Chce wiedzieć na czym stoję - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-05, 23:08   #1
Ola3342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 2

Chce wiedzieć na czym stoję


Cześć, od roku podoba mi się pewien chłopak z siłowni, na początku wydawało mi się, że między nami iskrzy, ale z czasem zaczął mnie coraz bardziej ignorować, aktualnie wygląda to tak, że jak ja się nie odezwę to on nie zrobi pierwszego kroku. Ostatnio już powoli odpuszczałam, ale spotkaliśmy się na imprezie i nie ukrywam, że zrobił mi nadzieje. Myślałam, że po tej imprezie wszystko się zmieni, niestety zaczął mnie znowu ignorować i to chyba jeszcze bardziej. Nie potrafię odpuścić, bo strasznie mi na nim zależy, ale nie wiem co robić, zapytać go czy mam jakiekolwiek szanse, zmienić godziny treningów, żeby go nie widywać? Jakie jest wasze zdanie?
Ola3342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 04:22   #2
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Gdyby coś miało z tego wyniknąć, to już byście byli razem. Zapomnij o nim. Zmiana rutyny treningowej na pewno pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 07:14   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Moim zdaniem zauroczyłas sie w chłopaku, który nie chce niczego z Tobą stworzyć poza spotkaniem na imprezie. Daj sobie spokój, bo będziesz się męczyć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 07:55   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Niestety nie wygląda to dobrze.
Zmień godziny treningów, zero kontaktu będzie najlepsza opcją w opisanej sytuacji.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 08:26   #5
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Odpuść. Gdyby sam chciał to już dawno by coś z tego się wylęgło.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 12:53   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Ale Wy byliście na chociażby jednej randce, aby było się nad czym zastanawiać?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 13:08   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Zresztą jeśli jesteś zdeterminowana, to zapros go na kawę, randkę, kino, czy co tam i wtedy zobaczysz, co on na to. Będziesz mieć czarno na białym.
Lepiej dostać kosza prosto z mostu, niz miesiącami zastanawiać się, o co chodzi.
Najwyżej wtedy zmienisz te godziny 🙃
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-06, 17:33   #8
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Cytat:
Napisane przez Ola3342 Pokaż wiadomość
Cześć, od roku podoba mi się pewien chłopak z siłowni, na początku wydawało mi się, że między nami iskrzy, ale z czasem zaczął mnie coraz bardziej ignorować, aktualnie wygląda to tak, że jak ja się nie odezwę to on nie zrobi pierwszego kroku. Ostatnio już powoli odpuszczałam, ale spotkaliśmy się na imprezie i nie ukrywam, że zrobił mi nadzieje. Myślałam, że po tej imprezie wszystko się zmieni, niestety zaczął mnie znowu ignorować i to chyba jeszcze bardziej. Nie potrafię odpuścić, bo strasznie mi na nim zależy, ale nie wiem co robić, zapytać go czy mam jakiekolwiek szanse, zmienić godziny treningów, żeby go nie widywać? Jakie jest wasze zdanie?
Tak, powinnaś go po prostu zapytać. A jak sie wstydzisz to po prostu wybadaj teren i zobacz jak zareaguje na propozycje wspólnego wypadu do kina.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 18:03   #9
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

A jakie to nadzieje robił ci na imprezie?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 09:42   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Moim zdaniem nie masz zadnych szans na relacje z tym facetem,
Pytasz na czym stoisz? Na chmurce, bujasz w obłokach
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 10:55   #11
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 096
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Jakby on chociaż minimalnie był zainteresowany, to już dawno byście byli na randce, a może i w związku. Pewnie podbija sobie ego Twoim zainteresowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-08, 11:02   #12
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Jak zaczął Cię ignorować to nigdzie go nie zapraszaj ! Pewnie zauważył, że ci się podoba i zaczął cię ignorować, bo z jego strony nie ma wzajemności. Na pewno mu się nie narzucaj, albo też go ignoruj albo, jeśli się męczysz, zmien godziny treningu.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

A jeśli on cię ignoruje to wiesz, na czym stoisz : on nie jest Tobą zainteresowany.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 13:34   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Jak zaczął Cię ignorować to nigdzie go nie zapraszaj ! Pewnie zauważył, że ci się podoba i zaczął cię ignorować, bo z jego strony nie ma wzajemności. Na pewno mu się nie narzucaj, albo też go ignoruj albo, jeśli się męczysz, zmien godziny treningu.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

A jeśli on cię ignoruje to wiesz, na czym stoisz : on nie jest Tobą zainteresowany.
Zgadzam się z tym, że facet nie jest nią zainteresowany. I niekoniecznie kiedykolwiek na poważnie był. Może być po prostu tak, że Autorka przestała być "nowością" na tej siłowni. Nieraz jest tak, że kobieta (i wcale nie musi być to jakaś miss) spotyka się z zagadywaniem, żartami, lekkim flirtem, bo jest gdzieś nowa. A potem, jak już się opatrzy, to mija, pojawiają się inne, nowe twarze. Ot taka kolej rzeczy. Od początku nic to nie znaczy i tak naprawdę niczego się nie traci, chociaż niektórym może się tak wydawać, bo myślą, że za tym zwyczajowym flirtem kryje się coś więcej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-10-10 o 15:42
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 09:52   #14
Ola3342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 2
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Temat nieaktualny. Byłam w sobotę w klubie, w którym on też był, powiedziałam mu co czuje i odpowiedział „no okej”. Jego znajoma powiedziała, że gdy ona go zapytała co o mnie myśli powiedział, że nie wie. Na następny dzień rano widziałam jak wychodzi ze swojego mieszkania z jego znajomą, z którą podobno nic go nie łączy. Chyba najwyższy czas odpuścić, bo już nie daje rady.
Ola3342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 12:48   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Cytat:
Napisane przez Ola3342 Pokaż wiadomość
Temat nieaktualny. Byłam w sobotę w klubie, w którym on też był, powiedziałam mu co czuje i odpowiedział „no okej”. Jego znajoma powiedziała, że gdy ona go zapytała co o mnie myśli powiedział, że nie wie. Na następny dzień rano widziałam jak wychodzi ze swojego mieszkania z jego znajomą, z którą podobno nic go nie łączy. Chyba najwyższy czas odpuścić, bo już nie daje rady.

Szkoda energii na uganianie się za kimś, kto się nami nie interesuje. Trzymaj się


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 13:03   #16
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Gdyby coś miało z tego wyniknąć, to już byście byli razem. Zapomnij o nim. Zmiana rutyny treningowej na pewno pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale autorka może go gdzieś zaprosić. I zobaczyć co z tego będzie.
Jest 21 wiek. Kobieta może zrobić pierwszy krok. xd
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 13:10   #17
Magdalenamab
Przyczajenie
 
Avatar Magdalenamab
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 3
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Odpuść. Najgorsze co możesz sobie zrobić (mówię tu także o Twojej długotermiowej przyszłości) to biegać za chłopakiem, który w żaden sposób o Ciebie nie zabiega. Tak wygląda to już teraz. Myślisz, że zmieniłoby się to na lepsze? Oczywiście, że nie.
Szanuj swój czas i swoją przyszłość. Znajdź kogoś kto pokaże, że zależy mu na Tobie, właśnie Tobie. Masz swoją wartość i jak każda z nas zasługujesz na szczęście i poświęconą uwagę - pamiętaj
Magdalenamab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 15:45   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Szkoda energii na uganianie się za kimś, kto się nami nie interesuje. Trzymaj się
Według mnie trolling. Nagły zwrot akcji, jakieś rozmowy z osobami trzecimi plus co? Nagle są sąsiadami, że wiadomo z kim on odpuszcza rano mieszkanie? "Trudne sprawy".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 06:38   #19
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 821
Dot.: Chce wiedzieć na czym stoję

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, że facet nie jest nią zainteresowany. I niekoniecznie kiedykolwiek na poważnie był. Może być po prostu tak, że Autorka przestała być "nowością" na tej siłowni. Nieraz jest tak, że kobieta (i wcale nie musi być to jakaś miss) spotyka się z zagadywaniem, żartami, lekkim flirtem, bo jest gdzieś nowa. A potem, jak już się opatrzy, to mija, pojawiają się inne, nowe twarze. Ot taka kolej rzeczy. Od początku nic to nie znaczy i tak naprawdę niczego się nie traci, chociaż niektórym może się tak wydawać, bo myślą, że za tym zwyczajowym flirtem kryje się coś więcej.
Powiedziałbym nawet, że to częste. Jak się jakaś nowa Pani pojawia regularnie w otoczeniu, to faceci często lubią sobie trochę pofantazjować, zwracają na nią uwagę,co może być odebrane jako zainteresowanie.
Gdyby naprawdę był zainteresowany to by się nie dystansował i ignorował, po prostu po głowie albo i w łóżku chodzi mu już inna Pani. Raczej nie ma sensu przejmować inicjatywy, bo skończy się co najwyżej pojedynczym numerkiem.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-11 07:38:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.