Dojrzała kobieta :) cz. 2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-24, 11:21   #211
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kama dziekuje, no wlasnie ja do samochodu to tez raczej nie szklo....
Mnie kusi podklad lancome... ale nie wiem....
Glowa mnie od rana boli, masakra... pogoda jakas lipna, raz slonce a za chwile sniezyca....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 12:35   #212
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

jeszcze ciekawostka Pamietacie, jak marudziłam, ze mi sie ekspres popsuł i po 4 miesiacach od zakupu przestał spieniac mleko...? Nie oddałąm go do serwisu z banalnego powodu - wywaliłam opakowanie i nie miałam podobnego pudła. A tu po kolejnych 2 miesiacach ekspres zaczał znowu spieniac mleko oczywiscie juz bez zadnych działan z mojej strony...
kupiłam kalosze na moje długie spacery, dzis doszły i wygladaja na fajne
https://eobuwie.com.pl/p/kalosze-sch...e-e24f43ce9c2b

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-11-24 o 12:37
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 13:32   #213
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Chciałabym każdemu kupić prezent,który zaskoczy ,ucieszy .
A tu jeszcze chrzciny mamy 17 grudnia,więc tez wydatek.


Kama te Twoje szuflady sa w opisie tak kuszące.
Pobuszowałabym po nich ...
Stresów miałas nie mało,kup sobie cos na pocieszenie
Rozgrzeszam


Reing mam link,tylko tu piszecie,więc nie będe dublować.
Jak La Mary nie idzie ?
La Mary ?????
Nie ma takiej opcji,bez Ciebie..
Tu rozgrzeszenia nie będzie

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Kupiłam na butik sofę.
Mam czarno złoty fotel,więc do zestawu:
https://homedesigns.pl/pl/p/Sofa-LIV...i-nogami/10272
Nie polecam zakupów w tym sklepie.
Nie można sie dodzwonic.
5 dzień piszę i nic ,zero odp.
Chciałam dograć odbiór.
Masakra z taką komunikacją.
Ostatni raz coś u nich kupuję.
Oby tylko sofa doszłą i była taka jak na zdjęciu ,bo sie wkurzę...

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Polecam Wam grzańca z Lidl.Z rumem.
Koniecznie ten z domieszką rumu.
Rozgrzewa i smakuje wybornie..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 15:49   #214
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

własnie przetestowałam moje kalosze - i sa takie, jak powinny, ładne, ciepłe i wygodne. Co prawda jak do srodka włozyłąm moje foliowe spodnie to mąz powiedział, ze wygladam jak gestapowiec ze Stawki wiekszej niz życie, ale przy moim ogolnym ubraniu warstwowym, czyli anty wiatrowo-deszczowo-sniegowym - pumpy to najmniejszy problem
Miszka, ja jakos nie mam zaufania do sklepowych grzancow, ogladałam składy i jednak wole robic sama - dobre, czerwone wino, mieszanka do grzanca albo przyprawy i miód i mozna dodac rumu - a dokładnie wiem, co pije..
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 09:11   #215
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Dziewczyny używałyście może arabskich perfum?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 13:29   #216
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

A ja polecam rieslinga Konigsmosel w dobrej, biedronkowej cenie https://darwina.pl/konigsmosel-riesl...l,id62024.html W sklepach jest w przedziale cenowym 30-40 zł, więc zawsze cieszy dobra cena. Moim zdaniem to niezły półwytrawny riesling.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście może arabskich perfum?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gosia z perfumami arabskimi kojarzą się mi perfumy na bazie olejków oraz perfumy o orientalnych zapachach, ale mogę się mylić

Kama kalosze bardzo ładne, nosiłabym. A jednak dałaś się przekonać do spadochronowych spodni Nigdy nie mów nigdy

Miszka odebrałaś sofę?

Przy okazji zakupów zahaczyłam o perfumerię. To JEST najlepszy kolor podkładu dla mnie.

Miłego weekendu dziewczyny
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 13:31   #217
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-29 o 12:14
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-25, 13:41   #218
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

😉

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-29 o 12:14
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 15:54   #219
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Spacerek

IMG_4699.jpg
IMG_4698.jpg
IMG_4689.jpg
IMG_4670.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 17:21   #220
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary, nosze te spodnie z niechecia, jako wierzchnia warstwa, gdy pada snieg albo deszcz. Wygladam w nich...no kiepsko, ale i tak jestem okutana w iles wartsw. Dzis tez bylismy
Gosia, tu jeszcze jesiennie, a u nas dzis spadł snieg, było biało, zadymkowo,, potem błotniscie...
Alkoholi mamy pełna szafke, ale mąz własciwie nie pije, to co, sama bede smetnie do lustra pociagała...? To stoja dalej...
To teraz cos medycznego, bo to całkiem interesujace - patrzenie na jedna rzecz pod roznymi kątami moze sprawic, ze widzimy cos całkiem innego...Moze komus sie przyda...
jak wiecie, jakies 2 lata temu zdiagnozowlaismy u siebie SIBO, czyli rozrost bakterii z jelita grubego w jelicie cienkim, o ktorej to jednostce wiedza lub wierza w nia nei wszyscy gastrolodzy Babka u ktorej bylismy z wynikami zna jednostke i podeszła standardowo - sa bakterie, tzreba je wytłuc, czyli 2 tygodnie antybiotyku, potem stopniowa odbudowa flory bakteryjnej probiotykami. Cos pomogło, ale nie na długo, objawy zaczeły wracac, u mnie bardziej wkurzajace, u meza bardziej dokuczliwe - znowu schudł. Wygladało na to, ze pojawiło sie jelito wrazliwe, ktoremu SIBO czesto towarzyszy...W srode bylismy u innego, znanego i swiadomego gastrologa. SIBO owszem, ale najchetniej jeszcze jedna gastroskopia, jelito wrazliwe moze, ale objawy to moze byc tez wywołany przez bakterie mikroskopowy stan zapalny błony sluzowej jelita. zatem najpierw 1,5 miesiaca sterydow, jak nie pomoze gastrroskopia i dopiero wtedy antybiotyki. Maz sie ucieszył, bo moze to zapalenie to prostsze leczenie, niz antybiotyk...Ale dzis bylismy u dietetyka z doktoratem, specjalizujacego sie w leczeniu tego typu chorob. SIBO na pewno, o leczeniu pogadamy potem. Jelito wrazliwe...? Mało prawdopodobne. Mikroskopowe zapalenie błony jelita...? Mozliwe...Ale tak jak SIBO - to jego zdaniem sa obrazy stanu, a nie choroba jako taka, bo nie sa przyczyna, cos musiało spowodowac powstanie warunku do rozwuju SIBO. I on po analizie badan i wywiadzie postawił na...lamblie. Ze to one indukują pozostałe procesy, u nas obojga, przy czym objawy lambliozy akurat by pasowały - bezsennosc bez innych przyczyn u meza, nawracajaca i znikajaca, czy moja uparta anemia, gdzie nei udało sie znalezc przyczyny, krwi nie trace, a zelazo, ktore biore - jest minimalnie przyswajane, reszta gdzies sie rozpływa...Czy bralismy to pod uwage? Oczywiscie. lekarze wczesniej tez, robilismy badania. Ale dopiero teraz nas uswiadomiono, ze szanse na wykrycie pasozytow, w tym przypadku lamblii w normalnym labolatorium sa znikome, rzedu 5% skutecznosci A reszta jest fałszywie ujemna, bo testy sa za mało specyficzne , za mało czułe, by wykryc pasozyty poza okresem wyjatkowego namnozenia z obecnoscia ich w probkach. jelsi akurat gdzies migruja - to testy wychodza ujemne. najwieksze szanse z kilku probek i wyspecjalizowanego labolatorium, zajmujacego się parazytami...No to robimy testy. Jesli sie potwierdzi jego diagnoza, to najpierw bedzie leczenie lambliozy a potem jej skutkow...
Jestem naprawde ciekawa, czy to wyjdzie, ale ten ciag przyczynowo-skutkowy brzmi dla mnie logicznie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 20:19   #221
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kama az jestem ciekawa ciagu dalszego....
Ja zaczelam w srode brac rybelsus... poczatkowo jadlam normalnie to co zawsze a od wczoraj mam uczucie przejedzenia, normalnie tak sje czuje jakbym zjadla nie wiadomo ile... az mi jest niedobrze, czuje jakbym byla wrecz przejedzona... niby po tym leku to normalne ale zaczynam myslec nad mniejszymi porcjami... jak poczytalam to...tak to dziala

U nas zima... na calego a y Gosi jeszcze ladnie jesiennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Aussie ja bardzo prpsze o wiecej info na temat nowego footerka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-26, 07:49   #222
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kama to ciekawe ..
Daj znać czy diagnoza była trafiona .

La Mary e-mail nawet nie dostałam .
Komunikacja z tą firmą na poziomie pampersa🥹
Mija tydzień dokładnie od zakupu Sofy
W ogóle pech ostatnio .
Na Allegro kupiłam :
Dywan do butiku
Leki ( suple )
Pościel świąteczna .
Dywan inny wzór dostarczono - dyskusja otwarta .
Suple : bio cynk i selen mam , gdzie Fioradix 2 op?-dyskusja zgłoszona 🥹
Pościel - tu mój poziom wkur.. przekroczył normy
Zamiast pościeli dostałam ściereczkę do wycierania naczyń .
Kpiny po prostu .

Douglas się spisał .
Ysl jest .

Kupiłam iPhone .
Już mój stary , ledwo zipał.
Koszmarne te ceny Apple .
Gdyby mnie napadli uwierzcie rozważę walenie po łbie torebką
Wszak w środku mam telefon


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Goś moja córka dostała jakiś arabski olejek .
Ślicznie na Jej skórze pachnie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

La Mary ooo mam w obserwowanych ten podkład .
Jak oceniasz ?
Kolor ???
Sama w ciemno nie kupie , kolorystyka bogata .
Kiedy podjadę do galerii ?
Bóg raczy wiedzieć .
Daj znać jak on się spisuje na twarzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Sova czyli leki dobrze dobrane ?
Jedz mniej .
Rób posty przerywane i wejdziesz w 2024 lżejszym krokiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Też Ci poasystuję , bo 5 kg bym chętnie zrzuciła .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 08:43   #223
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Dzień dobry. U mnie z rana słońce niech tak pozostanie bo muszę wreszcie iść na spacer. Wczoraj jak już się ze wszystkim wyrobiłam to zaczęło padać i chęci na spacerowanie mnie opuściły

Od kilku dni mam istny armagedon. W piątek miałam bliskie spotkanie ze stadem saren , jeleni.... No i w rezultacie szykuje mi się malowanie zderzaka. Dobrze, że tylko tak to się skończyło.
Od piątku mamy też nowego członka rodziny Jeannie Devonkowego arlekina, małą księżniczkę.
Charlie był mocno zestresowany nowym kotem. A Jeannie nowym domem z rezydentem. Ale już wczoraj było ok. Rozdzielamy koty tylko na noc, żeby można było chociaż trochę pospać
Jeannie śpi ze mną w łóżku. To takie malutkie chucherko. No a w dzień kotki śpią na kaloryferze. Wizyta z hodowli uświadamiła mi, że Charlie to grubas. Muszę go odchudzić nie będzie to łatwe. Na szczęście gonienie za Jeannie pomoże w gubieniu kalorii
Śmieszna jest i wszędzie jej pełno. A jaki ma głosik. Jak syknie to Charlie od razu wycofuje się na odległość 1m 🫣
Po raz pierwszy u nas zobaczyła się w lustrze.

LaMary specjalnie dla ciebie wklejam zdjęcie wygląda ta takie samo jak twoje

Miszka współczuję braku kontaktu ze sklepem. Strasznie mnie tego typu sytuacja zawsze irytuje.

Sova czyli tym razem lek został dobrze dobrany trzymam kciuki za rezultaty

Gosia pięknie tam macie. Jeszcze jesienne.

Jeszcze miałam coś napisać ale wypadło mi z głowy więc cdn


Oglądałyście "Lessons in chemistry" czyli pewnie Lekcje chemii? Polecam. Bardzo przyjemny mini serial. 8 odcinków.IMG20231126092234.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 08:51   #224
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Kamlisa powiem szczerze, że dla mnie diagnoza z lambrią ma sens. Ciekawe czy uda się ją wam zdiagnozować.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Gosia arabskich perfum nie znam, ale kojarzą mi się z ciężkimi zapachami olejków. Ale to tylko moja wyobraźnia mi tak podpowiada.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Kamlisa kalosze bardzo fajne. Stylowe Dawno, bardzo dawno, bardzo bardzo dawno temu kupiłam sobie kalosze. Ubrałam je tylko raz. Jakoś to nie moja bajka. Wolę jednak buty trekkingowe z membraną

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

We wtorek już mam zabieg u estetycznej. Strach się bać

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 10:48   #225
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Aussie, pokażesz swoją nową córeczkę?

Miszka, ale pech z tymi zamówieniami! Ta sofa wygląda bardzo ładnie, oby szybko przyszła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 12:06   #226
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Oczywiście 5IMG20231125090713.jpgIMG20231124144102.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 12:35   #227
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Jaka słodzinka! Cudo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 13:29   #228
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Aussie jednak devonowa miłosc na całego
Miszka, rzeczywiscie moze trafic. Ja akurat na all mam na ogoł wszystko ok, treaz przyszła mi przesyłka z 4 bransoletkami odblaskowymi, 3 swieca, jedna nie, ale sprzedajacy od razu zaproponował reklamacje/zwrot.
Aussie, ja bym sie tak moze na te spacery nie rwała, ale moj mąz to jak straznik wiezienny, ja sie wykrecam to mi wykłąd robi o zaniedbywaniu sie i w efekcie, pada czy nie, idziemy
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 15:19   #229
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Witam przy popołudniowej kawie O matko jak na zewnątrz ciemno. U nas też zima na całego Sova, na dodatek od 2. dni prószy śnieg.

Gosia cudne widoki przebywałam dziś z rodziną w podobnych klimatach, tyle, że błotno-śniegowych

O matko cóż za śliczności Aussie Niech się zdrowo chowa.
No ja myślę, że nasze perfumy niczym się nie różnią Wyznam wprost, że nie dowierzałam, ze kupiłaś te perfumy bo zapach ten zdecydowanie różni się od wcześniejszych twoich wyborów. A ja z własnej niewymuszonej woli nie sięgnęłabym po taki zapach, gdybym wiedziała... Flaszke wzięłam do pracy na testy, a raczej na test, bo sama wiesz, jaki to mocarz. No niemal mnie z roboty wylali
Ciekawa jestem Twoich przeżyć po zabiegu, jak i wrażeń odnośnie samego produktu. Podpowiem: ma dziwny kolor

Kama czyli jest SIBO, ale też może być lamblia Współczuję, ale juz nam podsunęłaś interesujące wnioski. Ciekawa jestem... wiem, duże nadużycie słowa czy diagnoza będzie trafna

Miszka zła passa kiedyś się kończy... tak mówią Ja juz ze swojego (przedwczesnego) prezentu korzystam Zresztą również mąż, co było do przewidzenia. Pod choinkę dostanę jeszcze case https://www.euro.com.pl/etui-do-tele...E&gclsrc=aw.ds Żałuję że juz namierzyłam więc w święta będzie mała improwizacja.

Miałam jeszcze o czymś wspomnieć

Już mi się przypomniało
Z serialu Lekcje chemii zostały mi do obejrzenia ostatnie 2 odcinki. Nie wiem dlaczego, ale od samego początku serial przypomina mi klimatem i takim odrealnieniem film Miasteczko Pleasantville https://www.filmweb.pl/film/Miastecz...ville-1998-545 Czytałam tez książkę pod tym samym tytułem. Zdecydowanie serial ciekawszy. No i ten malutki psiak, który bawi widza niezła gadką hehe... coby nie zaspoilerować
A czekam teraz na serial Detektyw. W 4. sezonie Kraina nocy gra Jodie Foster. Serial miał być w grudniu na HBO a będzie w styczniu...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-26 o 15:26
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-26, 16:02   #230
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Lekcję chemii mam na liście...
Obejrzałam ostatnio Toma Jonesa, bo lubię brytyjskie kostiumowe. Ni to dramat, ni komedia, chwilami o groteskę się ocierał...
I poprawność polityczna doprowadza mnie do szału. Jedna z bohaterek jest mulatką, córką Anglika i niewolnicy z Jamajki.
Ale kostiumy i wnętrza fajne...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 16:07   #231
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

[QUOTE=Michell72;89720358]
La Mary ooo mam w obserwowanych ten podkład .
Jak oceniasz ?
Kolor ???
Sama w ciemno nie kupie , kolorystyka bogata .
Kiedy podjadę do galerii ?
Bóg raczy wiedzieć .
Daj znać jak on się spisuje na twarzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[COLOR="Silver"]

Miszka kolor 240 quartz. Dodatkowo ma SPF 30 PA +++. Jeszcze z 10 lat temu w ogóle nie spojrzałabym na ten kolor To taki cieplejszy beż. Dla Ciebie może mógłby być za jasny najlepiej sprawdzić kolorystykę stacjonarnie. Nie do końca kupowałam w ciemno. Konsultantka zrobiła mi z boku twarzy test. Uskuteczniłam zakupy, pochodziłam po sklepach i wróciłam po pełnowymiarowe opakowanie. ładnie wygładza cerę. Co prawda jestem po zabiegu i moje oko rejestruje zmiany na skórze na plus więc opinia nie byłaby rzetelna. W każdym razie od dawna nie byłam tak bardzo zadowolona z podkładu.
Podkład jest w promocji z okazji BF. Zresztą pędzel, z którego również jestem mega zadowolona też kupiłam w promocji.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-26 o 16:10
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 17:03   #232
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary ten zapach mnie zaczarował. Trudno mi będzie teraz wykorzystać wszystkie inne zapasy, a trochę tego jest 🫣
Jedna rzecz mi się nie podoba w Kirke. Wielka butla. Za nic nie da się jej wcisnąć do torebki

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 17:57   #233
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Na zdj nr 1 oficjalna część zapachów z toaletki. Na zdjęciu 2 część oficjalna i szufladowa.
Kirke i My way obok lub w torebce 🫣IMG20231126184809.jpgIMG20231126185053.jpgIMG20231126185012.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 19:01   #234
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Tak, Wasylisa, poprawnośc polityczna w filmach kostiumowych, ekranizacjach realnych powiesci z realnych czasów zawsze doprowadza mnie do pasji. Bo nie, nie zawsze wszyscy byli rowni i tak samo traktowani i mieli takie same prawa i nic co teraz sie pokaze tego nei zmieni W XVII czy XVIII wieku kolor skory miał znaczenie i nie było arystokratow z Afryki. Ani Chinczykow. I gdyby bohaterka miała byc mulatka to cała historia jej zycia musiałaby sie toczyc inaczej. na tej samej zasadzie nie było afroamerykanowe czy jak to zwac w czasach krola Artura czy przy zdobywaniu pozniejszej Anglii. Po prostu nie było i obecna równość nic do rzeczy nie ma. czemu nikt sie nie pluje, ze kostiumowe chinskie nie maja czarnoskorych czy białych aktorow jako bohaterow z epoki Ming...? ze koreanczycy nie maja u siebie czarnoskorych Koreanczykow...? ze samuraje w filmach japonskich sa Japonczykami...? Filmy wspołczesne czy sci fi to inna bajka, ale ugrzecznianie przeszłosci to kompletna bzdura.
A tak swoja droga, zeby byc chorym to najpierw trzeba miec pieniadze jak sie tak podliczy - to wizyty u lekarzy, badanie, nie wspominajac o lekach - to juz sumy wychodza bajonskie. ostatnie 4 dni - 2 wizyty( no tak liczac 3, jedna podwojna), 1 lek - to juz 1,5 tys zł Teraz nas czekaja badania na lamblie, wysyłane do Bialegostoku( ceny jeszcze nie znam), badania tu na produkty przemiany konkretnych bakterii - 420 na osobe, czyli 850 za dwie...A my jeszcze do leczenia ewentualnych lamblii nie doszlismy...Leczenie SIBO dopiero potem...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 21:33   #235
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Masz rację Kamlisa. Na chorowanie musi nas stać. Od bardzo wielu lat zadaję sobię pytanie bez odpowiedzi, na co idą moje składniki skoro do każdego lekarza i ma każde badanie muszę iść prywatnie.

Jak się czuje Mama? Przyzwyczaiła się już do was po powrocie?


Reign a co u ciebie? Jak się czuje siostra i Mama? Kiedy wracasz do domu?

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-27, 07:14   #236
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Tak, Wasylisa, poprawnośc polityczna w filmach kostiumowych, ekranizacjach realnych powiesci z realnych czasów zawsze doprowadza mnie do pasji.
Tak. Śmieszą mnie ataki na Przyjaciół, ze rasistowski serial, bo tam sami biali. I na jeden z moich ulubionych filmów- To właśnie miłość, bo też mało różnorodny...Pewnie gdyby ktoś robił teraz ekranizację "Dumy i uprzedzenia", to każda siostra byłaby innej rasy i orientacji seksualnej...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-27, 15:34   #237
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Czesc

Aussie, mamie sie poprawily wyniki, a te CA125 markery znow ma w normie. Dziekuje ze pytasz
Natomiast siostra od poltora tyg w szpitalu I wczoraj sie okazalo ze zlapala Covid , tzn juz w szpitalu, bo przed przyjeciem tez jej robili test I byl negatywny , masakra
A Twoja Jeannie sliczniurenka.

Kama to trzymam kciuki!

LaMary , to szybko sie wchlonal bo Ty chyba dosc niedawno robilas, w wakacjie czy dobrze pamietam?

Gosiu super fotki I Rolo

Miszka fajna ta sofa, mam nadzieje, se dojdzie bez problemow, wspolczuje tych pomylonych wysylek. Tez bym sie wkurzyla. Maz kiedys zamowi kable, a wyslali mu cale pudlo karlow ogrodowych


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 09:59   #238
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Sprawa z sofą wyląduje na policji.
Niestety.
Nie polecam Wam tego sklepu internetowego.
Na razie wysłaliśmy wezwanie do zapłaty i odstąpienie od umowy,w trybie natychmiastowym.
7 dni i zgłaszamy na policję.
Taka procedura..

W banku złożona reklamacja na ten przelew.
CyberRescue dogląda sytuacji.
Przykre..

La Mary tez mam nowy case.
Liliowy pod kolor iphone..

Nie wybrałam 15,bo ma ponoć problem z baterią,przegrzewaniem.
Nie wiem,nie znam się.
Mąż z synem zadecydowali 14 ,to takowy mam.


Za tydzień mąż przywozi do nas teścia na stałe.
Pokój wymalowany ,schnie farba..

Tata sie cieszy ,że dołaczy do nas,to najważniejsze,bo same wiecie jak jest na starość..Nie przesadza się drzew.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 13:09   #239
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

Aussie piękna kolekcja Dziś jedziesz chyba na zabieg ME, powodzenia.

Reign zabieg HarmonyCa miałam robiony 9 listopada, czyli całkiem niedawno Zdrowia dla siostry.

Miszka, w sklepie Apple'a wyprowadziliby Ciebie z błędu. Owszem, pojawiały się sporadyczne trudności z baterią, o których wspominasz, z tym, że zbiegły się one chyba z wdrożeniem nowego systemu iOS 17 Po kolejnej aktualizacji (wiesz, ze czasami bywają aktualizacje od aktualizacji hehe...) zawierającej właśnie poprawki tych błędów problem się rozwiązał. A zresztą, dotyczył on również niektórych starszych iphonów, których baterie zaczęły się nagrzewać. Póki co telefony nasze działają bez zarzutu. Chyba Gosia ma 15 pro

Wczoraj oczywiście musiałam wleźć na Topestetic i kupić serum x 2. Jakże byłam zdziwiona denkiem w moim niedawno rozpoczętym serum peptydowym Pauli Choice Zdenkowałam również fioletowy z Medic 8 a miałam ochotę rozpieścić buzię nowością hialuronową na poziomie kolasfer, nanosfer i innych nanocząsteczek hehe... należy się jej po tak inwazyjnym zabiegu.
Kalkulowałam między serum z Mesoestetic a Dermalogica. Jakichś z nich miałam, ale jaki?! Zamówiłam oba Były jeszcze wczoraj w dobrej cenie, powiedzmy sobie szczerze, że nie nazwałabym tego bodaj - 15% rabatu zakupowym szaleństwem Za to oprócz promocji objęła mnie dodatkowo jakaś zniżka - 20 zł. Dobre i to

https://www.topestetic.pl/mesoesteti...yABEgJoOvD_BwE

https://www.topestetic.pl/dermalogic...ce-serum-30-ml

Macie juz plany sylwestrowe?

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-11-28 o 13:33
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 14:00   #240
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :) cz. 2

LaMary, coś Ty ja skromnego IPhone 13 mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-11 13:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.