pieczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 14:51   #1
huNteR
Przyczajenie
 
Avatar huNteR
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 23
Unhappy

pieczenie


czesc dziewczyny. Od 2 lat przyjmuje microgynon 21, zauwarzylam ze od tego czasu towarzyszy mi nieprzyjemne pieczenie w pochwie. Jest ono bardzo dokuczliwe. bylam wiele razy u ginekologa, ktory zawsze twierdzil ze to stan zapalny. dostwalam najrozniejsze leki dopochwowe, antybiotyki itp. gdy wybieralam sie do lekarza rodzinnego dostawalam antybiotyk na zapalenie pecherza, czesto bylo tak ze nie dalam rady chodzic z powodu silnego pieczenia. ostatnio wybralam sie do homeopaty do warszawy ktory pomogl mi juz nie raz. stwierdzil ze to grzybica i stosowalm przez miesiac diete przeciwgrzybicza, w jej trakcie dolegliwosci ustapily, dostalam rozwniez leki homeopatyczne. po skonczeniu diety pieczenie wrocilo. dieta okazala sie skuteczna ale przeciez przez cale zycie nie bede jadla kurczaka na parze z kalafiorem i kasza :/ bez cukru, bez soli ... ehh
czy to moze byc wina tabletek anty? no musi chyba bo ja juz nie wiem co, czas je chyba zmienic tym bardziej ze dostalam je bez zadnego wywiadu czy innych tam dopasowan.jest to bardzo meczace i mam pytanie czy ktorejs z was udalo sie to przezwyciezyc. pozdrawiam i czekam na pomoc
huNteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 17:53   #2
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: pieczenie

no niestety, to wina tabletek. Miałam to samo. W końcu zdecydowałam się je odstawić i jest spokój... Może zrób sobie przerwę...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 16:44   #3
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: pieczenie

to niestety częste przy tabletkach z tego co widzę Sama tak miałam. Było kilka wątków na ten temat, jak znajdę to dam linka. Chyba jedyne co można zrobić to zmienić/odstawić tabletki.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.