Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy najlepsze wózki
x-lander 14 25,93%
Tako 16 29,63%
Graco 5 9,26%
Baby Design 5 9,26%
Roan 1 1,85%
Baby Merc 2 3,70%
Peg Perego 2 3,70%
Coneco 4 7,41%
ABC Design 1 1,85%
Maxi Cosi 8 14,81%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 16:24   #3991
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
A ja od odwóch godzin leże i przyglądam sie jak moje dziecko zmienia co chwile pozycje i sie wybrzusza.Śmieszny widok.
A tak w ogóle to zła jestem bo mój tż jeszcze śpi a ja chciałam jechać na te targi dzidziusiowe ale widze że nic z tego nie bedzie
Choco, i co, byliście? My byliśmy koło 12, strasznie zimno, tłok i w sumie tylko wózki pooglądaliśmy, napaliłam się na Mutsy ale raczej nie kupimy nowego - poszukam czegoś na all. Gdybyśmy mieli gotówkę kupilibyśmy laktator i butelkę w tym szale zakupów.


dziś zaczynamy 6 miesiac


Brawo

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Mamusie styczniowe ? o kurcze to może tego czasu już tak wiele nam nie zostało

dziewczynki zakupiłam różowy śpiworek dla naszej córuni .. mam swój pierwszy zakup .. w sumie to udało się go kupić za grosze więc jak przyjdzie zobaczę czy było warto
A no widzisz kochana już coś masz dla dzieciny na jaki rozmiar kupiłaś? oglądałam kilka ale nie wiedziałam czy kupić od razu większy...

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Chłop mnie tak wkur.... że wątpie czy mi humor wróci
Pierdzielony alkoholik, jaka ja durna że wierzyłam że sie zmieni jak sie od rodziców wyprowadzi
Odechciewa mi sie wszystkiego.
Jeszcze znowu maluch mnie nisko strasznie kopie, kłuje mnie gdzieś w środku bobra i jestem obolała
Niech już będzie jutro
Wiem że takie rady nie od parady... rozmawiałaś z tym swoim chłopem? czy z jego strony totalna olewka?


Ja czuję ruchy dziecka najczęściej jak leże to mnie puka od środka to takie śmieszne. Dziś nawet u rodziców na podczas obiadu.
A teraz się będę lenić przed jutrzejszym dniem piekę ciasto i mi błogo.

Edytowane przez lourose
Czas edycji: 2012-05-13 o 16:26
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:45   #3992
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Choco, i co, byliście? My byliśmy koło 12, strasznie zimno, tłok i w sumie tylko wózki pooglądaliśmy, napaliłam się na Mutsy ale raczej nie kupimy nowego - poszukam czegoś na all. Gdybyśmy mieli gotówkę kupilibyśmy laktator i butelkę w tym szale zakupów.


no to wychodzi na to, że wg tego co piszecie
dziś zaczynamy 6 miesiac





A no widzisz kochana już coś masz dla dzieciny na jaki rozmiar kupiłaś? oglądałam kilka ale nie wiedziałam czy kupić od razu większy...


Ja czuję ruchy dziecka najczęściej jak leże to mnie puka od środka to takie śmieszne. Dziś nawet u rodziców na podczas obiadu.
A teraz się będę lenić przed jutrzejszym dniem piekę ciasto i mi błogo.

gratuluję kochana kolejnego miesiąca za Wami i ... coraz bliżej powitania maleństwa
Ja kupiłam na 62/68 taki bawełniany bo we wrześniu to jeszcze będzie fajnie a nie chcę przegrzewać Malutkiej, jeżeli się sprawdzi kupimy grubszy w większym rozmiarze ... a ten był przypadkowo za grosze serio serio


---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

co do ruchów to ja czuję Maleństwo już przez cały dzień .. daje znać o sobie i cieszy mnie to zresztą mam już dość pokaźny brzuszek pewnie jak na 7/8 miesiąc a nie na 6 ale później będę się tymi przybytkami martwiła

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Anusia co u Was????
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-05-13 o 16:34
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:52   #3993
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

Tamlin skąd Ty to wytrzasnęłaś hehhe mój mąż tylko usłyszał słoneczny kraj
Ale co? Piosenkę? Z gali KSW, piosenka na wejście Mameda

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Chłop mnie tak wkur.... że wątpie czy mi humor wróci
Pierdzielony alkoholik, jaka ja durna że wierzyłam że sie zmieni jak sie od rodziców wyprowadzi
Odechciewa mi sie wszystkiego.
Jeszcze znowu maluch mnie nisko strasznie kopie, kłuje mnie gdzieś w środku bobra i jestem obolała
Niech już będzie jutro
Iwonka współczuję. Wiem jakie to ciężkie użerać się z facetem, który nie widzi swojego problemu. Na szczęście już nie mam tego problemu a Stasiu nie pije wcale. Tulę mocno i mam nadzieję że mąż się opamięta.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

co do ruchów to ja czuję Maleństwo już przez cały dzień .. daje znać o sobie i cieszy mnie to zresztą mam już dość pokaźny brzuszek pewnie jak na 7/8 miesiąc a nie na 6 ale później będę się tymi przybytkami martwiła
Ja też już cały dzień czuję. Od 7 rano nie śpię bo mały kopał mocno. I chyba rzeczywiście się główką w dół obrócił bo cały czas wysoko czuję. Jutro wizyta u gina więc się okaże czy dobrze czułam jego akrobacje.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:54   #3994
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ale co? Piosenkę? Z gali KSW, piosenka na wejście Mameda

Ja też już cały dzień czuję. Od 7 rano nie śpię bo mały kopał mocno. I chyba rzeczywiście się główką w dół obrócił bo cały czas wysoko czuję. Jutro wizyta u gina więc się okaże czy dobrze czułam jego akrobacje.

niom na wejście na wejście .. padłam normalnie
to kciuki za jutrzejszą wizytę
Jaką butelkę polecasz na początek i smoczek - czym się mam kierować?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:03   #3995
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Witam!

Ależ mam dzisiaj zmulony dzień, chyba przez tą pogodę. Podczytuję was, ale jakoś weny brak, więc tylko daję znać, że u nas oki, dzidzia dokazuje w brzuszku, a ja chyba książkę poczytam, bo ostatnio jakoś mało miałam na to czasu.

Pozdrawiamy niedzielnie!

Konczi ja kupiłam smoczek firmy Tommee Tippee wpisz sobie w google bo i tamlin polecała taki kształt smoczka chociaż z innej firmy był wybrany przez nią, więc chodzi mi tylko, żebyś sobie podejrzała, jaką ten dzyndzel ma mieć formę, albo masz tu linka do mojego
http://allegro.pl/tommee-tippee-smoc...319859394.html
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:12   #3996
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Witam!

Ależ mam dzisiaj zmulony dzień, chyba przez tą pogodę. Podczytuję was, ale jakoś weny brak, więc tylko daję znać, że u nas oki, dzidzia dokazuje w brzuszku, a ja chyba książkę poczytam, bo ostatnio jakoś mało miałam na to czasu.

Pozdrawiamy niedzielnie!

Konczi ja kupiłam smoczek firmy Tommee Tippee wpisz sobie w google bo i tamlin polecała taki kształt smoczka chociaż z innej firmy był wybrany przez nią, więc chodzi mi tylko, żebyś sobie podejrzała, jaką ten dzyndzel ma mieć formę, albo masz tu linka do mojego
http://allegro.pl/tommee-tippee-smoc...319859394.html

dziękuję lidziu .. czyli taki dzyndzel ma być dodałam do obserwowanych popatrzę co jeszcze mogłabym od tego sprzedawcy nabyć


---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

http://allegro.pl/tommee-tippee-bute...316908819.html a ta buteleczka? patrzcie ile osób ją zakupiło ... ale to chyba badziewie będzie nie ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:21   #3997
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

niom na wejście na wejście .. padłam normalnie
to kciuki za jutrzejszą wizytę
Jaką butelkę polecasz na początek i smoczek - czym się mam kierować?
Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość

Konczi ja kupiłam smoczek firmy Tommee Tippee wpisz sobie w google bo i tamlin polecała taki kształt smoczka chociaż z innej firmy był wybrany przez nią, więc chodzi mi tylko, żebyś sobie podejrzała, jaką ten dzyndzel ma mieć formę, albo masz tu linka do mojego
http://allegro.pl/tommee-tippee-smoc...319859394.html
O taki mi właśnie chodziło Wszystkie inne smoczki, choćby niewiem co na nich pisało nie są odpowiednie.
A butelkę kupię aventa, na przykład taką:
http://allegro.pl/avent-butelka-bute...314630816.html
Ważne aby była szeroka szyjka, bo łatwiej wsypać mieszankę czy herbatkę no i umyć.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

http://allegro.pl/tommee-tippee-bute...316908819.html a ta buteleczka? patrzcie ile osób ją zakupiło ... ale to chyba badziewie będzie nie ?
Butelka normalna, dobra, ale uważam że duża. Pomyśl o tym, że przez pierwsze 3 miesiące dziecko więcej niż 150ml nie zje na raz, więc po co taka duża na początek?
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 17:59   #3998
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dziękuję lidziu .. czyli taki dzyndzel ma być dodałam do obserwowanych popatrzę co jeszcze mogłabym od tego sprzedawcy nabyć

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

http://allegro.pl/tommee-tippee-bute...316908819.html a ta buteleczka? patrzcie ile osób ją zakupiło ... ale to chyba badziewie będzie nie ?

Ja butelkę kupiłam z tej firmy ale taką
http://allegro.pl/tippee-butelka-150...315368780.html

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Ja butelkę kupiłam z tej firmy ale taką
http://allegro.pl/tippee-butelka-150...315368780.html
Ogólnie ta firma ma dobre opinie, a czy się potwierdzą, to niestety musimy się same przekonać, a dzieci też są różne i podobno z niektórych butelek pić nie chcą, chociaż to dla mnie akurat dziwne jest, no ale to w końcu mali ludzie są i widocznie też mają swoje upodobanianiekoniecznie zgodne z naszymi wyobrażeniami

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

ja od tego sprzedawcy nabyłam wszystkie wczorajsze zakupy, bo wtedy tylko jeden raz za przesyłkę się płaci, a jak porównywałam ceny, to gdzieniegdzie taniej np. o 1 zł, no ale wtedy dodatkowe koszty przesyłki dochodzą, więc stwierdziłam, że u jednego sprzedawcy i tak lepiej mi się opłaci

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Generalnie na allegro bardzo rzadko robię zakupy, bo jakoś nie mam cierpliwości szukać i porównywać te oferty a już licytować to wcale nie umiem, to znaczy wiem, jak to się robi, ale prawie nigdy nie wygrywamwięc się jakoś zraziłam, no ale dla dziecka człowiek wiele potrafi z siebie wykrzesać, więc cierpliwie przeglądałam te oferty, spisywałam ceny no i w końcu przyszedł czas na kupowaniejutro zrobię przelew i będę oczekiwać na przesyłkę a spora paka przyjedzie
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:05   #3999
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Witajcie.Tęskniłyśc ie za mną?
Ja coś dzisiaj nie czuje sie najlepiej,jak wstaje z łóżka to mi się na chwile ciemno przed oczami robi.
synek kopie częstowidze,że z zakupami się rozwinelysciie ja po polowkowym tez mam zamiar kupic wiecej. Chociaz nadal nie wiem czy zmieniiac to cholerne mieszkanielubie to ale jest male i sama nie wiem a czasu coraz mniej.
Konczi gratuluje córeczki.
przewijak mam po synku jeszcze i będe uzywala a wanienka koniecznie ze stelarzem. Przy synku mialam taka i to wygoda okropna. Co do siaary to mi leci od kilku dni a wczoraj zaczelismy 5 miesiącmamy 18 tydzień
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:23   #4000
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość

Ja też już cały dzień czuję. Od 7 rano nie śpię bo mały kopał mocno. I chyba rzeczywiście się główką w dół obrócił bo cały czas wysoko czuję. Jutro wizyta u gina więc się okaże czy dobrze czułam jego akrobacje.
Ja też dośc wysoko czuję, i właśnie na ostatniej wizycie był główką na dół. No i teraz go czuję częściej tak na środku, bo przedtem to przeważnie po prawej stronie mnie kopał.

A tak w ogóle to nie mogłam dzisiaj spac... a mały sobie urzędował, aż miło.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:26   #4001
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hej

aga_ton Dzięki za rady. Jak tylko dowiem się czy będzie chłopiec czy dziewczynka, to zacznę kupować ciuszki. Też chcę mieć jakąś radość z ciąży, a kupowanie wszystkiego w 9 miesiącu raczej do najprzyjemniejszych nie należy, zwłaszcza jeśli będzie gorąc a ja w nie najlepszej kondycji. Wkurza mnie to gadanie, bo bratowa TŻta, która mieszka razem z nami też jest w ciąży (drugiej) i niedługo będzie rodzić i wszyscy sugerują, żebym robiła tak samo jak ona, jak coś mi jest, to zaraz się lecą do niej pytać, jakby do cholery jakimś znawcą była. Jak się dziecko urodzi, to pewnie będzie jeszcze gorzej, bo będą latać i się jej pytać czy dobrze robię, jakie leki powinnam kupić dziecku, czy ona też tak miała itd. Ja jej nie lubię i nie chcę jej rad.
Z TŻtem już się zbierałam żeby pogadać, ale jak na razie nie ma dobrej okazji. Jak wyzdrowieję, to pójdziemy na spacer, żeby nam nikt nie przeszkadzał i powiem mu co myślę.
Śliczne kupiłaś ubranka A jakie są ceny w tym pepco, bo nigdy nie byłam....


Konczita gratuluję córuni A teściową się nie przejmuj, w takim razie musisz ją olać i robić swoje, bo szkoda się denerwować

U mnie niestety nie jest kolorowo.... Zamiast lepiej, to jest gorzej, od piątku biorę antybiotyki, ale jak na razie bez rezultatów. Dzisiaj zatkało mi uszy jeszcze bardziej, że mało co słyszę i podczas wstawania/chodzenia boli mnie głowa z lewej strony, tak jakby mnie ktoś młotkiem po niej walił..... Jutro idę do laryngologa, jak się nie wyzna, to jeszcze raz do rodzinnego i ewentualnie do szpitala.... Ciekawie się zapowiada
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 18:30   #4002
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Choco, i co, byliście? My byliśmy koło 12, strasznie zimno, tłok i w sumie tylko wózki pooglądaliśmy, napaliłam się na Mutsy ale raczej nie kupimy nowego - poszukam czegoś na all. Gdybyśmy mieli gotówkę kupilibyśmy laktator i butelkę w tym szale zakupów.
kochana nie byliśmy w końcu bo zebrał sie o 13,pojechaliśmy kupić farbe do pokoju maleństwa a potem zwiał mi na próbe bo jest gitarzystą.taki mój los.bedzie to musiał mi odpokutować
ale mam nadzieje ze nie straciałam zbyt wiele

Dziewczyny widze że u was szał zakupów.A ja nic własciwie nie mam...
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:38   #4003
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Hej


U mnie niestety nie jest kolorowo.... Zamiast lepiej, to jest gorzej, od piątku biorę antybiotyki, ale jak na razie bez rezultatów. Dzisiaj zatkało mi uszy jeszcze bardziej, że mało co słyszę i podczas wstawania/chodzenia boli mnie głowa z lewej strony, tak jakby mnie ktoś młotkiem po niej walił..... Jutro idę do laryngologa, jak się nie wyzna, to jeszcze raz do rodzinnego i ewentualnie do szpitala.... Ciekawie się zapowiada
Kurcze to nieciekawie Bidulko. Kuruj się, może obejdzie się bez szpitala.

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
kochana nie byliśmy w końcu bo zebrał sie o 13,pojechaliśmy kupić farbe do pokoju maleństwa a potem zwiał mi na próbe bo jest gitarzystą.taki mój los.bedzie to musiał mi odpokutować
ale mam nadzieje ze nie straciałam zbyt wiele

Dziewczyny widze że u was szał zakupów.A ja nic własciwie nie mam...
No proszę, mój też gitarzysta, a dokładniej basista. Ale w żadnej kapeli się już nie udziela z braku czasu.

Ja z zakupami też nie szaleję, coś tam mamy ale nie dużo... Poza tym za jakiś czas wybiorę na zakupy ciuszkowe z mamą, bo ona koniecznie chce ufundowac częsc wyprawki dla wnusia.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:40   #4004
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Hej

aga_ton Dzięki za rady. Jak tylko dowiem się czy będzie chłopiec czy dziewczynka, to zacznę kupować ciuszki. Też chcę mieć jakąś radość z ciąży, a kupowanie wszystkiego w 9 miesiącu raczej do najprzyjemniejszych nie należy, zwłaszcza jeśli będzie gorąc a ja w nie najlepszej kondycji. Wkurza mnie to gadanie, bo bratowa TŻta, która mieszka razem z nami też jest w ciąży (drugiej) i niedługo będzie rodzić i wszyscy sugerują, żebym robiła tak samo jak ona, jak coś mi jest, to zaraz się lecą do niej pytać, jakby do cholery jakimś znawcą była. Jak się dziecko urodzi, to pewnie będzie jeszcze gorzej, bo będą latać i się jej pytać czy dobrze robię, jakie leki powinnam kupić dziecku, czy ona też tak miała itd. Ja jej nie lubię i nie chcę jej rad.
Z TŻtem już się zbierałam żeby pogadać, ale jak na razie nie ma dobrej okazji. Jak wyzdrowieję, to pójdziemy na spacer, żeby nam nikt nie przeszkadzał i powiem mu co myślę.
Śliczne kupiłaś ubranka A jakie są ceny w tym pepco, bo nigdy nie byłam....


Konczita gratuluję córuni A teściową się nie przejmuj, w takim razie musisz ją olać i robić swoje, bo szkoda się denerwować

U mnie niestety nie jest kolorowo.... Zamiast lepiej, to jest gorzej, od piątku biorę antybiotyki, ale jak na razie bez rezultatów. Dzisiaj zatkało mi uszy jeszcze bardziej, że mało co słyszę i podczas wstawania/chodzenia boli mnie głowa z lewej strony, tak jakby mnie ktoś młotkiem po niej walił..... Jutro idę do laryngologa, jak się nie wyzna, to jeszcze raz do rodzinnego i ewentualnie do szpitala.... Ciekawie się zapowiada
Biedna jesteć ale nic się nie martw będzie dobrze


Ja właśnie wyciągnęłam ze strychu jakieś książeczki o ciąży, które dostałam od szwagierki i w jednej znalazłam fajną listę co trzeba mieć dla dzidziusia na początek o matko ale tego jest
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:40   #4005
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

oj biedactwo ... kurcze nie wiem czemu niektórzy nie mogą bez piwska wytrzymać ehhh .. oby się zmieniło jak maluszek będzie z Wami ...
Ja też czuję Maleńką na dole czasami zależy jak się przewróci
To sie raczej nie zmieni bo ma to w genach i w ogóle jak był jeszcze w brzuchu to był pojony alkoholem

Mnie stresuje że tak nisko czuje, najczęściej na linii majtek - chyba że z tyłkiem w górze poleże to popłynie wyżej





Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

wiem wiem .. jeszcze lipcowo sierpniowe mamy i my
a ja nie mam nic dla Maleńkiej aaaaaaaaaaaaaaa
Iwoncia kiedy jedziemy na zakupy ?

Kochana a są tam u Ciebie gdzieś jakieś dzidziowe sklepy?? Kurcze bo u mnie bida z nędzą, a jak już coś jest to drogie strasznie.
Chociaż dzisiaj w auchanie widziałam fajne body tylko już ich troche mam i nie kupowałam.
Czuje że większość rzeczy bedzie z allegro




Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Wiem że takie rady nie od parady... rozmawiałaś z tym swoim chłopem? czy z jego strony totalna olewka?


Ja czuję ruchy dziecka najczęściej jak leże to mnie puka od środka to takie śmieszne. Dziś nawet u rodziców na podczas obiadu.
A teraz się będę lenić przed jutrzejszym dniem piekę ciasto i mi błogo.

Rozmawiałam nie raz i zawsze to samo jest: "WIESZ ŻE LUBIE PIWKO A I TAK NIE PIJE JUŻ TYLE CO KIEDYŚ"
No fakt że mniej bo kiedyś potrafił wypić nawet około 12 i można powiedzieć że żył, a teraz wypije 2 i ma kape teraz jest po trzech i odziwo nie jest wnerwiający - dziwne.Potem mi jeszcze gada że przez cały tydzień nie bedzie pił piwa, a potem i tak słowa nie dotrzymuje




Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ale co? Piosenkę? Z gali KSW, piosenka na wejście Mameda


Iwonka współczuję. Wiem jakie to ciężkie użerać się z facetem, który nie widzi swojego problemu. Na szczęście już nie mam tego problemu a Stasiu nie pije wcale. Tulę mocno i mam nadzieję że mąż się opamięta.


Ja też już cały dzień czuję. Od 7 rano nie śpię bo mały kopał mocno. I chyba rzeczywiście się główką w dół obrócił bo cały czas wysoko czuję. Jutro wizyta u gina więc się okaże czy dobrze czułam jego akrobacje.
Zazdroszcze Ci że Twój nie pije ale u mnie to marzenia

Trzymam za jutrzejszą wizytke kciuki, ja ide za tydzień w poniedziałek bo nie wytrzymam dłużej
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:50   #4006
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
No proszę, mój też gitarzysta, a dokładniej basista. Ale w żadnej kapeli się już nie udziela z braku czasu.
fajnieto mnie mniej więcej rozumiesz
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:09   #4007
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Witajcie.Tęskniłyśc ie za mną?
Ja coś dzisiaj nie czuje sie najlepiej,jak wstaje z łóżka to mi się na chwile ciemno przed oczami robi.
synek kopie częstowidze,że z zakupami się rozwinelysciie ja po polowkowym tez mam zamiar kupic wiecej. Chociaz nadal nie wiem czy zmieniiac to cholerne mieszkanielubie to ale jest male i sama nie wiem a czasu coraz mniej.
Konczi gratuluje córeczki.
przewijak mam po synku jeszcze i będe uzywala a wanienka koniecznie ze stelarzem. Przy synku mialam taka i to wygoda okropna. Co do siaary to mi leci od kilku dni a wczoraj zaczelismy 5 miesiącmamy 18 tydzień
oczywiście, że tęskniłyśmy ... widziałam Cię że byłaś ale na wywołanie do tablicy nie zareagowałaś no!
Może wstawaj powoli, najpierw usiądź ... posiedź i dopiero wstań

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Konczita gratuluję córuni A teściową się nie przejmuj, w takim razie musisz ją olać i robić swoje, bo szkoda się denerwować

U mnie niestety nie jest kolorowo.... Zamiast lepiej, to jest gorzej, od piątku biorę antybiotyki, ale jak na razie bez rezultatów. Dzisiaj zatkało mi uszy jeszcze bardziej, że mało co słyszę i podczas wstawania/chodzenia boli mnie głowa z lewej strony, tak jakby mnie ktoś młotkiem po niej walił..... Jutro idę do laryngologa, jak się nie wyzna, to jeszcze raz do rodzinnego i ewentualnie do szpitala.... Ciekawie się zapowiada
dziękuję kochana i zdrówka życzę oby się poprawiło!!!!
yhh najgorzej kiedy pod jednym dachem dwie ciężarówki się spotkają ... może warto porozmawiać otwarcie .. chociaż pewnie i tak nie wskórasz tym zbyt wiele


Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
To sie raczej nie zmieni bo ma to w genach i w ogóle jak był jeszcze w brzuchu to był pojony alkoholem

Mnie stresuje że tak nisko czuje, najczęściej na linii majtek - chyba że z tyłkiem w górze poleże to popłynie wyżej

Kochana a są tam u Ciebie gdzieś jakieś dzidziowe sklepy?? Kurcze bo u mnie bida z nędzą, a jak już coś jest to drogie strasznie.
Chociaż dzisiaj w auchanie widziałam fajne body tylko już ich troche mam i nie kupowałam.
Czuje że większość rzeczy bedzie z allegro


u mnie jest viki i pepco i raj dziecka czy jakoś tak ale viki dość drogi i ten raj też ... nie no trzeba allegro obczaić
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:15   #4008
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dzięki za pocieszenie dziewczyny
Wyczytałam w internecie po objawach, że to może być zapalenie zatok... :/ Niech będzie co chce, byle dzidziusiowi nie zaszkodziło Bo tak jak kiedyś pisałam, już by nas laryngolog ładnie urządził przepisując krople, których nie można brać w ciąży. Ale ten lekarz do którego jutro idę jest podobno dużo lepszy, więc mam nadzieję, że nam pomoże.

Monarika a możesz wkleić tę listę, albo wysłać i na pw? Bo ja niby sobie zrobiłam swoją, ale taka mizerna, może coś bym jeszcze w niej znalazła co mi się przyda....

Konczi niestety nic nie wskóram, ona starsza, bardziej doświadczona i powinnam się opierać na jej doświadczeniach Teraz np. babcia TŻta usłyszała że mi się sok skończył, to żebym od szwagierki pożyczyła A do sklepu 2 minuty autem, więc po co mam się prosić :/ Tylko muszę poczekać aż TŻ wróci, bo gdzieś polazł....
__________________

K

Sz

Edytowane przez Kalpana
Czas edycji: 2012-05-13 o 19:16
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:16   #4009
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Monarika a możesz wkleić tę listę, albo wysłać i na pw? Bo ja niby sobie zrobiłam swoją, ale taka mizerna, może coś bym jeszcze w niej znalazła co mi się przyda....
Może ta Ci pomoże co wklejałam kiedyś:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1708
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 19:32   #4010
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość



u mnie jest viki i pepco i raj dziecka czy jakoś tak ale viki dość drogi i ten raj też ... nie no trzeba allegro obczaić
Eeeh, czyli bida jak u mnie
Ja już z allegro kupiłam troszke rzeczy i czekam na trzy kolejne
Chłopek sie doczekać nie może kiedy łóżeczko przywiozą bo już chce poskładać
Oho, chyba w końcu pójdzie spać i bede mieć spokňj na reszte wieczoru

Matko moje plecy - krzyż mnie boli i strzela jakby mi sie rozsypać miał
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:38   #4011
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
kochana nie byliśmy w końcu bo zebrał sie o 13,pojechaliśmy kupić farbe do pokoju maleństwa a potem zwiał mi na próbe bo jest gitarzystą.taki mój los.bedzie to musiał mi odpokutować
ale mam nadzieje ze nie straciałam zbyt wiele

Dziewczyny widze że u was szał zakupów.A ja nic własciwie nie mam...
W sumie niewiele straciliście tłok, wkurzająca muzyka i tyle
U mnie jeszcze szału nie ma - mam tylko kilka bodziaków i pajaców.
A do chłopaków gitarzystów miałam kiedyś słabość

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Eeeh, czyli bida jak u mnie
Ja już z allegro kupiłam troszke rzeczy i czekam na trzy kolejne
Chłopek sie doczekać nie może kiedy łóżeczko przywiozą bo już chce poskładać
Oho, chyba w końcu pójdzie spać i bede mieć spokňj na reszte wieczoru

Matko moje plecy - krzyż mnie boli i strzela jakby mi sie rozsypać miał
Iwoncia a jakie łóżeczko kupiliście?
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:41   #4012
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Może ta Ci pomoże co wklejałam kiedyś:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1708
Dzięki A możesz mi jeszcze powiedzieć ile ubranek w jakim rozmiarze kupić? Bo ja się nie orientuję zupełnie, a Ty już masz przykład
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:45   #4013
funnybaby
Przyczajenie
 
Avatar funnybaby
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
o taki mi właśnie chodziło Wszystkie inne smoczki, choćby niewiem co na nich pisało nie są odpowiednie.
A butelkę kupię aventa, na przykład taką:
http://allegro.pl/avent-butelka-bute...314630816.html
ważne aby była szeroka szyjka, bo łatwiej wsypać mieszankę czy herbatkę no i umyć.

---------- dopisano o 18:21 ---------- poprzedni post napisano o 18:15 ----------


butelka normalna, dobra, ale uważam że duża. Pomyśl o tym, że przez pierwsze 3 miesiące dziecko więcej niż 150ml nie zje na raz, więc po co taka duża na początek?

po co kupujecie butelki.... ???
funnybaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:47   #4014
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

cześć dziewczyny

widzę, że nie tylko ja mam dzisiaj kiepskie samopoczucie... od rana wymiotuję, a już było tak dobrze mam nadzieję, że to tylko jednodniowa niedyspozycja

poza tym mała dzisiaj jeszcze mnie nie kopnęła i oczywiście umieram ze strachu, czy wszystko dobrze pocieszcie mnie, że też tak czasem macie
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:59   #4015
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Może ta Ci pomoże co wklejałam kiedyś:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1708
Porównałam te listy i moja jest identyczna matko kiedy ja to nazbieram

Cytat:
Napisane przez funnybaby Pokaż wiadomość
po co kupujecie butelki.... ???
O to samo miałam pytać
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:01   #4016
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dzięki A możesz mi jeszcze powiedzieć ile ubranek w jakim rozmiarze kupić? Bo ja się nie orientuję zupełnie, a Ty już masz przykład
Kupuję po tyle samo 56 i 62, no może 56 troszkę mniej.

Cytat:
Napisane przez funnybaby Pokaż wiadomość
po co kupujecie butelki.... ???
W razie czego jedna niech będzie.

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

poza tym mała dzisiaj jeszcze mnie nie kopnęła i oczywiście umieram ze strachu, czy wszystko dobrze pocieszcie mnie, że też tak czasem macie
Mamy, mamy. Wtedy kładę się na lewym boku, później przekładam na plecy i mały zaczyna kopać. Albo poszturcham trochę brzuch i rozruszam synka to kopnie.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:04   #4017
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Eeeh, czyli bida jak u mnie
Ja już z allegro kupiłam troszke rzeczy i czekam na trzy kolejne
Chłopek sie doczekać nie może kiedy łóżeczko przywiozą bo już chce poskładać
Oho, chyba w końcu pójdzie spać i bede mieć spokňj na reszte wieczoru

Matko moje plecy - krzyż mnie boli i strzela jakby mi sie rozsypać miał

i dobrze niech idzie spać i Ci nie truje ...

Butelki? po co ? myślę, że przydatne co jeżeli nie będę mogła karmić? jedna nie zaszkodzi by była
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:08   #4018
funnybaby
Przyczajenie
 
Avatar funnybaby
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Kupuję po tyle samo 56 i 62, no może 56 troszkę mniej.


W razie czego jedna niech będzie.


Mamy, mamy. Wtedy kładę się na lewym boku, później przekładam na plecy i mały zaczyna kopać. Albo poszturcham trochę brzuch i rozruszam synka to kopnie.
Ja wam zakazuję kupowania BUTELEK I SMOCZKÓW !!! poważnie. Wiecie że nastawienie na karmienie piersią to już połowa sukcesu w karmieniu (bo to wcale takie łatwe nie jest jak sie wydaje). Absolutnie ŻADNYCH smoczków i butelek bo stłuke dupska!!! a ile zalet z karmienia naturalnego to chyba pisać nie muszę !
funnybaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:17   #4019
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez funnybaby Pokaż wiadomość
Ja wam zakazuję kupowania BUTELEK I SMOCZKÓW !!! poważnie. Wiecie że nastawienie na karmienie piersią to już połowa sukcesu w karmieniu (bo to wcale takie łatwe nie jest jak sie wydaje). Absolutnie ŻADNYCH smoczków i butelek bo stłuke dupska!!! a ile zalet z karmienia naturalnego to chyba pisać nie muszę !

ups nakrzyczano troszkę...
ale smoczek się przyda jak maleństwo płakać będzie nie ?


---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

a ja się pytam gdzie jest NIEGRZECZNA ????
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:18   #4020
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez funnybaby Pokaż wiadomość
Ja wam zakazuję kupowania BUTELEK I SMOCZKÓW !!! poważnie. Wiecie że nastawienie na karmienie piersią to już połowa sukcesu w karmieniu (bo to wcale takie łatwe nie jest jak sie wydaje). Absolutnie ŻADNYCH smoczków i butelek bo stłuke dupska!!! a ile zalet z karmienia naturalnego to chyba pisać nie muszę !
Nastawienie do karmienia nijak się ma do jednej butelki w domu. Będę karmiła piersią ale butelkę też kupię, będę spokojniejsza. Poza tym z Paulą nie umiałam sobie z laktatorem poradzić, odciągnąć mleko mogłam jedynie po prysznicu, po prostu samo wylatywało i wtedy co do szklanki mam je spuszczać? Do tego celu służyła mi butelka. Poza tym herbatkę jeśli będzie taka potrzeba na przykład z kopru też trzeba jakoś podać. Nie chcesz nie kupuj, ale nie krzycz na dziewczyny które wolą mieć butelkę w razie czego pod ręką. Sama z własnego doświadczenia wiem że są sytuacje podbramkowe i to najczęściej w najmniej spodziewanych momentach. Jeśli trzeba będzie podać coś butelką w nocy, to co taka mama na przyklad ktorej mąż jest akurat w pracy ma ubierać dziecko, siebie i lecieć. No nie dajmy się zwariować, jedna butelka w szafce nie spowoduje utraty chęci do karmienia.
Tak samo smoczek, dzieciak ma wyć bo ma tak silny odruch ssania a mama ma patrzeć na to. Bzdura. Dziecko się ma męczyć bo będę miała dziwne wyobrażenia o zaletach i wadach smoczka. Kochana czasy kiedy smoczki uważano za zło konieczne minęły, teraz liczy się zaspokajanie potrzeb dziecka. Jeśli ma tak silną potrzebę ssania to niech ssie. Albo będzie przez całą dobę wisiał na cycu albo darł w niebogłosy. Wybór należy już do mamy.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.