Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-25, 14:40   #151
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Po prostu te najważniejsze hormony ciągną za sobą następne, juz nawet nie musiałam jej pokazywać tego androstendionu od razu wiedziała że jest podwyższony. To jakaś endokrynolog co ma 21 lat praktyki, więć chyba się zna, czytałam sporo pozytywnych opinii na jej temat a dzisiaj zrobila na mnie bardzo dobre wrażenie przebadała mnie od stóp do głów musiałam sie rozebrac do bielizny , oglądała rozstępy , trądzik, owłosienie, badała tarczyce, ciśnienie, i uwaznie analizowała wszystkie moje badania również mocz i morfologie nie tylko hormony.

Dla porównania ginekolog nie mając pełnego obrazu moich hormonów od razu chciał mi wcisnąć leki na obniżenie prolaktyny, nawet jeszcze usg nie zrobił.

U Ciebie sie hormony podwyższaja z powodu stresu i przez to włosy lecą? Myślałam że może mam tak samo jak Ty tyle że ja nie mam stresów żadnych za bardzo , ogólnie jestem lekkoduchem ktory ma olewczy stosunek do życia ( no i prosze odbiło sie na włosach ) i raczej sie nie stresuje. A DHEA-S04 masz w normie ? robiłaś trichoskopie i trichogram na włosy? co Ci mówią dermatolodzy ?

Dematolog ktora robila mi trichogram w środe, jak oglądala moje wlosy i wyrywala je powiedziala że jej zdaniem mam niedobor witaminy C, wydawała sie taka co zna sie na rzeczy, wiec napewno to sprawdze. skoro masz objawy Zespołu Cushinga to robilas badania pod tym kątem ? Miałaś ten tes hamowania kortyzolu tą tabletką ?
Faktycznie objawy zespołu Cushinga są typowe dla wielu chorób.

Ja mam podwyższone tylko DHEA, prolaktyne,ale to jak TSH za wysokie to wtedy. A tak to nie inne hormony mam w normie.
Triskosopoi i trichogramu nie robiam Jednie trycholog coś taam kamerkaa paczała,ale nie wiem czy to to samo
Do dermaologa już nie jeżdżę bo nie ma sensu. Dla nich tragedii nie ma
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 14:56   #152
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ja mam podwyższone tylko DHEA, prolaktyne,ale to jak TSH za wysokie to wtedy. A tak to nie inne hormony mam w normie.
Triskosopoi i trichogramu nie robiam Jednie trycholog coś taam kamerkaa paczała,ale nie wiem czy to to samo
Do dermaologa już nie jeżdżę bo nie ma sensu. Dla nich tragedii nie ma
Ile średnio dziennie Ci wypada włosów ? Czy przez ostatnie dwa lata ta liczba zmieniałą sie, raz jest lepiej a raz gorzej ? u mnie leci po 200-300 dziennie juz czwarty miesiąc. No i ja mam zdiagnozowane łysienie telogenowe Podejrzewam że Ty masz to łysienie telogenowe hormonozależne. Ale mi dermatolog sama powiedziała że wypadanie włosów telogenowe bardzo rzadko samo przechodzi, pomimo tego ze wszedzie pisze że włosy powinny sie same zregenorować w ciagu 4-6 miesięcy. No i jak widać u Ciebie nie przeszło a i u mnie końca wypadania nie widać więc chyba miała rację.

Mam ochotę ochlastać włosy na krótko... teraz mam już włosy opadające na ramiona a 7 tygodni temu ściełam je do polowy szyji , urosły ale to takie cienkie wiszące stronki że szkoda mi na to patrzeć. Tylko mam problem że mam 30 kg nadwagi i w zupelnie krotkiej fryzurce bede wyglądac tragicznie. ehhh ;/

No ale musimy walczyć , nie zamierzam sie poddawać chociaz juz trace nadzieje ze to sie skonczy.... ale mimo wszystko bede walczyc z tym do konca zycia jesli bede musiala.

A tu mam dla nas pozytywne info
http://biotechnologia.pl/kosmetologi...genowego,12868

Olej z czarnuszki pomaga leczyć łysienie telogenowe , u 70% badanych po 3 miesiacach stosowaniu oleju nastąpiła poprawa. Przeczytaj artykuł, olej z czarnuszki jest juz na mojej liście rzeczy do wcierania, niestety jest dosyć drogi za małą buteleczke 30 dychy widziałam w sklepie organiczym. Ale myśle że warto spróbować skoro to potwierdzone badaniami
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 15:23   #153
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Ile średnio dziennie Ci wypada włosów ? Czy przez ostatnie dwa lata ta liczba zmieniałą sie, raz jest lepiej a raz gorzej ? u mnie leci po 200-300 dziennie juz czwarty miesiąc. No i ja mam zdiagnozowane łysienie telogenowe Podejrzewam że Ty masz to łysienie telogenowe hormonozależne. Ale mi dermatolog sama powiedziała że wypadanie włosów telogenowe bardzo rzadko samo przechodzi, pomimo tego ze wszedzie pisze że włosy powinny sie same zregenorować w ciagu 4-6 miesięcy. No i jak widać u Ciebie nie przeszło a i u mnie końca wypadania nie widać więc chyba miała rację.

Mam ochotę ochlastać włosy na krótko... teraz mam już włosy opadające na ramiona a 7 tygodni temu ściełam je do polowy szyji , urosły ale to takie cienkie wiszące stronki że szkoda mi na to patrzeć. Tylko mam problem że mam 30 kg nadwagi i w zupelnie krotkiej fryzurce bede wyglądac tragicznie. ehhh ;/

No ale musimy walczyć , nie zamierzam sie poddawać chociaz juz trace nadzieje ze to sie skonczy.... ale mimo wszystko bede walczyc z tym do konca zycia jesli bede musiala.

A tu mam dla nas pozytywne info
http://biotechnologia.pl/kosmetologi...genowego,12868

Olej z czarnuszki pomaga leczyć łysienie telogenowe , u 70% badanych po 3 miesiacach stosowaniu oleju nastąpiła poprawa. Przeczytaj artykuł, olej z czarnuszki jest juz na mojej liście rzeczy do wcierania, niestety jest dosyć drogi za małą buteleczke 30 dychy widziałam w sklepie organiczym. Ale myśle że warto spróbować skoro to potwierdzone badaniami


Jezu teraz nie liczę włosów,ale dużo leci, chociaż w lecie o wiele mniej wypada niż w zimię
Ale tyle włosów Ci leci dziennie? Czeszesz je codziennie i liczysz?
Mam ten sam problem;/ Kompletnie krótka fryzura mi nie pasuje;/ a nie mam wyjscia jak miec taka i dlatego związuje je w kucyka;/

No, fajny ten olejek,ale ja już tyle dawałam tych olejków na głowie i nic. tylko kolor włosów mi zmieniły;/
Masz zdj swoich kłaków ?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 15:53   #154
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Jezu teraz nie liczę włosów,ale dużo leci, chociaż w lecie o wiele mniej wypada niż w zimię
Ale tyle włosów Ci leci dziennie? Czeszesz je codziennie i liczysz?
Mam ten sam problem;/ Kompletnie krótka fryzura mi nie pasuje;/ a nie mam wyjscia jak miec taka i dlatego związuje je w kucyka;/

No, fajny ten olejek,ale ja już tyle dawałam tych olejków na głowie i nic. tylko kolor włosów mi zmieniły;/
Masz zdj swoich kłaków ?
Nie liczę codziennie włosów , mniej wiecej 3 razy w tygodniu i przy myciu raz w tygodniu. Mam wrażenie że moje włosy wypadają równomiernie wg jakiegoś określonego cyklu. Tak leci mi ok 300 wlosow dziennie , czasem ok 200 a najgorzej jest przy myciu wtedy leci 500.

Łaaa , jak to kolor włosów ci olejki zmieniły ? Które to były ? Jaki masz naturalny kolor wlosow? Przed wypadaniem miałaś bardzo gęste włosy ?

Obecnie włosów mam tak mało ze wystarczy trzy razy pociągnąć grzebieniem i juz sa rozczesane , dla porównania przed wypadaniem mialam tyle wlosow ze czesalam je przez 30 minut. Tęęęęęęęsknie za tym
Nie mam narazie zdjecia klakow ale postaram sie cos zrobic i wstawić, pewnie wstawie zdjecie garsci wypadajacyh wlosow bo tych na glowie nie jestem w stanie fotografowac bo wybuchnę placzem , juz probowalam.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-01-25 o 15:55
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:19   #155
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Nie liczę codziennie włosów , mniej wiecej 3 razy w tygodniu i przy myciu raz w tygodniu. Mam wrażenie że moje włosy wypadają równomiernie wg jakiegoś określonego cyklu. Tak leci mi ok 300 wlosow dziennie , czasem ok 200 a najgorzej jest przy myciu wtedy leci 500.

Łaaa , jak to kolor włosów ci olejki zmieniły ? Które to były ? Jaki masz naturalny kolor wlosow? Przed wypadaniem miałaś bardzo gęste włosy ?

Obecnie włosów mam tak mało ze wystarczy trzy razy pociągnąć grzebieniem i juz sa rozczesane , dla porównania przed wypadaniem mialam tyle wlosow ze czesalam je przez 30 minut. Tęęęęęęęsknie za tym
Nie mam narazie zdjecia klakow ale postaram sie cos zrobic i wstawić, pewnie wstawie zdjecie garsci wypadajacyh wlosow bo tych na glowie nie jestem w stanie fotografowac bo wybuchnę placzem , juz probowalam.

Nie jestem pewna który dokładnie,ale zakładam ,że arganowy bo nim najwięcej robiłam-naturalnie mam ciemny brąz a zrobiły się jasno brązowe Teraz mam 2 kolory na łbie. I do tego pasemka-dawałam nierównomiernie olejek no i mam za swoje
O jej.. miałam megaaaaaaaaaaaaaaa mega gęste. CO najdziwniejsze ja kiedys ich nienawidziłam i błagałam Boga zeby miec mniej włosów Jaka głupia byłam-teraz oddałabym wszystko ,żeby miec takie jak dawniej.

wlasnie kozioradkę nakłądam na glowe
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:35   #156
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna który dokładnie,ale zakładam ,że arganowy bo nim najwięcej robiłam-naturalnie mam ciemny brąz a zrobiły się jasno brązowe Teraz mam 2 kolory na łbie. I do tego pasemka-dawałam nierównomiernie olejek no i mam za swoje
O jej.. miałam megaaaaaaaaaaaaaaa mega gęste. CO najdziwniejsze ja kiedys ich nienawidziłam i błagałam Boga zeby miec mniej włosów Jaka głupia byłam-teraz oddałabym wszystko ,żeby miec takie jak dawniej.

wlasnie kozioradkę nakłądam na glowe

No i jak ta kozieradka sie sprawdza? wyrasta coś po niej ?
Zaskoczyłaś mnie zawsze myślałam że olej arganowy przyciemnia włosy
Ja akurat mam włosy w kolorze jasnego blondu wiec wole zeby sie nie przyciemniały.

Dlaczego nienawidziałaś swoich gęstych włosów ?
Ja swoje włoski uwielbiałam nosiłam długie do pasa i teraz sie czuje jakby mi ktoś wyrwał serce tyle lat zapuszczania.... wypadło ...
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 15:02   #157
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Bo się ze mnie śmiali i miałam nagany w szkole,że sa tak gęste i niby mi przeszkadzają.

Muszę odstawić leki na nerwicę maja skutekk uboczny wypadajace wlosy no i zauwazylam ze wiecej mi leci;/ nie wiem czy sa jakies inne ktore nie powoduja wypadania
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 17:38   #158
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Bo się ze mnie śmiali i miałam nagany w szkole,że sa tak gęste i niby mi przeszkadzają.

Muszę odstawić leki na nerwicę maja skutekk uboczny wypadajace wlosy no i zauwazylam ze wiecej mi leci;/ nie wiem czy sa jakies inne ktore nie powoduja wypadania

Ja brałam Asentre w latach 2007-2010 i nic mi nie wypadalo po tym , mialam zdiagnozowana nerwice lękową i nie mialam zadnych skutków ubocznych jedynie troche bardziej pobudzona bylam, a włosów nawet to nie dotknęło. Zreszta moje włosy były tak silne ze zawsze przetrwały wszystko. Dopiero 4 miesiace temu zaczely sie sypać.

Nie odstawiaj jeszcze leków, moze tylko Ci sie wydaje ze włosy po tym bardziej lecą, bierzesz te leki bardzo krótko i moim zdaniem włosy jeszcze by nie zdążyły na nie zareagować nawet. Rozumiem że zaczęłąś od minimalnej dawki i bedziesz ja zwiekszać ? Bo chyba nikt od razu nie przepisuje calej dawki leku. A przynajmniej nie odstawiaj sama leków bez konsultacji z lekarzem bo tylko gorzej sobie zaszkodzisz.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 17:16   #159
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Ja brałam Asentre w latach 2007-2010 i nic mi nie wypadalo po tym , mialam zdiagnozowana nerwice lękową i nie mialam zadnych skutków ubocznych jedynie troche bardziej pobudzona bylam, a włosów nawet to nie dotknęło. Zreszta moje włosy były tak silne ze zawsze przetrwały wszystko. Dopiero 4 miesiace temu zaczely sie sypać.

Nie odstawiaj jeszcze leków, moze tylko Ci sie wydaje ze włosy po tym bardziej lecą, bierzesz te leki bardzo krótko i moim zdaniem włosy jeszcze by nie zdążyły na nie zareagować nawet. Rozumiem że zaczęłąś od minimalnej dawki i bedziesz ja zwiekszać ? Bo chyba nikt od razu nie przepisuje calej dawki leku. A przynajmniej nie odstawiaj sama leków bez konsultacji z lekarzem bo tylko gorzej sobie zaszkodzisz.

Tak, zaczęłam od 1/2 od 8 dni jestem na całej.. Nie wiem, kilka osób piszę,że już powinna być poprawa, sama nie wiem co robić, załamuje się jeszcze bardziej. Jutro zadzwonie do lekarki powiem jej zobaczymy co ona powie. Jedyna nadzieja była w wyleczeniu nerwicy,ale widzę ze i tu guzik..

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Zadzwonilam teraz do lekarki powiedziala ,ze jak od 8 dni jestem na calej tabetce to mogly nawet one nie zadzialac, z to za wczesnie
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:00   #160
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Tak, zaczęłam od 1/2 od 8 dni jestem na całej.. Nie wiem, kilka osób piszę,że już powinna być poprawa, sama nie wiem co robić, załamuje się jeszcze bardziej. Jutro zadzwonie do lekarki powiem jej zobaczymy co ona powie. Jedyna nadzieja była w wyleczeniu nerwicy,ale widzę ze i tu guzik..

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Zadzwonilam teraz do lekarki powiedziala ,ze jak od 8 dni jestem na calej tabetce to mogly nawet one nie zadzialac, z to za wczesnie
No pewnie że to za wcześnie, u mnie pierwsze efekty były widoczne po miesiącu , nieznaczna poprawa nastroju ale prawdziwą różnice poczułam dopiero po kilku miesiącach stosowania Asentry na nerwice lękową. Różnica polegała na tym że stałam się bardziej pewna siebie i zaczełam mieć w nosie co myślą o mnie inni. Miałam tez wiecej energii do zycia.
Na wszystko trzeba czasu....

A druga sprawa sam lek nie zrobi za Ciebie wszystkiego , lek to tylko dodatek do ciężkiej pracy nad sobą i pokonaniem lęku. Musisz sama zacząć z tym walczyć. Myślałaś o terapii? Bywa bardzo pomocna. Ja brałam leki 3 lata i wyleczylam sie z nerwicy. Jak widzisz długo to trwało ale to da sie pokonać.

Dziś odebrałam wynik DHEA i jestem w szoku, nie uwierzysz normalnie, przy normie 9 ja mam 79 !!!! Jak to w ogole możliwe mieć tak podwyższne hromony i funkcjonować ? Przecież ja nie mam zadnych objawów , nic mnie nie boli....
No teraz mozna dodac do objawów wypadające włosy ale mam wrażenie że ostatnio mniej ich wypada, to znaczy przez ostatnie 3 dni... mam nadzieje że to początek końca mojego łysienia telogenowego ale jesli to koniec to znaczy ze hormony nie sa odpowiedzialne za moje wypadanie wlosow , skoro ono konczy sie przed podjęciem leczenia....
No ale nie chwal dnia przed zachodem slonca.... moze mi sie tak wydaje ze mniej wypadaja...
Czytałam dużo o DHEA i niesttey wszystko wskazuje na jakiegos guza przyssadki albo nanderczy. Ewentualnie na przerost nadnerczy ale to chyba nie mozliwe bo przy przeroscie nadnerczy jets niski kortyzol a u mnie za wysoki.....
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:24   #161
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
No pewnie że to za wcześnie, u mnie pierwsze efekty były widoczne po miesiącu , nieznaczna poprawa nastroju ale prawdziwą różnice poczułam dopiero po kilku miesiącach stosowania Asentry na nerwice lękową. Różnica polegała na tym że stałam się bardziej pewna siebie i zaczełam mieć w nosie co myślą o mnie inni. Miałam tez wiecej energii do zycia.
Na wszystko trzeba czasu....

A druga sprawa sam lek nie zrobi za Ciebie wszystkiego , lek to tylko dodatek do ciężkiej pracy nad sobą i pokonaniem lęku. Musisz sama zacząć z tym walczyć. Myślałaś o terapii? Bywa bardzo pomocna. Ja brałam leki 3 lata i wyleczylam sie z nerwicy. Jak widzisz długo to trwało ale to da sie pokonać.

Dziś odebrałam wynik DHEA i jestem w szoku, nie uwierzysz normalnie, przy normie 9 ja mam 79 !!!! Jak to w ogole możliwe mieć tak podwyższne hromony i funkcjonować ? Przecież ja nie mam zadnych objawów , nic mnie nie boli....
No teraz mozna dodac do objawów wypadające włosy ale mam wrażenie że ostatnio mniej ich wypada, to znaczy przez ostatnie 3 dni... mam nadzieje że to początek końca mojego łysienia telogenowego ale jesli to koniec to znaczy ze hormony nie sa odpowiedzialne za moje wypadanie wlosow , skoro ono konczy sie przed podjęciem leczenia....
No ale nie chwal dnia przed zachodem slonca.... moze mi sie tak wydaje ze mniej wypadaja...
Czytałam dużo o DHEA i niesttey wszystko wskazuje na jakiegos guza przyssadki albo nanderczy. Ewentualnie na przerost nadnerczy ale to chyba nie mozliwe bo przy przeroscie nadnerczy jets niski kortyzol a u mnie za wysoki.....


Ile?! O mamo, aż taki wynik duży : O
NIe czytaj bo objawy w necie nie koniecznie pasują do Twojej choroby. DHEA nie swiadczy tylko o guzach, przy stresach tez sie podnosi,ale czy az tak sporo..

Ale jestem aż zszokowana,że masz tyle hormonów rozwalonych i to dużo od normy..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-01-27 o 21:26
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 22:55   #162
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ile?! O mamo, aż taki wynik duży : O
NIe czytaj bo objawy w necie nie koniecznie pasują do Twojej choroby. DHEA nie swiadczy tylko o guzach, przy stresach tez sie podnosi,ale czy az tak sporo..

Ale jestem aż zszokowana,że masz tyle hormonów rozwalonych i to dużo od normy..
No ja aż kilka razy patrzyłam na kartkę i przecierałam oczy ze zdumienia.... Nie mam pojęcia czemu te hormony są tak rozwalone...;/ gdyby to było od stresu to chyba znaczy że jestem najbardziej zestresowaną osobą na świecie.
Tzn kiedy jestem w sytuacji stresowej to mało nie mdleje, trzęsą mi się ręce mam czerwone policzki i chodze sikać co 5 minut... i albo nie moge mówić albo mam słowotok.... u Ciebie tez tak jest ?
jak juz mam reakcje stresową to nie da sie tego zatrzymać , później dochodzę do siebie przez kilka godzin i po stresie musze coś zjeść.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 09:49   #163
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
No ja aż kilka razy patrzyłam na kartkę i przecierałam oczy ze zdumienia.... Nie mam pojęcia czemu te hormony są tak rozwalone...;/ gdyby to było od stresu to chyba znaczy że jestem najbardziej zestresowaną osobą na świecie.
Tzn kiedy jestem w sytuacji stresowej to mało nie mdleje, trzęsą mi się ręce mam czerwone policzki i chodze sikać co 5 minut... i albo nie moge mówić albo mam słowotok.... u Ciebie tez tak jest ?
jak juz mam reakcje stresową to nie da sie tego zatrzymać , później dochodzę do siebie przez kilka godzin i po stresie musze coś zjeść.
A do lekarza kiedy idziesz? Jak zrobisz kortyzol po tabletce to on powinien dużo wyjaśnić co się dzieję czy guza np. nie ma..
Wydaję mi się,że jakby od stesu, znaczy na pewno stres robi swoje,ale nie byłoby AŻ tak dużego wyniku..
Nie masz żadnych innych objawów oprócz wypadających włosów? Przy tylu rozwalonych hormonach myślałam,że będzie więcej objawów
Mówisz ,że teraz mniej włosków leci ? To chociaż jedna nowina dobra
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:37   #164
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
A do lekarza kiedy idziesz? Jak zrobisz kortyzol po tabletce to on powinien dużo wyjaśnić co się dzieję czy guza np. nie ma..
Wydaję mi się,że jakby od stesu, znaczy na pewno stres robi swoje,ale nie byłoby AŻ tak dużego wyniku..
Nie masz żadnych innych objawów oprócz wypadających włosów? Przy tylu rozwalonych hormonach myślałam,że będzie więcej objawów
Mówisz ,że teraz mniej włosków leci ? To chociaż jedna nowina dobra
Do lekarza gdzieś za dwa tygodnie idę. No własnie nie mam innych objawów za bardzo. Miesiączki regularne, nic mnie nie boli, nie mam nadmiernego owłosienia. Jedyne co to mam chore zatoki ale watpie ze to ma duzo wspolnego z hormonami.

Heh no widzisz chyba sie przeliczyłam z tymi mniej wypadającymi włosami bo wlasnie umylam glowe i dalej wychodza garsciami... ale fajnie bylo poczuć sie lepiej chociaż przez 3 dni...

tez tak masz ze jak wcierasz wcierki to wlosy jeszcze gorzej sie sypia ?
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:02   #165
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Dziewczynki jedno pytanko ..... badalam hormony w 7 dc tzn . prolaktyne , lh , fsh , progesteron , kortyzol , 170h progesteron , testosteron i androstendion . Lekarka pow ze wyniki w normie a cos mi tu nie gra bomam zbyt duzo objawow zeby miec idealne wyniki , czy zrobilam je w odpowiednim dc ??
__________________
WEWNĘTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej


== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==


Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:03   #166
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Dziewczynki jedno pytanko ..... badalam hormony w 7 dc tzn . prolaktyne , lh , fsh , progesteron , kortyzol , 170h progesteron , testosteron i androstendion . Lekarka pow ze wyniki w normie a cos mi tu nie gra bomam zbyt duzo objawow zeby miec idealne wyniki , czy zrobilam je w odpowiednim dc ??
Jeśli chodzi o kortyzol to mi endokrynolog powiedziala ze nie ma znaczenia w ktorym dniu cyklu sie go bada. ale podobno progesteron testosteron i tak dalej to ma znaczenie. ja czytalam ze w 3 dniu cyklu trzeba badac. najlepiej zapytac sie ginekologa albo endokrynologa oni powinni wiedziec najlepiej.
na moich wynikach pisze że androstendion może skakać w środku cyklu

http://www.ilonajunga.pl/wordpress/?cat=29

tu jest link pisze kiedy najlepiej badac hormony. ale i tak lepiej zapytacj o porade specjalistów

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-01-28 o 19:09
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:09   #167
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

ok dziekuje na stronie pani Ilony pisze 3 lub 7-8 dc wiec chyba zrobilam w dobrym
__________________
WEWNĘTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej


== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==


Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:23   #168
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
ok dziekuje na stronie pani Ilony pisze 3 lub 7-8 dc wiec chyba zrobilam w dobrym
Może zbadaj jeszcze więcej hormonów skoro czujesz że coś jest nie tak ? W końcu tego jest całe mnóstwo może jakieś inne nie grają skoro te co zbadałaś sa w normie ?

A może to nie od hormonów tylko coś innego sie dzieje ? zbadaj mocz, morfologie i dalej. lepiej nie ignorowac objawów. może żebym 4 miesiące temu wyleczyła ciężką grype dziś nie musiałam bym walczyć z mega wypadniem włosów. Kto wie.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:14   #169
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cześć, też postanowiłam walczyć z wypadanie włosów, które sie nasiliło zaraz po pójściu do liceum. Narazie zaczęłam od zmiany szamponu, odżywki i olejowania i widzę odrobinę poprawy. Dziś zaczęłam kurację z Jantarem, mam nadzieję, że pomoże . Wcale nie zależy mi na długości, ale przede wszystkim na odzyskaniu włosów, które już wypadły i zahamowaniu wypadania.

A tak btw. najbardziej denerwujące w poradach dotyczących wypadania włosów jest chyba tekst: "unikaj stresu"
Po pierwsze: jakby to było takie łatwe.
Po drugie: chyba to jest logiczne.
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 11:20   #170
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Może zbadaj jeszcze więcej hormonów skoro czujesz że coś jest nie tak ? W końcu tego jest całe mnóstwo może jakieś inne nie grają skoro te co zbadałaś sa w normie ?

A może to nie od hormonów tylko coś innego sie dzieje ? zbadaj mocz, morfologie i dalej. lepiej nie ignorowac objawów. może żebym 4 miesiące temu wyleczyła ciężką grype dziś nie musiałam bym walczyć z mega wypadniem włosów. Kto wie.

Dzieki Kochana ale ja raczej wiem co mi jest..... prolaktyna mi znowu pewnie podskoczyla bo mam mlekotok , dodatkowe owlosienie , okres raz na 3-4 msc trwajacy 2 tyg. i strasznie mocny , przetluszczajaca sie skora glowy , tradzik . Myslalam ze to moze problem z meskimi hormonami ale doczytalam sie ze prolaktyna daje takie same objawy jak androgeny pozatym straaaaasznie ciezko mi bylo zajsc w 2 ciaze wiem jestem pewna ze to to . Ale nie jestem pewna czy od prolaktyny mozna łysieć ?! mi wlosy leca z calej glowy to nie jest typowe androgenowe.
__________________
WEWNĘTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej


== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==


Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 01:45   #171
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana ale ja raczej wiem co mi jest..... prolaktyna mi znowu pewnie podskoczyla bo mam mlekotok , dodatkowe owlosienie , okres raz na 3-4 msc trwajacy 2 tyg. i strasznie mocny , przetluszczajaca sie skora glowy , tradzik . Myslalam ze to moze problem z meskimi hormonami ale doczytalam sie ze prolaktyna daje takie same objawy jak androgeny pozatym straaaaasznie ciezko mi bylo zajsc w 2 ciaze wiem jestem pewna ze to to . Ale nie jestem pewna czy od prolaktyny mozna łysieć ?! mi wlosy leca z calej glowy to nie jest typowe androgenowe.
No mi już trzech lekarzy powiedziało że prolaktyna ma ogromny wpływ na wypadanie włosów, a najgorzej jak jeszcze testosteron jest podwyższony to razem z prolaktyna moga powodować wypadanie włosów. Dermatolog mi nawet tlumaczyla na czym to polega co tam te hormony dokladnie robia ze wlosy wypadaja ale juz nie pamietam.
Ja mam mega wysoką prolaktyne przy normie 496, ja mam 726 jakoś tak chyba ale nie mam takich objawów jak Ty. Nigdy nie miałam mlekotoku a miesiaczki regularne a najlepsze jest to ze u mnie wszystkie hormony są mega wysokie a nie mam zadnych ciezkich objawow. oprocz wypadania wlosow od 4 miesiecy. mega wypadania.

Cholerna prolaktyna. No co za hormon. wszystkie hormony to zło. jestem zła na hormony ze nam odbierają nasze włosy :conf used:

---------- Dopisano o 03:45 ---------- Poprzedni post napisano o 03:36 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Cześć, też postanowiłam walczyć z wypadanie włosów, które sie nasiliło zaraz po pójściu do liceum. Narazie zaczęłam od zmiany szamponu, odżywki i olejowania i widzę odrobinę poprawy. Dziś zaczęłam kurację z Jantarem, mam nadzieję, że pomoże . Wcale nie zależy mi na długości, ale przede wszystkim na odzyskaniu włosów, które już wypadły i zahamowaniu wypadania.

A tak btw. najbardziej denerwujące w poradach dotyczących wypadania włosów jest chyba tekst: "unikaj stresu"
Po pierwsze: jakby to było takie łatwe.
Po drugie: chyba to jest logiczne.
Hej a mocno Ci włosy wypadaja ? No dokladnie mi tez nie zalezy na dlugosci tylko na gęstości. Odzyskac to co wypadlo.
Jest duzo dziewczyn ktorym Jantar pomogl ale na wszystko trzeba czasu.
Niestety stres to najgorsze co moze byc i ciezko z tym walczyc
trzymam kciuki zeby wloski przestaly wypadac
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 08:58   #172
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

[QUOTE=Harutobi89;44881109]No mi już trzech lekarzy powiedziało że prolaktyna ma ogromny wpływ na wypadanie włosów, a najgorzej jak jeszcze testosteron jest podwyższony to razem z prolaktyna moga powodować wypadanie włosów. Dermatolog mi nawet tlumaczyla na czym to polega co tam te hormony dokladnie robia ze wlosy wypadaja ale juz nie pamietam.
Ja mam mega wysoką prolaktyne przy normie 496, ja mam 726 jakoś tak chyba ale nie mam takich objawów jak Ty. Nigdy nie miałam mlekotoku a miesiaczki regularne a najlepsze jest to ze u mnie wszystkie hormony są mega wysokie a nie mam zadnych ciezkich objawow. oprocz wypadania wlosow od 4 miesiecy. mega wypadania.

Cholerna prolaktyna. No co za hormon. wszystkie hormony to zło. jestem zła na hormony ze nam odbierają nasze włosy :conf used:

No widzisz to ja tym bardziej na twoim miejscu niewiedzialabym co jest grane . Pewnie zwalilabym to na brak witamin , przesilenie czy inne czynniki .

U mnie okres nigdy nie byl regularny ale nie az do tego stopnia ! Ciaza mi wszystko rozregulowala jedna a druga dobiła. Tylko dziwi mnie to ze meskie hormony mam ok przynajmniej tak lekarka twierdzi , dzis zobacze sama wyniki i wsumie sama bede wiedziec bo u nich nawet przy gornej granicy to jest ok . Dzis mam wizyte w szpitalu z ginem wiec nie wyjde z tamtad poki mnie nie skieruje na porzadne badania . Ja jeszcze z tym okresem moglabym zyc ale z wlosami na ciele i brak wlosow na lepetynie nie moge przezyc Ahhhh a mialam miedys tak pieeekne i grube wlosiska

Nienawidze tych pieprzonych hormonow !! Któż je wymyslil ??
__________________
WEWNĘTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej


== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==


Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 09:33   #173
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Hej a mocno Ci włosy wypadaja ? No dokladnie mi tez nie zalezy na dlugosci tylko na gęstości. Odzyskac to co wypadlo.
Jest duzo dziewczyn ktorym Jantar pomogl ale na wszystko trzeba czasu.
Niestety stres to najgorsze co moze byc i ciezko z tym walczyc
trzymam kciuki zeby wloski przestaly wypadac
To zalezy od dnia. Ostatnio jakby mniej wypadało, a teraz znowu bardziej
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 09:21   #174
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

[QUOTE=Blackbejbe;44882983]
Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
No mi już trzech lekarzy powiedziało że prolaktyna ma ogromny wpływ na wypadanie włosów, a najgorzej jak jeszcze testosteron jest podwyższony to razem z prolaktyna moga powodować wypadanie włosów. Dermatolog mi nawet tlumaczyla na czym to polega co tam te hormony dokladnie robia ze wlosy wypadaja ale juz nie pamietam.
Ja mam mega wysoką prolaktyne przy normie 496, ja mam 726 jakoś tak chyba ale nie mam takich objawów jak Ty. Nigdy nie miałam mlekotoku a miesiaczki regularne a najlepsze jest to ze u mnie wszystkie hormony są mega wysokie a nie mam zadnych ciezkich objawow. oprocz wypadania wlosow od 4 miesiecy. mega wypadania.

Cholerna prolaktyna. No co za hormon. wszystkie hormony to zło. jestem zła na hormony ze nam odbierają nasze włosy :conf used:

No widzisz to ja tym bardziej na twoim miejscu niewiedzialabym co jest grane . Pewnie zwalilabym to na brak witamin , przesilenie czy inne czynniki .

U mnie okres nigdy nie byl regularny ale nie az do tego stopnia ! Ciaza mi wszystko rozregulowala jedna a druga dobiła. Tylko dziwi mnie to ze meskie hormony mam ok przynajmniej tak lekarka twierdzi , dzis zobacze sama wyniki i wsumie sama bede wiedziec bo u nich nawet przy gornej granicy to jest ok . Dzis mam wizyte w szpitalu z ginem wiec nie wyjde z tamtad poki mnie nie skieruje na porzadne badania . Ja jeszcze z tym okresem moglabym zyc ale z wlosami na ciele i brak wlosow na lepetynie nie moge przezyc Ahhhh a mialam miedys tak pieeekne i grube wlosiska

Nienawidze tych pieprzonych hormonow !! Któż je wymyslil ??
No i jak wyniki ? myślaląm że po ciąży organizm kobiety sam powinien wszystko uregulować....
Faktycznie niewiem co sie dzieje, trzeba czekac w kolejkach do lekarzy a prywtanie mnie nie stac na leczenie
szczerze to juz opadam z sił , 4 miesiece minely odkąd włosy sie sypia, a wyraźnego odrostu włosów brak... tylko pojedyncze gdzies baby hair... zaczelam tracic nedzieje juz.

Po ciazy mozna odzyskac włosy, ureguluj hormony i wroca do poprzedniego stanu. Nie poddawaj sie !

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
To zalezy od dnia. Ostatnio jakby mniej wypadało, a teraz znowu bardziej
a robiłas badania?
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 14:55   #175
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Kochana widzialam wyniki i wszystko w normie , jedynie Dheas w granicach dolnej normy niewiem co to moze oznaczac ?? Podejrzewa u mnie lekarz pcos + podwyzszona prolaktyna ale o tym to wiedzialam , tylko martwi mnie to pcos . Bede miec usg za 3 tyg . wiec sie dowiem ale ostatnio mialam robione i jajniki byly czyste . Ja mysle ze te wszystkie objawy mam od prolaktyny skro hormony okej . W prz. tygodniu jade z bromergonem wiec zobacze czy sie sytuacja zmieni .

Aha gin przepisal mi zasztrzyk hormonalny ale waham sie go wziasc bo praktycznie same zle opinie ma i zanika przy nim okres a tego wlasnie nie chce , chce go uregulowac a nie na odwrot ..... zastanawiam sie grubo nad plastrami , pigulek nie moge ale niewiem czy plastry rowniez podnosza prolaktyne ??
__________________
WEWNĘTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej


== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==


Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 15:16   #176
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Blackbejbe Dlaczego pigułek nie możesz?



Ja mam wrażenie ,że mi się przedziałek mega rozszerzył.. Zrobiłam zdj i się przeraziłam
Nie wiem, leki na nerwice powodują wypadanie, więc bez sensu takie leczenie skoro leki powodują jeszcze większe wypadanie
Podobno trzeba czasu-włosy po ok. 3 miesiącach na leczenie reagują,ale do tego czasu to ja zostanę serio łysa

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-01-31 o 15:17
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 15:44   #177
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

bo w ciąży przeszlam cholestaze ciezarnych tj.

http://parenting.pl/portal/cholestaza-ciazowa
__________________
WEWNĘTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej


== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==


Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:19   #178
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość

a robiłas badania?
Teraz juz nie ma potrzeby. Aktualnie włosy nie wypadają tak bardzo jak kiedys.

Narazie pomogły zwykle kosmetyki przeciw wypadaniu. Zaczęłam tez brać Biotebal 5 mg.
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl

Edytowane przez xxxCoCoxxx
Czas edycji: 2014-01-31 o 19:21
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 13:15   #179
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Blackbejbe Dlaczego pigułek nie możesz?



Ja mam wrażenie ,że mi się przedziałek mega rozszerzył.. Zrobiłam zdj i się przeraziłam
Nie wiem, leki na nerwice powodują wypadanie, więc bez sensu takie leczenie skoro leki powodują jeszcze większe wypadanie
Podobno trzeba czasu-włosy po ok. 3 miesiącach na leczenie reagują,ale do tego czasu to ja zostanę serio łysa
Przykro mi że tak się dzieje. Wiem jak się czujesz. Nie rozumiem tylko dlaczego to nas spotyka
Od 4 miesięcy nie ma dnia żebym nie ryczała przez te włosy. Z domu wychodze do sklepu i z powrotem wlasciwie to przetsalam dbac o to co sie dzieje dookoła.
Dzamatasi masz jakieś wsparcie? u rodziny chłopaka albo przyjaciółki ? chociaż wiem że właściwie nikt tego nie zrozumie dopóki sam przez to nie przejdzie. wczoraj sie wypłakiwałam mamie to stwierdzila ze jestem próżna i żę ludzie maja gorsze tragedie. tego zdania wlasnie najbardziej nienawidze " no i po co placzesz za wlosami, przeciez ludzie maja gorsze nieszczecia , choruja na raka gina w wypadkach " czy naprawde inni myślą że ludzkie tragedie sprawia ze sie poczuję lepiej ? chyba są chorzy...
czytałam że aby zostac łysym włosy musiałby wypadać przez 3 lata bez zadnego odrostu.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-02-01 o 13:20
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 13:23   #180
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Przykro mi że tak się dzieje. Wiem jak się czujesz. Nie rozumiem tylko dlaczego to nas spotyka
Od 4 miesięcy nie ma dnia żebym nie ryczała przez te włosy. Z domu wychodze do sklepu i z powrotem wlasciwie to przetsalam dbac o to co sie dzieje dookoła.
Dzamatasi masz jakieś wsparcie? u rodziny chłopaka albo przyjaciółki ? chociaż wiem że właściwie nikt tego nie zrozumie dopóki sam przez to nie przejdzie. wczoraj sie wypłakiwałam mamie to stwierdzila ze jestem próżna i żę ludzie maja gorsze tragedie. tego zdania wlasnie najbardziej nienawidze " no i po co placzesz za wlosami, przeciez ludzie maja gorsze nieszczecia , choruja na raka gina w wypadkach " czy naprawde inni myślą że ludzkie tragedie sprawia ze sie poczuję lepiej ? chyba są chorzy...
czytałam że aby zostac łysym włosy musiałby wypadać przez 3 lata bez zadnego odsrostu.
Też zadaje sobie to pytanie,dlaczego my musimy cierpieć-Tak, wczoraj mi ojciec to samo powiedział,co panikuje przecież ludzie mają gorsze tragedie , umierają na raki,tracą dzieci itd. Jak mnie to denerwuje-dlaczego porównuje się do tych co mają gorzej. Mnie to nie pociesza, wręcz przeciwnie bardziej dołuje. A jak ktos uważa ,że bycie łysym nie jest tragedią to z chęcią wziełabym i tej osobie zgoliła włosy i niech łazi tak,ciekawe co by wtedy powiedziała.
3 lata? to jeszcze rok i papa włosiaki. Może choć na perukę zarobię przez ten rok

A u Ciebie jak? DHEA odebrałaś już?
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-09 19:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.