Czemu jest mi tak koszmarnie przykro? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 23:41   #1
GorzkaJakMokka
Raczkowanie
 
Avatar GorzkaJakMokka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36

Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?


Jutro mam urodziny.
Moj tż mnie właśnie poinformowal ze wpadnie gdzieś tak 20-21.
DLaczego ? bo ma mecz- mecz towarzyski taki jak co tydzień , a czasami nawet i w tygodniu i musi gdzieś tam pojechać.
Nie wiem dlaczego , ale uważałam to ze będziemy w tym dniu razem , za coś tak oczywistego ... ze to co napisał wywołało we mnie lawine łez ... i żal.
Sądziłam ze coś zaplanujemy, wyjdziemy ,pobedziemy razem, nawet nie umawialam sie ze znajomymi bo to bylo takie ... oczywiste. Nawet mi przez mysl nieprzeszlo ze po raz kolejny jakiś mecz będzie ważniejszy -to już nie pierwszy raz .
Zawsze pilka jest ważniejsza , zawsze.
Moze przeginam , ale jest mi tak smutno jak pomysle ze wpadnie o tej 20 i napewno nie bedzie mial w planach nic ciekawszego niz siedzenie i ogladanie tv . Ja tez nic nie bede proponowala bo po co . Nie wiem nawet czy bede w domu o tej godzinie o ktorej bedzie mial przyjsc .

Czemu to jest takie przykre. Mial ktos kiedys tak?
Można mi przywalić ,potrząsnąć mna jezeli przeginam . Cokolwiek.
GorzkaJakMokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 00:13   #2
Shadowboxer
Raczkowanie
 
Avatar Shadowboxer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: London
Wiadomości: 67
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Dziewczyno, nie przeginasz. Marny ten TŻ, oj marny. Nie wiem, czy jest jakaś jedna dobra rada, która od razu rozwiąże ten problem. Jeśli nie da się z nim o tym po prostu otwarcie pogadać, lub nie przyniesie to skutku, w takim wypadku może TŻta trzeba zacząć tak traktować. Dla niego jest ważna piłka, a może i Ty masz jakieś hobby które uwielbiasz i możesz się nim zająć. Facet nigdy nie powinnien być jedynym sposoben na zagospodarowanie czasu wolnego, bo po pierwsze to niekorzystne dla Ciebie, a po drugie może poczuć się jak Pan i Władca, bez którego umarłabyś w cierpieniach nie mając nic innego do roboty. Osobiście nie jestem zwoleniczką jakichkolwiek poradników ale polecam 'Mężczyźni kochają zołzy', nie ze wszystkim co jest napisane w tej książce się zgadzam, jednak jest w przekazie autorki spoore ziarno prawdy. Oczywiście jeśli wszystkie środki zawiodą to nie pozostaje nic innego jak wymiana powyższego pana na lepszy model, który raczy wyściubić nosek poza TV/boiska i łaskawie zauważać własną dziewczynę. Każdy w normalnym związku zasługuje na szacunek, a urodziny są dniem, który powinno się wyjątkowo obchodzić. Tak w ogóle to wszystkiego najlepszego! Nie martw się pajacem tylko zacznij działać i się uśmiechnij!
Shadowboxer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 00:29   #3
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Urodziny to tylko urodziny, nie ślub. Ja tam nigdy ich specjalnie nie świętowałam. Może on nie wie jakie to dla ciebie ważne.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 00:42   #4
GorzkaJakMokka
Raczkowanie
 
Avatar GorzkaJakMokka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Ja też nie obchodzę bo większość mi się jakoś smutno kojarzy , mam tylko jedne urodziny które zapamiętałam jako coś extra i było to w podstawówce.
Innych albo nie pamiętam, albo nie chce pamiętać.
Myślałam że mój tż coś zrobi , że nawet pójdziemy gdzies i pospędzamy razem czas. Nawet sama bym zaplanowała coś extra , ale jak - kiedy wiem że po raz kolejny przegrywam z meczem? I kiedy moje urodziny po raz kolejny będą takie jak każdy inny dzień. I jak , co roku mam się użerać i walczyć o zainteresowanie ? O poświecenie mi czasu ?
GorzkaJakMokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 00:42   #5
andariel1984
Raczkowanie
 
Avatar andariel1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 53
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

współczuję, zwł ze zachował się tak w Twoje urodziny
ja miałam podobnie, doszło do tego, że jak chciałam się moim TŻ spotkać to najpierw patrzyłam czy przypadkiem w tv nie leci jakis mecz (czy tam skoki narciarskie, f1, snooker...), mógłby nawet lecieć mecz między jakimiś plemionami afrykańskimi grającymi zwięrzecym pęcherzem to i tak byłoby to ważniejsze
...żeby je jeszcze oglądał ze mną (zawsze lepsze to niż w ogóle nie widzenie się z nim)...ehh szkoda słów

dlatego już jest to ex-TŻ (no nie tylko dlatego...)
andariel1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 00:44   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Jest Ci przykro, bo poczułaś się olana w ważnym dla Ciebie dniu... Wcale Ci się nie dziwię, chociaż źle, że wzięłaś za pewnik że spędzicie dzień razem - widać dla niego to nie był pewnik... Może gdybyś coś zaplanowała - on by z tego meczu zrezygnował?

W każdym razie się nie popisał
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 00:49   #7
GorzkaJakMokka
Raczkowanie
 
Avatar GorzkaJakMokka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Chyba każdy by wziął za pewnik że w urodziny ukochana osoba poświęci max czasu. W końcu to nie jest tak jak mecz czy trening 3 razy w tygodniu , ale raz na rok . Wydaje mi się że zawsze będzie coś ważniejszego ode mnie. I to nie jest pierwszy raz kiedy jestem na 2 miescu zaraz po piłce. Rozumiem że to jego pasja, ale bez przesady.
I ta jego postawa , on nie rozumie zupełnie.
GorzkaJakMokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 01:39   #8
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

A może mu po prostu powiedz, że Cię zawiódł? Poza tym nie musisz siedzieć i czekać, aż on się zjawi. Wyjdź sobie gdzieś na imprezę urodzinową z koleżankami, zabaw się. I poinformuj go o tym dopiero, jak będziesz wychodziła. Może to podziała na niego lepiej niż Twoja smutna mina.
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 01:56   #9
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Nie wiem czy rozumiem dobrze, ale przecież to jeszcze przed urodzinami faktycznymi. Czyli jeszcze Cię nie zawiódł. Swoją drogą, 100 lat i weselszych kolejnych urodzin
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 06:45   #10
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez GorzkaJakMokka Pokaż wiadomość
Ja też nie obchodzę bo większość mi się jakoś smutno kojarzy , mam tylko jedne urodziny które zapamiętałam jako coś extra i było to w podstawówce.
Innych albo nie pamiętam, albo nie chce pamiętać.
Myślałam że mój tż coś zrobi , że nawet pójdziemy gdzies i pospędzamy razem czas. Nawet sama bym zaplanowała coś extra , ale jak - kiedy wiem że po raz kolejny przegrywam z meczem? I kiedy moje urodziny po raz kolejny będą takie jak każdy inny dzień. I jak , co roku mam się użerać i walczyć o zainteresowanie ? O poświecenie mi czasu ?
Nie rozumiem Cie wogole. To Twoje urodziny, skad on ma wiedziec, ze chcesz je jakos swiatecznie spedzic, skoro nic nie zaplanowałas. Bez sensu. Mowie jak chce spedzic dzien, planujemy i uzgadniamy i nie licze na czytanie w myslach i wrózby ze strony faceta.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 07:00   #11
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Cie wogole. To Twoje urodziny, skad on ma wiedziec, ze chcesz je jakos swiatecznie spedzic, skoro nic nie zaplanowałas. Bez sensu. Mowie jak chce spedzic dzien, planujemy i uzgadniamy i nie licze na czytanie w myslach i wrózby ze strony faceta.
też racja. nie każdy facet ma zmysł okazji, czyli np. zabierze gdzieś, zaplanuje nawet głupie wyjście do kina, czasami trzeba trochę pomóc losowi i wyłożyć kawę na ławę.

autorko, czy powiedziałaś mu że chciałaś spędzić ten dzień razem? parę dni wcześniej, albo podczas tej rozmowy? jeśli tak, to czemu nie pojawiły się w niej słowa w stylu: czy nie możesz zrezygnować z meczu ten jeden raz w roku? facet nie wie co Ci siedzi w głowie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 07:22   #12
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Cie wogole. To Twoje urodziny, skad on ma wiedziec, ze chcesz je jakos swiatecznie spedzic, skoro nic nie zaplanowałas. Bez sensu. Mowie jak chce spedzic dzien, planujemy i uzgadniamy i nie licze na czytanie w myslach i wrózby ze strony faceta.
Racja Nic mu nie powiesz - jakbys chciala spedzic ten dzień a póżniej zgrzyt i lament, bo Misiu nie odczytał w myślach czego pragniesz. Jaki On zły i niedobry no. Jak powiedział, ze będzie o 20 slowem, ześ pewnie nie pisła - że inaczej to widziałaś tylko odłożyłaś słuchawke i płacz w poduszke.
Radze poprawić komunikacje w związku, bo Twój TŻ nie czyta w myślach. Z facetami trzeba porosto z mostu a nie owijać w bawełne - i zadawać sobie pytania: czemu się nie domyślił, przeciez to oczywiste było?
Dla Ciebie oczywiste - dla Niego jak widać nie. Pogadaj z Nim o tym i mów mu wiecej - a będzie dobrze.

P.S. Sto Lat
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-08-16 o 07:24
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:53   #13
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Radze poprawić komunikacje w związku, bo Twój TŻ nie czyta w myślach. Z facetami trzeba porosto z mostu a nie owijać w bawełne - i zadawać sobie pytania: czemu się nie domyślił, przeciez to oczywiste było?
Dla Ciebie oczywiste - dla Niego jak widać nie. Pogadaj z Nim o tym i mów mu wiecej - a będzie dobrze.
Popieram.
Zadzwoń do niego, nawet teraz i powiedz, jak bardzo Ci na tym zależy.

Wszystkiego najlepszego
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:06   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

a zaplanowałaś coś z nim, mówiłaś, ze chcesz czegoś specjalnego, zarezerowałaś czas ??!?

sorry ale jeżeli nic z tych rzeczy nie zrobisz i tylko siedziałaś i marzyłaś że on przybiegnie o 10 rano na białym koniu i cię porwie bo taka jego rola to sen prysł... ty nic nie zaplanowałaś, on robi co robił zawsze bo nie szykowało się nic specjalnego...

faceci nie wróżki jak im jasno nie powiesz to nie zrozumieją
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:30   #15
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

A ja bym na Twoim miejscu rzuciła TŻtowi tekst "jakąś niespodziankę urodzinową szykujesz mi wieczorem?" Jak będzie operatywny to fajny wieczór Ci zorganizuje. On będzie na meczu, Ty będziesz miała "wyprawione" urodziny. Wilk syty i owca cała. Fochanie się nic nie da, bo on nie będzie wiedział o co masz pretensje.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:55   #16
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez GorzkaJakMokka Pokaż wiadomość
Jutro mam urodziny.
Moj tż mnie właśnie poinformowal ze wpadnie gdzieś tak 20-21.
DLaczego ? bo ma mecz- mecz towarzyski taki jak co tydzień , a czasami nawet i w tygodniu i musi gdzieś tam pojechać.
Nie wiem dlaczego , ale uważałam to ze będziemy w tym dniu razem , za coś tak oczywistego ... ze to co napisał wywołało we mnie lawine łez ... i żal.
Sądziłam ze coś zaplanujemy, wyjdziemy ,pobedziemy razem, nawet nie umawialam sie ze znajomymi bo to bylo takie ... oczywiste. Nawet mi przez mysl nieprzeszlo ze po raz kolejny jakiś mecz będzie ważniejszy -to już nie pierwszy raz .
Zawsze pilka jest ważniejsza , zawsze.
Moze przeginam , ale jest mi tak smutno jak pomysle ze wpadnie o tej 20 i napewno nie bedzie mial w planach nic ciekawszego niz siedzenie i ogladanie tv . Ja tez nic nie bede proponowala bo po co . Nie wiem nawet czy bede w domu o tej godzinie o ktorej bedzie mial przyjsc .

Czemu to jest takie przykre. Mial ktos kiedys tak?
Można mi przywalić ,potrząsnąć mna jezeli przeginam . Cokolwiek.
skoro ma to co tydzień tzn. że jest to jego wielka pasja i ja bym się cieszyła, że takową ma..a pewnie te mecze są wcześniej zaplanowane i trzeba się zadeklarować czy się będzie grać żeby nie było niespodzianek.. a nawet poszłabym pooglądać jeśli tylko to możliwe a dzień się jeszcze nie skończył może coś sie wydarzy wieczorem..a jesli nie podsunelaś mu nawet pomysłu, że coś chciałabyś zorganizować ew. żeby on to zrobił to niestety nie powinnaś być na niego zła

wszystkiego naj!
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:10   #17
GorzkaJakMokka
Raczkowanie
 
Avatar GorzkaJakMokka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Nie o to chodzi ze ja od niego wymagam tego żeby zaplanował mi urodziny tylko po to żeby poprostu był ze mną. Tak napisałam mu to i raczej specjalnie się nie przejął , ja przeginam , nic sie nie stanie jak przyjedzie wieczorem , nie ma zamiaru zrezygnować z meczu bo to moje widzimisie.
Nie uważam żebym wymagała wiele. A jego pasję cenię i wybacz , ale przez pół roku znosiłam prawie codziennie terningi i mecze ( gdzie czasami - i to nie zawsze miał wolną sobotę) i tylko czasami było mi przykro.
I tak wczoraj myślałam o tym co zrobić, ale co z tego jak jeszcze nawet nic nie wymyśliłam a on mnie poinformował że będzie ok 21 .
Chyba faktycznie wyjde gdzieś z koleżankami o ileuda się je zmotywować do wyjscia . Dzięki za wiadomosci.

aaa. kiedy bylismy po 1 rozstaniu ( takim na dluzej) przyjechal z niemiec , chcial mnie gdzies zabrać , przywiózł jakiś zabawny alkohol i jakieś inne rzeczy które ubóstwiam typu , żelki itp
Ciekawe czemu porzucony wykazywał więcej chęci na spędzenie tego dnia ze mną niż teraz kiedy jestem z nim.

Edytowane przez GorzkaJakMokka
Czas edycji: 2009-08-16 o 10:14
GorzkaJakMokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:22   #18
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

rozumiem Cie doskonale.. moje urodziny to dla mnie dzien jak co dzien, co roku tak samo, w tym roku urodziny spedzilam sama,wieczorem przyszedł tata na kawe, Tż po pracy i tyle.. nigdy nie mysle o tym dniu jak o czyms wyjatkowym, bo nigdy nikt tak tego nie traktował...stety albo niestety. urodziny urodziny i po. rozumiem Twój smutek, bo mi równiez bylo przykro, po prostu pogadaj o tym ze swoim facetem i powiedz mu wprost o co kaman. Mój tez nie umiał czytac w myślach idz na zakupy z przyjaciolka, kawe, ciasto, lody, basen, pizze czy cokolwiek co by sprawilo ze poczujesz sie lepiej i powiedz mu, ze czasem są rzeczy i sprawy wazniejsze od meczu, tv, kumpli or smthn. i sądze, że lepszej rady od rozmowy z Nim nie dostaniesz

Wszystkiego co najlepsze i trzymaj sie
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:30   #19
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

w takiej sytuacji umówiłabym się z koleżankami a z Nim w ogóle, możesz się dobrze bawić przez cały dzień bez Niego.

Swoją drogą, dla mnie urodziny są mega ważne, za to imienin nie obchodzę dlatego też na Twoim miejscu wściekłabym się niesamowicie.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:31   #20
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez GorzkaJakMokka Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi ze ja od niego wymagam tego żeby zaplanował mi urodziny tylko po to żeby poprostu był ze mną. Tak napisałam mu to i raczej specjalnie się nie przejął , ja przeginam , nic sie nie stanie jak przyjedzie wieczorem , nie ma zamiaru zrezygnować z meczu bo to moje widzimisie.
Nie uważam żebym wymagała wiele. A jego pasję cenię i wybacz , ale przez pół roku znosiłam prawie codziennie terningi i mecze ( gdzie czasami - i to nie zawsze miał wolną sobotę) i tylko czasami było mi przykro.
I tak wczoraj myślałam o tym co zrobić, ale co z tego jak jeszcze nawet nic nie wymyśliłam a on mnie poinformował że będzie ok 21 .
Chyba faktycznie wyjde gdzieś z koleżankami o ileuda się je zmotywować do wyjscia . Dzięki za wiadomosci.
zgadzam się z dziewczynami, że facetowi trzeba powiedzieć wprost...skoro nie mówiłaś mu wcześniej że bardzo Ci zależy na spędzeniu tego dnia razem, nic nie zaplanowałaś ani nawet jemu nie zaproponowałaś zaplanowania czegoś nie dziw się że :
1)potraktował ten dzień jak zwykły / zresztą w jakimś poście napisałaś że nie obchodzisz urodzin bo ci się smutno kojarzą - może on też tak pomyślał?
2)zdecydował iść na mecz- na który chodzi co tydzien -czyli coś zwykłego
następnym razem daj mu wyraźnie do zrozumienia że pewne dni są dla Ciebie bardzo ważne i chciałabyś je spędzać razem; mało tego - sama możesz zaplanować coś na cały dzień lub wieczór, żeby nie skończyło się na siedzeniu na kanapie przed tv i było ciekawą alternatywą dla meczu

EDIT: jak najbardziej spotkaj się tego dnia z koleżankami ; wprawisz się w dobry humor a jak przyjdzie TŻ ( skoro chciałaś spędzić z nim cały dzień a się nie udało to spędź wieczór- bądź konsekwentna) powiedz mu że się dobrze bawiłaś (bo napewno tak będzie) ale jeszcze lepiej by bylo gdyby on był z Tobą
__________________


Edytowane przez sandrina
Czas edycji: 2009-08-16 o 10:36
sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:58   #21
coral nela
Raczkowanie
 
Avatar coral nela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

GorzkaJakMokka idealnie Cię rozumiem. Przeżywałam to samo z moim EX. Nawet go nie widziałam w moje urodziny bo stwierdził że nie ma czasu. Zbyt dużo kosztowałoby go 4 zł na autobus gdyby przyjechał i odebrał mnie z pracy. No ale jak widzisz teraz to już mój EX
coral nela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:33   #22
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez andariel1984 Pokaż wiadomość
współczuję, zwł ze zachował się tak w Twoje urodziny
ja miałam podobnie, doszło do tego, że jak chciałam się moim TŻ spotkać to najpierw patrzyłam czy przypadkiem w tv nie leci jakis mecz (czy tam skoki narciarskie, f1, snooker...), mógłby nawet lecieć mecz między jakimiś plemionami afrykańskimi grającymi zwięrzecym pęcherzem to i tak byłoby to ważniejsze
...żeby je jeszcze oglądał ze mną (zawsze lepsze to niż w ogóle nie widzenie się z nim)...ehh szkoda słów

dlatego już jest to ex-TŻ (no nie tylko dlatego...)
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:00   #23
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

a ja bym zorganizowała coś w domu. hehe tak o godz 16 i zaprosiła znajomych. jak TŻ wpadnie do Ciebie o 20-21 i zobaczy imprezkę zapewne się zdziwi i zapyta dlaczego nie powiedziałaś mu, że coś organizujesz.
wówczas możesz odpowiedzieć, że PRZECIEŻ MÓWIŁEŚ ŻE MASZ MECZ

zrób sałatkę, jakieś tapasy i zapraszaj znajomych.
spontaniczne zabawy są najlepsze.

nie ma sensu siedzieć w domu i czekać do godz 21 bo facet o tej godzinie przyjdzie. dzień stracony jak dla mnie. no chyba, że coś planuje wieczorem dla Ciebie, ale ... wątpie. pewnie będzie zmęczony po meczu i będzie stękał tylko

no nie popisał się. rzeczywiście

możesz też z nim pogadać. i jak już któraś z dziewczyn napisała, zapytać "jaką szykujesz dla mnie jutro niespodziankę?"
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:03   #24
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Ejjj no nie przesadzajcie...Skąd facet miał wiedzieć że ona chce go mieć przy sobie przez 24 godziny swojego urodzinowego dnia? Mój TŻ też jest piłkarzem, i pogodziłam się z tym że są mecze. Miał mecz i w moje urodziny, i przed moją studniówką. I był na obu, trudno, trzeba to zrozumieć.
To nie jest tak że jesteś dla niego mniej ważna niż piłka. Jesteś jego partnerką, osobą która powinna go dobrze znać i być wyrozumiała. On grając w piłkę w jakimś klubie ma pewne zobowiązania, a zrezygnowanie z meczu bez wyraźnego powodu nie wygląda dobrze ani przed trenerem, ani przed kolegami z drużyny. Może później ponieść tego konsekwencje (nie zagra w następnym meczu). Takie są uroki życia z piłkarzem. Jeśli on Ci to w jakiś godny sposób wynagrodzi , nie wieszaj na nim psów Szczególnie, że przecież przyjdzie, tylko trochę później.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:17   #25
keiraa85
Raczkowanie
 
Avatar keiraa85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wszędzie
Wiadomości: 199
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Racja Nic mu nie powiesz - jakbys chciala spedzic ten dzień a póżniej zgrzyt i lament, bo Misiu nie odczytał w myślach czego pragniesz. Jaki On zły i niedobry no. Jak powiedział, ze będzie o 20 slowem, ześ pewnie nie pisła - że inaczej to widziałaś tylko odłożyłaś słuchawke i płacz w poduszke.
Radze poprawić komunikacje w związku, bo Twój TŻ nie czyta w myślach. Z facetami trzeba porosto z mostu a nie owijać w bawełne - i zadawać sobie pytania: czemu się nie domyślił, przeciez to oczywiste było?
Dla Ciebie oczywiste - dla Niego jak widać nie. Pogadaj z Nim o tym i mów mu wiecej - a będzie dobrze.

P.S. Sto Lat


podpisuje się obiema rekami!!! faceci są prości jak budowa cepa, dlaczego z nim nie porozmawiasz, może on nie wie jakie to dla Ciebie ważne. Poza tym, jeżeli jesteście już jakiś czas razem, znasz jego przyzwyczajenia i on wie, ze je akceptujesz. Dlatego nie widzi nic złego w tym, ze pójdzie na mecz. Naprawdę do faceta trzeba podchodzić z luzem i posługiwać się schematami sukces gwarantowany
__________________
....::Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli::...
keiraa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:17   #26
GorzkaJakMokka
Raczkowanie
 
Avatar GorzkaJakMokka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Uwierz ja też już wiele przeszłam z tą jego pasją, kiedy to codziennie jezdzil na treningi, mecze, czesto wyjazdy ,ale nie wyobrazam sobie dalszego zycia z nim kiedy to zawsze pilka bedzie wazniejsza bez jakichkolwiek swietosci, kiedys będą dzieci i co ,powie mi że przyjdzie wieczorem bo.-mecz? Komunia - nie ,bo mecz? Ja rodząca -sorry ale poslka gra z kimś tam i niebardzo ? W takim razie wole być sama ,skoro i tak nawet w urodziny nie mogę na niego liczyc. Nawet teraz kiedy powiedziałam mu że mi na tym strasznie zależy.
GorzkaJakMokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:18   #27
GorzkaJakMokka
Raczkowanie
 
Avatar GorzkaJakMokka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez keiraa85 Pokaż wiadomość
podpisuje się obiema rekami!!! faceci są prości jak budowa cepa, dlaczego z nim nie porozmawiasz, może on nie wie jakie to dla Ciebie ważne. Poza tym, jeżeli jesteście już jakiś czas razem, znasz jego przyzwyczajenia i on wie, ze je akceptujesz. Dlatego nie widzi nic złego w tym, ze pójdzie na mecz. Naprawdę do faceta trzeba podchodzić z luzem i posługiwać się schematami sukces gwarantowany
Wie i co z tego? nic.
GorzkaJakMokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:22   #28
keiraa85
Raczkowanie
 
Avatar keiraa85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wszędzie
Wiadomości: 199
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Cytat:
Napisane przez GorzkaJakMokka Pokaż wiadomość
Wie i co z tego? nic.
skąd wie? powiedziałaś mu? w takim razie trzeba było napisać w pierwszym poście, ze przeszłaś z nim taka rozmowe a mimo to Cie olał- a to zmienia postać rzeczy!
no chyba ze Ty tylko się domyślasz , ze on wie...?
__________________
....::Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli::...
keiraa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:31   #29
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

Facetom zawsze trzeba mówić wprost, bo duża część z nich nie potrafi się domyślić o co nam, kobietom, chodzi :P Mnie jednego dnia strasznie bolał brzuch. Miałam wielką ochotę się przytulić do mojego Ciacha, ale on siedział kilka kilometrów dalej u siebie w domu. Pisałam mu jak mi źle, itd, ale nawet nie wpadł na to, że bardziej od tabletek i butelki ciepłej wody (pomaga mi:P) potrzebuję jego. Parę dni później rozmawiałam z nim na ten temat (gadaliśmy o zupełnie innych rzeczach i nagle o tym napomknęłam). Powiedział, że gdybym tylko go zapytała, czy mógłby mnie odwiedzić, to z pewnością by to zrobił. Dlatego postanowiłam, że następnym razem będę mówić wprost, zamiast zastanawiać się czemu nie postąpił tak, jak chciałam.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:39   #30
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czemu jest mi tak koszmarnie przykro?

smutne
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.