mam ŻYLAKI ;((( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-02, 17:27   #61
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Odp: mam ŻYLAKI ;(((

Subskrybuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 12:50   #62
Kasia47881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Tabletki na żylaki - varicoz.pl] Polecam go wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy cierpią z powodu tych nieprzyjemnych, nieestetycznych żylaków, jako ze ten produkt naprawdę działa.

Edytowane przez Kasia47881
Czas edycji: 2020-04-12 o 16:38
Kasia47881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 16:46   #63
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Hej, widzę, że jest mnóstwo wąktów o żylakach, niestety dołączam do Was...jest jakiś aktualny wątek, wiemy jak działać?
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:20   #64
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Żylaki, naczynka- gdzie na skleroterapię w Warszawie?

Cześć.
Ostatnio mam problem z naczynkami/ żylakami na nogach, zwłaszcza prawej. Njapierw zauważyłam popękane naczynka na obu nogach. Dzisiaj przeraziłam się oglądając dokładnie prawą nogę- miejsce w zgięciu kolana i powyżej. Mam bardzo widoczne żyły i pajączki w tym miejscu.Ponadto w prawej łydce często łapią mnie skurcze i czytałam, że to również pierwsze objawy przyszłym problemów z żylakami. Mam 26 lat. Naczytałam się dzisiaj o zabiegu skleroterapii i chciałabym go wykonować jesienią/zimą. Nie wiem jednak gdzie w Warszawie mam się udać, żeby nie wydać na to majątku a żeby było skutecznie. Możecie kogoś polecić? Lekarza, przychodnię? Jestem ciekawa jakie są wasze doświadczenia w tej dziedzinie Planuję też brać jakiś suplement z diosminą, rutinoscorbin oraz używać HEPARIZENU zewnętrznie. Myślicie, że to coś pomoże? Jestem przerażona,że w tym wieku moje nogi zaczynają przypominać nogi starszej kobiety Piszcie, będę bardzo wdzięczna.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 17:40   #65
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Żylaki, naczynka- gdzie na skleroterapię w Warszawie?

hej hej. naprawdę nikt nic nie wie?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:31   #66
Danurzka
Przyczajenie
 
Avatar Danurzka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Chirurgia Naczyń Kraków ul Kapelanka tam sa lekarze doswiadczeni w leczeniu chorób żylnych i na stronce sa rózne informacje, a tu jak widze nikt nie pisze o skleroterapii piankowej. Moja siostra to miała i dzisiaj ma więcej żylaków niż miała kiedyś robiono jej to w Gliwicach jakiegoś profesora. nie dość ze drogo to taki efekt. W Kraku dużo taniej, a ponoć super lekarze.
Danurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 19:46   #67
boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar boroweczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Żylaki, naczynka- gdzie na skleroterapię w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
hej hej. naprawdę nikt nic nie wie?
Hej Narc

Mogę Ci polecić zabiegi w Centrum Flebologii w Warszawie. Wejdź sobie na ich stronę, tam mają cennik i kontakt. To jest na Gocławiu, bardziej w centrum jest gabinet, który używa najnowszego lasera do zamykania naczynek, ale jeśli masz już granatowe☠żyły, to jednak bez skleroterapii się nie obejdzie.

Ja mam całą skórę bardzo naczyniową, więc po prostu wiem co działa. Napisz do mnie na priv, to dam Ci więcej namiarów;-)

__________________
24.07.2014
Już są!!! dr. A.B. Silimed Natural 315cc ;-)


01.10.2014 - wróciłam do ćwiczeń!
boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 23:36   #68
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Do leczenia drobnych żylaków stosuje się skleroterapię. Zabieg trwa na ogół 15-30 minut, wykonuje się go w pozycji leżącej. Nie wymaga znieczulenia. Prowadzi to do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły.
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 17:25   #69
anikaes
Raczkowanie
 
Avatar anikaes
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 68
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Odnowię nieco temat... Nie chciałam zakładać nowego wątku, więc postanowiłam odnaleźć jakiś starszy o tematyce żylaków.
Mam 25 lat, od ok. 15stego roku życia mam na nogach duże pajączki (skłonności genetyczne), regularnie co 2-3 lata robię USG Doppler i chodzę (również raz na 2-3 lata) na wizyty do Chirurga Naczyniowego. Na jednej z ostatnich wizyt dowiedziałam się, że mam już nie tylko pajączki, ale również żylaki :/ Dostałam skierowanie na kolejny Doppler, ponieważ od ok. 2 miesięcy odczuwam potworne bóle nóg pod kolanami (w miejscu występowania żylaków) i puchną mi łydki. Mam również zamiar kupić rajstopy/pończochy uciskowe (lekarz zalecił takie o 1szym stopniu ucisku), łykam Diosminex i rozważam skleroterapię plus jeszcze jakiś inny zabieg na zamykanie samych pajączków. Obawiam się tylko kosztów... Czy możecie polecić mi jakieś dobre miejsce w Warszawie, gdzie mogłabym wykonać te zabiegi? Bardzo boję się, że pójdę gdzieś gdzie albo zrobią coś nieumiejętnie, albo naciągną mnie na niesamowite pieniądze...
Zauważyłam też, że problem sprawia mi chodzenie we wszystkich- nawet odrobinę obcisłych spodniach, zwykłych elastycznych rajstopach... Lubię swoje nogi i zawsze starałam się je podkreślić nosząc np. rurki, nie wyobrażam sobie chodzenia w workowatych spodniach. Macie na to jakieś sposoby? Dziewczyny z problemem żylaków i bolących w miejscu pod kolanami nóg- jakie spodnie/rajstopy nosicie?
anikaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:40   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Równiez mam ten problem, żyła na prawej nodze pod kolanem jest mega wypukła (na lewej nie mam nic), pojawiło się to jakieś 5 lat temu, ale nigdy nie bolało, nie puchło ani nic. Ogólnie problemów nigdy nie miałam z nogami. Z tym że żylaki ma mój ojciec i dwie ciotki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 13:49   #71
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Moja znajoma ostatnio miała duży problem z żylakami i zrobiła sobie kapilaroskopie. Mieszka w Katowicach i robiła to u chirurga naczyniowego Damiana Ziaji. Z tego co mówiła to jak na razie jest zadowolona z efektów.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 15:47   #72
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Odswiezam, ktos poleca jakiegos lekarzs w wawie ? Mam 20 lat, pekaja mi naczynks i mam juz jednego zylaka :/
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 16:39   #73
rubymax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Jesteś młoda i na początek powinny wystarczyć domowe sposoby na żylaki xxx. Trzymaj się. Dla pocieszenia powiem, że gdzieś wyczytała, 10 milionów Polaków ma z tym problemy. To więcej niż 25 procent!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-25 o 21:47 Powód: reklama
rubymax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 09:38   #74
TamaraDer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Odswiezam, ktos poleca jakiegos lekarzs w wawie ? Mam 20 lat, pekaja mi naczynks i mam juz jednego zylaka :/
Jeżeli chodzi o stolicę, to z ręką na sercu mogę ci polecić placówkę Medicover. Mnie leczył tam dr Maciej Kielar. Tyle tylko, że ja jestem od Ciebie sporo starsza. Miałam robioną skleroterapie, dosyć poważny zabieg związany z żylakami miejsc intymnych. Osobiście radziłabym ci się przebadać, bo nie ma co bagatelizować problemu, jednak nie zamartwiaj się na zapas - jesteś bardzo młodą osobą, więc na razie staraj się tylko "przeciwdziałać" żylakom - to powinno wystarczyć
TamaraDer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 09:50   #75
ivlu
Przyczajenie
 
Avatar ivlu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Oborniki
Wiadomości: 3
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Mam podobny kłopocik, który w sumie pojawił się po ciąży. Kilka żylaków pojawiło się na łydkach, ale nie wyglądają jakoś specjalnie paskudnie, lekarz zapisał mi dodatkowe witaminy i jakieś tabletki na "zmęczone nogi" - powoli znikają, a przynajmniej stają się mniej widoczne.
ivlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 17:25   #76
anikaes
Raczkowanie
 
Avatar anikaes
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 68
Dot.: Żylaki, naczynka- gdzie na skleroterapię w Warszawie?

A co powiecie o http://nasmed.com.pl/ ? Czy któraś z Was korzystała ze skleroterapii u nich? W ogóle jakie macie wrażenia po zabiegu? Ile trwała "rekonwalescencja" ? Czy bolały Was nogi po nim? Czy robiłyście od razu obie nogi? Jak było u Was- jak szybko po zabiegu pojawiały się Wam nowe niebieskie żyły pod skórą, żylaki i "pajączki" ?
anikaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 12:24   #77
Korla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: Żylaki, naczynka- gdzie na skleroterapię w Warszawie?

Też byłam na skleroterapi i jestem bardzo zadowolona, dużo pomógł mi ten krem -pozabiegu.pl który stosowałam po operacji, bo szybko poradził sobie z ranami i bólem i ma ładny zapach dzięki arnice górskiej, także operacja super, ale trzeba też się czymś właśnie posmarować
Korla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:10   #78
anikaes
Raczkowanie
 
Avatar anikaes
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 68
Dot.: Żylaki, naczynka- gdzie na skleroterapię w Warszawie?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś więcej na temat tego zabiegu? Polecić jakieś dobre miejsce w Warszawie oprócz Centrum Flebologii, gdzie można wykonać zabieg? Może moglibyście polecić konkretnego lekarza?
anikaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 12:10   #79
switeziankamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 65
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

niestety z żylakami jest tak, że nie tylko brzydko wyglądają ale też muszą być kontrolowane
switeziankamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 20:22   #80
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

przeraziłam się troche, bo i u mnie się pierwszy pojawił sądziłam zawsze, że w moim wieku to totalnie nie możliwe a tu jednak... nie za bardzo wiem jak się do tematu zabrać, żeby ten jakoś wyleczyć(?) i zapobiec powstawaniu nowych, bo skoro pojawił się jeden to może pojawić się ich też pewnie więcej jakieś zabiegi może bezinwazyjne? jakie domowe metody są?
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 20:28   #81
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

domowe metody to raczej nie bardzo... moja mama miała skleroterapię, potem nosiła taką specjalną pończochę, no ale pomogło jej ja często sprawdzam swoje nogi, bo jestem kropla w kroplę jak mama to możliwe że i tą skłonność do żylaków odziedziczyłam. Przynajmniej już wiem, że będzie jakoś można sobie z tym poradzić
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:19   #82
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

ostatnio kupiłam sobie legginsy i rajstopy takie jakby uciskowe, dla nóg z żylakami, może chociaż trochę pomogą zahamować powstawanie nowych któraś z Was używała? rzeczywiście pomagają? skleroterapia? pierwsze słyszę, ale już wrzucam w google i będę się edukować skoro mówisz, że działa
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 17:24   #83
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

te rajstopki to się po zabiegu nosi, sam zabieg ok. 500 zł w moim odczuciu to dobra cena ze odzyskanie pięknego wyglądu nóg. Nie boli i nawet nie potrzebne znieczulenie, myślę że to fajna opcja
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 21:57   #84
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Nie boli? Rety, ja już w panice bo zwykle słyszałam, że leczenie żylaków strasznie mocno bolesne jest. Ok, to już jakiś plus, koszt też mnie nie przygwoździł ale nie orientujesz się jak to jest po zabiegu? bo nie dostanę wolnego, aktualnie kocioł w pracy i nie wiem jak to rozegrać...
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 22:48   #85
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

ja miałam laserowo usuwanego żylaka i planuję jeszcze sklero na mniejsze żyły oraz pajączki. było warto. żadne kremy, rajstopy ani leki nie pomogą na już powstałe żylaki, działają tylko prewencyjnie, opóźniają pogłębianie się zmian i powstawanie nowych. lekarz mi tłumaczył, że jak już ktoś jest obciążony to nie może zrobić nic prócz opóźniania powstawania nowych żylaków i usuwania na bieżąco już powstałych zmian, by jak najdłużej utrzymać żyły w zdrowiu (niewydolność chorej żyły się pogłębia, to obciąża inne żyły, choroba postępuje i prowadzi nieuchronnie do owrzodzeń).
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:03   #86
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
Nie boli? Rety, ja już w panice bo zwykle słyszałam, że leczenie żylaków strasznie mocno bolesne jest. Ok, to już jakiś plus, koszt też mnie nie przygwoździł ale nie orientujesz się jak to jest po zabiegu? bo nie dostanę wolnego, aktualnie kocioł w pracy i nie wiem jak to rozegrać...
jedyne co musisz robić w czasie 'rekonwalescencji' to przez jakiś czas nosić tę specjalną pończoszkę uciskową, ale teraz jesień/zima to i tak pod spodniami nie widać, także żadne wolne w pracy niepotrzebne
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 21:20   #87
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
ja miałam laserowo usuwanego żylaka i planuję jeszcze sklero na mniejsze żyły oraz pajączki. było warto. żadne kremy, rajstopy ani leki nie pomogą na już powstałe żylaki, działają tylko prewencyjnie, opóźniają pogłębianie się zmian i powstawanie nowych. lekarz mi tłumaczył, że jak już ktoś jest obciążony to nie może zrobić nic prócz opóźniania powstawania nowych żylaków i usuwania na bieżąco już powstałych zmian, by jak najdłużej utrzymać żyły w zdrowiu (niewydolność chorej żyły się pogłębia, to obciąża inne żyły, choroba postępuje i prowadzi nieuchronnie do owrzodzeń).
posmuciłaś mnie mocno, raczej jestem obciążona genetycznie. u mnie przeważnie kobiety od strony mamy mają takie problemy

Cytat:
Napisane przez grapelollipop Pokaż wiadomość
jedyne co musisz robić w czasie 'rekonwalescencji' to przez jakiś czas nosić tę specjalną pończoszkę uciskową, ale teraz jesień/zima to i tak pod spodniami nie widać, także żadne wolne w pracy niepotrzebne
o pończosze czytałam na ich stronie nawet, teraz jeszcze mnie ten laser zainteresował. po laserze podobnie z rekonwalescencją?
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 17:48   #88
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

KolorowaKredka, rekonwalescencja i odczucia po ktorymkolwiek zabiegu usuwania zylakow sa zalezne od wielkosci usuwanej zmiany, wiec trzeba na to brac poprawke. Jak ktos mial po☠☠☠☠☠☠☠ke a nie zylaka to pewnie skakal jak kozka zaraz po zabiegu . Ja mialam glowna zyle biegnaca od pachwiny do konca lydki i u mnie nie bylo tak kolorowo - 3 dni lezalam na przeciwbolowych w domu, potem kustykalam. Laser wybralam ze wzgledu na najmniejsze ryzyko powiklan przy wielkosci mojej zmiany. Co do rajstop uciskowych to byly moja zmora, ucisk konczyl sie kilka cm przed pachwina, wiec ponad linia ucisku mialam baleron z uda. Nawet grube spodnie nie dawaly rady tego zakryc, musialam do nich nosic dlugie tuniki. Nie wchodzily w rachube rurki czy legginsy pod tunika, bo widac bylo odznaczajaca sie bule. A ze jeszcze bylo lato i tropikalne upaly to myslalam ze zwariuje.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:02   #89
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
posmuciłaś mnie mocno, raczej jestem obciążona genetycznie. u mnie przeważnie kobiety od strony mamy mają takie problemy



o pończosze czytałam na ich stronie nawet, teraz jeszcze mnie ten laser zainteresował. po laserze podobnie z rekonwalescencją?
mysle ze tak ! o ludzie, wyobrazam sobie ta ponczoszke przy pachwinie... nieciekawie... no ale tak czy siak, warto sie przemeczyc
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 06:34   #90
WiolkaKlaman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 39
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Dla wszystkich zmagających się z żylakami, obecnie można udać się na zabieg SKLEROTERAPII, nie jest drogi a jest nieinwazyjny. Przynajmniej nie trzeba ich wycinać i jest coraz bardziej powszechny.
WiolkaKlaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-08 12:12:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.