Randki przez Internet cz. 4. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-22, 17:08   #1561
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Jestem chyba starej daty, jak mi ktoś od razu proponuje spotkanie albo po kilku dniach to blokuję, pachnie mi to desperacją.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 17:14   #1562
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Jestem chyba starej daty, jak mi ktoś od razu proponuje spotkanie albo po kilku dniach to blokuję, pachnie mi to desperacją.
Ewidentnie jesteś.

Poza tym jest różnica, kiedy ktoś proponuje spotkanie od razu, zaraz po przywitaniu, a kiedy po jakiejś już tam rozmowie i wstępnym rozeznaniu. W pierwszym przypadku nie dziwię się, że to może być odebrane jako brak chęci poznania lepiej danej osoby, skupienie się na fizyczność. W drugim to raczej norma jak ktoś szuka normalnej relacji w świecie rzeczywistym, a nie korespondencyjnego kolegi/koleżanki.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 17:45   #1563
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Indywidualna sprawa, ale ja tam bym się nie czuła desperatką chcąc się spotkać np. po 2 dniach pisania, bo pisać może się super, a na żywo rozmowa już średnio i okażę się, że facet jednak totalnie nie w moim typie i odwrotnie. Wolę poznać człowieka na żywo.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 17:53   #1564
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Jestem chyba starej daty, jak mi ktoś od razu proponuje spotkanie albo po kilku dniach to blokuję, pachnie mi to desperacją.
O kurde ostro :O Jesteś 40+?
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 18:01   #1565
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ewidentnie jesteś.

Poza tym jest różnica, kiedy ktoś proponuje spotkanie od razu, zaraz po przywitaniu, a kiedy po jakiejś już tam rozmowie i wstępnym rozeznaniu. W pierwszym przypadku nie dziwię się, że to może być odebrane jako brak chęci poznania lepiej danej osoby, skupienie się na fizyczność. W drugim to raczej norma jak ktoś szuka normalnej relacji w świecie rzeczywistym, a nie korespondencyjnego kolegi/koleżanki.

Tak mam i tego nie zmienię. Z reguły jednak takie spotkania już teraz proponowali mi przyjezdni obcokrajowcy, reszta ta ma raczej odwrotny problem. Nie będę się umawiać z kimś z kim wymienię kilka wiadomości. No, nie dam rady i tyle w tym temacie.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
O kurde ostro :O Jesteś 40+?

Gdzie tam, stoję już nad grobem od lat
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 18:10   #1566
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

A ja się ostatnio przekonałam ze panowie którzy zapraszają na kawę maja zazwyczaj na myśli seks…

Jak jednemu odmówiłam kawy to dostałam sprostowanie „przepraszam wygłupiłem się, co powiesz na kolacje wino i noc u mnie?”
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 18:56   #1567
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja miałam sytuacje niedawno, że poznałam kolesia w pubie, trochę pogadaliśmy, on wyraźnie próbował flirtować ze mną, był wspólnym znajomym mojego znajomego zaprosił mnie potem na fejsie i patrzę miał status "zaręczony", a pisał mi potem niemoralne propozycje, trzeba mieć coś już nierówno pod kopułą Zrobiłam screeny i wysłałam tej dziewczynie, która jeszcze pojechała po mnie, że pewnie ja podrywam jej misia, załamka po prostu, ja osobiście chciałabym żeby ktoś mi napisał, że mój facet kogoś tam podrywał i proponował seks, ale może czasem lepiej dać sobie spokój...Na portalach podobnie, niektórzy nawet nie ukrywają, że moją żonę i dzieci, tylko wprost, że szukają dyskretnej znajomości, może i lepiej, że walą prostu z mostu, ale po takich akcjach zaczynam mieć dość i odechciewa mi się szukania kogokolwiek.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-22, 19:19   #1568
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dokładnie. Jeżeli szuka się randki, poznania kogoś na żywo, to pisanina przez 3 tygodnie nie ma najczęściej sensu. Przez 2-3 dni można się o sobie dowiedzieć jakichś podstawowych faktów (rzekomych, bo wiadomo - i tak życie zweryfikuje, czy ktoś nie kłamie) i wystarczy. Mnie by było szkoda życia na kogoś niekonkretnego, kto niby chce się spotkać, ale wymyśla milion przeszkód i chce np. kolejnych zdjęć (bo często do tego taka długa pisanina prowadziła - a wyślij jeszcze fotkę, czyli takie jakby: namów mnie, że warto abym dla ciebie ruszył d... z kanapy).
No ja nie wymyślam przeszkód ani nie proszę o kolejne zdjęcia. Skąd mam wiedzieć, czy dana dziewczyna też ma takie podejście, że chce się od razu spotkać? Przecież może mnie uznać za desperata albo osobę szukającą samego seksu i usunąć parę.

Choć z drugiej strony, faktycznie zazwyczaj po takim czasie to już nie ma za bardzo o czym pisać, ja jedyną randkę z tindera miałem z dziewczyną, którą zaprosiłem po dwóch tygodniach, ale nic z tego nie wyszło, bo o ile na portalu potrafiła sensownie odpisywać na wiadomości, a nawet samej przejmować inicjatywę, to na spotkaniu już nie była zbyt rozmowna...

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Ja tbh wolę jak od razu ktoś mnie zaprasza na randkę, przecież poznać się można na randce, a od razu też się zweryfikuje, czy na żywo ta osoba się nam podoba.
W sumie tak, ale jednak różnie można trafić, więc jakieś wstępne zapoznanie to minimum.

A idąc tym tokiem myślenia, to można równie dobrze każdego przesuwać w prawo "bo może po prostu ma słabe zdjęcia, ale na żywo wygląda lepiej", jednak tego niestety nie robicie...
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 19:49   #1569
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość


W sumie tak, ale jednak różnie można trafić, więc jakieś wstępne zapoznanie to minimum.

A idąc tym tokiem myślenia, to można równie dobrze każdego przesuwać w prawo "bo może po prostu ma słabe zdjęcia, ale na żywo wygląda lepiej", jednak tego niestety nie robicie...
Dlatego dla mnie poznawanie się przez Internet to porażka, nie wiem, mam wrażenie, że mnie to totalnie nie odpowiada, bo faceci, którzy podobają mi się na zywo, mogliby nie podobać mi się na zdjęciach, a ci, na których zwrócę uwagę na zdjeciach, na żywo zazwyczaj prezentują się średnio. i zazwyczaj nie chodzi o urodę, a o jakąś taką ogólną charyzmę i samopoczucie przy danym człowieku.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 20:57   #1570
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Jestem chyba starej daty, jak mi ktoś od razu proponuje spotkanie albo po kilku dniach to blokuję, pachnie mi to desperacją.

Starej daty? Nie to na pewno nie o to chodzi niektórzy wolą poznawać ludzi od razu w świecie rzeczywistym. Jak za dawnych lat….
W ogóle dziwne, piszesz z kimś kilka dni więc zakładam, że z własnej woli i z chęcią, a jak ta osoba pyta to co spotkamy się, to wychodzisz z czata i klikasz zablokuj? To dopiero histeryczne zachowanie, no ale dobra. I niezbyt fajne, a nawet chamskie xd


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-02-22 o 20:59
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 21:19   #1571
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Starej daty? Nie to na pewno nie o to chodzi niektórzy wolą poznawać ludzi od razu w świecie rzeczywistym. Jak za dawnych lat….
W ogóle dziwne, piszesz z kimś kilka dni więc zakładam, że z własnej woli i z chęcią, a jak ta osoba pyta to co spotkamy się, to wychodzisz z czata i klikasz zablokuj? To dopiero histeryczne zachowanie, no ale dobra. I niezbyt fajne, a nawet chamskie xd


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dlaczego chamskie ? Jak ktoś ewidentnie chce się umówić "bo może coś zaliczy" to nie chce mi się z nim rozmawiać/spotykać, jak nie mam ochoty na to samo albo nic o sobie nie napisze tylko chce się od razu spotkać to tak samo blokuje.
W sytuacjach gdy ktoś chce się umówić, a w kolejnej wiadomości mi wyskakuje z wiadomości dotyczącymi seksu to też mi się nie chce kontynuować znajomości.
Nie jestem pruderyjną osobę, dla niektórych jestem nawet zbyt szczera i otwarta, ale nie lubię być sprowadzana na dzień dobry do kawałka mięcha i tak dla mnie to jest desperacja.
Może Wy macie więcej szczęścia ( tego życzę ) niż ja jeżeli chodzi o aplikacje randkowe.

Edytowane przez Halaszka_Halaszka
Czas edycji: 2023-02-22 o 21:29
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-22, 22:12   #1572
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Dlaczego chamskie ? Jak ktoś ewidentnie chce się umówić "bo może coś zaliczy" to nie chce mi się z nim rozmawiać/spotykać
Ale wiesz, że szybkie proponowanie spotkania nie równa się propozycji seksualnej? Ja pamiętam jak kiedyś facet w pierwszej (!) wiadomości mi zaproponował iść do kina na film X. A, że bardzo chciałam ten film zobaczyć, a nie miałam z kim iść oraz samej mi się nie chciało to się zgodziłam. Nie chciał seksu, nie dążył do dziwnych sytuacji. Nawet się potem spotykaliśmy na stopie koleżeńskiej, ale kontakt urwał, bo się zakochał, a ja nie. Nie wrzucaj facetów do jednego worka i tak nie oceniaj pochopnie.

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2023-02-23 o 00:51
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 23:41   #1573
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Dlatego dla mnie poznawanie się przez Internet to porażka, nie wiem, mam wrażenie, że mnie to totalnie nie odpowiada, bo faceci, którzy podobają mi się na zywo, mogliby nie podobać mi się na zdjęciach, a ci, na których zwrócę uwagę na zdjeciach, na żywo zazwyczaj prezentują się średnio. i zazwyczaj nie chodzi o urodę, a o jakąś taką ogólną charyzmę i samopoczucie przy danym człowieku.
Portale randkowe są beznadziejne, ale alternatywy niestety brak. Zdjęcia to żaden wyznacznik, ktoś może wyglądać dobrze, ale nie mieć żadnych zdjęć, które by się nadawały, więc dodaje takie, jakie ma.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 23:57   #1574
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Portale randkowe są beznadziejne, ale alternatywy niestety brak. Zdjęcia to żaden wyznacznik, ktoś może wyglądać dobrze, ale nie mieć żadnych zdjęć, które by się nadawały, więc dodaje takie, jakie ma.
Ja się z tym zgadzam i naiwnie wierzę w to, że poznam kogoś sensownego w realnym życiu
Ewentualnie na jakichś forach tematycznych, może na ig, gdzie gadam z ludźmi nie ze względów matrymonialnych, a może wyniknąć z tego fajna znajomość.
Nawet jak ktoś ma dobre zdjęcia, to i tak widzę tylko twarz tego danego człowieka, która akurat może mnie nie zainteresować, ale jakbym znała całokształtowo tego człowieka, to mógłby mi się podobać.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 07:03   #1575
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że szybkie proponowanie spotkania nie równa się propozycji seksualnej? Ja pamiętam jak kiedyś facet w pierwszej (!) wiadomości mi zaproponował iść do kina na film X. A, że bardzo chciałam ten film zobaczyć, a nie miałam z kim iść oraz samej mi się nie chciało to się zgodziłam. Nie chciał seksu, nie dążył do dziwnych sytuacji. Nawet się potem spotykaliśmy na stopie koleżeńskiej, ale kontakt urwał, bo się zakochał, a ja nie. Nie wrzucaj facetów do jednego worka i tak nie oceniaj pochopnie.

Napisałam w którejś wiadomości, że najczęściej takie oferty - spotkania się już teraz, proponowali mi mężczyźni, którzy byli na wyjeździe w mojej miejscowości, najczęściej obcokrajowcy, czasami się nie kryli o co im chodziło, plus mi też szkoda czasu i energii na osobę, której raczej jestem pewna, że więcej razy na oczy nie zobaczę, a której zamiary są raczej na pewno związane z chęcią przeżycia zabawy/przygody.


Tak, że sami się do tego worka raczej wrzucili, a nie ja ich.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:19   #1576
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Dlaczego chamskie ?
Z tego samego powodu dlaczego dla Ciebie proponowanie spotkania jest desperackie


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:21   #1577
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Z tego samego powodu dlaczego dla Ciebie proponowanie spotkania jest desperackie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Napisałam czemu tak reagowałam, jak się lubisz przyczepiać do wszystkiego to już nie mój problem.



I tak dla mnie szukanie panienki na jedną noc na Tinderze jest desperackie, ale wiadomo ludzie są różni i może to komuś nie przeszkadzać albo też mieć ochotę na sam seks. Ja wolę takiej osobie podziękować, jak takiej ochoty nie mam.

Edytowane przez Halaszka_Halaszka
Czas edycji: 2023-02-23 o 08:24
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:27   #1578
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Napisałam w którejś wiadomości, że najczęściej takie oferty - spotkania się już teraz, proponowali mi mężczyźni, którzy byli na wyjeździe w mojej miejscowości, najczęściej obcokrajowcy, czasami się nie kryli o co im chodziło, plus mi też szkoda czasu i energii na osobę, której raczej jestem pewna, że więcej razy na oczy nie zobaczę, a której zamiary są raczej na pewno związane z chęcią przeżycia zabawy/przygody.


Tak, że sami się do tego worka raczej wrzucili, a nie ja ich.
Ja to rozumiem, ale zjechałaś przy okazji też tych, którzy proponowali ci po kilku dniach rozmowy spotkanie. To też byli obcokrajowcy?

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

I po co właściwie dajesz obcokrajowców w prawo w takim razie?
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:27   #1579
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Napisałam w którejś wiadomości, że najczęściej takie oferty - spotkania się już teraz, proponowali mi mężczyźni, którzy byli na wyjeździe w mojej miejscowości, najczęściej obcokrajowcy, czasami się nie kryli o co im chodziło, plus mi też szkoda czasu i energii na osobę, której raczej jestem pewna, że więcej razy na oczy nie zobaczę, a której zamiary są raczej na pewno związane z chęcią przeżycia zabawy/przygody.


Tak, że sami się do tego worka raczej wrzucili, a nie ja ich.
To po co piszesz z takimi co są na wyjeździe albo obcokrajowcami?

Myślisz ze pisząc z kimś zweryfikujesz o co mu chodzi? Według mnie wszustko wychodzi na żywo bo pisać bajeczki to można i tygodniami


Nieraz z kimś pisałam długi i wydawał się mega człowiekiem a na spotkaniu taka klapa ze nie wytrzymałam do końca spotkania i poprostu odwróciłam siè na pięcie
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-23, 08:39   #1580
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez BimboBubu Pokaż wiadomość
To po co piszesz z takimi co są na wyjeździe albo obcokrajowcami?

Myślisz ze pisząc z kimś zweryfikujesz o co mu chodzi? Według mnie wszustko wychodzi na żywo bo pisać bajeczki to można i tygodniami


Nieraz z kimś pisałam długi i wydawał się mega człowiekiem a na spotkaniu taka klapa ze nie wytrzymałam do końca spotkania i poprostu odwróciłam siè na pięcie
Nie zawsze wiadomo od razu, że ktoś jest na wyjeździe, a ogólnie z obcokrajowcami piszę, bo czemu mam tego nie robić
Opowiadać bajeczki to można nawet własnej żonie.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:43   #1581
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Nie zawsze wiadomo od razu, że ktoś jest na wyjeździe, a ogólnie z obcokrajowcami piszę, bo czemu mam tego nie robić
Skoro uważasz z góry, że nic z tych znajomości nie będzie, bo obcokrajowiec chce tylko pociupciać, a potem jechać w siną dal, a ty jesteś zainteresowana innym typem relacji, to jaki sens ma pisanie z obcokrajowcami na portalach randkowych?
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:47   #1582
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Skoro uważasz z góry, że nic z tych znajomości nie będzie, bo obcokrajowiec chce tylko pociupciać, a potem jechać w siną dal, a ty jesteś zainteresowana innym typem relacji, to jaki sens ma pisanie z obcokrajowcami na portalach randkowych?

Nie wiem może temu, że bardzo wielu ich tutaj mieszka, pracuje, zwyczajnie żyje.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:50   #1583
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Nie wiem może temu, że bardzo wielu ich tutaj mieszka, pracuje, zwyczajnie żyje.
I co w tym złego, że ci po dniu czy dwóch proponowali spotkanie?
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 08:56   #1584
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
I co w tym złego, że ci po dniu czy dwóch proponowali spotkanie?

Gdzie napisałam, że mi tacy po dwóch dniach proponowali spotkanie ?

Napisałam, już chyba wszystko w tym temacie. Powtarzałam już chyba kilka razy, że były to głownie osoby przyjezdne.

Edytowane przez Halaszka_Halaszka
Czas edycji: 2023-02-23 o 08:58
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 10:04   #1585
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Napisałam czemu tak reagowałam, jak się lubisz przyczepiać do wszystkiego to już nie mój problem.



I tak dla mnie szukanie panienki na jedną noc na Tinderze jest desperackie, ale wiadomo ludzie są różni i może to komuś nie przeszkadzać albo też mieć ochotę na sam seks. Ja wolę takiej osobie podziękować, jak takiej ochoty nie mam.

ale co „i tak, dla mnie szukanie panienki na jedną noc jest desperackie” przecież ja w ogóle nie o tym pisałam, tylko o propozycji spotkania. Sama sobie coś wymyślasz i sama ze sobą chyba dyskutujesz w takim razie. Jeżeli dla Ciebie propozycja spotkania, randki, kawy, pizzy, piwa - to propozycja matrymonialna, to mówię szczerze i bez złośliwości, poszukaj z czego to się bierze, bo to jest spory problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Gdzie napisałam, że mi tacy po dwóch dniach proponowali spotkanie ?
Chodziło chyba o to, że napisałaś, że jak ktoś Tobie proponuje spotkanie od razu albo po kilku dniach, to desperacja i od razu blokujesz. Czyli nie było takich sytuacji? Co to za ściemy w ogóle w takim razie lol


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Skoro uważasz z góry, że nic z tych znajomości nie będzie, bo obcokrajowiec chce tylko pociupciać, a potem jechać w siną dal, a ty jesteś zainteresowana innym typem relacji, to jaki sens ma pisanie z obcokrajowcami na portalach randkowych?

Patrząc na powyższe to chyba po prostu jej zależy, ale nic z tego nie wychodzi, dlatego udaje oburzoną, na sytuacje, których nie doświadcza, a by chciała. Jak można napisać, że cos się robi w jakiejś sytuacji bezapelacyjnie i twardo, „bo takie zasady pff” a dzień później „ale jakie sytuacje niby, gdzie niby takie miałam”?

Eh ten internet


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Napisałam czemu tak reagowałam, jak się lubisz przyczepiać do wszystkiego to już nie mój problem.

.
Bez przesady, są o wiele fajniejsze rzeczy, jeśli dla Ciebie dyskusja i odpowiadanie na to co piszesz, to znów jakiś problem i czepianie się to trudno, nie moja sprawa :p

„Do wszystkiego” XD

Ty po prostu prezentujesz jakąś mega defensywną i negatywną postawę, weź umów się na pizzę z gościem, daj mu szansę, wyluzuj się, nie oceniaj obcych mężczyzn jako jakichś ruchaczy, bo im się może podobasz i chcą Cię poznać, to może wyjść tylko na plus.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-02-23 o 10:06
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 10:18   #1586
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
ale co „i tak, dla mnie szukanie panienki na jedną noc jest desperackie” przecież ja w ogóle nie o tym pisałam, tylko o propozycji spotkania. Sama sobie coś wymyślasz i sama ze sobą chyba dyskutujesz w takim razie. Jeżeli dla Ciebie propozycja spotkania, randki, kawy, pizzy, piwa - to propozycja matrymonialna, to mówię szczerze i bez złośliwości, poszukaj z czego to się bierze, bo to jest spory problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------



Chodziło chyba o to, że napisałaś, że jak ktoś Tobie proponuje spotkanie od razu albo po kilku dniach, to desperacja i od razu blokujesz. Czyli nie było takich sytuacji? Co to za ściemy w ogóle w takim razie lol


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------




Patrząc na powyższe to chyba po prostu jej zależy, ale nic z tego nie wychodzi, dlatego udaje oburzoną, na sytuacje, których nie doświadcza, a by chciała. Jak można napisać, że cos się robi w jakiejś sytuacji bezapelacyjnie i twardo, „bo takie zasady pff” a dzień później „ale jakie sytuacje niby, gdzie niby takie miałam”?


Eh ten internet


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Bez przesady, są o wiele fajniejsze rzeczy, jeśli dla Ciebie dyskusja i odpowiadanie na to co piszesz, to znów jakiś problem i czepianie się to trudno, nie moja sprawa :p

„Do wszystkiego” XD

Ty po prostu prezentujesz jakąś mega defensywną i negatywną postawę, weź umów się na pizzę z gościem, daj mu szansę, wyluzuj się, nie oceniaj obcych mężczyzn jako jakichś ruchaczy, bo im się może podobasz i chcą Cię poznać, to może wyjść tylko na plus.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Coś sobie mocno dopowiedziałaś
Cały czas jasno i wyraźnie pisałam, że kto i w jakich okolicznościach był blokowany, a Ty dalej swojej.
Chcesz mi dowalić, proszę bardzo-sama innym zarzucasz chamstwo, a sama taka jesteś.
Ciekawe, czy byś tak chętnie chodziła na pizze i spotykała się byle z kim jakby Cię ktoś kiedyś zgwałcił, ale najlepiej jest sobie coś dopowiadać . Od, internet jedyne na co można liczyć to nadinterpretacje i kopanie innych. Żegnam.

Edytowane przez Halaszka_Halaszka
Czas edycji: 2023-02-23 o 10:27
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 11:00   #1587
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Jestem chyba starej daty, jak mi ktoś od razu proponuje spotkanie albo po kilku dniach to blokuję, pachnie mi to desperacją.

Co sobie tutaj dopowiedzialam? Xd


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Coś sobie mocno dopowiedziałaś
Cały czas jasno i wyraźnie pisałam, że kto i w jakich okolicznościach był blokowany, a Ty dalej swojej.
Chcesz mi dowalić, proszę bardzo-sama innym zarzucasz chamstwo, a sama taka jesteś.
Ciekawe, czy byś tak chętnie chodziła na pizze i spotykała się byle z kim jakby Cię ktoś kiedyś zgwałcił, ale najlepiej jest sobie coś dopowiadać . Od, internet jedyne na co można liczyć to nadinterpretacje i kopanie innych. Żegnam.

No powiem Ci, że niestety ale doświadczyła mnie sroga trauma seksualna, nie raz i nie dwa, ale tak, chętnie chodziłam na pizzę z chłopakami.
Weź teraz proszę nie wynurzaj się z takimi argumentami, bo nikt nie ma prawa wiedzieć, co Ciebie czy mnie spotkało i odpowiada tylko na to, co tutaj piszesz. Zacytowałam Ci wyżej na co odpowiadałam, nie wycieraj się przemocą seksualną, bo nie potrafisz wyjść z dyskusji. Nie tylko Ty jedyna na świecie mogłaś czegoś doświadczyć, to jest dopiero skandal wyciągać cos takiego w takim momencie. Cześć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 11:02   #1588
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Coś sobie mocno dopowiedziałaś
Cały czas jasno i wyraźnie pisałam, że kto i w jakich okolicznościach był blokowany, a Ty dalej swojej.
Chcesz mi dowalić, proszę bardzo-sama innym zarzucasz chamstwo, a sama taka jesteś.
Ciekawe, czy byś tak chętnie chodziła na pizze i spotykała się byle z kim jakby Cię ktoś kiedyś zgwałcił, ale najlepiej jest sobie coś dopowiadać . Od, internet jedyne na co można liczyć to nadinterpretacje i kopanie innych. Żegnam.
Nie no to musi być
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 11:53   #1589
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 287
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Co sobie tutaj dopowiedzialam? Xd


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------




No powiem Ci, że niestety ale doświadczyła mnie sroga trauma seksualna, nie raz i nie dwa, ale tak, chętnie chodziłam na pizzę z chłopakami.
Weź teraz proszę nie wynurzaj się z takimi argumentami, bo nikt nie ma prawa wiedzieć, co Ciebie czy mnie spotkało i odpowiada tylko na to, co tutaj piszesz. Zacytowałam Ci wyżej na co odpowiadałam, nie wycieraj się przemocą seksualną, bo nie potrafisz wyjść z dyskusji. Nie tylko Ty jedyna na świecie mogłaś czegoś doświadczyć, to jest dopiero skandal wyciągać cos takiego w takim momencie. Cześć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Amen!
missVivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 12:32   #1590
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Co sobie tutaj dopowiedzialam? Xd


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------




No powiem Ci, że niestety ale doświadczyła mnie sroga trauma seksualna, nie raz i nie dwa, ale tak, chętnie chodziłam na pizzę z chłopakami.
Weź teraz proszę nie wynurzaj się z takimi argumentami, bo nikt nie ma prawa wiedzieć, co Ciebie czy mnie spotkało i odpowiada tylko na to, co tutaj piszesz. Zacytowałam Ci wyżej na co odpowiadałam, nie wycieraj się przemocą seksualną, bo nie potrafisz wyjść z dyskusji. Nie tylko Ty jedyna na świecie mogłaś czegoś doświadczyć, to jest dopiero skandal wyciągać cos takiego w takim momencie. Cześć.


Sent from my iPhone using Tapatalk

To może Ty chodzisz, ja nie chodziłam i tyle w tym temacie. Każdy jest inny. I nie, nie wycieram się przemocą seksualną, dla mnie jest to trauma, która mnie przyblokowała na lata, a przez Twój post poczułam się zaatakowana, więc Ci wywaliłam kawę na ławę, bezpośrednio.
Zwłaszcza, że jasno tłumaczyłam, kogo blokowałam.

Edytowane przez Halaszka_Halaszka
Czas edycji: 2023-02-23 o 12:34
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.