Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 19:00   #391
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez StudzeKisiel Pokaż wiadomość
Moj pierwszy trojkąt MM+ja nie był zbyt udany, moze dlatego mam teraz opory, mam dwie propozycje, ale chyba się nie zdecyduję, sama nie wiem..

Poproś o pewną formę referencji. czyli nie ryzykuj trójkąta z mężczyzną początkującym w trójkątach, ale umów sie z kimś kto ma za sobą konkretne doświadczenia. Będzie gwarancja, że nie skończy po 10 minutach lub że ze stresu będzie problem z erekcją oraz że wie jak zadbać o kobietę. Możesz podczas "kawkki" zapytać też o to wszystko. Jęsli jest doświadczony bez problemu o tym porozmawia. jęsli jest amatorem albo udzili wymijających odpowiedzi lub zmieni temat
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:26   #392
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Daj namiary na Wasze otoczenie. Przyjadę na poszukiwania
Hmmm a czego ci trzeba? Zapraszamy do stolicy

Cytat:
Napisane przez StudzeKisiel Pokaż wiadomość
Moj pierwszy trojkąt MM+ja nie był zbyt udany, moze dlatego mam teraz opory, mam dwie propozycje, ale chyba się nie zdecyduję, sama nie wiem..

Ale co konkretnie było nie tak? Powiedz co Ci nie pasowało to może rozwiejemy wątpliwości

Ja miałam znowu gorący weekend aż mnie wszystko bolało przez dwa dni
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:00   #393
StudzeKisiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 391
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość

Ja miałam znowu gorący weekend aż mnie wszystko bolało przez dwa dni
Ooo, to lubimy, jak jest tak fajnie ze jeszcze trzy dni po czuc

Co mi nie pasowalo, chyba ich zle dobralam, tak mysle dzis, ze nie bylo co tak na lapu capu, teraz tez mam propozycje "A moze z moim kolegą..." a tu kolega nie w typie, no i co, zmuszać sie nie bede przeciez. Jednego podejrzewalam wpierw o jego brata, zgodzilabym sie, a ten mi pokazuje zdjecie jakiegos leszcza, no to ja dziekuje
StudzeKisiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 06:27   #394
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Ja też mowie nic na sile Oczywiście taki facet też pewnie może zaskoczyć pozytywnie w łóżku ale wole sycic oczy miłymi widokami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:59   #395
nasicc
Przyczajenie
 
Avatar nasicc
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: okolice Piły
Wiadomości: 12
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Ja również byłam trzy razy na trójkącie
K+Ja+M
Pierwszy niezbyt udany,facet szybko skończył.
Drugi raz był dosyć ciekawy,nie powiem.
Trzeci jednak był najlepszy,facet znał się na rzeczy i zaopiekował się mną jak i drugą należycie. Partnerką była moja przyjaciółka
nasicc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 22:14   #396
malamilu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

edit

Edytowane przez malamilu
Czas edycji: 2013-12-23 o 06:49
malamilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 17:42   #397
ellunia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

hej wszystkim,spróbowałam wczoraj tzn razem z tż z inną parą,coś niesamowitego po prostu byłam chyba w siódmym niebie
ellunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 10:45   #398
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez ellunia89 Pokaż wiadomość
hej wszystkim,spróbowałam wczoraj tzn razem z tż z inną parą,coś niesamowitego po prostu byłam chyba w siódmym niebie
Tzn. był to swing nie trójkąt ale gratulacje, że dobrze trafiliście za pierwszym razem. Rozumiem że było z pełną wymianą?
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 23:28   #399
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Rozmawiałam niedawno z pewnym znajomym. Wspomniał, że ma coś takiego na koncie, ale żadnych szczegółów nie chciał zdradzić. I w sumie uświadomiłam sobie, że to jedyny facet, który przyznał mi się, że zniósłby drugiego chłopa w łóżku (a nie jest bi, tylko hetero). Wszystkich wypytywać nie będę - bo jeszcze pomyślą, że coś im proponuję , ale może Wy znacie jeszcze więcej takich przypadków (nie)chęci?
Ułożę sobie jakieś statystyki z tego, czy coś.

(A dwie baby to prawie każdy by chciał, sprawiedliwość... )
Ja z Tż gadałam o trójkątach i powiedziałam mu od razu, że ja sobie nie wyobrażam drugiej kobiety w łóżku i nawet niech nie próbuje mnie namawiać Ale drugiego faceta już sobie wyobrażam i nie pogardziłabym ... Dobrze nam razem we dwoje, na razie nie szukamy atrakcji ale wiem, że Tż by się zgodził na drugiego faceta
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 18:15   #400
Laughingman8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

U mnie od trojkata zaczela sie przygoda z sexem z innym facetem. Przyznam ze poziom napiecie i podniecenie niesamowicie na mnie wtedy zadzialal. Poszlo jakos "naturalnie", wakacyjna atmosfera, troche alko i stalo sie. Nie zaluje, jedne z lepszych sexow jakie przezylem.
Pozniej mialem klasyczna przygode prawie filmowa. Imprezowa "kolezanka" i sex u niej, niespodziewany powrot jej znajomej ktora sie dolaczyla. Za 3 razem ustawka, znajoma ktora chciala sprobowac sexu z 2 facetami i wybrala mnie i kumpla na przygode.
Laughingman8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:37   #401
monikal1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

A ja bym chciała sprobować w trójkę Nie mam doświadczenia ale, tak mi się wydaje, że chyba łatwiej było by 2 K+M na początek.
monikal1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 14:21   #402
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Jakbym byla singlen to bym sie chetnie dolaczyla do jakiejs znajomej parki ale ze jestem w zwiazku i to juz zaawansowanym to jakos odechciewa mi sie dzielic moim facetem


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 16:42   #403
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Jakbym byla singlen to bym sie chetnie dolaczyla do jakiejs znajomej parki ale ze jestem w zwiazku i to juz zaawansowanym to jakos odechciewa mi sie dzielic moim facetem
To czworokąt - dwie pary i każdy się musi podzielić, sprawiedliwie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 16:46   #404
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To czworokąt - dwie pary i każdy się musi podzielić, sprawiedliwie
To bym się zgodziła
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 00:13   #405
brzenczyszczykiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

To drugi tu wątek co mnie zaskoczyła kobieca natura.

To paniom powiem.
Nie kręci mnie.
2*K+ja, owszem estetyczne i jak byłbym dostatecznie młody i głupi, to pewnie bym nie miał nic na przeciw. Ale wtedy musiałbym jeszcze nie wiedzieć, że lepiej rżnąć 1*K, za to dobrze.

2*M+K, to mi się raz przytrafiło. No cuż.....
Ale to były wyjątkowe okoliczności przyrody + wino + ludzki altruizm, a wręcz podwójny altruizm.

Jednak bardzo sobie życzę, żeby moja EM takich zachcianek nie miała ... więc mnie to nie kręci.
brzenczyszczykiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 10:45   #406
Ilse_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 73
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

A ja mam wątpliwości i prosiłabym o opinię kogoś bardziej obytego.

Sama swojemu chłopakowi zaproponowałam drugą kobietę w łóżku, ale nie podchodził do tego zbyt entuzjastycznie, więc tylko od czasu do czasu, kiedy zbliżaliśmy się do tego tematu, rzucałam luźną sugestię i tyle z tego było. Przestałam, jak powiedział mi, jak on to odbiera - jakby on mi nie wystarczał, i jakbym nie miała oporów przed uprawianiem seksu z kimś innym, boi się że mogłabym się zaangażować emocjonalnie i go zostawić. Wyjaśniłam mu, że absolutnie tak nie jest, jest mi z nim bardzo dobrze, chciałabym spróbować, ale jeśli on nie ma na to ochoty to nic się nie stanie, jeśli tego nie zrobimy, ale absolutnie nie wiązałabym z tym żadnych emocji. Ciężko mi ująć to w słowa żeby nie wydawało się, że traktuję ludzi przedmiotowo, ale dla mnie trzecia kobieta byłaby po pierwsze DLA NAS, a nie dla mnie, bo chciałabym, żebyśmy obydwoje mieli jakieś ciekawe doświadczenie, a po drugie tu chodzi jedynie o zabawę i aspekt seksualny, żadne emocje w grę nie wchodzą...
No i ostatnio jakoś znowu zaczęliśmy ten temat i się zgodził . Przestraszyłam się trochę, że może robi to wyłącznie dla mnie, bo nie chcę, żeby coś się między nami popsuło, żeby źle się czuł w tej sytuacji... Rozmawialiśmy o tym, powiedział że wszystko będzie w porządku i sam ma na to ochotę. Jednak nie wiem, czy warto się w coś takiego pchać, boję się, że gdzieś w głowie mogą mu nadal siedzieć te obawy, lub że go to po prostu przerośnie i np. w trakcie poczuje się źle, zdradzony... Co myślicie?
Ilse_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 00:12   #407
Jamar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Ilse_ Pokaż wiadomość
A ja mam wątpliwości i prosiłabym o opinię kogoś bardziej obytego.

Sama swojemu chłopakowi zaproponowałam drugą kobietę w łóżku, ale nie podchodził do tego zbyt entuzjastycznie, więc tylko od czasu do czasu, kiedy zbliżaliśmy się do tego tematu, rzucałam luźną sugestię i tyle z tego było. Przestałam, jak powiedział mi, jak on to odbiera - jakby on mi nie wystarczał, i jakbym nie miała oporów przed uprawianiem seksu z kimś innym, boi się że mogłabym się zaangażować emocjonalnie i go zostawić. Wyjaśniłam mu, że absolutnie tak nie jest, jest mi z nim bardzo dobrze, chciałabym spróbować, ale jeśli on nie ma na to ochoty to nic się nie stanie, jeśli tego nie zrobimy, ale absolutnie nie wiązałabym z tym żadnych emocji. Ciężko mi ująć to w słowa żeby nie wydawało się, że traktuję ludzi przedmiotowo, ale dla mnie trzecia kobieta byłaby po pierwsze DLA NAS, a nie dla mnie, bo chciałabym, żebyśmy obydwoje mieli jakieś ciekawe doświadczenie, a po drugie tu chodzi jedynie o zabawę i aspekt seksualny, żadne emocje w grę nie wchodzą...
No i ostatnio jakoś znowu zaczęliśmy ten temat i się zgodził . Przestraszyłam się trochę, że może robi to wyłącznie dla mnie, bo nie chcę, żeby coś się między nami popsuło, żeby źle się czuł w tej sytuacji... Rozmawialiśmy o tym, powiedział że wszystko będzie w porządku i sam ma na to ochotę. Jednak nie wiem, czy warto się w coś takiego pchać, boję się, że gdzieś w głowie mogą mu nadal siedzieć te obawy, lub że go to po prostu przerośnie i np. w trakcie poczuje się źle, zdradzony... Co myślicie?
Mam identyczną sytuację. Właściwie mógłbym napisać słowo w słowo to co Ty. Moja TŻ tez chce spróbować, ale nic na siłę bo odczuwam to tak samo jak Twój facet. Twoje wątpliwości po tym że się zgodził rozumiem bo sam czasami myślę czy by się nie zgodzić ale przez głowę przechodzą mi wątpliwości takie jak napisałaś. Boję się że może to coś zmienić w naszym związku a tego nie chcę bo jest nam razem super, niedługo razem zamieszkamy, planujemy ślub. W sumie to nie wiem co chce Ci powiedzieć, może to że raczej nie mylisz się co do tego co Twój facet sobie myśli. Na Twoim miejscu spytalbym się czy zmienił zdanie tylko ze względu na Ciebie czy może sam chciałby tez spróbować. Z jednej strony taki trójkąt powinien być dla faceta spełnieniem marzeń, ale widocznie kiedy chodzi o tą jedyną to już nie jest takie proste. Bo jeśli miałbym okazję będąc singlem spróbować takiego trójkąta to bym się zgodził, ale teraz jakoś ciężko podjąć taką decyzję. Powiem tak: jeśli poza tą fantazją w łóżku jest Wam razem dobrze i niczego Wam nie brakuje to na razie wziąłbym na wstrzymanie.
Trochę chaotycznie, ale już przysypiam.


Wysłane z mojego ZTE Blade III Pro przy użyciu Tapatalka
Jamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 12:11   #408
zielonyosobnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Ja mam mały problem bo bardzo pragnę 2Kx1M (czyli mówię, że poszukuję kobiety razem ze swoim TŻ). Ale problem jest w tym, że nie mam absolutnie z kim. Gdzie szukać takich osób? Wszyscy których znam to albo tradycjonaliści, albo zajęci, albo za bardzo święci. A mój facet to już totalny odludek. Agencji towarzyskich się boimy no i nie wiem. Czy to moje uprzedzenia i moja głowa wyobraża sobie ludzi bardziej świętymi niż są czy już sama nie wiem. Jak zaproponować komuś trójkąt, by nie wyjść na debila i pośmiewisko? Gdzie szukać jak nie jestem zbytnio socjalną osobą? Bardzo nam na tym zależy. Liczę na odpowiedź od otwartych osób Buźka!

No i jak widzę, tutaj większość duszyczek zadowolona. Mogę dodać, że nasz duet jest bardzo perwersyjny. Lecz niestety bardzo introwertyczny i najgorzej jest podjąć nam ten pierwszy krok.

Cytat:
Napisane przez monikal1986 Pokaż wiadomość
A ja bym chciała sprobować w trójkę Nie mam doświadczenia ale, tak mi się wydaje, że chyba łatwiej było by 2 K+M na początek.
Tak nieśmiało spytam: skąd jesteś? Myślę, że trójka bez doświadczenia miałaby swój urok

Edytowane przez zielonyosobnik
Czas edycji: 2014-04-13 o 12:37
zielonyosobnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 15:12   #409
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Szukać można na portalach erotycznych ale z kobietami do trójkąta jest bardzo ciężko :P Ale da się, za to jakby ktoś faceta szukał to można selekcje przeprowadzać.

Mam znajomych gdzie koleżanka jest bi, ale taką mocną bi co była kiedyś po stronie less ale się nawróciła :P To oni podobno jak wychodzą do klubu to zdarza im się kogoś poderwać :P A wiem jak to u niej wygląda- otwartość w prezentowaniu tego że podobają Ci się kobiety ułatwia realizowanie fantazji.

U mnie w otoczeniu też sami święci, ale teraz już mam znajomych o podobnych "zainteresowaniach" poznanych na portalu- fajnie jak w końcu można z tym o kimś normalnie pogadać
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 15:21   #410
zielonyosobnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

ja nawet byłam kiedyś z kobietą, ale to nie moja bajka. Od zawsze fascynowały mnie penisy ;D Raczej powiem tyle, że trafiłam na niewłaściwą i w kobiecy związek to ja wchodzić nie chcę (seks to co innego niż zaangażowanie na wszystkich płaszczyznach. Na całe szczęście nauczyłam się je rozróżniać).
paula, na jakim portalu powiedz mi? Na tym tutaj? Powiem, że lurkuję to forum już od dawna i jednak wydaje mi się bardziej przyjazne niż zagrzybione portale erotyczne.
zielonyosobnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:17   #411
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Szukać można na portalach erotycznych ale z kobietami do trójkąta jest bardzo ciężko :P Ale da się, za to jakby ktoś faceta szukał to można selekcje przeprowadzać.
to przykre właśnie...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:25   #412
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
to przykre właśnie...
e tam, nie przejmuj się, będzie dobrze, znajdziesz..
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:38   #413
zielonyosobnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
e tam, nie przejmuj się, będzie dobrze, znajdziesz..
myślisz? Najgorzej jest zacząć. Znaczy tak: rozmawiałam jakiś czas temu z koleżanką z biseksualnego środowiska i powiedziała mi, że zna osobę która mogłaby się zgodzić. Niestety ta nie odpowiada na zwyczajne "hej, co słychać". Boję się, że takie odkładanie prowadzi donikąd.
zielonyosobnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 19:16   #414
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez zielonyosobnik Pokaż wiadomość
ja nawet byłam kiedyś z kobietą, ale to nie moja bajka. Od zawsze fascynowały mnie penisy ;D Raczej powiem tyle, że trafiłam na niewłaściwą i w kobiecy związek to ja wchodzić nie chcę (seks to co innego niż zaangażowanie na wszystkich płaszczyznach. Na całe szczęście nauczyłam się je rozróżniać).
paula, na jakim portalu powiedz mi? Na tym tutaj? Powiem, że lurkuję to forum już od dawna i jednak wydaje mi się bardziej przyjazne niż zagrzybione portale erotyczne.
Nie, nie tutaj. Jakoś wizaż kojarzy mi się z dyskusjami, poradami itp. ale oczywiście wszystko jest możliwe. Mówię o portalach erotycznych- bez reklamy Erod*** i Zb******. Trzeba mieć do tego dystans, ale ja mam bardzo fajne doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
to przykre właśnie...
Nawet nie wiesz jak nad tym ubolewam.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 10:26   #415
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

..mozna jeszcze isc do klubu dla swingersow i wyhaczyc druga pare gdzie ona jest bi a facet lubi sobie popatrzec... i masz 2k + m + publicznosc w postaci drugiego m... nie pytajcie skad wiem
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 13:57   #416
Krolmaciusdrugi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
2m+1k To normalne?

Kolega mi proponuję aby uprawiać seks my oboje +jakaś dziewczyna, czyli taki trójkącik, dziewczyna była by przypadkowa, byc może nawet wynajęta. Zastanawiam się czy to normalne aby on widzial mnie nago a ja jego i to podczas kopulacji i zapewne orgazmu, czy nie jest to troche gejowskie, i skad mogla sie wziac z jego strony taka propozycja? Jak sadzicie?
Krolmaciusdrugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:07   #417
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: 2m+1k To normalne?

Cytat:
Napisane przez Krolmaciusdrugi Pokaż wiadomość
Kolega mi proponuję aby uprawiać seks my oboje +jakaś dziewczyna, czyli taki trójkącik, dziewczyna była by przypadkowa, byc może nawet wynajęta. Zastanawiam się czy to normalne aby on widzial mnie nago a ja jego i to podczas kopulacji i zapewne orgazmu, czy nie jest to troche gejowskie, i skad mogla sie wziac z jego strony taka propozycja? Jak sadzicie?
To już zależy od preferencji ;D
Skąd mu się wzięło? Pewnie z pornografii, dwóch facetów obracających jedną laskę to zakrawa pod jakieś akcje w stylu gang bang (dwuosobowy ) i dominację, no bo jednak z dziewczyny 2 facetów robi coś na kształt "rożna" i nie wiem, może to jest w tym dla niego podniecające, czyli np. on ją penetruje od tyłu a ona w tym czasie robi Ci loda itd.

Niekoniecznie może chodzić o to, że leci na Ciebie, chociaż większość mężczyzn myśląc o 2m + k myśli, że to coś zdrożnego/gejowskiego, ma duże opory itd, ale już 1m+2k to super i rewelacja (a z punktu widzenia kobiety już niestety też może być "gejowskie" ;D)

Edytowane przez Littlejackie
Czas edycji: 2014-04-15 o 14:13
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:14   #418
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: 2m+1k To normalne?

"it's not gay if the balls don't touch"
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:18   #419
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: 2m+1k To normalne?

Przenoszę na Seks.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:22   #420
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: 2m+1k To normalne?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
"it's not gay if the balls don't touch"
Może też być "raz w d*pę to nie pedał"
Dziewczyna przykrywką
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 16:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.