Dojrzała kobieta :) cz. 2 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-17, 07:37   #151
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Hej, dziewczyny, kawa?
Chodźcie na Discord, jest ok, duży ruch
Brakuje was bardzo

Jest wątek gdzie wpisuje się prośby o stworzenie odpowiedników tych tutaj z Wizażu.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 08:56   #152
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Zapraszam

Edytowane przez aussiewoman
Czas edycji: 2023-11-17 o 09:02
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 09:04   #153
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Jesooo dajcie jakiegos linka bo ja chyba slepa jestem
..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 09:20   #154
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Coś mi nie pykło gubię się. Jak ogarnę to dam znać. Może ty spróbuj

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Już jest

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 10:19   #155
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

pare dni przerwy i juz takie cos...?
Siostra Reign czuje się gorzej, bardzo mi przykro
Forum zamykaja... Po tylu latach i przy tylu aktywnych osobach
Discorda mam i uzywam, wiec wejscie tam to nie ejst problem...choc nie wiem, czy ten sam nick. Discord nie ejst zły, choc to akurat nie to samo, co wizaż...Ja akurat uzywam go w mojej grze.
Lamary, no daj spokoj, przeciez tak nas nie opuscisz...?! Odzywamy sie co jakis czas ale to nie tak, ze wcale I jest akcja, reakcja - kapcie Ugg za taka cene mnie nie interesuja, ale kawa juz jest w koszyku, a na kremy popatrze, tez cos miałam tej firmy...
Amerykaniec mam na podobnym przepisie, ja akurat modyfikowałam - mniej cukru i oleju na przykład. Ale jak dodałam jeszce sliwki suszone to juz gniotkowate wyszło...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 10:44   #156
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

https://discord.gg/TYQy7aCu
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 11:05   #157
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

dodałąm sobie to nasze forum do discorda, ale poki co zawisłam na emotikonce i nie mogłam przejsc dalej, pierwszy raz mam tu cos takiego. miało byc machanie, a wygladam, jakby mnie ktos podłaczył pod prąd , emotikonka wpadła w drgawki...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-17, 11:06   #158
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Link do wątku na Discord

https://discord.com/channels/1174018...01890161971282
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 11:27   #159
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Już weszłam na wątek na discord


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 12:25   #160
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Dziewczyny,ale o co chodzi????

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

La Mary u mnie czas maluchów,juz sie rozjeżdzają do nowych domów.Nie pisałam,bo znowu ktoś przywali,a potem mi przykro..
Czas z nimi bezcenny,chłonę każda minutę...


Dlaczego zamykają wizaż?
Jej,tyle lat...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 13:23   #161
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Odnalazlam....

Miszka wcale ci sie nie dziwie, tez bym nie mowila glosno bo tylko patrzec jak sie oberwie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-17, 13:29   #162
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary a jak buzia po zabiegu?

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Powąchałam wczoraj u koleżanki i przepadałam za .......
Kirke.
Już oczywiście zamówiłam

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 16:14   #163
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Lamary, kawa kupiona A ekspres...dalej nie spienia mleka. Nie zaniosłam jeszcze do sklepu, zeby wysłali do serwisu...bo wywaliłam karton i nie mam podobnego i duzego i wysokiego...Albo musze z wymiarami polatac i kupic cos podobnego, albo machnac reka na spenione mleko...i tak robie poki co. za to zaczełam do mojej meszanki dodawac jeszcze kawe zbozowa Inka i smakuje razem super To znaczy do kubka wsypuje kawe zbozowa a potem juz ekspres działą normalnie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 19:00   #164
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ale o co chodzi????

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

La Mary u mnie czas maluchów,juz sie rozjeżdzają do nowych domów.Nie pisałam,bo znowu ktoś przywali,a potem mi przykro..
Czas z nimi bezcenny,chłonę każda minutę...


Dlaczego zamykają wizaż?
Jej,tyle lat...
Miszka gdy nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o pieniądze Chyba wprowadziłam Ciebie w błąd, użyłam skrótu myślowego, nie zamykają wizaż tylko forum

Kama nie pomyslałam żeby do ciasta dodać śliwki... Moze w proporcji: więcej śliwek, mniej jabłek Planuję upiec amerykańca w poniedziałek, no chyba, że mnie lenistwo pokona

Aussie buzia nadal w siniakach w obecnej chwili w kolorach żółci Oprócz siniaków i tkliwości w miejscach wkłucia kompletnie nic nie widzę... tzn. przemiany nie widzę Nikt komplementem nie rzucił... no mąż, ale on się nie liczy
Perfumami mnie zaintrygowałaś. Swego czasu były mocno promowane, tak że prawdopodobnie wyskakiwały z co drugiej lodówki Mówisz, ze przepadłaś.... ja też mam ochotę Piramida zapachu ciekawa, może poza malinami. Kiedyś zakochana byłam w wibrujących nutach owocowej Escady Que Viva. Dziś niekoniecznie chciałabym pachnieć sałatką owocową, a tu liczę, że to perfumy unisex... więc pozbawione bedą ciężkiej słodyczy. Są może w perfumerii D czy S? Czy może znasz jakiś zaufany sklep?

Sova i jak czujesz się po lekach w mniejszej dawce?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Rozumiem, że mówimy o perfumach Kirke TT
https://www.fragrantica.pl/perfumy/T...rke-32172.html
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 19:00   #165
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Lamary, ale mozesz spokojnie przeskoczyc na discorda. jesli nie znasz - instalacja jest szybka i prosta A pisze sie szybciej, niz na forum...Sprobuj
A sliwki dałąm suszone, nie swieze...Oczywiscie tez było zjadliwe, ale bardziej gniotkowate, niz poprzednie. Uwielbiam jabłka w ciescie, dlatego chetnie tez robie szarlotke sypana - na maksa szybka i prosta i pyszna...
Ale ejsli ktos zna przepis na dobra zupe krem z dyni to poprosze
Co do wygladu - to pewnie Twoje siniaki by mnie nie pobiły 3 plamy po laserze CO2 nadal widoczne, bledna, no ale wypalane było głeboko...pewnie znikac beda długo...Jutro musze henne na włosy, bo juz odrosty strasza...Jak dzis sie sobie przyjrzałąm w lustrze - to z niesmakiem odwrociłam wzrok
No i nadal problemy kocie. O ile Maciej sie wyżarł i ogłosił oficjalnie kotem pokojowym, w dodatku nauczony przez tesciow stał sie wielbicielem wędliny, a nie przyzwoitego kociego zarcia - to Bonifacy ma zjazd. I znowu medytowanie - czy za długo czekalismy...? W srode bedzie miał zwiadowcza laparotomie, doktor chce zobaczyc tego guza. czy bedie wycinał? Jesli naciek na naczyniach - to nie...Kolejne pytanie, czy warto bedzie kota budzic...Lepiej sie pozegnac przed zabiegiem Teoretycznie nie czuje sie zle, ale i nie czuje sie dobrze, a obiektywnie...8,5 kg kota zmieniło sie w 4,4 kg kota...jest futro i wystajace kosci, choc niby je. Nie ma dobrego wyjscia. jest jakas nadzieja tylko...Mamy uraz, bo druga nasza kotke niepotrzebnie poddalismy operacji. okazało sie, ze było juz za pozno, a uaktywniły sie inne rzeczy i po 3 dniach kotki nie było...W efekcie z pozornie zadowolonego z zycia kota, ktory miał i tak nieoperacyjne zmiany, ale nie cierpiał - w 3 dni mielismy koci pogrzeb.
Dobra, juz nie smece, do srody i tak nic sie nie zmieni, chyba, ze Bonifacy jeszcze schudnie

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-11-17 o 19:13
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 19:02   #166
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Lamary, ale mozesz spokojnie przeskoczyc na discorda. jesli nie znasz - instalacja jest szybka i prosta A pisze sie szybciej, niz na forum...Sprobuj


Piszemy równocześnie hehe...
Tak, wiem, że suszone. Ja moczyłabym w wodzie, do miękkości, albo w alkoholu hehe...
Krem z dyni bardzo lubię, robiłam kilka razy ale i tak najsmaczniejsza jest w pewnej restauracji nad morzem... tak ze nie odważę się dać Tobie mojego przepisu

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-17 o 19:08
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 19:21   #167
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary no wlasnie przy nizszej dawce leku zdecydowanie lepiej...nie mam spadkow cukru i zjazdow cukrowych
Za to wczoraj robilam hormony i dzisiaj odebralam wyniki... jak na moje oko nie wyglada to zachecajaco... ide w czwartek do gina i zobaczymy czy moje podejrzenia sie sprawdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 19:22   #168
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

i poki pamietam - polece i tu, jak to zrobilam na discordzie - swietny serial z netflixa( dla dorosłych!)
https://www.imdb.com/title/tt1330974...=hm_rvi_tt_i_1
animacja, ale super zrobiona, jako odwzorowanie prawdziwych aktorow, sadzac po precyzji. bardzo dobrze zagrany i swietna akcja, zaskakujaca, dawno nic mnie tak nie przykuło do ekranu, w co trudno by mi było uwierzyc, bo fanka animacji nie ejstem A potem przykleiłam sie na 8 odcinkow 1 sezonu, jak mniemam...
Klimaty - bez spojlerow - jak Kill Bill
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-17, 19:48   #169
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kama, przykro mi z powodu kota
A serial wygląda ciekawie, zapisuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-18, 07:23   #170
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary tak to ten zapach
Ciekawe jak to u mnie będzie po zabiegu. Ech..
Liczę na znaczną poprawę wyglądu


Kamlisa bardzo mi przykro z powodu kota. Takie chudnięcie nie napawa optymizmem. Znowu czekają was trudne decyzje .

Sova czyli decyzja o zmianie leków była dobra

Spijam kawę w łóżku. Jeszcze kilka minut i czas rozpocząć sobotni chaos
Przede mną szybkie porządki i pakowanie.
W samo południe lecimy nad morze
Słońce wyszło

Nie wiem co zrobić z włosami. Kusi mnie zapuszczanie naturalnych.
No ale nie wiem jak długo dam radę patrzeć na siwe włosy póki co kupiłam różne maski, szampony itp do siwych włosów.
Zobaczymy co z tego będzie

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Serialowo w tym tygodniu obejrzałam Od nowa z Nicole Kidman i Hugh Grant
Dla mnie super. Widziałyście?




Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 09:50   #171
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

U mnie też coraz więcej siwych, ale jeszcze jakoś się trzymam z naturalnymi, dobrze, że przy blondzie, aż tak nie rzuca się to w oczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 11:38   #172
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Doczytalam o kotelku...kurcze przykre...
Moj mlodszy kot zaczal sobie wylizywac siersc...normalnie ma lyse uda... zbadany i wszystko ok, no to czemu tak robi? Moze sie stresuje... kurcze tylko czym, nic sie nie zmienilo...

Siwe wlosy... hm.. ja swoje 2tyg temu ogarnelam po pol roku, moja fryzjerka sie za glowe zlapala ale jakos mi nie po drodze bylo 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 14:22   #173
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Wczoraj wieczorem spadł u nas śnieg. O matko, jak cudownie biało zrobiło się na dworze. Z nieba spadały ogromne płaty śniegu Byłam zachwycona aurą spacerując z psem pomiędzy śnieżynkami. A dziś zimno ale słonecznie

Kama oj, bardzo przykre wiadomości o kotku...

Sova a może twój kotek ma na jakiś pokarm alergię? Albo przeciwnie, niedobór jakiegoś składnika?

Aussie udanego weekendu nad morzem My nie pojechaliśmy, planuję z koleżankami kino, film w wersji animowanej (Kama ) "Chłopi". Tż nie miał ochoty na lekturę szkolną i dał się namówić kolegom na popołudniowe piwo. Córka wybiera się na noc do koleżanki, tak że chata będzie pusta, więc zwierzyniec zaszaleje
Serial "Od nowa" oglądałam, a jest kontynuacja? Czy my nie pisałyśmy o tym serialu? Że Kidman młodnieje, a Grant niekoniecznie... a może offline o tym gadałam?...
Aussie, no i gdzie kupiłaś Kirke? W D. nawet testera nie mają, a rozbieżności cenowe na stronach kolosalne. Co prawda te tańsze to na pewno testery, ale nie jest zaznaczone... Podróbka? No, tu nie nastawiałabym się na potwierdzenie

Odebrałam dziś z salonu prezent pod choinkę dla Tz. Telefon ma na pewno nowszy disajn, ale czy wybitnie nowatorski polemizowałabym Rzuca się w oczy tytanowa, cieńsza ramka. I jest lżejszy w ręku. Kolor tytanu błękitnego (wedle życzenia) jest b. ładny. Mój ma być w bieli... ma być... nic mi jeszcze nie wiadomo, czy dostanę od Gwiazdora. U nas prezenty rozdaje Gwiazdor

Siwe włosy ja tam do natury nie zamierzam wracać. Próbowałam w czasie pandemii. Czego moje oczy nie widzą, tego nie ma... W dzisiejszych czasach naturalne są już chyba tylko dziewczynki i staruszki
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 14:28   #174
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Plecki telefonu nie pokazuję, bo wyglądają jak dla mnie zwyczajnie. Natomiast ramka jest cieniutka i tytanowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9742.jpg (47,4 KB, 33 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 15:05   #175
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary no wlasnie alergie wykluczylismy, chlopaki jedza ta sama karme caly czas, dostaja miesko... a wylizywanie pojawilo sie jak nas nie bylo doslownie 3dni... moze poczul sie porzucony... no nie wiem... widze za ro u niego zmiane na plus bo do tej pory (a chlopak ma 11lat) byl prawie dzikusem, sypial z mlodsza corka i tylko ja tolerowal kolo siebie, pojawial sie w kuwecie i przy miskach.... a od wakacji chlopakowi sie zmienilo: przychodzi do nas, daje sie nawet poglaskac, siedzi na pufie kolo mnie (co prawda pol metra ode mnie ale zawsze to jakis postep) i jest bardzo zainteresowany zyciem rodzinnym...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 19:47   #176
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

przy blond siwe sie nie rzucaja w oczy, to prawda, u naturalnej szatynki, farbowanej na kasztan - widac je i natura jest bezlitosna nie wygladam naturalnie, wygladam na zaniedbana
Od nowa ogladałąm...chyba poza ostatnim odcinkiem I tak, Lamary, mowiłysmy, ze Grant wygladał na starego, za starego na takiego syna - przynajmniej ja tak mówiłam Nie skonczyłam, bo czasem tak mam - ogladam cały serial i nagle mnie stopuje przy koncu...Dobrze, ze przypominasz, powinnam wrocic. I skonczyc Last of us. I pozłacany wiek, bo juz drugi sezon leci, a nie skonczyłam 1...Mma tez ze 3 ksiazki zachecajaco otwarte, bo w trakcie czytania, kilka tomow było błyskawicznie( no dobra, internetu wtedy nie było), a teraz znowu cała wstecz...
Maciej, ten, ktory ma problemy z kregosłupem - tez miał okres wyłysienia ud i brzucha - nie alergia, ale albo stres, albo hormony...Jak sie nagle zaczeło i twało miesiace - tak sie skonczyło, teraz ma futro na brzuchu i łapkach, jak mis polarny Tylko Bonifacy, nasza czarna perełka i duzo puchatego kota do kochania - to teraz duzy, chudy kot z wystajacym kregosłupem i miednica Nie trace nadziei, ze to ucisk guza na naczynia, a nie ich przerastanie tak go wygłodziło, ale zobaczymy...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-11-18 o 19:51
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 20:11   #177
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

No ja jestem naturalna (a ani dziewczynka, ani staruszka ) , w sensie żadnej estetycznej, farbowania włosów itd. U mnie to i z lenistwa i z braku kasy. Ale moim zdaniem te siwe nie rzucają się w oczy i jeszcze trochę mogę pociągnąć bez farbowania.

55B01828-F1FA-4A0F-9DD1-822CED13E996.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 22:05   #178
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Gosia ty jak nastolatka wyglądasz więc zamilcz kobieto

LaMary no właśnie, zamówiłam pewnie podróbkę douglas nie ma ani u nas ani w De

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 22:07   #179
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

To był piękny, ale chłodny dzień. Czapka, rękawiczki must have 1904466939.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 22:08   #180
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

A u mnie dziś było 15 st

Aussie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-11 13:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.