Dojrzała kobieta :) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-08-17, 17:20   #4951
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

U mnie w nocy padało, a od rana prawie 30*. Ledwo świat mi się wczytywał 😉 Lubię ciepło ale to już pewne nieumiarkowanie hehe…

Sova, przypomniałaś mi o Erborian…uwielbiam ich korektor BB eye. A chwilę temu zdenkowałam. Tak że zakupy…

Miszka serum otrzymałam wczoraj po południu. Na razie używam serum the Max image skincare. Jest również napakowane peptydami. Liczę że PCh dostarczy mi również pozytywnych wrażeń w używaniu 👍

Jutro jadę z córką na Kaszuby, do siostry, która wypoczywa nad jeziorem. Zarezerwowałam już nocleg na dwie doby. Pozostaje mi tylko ogarnąć walizkę.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:35
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-17, 20:05   #4952
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

u nas było jakies 22-23C i zdecydowanie brak upały, wieczorny spacer był przyjemny, nawet chłodno mi było, wiec miałam krok mocno sportowy, zeby sie rozgrzac...I czuje sie zblizanie jesieni...Pomyslałam, ze jak za miesiac bedziemy jechac na lotnisko ok 20 - bedzie juz ciemno Tyle dobrego, ze w Turcji nadal bedzie pełnia lata...
Lamary, miłęgo pobytu
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-18, 16:47   #4953
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

dzis zabrałam sie za to, czego nie lubie, czyli wyszukiwanie ciuchow do oddania. zawsze mam z tym problem, choc teoretycznie wiem, ze mam ich za duzo i sporej czesci nie nosze, ograniczajac sie do ulubionych, to ciagle mam poczucie ze do aktualnie nienoszonych moge wrocic Biorac pod uwage, ze mało zmienia mi sie gust, nie dbam o aktualna mode, a figura oscyluje w podobnych granicach od wielu lat - normalnie trudno mi cos oddac, skoro nadal pasuje i nadal moge powiedziec, ze mi sie podoba... Dzis była twarda, wiec czesc rzeczy - chlip - trafiła do worka...A czesc...na inna połke, zeby mniej gryzła w oczy albo przeciwnie - zeby gryzła tak, bym zaczeła nosić Takie przekładanie ciuchow przypomina mi o wielu "zaginionych" pod sterta innych...I cos skapneło tesciowej i jeszcze skapnie...męzowi Tylko jemu bede musiała wmowic, ze spodenki to juz mu dano kupiłam ( letnie uzywane) i po prostu tego nie zauwazył...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-18, 17:49   #4954
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Będąc małym brzdącem bałam się ważek. Nie wchodząc w szczegóły wierzyłam, że to fruwające „czaszki” , prawdopodobnie błędnie 😉 zrozumiałam wyraz albo ktoś celowo puścił słowo w świat. A one takie urocze, no nie?

W każdym razie gdy na ziemi panowały dinozaury w powietrzu szybowały już ważki. Pozdrawiam

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:35
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-18, 19:50   #4955
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

A u mnie znowu dramaty z nową kotką. Dzisiaj weterynarz i jutro ponownie. Nie mam siły i ma dodatek pokłóciłam się o kotkę z Tż.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-20, 08:05   #4956
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, bardzo mi przykro. Chora jest kotka? Oby szybko była poprawa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-20, 12:19   #4957
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

ja wczoraj płakałam poł dnia, dzis Maciej jakby lepszy, choc leki go otumaniaja...Przytulam, Aussie. Biedna kotka i biedni Wy...To z tej samej hodowli, co poprzednio...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-22, 07:24   #4958
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Oj, smutne wieści o waszych kotkach, przytulam, moja staruszka na razie zdrowa, ale tylko ja wiem ile wiader łez wylałam.



Dzień dobry z pracy, wpadłam na moment. Wiecie, że poruszam się po orbicie roboty, zatem na dobry początek (mojego dnia) odegrałam pieśni pochwalne, a następnie pozbyłam się tony makulatury. Cóż, życie to nie bajka, bo w to miejsce przygarnęłam drugie tyle i czuję pismo nosem, że to nie będzie buła z masłem. A czy to pierwszy raz gonią mnie terminy? Na razie osiągam stan zen przy kawie.



Też wyczuwam już wieczorami zbliżającą się jesień. Chłodną porę roku umili mi kupiona wełniana czapka hehe. To już druga marki WoolbyAnn. Dla odmiany na trwające jeszcze lato sprawiłam sobie klapki więcej zakupów nie zarejestrowałam. Amen.

Edit udało mi się kupić stacjonarnie ostatnie opakowanie Erborian BB eye.

Miłego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:36
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 19:14   #4959
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry z małego urlopiku w Szkocji

IMG_1916.jpg
IMG_1922.jpg
IMG_1871.jpg
IMG_1728.jpg
IMG_1725.jpg
IMG_1714.jpg
IMG_1633.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 20:40   #4960
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, pięknie tam!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 23:58   #4961
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zaprzyjaźniliśmy się z kaczuszkami

IMG_1957.jpg
IMG_1963.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-23, 18:25   #4962
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, ale słodko
Tak do kawy - w sam raz.

Wrzucam fotkę mojej ostatniej rozpusty zakupowej.

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 22:37   #4963
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Niestety jutro już powrót do rzeczywistości, no miże jeszcze po drodze uda się coś zwiedzić. Dziś:


IMG_2257.jpg
IMG_2085.jpg
IMG_2253.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 06:24   #4964
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry z rana Wcześnie zaczęłam dzień i liczę na to, że szybko skończę robotę.

Gosia, widzę, że resetujesz się na łonie natury. Super!

Kama segregacja ciuchów zakończona?

Miszka i jak oceniasz tonik, serum i krem PCh? Ja na razie odstawiłam swoje serum, nie otwieram. Wypadałoby zużyć to, co mam otwarte. A twarz jedna Jest i serum nawilżające i serum rozświetlające z bakuchiolem, i serum peptydowe... niektóre dopiero co zaczęłam, też kupiłam sporo na Topestetic....no ale czego nie robi się dla rabatu hehe)

Za moment zrobię sobie kawę i obfocę moje zakupy.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 06:57   #4965
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nadal jestem wierna serum intense hydra B5 jak i NIOD. Moje must have. Poprzednie serum z peptydami PCh wprawdzie niedawno zdenkowałam jednak dla podkreślenia jego znaczenia w mojej pięlęgnacji eksponuję.



Jutro wyjeżdżamy nad morze.

Miłego dnia życzę.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:36
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 07:03   #4966
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wspomniałam tez o Erborian… zapomniałabym 🙂

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:36
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 17:52   #4967
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

My wracamy właśnie do domu.
Dziś po drodze jeszcze zwiedzaliśmy zamek

IMG_2369.jpg
IMG_2474.jpg
IMG_2461.jpg
IMG_2440.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-25, 14:35   #4968
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia książęce zwiedzanie 😁 świetnie, zazdroszczę



Pozdrawiam znad lampki prosecco. Czekamy na obiad. Całą drogę było zachmurzone niebo a nad samym morzem mamy boską pogodę, co więcej letników mało, spokojnie, trafiło się nam jak ślepej kurze ziarno 😉

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:37
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-26, 13:57   #4969
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nadmorski las usiany już jest rozkwitającym wrzosem. Wrzosami jesień się zaczyna… pogoda…mhy… w nocy lało, dziś pochmurnie i parno.

Miłego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:37
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-26, 19:21   #4970
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, mi tez bardzo podobała sie Szkocja Wy macie zdecydowanie blizej na taki wypad, na pewno było swietnie
Lamary, segregacja niby skonczona, czyli mało odłozyłam, ale ja, czerwony kapturek, znowu zapomniałam wystawic, jak zabierali, musze czekac na kolejna okazje
Natomiast mam zdecydowanie lepszy humor i znowu czekam na urlop( za 3 tygodnie ), bo Maciejowi sie bardzo poprawiło Po sobocie, kiedy wygladał jak kocia kupka nieszczescia - w niedziele zaczeły chyba działac leki sprzed paru dni, bo od tej pory systematycznie sie poprawiał. Roznica, miedzy kotem, ktory nie wstaje do kuwety i lezy skulony z bolu a kotem, ktory sam wchodzi po schodach i idzie skakac na swoja kanape...no powalajaca Niestety, boje sie, ze moze znowu wracac, ale poki co jest swietnie, kolejny zastrzyk bedzie podany podczas naszego urlopu. To te przeciwciała, podawane u starszych, schorowanych kotow i psów...
Owszem, jak spacerujemy tez sie juz czuje i widzi nadchodzaca jesien, wiec z przyjemnoscia sie jeszcze powygrzewamy w Turcji...
Własnie upiekłam muffinki ze sliwkami...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-08-26 o 19:22
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 10:56   #4971
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Pokonaliśmy na rowerach spory dystans. Jeszcze 15 km przed nami i powrót. Na razie przerwa… dawno nie było zdjęć kawy 😉 dopieściłabym muffinką ze śliwkami…

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-09-04 o 17:37
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 10:57   #4972
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

To świetna wiadomość Kama. Zdrówka dla kotka życzę
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 20:30   #4973
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama super

Gosia pięknie tam, podziwiam was i naturę
LaMary jak zwykle stylowo

A ja pojechałam na niespodziewany niedzielny shopping....i dobrze mi z tym

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 20:43   #4974
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

muffinki wyszły pyszne, chyba zrobie jutro druga ture Pałetałą mi sie mąka z amarantusa , dodałam tez kokosowa, poza tym maslanka, jajka, oliwa, słodzik, cynamon, kakao, płatki owsiane i sliwki...szybka robota, bo to mieszanie sypkich z płynnymi, a potem bardzo lubie te muffinki jako deser albo sniadanie..Nie ma tez problemu z mrozeniem.
dzis padało, ale twardo poszlismy na specer. byłoby super, gdyby mzawka nie przeszła w ulewa, a szybki marsz nie zmienił sie w marszobeg, a i tak wrocilismy jako mokre szczury, bo jednak adidasy, a nie kalosze i kurtka zwykła a nie przeciwdeszczowa...A maz mi jeszcze wypomniał, ze nie nałozyłam prezentu od niego...Bo ostatnio jak był w szczecinskim outlecie - to po powrocie dumnie oznajmił, ze ma dla mnie prezent. Patrze i widze...szerokie spodnie foliowetakie, jak sie szyje płaszcze przeciwdeszczowe, w stylu robotniczym, bym powiedziałą...Szerokie, z jakimis sciagaczami bezsensownymi...Ogolnie, jak bym miałą je opisac - to wygladaja jak cos, co firma budowlana wydaje robotnikom, co maja przenosic w deszczu palety... albo przynajmniej ja tak sobie wyobrazam pracowniczy stroj bhp...Eee...podziekowałam bez entuzjazmu, ale nosic tego nie bardzo mi sie chce...Moze ta folia jest nieprzemakalna a taka szeroka, zeby jeszcze wkładac drugie ubranie pod spod, ale łatwiej mnie w nich przeskoczyc niz obejsc...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 20:49   #4975
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kamlisa zrobiłaś mi dzień kochana

Tego typu spodnie dostałam od Tż z 15 albo więcej lat temu
Nie założyłam ich ani jednego razu...ups
Wolałam moknąć i marznąć.
Czy u was też taka plaga komarów obecnie?


Reign jak pobyt?

Miszka podrzuć coś fajnego i sexy ma jesień

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-29, 22:09   #4976
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Witam Piekne Panie

Ja juz wrocilam do Stanow i nawet do pracy.

Podroze w te i nazad z opoznieniami, grrr, no ale coz robic???

Jestem bardzo zadowolona, ze bylam w Polsce i widzialam sie z bliskimi <3
Z siostra nie jest tak rozowiutko, jak mi to opowiadano, przezylam szok, bo nastawiona bylam na cos innego. Tzn. jej wyniki badan sa bardzo dobre, wszystko w normie (i sie utrzymuje), szpik sie przyjal, nie ma choroby resztkowej, ale ona sama jest slabiutka, choc jest juz 5 miesiecy po przeszczepie.
Bylo lepiej jak wrocila ze szpitala po tym jak miala ta ostra niewydolnosc nerek, bo byla na sterydach, no ale juz nie jest, wiec znow jest slabiutka, ciagle w lozku, malo co je. Kupuja jej te nutridrinki dla onkologicznych pacjentow, ale jej nie smakuja, sa za slodkie i ona po nich wymiotuje, wiec nie chce ich pic. Lekarz przepisal jej teraz jakis lek na apetyt, mamy nadzieje, ze zadziala. Ciezko na nia patrzec, bidulka tyle przeszla
Wlosy jaj zaczely w koncu odrastac i takie ciemne, geste (a byla ciemna blondynka), ale w dotyku jakby sie glaskalo glowke dzidziusia.

Przez stan zdrowia niestety nie pojechala z nami do Jastarni (byla u tesciow, gdzie miala swietna opieke, bardzo sa za nia, zwlaszcza tesc). Mnie w ogole odeszla ochota na wyjazd jak sie okazalo, ze ona nie moze i bylam za tym, zeby cancelowac wakacje, ale siostra sie uparla, zebysmy pojechali bez niej, bo stwierdzila, ze my wszyscy zaslugujemy na odpoczynek po takim stresujacym czasie. No to pojechalismy, ale zamiast 10 dni bylismy tydzien, ja sie przy tym upieralam (z Mamusia, ktora sie czula winna, ze jedzie odpoczywac, podczas, gdy jej najmlodsze dziecko jest w takiej kondycji jakiej jest), bo ja przeciez przyjechalam zobaczyc sie z rodzina i siostra tez chcialam sie jeszcze nacieszyc.
Nad morzem bylo super (choc z tylu glowy ciagle sie myslalo o siostrze, wiadomo), trafilismy z pogoda, codziennie zajadalismy sie pysznymi rybkami. Moj siostrzeniec jest przekochany, tez ma traume biedaczek, on jest taki bardzo za moja siostra!

Mamusia, odpukac, na szczescie ma sie ok, tylko musi byc sprawdzana co 3 miesiace.

to tak w wielkim skrocie...

Miszka a ja akurat uwielbiam markety budowlane.
Mam nadzieje, ze mieliscie udany urlop Kusisz ta P. Ch. i pewnie tez sie w koncu skusze, ale poki co zdalam sobie sprawe, ze mam 4 (w tym jedna miniaturka, bo wzielam na wakacje) sera i to otwarte, wiec choc mnie lapka swierzbila, to sie wstrzymalam na ten czas.
Tzn. wstrzymalam sie tylko z serami. Esencja SK-II mi sie konczy, wiec to zamowilam, dzis doszla, w sama pore, bo mi z 1/5 butelki zostala.

LaMary no ja wlasnie mam otwarte to serum Image Skincare, ktore polecalas, no nie powstrzymalam sie, bo skoro juz napoczelam ichni krem...hehe Ale bardzo dobra marka, dzieki za polecenie i z mojej perspektywy, rowniez polecam

No i jednak dokupilam ten sweterek kaszmirowy, tez niebieski jak Twoj, choc poczatkowo zastanawialam sie nad tym zoltym, ale jednak w niebieskim mi ladniej

Sova to Ty z Czestochowy? Bylam chyba 2 czy 3 razy, ale nigdy na pielgrzymce Powrot z wypoczynku jest zawsze bolesny, mam nadzieje, ze doszlas juz do siebie? Ja wlasnie dochodze, hehe
Gratki dla corek, ze sie dostaly do wymarzonych uczelni

Aussie mam nadzieje, ze jestes zadowolona z maseczki Elemis (ja bardzo polubilam ta marke i polecam rowniez inne ichnie produkty) No i strasznie mi przykro czytac, ze Twoja biedna koteczka ma problemy zdrowotne. Czy juz jest jakas poprawa?

Czy Sandy jest z tej samej hodowli co Charlie? Bo pamietam, ze i on mial problemy zdrowotne. Napisz koniecznie opinie, jesli jest taka mozliwosc, zeby ostrzec innych, no i daj znac co z malutka

Kama bardzo sie ciesze, ze z Mackiem lepiej Co za ulga, zwlaszcza, ze niedlugo wyjezdzacie na urlop. Koszta u weterynarzy powalaja... I don't normally brag about my expensive trips but... wlasnie wrocilam od veto z LoloBibopciem. A mial tylko szczepienia, roczny bilans zdrowia i obciecie pazurkow.
Milo mi, ze udalo mi sie Ciebie skusic na sukienke od RL Zwlaszcza, ze jestes na tyle zadowolona, ze sobie zostawilas
Udanych wakacji w Turcji Wam zycze
Spodnie foliowe Padlam!!!
Co do estetycznej, to fakt, wole w Polsce, bo to laskawsze dla mojej kieszeni, a produkt ten sam

Gosiu super fotki ze Szkocji, pozytywnie zazdroszcze

Caffee fajowe zakupy BTW, nie wzielam kowbojek do Polski, musialam wypakowac pare rzeczy, mialam nadbagaz

Aha, kupilam sobie fajny kapelusz, oczywiscie RL Tzn. mnie sie podoba, wiadomo, kazdy ma inny gust Juz od jakiegos czasu chodzily za mna kapelusze, mialam pod tym wzgledem wyostrzony wzrok no i teraz jak wracalam do Stanow, to na lotnisku zaobserwawalam u pewnej pani na glowie kapelusz, ktory mi bardzo przypadl do gustu pomyslalam, ze taki moglabym miec, a ze z boku mial podpis, wiec jak tylko wrocilam do domu, to zaczelam szukac na stronce RL. Nie dosc, ze znalazlam, to ku mojej uciesze byl w promocji!! Juz mam w domu wsadze fotke

Zamowilam sobie tez swietne sneakersy on-running, super wygodne do pracy!! + prasownice na parze reczna (nie zelazko, nie wiem jak to urzadzenie sie fachowo nazywa po polsku) na wyjazdy i biala posciel
O! i raczki do szafek kuchennych
Czeka nas tez remont, w przyszly wtorek ma przyjsc w koncu facet od wyceny, niecierpie remontow, ale trzeba to w koncu zrobic, i tak na szczescie kogos w koncu znalezlismy (ostatnimi czasy bylo trudno o robotnikow, bo duzo nowych domow budowanych jest w mojej okolicy i wszyscy wola wieksze kontrakty niz wyremontowac komus lazienki, czy wymienic podlogi)
Zreszta w Polsce tez ciezko bylo znalezc kogos do mniejszych robot remontowych, moja siostra dopiero po roku czasu kogos znalazla!! Pamietam, ze i LaMary miala problemy z remontami czy budowami. Oby to w koncu miec za soba, najgorsze, ze obcy beda mi sie szwendac po domu

Na Floryde nadciaga huragan Idalia, ale nas ma obejsc, zobaczymy, bo burza juz sie zaczela i nie wyglada to dobrze, maz przygotowal generator w razie czego

No to tyle u mnie, pozdrawiam

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-09-13 o 22:09
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-29, 22:11   #4977
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

zapomnialam o sneakersach

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-09-13 o 22:09
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-31, 20:45   #4978
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, dobrze, ze widziałąs sie z rodzina, tak rzadko macie okazje na spotkanie...Swietnie, ze z mama lepiej, a siostra na pewno wolniej, ale tez dojdzie do siebie...Jest przeciez młoda i wie, ze ma dla kogo zyc, to zawsze motywuje, gdy sie czuje wsparcie bliskich...
Swietny kapelusz i sneakersy. ja tez mam prasowalnice parowa ( steamer?), ale ostatnio mi zastrajkowała. całe pranie, duze, msuiaąłm ogarnac zelazkiem, od czego sie odzwyczaiłam. a ja po skonczonej robocie jeszcze raz, dla swietego spokoju właczyłam steamera - to zadziałał nagle
A komary poki co mnie nie pogryzły, a jestem wrazliwa...
Maciej zaczał rehabilitacje, jezdzi z tz na pole magnetyczne do ludzkiej rehabilitantki jest super grzecznym kotem...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-08-31 o 20:47
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 21:39   #4979
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Co tu tak cicho?

Komary was zjadły czy co?IMG20230903113944.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-04, 17:33   #4980
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?

Komary was zjadły czy co?Załącznik 7793514

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Faktycznie cicho...

I mamy koniec wakacji, a to by znaczyło, ze oficjalnie żegnam lato. Niby jeszcze ciepło, niby słońce nadaje kształt mojej aktywności ale gdy słyszę od mamy, że porywa się na robienie kiszonek to nieuchronnie zwiastuje to nadejście jesieni.

Mózg mi skanuje czeluści pamięci szukając tych spodni opisanych przez Kamę Przychodzą mi na myśl spadochroniarskie spodnie noszone przez młodziej (tez córkę)

Reign to dobre wieści, A osłabienie siostry i wiążące się tym nieprzyjemne skutki miną prędzej czy poźniej, trzeba czasu. Zakupy jak zawsze: świetne

Kupiłam w zeszłym tyg. tanią kolorówkę i uczę się malarstwa na swojej twarzy Ogarniam kolejny raz temat płynnych róży i bronzerów. Na dobry (powiedzmy że dobry...) początek zainwestowałam tym razem w jakąś taniość tak, żeby później nie żal było oddać/wyrzucić Jak mnie nie poniesie ze szpachlą to wyglądam... no... idealnie nie nazwałabym tego makijażu. łatwo przesadzić z kolorem a wtedy prezentuję kobietę przaśną lub inną starą pijaczkę A nie o taki wygląd mi chodzi... Jutro powtórka (do skutku), niemniej nie rozważam spędzić reszty życia ucząc się makijażu, ale wypadałoby by być w trendach

https://glam-shop.pl/product-pol-196...BIECUJACY.html

https://glam-shop.pl/product-pol-196...-PIASKOWY.html

Kończę serial guilty pleasure "Siły kosmiczne" na Netflix. Recenzje ma kiepskie a mnie bawi Taki poprawiacz humoru na dobranoc.

https://www.filmweb.pl/serial/Siły+K...020-820789/vod
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.