Laserowa korekta wady wzroku - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 08:15   #511
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

maimeri, a w jakiej klinice przeprowadzili zabieg, jeśli mogę wiedzieć? Ja również biorę Yasmin, dobrze wiedzieć, że będę musiała odstawić. Przerzucę się pewnie na Novynette, bo już wcześniej korzystałam z tych pigułek. Powiem Ci, że przestraszyłaś mnie trochę. Większość osób z którymi rozmawiałam, zachwalała zabieg i życie bez okularów. Przebieg zabiegu zależny jest pewnie od kompetencji lekarzy. Ja właśnie słyszałam, że w tej klinice okolaser przeprowadzane są obszerne konsultacje przed zabiegiem. Mam zamiar wkrótce się na nie wybrać. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko w porządku. Zdrowiej!
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:08   #512
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

@hanna_f: wrocławskie Eye Laser Center.
Za 3 miesiące idę do kontroli, a ponieważ w ulotkach napisano, że wzrok może się stabilizować nawet do 6 tygodni, wciąż jestem dobrej myśli.
Irytuje mnie tylko ta sprawa z yasminem - nie można było powiedzieć mi przed zabiegiem, że powinnam zmienić pigułki? Akurat tydzień po zabiegu miałam wizytę u ginekologa, podczas której, jak zwykle, poprosiłam o recepty na 6 opakowań i od razu je wykupiłam :/

Hanna, życzę Ci powodzenia i świetnych efektów po zabiegu Życie bez ramek to jest to! 8) ->
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:52   #513
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

hanna_f, ja miałam zabieg w okolaserze. Na początku byłam zachwycona, Z -8,5D do 0, ale po 5 miesiącach wada w lewym oku mi się powiększyła i dostałam zamglenia rogówki.
Teraz, 7 miesięcy po zabiegu, mam w lewym oku ok. -1,5D, w prawym, -0,25D. Planuję dokorektę. Plus w prawym oku pojawiła mi się dziwna przypadłość tj widzę niewyraźnie z bliska! Nie jest to wada, tylko po prostu efekt pozabiegowy. Mam nadzieję że dokorekta mi to cofnie, bo nie chce widzieć tak do końca życia.
Co do samej kliniki: niby wszystko ok, ale straszny młyn, trzeba samemu o wszystko pytać, a najlepiej robić sobie listy z pytaniami etc.
Jestem trochę zła na to, ile kosztują wizyty dla osób po zbiegu. 120zł to bardzo dużo! Już tyle kasy tam przepuściłam przez te komplikacje pozabiegowe, że głowa mała...
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:57   #514
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dodam jeszcze, że po zabiegu LASIK po 40stym roku życia konieczne będzie noszenie okularów do bliży, ponieważ oczy tracą zdolność akomodacji (tzw. starczowzroczność). Tego dowiedziałam się poniekąd "przy okazji", jako ostatniej rzeczy po ustaleniu już daty zabiegu...
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 09:47   #515
natalia_wo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 87
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że trochę mnie pocieszyłaś Ja też mam dużą wadę, ale jest ona stała. Mam już dość noszenia okularów, dlatego chciałabym poddać się takiemu zabiegowi. Bardzo chętnie się dowiem u którego doktora była Twoja siostra! Dzięki!
Mojej siostrze zabieg wykonywała pani doktor Justyna Izdebska. Podobno bardzo sympatyczna kobiecina. Sis nie miała większych kompilakacji po zabiegu, więc może to zależy od człowieka. W każdym razie, zdrowia życzę
natalia_wo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 10:51   #516
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

maimeri, dzięki! właśnie nie mogę się doczekać życia bez okularów. mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i wracasz do zdrowia.

tenebris,lista z pytaniami - ok, zapamiętam! Drogo, ale sądzę, że się opłaca. A Ty u jakiego lekarza byłaś?

natalia_wo, dzwoniłam do kliniki i doktor Izdebska wyjeżdża na jakiś zjazd do Wiednia, tak zrozumiałam :< ale nie ma co czekać, trzeba iść na konsultacje! Trochę się denerwuję, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam dziewczyny
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:03   #517
natalia_wo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 87
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hanna_f, już po konsultacji? W końcu u jakiego lekarza byłaś? Zakwalifikowałaś się? Coś mało wieści od Ciebie ostatnio hheh
natalia_wo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 19:38   #518
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Jestem trochę zła na to, ile kosztują wizyty dla osób po zbiegu. 120zł to bardzo dużo! Już tyle kasy tam przepuściłam przez te komplikacje pozabiegowe, że głowa mała...
Cześć,
ceny samych zabiegów wysokie, ale to przecież nie krawcowa czy fryzjer. Zresztą u krawcowej też czasem trzeba poprawki zrobić. A fryzjer też liczy za kolejne wizyty.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:31   #519
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

orientujecie sie ile teraz kosztuje korekcja z minus 4?? Za tydzien mam wizyte kwalifikującą
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:40   #520
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
orientujecie sie ile teraz kosztuje korekcja z minus 4?? Za tydzien mam wizyte kwalifikującą
Cena nie zależy od wady, ale od metody "naprawiania"
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 22:19   #521
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

ale chodzi mi o zabieg metoda lasik i tak mniej wiecej ile Wy placil.yscie
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 08:40   #522
natalia_wo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 87
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
ale chodzi mi o zabieg metoda lasik i tak mniej wiecej ile Wy placil.yscie
Tak jak pisałam wyżej, Sis miała robionę operację ponad rok temu i płaciła wtedy około dwóch tysiaków za oczko (robiła przy grzybowskiej w w-wie) Wydaję mi się, że ceny mogą się nieznacznie różnić w zależności od kliniki. A Ty AdelajdaG jesteś już po konsultacji? czy dopiero zamierzasz isc?

EDIT: przepraszam, nie doczytałam wcześniejszego postu

Edytowane przez natalia_wo
Czas edycji: 2011-09-29 o 08:44
natalia_wo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:42   #523
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
ale chodzi mi o zabieg metoda lasik i tak mniej wiecej ile Wy placil.yscie
TU masz cennik Lexummedica. Chociaż widzę, że troszeczkę zmienili ceny. Ja w styczniu płaciłam 4300 za LASIK obojga oczu + 150 zł badania wstępne + 50 zł badanie tydzień po zabieg. Do tego dochodzą krople (antybiotyk, steryd i nawilżające) kolejne 120 zł. Teraz kupuję trzy buteleczki kropli nawilżających i mam na miesiąc, czasem krócej.
Tak więc do samej ceny zabiegu należy doliczyć koszty badań przed i po nim + koszty kropli
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 00:39   #524
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

W Laserze od 2400 za oko...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 10:20   #525
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez natalia_wo Pokaż wiadomość
Hanna_f, już po konsultacji? W końcu u jakiego lekarza byłaś? Zakwalifikowałaś się? Coś mało wieści od Ciebie ostatnio hheh
Ehh jestem już po konsultacji i przez moje niedoczytanie zrobiłam z siebie głupka nie zakwalifikowałam się, bo jestem cukrzykiem. W sumie wcześniej bałam się zabiegu, a teraz oczywiście mi żal. Byłam u pani Archackiej, doktor była taka sympatyczna, że od razu człowiek czuje się lepiej. No cóż, taki już mój los. Za to pani doktor zaproponowała mi różne rodzaje soczewek i pewnie skorzystam z jej rady.
Pozdrawiam.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:39   #526
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
przez moje niedoczytanie zrobiłam z siebie głupka
Nie dziwota - pewnie po to chciałaś naprawiać oczęta, żeby dobrze czytać...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 18:14   #527
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja dzis przeszlam kwalifikacje, po jutrze operacja w Bydgoszczy w klinice dr Kałurznego. Mam miec usuniętą wadę do zera, jednak ostrość będę mieć 6/ 10 ehhh zobaczymy, może nie będzie tak źle... Koszt to 2200 zł
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 14:11   #528
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
po jutrze operacja... zobaczymy, może nie będzie tak źle...
No właśnie, na pewno zobaczymy!
Trzymam kciuki!
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 07:39   #529
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

juz po krzyku caly zabieg trwa 20 sekund tylko przygotowania troche dluzej, bylam w klinice ok 3 godzin dostalam mase kropli w tym z surowicy wlasnej, czyli wczesniej pobrano mi krew, potem na drugi dzien kontrola, juz widzialam jak bez okularow szok!!!!!! Teraz kontrola za tydzien potem za miesiac, caly zabieg kosztowal mnie 2200 za jedno oko bo tylko jedno mam chore. kwalifikacja 250 a krople ok 150 razem z przeciwbolowymi ktorych jednak nie biore bo narazie nic nie boli, nosze okulary sloneczne nawet w domu bo razi strasznie wszystko ;/ Pozdrawiam i nie bojcie sie ))
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 08:58   #530
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

AdelajdaG, cieszę się, że zabieg Ci się udał, mam nadzieję, że rekonwalescencja przebiegnie szybko i prawidłowo Tak w ogóle, to strasznie zazdroszczę, że mogłaś się poddać takiemu zabiegowi i, że już to masz za sobą! A jaki doktor wykonywał Ci zabieg?
Pozdrawiam!
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 08:52   #531
szatynka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
AdelajdaG, cieszę się, że zabieg Ci się udał, mam nadzieję, że rekonwalescencja przebiegnie szybko i prawidłowo Tak w ogóle, to strasznie zazdroszczę, że mogłaś się poddać takiemu zabiegowi i, że już to masz za sobą! A jaki doktor wykonywał Ci zabieg?
Pozdrawiam!
Cześć powiedz mi jaką miałaś wade i czy nosiłas soczewki jak tak to jak długo.Czy soczewki po dłuższym noszenu cos dzieje sie z oczami .
szatynka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 17:10   #532
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

JA MIALAM ASTYGMATYZM -4 COS TAKIEGO ... Nie nosilam soczeqwek bo nie moglam, bylam w klinice dr Kaluznego w Bydgoszczy zabieg robila babka nie wiem jak sie nazywa
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:46   #533
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

A mówi się, że zabiegi wykonywane przez "babki" są nielegalne...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 19:03   #534
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam wszystkich serdecznie Okulary nosze od 19 lat, teraz mam 21 i z tego co wiem juz mogla bym wykonac laserowa korekte wzroku. Dwa miesiace temu zakupiłam soczewki które wyniosły mnie spororą kwote i okazało się ze jednak nie moge ich nosic. Mam pytanie do osob ktore robiły, planuja lub orietuja sie czy gdzies w Warszawie, Białystoku lub Olsztynie wykonuje sie taki zabieg? I jaka jest mniej wiecej cena?
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:25   #535
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Olivka200, ja byłam na konsultacji w warszawskiej klinice Okolaser. Nie zakwalifikowałam się, ale klinika wydała mi się jak najbardziej w porządku. Kwota za jedno oko oscyluje w okolicy 2,5 tysięcy. Polecam przeczytać wszystkie przeciwwskazania do zabiegu, żeby nie zrobić z siebie głupka, tak jak ja Poza tym, przejrzyj ten temat. Na poprzednich stronach wypowiadały się dziewczyny, które są już po zabiegu.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:31   #536
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Olivka200, ja byłam na konsultacji w warszawskiej klinice Okolaser. Nie zakwalifikowałam się, ale klinika wydała mi się jak najbardziej w porządku. Kwota za jedno oko oscyluje w okolicy 2,5 tysięcy. Polecam przeczytać wszystkie przeciwwskazania do zabiegu, żeby nie zrobić z siebie głupka, tak jak ja Poza tym, przejrzyj ten temat. Na poprzednich stronach wypowiadały się dziewczyny, które są już po zabiegu.

A na czym polegaja te badania kwalifikacyjne? Troche przeczytalam poprzednich stron i z tego co sie dowiedzialam to zabieg trwa 10 sekund, bardzo zachecajace rozwiazanie ale z drugiej strony boje sie zeby nic mi sie nie stalo po zabiegu. Mam tak od czasu tych soczewek lekarz stwierdzil ze jestem jego 3 przypadkiem na jego 20 lat pracy. A za te badania duzo się płaci?
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 10:16   #537
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
A na czym polegaja te badania kwalifikacyjne? Troche przeczytalam poprzednich stron i z tego co sie dowiedzialam to zabieg trwa 10 sekund, bardzo zachecajace rozwiazanie ale z drugiej strony boje sie zeby nic mi sie nie stalo po zabiegu. Mam tak od czasu tych soczewek lekarz stwierdzil ze jestem jego 3 przypadkiem na jego 20 lat pracy. A za te badania duzo się płaci?
Tak, zabieg jest bardzo szybki i, z tego co słyszałam, bezbolesny. Co do badań to jest ich sporo, m.in. jakaś topografia , mierzenie długości gałki ocznej no i oczywiście sprawdzanie ostrości wzroku. Brzmią trochę przerażająco, ale nie są takie złe A koszta badań oscylują w okolicach 250 zł. A jaką masz wadę?
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 11:36   #538
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Tak, zabieg jest bardzo szybki i, z tego co słyszałam, bezbolesny. Co do badań to jest ich sporo, m.in. jakaś topografia , mierzenie długości gałki ocznej no i oczywiście sprawdzanie ostrości wzroku. Brzmią trochę przerażająco, ale nie są takie złe A koszta badań oscylują w okolicach 250 zł. A jaką masz wadę?
Prawe oko mam -2.5 a lewe oko -4 mam astygmatyzm i w lewym oku mam cos z rogowka ale nie wiem dokładnie co, mysle ze dzieki temu zabiegowi mogla bym widziec normalnie nie zostala by mi wada bo dosc juz mam tych okularow.
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:03   #539
Tomko10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Prawe oko mam -2.5 a lewe oko -4 mam astygmatyzm i w lewym oku mam cos z rogowka ale nie wiem dokładnie co, mysle ze dzieki temu zabiegowi mogla bym widziec normalnie nie zostala by mi wada bo dosc juz mam tych okularow.
Dość niewielka wada w porównaniu z moimi -8,5 i -7 plus astygmatyzm. Jeśli masz dostatecznie grubą rogówkę, to pewnie nie będzie problemu. Astygmatyzm "likwidowany" jest podczas zabiegu automatycznie. Oczywiście zawsze może coś pozostać, ale raczej nie będziesz używała okularów.

Zawsze najlepiej udać się na konsultację i nie liczyć pieniędzy. W końcu chodzi o nasze bezcenne oczy.
Tomko10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 09:06   #540
szatynka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Tomko10 Pokaż wiadomość
Dość niewielka wada w porównaniu z moimi -8,5 i -7 plus astygmatyzm. Jeśli masz dostatecznie grubą rogówkę, to pewnie nie będzie problemu. Astygmatyzm "likwidowany" jest podczas zabiegu automatycznie. Oczywiście zawsze może coś pozostać, ale raczej nie będziesz używała okularów.

Zawsze najlepiej udać się na konsultację i nie liczyć pieniędzy. W końcu chodzi o nasze bezcenne oczy.
A co po wyleczeniu oczu ? Może ktoś wie co będzie za kilka lat czy nie ma nawrotów a może koniec okularów do końca życia .Ja noszę soczewki i mam jaz ich dość okularów nie potrafię nosić przeszkadzają mi,wadę mam -1 niby mała wada ale okulary są potrzebne bo z daleka rozmazany jest obraz.Zastanawiam sie nad operacją we Francji ,ale ciągle jest strach ze mogę stracić wzrok całkowicie przy zabiegu lub zostanie pogorszony.
szatynka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.