Plastry antykoncepcyjne Lisvy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 22:09   #91
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez metaph0re Pokaż wiadomość
Używam plastrów już 3ci miesiąc, okropnie się brudzą co sprawia, że wyglądają mało estetycznie.
Przeklejam je na łopatkach - jest tam najwygodniej, nie rzucają się w oczy. Dzisiaj nakleiłam na lewym udzie, z boku - zobaczymy czy zadziała. Jednak na wakacje przerzucę się na krążek chyba
Hmm przeciez w ulotce wyraźnie jest napisane gdzie należy je naklejać. Więc raczej nie będą poprawnie działać naklejone na udzie...
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 09:14   #92
metaph0re
Przyczajenie
 
Avatar metaph0re
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Hmm przeciez w ulotce wyraźnie jest napisane gdzie należy je naklejać. Więc raczej nie będą poprawnie działać naklejone na udzie...
Ginekolog mówiła, że można wszędzie. W ulotce są sugerowane miejsca, a nie jedyne i poprawne.
metaph0re jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 09:24   #93
rafakoralowa
Przyczajenie
 
Avatar rafakoralowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 28
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Hej dziewczyny I ja od wczoraj jestem posiadaczką plastra :P Wcześniej byłam na krążku Nuvaring jednak po około 2 latach mój organizm zaczął źle na niego reagować i ginekolog zalecił przerwę. Po kilku miesiącach założyłam krążek ponownie jednak objawy wróciły więc ginekolog dał mi plastry i zalecił założenie go od razu po krążku. I tak oto wczoraj nakleiłam pierwszy plaster Trzyma się dobrze, wydawało mi się że w nocy może się odkleić czy coś w tym stylu jednak wydaje mi się,że jest ok, nigdzie nie odstaje. Obwódka już jest ubrudzona a przykleiłam wczoraj o 18! Ale to chyba normalne, ze brud koło niego się zbiera. Pierwszy plaster nakleiłam na brzuch, na wysokości pępka. Tak się zastanawiam właśnie jak to jest z innymi częściami ciała, bo skoro się tak brudzi to latem nosić go na ramieniu może być kiepsko. Mój ginekolog mówił, ze można go przyklejać praktycznie wszędzie, ale widzę pojawiły się głosy, że może się gorzej wchłaniać np na udzie?

No nic, w każdym razie będę robić update co jakiś czas i zobaczymy jak się sprawdzi w kolejnych dniach, tygodniach

Ah i jeszcze pytanie dziewczyny, jestem aktualnie na antybiotykach i myślałam, czy nie skorzystać z dodatkowej formy antykoncepcji, np z prezerwatyw, bo słyszałam, że antybiotyki mogą zmniejszyć działanie hormonów. Co myślicie?

Buziaki!
rafakoralowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 11:21   #94
emmabovary
Przyczajenie
 
Avatar emmabovary
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez rafakoralowa Pokaż wiadomość
Ah i jeszcze pytanie dziewczyny, jestem aktualnie na antybiotykach i myślałam, czy nie skorzystać z dodatkowej formy antykoncepcji, np z prezerwatyw, bo słyszałam, że antybiotyki mogą zmniejszyć działanie hormonów. Co myślicie?

Buziaki!
też jestem na antybiotykach i właśnie dziś nakleiłam pierwszy plaster
nie ma badań na inne antybiotyki niż amoksycylina, że zmniejszają działanie, ale dla świętego spokoju lepiej się dodatkowo zabezpieczyć.
jednak w przypadku plastrów jest to i tak dużo lepsze - bo one nie kolidują z antybiotykami w żołądku i wątrobie, więc mniejsze ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

także ja też właśnie nakleiłam i ślicznie, nic nie widać! ale pewnie otoczka będzie trudno.

co do miejsc - ja bym się trzymała wskazanych na ulotce, nie naklejałabym sobie gdzie popadnie. miałam evrę to naklejałam ją na ramiona, teraz też nakleiłam na ramieniu. w lecie starałam się nie nosić topów na ramiączkach po prostu.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez metaph0re Pokaż wiadomość
Ginekolog mówiła, że można wszędzie. W ulotce są sugerowane miejsca, a nie jedyne i poprawne.
nie masz racji, jest napisane jasno "plastry można naklejać na następujące części ciała: brzuch, pośladki lub górna zewnętrzna część ramienia" nie jest to sugerowanie, jest to jasne wyszczególnienie.
emmabovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 17:45   #95
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez emmabovary Pokaż wiadomość
też jestem na antybiotykach i właśnie dziś nakleiłam pierwszy plaster
nie ma badań na inne antybiotyki niż amoksycylina, że zmniejszają działanie, ale dla świętego spokoju lepiej się dodatkowo zabezpieczyć.
jednak w przypadku plastrów jest to i tak dużo lepsze - bo one nie kolidują z antybiotykami w żołądku i wątrobie, więc mniejsze ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

także ja też właśnie nakleiłam i ślicznie, nic nie widać! ale pewnie otoczka będzie trudno.

co do miejsc - ja bym się trzymała wskazanych na ulotce, nie naklejałabym sobie gdzie popadnie. miałam evrę to naklejałam ją na ramiona, teraz też nakleiłam na ramieniu. w lecie starałam się nie nosić topów na ramiączkach po prostu.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



nie masz racji, jest napisane jasno "plastry można naklejać na następujące części ciała: brzuch, pośladki lub górna zewnętrzna część ramienia" nie jest to sugerowanie, jest to jasne wyszczególnienie.
tak-te trzy miejsca to właśnie brzuch, ramiona i pośladki. Na innych częściach ciała bym nie ryzykowała
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 20:19   #96
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez rafakoralowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny I ja od wczoraj jestem posiadaczką plastra :P Wcześniej byłam na krążku Nuvaring jednak po około 2 latach mój organizm zaczął źle na niego reagować i ginekolog zalecił przerwę.
Sorry za offtop, jakie dolegliwości Ci towarzyszyły? Sama zastanawiam się nad krążkiem.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 21:19   #97
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Plastry anty nagłe odstawienie.

idź do innego lekarza i zrób badania.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 21:28   #98
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez emmabovary Pokaż wiadomość
też jestem na antybiotykach i właśnie dziś nakleiłam pierwszy plaster
nie ma badań na inne antybiotyki niż amoksycylina, że zmniejszają działanie, ale dla świętego spokoju lepiej się dodatkowo zabezpieczyć.
jednak w przypadku plastrów jest to i tak dużo lepsze - bo one nie kolidują z antybiotykami w żołądku i wątrobie, więc mniejsze ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

także ja też właśnie nakleiłam i ślicznie, nic nie widać! ale pewnie otoczka będzie trudno.

co do miejsc - ja bym się trzymała wskazanych na ulotce, nie naklejałabym sobie gdzie popadnie. miałam evrę to naklejałam ją na ramiona, teraz też nakleiłam na ramieniu. w lecie starałam się nie nosić topów na ramiączkach po prostu.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



nie masz racji, jest napisane jasno "plastry można naklejać na następujące części ciała: brzuch, pośladki lub górna zewnętrzna część ramienia" nie jest to sugerowanie, jest to jasne wyszczególnienie.
Zgadzam się. Ja naklejam na ramiona raz na jedno raz na drugie. Na brzuchu bym się bała że mi się odklei
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 08:12   #99
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Mnie bardziej interesowałaby różnica między Norelgestrominum a
gestoden (działanie, skutki uboczne), bo tymi hormonami różnią się Evra i Lisvy. Niestety nie mogę znaleźć takiej informacji.

Co do odczuć mam wrażenie, że Evra się jednak lepiej trzymała, czułam się z nią pewniej.

Lisvy na początku wyglądała znakomicie, a nawet nie wyglądała, bo była całkowicie niewidoczna. Pod koniec tygodnia jednak wyglądało to tragicznie, bo plaster zaczął się brudzić w środku. Przy próbie pozbycia się brudu wokół - odkleił się (robiłam tak wielokrotnie przy Evrze).

Poza tym cycki mi zeszły. Evra jednak trochę je powiększała :P
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 09:16   #100
emmabovary
Przyczajenie
 
Avatar emmabovary
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Jezu, jak to cycki zeszły Miałam nadzieję, że pójdzie w cycki Na Evrze przytyłam w najgorszym momencie aż 3 kilogramy!

No ja nakleiłam wczoraj Lisvy, trzyma się super, otoczka faktycznie się robi mimo przemywania olejkiem, nic nie poradzimy. Nakleiłam jak zawsze na ramię.
Nie mam innych ubocznych i to mnie cieszy najbardziej - ale tutaj dawka jest taka malutka, że to by było dziwne mieć uboczne, skoro nawet przy Evrze nie miałam.
emmabovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 09:56   #101
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Mi koleżanki powiedziały, że cycki mi urosły
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 22:06   #102
metaph0re
Przyczajenie
 
Avatar metaph0re
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ginekolog mowila, ze możemy na dowolną część ciała. Dawka jest na tyle duza, ze nie ma różnicy w ktorym miejscu naklejony zostanie plaster. Poza tym latem? Trzymać go w tak widocznych miejscach? Przeciez on wyglada okropnie po 2gim dniu noszenia, gdyż sie brudzi jak głupi
Zreszta idąc Waszym tokiem rozumowania - naklejając go na plecach, na łopatce tez działać nie powinien - a działał ����

Edytowane przez metaph0re
Czas edycji: 2016-04-16 o 22:10 Powód: Wpadłam na cos jeszcze
metaph0re jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 13:58   #103
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez metaph0re Pokaż wiadomość
Ginekolog mowila, ze możemy na dowolną część ciała. Dawka jest na tyle duza, ze nie ma różnicy w ktorym miejscu naklejony zostanie plaster. Poza tym latem? Trzymać go w tak widocznych miejscach? Przeciez on wyglada okropnie po 2gim dniu noszenia, gdyż sie brudzi jak głupi
Zreszta idąc Waszym tokiem rozumowania - naklejając go na plecach, na łopatce tez działać nie powinien - a działał ����
Dobrze naklejaj gdzie chcesz.
Ja tam w lato tez bede naklejac na ramieniu zawsze mozna zalozyc bluzke z troche dluzszym rekawem. Z drugiej str czego tu sie wdtydzic?
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 16:13   #104
rafakoralowa
Przyczajenie
 
Avatar rafakoralowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 28
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

olaaa99 - na początku z krążkiem bylo wszystko ok, po jakimś czasie zaczęłam łapać bardzo często różnego rodzaju infekcje, plus do tego mega suchość w pochwie, pieczenie, swędzenie i gigantyczny spadek libido ;/ nie mówiąc o tym, że zaczął uczulać partnera i jego penis też cierpiał (jeśli można tak powiedzieć :P)

Dzisiaj mija 3 doba od kiedy mam plaster na brzuchu, muszę powiedzieć że trzyma się dobrze, nigdzie się nie odkleja, nawet po prysznicu nie muszę go doklejać ani nic z tych rzeczy jedyny minus to ten brud, który zbiera się w około i na drugi dzień już nie jest taki estetyczny. Ah no i chęć na seks o wiele większa niż jak byłam na krążku więc to też mega cieszy

Co do tych miejsc to faktycznie myślę,że miejsca podane na ulotce to miejsca sugerowane a nie jedyne. Jeżeli dziewczyny naklejają na łopatki i nic się nie dzieje, chronione są tak samo, to chyba mówi samo za siebie skóra na łopatkach nie jest przecież specjalnie gruba...
rafakoralowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 17:11   #105
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Jeśli coś jest napisane w ulotce, to na pewno nie bez przyczyny. Ja bym nie ryzykowała, ale każdy ma wybór :P

Ja naklejam na pośladkach, Evra się zdecydowanie lepiej tam trzymała. Mówiąc, ze cycki mi zeszły, miałam na myśli ze wróciły do normalnego rozmiaru. Widocznie inaczej działają na mnie te hormony.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 19:42   #106
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Nie wiem, ale mi jak ginekolożka przepisała te plastry to mówiła, że wolno je naklejać właśnie na te miejsca wymienione w ulotce tylko i wyłącznie
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 19:46   #107
metaph0re
Przyczajenie
 
Avatar metaph0re
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Dobrze naklejaj gdzie chcesz.
Ja tam w lato tez bede naklejac na ramieniu zawsze mozna zalozyc bluzke z troche dluzszym rekawem. Z drugiej str czego tu sie wdtydzic?
a strój kąpielowy?
mi nie chodzi o wstyd, a o ESTETYKĘ
metaph0re jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 19:59   #108
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez metaph0re Pokaż wiadomość
a strój kąpielowy?
mi nie chodzi o wstyd, a o ESTETYKĘ
Mi nie przeszkadza czarna obwódka, a jak komuś to przeszkadza to się niech nie patrzy

Zresztą - strój kąpielowy, okej, to w takim razie ciekawa jestem gdzie go nakleisz by go nie było widać. Chyba, że masz na myśli kostiumy jednoczęściowe to wtedy co innego

I tak w ogóle to ja nie chcę się tutaj o nic kłócić, niech każda sobie nakleja te plastry tam gdzie chce i gdzie będzie się czuć z nimi komfortowo. Ja zawsze wolę jednak postępować wg ulotki, bo jednak po co je piszą
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 11:55   #109
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Hej
Ja dzisiaj dostałam receptę na te plasterki, zobaczymy co z tego wyjdzie najpierw muszę dokończyć tabletki i mogę zacząć
Aż mi się wierzyć nie chce, że takie plastry mogą działać jako antykoncepcja
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 11:58   #110
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Hej
Ja dzisiaj dostałam receptę na te plasterki, zobaczymy co z tego wyjdzie najpierw muszę dokończyć tabletki i mogę zacząć
Aż mi się wierzyć nie chce, że takie plastry mogą działać jako antykoncepcja
Działają, działają I jak dla mnie są o wiele lepsze niż tabsy Pierwszy plaster jak nakleiłam to jeszcze miałam odruch sprawdzania czy on tam jeszcze jest, czy się nie odkleił. Teraz przy trzecim plastrze to ja nawet zapominam, że go mam w ogóle I nie obarczają żołądka, co dla mnie też jest dobre, bo mam wrażliwy żołądek
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:01   #111
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Działają, działają I jak dla mnie są o wiele lepsze niż tabsy Pierwszy plaster jak nakleiłam to jeszcze miałam odruch sprawdzania czy on tam jeszcze jest, czy się nie odkleił. Teraz przy trzecim plastrze to ja nawet zapominam, że go mam w ogóle I nie obarczają żołądka, co dla mnie też jest dobre, bo mam wrażliwy żołądek
Też na pewno będę tak sprawdzać na początku
Pogrubione: otóż to. Dużo razy miałam obawy czy wziać kolejną tabletkę czy nie... a tak nie muszę się martwić i jeszcze tylko 1 na tydzien się zmienia
A już się 4 lata faszeruję tabsami i stwierdziałam, ze warto wypróbować, jesli nic mi nie bedzie dolegać to na pewno przy nich zostanę. A za tabsy i tak płacę ponad 30 zł, więc parę zł więcej mnie nie zbawi...
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:17   #112
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja za te plastry płacę niecałe 42 zł za opakowanie, za tabsy płaciłam jakieś 36 zł, więc różnica mała, ale wygoda większa. Ta psychiczna też
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:19   #113
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Ja za te plastry płacę niecałe 42 zł za opakowanie, za tabsy płaciłam jakieś 36 zł, więc różnica mała, ale wygoda większa. Ta psychiczna też
To nie tak drogo Ciekawe ile u mnie będą kosztowały, już się doczekac nie mogę, a jeszcze 10 tabletek mam

Z tego co mi gin mówiła, to jak skończę tabsy, minie 7 dni to normalnie zamiast tabletki zaklejam plaster, tak?
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2016-04-21 o 12:21
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 18:46   #114
beck20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Z tego co mi gin mówiła, to jak skończę tabsy, minie 7 dni to normalnie zamiast tabletki zaklejam plaster, tak?
Dokładnie tak też mi powiedziała moja gin

Dzisiaj dostałam receptę na plastry Lisvy, trochę się boję, bo dotychczas brałam tylko tabletki. W przyszłym tygodniu sama się przekonam super trafiłam, bo pierwsze opakowanie gin dała mi darmowe (próbka bezpłatna), powiedziała, że jeśli wszystko będzie w porządku to mogę zrealizować receptę. Mówiła również, że z plastrami nie ma tak jak z tabletkami, że przez 3 pierwsze opakowania można mieć skutki uboczne, stosując plastry od razu przy pierwszym opakowaniu można zobaczyć czy służą.
Mam nadzieję, że plastry będą mi służyć. Trzy razy zmieniałam tabletki przez skutki uboczne - jak nie wahania nastroju (potrafiłam rozpłakać się nad błahostką), to mdłości co rano, a ostatnio pogorszenie cery i cały miesiąc bolące piersi jak tuż przed krwawieniem
beck20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 21:39   #115
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Dla mnie te plastry to niesamowita wygoda. Nie dość, że tylko raz na tydzień trzeba je naklejać to jeszcze mi nie obciążają żołądka

A ciemną obwódkę, która powstaje naokoło plastra da się przeżyć
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 09:22   #116
Anna1965
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

2 tydzień mam przylepiony plaster, niestety mam straszna wysypkę ... pije wapno ... czy którejś z Was też się trafił taki przypadek?
Anna1965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 09:45   #117
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Anna1965 Pokaż wiadomość
2 tydzień mam przylepiony plaster, niestety mam straszna wysypkę ... pije wapno ... czy którejś z Was też się trafił taki przypadek?
Ja nie miałam żadnej wysypki. Może jesteś uczulona na te plastry?
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 09:49   #118
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Anna1965 Pokaż wiadomość
2 tydzień mam przylepiony plaster, niestety mam straszna wysypkę ... pije wapno ... czy którejś z Was też się trafił taki przypadek?
Pewnie reakcja alergiczna
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:47   #119
Anna1965
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Pewnie reakcja alergiczna
możliwe ... tylko co zrobić? pije wapno, czy polecacie coś jeszcze?
Anna1965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:59   #120
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Anna1965 Pokaż wiadomość
możliwe ... tylko co zrobić? pije wapno, czy polecacie coś jeszcze?
Wapno powinno pomóc U mnie pewnie nawet w razie czego nie będzie widac alergii bo jestem na tabletkach na alergię.
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 10:51:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.