spotkania z chłopakiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 19:51   #1
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492

spotkania z chłopakiem


Witajcie kochane
mam do Was takie pytanie, bo zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad słowami pewnego chłopaka..
Otóż, on powiedział, że gdyby miał dziewczynę, to ona musiałaby się z nim umawiać na konkretny dzień i godzinę, jeśli mieliby się spotkać. Żadne spontaniczne wizyty nie wchodziłyby w grę, bo np. on mógłby w tym czasie nie mieć ochoty się z nią widzieć...
Uważacie, że to normalne? Czy takie wizyty-niespodzianki są oznaką braku szacunku dla partnera?
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 19:53   #2
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: spotkania z chłopakiem

Hmm, może to taki typ, który lubi mieć wszystko zaplanowane.
Choć z drugiej strony to dziwne jak się kogoś kocha.
Ale może dopytaj go czy po prostu nie chciałby jej widzieć, bo ma inne zajęcia czy z innego powodu.
Ja w sumie zazwyczaj mam zaplanowane spotkania z chłopakiem, ale zdarzyły się spotkania niespodzianki, gdy np mieliśmy widziec się kiedy indziej, a jednak przyjechał, bo miał czas.
i nie mówię o tym, by związek był bluszczowaty, nie nie.
Ale gdy dajmy na to ja spotykam się z facetem raz na tydzień, to co złego czasem jak zrobi mi niespodziankę i wpadnie? Tym bardziej, gdy wie, że mam kupę czasu, bo nie pracuje.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-12-01 o 20:16
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 19:58   #3
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: spotkania z chłopakiem

jak dla mnie to zupełnie normalne, nie chciałąbym, żeby mój chłopak robił mi wjazd na chatę, kiedy ja jestem zajęta, jestem nie w formie albo nie mam ochoty się z nim widzieć to chyba zasady ogólnie panujące, że trzeba się z kimś umówić, albo się spytać, jeśli chce się kogoś odwiedzać. Wizyty niespodzianki mogę zaakceptować w sytuacjach typu urodziny albo wystawanie pod drzwiami z kwiatami po kłótni, ale na pewno nie jako regułę, bo to po prostu brak kultury :/
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:09   #4
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: spotkania z chłopakiem

Ja czasem mam ochote po prostu nie myć włosów, wbić się w stary dres, usiasc i w spokoju obejrzec zaległy odcinek babskiego serialu, poczytac - porobić coś, do czego chłopak byłby mi zbędny/przeszkadzający.
I ogólnie jestem mało spontaniczna i lubie mieć plan (w wakacje na odwrót, ale zakładam, że mówimy o "normalnym" życiu ), więc nie wydaje mi się to ani trochę dziwne.
Może chłopak ma podobny charakter.
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:12   #5
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
mam do Was takie pytanie, bo zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad słowami pewnego chłopaka..
Otóż, on powiedział, że gdyby miał dziewczynę, to ona musiałaby się z nim umawiać na konkretny dzień i godzinę, jeśli mieliby się spotkać. Żadne spontaniczne wizyty nie wchodziłyby w grę, bo np. on mógłby w tym czasie nie mieć ochoty się z nią widzieć...
Uważacie, że to normalne? Czy takie wizyty-niespodzianki są oznaką braku szacunku dla partnera?
No gdybym w początkowej fazie związku usłyszała tak miłe słowa to już nie miałabym ochoty takiego pana oglądać Chyba, że słowa były mówione osobie postronnej, a zainteresowanej przekazałby to jakoś inaczej..tak czy siak niezbyt to miłe bo dotyczy jednak najbliższej osoby, która może potrzebować w końcu np. nagle jego pomocy, i co ma się wtedy zapowiadać dwa tygodnie wcześniej?

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-12-01 o 20:14
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:15   #6
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: spotkania z chłopakiem

ja po prostu jak jestem zakochana to mam ochotę spędzać z tym facetem każdą chwilę.. nawet jak jestem zła na niego, jak źle sie czuje to chce żeby po prostu był obok..
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:18   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Ja czasem mam ochote po prostu nie myć włosów, wbić się w stary dres, usiasc i w spokoju obejrzec zaległy odcinek babskiego serialu, poczytac - porobić coś, do czego chłopak byłby mi zbędny/przeszkadzający.
I ogólnie jestem mało spontaniczna i lubie mieć plan (w wakacje na odwrót, ale zakładam, że mówimy o "normalnym" życiu ), więc nie wydaje mi się to ani trochę dziwne.
Może chłopak ma podobny charakter.
No tak, są ludzie mniej i bardziej spontaniczni..ale gdyby coś wydarzyło się nagle, złego, lub dobrego, czym Twój chłopak musiałby się po prostu podzielić? Albo gdyby chciał raz na jakiś czas zrobić Ci niespodziankę, zaskoczyć czymś? To taka niespodzianka już z założenia byłaby dla Ciebie przykra?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
ja po prostu jak jestem zakochana to mam ochotę spędzać z tym facetem każdą chwilę.. nawet jak jestem zła na niego, jak źle sie czuje to chce żeby po prostu był obok..
Nie wszyscy tak mają
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 21:53   #8
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: spotkania z chłopakiem

o ile nie mieszkamy razem, wolę byc uprzedzana o odwiedzinach chociażby po to, żeby zdążyć iść kawę kupić, on lubi, a ja nie
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 22:05   #9
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: spotkania z chłopakiem

oj ja tez nie lubie niezapowiedzianych wizyt, nikogo, nawet narzeczonego, no nie lubie i juz... wole miec wszystko poukladane, zaplanowane... mnie bardzo denerwuje gdy ktos sie spoznia ale gdy ktos przychodzi za wczesnie lub niezapowiedzianie denerwuje mnie chyba nawet bardziej...
tylko raz bylam zadowolona z niespodzianki - niezapowiedzianej wizyty: mianowicie TZ zjawil mi sie pod drzwiami z bukietem kwiatow w nasza rocznice, a mial byc wtedy za granica, specjalnie wczesniej zjechal, nidgy w zyciu bym sie go wtedy nie spodziewala
ale potem i tak sie troche pozloscilam, ze mogl mnie uprzedzic to jakos bym sie ogarnela lepiej, no glupol wiem
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 22:11   #10
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: spotkania z chłopakiem

pozatym jak się mieszka w bloku, gdzie ciągle chodzą z czymś na sprzedaż, a posiadam komórkę, to na niezapowiedziany dzwonek do drzwi nawet tyłka z kanapy nie podniosę
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 22:20   #11
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: spotkania z chłopakiem

Jak ja lubie takie watki


Gadanie, gadanie "jakby mial dziewczyne". A nie ma. Wiec nie wie, jak to bedzie, bo z kazda moze byc inaczej. Moze tak sie zakocha,ze sam ja bedzie nachodzil A gada i szpanuje,ze ona musi sie z jego organizerem dogadac wczesniej
E tam, niech gada sobie
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 22:38   #12
Cytryn
Zadomowienie
 
Avatar Cytryn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 365
Dot.: spotkania z chłopakiem

Wizyty-niespodzianki dla mnie też odpadają, chociażby z racji tego, że mogę mieć na daną chwilę inne plany, ale umawianie się z jakimśtam wyprzedzeniem na dany dzień i godzinę też jest dla mnie dziwne. W związku moim i TŻa normalnym jest to, że gdy coś któremuś nagle "wypada" z napiętego grafika albo pojawia się konieczność plątania się godzinę-dwie po mieście, to dzwonimy do siebie i proponujemy spotkanie spontanicznie, ot tak, żeby pobyć ze sobą najczęściej jak się da.
__________________
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.

Cytryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 22:57   #13
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: spotkania z chłopakiem

Samo umawianie się na godzinę konkretną i dzień jest ok...

Sposób jego wypowiedzi, argumentów, trochę już razi.

Ja powiem tak. Ze względu na obowiązku (praca, studia, zajęcia w domu) umawiamy się z Tż konkretnie.

Poza tym... zdarzyło się przez 3,5 roku dosłownie kilka wpadnięc bez zapowiedzi.

Jednak nie zawsze jest się w formie, czy też ma się czas jak się jest dorosłym, mającym obowiązki... Więc lepiej się umawiac, wygodniej po prostu. Szczególnie jak się mieszka 20 km od siebie, a paliwo kosztuje prawie 6zł :P
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 04:32   #14
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
mam do Was takie pytanie, bo zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad słowami pewnego chłopaka..
Otóż, on powiedział, że gdyby miał dziewczynę, to ona musiałaby się z nim umawiać na konkretny dzień i godzinę, jeśli mieliby się spotkać. Żadne spontaniczne wizyty nie wchodziłyby w grę, bo np. on mógłby w tym czasie nie mieć ochoty się z nią widzieć...
Uważacie, że to normalne? Czy takie wizyty-niespodzianki są oznaką braku szacunku dla partnera?
Kochana, ja rozumiem że ktoś może byc poukładany itp., ale jeśli to jest początek znajomości, zauroczenie, to zapewniam Cię że nie ma chwili w której druga połowa nie miałaby ochoty na spotkanie... ciagle jest tylko tęsknota i myśli o ukochanej wystarczy telefon 'cześć, skończyłam wcześniej zajęcia, mam 2h wolnego, widzimy się?' TAAAK
jeśli od początku ustalony jest grafik... sorry, nie traciłabym czasu na tego pana
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 07:34   #15
Beata370
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: spotkania z chłopakiem

Ja ze Swoim TŻ spotykałam sie tylko w weekendy ale z racji tego, że mieszkaliśmy od siebie 90km i w tygodniu nie było czasu na spotkania:/wię nie wchodziły nawet w grę niezapowiedziane wizyty, ale po dwóch miesiącach takij "męczarni" stwierdziliśmy, że zamieszkamy razem :P w tej chwili mijaja juz dwa miesiące jak mieszkamy razem i wcale nie żałouję, że stało sie to tak szybko znów z moim Ex widywałam sie kiedy tylko mielismy na to czas i ochote bez umawiania sie dokładnie na czas i godzinę
Beata370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 08:43   #16
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
jak dla mnie to zupełnie normalne, nie chciałąbym, żeby mój chłopak robił mi wjazd na chatę, kiedy ja jestem zajęta, jestem nie w formie albo nie mam ochoty się z nim widzieć to chyba zasady ogólnie panujące, że trzeba się z kimś umówić, albo się spytać, jeśli chce się kogoś odwiedzać. Wizyty niespodzianki mogę zaakceptować w sytuacjach typu urodziny albo wystawanie pod drzwiami z kwiatami po kłótni, ale na pewno nie jako regułę, bo to po prostu brak kultury :/
Podpisuję się pod tym

Może chłopak nie zbyt miło ujął to w słowa, ale generalnie mam tak samo jak on. Tzn. nie robię szczegółowego grafiku na cały tydzień (jak ktoś wyżej), ale danego dnia muszę mieć informację, że spotkamy się o tej godzinie Wystarczy choćby sms: "Mam wolne, mogę przyjechać po Ciebie za pół godziny" - i wtedy wiem, że albo muszę się zacząć szykować do wyjścia, albo jeśli mam inne plany, to mam tę chwilę aby go o tym uprzedzić, żeby nie przyjeżdżał na marne
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 09:56   #17
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
ja po prostu jak jestem zakochana to mam ochotę spędzać z tym facetem każdą chwilę.. nawet jak jestem zła na niego, jak źle sie czuje to chce żeby po prostu był obok..
jak dla mnie to trochę dziecinne można się spotkać, miło spędzić czas, ale każdy ma też swoje życie, chłopak nie musi być świadkiem tego jak golisz nogi albo idziesz po kartofle do sklepu (choć tu niby mógłby się przydać), bo od zbyt częstego przebywania razem można się sobą po prostu znudzić. Mnie zawsze śmieszą panny, które ciągną za sobą chłopaka wszędzie
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 21:53   #18
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez rudy_moniq Pokaż wiadomość
Kochana, ja rozumiem że ktoś może byc poukładany itp., ale jeśli to jest początek znajomości, zauroczenie, to zapewniam Cię że nie ma chwili w której druga połowa nie miałaby ochoty na spotkanie... ciagle jest tylko tęsknota i myśli o ukochanej wystarczy telefon 'cześć, skończyłam wcześniej zajęcia, mam 2h wolnego, widzimy się?' TAAAK
jeśli od początku ustalony jest grafik... sorry, nie traciłabym czasu na tego pana
Dokładnie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 23:26   #19
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
jak dla mnie to trochę dziecinne można się spotkać, miło spędzić czas, ale każdy ma też swoje życie, chłopak nie musi być świadkiem tego jak golisz nogi albo idziesz po kartofle do sklepu (choć tu niby mógłby się przydać), bo od zbyt częstego przebywania razem można się sobą po prostu znudzić. Mnie zawsze śmieszą panny, które ciągną za sobą chłopaka wszędzie
Tyle, że można nie być ze soba non stop [n[ ja widuję TŻ-a raz na tydzień albo czasem nawet niestety raz na 2 tygodnie], ale w naszym związku zdarzyły się spotkania niespodzianki i myślę, że jest to bardzo fajne. Przy czym nie oznacza to tego, że jest to non stop i zapominamy, że druga osoba ma obowiązki itp.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 23:41   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
mam do Was takie pytanie, bo zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad słowami pewnego chłopaka..
Otóż, on powiedział, że gdyby miał dziewczynę, to ona musiałaby się z nim umawiać na konkretny dzień i godzinę, jeśli mieliby się spotkać. Żadne spontaniczne wizyty nie wchodziłyby w grę, bo np. on mógłby w tym czasie nie mieć ochoty się z nią widzieć...
Uważacie, że to normalne? Czy takie wizyty-niespodzianki są oznaką braku szacunku dla partnera?
na poczatku zwiazku takie cos to norma, bo ludzie sie dopiero poznaja, stopniowo przyzwyczaja do siebie i dosc naturalna jest potrzeba przestrzeni. Dopiero z czasem wiedza wiecej o drugiej osobie, o jej przyzwyczajeniach, potrzebach i reakcjach. Takze jesli to taka krotko znana dziewczyna, to faktycznie lepiej zeby zadzwonila i uprzedzila ze chce porozmawiac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:35   #21
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
mam do Was takie pytanie, bo zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad słowami pewnego chłopaka..
Otóż, on powiedział, że gdyby miał dziewczynę, to ona musiałaby się z nim umawiać na konkretny dzień i godzinę, jeśli mieliby się spotkać. Żadne spontaniczne wizyty nie wchodziłyby w grę, bo np. on mógłby w tym czasie nie mieć ochoty się z nią widzieć...
Uważacie, że to normalne? Czy takie wizyty-niespodzianki są oznaką braku szacunku dla partnera?
Dziwne
Może niezapowiedziane wizyty by mnie nie ucieszyły, bo np mogłabym nie mieć w danej chwili czasu itp ale powiem Ci, że my sie spotykamy spontanicznie zawsze!! Tzn np on pisze czy dzwoni czy mam czas i czy spotkamy sie np za godzinkę (bo musi dojechac) i jest ok
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:58   #22
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: spotkania z chłopakiem

Myślę, że to już zależy od osoby. Ja akurat bardziej jestem skłonna przychylić się do jego opinii. Lubię mieć wszystko zaplanowane, a spontaniczne wizyty (przynajmniej u mnie, kiedy to jeszcze mieszkam z rodzicami i często się ktoś kręci po domu) odpadają. 1. Często nie ma mnie w domu, bo a to uczelnia, a to różne inne sprawy. 2. Jeśli już miałabym się z nim widzieć to wolałabym, żeby w domu było jak najmniej osób - czułabym się bardziej komfortowo. 3. Spontaniczne odwiedziny przynajmniej dla mnie nie są czymś supermiłym, bo odbieram to jak pewnego rodzaju naskakiwanie. Czasem nie mam ochoty się z kimś widzieć (niezależnie od tego, czy jest to znajomy, przyjaciel czy chłopak) i koniec. Widocznie on jest podobnym typem i tyle... - trzeba to uszanować.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:10   #23
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
mam do Was takie pytanie, bo zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad słowami pewnego chłopaka..
Otóż, on powiedział, że gdyby miał dziewczynę, to ona musiałaby się z nim umawiać na konkretny dzień i godzinę, jeśli mieliby się spotkać. Żadne spontaniczne wizyty nie wchodziłyby w grę, bo np. on mógłby w tym czasie nie mieć ochoty się z nią widzieć...
Uważacie, że to normalne? Czy takie wizyty-niespodzianki są oznaką braku szacunku dla partnera?
Ja mam tak jak Twój facet.Nie lubię być zaskakiwana - mogę np.być wtedy zmęczona,nie mieć nastroju na rozmowę,chcę pobyć sama itd.
Ja tam go rozumiem
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:12   #24
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: spotkania z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Ja mam tak jak Twój facet.Nie lubię być zaskakiwana - mogę np.być wtedy zmęczona,nie mieć nastroju na rozmowę,chcę pobyć sama itd.
Ja tam go rozumiem
- ja też tak mam; na dodatek w dobie komórek nie ma sensu zaskakiwać.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:31   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: spotkania z chłopakiem

Umawianie się na konkretny dzień i godzinę - normalne. Natomiast niefajnie jeżeli nie idzie z tym w parze pewna elastyczność - że np. przesuńmy spotkanie na tą godzinę, coś zmieńmy. I niefajnie jeżeli od czasu do czasu nie można od tak po prostu spotkać się "na spontanie" - czyli "chcę Cię zobaczyć dzisiaj, chociaż wiem, że jesteśmy umówieni na jutro. co Ty na to?". Musisz zatem wybadać co facet ma na myśli mówiąc o konkretnym umawianiu się.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 17:51   #26
Buenaestrella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 582
Dot.: spotkania z chłopakiem

Ja myślę, że są różne zwyczaje w różnych środowiskach - w niektórych uznaje się, że wolno wpadać bez zapowiedzi, w innych jest to okropna gafa.

Ja tam nie znoszę wizyt bez zapowiedzi. Ze strony znajomych, wiadomo - jako braku szacunku dla tego, że mam swoje plany, obowiązki itp.
Ze strony chłopaka - chyba odebrałabym to jako oznakę nieufności, tym bardziej, że zwykle mówimy sobie, jakie mamy plany na kolejny dzień - więc gdybym np. powiedziała mu, że nie spotkamy się, bo muszę zrobić w domu to i tamto a on potem wpadł bez zapowiedzi - pomyślałabym, że chce mnie sprawdzić.

Ale zdarza mi się czasem np. zadzwonić do TŻ i powiedzieć, że będę przejeżdżać koło jego pracy i czy chce wyskoczyć ze mną na lunch - a on wtedy albo mówi, że może albo że nie może, pewnie gdybym przejeżdżała koło jego domu, też bym czasem zadzwoniła zapytać, czy mogę wpaść na herbatę. Ale zaakceptowałabym odmowę bez urazy...
Buenaestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.