Dojrzała kobieta :) cz. 2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-27, 13:53   #91
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
U nas przygotowania do Halloween. Moje chlopaki zrobili

Załącznik 7795052


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciekawie Gosia zdolne twoje chłopaki

Aussie zapomniałam wcześniej napisać, że nie znam lekarza od arytmii. Jeśli chodzi o żarówki, to nawet nie wiem, o jaką Tobie konkretnie chodzi. Są o różnej mocy, do różnych lamp (podłogowe, kinkiety itp), różne gwinty, różna barwa (chłodna, ciepła itp), no i różnych firm. Chyba najprościej będzie zapytać w sklepie.
Do estetycznej umówiona jestem 9.11., przed twoją wizytą.

Miszka nie mam pojęcia jaką techniką będzie podawany ten preparat Ale że otrzaskana jestem z estetyczną to sądzę, że będzie podobnie jak przy kwasie polimlekowym czyli kilka wkłuć tępą igłą a następnie głęboka penetracja elastyczną kaniulą... wybrzmiało niepokojąco Ale efekt... co prawda, długo nie widziałam żadnego... akurat komplementy, w tym od męża dowiodły działania preparatu. Mały efekt oczywiście wystąpił tuż po zabiegu, podobnie jak przy Profhilo -> porównuję do tego zabiegu, który miałaś robiony, to była taka uwspółcześniona mezoterapia, bez mikro nakłuć i małych dawek.
Po stymulatorze z kwasem polimlekowym zauważalne efekty pojawiły się mniej więcej dopiero po miesiącu. był efekt wow! I mówi to osoba, która regularnie nadziewa się na igły Cera odzyskała taki zdrowy kolor, ujednolicony (ale nie że podziała na przebarwienia). Chodzi tu chyba o lepsze mikrokrążenie (??) Poprawiło się napięcie, elastyczność i co dla mnie istotne zabieg dobrze nawilżył skórę . Na pewno Lenisna nie podziała na utrwalone zmarszczki, te płytkie sądzę, wygładzi. Nie wierzcie we wszystko, co czytacie (wiadomo, że internet przyjmie wszystko, bo reklama, bo kogoś poniesie na wyżyny wyobraźnia) ,zabieg niczego mocno nie podniesie, ani nie napnie, ani nie podciągnie, ani nie wypełni... i co tam jeszcze...
I tak Aussie liczę że będę tak samo zadowolona w przypadku hydroksyapatytu wapnia. Dodam, że zabieg nie wykonuję ze znieczuleniem (emla) Same nakłucia nie sa dla mnie szokujące, dyskomfort jest mały a preparat (jest ze znieczuleniem) z kaniuli szybko znieczula miejsca podania. Tak że luzik

perfumy Dolce Gabbana nie testowałam jeszcze... a My Way owszem.. ale czy on nie pachnie podobnie jak te wszystkie zapachy zakorzenione w stylu m.in Si, Opium, La vie est belle...i ich flankery?
musze koniecznie zajść do perfumerii
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 15:11   #92
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Jakos nie mam ostatnio weny na pisanie, ale czytam regularnie
@ jest u mnie nieregularna, była tydzien temu po 2 miesiacach przerwy, ale słabsza. Fizycznie nic nie odczuwam...zadnych roznic Dzis, jak co roku, byłam w szczecinie na mammografii, bo wczesne wykrywanie to podstawa. Oczywiscie to nei ejst zadna profilaktyka, wbrew mylacym opisom Tzn w tym roku mammografia, za rok usg, jak zawsze w tym samym miejscu i u tej samej przemiłej doktor, ktora robi tez badanie...Probuje sie tez umowic do mego ginekologa, ale nie mam szczescia, by sie dodzwonic
Po zabiegach wygladam juz ładnie, jeszcze schodza rozowawe plamki...
Po reinstalacji systemu natomiast powoli odzyskuje rozne strony i hasła, ale mam nadzieje, ze gosciowi z komputerowego uda sie odzyskac moje pliki ze spisami ksiazek i kaset Akurat ten dysk padł...a mowimy o tysiacach pozycji Mma tez nowy internet na swiatłowodzie, co tez wymagało przekonfigurowania sieci domowej. Poprzednio obejmowało cały dom, a po zmianie neostrady na swiatłowod - net był tylko na jednym pietrze, a poza juz nie, telefon gubił internet, jak szłam po schodach, a potem na siłe logował sie do nie działajacej sieci...Masakra
Aussie, dobrym kardiologiem jest w szczecinie Mokrzycki, natomiast nie wiem, czy robi tez ablacje.
Gosia, piekne dynie, zawsze robisz tu klimat halloween
dzis miałam serce w gardle, jak wracalismy ze szczecina. Jedziemy miedzy lasami, iles kilometrow do jakiegos miasteczka i nagle samochody zaczynaja migac, przed nami widze, ze jada zygzakiem...A szosa biegna...2 psy. Mniejszy i wiekszy, chyba matka i doreosłe juz dziecko, jakby rasowe, sredniej wielkosci, kolorowe takie same obroze...ale wychudzone...Biegna miedzy samochodami...Tak jakby jakis s...je wyrzucił z auta. Przejechalismy te zakrety kawałek, bo nie było jak stanac, stanelismy, dzwonie do znajomej pani z toz( tzn juz nie, ale pomoc zwierzetom ma we krwi) i pytamy, czy jakbysmy zgarneli i przywiezli - pomogłaby nam ze schroniskiem. Bo albo sie zgubiły, albo bydle jakies je wyrzuciło z samochodu. Zgodziła sie, zawrocilismy, ale psow juz nie było, ani sladu, na pewno nie zgineły pod kołami. Nadzieja - ze jak jakas dobra dusza zgarneła je wczesniej. Niestety - mogły tez pobiec w las, a wtedy prawdopodobnie zgina

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-10-27 o 15:13
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 15:00   #93
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kama czyli naskórek złuszczony i nowa TY
A jesteś pewna, że psy były bezpańskie? Takie wałęsające się psy nierzadko można spotkać, niektóre wręcz z pasją uciekają, jeśli nadarzy się okazja. Może akurat w danej chwili eksplorowały świat ulicy zaspokajały swoje instynkty albo szukały przygód na wolności by poczuć wiatr za uszami Żartuję trochę, najważniejsze, że wyniosły się z ruchliwej ulicy.

dziś jeszcze ruszamy do teatru, a po spektaklu mamy zarezerwowany stolik w restauracji. Mam smaka na... nie wiem na co...
Tak że na tę okoliczność pomyślałam o odpowiednim zapachu, sprawdzi się nienachalny Loewe Earth. Typowy unisex. Pachnę nim ja i mąż https://www.fragrantica.pl/perfumy/L...rth-76065.html
Przyjemniaczek, zdecydowanie dla mężczyzny na co dzień, dla kobiety myślę, że na okres wiosenno-letni (mąż jest zdania, że perfumy nie dla mnie...). Bardzo przypomina mi zapach , który nosiłam jakiś czas temu: Hermes eau des merveilles bleue https://www.fragrantica.pl/perfumy/H...eue-42747.html
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 18:10   #94
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Szkoda , że nie udało się zabezpieczyć psiaków .

Niedziela .
Ludzie odpoczywają .
Nie Miszka .
Od rana na ścierce i mopie.
Niekończąca się historia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 18:15   #95
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kama, bardzo dobrym rozwiązaniem jest dysk/dyski zewnętrzne. Ja tak właśnie przechowuję najważniejsze pliki, plus cenne rodzinne zdjęcia oczywiście.
Na zewnętrznym można też ustawić backup systemu.

Zawsze pracowałam na bardzo dużych plikach (filmy biją rekordy) - więc musiałam to wszystko jakoś pozabezpieczać.
I nie jest ważne aby taki dysk był mały fizycznie, do domowego użytku nie jest to priorytet (typ portable jest dla profesjonalistów np fotografów). Lepszy będzie taki o większej pojemności, mogę polecić Seagate.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 07:30   #96
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Dzień dobry, w mgnieniu oka mamy poniedziałek. Całe szczęście że od rana mamy sporo słońca.

Nie wyspałam się, ale liczę na przyjemny dzień.

Sztuka genialna. Bareja wieczorową porą, inspirowana filmem. Akcja dzieje się w moim mieście, czas… odległy 😉 smaczki rzeczywistości… PRLowskiej i inne absurdy w nowej odsłonie. W przerwie wpadliśmy na znajomych, co było do przewidzenia, bo bilety wyprzedały się błyskawicznie. Po duchowej uczcie udaliśmy się na inną ucztę

Miłego dnia dziewczyny.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-08 o 06:51
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 09:09   #97
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cześć wszystkim.
Wstałam z bólem głowy i z miną cierpiętniczą podążam w stronę pracy
La Mary dopieściłaś się i sztuką i jedzonkiem.
Fajnie.
Moja sztuka to aktualnie zmieszczenie się w czasoprzestrzeni.
Nie nadążam,nie wyrabiam...

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Kama jakie seriale polecasz?
Coś nowego?apetycznego?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-31, 09:16   #98
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Pada od nocy....
Ojciec mnie na grzyby ciągnie
Może wyskoczymy jutro rano, zobaczymy. Podobno ma przestać padać.


Nastrój mi jakoś siada. Czas leci nam nieubłaganie.
Wszystko już chyba było
Chyba nie jestem gotowa na starość 🫣


Powoli też przygotowuję się do remontu kuchni. Aż się boję


Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 12:37   #99
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Kama jakie seriale polecasz?
Coś nowego?apetycznego?
Polecam The Bear, chwilami irytujący, ale bardzo dobry.
Still up
Nieustająco Sukcesję.
Sycylijskie lwy
Alice in Borderland. Nie wiem, skąd oni biorą takie popaprane pomysły...Podobny do Sqiud games
Awantura (the Beef, czy jakos tak...)
Zbrodnie po sąsiedzku
I na odmóżdżenie -One Piece. O piratach
Słodkie magnolie i Chesapeke Shores- też na odmóżdżenie, miłe dla oka, piękni ludzie i piękne otoczenie, ale ogólnie słodkopierdzące do bólu

Edytowane przez wasylisa123
Czas edycji: 2023-10-31 o 13:24
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 15:53   #100
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Alice in Borderland jest fantastyczny, ale jednak trzeba przyznać, że ostatni sezon trochę zbyt przekombinowany
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 14:21   #101
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Zajrzałam dziś do perfumerii przetestować tę najnowszą Devotion DG, którą kupiła Aussie. Całkiem przyjemny zapach. Pierwsze skojarzenie: świeżo upieczona babka cytrynowa mojej mamy Wprawdzie nie wyobrażam sobie życia bez tego wypieku, to pachnieć babeczką bym nie chciała. Konsultantka w mig wyczuła moje niezdecydowanie proponując zapachy w podobnym klimacie. A że w najbliższych planach (na święta) miałam zakup 100 ml Diptyque Do son (zdenkowałam 50 ml i dodatkowo 30 ml Gucci Bloom) to poprosiłam o nuty zapachowe, do których podążam w tym roku, czyli białe kwiatki I przepadłam od pierwszej aplikacji Gucci Bloom Profumo di Fiori. https://www.fragrantica.pl/perfumy/G...ori-62281.html Wprawdzie klasyczne Bloom jest piękne ale brakowało mi w tym zapachu pewnej kremowości, którą wyczuwałam w Diptique również w bazie. A tu na wyciągnięcie reki taka perełka Czy musze pisać, że 100 ml słonecznej żółci trafiło na moją toaletkę? Pięknie się noszą, jest juz po godz. 15. a ja nadal je czuję. Chyba trwałość ma większą niż perfumy Do son. Tak że dzisiejszy zakup potoczył się własnym torem... od dzis szlaban na perfumy

Aussie z tymi uczuciami nie jesteś sama Każdej z nas powoli zmienia się hormonalny pejzaż. I nie sądzę, że jesteśmy na... przekwitanie... gotowe... Trudno pogodzić się ze zmianami, które nadchodzą. Na pewno z różnych powodów jednej będzie łatwiej, innej nieco trudniej. Sama czasami mam to samo, ale szybko się otrząsam. Bo co mi przyjdzie z tego, ze wczoraj nie wiedziałam, że mam kark, a dziś w tym miejscu mi strzyka przy ruchu...no szlag... a ćwiczysz, nie, ze nie dbasz o formę. Wiec gdzie problem? SKS. Najważniejsze Aussie żeby dogadać się ze sobą. Ciało jest twoim domem, a o dom trzeba dbać. Podobnie o psychikę. Bo jak nie Ty, to kto? Jeśli jest taka potrzeba, to poszukaj powodów do radości, przyjemności i takie tam... Nikomu niczego nie musisz udowadniać, to ten przywilej

Jutro z samego rana kierunek wybrzeże

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-02 o 14:23
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-02, 15:21   #102
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-08 o 06:51
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 18:49   #103
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary, to nie była ulica w miescie, tylko szosa w srodku niczego, kilometry od miasteczek - a psy na srodku szosy, mocno mnie to ruszyło, ale potem znikneły...Nic sie nie poradzi, tylko nadzieja, ze ktos je zabrał.
Złamałam sie i DG idzie do mnie, ja tam moge pachniec jadalnie, zdecydowanie mi blizej do babki niz białych kwiatów
tez miewam dołki... Dzis na przykłąd przykładnie skonczyłam jedzenie o 16 i umyłam zeby...A potem sie zlamałam i o 19.20 zjadłam poł bułki z zołtym serem i lososiem Była pyszna, ale wyrzuty sumienia razem z bułka legły mi na zoładku, wiem, ze od powrotu przybyło mnie 0,5 kg, a zrzucam je zawsze powoli i w bolach...To chociaz zamroziłam ta przepyszna szarlotke sypana, ktora zrobiłam wczoraj, bo ja jadłam dwa dni z dzika rozkosza
dzis jeszcze u nas pogoda łądna, jutro ma lac, to nie wiem, czy sie wybiore na spacer, jak dzis...
Z filmow - aktualnie ogladamy z tz Zycie na planecie ziemia, powoli , a ja sama serial - taki ciepły, rodzinny, nie jakies wysokie loty, ale typowa produkcja Hallmarku czyli Good witch. Jak masz Miszka nastroj na serial z kubkiem kakao - to włąsnie to

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-11-02 o 18:51
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 20:01   #104
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Tez polecam Życie na planecie Ziemia, jeśli ktoś ma potrzebę spokojnej głowy. Jak niespokojnej to Bodies

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Tez polecam Życie na planecie Ziemia, jeśli ktoś ma potrzebę spokojnej głowy. Jak niespokojnej to Bodies
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:42   #105
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Mag, w obu watkach polecamy ten sam serial
Dzis piekłam sernik, tym razem wersje z mniejszym gazem, pojemnikiem z woda w piecu i całymi jajkami, bez ubijania białek. wyrosł wielki...a potem opadł Szczerze mowiac miedzy obiema wersjami specjalnej roznicy nei widze, oba sa dobre...i oba opadaja
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 18:26   #106
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kama serniczek jako uzupełnienie diety? A ta nadwyżka kaloryczna w postaci pół bułeczki ze smacznym serem i jeszcze smaczniejszym, jak sądzę łososiem nie powinna Stanowic powodu do niepokoju. Nieważne czy ostatni posiłek zjesz o 16. (nie za wcześnie?) czy o 18. grunt, żeby kalorie się zgadzały. Życzę wytrwałości
No nie wiem dlaczego ale byłam pewna, że zamówisz perfumy DG. Moja bluza jeszcze dziś pachnie babeczką

Nie pojechaliśmy nad morze, los miał inne plany. Córka w nocy obudziła się z gorączka. Tak że po koszmarnej nocy przyszedł ciężki dzień dla mnie. Mózg to mi się chyba juz nad ranem wylogował bo nie dość, że wszystko leci mi z rąk (łatwo pozbyłam się talerza i szklanki) to nie przetwarzam informacji (a najważniejsze te od Tz haha...) , plotę jakieś głupoty... no nic nie jest po mojej myśli jakby... Tak że idę do łózka spać. Dobranoc.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 19:34   #107
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary, mam nadzieje, ze córka juz lepiej
Waga dzis powiedziałą, co o mnie mysli, wiec sernik tylko sprobowałam, poczestowałam tesciow i zamroziłam reszte Musiałąm upiec, bo termin twarogu sie zblizał...A teraz znowu nachodzi mnie...amerykaniec Miszki Co ja poradze, ze lubie piec...? Taka zupa i gulasz nie budza mego podekscytowania, ale ciasta...
Zaczełam sezon zakupow prezentowych, tym razem kroluje opcja kalendarzy adwentowych. Te naprawde swietnie sie prezentuja( mam juz w domu i jeszcze dokupie, bo mam komu dac)
https://allegro.pl/oferta/edle-tropf...an-14437273865
https://allegro.pl/oferta/trumpf-edl...0g-14104001403
https://allegro.pl/oferta/basilur-lu...as-14557127570
https://allegro.pl/oferta/dekoracyjn...ta-14260776023
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 13:21   #108
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Dzień dobry ☕️

LaMary, zdrowia dla córki

Kama, fajnie wyglądają te kalendarze. Ja chciałam dla siebie jakiś, ale nie mogę się zdecydować.

U mnie dużo pracy, no i jesień niestety zawsze chorobami nas zaskakuje, jakieś przeziebienia, zawalone zatoki, a całą wiosnę i lato był spokój.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 06:50   #109
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Dzień dobry,

cichutko tu...

Córka dziś pierwszy dzień w szkole. Zdrowa

Gosia współczuję roboty Nadal pracujesz na zmiany? Z pewnością najbardziej stęskniony twoją nieobecnością w domu jest Kuba, rozumiem, że chodzi do przedszkola. Niemniej przy małym dziecku trudno odzyskać spokój i złapać oddech Dużo siły życzę
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-08, 12:59   #110
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Jestem u fryzjera. Powróciłam do „natury” tak myślę, okaże się po zmyciu farby 😏 a jutro pieszczoszki 😉 estetycznej.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 13:06   #111
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Helo
Zgodnie z pogodą za oknem zakopała bym się pod kocem i nie wyszła do maja
Obudziłam się dzisiaj przed 4 rano , no i teraz mam problem. Tylko kawa może mi pomóc

LaMary, a ja mam fryzjera jutro i też wracam do natury Przynajmniej w teorii. Zobaczymy co z tego będzie.



Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 14:09   #112
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

O tak Aussie, kawa tez mnie postawi na nogi (u fryzjera kaw nie piję, bleee…). Z odświeżonym lookiem (włosy u nasady są dosyć ciemne) wyskoczyłam na duże co nieco 😉 i flat white. Ale w pierwszej kolejności lody, wyglądają pysznie…
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9402.jpg (88,1 KB, 33 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 14:13   #113
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Mniam mniam

Pokaż włosy

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 14:16   #114
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Aussie, jutro rano, zanim wrócę do domu będzie ciemno. Czekają mnie jeszcze zakupy.

Lody wyborne.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 17:18   #115
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

La Mary, ja mam jedną zmianę od 15:00 do 3:00 trzy lub 4 razy w tyg. A zkuba do przedszkola dopiero we wrześniu idzie, jest z tatą, gdy ja jestem w pracy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 08:20   #116
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Gosia, czyli tacierzyństwo pełną gębą 😉 super! Przynajmniej jesteś odciążona od tych wszystkich spraw okołodomowych.



Aussie, pokaż włosy 😝😘

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-14 o 08:50
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 10:46   #117
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Pięknie LaMary

Jakie wrażenia po estetycznej ? Zdradź też proszę ile kosztował ciebie zabieg. Pytam żeby się przygotować finansowo przed moją wizytą

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
La Mary, ja mam jedną zmianę od 15:00 do 3:00 trzy lub 4 razy w tyg. A zkuba do przedszkola dopiero we wrześniu idzie, jest z tatą, gdy ja jestem w pracy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gosia to musisz być pewnie zajechana nickami. Podziwiam trzymaj się kochana

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 14:44   #118
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Jestem po… zabieg ocenię po powrocie do domu. Wyglądam Ok, niemniej będę miała na policzku (w miejscu wkłucia) siniaka.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-10 o 07:23
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 15:33   #119
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Z przodu jakieś ciemniejsze te włosy

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

A ja właśnie siedzę u fryzjera

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-09, 16:06   #120
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Z przodu jakieś ciemniejsze te włosy

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

A ja właśnie siedzę u fryzjera

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Aussie kolor włosów na zdjęciu wyszedł wyjątkowo ciemny Na refleksy umówiona jestem 22 grudnia. Na razie, od wakacji, pełna regeneracja.
Zabieg... o matko i córko! mało komfortowy, żeby nie wybrzmiało niepokojąco. Niby trzy wkłucia na stronę (szacunkowo: środek policzka, okolica żuchwy i broda), niby penetracja kaniulą, ale tych ruchów pod skórą było jak na mnie, stanowczo za dużo. Zdecydowanie przebieg Lenisny był powiedzmy... przyjemniejszy.
Na razie wyglądam dobrze, gorzej na pewno będzie jutro. Na prawym policzku wykluwa się siniak, jest tez mały obrzęk efekt, zauważalny ma być za ok 3 m-ce, powtórka po roku.
Aussie, cenę możesz sprawdzić w internecie, na pewno jest aktualna, bo to zabieg z tych nowszych... Cennik powinien być również na stronie lekarza, do którego chodzisz. A nie zapytałaś wcześniej, na ile powinnaś się przygotować

Kupiłam siostrze na urodziny torbę z rafii, koniecznie w czarnym kolorze. Dzisiaj doszła...mam dziwne przeczucia, że torba zostanie ze mną haha...

https://eobuwie.com.pl/p/torebka-kur...SABEgImAfD_BwE

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-09 o 16:15
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-11 13:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.