Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-06, 09:53   #181
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

popieram ... ja tez juz kupe kasy stracilam na "cudowne" tabletki :/
heh efekty rzecz jasna marne - czyli albo wcale albo jeszcze gorzej waga Up dlatego juz teraz wiem, ze nie mozna polegac tylko na tkich srodkach ... heh
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 13:27   #182
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez izzie_lady Pokaż wiadomość
Skutecznymy środkami na odchudzanie jest THermal pro, Scorch, Stack II z efedryną, TIGHT. DO tego trening HIIT na czczo przed śniadaniem albo aerobik. Najlepszą dietą będzie dieta TKD polega ona na jedzeniu białka i tłuszczu,a węglowodany obcina sie do 30 gram dziennie.

Twoja wypowiedź zawiera niestety mnóstwo rażących błędów, które mogą wyrządzić krzywdę osobą nieznającym się na dietetyce i fitness, dlatego muszę je sprostować:
-hiitu nigdy nie robimy na czczo, bo pali się wtedy mięśnie
-a TKD to jest o wiele bardziej skomplikowana dieta ketogeniczna z ładowaniami i okołotreningowymi i należy na niej trenować siłowo, a 30g ww na ditach ketogenicznych już się dawno nie stosuje, bo teraz za minimum przyjmuje sie 50g ww
- a różnica pomiędzy hittem a aerobikiem i jego wpływem na EPOC jest ogromna
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2006-10-06 o 13:44 Powód: zapomniałam napisać o hiit
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 09:57   #183
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez izzie_lady Pokaż wiadomość
Skutecznymy środkami na odchudzanie jest THermal pro, Scorch, Stack II z efedryną, TIGHT. DO tego trening HIIT na czczo przed śniadaniem albo aerobik. Najlepszą dietą będzie dieta TKD polega ona na jedzeniu białka i tłuszczu,a węglowodany obcina sie do 30 gram dziennie.

Prosze mnie uświadomić ( chyba ciemna jestem) co jest ten trening HIIT?
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 19:22   #184
jwit
Raczkowanie
 
Avatar jwit
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 60
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

WITAM, JAK DLA MNIE NAJLEPSZE OKAZAŁO SIĘ C.L.A.- pomaga zmniejszając ochotę na słodycze,pomaga przy spalaniu tłuszczyku i co dla mnie najważniejsze gdy zaczęłam jeść więcej (na wypadach wakacyjnych) nie było efektu jo-jo. Teraz biorę już tylko 1 tabletkę dziennie (wcześniej 2-3), nie odmawiam sobie słodyczy gdy mam na nie ochotę, [pza tym staram się choć nie zawsze skutecznie ćwiczyć trzy wazy w tygodniu Fat Burning i jak na razie wszystko wporządku.
jwit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 21:38   #185
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez nathaliex Pokaż wiadomość
Wszędzie można się natknąć na reklamy tabletek, pigułek, kapsułek, syropów odchudzająch czy wspomagających odchudzanie, szczególnie teraz wiosną. Np. parę dni temu w gazecie "Claudia" natknęłam się na obszerną reklamę syropu AosaFit (niby) z alg i roślin. Były tam różne kuracje, ja się zainteresowałam normalną, obiecującą zrzucenie do 10kg w 2 tygodnie. Za 79 zł + 19zł (koszt przeszyłki). Razem 98 zł! Próbowałam już jednak tylu rzeczy, że naprawdę z desperacji chciałam już zadzwonić i zamówić. Ale najpierw wpisałam w googlach: "aosafit", i pokazało mi się kilka stron z forum gdzie ludzie wypowiedzieli się na temat tego "cudu". Stosowali kilka tygodni i nic! Kasa przepadła bo mimo że w artykule reklamującym obiecują zwrot pieniędzy w razie braku efektów, forsa nie zwrócona.
Nie można więc wierzyć we wszelkie *****oły obiecujące smukłą sylwetkę bez żadnego wysiłku w parę tygodni - zbyt piękne by było realne! Ale czy są jakieś środki wspomagające spadek wagi, godne polecenia i zaufania??
POMÓŻCIE!!!
uwazam iz takie srodki moga jedynie wspomoc odchudzanie.. nic nie pomoga jak sie nie ruszamy i za duzo jemy.. ale dieta, ruch i np czerwona herbatka albo "figura" chrom czy blonnik to dobre wspomagacze
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 22:19   #186
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez BlueOla Pokaż wiadomość
Prosze mnie uświadomić ( chyba ciemna jestem) co jest ten trening HIIT?
HIIT (High Intensity Interval Training) - trening opraty na interwałach, lecz nieco różny od tradycyjnego treningu interwałowego. Jego celem jest spalanie tłuszczu w krótkim czasie
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 08:16   #187
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Smile Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Popieram

Z lekarstw dobra jest Meridia, ale ona primo: jest na recepte, secundo: jest droga. Moja mama jej uzywała, kupując przez kogoś kto miał dostęp do tego leku po niższej cenie. Ponoć jeszcze Apptrim jest w porzadku, ale za niego nie recze bo nie uzywałam ani nikt znajomy nie uzywał ten jest bez recepty do kupienia w aptece.

Co do "cudownych" środków - jak kusząco są napisane te artykuły, prawda? Sama, choć wiem, że to nie moze być prawda, pare razy miałam ochote zamówić cos z tych środków. Jeszcze podpierają sie opowieściami znanych osób, które wmawiają wszystkim, że schudły obżerajac się tłustymi rzeczami i słodyczami, a jednak schudły... Bzdura.

WITAM, WPISZ W PRZEGLĄDARKĘ ODPOWIEDNIK MERIDII O NAZWIE ADIPEX-WŁOSY CI STANĄ DĘBA CO WYPISUJĄ O TYM LEKU. PONADTO POINFORMOWANO MNIE W APTECE, ŻE MERIDIĘ WYCOFANO Z OBROTU W POLSCE A ADIPEX DOSTĘPNY JEST TYLKO W CZECHACH.PZDR.
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 21:43   #188
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Zle Cie poinformowano... Pracuje w aptece i meridia JEST i to w dodatku chwilowo po obnizonej cenie-ok 240 PLN za 15.
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 22:15   #189
Brandy19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Mam pytanie. Od jakiegoś czasu zaczęłam się odchudzać. Kupiłam dzisiaj herbatki System Slim Figura i nie wiem po jakim czasie mogą być efekty albo czy przy mojej wadze jakieś będą (170cm 63kg) Dotychczas czytałam opinie kobiet po ciąży lub bardzo otyłych. Zaczęłam się odchudzać gdyż po rzuceniu papierosów przytyłam 7kg. Z 57 na 65!!! i w nic się nie mieszcze. Próbowałam różnych diet i udało mi się schudnąć dopiero 2kg. w pół roku. Proszę jeśli ktoś coś wie albo zna dobry i skuteczny sposób na odchudzanie to proszęo odpowiedź
Brandy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:18   #190
kitikate
Przyczajenie
 
Avatar kitikate
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
GG do kitikate
Tabletki wspomagajace odchudzanie

Dziewczyny, mam do was takie pytanie, bierzecie jakies tabletki wspomagajace odchudzanie ?
Co bierzecie, jak to dziala i czy widac efekty ? Oplaca sie w ogole ?
Po moich "Naturkaps Ananas" nie widze roznicy, ale biore je bardzo nieregularnie, wiec chyba nie ma sie co dziwic.
Jak tam u was sprawa wyglada ?
kitikate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:54   #191
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Tabletki wspomagajace odchudzanie

Wszelkie tabletki na odchudzanie to wielka bajera! Nie ma zadnych substancji chemicznych na odchudzanie, jedyne co zazywa sie aby zredukowac tkanke tluszczowa jest l-karnityna, ale oczywiscie nie chudniesz z powietrza, trzeba cwiczyc, wtedy sa efekty. Najlepszym sposobem na schudniecie jest ruch i dobra dieta.
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 06:28   #192
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Tabletki wspomagajace odchudzanie

brałam takie tabletki (bez konsultacji z lekarzem) i nabawiłam się nadcisnienia tętniczego, teraz zamiast walczyć tylko z nadwaga dodatkowo walcze z nadcisnieniem. Radzę się powanie zastanowić

PS. żeby było jasne te tabletki nie spowodowały u mnie nadcisnienia ale bardzo je wspomogły
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:43   #193
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Tabletki wspomagajace odchudzanie

dziewczyny, jak ktoras uzywala L-karnityny to moglaby napisac czy sa efekty??Ile trzeba przy niej cwiczyc??Lepiej cwiczenia silowe czy aerobowe??Ile godzin/minuut po zazyciu??I czy l-karnityna w napojach,np Tymbarku da takie same efekty,moge jej uzywac zamiast tabletek??A jak odstawie nie bedzie efektu jojo??
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:30   #194
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Tabletki wspomagajace odchudzanie

Brałam, biorę i będę brać Aplefit. Znacząco zmniejsza łaknienie i przy regularnym stosowaniu pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów nie powodując skutków ubocznych - ani ja takowych nie stwierdziłam ani inne moje koleżanki Podstawa do zdrowy rozsądek!
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 14:51   #195
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Tabletki wspomagajace odchudzanie

Ja brałam Therm Line plus L- Karnitynę przez jakieś 3mce
w tym czasie schudłam około 12 kg. Nie ćwiczyłam. Mimo tego nie polecam
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:35   #196
kam841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Tabletki wspomagajace odchudzanie

Thermal pro Evolution - polecam ale na własną odpowiedzialność... Proszę najpierw zapoznać się dokładnie z informacją o tabletkach. Ja schudłam 10kg.Uwazam ze było warto choc tabletki są dosc drogie i powodują czasami dziwne reakcje organizmu. Pozdrawiam
kam841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 17:45   #197
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Bio-Drain lub inne srodki na oczyszczanie organizmu z toksyn:)

dziewczyny ratujcie!! Czy ktoś ma inne sposoby na oczyszczenie z toksyn i nadmiaru wody??
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 22:25   #198
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Bio-Drain lub inne srodki na oczyszczanie organizmu z toksyn:)

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie!! Czy ktoś ma inne sposoby na oczyszczenie z toksyn i nadmiaru wody??
ja nie mam i nadal sie nie zdecydowałam na Bio-Drain-boję się zbyt ostrego przeczyszczenia
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 22:11   #199
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Bio-Drain lub inne srodki na oczyszczanie organizmu z toksyn:)

kupilam Aqua-femin oczyszcza z toksyn i nadmiaru wody...zobaczymy efekty
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 22:15   #200
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Bio-Drain lub inne srodki na oczyszczanie organizmu z toksyn:)

neonciu napisz koniecznie kochana jakie efekty i przebieg
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 23:32   #201
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Bio-Drain lub inne srodki na oczyszczanie organizmu z toksyn:)

ja stosowalam kiedys aqua-femin.
taki sobie jest. zadnych powalajacych efektow
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 07:55   #202
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Bio-Drain lub inne srodki na oczyszczanie organizmu z toksyn:)

no więc Bio-Drain póki co ma najlepsze efekty oj ma kurcze no sama nie wiem :/
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 07:54   #203
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Tabletki Odchudzajace-cidrex

ja od 2 dni biore cidrex a od 4 sie odchudzam.-cwiczenia (fitness narazie raz w tyg, i 3 razy w tyg bede cwiczyc w domu-lacznie 4 x na tydzien), ograniczylam posilki-nie jem slodyczy, nie pije slodzonych napojow-jedynie woda mineralna+herbatka spalajaca. odswiezam watek bo chcialabym sie dowiedziec czy zalozycielka osiagnela cos dzieki tym tabketkom pozdrawiamP.S od 4 dni-nie wiem czemu tak szybko- ale schudlam 1,5 kg
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 09:18   #204
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Tabletki Odchudzajace-cidrex

straciłaś wodę, tłuszczesie traci dopiero po 2 tygodniach diety
Gratuluję podjętej decyzji, aczkolwiek moim zdaniem tego typu suplementy nic nie daja i są zupełnie zbędne. Dieta zaczyna się na talerzu i kończy na siłowni, a poza tym nic więcej nie potrzeba.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:06   #205
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Tabletki Odchudzajace-cidrex

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
straciłaś wodę, tłuszczesie traci dopiero po 2 tygodniach diety
Gratuluję podjętej decyzji, aczkolwiek moim zdaniem tego typu suplementy nic nie daja i są zupełnie zbędne. Dieta zaczyna się na talerzu i kończy na siłowni, a poza tym nic więcej nie potrzeba.
dziekuje za odpowiedz ja oczywiscie cwicze i odzywiam sie odpiwednio. z tym ze wlasnie stosuje te wspomagacze. dziekuje jeszcze raz;*
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:13   #206
Gaia19
Przyczajenie
 
Avatar Gaia19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
GG do Gaia19
lida

Witam Jestem tutaj nowa i nie potrafie jeszcze poruszac sie po forum Mam 27 stycznia studniówke i chciała bym troche schudnac do tego czasu, niestety nie potrafie sie zmusic do jakiejkolwiek diety Ostatnio słyszałam o tabletkal , ktore sie nazywaja LIDA. slyszał ktoś moze o nich? w internecie czytalam o nich troche ale nie ma tam jednej rzeczy, która mnie martwi. Boje sie ze jak w przyszlosci bede chciala miec dzieci to moga sie one urodzic chore Jak ktos wie cos na ten temat to błagam napiszcie. Pozdrawiam wszytskich
Gaia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:27   #207
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: lida

Przerzucam na Dietetykę
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:27   #208
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: lida

najzdrowszy sposó na schudniecie to zmiana diety i ćwiczenia. Zacznij jeść więcej owoców, biegać, zapisz sie na fitness, a na pewno zobaczysz efekt

Większość tabletek to pic na wodę. Poza tym każdy lek, czy odchudzający, czy przeciwbólowy nie pozostaje obojętny dla organizmu
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 08:44   #209
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: lida

Cytat:
Napisane przez Gaia19 Pokaż wiadomość
Witam Jestem tutaj nowa i nie potrafie jeszcze poruszac sie po forum Mam 27 stycznia studniówke i chciała bym troche schudnac do tego czasu, niestety nie potrafie sie zmusic do jakiejkolwiek diety Ostatnio słyszałam o tabletkal , ktore sie nazywaja LIDA. slyszał ktoś moze o nich? w internecie czytalam o nich troche ale nie ma tam jednej rzeczy, która mnie martwi. Boje sie ze jak w przyszlosci bede chciala miec dzieci to moga sie one urodzic chore Jak ktos wie cos na ten temat to błagam napiszcie. Pozdrawiam wszytskich
Nie wiem nic na temat tych tabletek, ale tak jak poprzedniczka uważam, że to jest tylko pic na wodę. Niestety prawda jest taka, że bez wysiłku, silnej woli nic nie osiągniesz faszerując się tylko jakimiś cud-tabletkami. Jeśli naprawdę Ci zależy na ładnej sylwetce to czas poprostu ostro wziąść się za siebie Bardzo ważna jest regularna aktywnośc fizyczna. Należy zrezygnować z wszelkich tuczących potraw typu słodycze, fast foody, białe pieczywo i zastąpić je zdrowymi produktami. Dieta dietą, ale tak naprawdę, aby osiągnąć trwały rezultat trzeba zmienić swój styl życia. Wszelkie diety krótkodystansowe są bardzo szkodliwe, bo nawet jeśli na nich coś schudniesz, a powrócić do dawnego sposobu żywienia i ogólnie życia, to pewnie nadrobisz kilogramy z nawiązką
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:26   #210
Gaia19
Przyczajenie
 
Avatar Gaia19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
GG do Gaia19
Dot.: lida

wlasnie slyszalam ze one naprawde dzialaja, czytala forum na ktorym wypowiadaly sie rozne kobitki. a z cwiczeniami to marna sprawa jak juz wspomnialam moja wena do cwiczen szybko mija
Gaia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.