali odpisywać na email. Nie ma żadnego telefonu, ani emaila z kolejnymi wyjaśnieniami. Ja już mam tego dość. Dlatego ostrzegam wszystkich przed tą szkołą - zależy im tylko na kasie i brak jakiego kolwiek szacunku do ludzi.
Witamy,

Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację, zajmujemy się już tą sprawą. Na pewno otrzyma Pani zwrot wpłaconej kwoty. W razie pytań lub wątpliwości prosimy także o kontakt z nami pod adresem mailowym apedukacja@apedukacja.pl.

Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i pozdrawiamy serdecznie,
Zespół AP Edukacja
AP_Edukacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 16:30   #141
Marciakiper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Niestety dalej nie ma nic.

Wiem że to głupie 300zł.
Ale piechotą to nie chodzi.

Edytowane przez Marciakiper
Czas edycji: 2014-11-17 o 16:36
Marciakiper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 20:45   #142
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Marciakiper Pokaż wiadomość
Niestety dalej nie ma nic.

Wiem że to głupie 300zł.
Ale piechotą to nie chodzi.
aż 300
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:30   #143
Marciakiper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

ok, właśnie zwrot otrzymałam
Ale to niemożliwe żeby był zrobiony 7go, trochę za długo by szedł

Trudno, ważne że jest . Mam nadzieje że jak zapiszę się do następnej szkoły to takich numerów nie będzie.
Marciakiper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 18:52   #144
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Marciakiper Pokaż wiadomość
ok, właśnie zwrot otrzymałam
Ale to niemożliwe żeby był zrobiony 7go, trochę za długo by szedł

Trudno, ważne że jest . Mam nadzieje że jak zapiszę się do następnej szkoły to takich numerów nie będzie.
Ja po swoim incydencie i teraz po twoim na pewno już nie skorzystam z AP. Dobrze że się udało odzyskać kasę. Szkoda tylko że tak długo oni myślą. Sama po moich telefonach musiałam udać się osobiście żeby łaskawie załatwić sprawę. Nigdy więcej.
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 08:42   #145
Marciakiper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

To forum na pewno pomogło przyspieszyć sprawę.
Nie jestem taka, żeby uciekać do takich metod; ale nie widziałam innego wyjścia.
Cieszę się, że mam już z tym spokój.
Marciakiper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:08   #146
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Marciakiper Pokaż wiadomość
To forum na pewno pomogło przyspieszyć sprawę.
Nie jestem taka, żeby uciekać do takich metod; ale nie widziałam innego wyjścia.
Cieszę się, że mam już z tym spokój.
Ja się zdziwiłam nawet że tu ktoś z AP zajrzał. Jak trzeba to używam do tych celów fejsa i też działa. No to temat zamykamy
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 10:55   #147
Cypisek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Czytam co Ap robi ze słuchaczami i szczególnie zainteresował mnie przypadek z Olsztyna. I teraz rozumiem dlaczego nauczycielom też nie płacą. Nie pracuje dla tej Firmy od czerwca, a do dziś nie odzyskałam jeszcze prawie 1000zł. Pomijam już jakich metod użyłam, żeby odzyskać zaległe pieniądze. Prawie 2000 odzyskałam zostało jeszcze 1000. Nie zamierzam im tego odpuszczać. Sprawa jest w toku, a jak to się mówi odsetki rosną, które AP też z tego co wiem potrafi naliczyć uczniom i to z kilka dni spóźnienia z płatnościami, wiec czas, żeby samo płaciło również za swoje długi.
Mam nadzieję, że tak działająca szkoła "umrze" jak to się mówi śmiercią naturalną i przestanie naciągać klientów uczniów i wykonawców usług - nauczycieli.
A tak na marginesie drodzy słuchacze jeżeli możecie i taki kurs jest realizowany w szkole publicznej i w szkole niepublicznej to wybierzcie tą pierwszą - dla swojego bezpieczeństwa i będzie taniej
Cypisek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:52   #148
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Dlatego warto wybierać kierunki bezpłatne, ja akurat chodzę do CE7 i nie narzekam ale też nie zachwalam..
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 07:56   #149
AP_Edukacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Cypisek11 Pokaż wiadomość
Czytam co Ap robi ze słuchaczami i szczególnie zainteresował mnie przypadek z Olsztyna. I teraz rozumiem dlaczego nauczycielom też nie płacą. Nie pracuje dla tej Firmy od czerwca, a do dziś nie odzyskałam jeszcze prawie 1000zł. Pomijam już jakich metod użyłam, żeby odzyskać zaległe pieniądze. Prawie 2000 odzyskałam zostało jeszcze 1000. Nie zamierzam im tego odpuszczać. Sprawa jest w toku, a jak to się mówi odsetki rosną, które AP też z tego co wiem potrafi naliczyć uczniom i to z kilka dni spóźnienia z płatnościami, wiec czas, żeby samo płaciło również za swoje długi.
Mam nadzieję, że tak działająca szkoła "umrze" jak to się mówi śmiercią naturalną i przestanie naciągać klientów uczniów i wykonawców usług - nauczycieli.
A tak na marginesie drodzy słuchacze jeżeli możecie i taki kurs jest realizowany w szkole publicznej i w szkole niepublicznej to wybierzcie tą pierwszą - dla swojego bezpieczeństwa i będzie taniej
Witamy,

Bardzo prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem Facebooka lub maila apedukacja@apedukacja.pl, postaramy się zbadać i wyjaśnić sprawę.

Pozdrawiamy,
Zespół AP Edukacja
AP_Edukacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:42   #150
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Piszemy tu o AP i Cosinusie a czy ktoś wie coś na temat Żaka? Na razie się resetuję i przerywam szkołę ale jakbym chciała wrócić to już nie do Cosinusa bo praktyki nie są prowadzone dobrze, przynajmniej w Łodzi. A ciekawa jestem Żaka w Łodzi.
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-24 14:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.