Laserowa korekta wady wzroku - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 22:30   #601
Tomko10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Antonina74 Pokaż wiadomość
Kurcze, Żyleta,
nie czytaj tyle przed zabiegiem - szkoda oczu...

(taki żart)
Hehe, dobry żart! Na szczęście po zabiegu wada nie spada... No chyba ze nie wiadomo jak ekstremalnie męczy się te oczy.
Tomko10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:46   #602
kropkabordo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 82
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dla mnie to jest niesamowite jak ludzie zupełnie nie zwracają uwagi na zdrowie, póki nie boli to wszystko jest ok i nawet do lekarza nie pójdą. Ja niestety do nich należę . Pamiętam, że jeszcze w liceum miałam wadę na poziomie -0,5, -0,75. Kilka lat później, przy badaniach na prawo jazdy wada była już większa. A teraz czuję, że jest co raz gorzej. Przez jakiś czas było bez zmian, ale teraz już ją odczuwam. Muszę się wybrać do okulisty. Z tego co czytałam to czy taką pogłębiającą się wadę można operować laserowo? A jeżeli musi być stabilna (cokolwiek to znaczy?!) według czego się to ocenia?
kropkabordo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:15   #603
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Wada stała to taka co się nie zmienia od roku.. także biegnij do lekarza i to sprawdź Przed badaniami kwalifikacyjnymi często chodziłam na badania okresowe więc ja wiedziałam ze wada się nie pogłębia. Zapytam jak to było u znajomej która też robiła zabieg i dam Ci znać .
A chodzisz w okularach? wiesz, nawet jeśli nie, ale jeśli czujesz ze jest coraz gorzej to do okulisty musisz pójść jak najszybciej.
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:14   #604
aggggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hej. Póki co mam 18 lat jedno oko nie bierze udziału w patrzeniu, a drugie to wada coś około -4 i astygmatyzm. Wiem że szkła mam -4,25 i cylindry -2 ale nie wiem czy to sie dobiera takie same jak wada czy słabsze Tak więc z moim wzrokiem bardzo uważam aczkolwiek i tak szczęście, że widzę (jestem wcześniakiem). Myślę nad laserową korekcją i właśnie mieszkam w Bydgoszczy, tak więc myślę o klnice Oftalimika. I tu mam pytanie do żylety, byłaś na konsultacji w Bydgoszczy czy w jednym z ich punktów, które są podane na stronie tj. Włocławek lub Szczecinek?
Wiem, że musze mieć skończone 21 lat tak więc czekam i zbieram kasę ale martwi mnie czy przepuszczą mnie z moją siatkówką oka gdyż jako dziecko miałam laserowaną i są blizny...
aggggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:58   #605
kropkabordo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 82
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

@Monnisiella, będę wdzięczna za sprawdzenie bo w tej chwili jestem już nastawiona na to, żeby w końcu coś z tym zrobić. W okularach nie chodzę , więc może jakbym chodziła to ta wada by się ustabilizowała? A tak w ogóle to od czego się zaczyna taką drogę do zabiegu? Wizyta kwalifikacyjna? A jakie się wtedy badania robi? To pewnie kosztuje?
kropkabordo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 23:06   #606
Tomko10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez aggggie Pokaż wiadomość
Hej. Póki co mam 18 lat jedno oko nie bierze udziału w patrzeniu, a drugie to wada coś około -4 i astygmatyzm. Wiem że szkła mam -4,25 i cylindry -2 ale nie wiem czy to sie dobiera takie same jak wada czy słabsze Tak więc z moim wzrokiem bardzo uważam aczkolwiek i tak szczęście, że widzę (jestem wcześniakiem). Myślę nad laserową korekcją i właśnie mieszkam w Bydgoszczy, tak więc myślę o klnice Oftalimika. I tu mam pytanie do żylety, byłaś na konsultacji w Bydgoszczy czy w jednym z ich punktów, które są podane na stronie tj. Włocławek lub Szczecinek?
Wiem, że musze mieć skończone 21 lat tak więc czekam i zbieram kasę ale martwi mnie czy przepuszczą mnie z moją siatkówką oka gdyż jako dziecko miałam laserowaną i są blizny...
Żaden poważny lekarz nie zrobi Ci zabiegu laserowego w wieku 18 lat. 21 lat to najniższa granica, a i nie zawsze jest zalecana. Czasem nawet po przekroczeniu wieku 21 lat się czeka. Także jeśli lekarz będzie zapewniał, że możesz mieć np. LASIK, to znaczy, że nie zależy mu na Twoim zdrowiu.
Tomko10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:10   #607
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

aggggie, to jako dziecko miałaś już zabieg laserem? w jakim celu? i gdzie?
kropkabordo, możliwe, że tak. Na pewno wada może się pogłębiać jeśli się jej nie leczy.
Jeśli chodzi o koszty to każda klinika ma różnie. Ja w Warszawie płaciłam 250zł. za kwalifikacyjne. Badają czy w ogóle nadajesz się do korekcji, jaką grubość ma rogówka, jak z ostrością widzenia, sprawdzają siatkówkę, sporo tego. W czasie badania wpuszczają Ci krople rozszerzające źrenicę, dlatego polecają zabrać ze sobą okulary przeciwsłoneczne
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 09:32   #608
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja wczoraj mialam laserowa korekte oczu w prywatnej klinice dunya goz w turcji w stambule bo teraz tu mieszkam i jak najbardziej polecam to miejsce jesli ktos by chcial tu prxyjechac lub tu ma blisko ) polecil mi to znajomy lekarz mojego meza i lecza sie tu ludzie z calej europy a nawet przyjezdzaja z ameryki
Moja wada byla -2,75 i -1,25 plus astygmatyzm w obu nie pamietac cos okolo -2 i -1
Bardzo sie balam szczegolnie po przeczytaniu komentarzy w interne ale tam lekarze mowili ze nic nie czuc i to prawda!! Czulam jedynie cisnienie podczas zabiegu laderem, jakby mi cos lekko naciskalo
Wszystko trwalo okolo minute jedno potem poszlam na obejrzenie oczu i na 2 etap czyszczenie czy cos w tym stylu
Wieczorem oczy mi lzawily kilka godzin i nie moglam ich otworzyc w swietle ale w ciemnosci bylo dobrze, a po godzinie od zabiegu
Zaczely piec ale wspscilam krople i minelo po 10 min

Dzis po kontroli wszystko ok lekko sucho mam ale nie nam zadnego dyskomfortu i na jwdno widze super na drugie lekko za mgla ale
To ma minac za tydziien lub kilka tyg wiec narazie czekam uwazam na nie i wpuszczam krople,
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 10:59   #609
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Talking Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez aggggie Pokaż wiadomość
Hej. Póki co mam 18 lat jedno oko nie bierze udziału w patrzeniu, a drugie to wada coś około -4 i astygmatyzm. Wiem że szkła mam -4,25 i cylindry -2 ale nie wiem czy to sie dobiera takie same jak wada czy słabsze Tak więc z moim wzrokiem bardzo uważam aczkolwiek i tak szczęście, że widzę (jestem wcześniakiem). Myślę nad laserową korekcją i właśnie mieszkam w Bydgoszczy, tak więc myślę o klnice Oftalimika. I tu mam pytanie do żylety, byłaś na konsultacji w Bydgoszczy czy w jednym z ich punktów, które są podane na stronie tj. Włocławek lub Szczecinek?
Wiem, że musze mieć skończone 21 lat tak więc czekam i zbieram kasę ale martwi mnie czy przepuszczą mnie z moją siatkówką oka gdyż jako dziecko miałam laserowaną i są blizny...
Witam!
Ja miałam konsultacje w klinice w Bydgoszczy ponieważ jestem ze śląska więc miałam najbliżej, klinika bardzo ładna i lekarze bardzo mili, szybko zostałam obsłużona. Ja jak do tej pory polecam ta klinikę, zobaczymy jak będzie 16 lutego po zabiegu
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 18:20   #610
aggggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

[QUOTE=Monnisiella;3215174 0]aggggie, to jako dziecko miałaś już zabieg laserem? w jakim celu? i gdzie?


Jako dziecko miałam tylko to było inna laserowanie, polega to na tym co krioterapia tylko laserem w celu zabezpieczenia siatkówki oka aby się nie odkleiła gdyż do tego przyczynia się renitopatia, w szpitalu na oddziale okulistycznym.

Tomko010 napisałam, że wiem iż muszę czekać. Tylko dla mnie to jedyna opcja aby na starość jakoś przyzwoicie widzieć chociaż mam nadzieję, że będzie dobrze.

Żyleta to fajnie wiedzieć, że mam klinikę w swoim mieście, życzę powodzenia i trzymam kciuki.

(W zeszłym roku przeszłam małe załamanie nagle pogorszył mi się wzrok o około cały jeden dioptr a nawet ciut więcej, a lekarze nie wiedzieli od czego, co wizytę miałam gorszy wzrok a zaczęło się od stanu zapalnego.. To na prawdę było straszne nie chciałabym po raz kolejny przechodzić przez taki stres...)
aggggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 22:12   #611
Tomko10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

[QUOTE=aggggie;32218324]
Cytat:
Napisane przez Monnisiella Pokaż wiadomość


(W zeszłym roku przeszłam małe załamanie nagle pogorszył mi się wzrok o około cały jeden dioptr a nawet ciut więcej, a lekarze nie wiedzieli od czego, co wizytę miałam gorszy wzrok a zaczęło się od stanu zapalnego.. To na prawdę było straszne nie chciałabym po raz kolejny przechodzić przez taki stres...)
Mi wzrok się pogarszał co 3 miesiące od wieku około 7 lat do 16. Co 3 miesiące, bo wiem taki był odstęp między wizytami u okulisty. Wyobraź sobie, co wtedy przeżywała moja matka, bo ja raczej miałem uczucia wstydu i żalu do samego siebie. A przecież nic nie mogłem z tym zrobić. Ale w końcu się udało i widzę.
Tomko10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 13:37   #612
qwerty2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:45
qwerty2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:39   #613
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam!
Ja już po Laserowej korekcji, którą miałam w czwartek 16 lutego. Czuje się super wzrok z dnia na dzień jest coraz lepszy, dziś już widzę naprawdę dobrze ( w TV widzę wszystkie literki na dworze wszystko prawie odczytam) po mimo tego że widzę jeszcze przez lekką mgłę. Po zabiegu poszłam praktycznie od razu spać jak tylko mnie wypuścili z kliniki wiec nawet nie zdążyłam poczuć dobrze bólu bo jak się obudziłam wieczorem to było już po wszystkim, fakt nie widziałam zbyt dobrze ale nic nie bolało, tylko ręcznik musiałam sobie położyć pod głowę jak spałam bo strasznie łzawiły mi oczy. Ale było ok. W piątek jadę na zdjęcie soczewek opatrunkowych i wtedy będę więcej wiedziała.
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 17:33   #614
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja praktycznie juz na drugi dziensuper widzialam ale 3 pierwsze dni ciezko mi bylo ogladac telewizje szczegolnie wieczorem
Na kontroli 2 dnia po zabiegu mialam oko lew:e 0.00 prawe: - 1,25 i widzialam roznice miedzy kednym a drugim okiem
tydzien po zabiegu mialam juz na kontroli lewe -0,25 prawe -0,25 tak wiec na oba widze tak samo choc i to moze sie jeszcze zmienic chyba dopiero za pol roku sie unormuje
Czuje sie rewelacyjnie bez okularow raz tylko ma poczatku chcialam je zdjac wieczorem choc ich juz wcale nie mialam )) wvokularach baaaardzo nie komfortowo a teraz super tylko nie moge sie doczekac jak zrobie makijaz niby moge za 2 dni ale wole jeszcze tydzien sie wstrzymac ))
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:11   #615
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

wpadłam tylko powiedzieć, że w maju miną 4 lata od mojego zabiegu LASIK a z moimi oczkami wszystko super
nie ma efektu halo, wada wzroku nie wróciła i pamiętam o niej chyba tylko dlatego że mam subskrypcje wizażowego wątku...
może juz kiedyś tutaj to pisałam ale dla mnie ten zabieg, to były najlepiej wydane pieniadze w moim życiu
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:28   #616
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
Ja praktycznie juz na drugi dziensuper widzialam ale 3 pierwsze dni ciezko mi bylo ogladac telewizje szczegolnie wieczorem
Na kontroli 2 dnia po zabiegu mialam oko lew:e 0.00 prawe: - 1,25 i widzialam roznice miedzy kednym a drugim okiem
tydzien po zabiegu mialam juz na kontroli lewe -0,25 prawe -0,25 tak wiec na oba widze tak samo choc i to moze sie jeszcze zmienic chyba dopiero za pol roku sie unormuje
Czuje sie rewelacyjnie bez okularow raz tylko ma poczatku chcialam je zdjac wieczorem choc ich juz wcale nie mialam )) wvokularach baaaardzo nie komfortowo a teraz super tylko nie moge sie doczekac jak zrobie makijaz niby moge za 2 dni ale wole jeszcze tydzien sie wstrzymac ))
Ja przez pierwsze 3 dni to wogule telewizji nie oglądałam bałam się że coś się uszkodzi. Ja mam w piątek następna kontrole i mam nadzieje ze też będzie ok Tez miałam odruch ściągania okularów . I też czekam na makijaż. Trzymam za nas kciuki Pozdrawiam!
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:03   #617
izzku
Raczkowanie
 
Avatar izzku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Chrznaów
Wiadomości: 51
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Czeeść.
Mam za sobą 5 lat chodzenia w okularach, chwile wielkiego wstydu, kiedy z racji swojej wady byłam wyśmiewana non-stop, 5 lat chodzenia w soczewkach, by pozbyć się wyśmiewania, i teraz znów wracam do okularów, tyle że na zmianę z soczewkami.
Czekam, jeszcze tylko 5 lat, i oddaję się w `ręce` lasera, aby zminimializować wadę maksymalnie.
__________________
- zapuszczam włosy!
- uczę się!

Kocham Cię! <3
izzku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:28   #618
Tomko10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Taka ogólne rada dla wszystkich po zabiegu laserowym (obojętnie jakiego typu). Nawet jeśli już po jakimś czasie nie będziecie czuć suchości w oczach, wpuszczajcie sobie co jakiś czas krople nawilżające, zwłaszcza pod koniec dni po całym dniu przed komputerem. Wasze oczy będą Wam wdzięczne. Oczy ogólnie lubią być nawilżone i odpoczywają po kroplach.
Tomko10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:57   #619
Zyleta1986
Raczkowanie
 
Avatar Zyleta1986
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Tomko10 Pokaż wiadomość
Taka ogólne rada dla wszystkich po zabiegu laserowym (obojętnie jakiego typu). Nawet jeśli już po jakimś czasie nie będziecie czuć suchości w oczach, wpuszczajcie sobie co jakiś czas krople nawilżające, zwłaszcza pod koniec dni po całym dniu przed komputerem. Wasze oczy będą Wam wdzięczne. Oczy ogólnie lubią być nawilżone i odpoczywają po kroplach.
Dziękuje za rade na pewno skorzystam
Zyleta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 12:36   #620
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

A u mnie jak zwykle przeszkody. Jak się zdecydowałam na warszawski Laser i panią docent Liberek, to się akurat pani docent rozchorowała. Więc do końca marca mam czas na przekonanie siebie, że dobrze robię. Ale może przed świętami zdążę z zabiegiem, to mnie przedwielkanocny rozgardiasz ominie, bo będę na zwolnieniu!!!!
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:21   #621
kropkabordo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 82
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Czytałam o niej same dobre opinie, muszę się w końcu wybrać. . . bo nie wiem co z tą moją wadą. Stabilna, nie stabilna . . .
kropkabordo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 22:23   #622
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Na zdrowy rozsądek to można stwierdzić, czy wada jest stabilna obserwując ją w jakimś przedziale czasowym. Więc jedna wizyta może Ci takiej odpowiedzi nie dać, chyba że masz swoje wyniki z poprzednich badań u okulisty.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 20:41   #623
kropkabordo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 82
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Antonina74 Pokaż wiadomość
Na zdrowy rozsądek to można stwierdzić, czy wada jest stabilna obserwując ją w jakimś przedziale czasowym. Więc jedna wizyta może Ci takiej odpowiedzi nie dać, chyba że masz swoje wyniki z poprzednich badań u okulisty.
No to ładnie wyników żadnych nie mam. Badanie, to najprostsze, miałam robione przy prawku, ale wiecie jakie one są wiarygodne . . . zapisałam się na przyszły tydzień, ale w tej sytuacji to ciekawe co dalej. Ktoś był w podobnej sytuacji? Skończy się na tym, że przez rok będę obserwowała czy mi się wada nie pogłębia?
kropkabordo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 22:53   #624
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Trzeba - niestety - uważnie czytać (co przy wadzie wzroku może byc problemem): na stronie Okolaser jest wyraźnie napisane: ukończone 20 lat
dobry stan zdrowia, nie zmieniająca się od roku wada wzroku...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 12:49   #625
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja rok po zabiegu (4.01.2011) mam z wady OP -12,5D oraz OL -6,5 mam OP-2,5D, a OL 0. Pod koniec maja rodzę i mam zaświadczenie z kliniki o przeciwwskazaniu do porodu siłami natury ze względu na lekkie zmiany zwyrodnieniowe na siatkówce (które to może mieć każda krótkowzroczna osoba, ale nie musi). Wada w ciąży mi się nie pogłębiła, żadne inne zmiany też nie nastąpiły, jedynie oczy bardziej schną.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:46   #626
dudix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam, mam 25 lat OP -5 OL -8, również zastanawiam się nad operacją wzroku... Antonina74 masz może jakieś namiary na warszawski Laser i panią docent Liberek?

Pozdrawiam -
- dudix@vp.pl
dudix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:20   #627
bacca
Przyczajenie
 
Avatar bacca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cześć,

1 lipca 2011 r miałam laserową korekcje metodą epi lasik, a wadę miałam dużą bo po -7 na oboje oczu i -1 cylinder. Obecnie widzę dobrze bez okularów, jestem bardzo zadowolona choć cały czas mam obawy, że wada ruszy i znowu będę musiala nosić okulary. Zabieg miałam wykonywany w kaliskim ośrdoku okulistycznym, OKULUS przez panią doktor Ewę Pelczar, która jest naprawdę świetnym specjalistą, polecam każdemu, ja akurat nie miałam komplikacji ale to może być różnie. Fakt, że długo dochodziłam do siebie no i oczy mi sie szybko męczą, z bliska widzę trochę gorzej, ale w porównaniu do tego co było jeszcze rok temu, kedy żyłam w świecie okularników to jest REWELACYJNIE. A tak w ogóle to ja uwielbiałam nosić okulary, ale wadę miałam zbyt uciążliwą, dlatego się zdecydowałam. Jakby był ktoś zainteresowany namiarami albo czymkolwiek innym to proszę pytać.
bacca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 23:19   #628
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dudix,
mam namiary.
Wchodzimy na stronę kliniki okolaserkropkacompl, wybieramy formularz zgłoszeniowy albo dzwonimy telefonem Pani Docent raczej do telefonu nie podejdzie, ale można się umawiać na wizyty

Edytowane przez Antonina74
Czas edycji: 2012-03-20 o 23:21
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:32   #629
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja rok po zabiegu (4.01.2011) mam z wady OP -12,5D oraz OL -6,5 mam OP-2,5D, a OL 0. Pod koniec maja rodzę i mam zaświadczenie z kliniki o przeciwwskazaniu do porodu siłami natury ze względu na lekkie zmiany zwyrodnieniowe na siatkówce (które to może mieć każda krótkowzroczna osoba, ale nie musi). Wada w ciąży mi się nie pogłębiła, żadne inne zmiany też nie nastąpiły, jedynie oczy bardziej schną.
jeśli mogę zadać pytanie to czy możesz nosić na to jedno oko soczewkę, czy po zabiegu masz jakieś przeciwskazania?
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...


Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 06:33   #630
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

A polecacie taka operacje jesli sie pracuje 8 h codziennie przed komputerem? Wiecie moze jak szybko po operacji mozna wrocic do pracy?
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.