chłopak nie chce mnie zaspokoić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-27, 17:18   #1
olkamacka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4

chłopak nie chce mnie zaspokoić


Mój chłopak nie chce się ze mną kochać oralnie, twierdzi że brzydzi go to, ja dbam o higienę i depilację a on nie potrafi się przełamać. Raz spróbował delikatnie i się wycofał, mówi że z poprzednią dziewczyną też tego nie robił. a ja bym tego bardzo chciała zwłaszcza, że nie szczytuje pochwowo i nie chcę dochodzić tylko poprzez stymulacje ręką. Nie wiem jak go przekonać, ja jemu robie dobrze ustami, ale chyba przestane, ale też nie chcę go w ten sposób szantażować. Poprzedni mój chłopak uwielbiał mnie tam całować, a z obecnym nic
olkamacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 17:27   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez olkamacka Pokaż wiadomość
Mój chłopak nie chce się ze mną kochać oralnie, twierdzi że brzydzi go to, ja dbam o higienę i depilację a on nie potrafi się przełamać. Raz spróbował delikatnie i się wycofał, mówi że z poprzednią dziewczyną też tego nie robił. a ja bym tego bardzo chciała zwłaszcza, że nie szczytuje pochwowo i nie chcę dochodzić tylko poprzez stymulacje ręką. Nie wiem jak go przekonać, ja jemu robie dobrze ustami, ale chyba przestane, ale też nie chcę go w ten sposób szantażować. Poprzedni mój chłopak uwielbiał mnie tam całować, a z obecnym nic
Skoro nie robił tego z poprzednią dziewczyną i z Tobą też nie chce, to jednoznacznie wskazuje na to, że po prostu taka forma seksu mu nie odpowiada. I ma do tego prawo - nie ma sensu go zmuszać, namawiać, męczyć. Jestem przekonana, że gdyby Ciebie ktoś nakłaniał i męczył o coś, co Cię odrzuca w seksie, to nie byłabyś zachwycona. Wyjścia są dwa - albo zaakceptujesz to, że seksu oralnego nie dostaniesz, albo kończysz związek. Nie wiem co miałoby w tej sytuacji zmienić nie zaspokajanie jego w ten sposób - jeśli Tobie to nie sprawia przyjemności i się zmuszasz to przestań, ale jeśli lubisz, to nie wiem czemu miałabyś tego nie robić z zemsty. Nie wszystko musi być po równo przecież.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 17:44   #3
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Może popsikaj się tam bitą śmietaną i posyp kakaem? Będzie lepiej smakowało
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 17:58   #4
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Sama nie wiem, jedyne co przyszło mi do głowy to zastąpienie tego czymś innym. Jakaś twoja fantazja bądź fetysz, który Cię kręci, którym byłby w stanie jakoś wynagrodzić Ci ten brak seksu oralnego. Ale jeśli nie ma czegoś takiego, a Ty czujesz silną potrzebę bycia zaspokajaną w ten sposób... to prawdę mówiąc słabo to widzę, widać nie jesteście zgrani w tym względzie i niewiele da się tu zmienić. Szantażowanie go w ten sposób nie jest fair, ale z drugiej strony rozumiem jak musisz się czuć. A czy poza tym Wasze życie intymne jakoś kuleje? W sensie, czy próbujecie nowych rzeczy, eksperymentujecie, jesteś zadowolona z Waszego seksu tak generalnie?
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 17:59   #5
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Może spróbuj z nim na spokojnie porozmawiać. Absolutnie nie w czasie zbliżenia tylko w jakiejś neutralnej sytuacji.
Ja przez dłuższy czas nie mogłam się przekonać do robienia tego ustami facetowi, trochę się zmuszałam, a teraz po czasie jak widze jak to lubi to sama chętnie prowokuje takie zbliżenia.
Mam też kolegę, który nie przepada za tym żeby dziewczyna robiła mu coś ustami.
Wytłumacz mu że to dla ciebie ważna część seksu.
Myślę że podawanie opcji zakończenia związku jest niepoważne. ludzie długo się do siebie dopasowują i szukają wspólnego mianownika. Podobnie problemy łóżkowe nie powinny stanowić problemu tabu i miejsca do wyśmiewania.
Jesli nie będzie się mógł narazie przełamać zaproponuj poszukanie innych wspólnych zabaw, które mogą spodobać się wam obojgu a to może przyjdzie z czasem.
Może też po wszystkim zawsze umyć zęby.
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 18:03   #6
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Jak mówi że go to brzydzi to go to brzydzi i tyle. Są faceci którzy uwielbiają kończyć na twarz partnerki, poszłabyś na to gdyby baaardzo nalegał?

Zresztą facet próbował przełamać się dla Ciebie i jednak nie dał rady. Też lubię seks oralny ale nie taki... hmm... wymuszony. To trochę upokarzające. Dla obu stron.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 18:08   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
Wytłumacz mu że to dla ciebie ważna część seksu.
(...)
Myślę że podawanie opcji zakończenia związku jest niepoważne.
Tu się to trochę według mnie kłóci, ponieważ tak naprawdę nie ma innej opcji niż: albo zaakceptować brak seksu oralnego, albo zakończyć związek. Jeśli dla autorki jest to bardzo ważne (co by mnie nie dziwiło, ponieważ niektórzy zwyczajnie są bardzo przywiązani do określonej czynności łóżkowej i nie wyobrażają sobie udanego życia intymnego bez niej), to po prostu nie da się dogadać, bo facet się brzydzi i nie chce - jego prawo, bo przecież nikt tu nigdy nie doradził i nie doradzi mężczyźnie, żeby kobietę do robienia fellatio namawiał, zmuszał, nakłaniał szantażem itd. - każdy człowiek ma prawo nie chcieć czegoś robić i nie chcieć być do tego namawianym, nawet spokojną, rzeczową rozmową - "nie" w łóżku znaczy "nie".
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 19:46   #8
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Nie mozna nikogo zmuszac do robienia w lozku czegos na co nie ma ochoty.

Zalozmy sytuacje, ze twoj facet lubi seks analny, grupowy, wymiany partnerow, do wyboru, a ty nie bardzo. Facet usilnie namawia cie na ktoras z opcji, proponuje lewatywy, przyprowadza co raz to ladniejsze laski, a ty nic, bo sie brzydzisz, boisz, nie podoba ci sie.
Jak bys sie czula, gdyby on mimo tego, drazyl, naciskal, zeby tylko cel osiagnac, bo nie czuje sie usatysfakcjonowany waszym pozyciem?

Tak jak dziewczyny pisza, albo znajdzcie cos, co obojgu odpowiada, albo sie rozstancie, bo seks, to wazna czesc zwiazku.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 20:13   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Skoro nie robił tego z poprzednią dziewczyną i z Tobą też nie chce, to jednoznacznie wskazuje na to, że po prostu taka forma seksu mu nie odpowiada. I ma do tego prawo - nie ma sensu go zmuszać, namawiać, męczyć. Jestem przekonana, że gdyby Ciebie ktoś nakłaniał i męczył o coś, co Cię odrzuca w seksie, to nie byłabyś zachwycona. Wyjścia są dwa - albo zaakceptujesz to, że seksu oralnego nie dostaniesz, albo kończysz związek. Nie wiem co miałoby w tej sytuacji zmienić nie zaspokajanie jego w ten sposób - jeśli Tobie to nie sprawia przyjemności i się zmuszasz to przestań, ale jeśli lubisz, to nie wiem czemu miałabyś tego nie robić z zemsty. Nie wszystko musi być po równo przecież.
Jak wyżej.

Co innego gdyby on od Ciebie WYMAGAŁ takiej formy seksu, a sam nie chciał Ci jej dawać - wtedy miałabyś prawo być rozżalona. Jednak tutaj nic takiego nie ma. Po prostu facet tego nie lubi. Tyle. Taki już jest. Jeżeli to dla Ciebie taki problem, to cóż: szukaj szczęścia gdzie indziej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 22:15   #10
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Skoro nie robił tego z poprzednią dziewczyną i z Tobą też nie chce, to jednoznacznie wskazuje na to, że po prostu taka forma seksu mu nie odpowiada. I ma do tego prawo - nie ma sensu go zmuszać, namawiać, męczyć. Jestem przekonana, że gdyby Ciebie ktoś nakłaniał i męczył o coś, co Cię odrzuca w seksie, to nie byłabyś zachwycona. Wyjścia są dwa - albo zaakceptujesz to, że seksu oralnego nie dostaniesz, albo kończysz związek. Nie wiem co miałoby w tej sytuacji zmienić nie zaspokajanie jego w ten sposób - jeśli Tobie to nie sprawia przyjemności i się zmuszasz to przestań, ale jeśli lubisz, to nie wiem czemu miałabyś tego nie robić z zemsty. Nie wszystko musi być po równo przecież.

Zgadzam się z tym, ale z drugiej strony skłaniałabym się do rozstania - nie chciałabym być z facetem który się mnie brzydzi ( to strasznie dziwne ). I żeby nie było, gdyby wątek założył facet, miałabym podobne zdanie
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 11:55   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez StraVvberry Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, ale z drugiej strony skłaniałabym się do rozstania - nie chciałabym być z facetem który się mnie brzydzi ( to strasznie dziwne ). I żeby nie było, gdyby wątek założył facet, miałabym podobne zdanie
Niby tak, ale z drugiej strony on sie brzydzi samej czynnosci, a nie konkretnie autorki przeciez. Ja sie absolutnie nie brzydze nikogo z kim sypiam, ale rimming (chyba tak sie to nazywa) np. nie wchodzi w gre Nigdy, z nikim. Bo ta czynnosc jest dla mnie obrzydliwa.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 12:12   #12
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

spróbujcie pod prysznicem, bieżąca woda mocno neutralizuje.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 16:11   #13
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Witaj. Każdego podnieca co innego, może go podniecać go twój naturalny zapach i smak ( ja to nazywam z marszu bez mycia), może użyj specjalnego żelu smakowego, takiego smaku jaki lubi ( truskawka, wiśnia) albo posmaruj muszelkę miodem. Spróbuj jakiegoś fortelu np. rozpocznij mu robić loda, przerwij i zacznij go mocno całować z języczkiem tak aby czuł smak swojego penisa w ustach potem poproś go aby delikatnie rozchylił wargi sromowe i parę razy chuchnął na nie a potem dużo teatru ( głośne jęki i komentarz jak ci dobrze to robi ) chwyt za włosy i przyciśnij mu głowę do muszelki tak na kilka sekund aby poczuł twój smak następnie wróć jak gdyby nigdy nic do robienia lodzika. Po seksie powiedź mu jak dobrze ci zrobił i że za powtórkę zrobisz mu co zechce ( spełnienie jakiejś fantazji seksualnej). W ostateczności zwiąż go postępem (po tradycyjnym seksie gdy był już w tobie) i usiądź mu muszelką na ustach i zrób sobie sama dobrze potem zwal winę na niego, że ci tak dobrze zrobił i super podniecił, że nie mogłaś się powstrzymać. Aha jeszcze jedno może zaproponuj mu żeby popieścił ci muszelkę przez majtki ( atłasowe wyprane i wypłukane w jakimś dobrym płynie zmiękczającym). Pa, życzę udanej zabawy.
Ps. albo zaproponuj, żeby przy normalnym świetle wydepilował ci muszelkę, mnie to bardzo podnieca.
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 16:47   #14
Hermogenezis
Przyczajenie
 
Avatar Hermogenezis
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Proponowałabym szczerą rozmowę z partnerem, po prostu. Zapytaj się go wprost, dlaczego nie chce takiej formy seksu i co go brzydzi. Wyciągnijcie z tego wnioski, idźcie na jakiś kompromis, może zaproponuj mu coś innego, w zamian za to? Albo niech on wyjdzie ze swoją inicjatywą?
__________________
Carpe diem.
Hermogenezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 17:00   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez olkamacka Pokaż wiadomość
Mój chłopak nie chce się ze mną kochać oralnie, twierdzi że brzydzi go to, ja dbam o higienę i depilację a on nie potrafi się przełamać. Raz spróbował delikatnie i się wycofał, mówi że z poprzednią dziewczyną też tego nie robił. a ja bym tego bardzo chciała zwłaszcza, że nie szczytuje pochwowo i nie chcę dochodzić tylko poprzez stymulacje ręką. Nie wiem jak go przekonać, ja jemu robie dobrze ustami, ale chyba przestane, ale też nie chcę go w ten sposób szantażować. Poprzedni mój chłopak uwielbiał mnie tam całować, a z obecnym nic
Ja bym przestała.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 17:27   #16
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Może facet jest tego wart, żeby się potrudzić go przekonać a nie latać i szukać tylko faceta z giętkim języczkiem
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:05   #17
szampejn
Raczkowanie
 
Avatar szampejn
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 246
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja bym przestała.
Ja też bym przestała.
szampejn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:56   #18
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Traktowanie seksu jako handlu wymiennego odrzuca mnie natychmiast, przestańcie z takimi radami, bo to i tak nic nie da.

Nie ma co wymuszać, wielkiej filozofii też tu nie ma - albo możesz żyć bez, albo nie możesz i szukasz nowego faceta, próby handlu i negocjacji, kiedy ktoś wyraźnie mówi, że nie lubi i nie chce - nie mają najmniejszego sensu.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 20:30   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Zawsze warto spróbować, a nuż zmieni zdanie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 20:46   #20
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Życie w związku to stuka kompromisu a więc coś za coś.
Proste to jest pójść do prostytutki i zamówić z karty dań a w związku musisz wymienić swoje za jego więc sex to jest towar i waluta dwojga ludzi, którzy chcą poszukać spełnienia i dać rozkosz drugiemu.
Pa

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Brawo kagua! Ja zawsze stawiam na kompromis, lepiej żeby facet mi zrobił dobrze tak jak ja chcę niż zabawiać erzacem( wibrator).
Pa
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 01:51   #21
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Sztuka kompromisu to absolutnie nie "coś za coś". To "mogę się pogodzić z brakiem seksu oralnego z jego strony, bo ma milion innych zalet", a nie "zrobię mu loda jak wyniesie śmieci".

Handel wymienny w seksie nigdy się nie sprawdzi, a takie podejście jest mocno niefajne. Dla obu stron. Dodatkowo nie robienie czegoś w ramach odwetu jest mega słabe, prowadzi tylko do eskalacji problemu. Czy naprawdę wymuszony seks oralny, obojętnie przez którąkolwiek ze stron, można porównać z takim "bo chcę" ? Wątpię, a jestem facetem.

Powtórzę - pogódź się z tym lub szukaj nowego faceta, kombinowanie jak zmusić kogoś do czegoś, czego nie lubi to nie metoda.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 08:24   #22
Krwawaopiekaczka
Raczkowanie
 
Avatar Krwawaopiekaczka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Ciekawi mnie stosunek Twojego chłopaka, autorko, do wydzielin jego własnego ciała. Dałby Ci buzi po lodziku?

Ja również przestałabym zaspokajać go oralnie. Przykro mi, ale seks ma przynosić obu osobom przyjemność, a autorka wyraźnie napisała, że orgazmów pochwowych nie ma, a kończenie ręką jej nie zadowala. Na ten moment jedynymi rozwiązaniami jest a) rzucić go, b) zaakceptować brak seksu oralnego. Każda z opcji jest dość ekstremalna, a jeśli związek miałby i tak chylić się ku upadkowi z powodu seksu, to jakiś okres czasu motywacji dla chłopaka i tak nie zrobi różnicy.

Nie rozumiem jak można brzydzić się zadbanej, wygolonej i czystej cipki
Krwawaopiekaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 09:44   #23
ankolmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Hej, może to "maczo" jemu robić loda to ok. On ma zrobić minetke to grymasi.
Pa.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Hej, olkamacka!
Mam pytanie, czy twój chłopak stymuluje twoją muszelkę paluszkami, bo nie napisałaś czy do orgazmu łechtaczkowego dochodzisz sama się pieszcząc czy on tylko skok do dziurki na 20 sekund i już po sprawie. Jeśli to tak jak myślę to poproś go aby zanim zaczniesz robić lodzika on spróbował poszukać " fasolki '' w twojej muszelce. Może on nie wie jak to facet co tak naprawdę trzeba pieścić w muszelce?
A pro po wydzielin własnego ciała to myślę, że jeżeli partnerowi zależy na tym, żeby kobieta była szczęśliwa to nic mu nie będzie przeszkadzać. Przy tym co faceci w siebie wlewają ( alkohole ) myślę soczek z muszelki to prawdziwa ambrozja. Wiem to bo mój chłopak po seksie oralnym ( lodzik ) uwielbia jak całuję go głęboko w usta z języczkiem a jak jest dobrze rozpalony to po tradycyjnym numerku w muszelce robi mi drugą minetkę. Jak mi to zrobił po raz pierwszy to popłakałam się z rozkoszy.
Pa.
ankolmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:33   #24
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez ankolmar Pokaż wiadomość
Hej, może to "maczo" jemu robić loda to ok. On ma zrobić minetke to grymasi.
Pa.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Hej, olkamacka!
Mam pytanie, czy twój chłopak stymuluje twoją muszelkę paluszkami, bo nie napisałaś czy do orgazmu łechtaczkowego dochodzisz sama się pieszcząc czy on tylko skok do dziurki na 20 sekund i już po sprawie. Jeśli to tak jak myślę to poproś go aby zanim zaczniesz robić lodzika on spróbował poszukać " fasolki '' w twojej muszelce. Może on nie wie jak to facet co tak naprawdę trzeba pieścić w muszelce?
A pro po wydzielin własnego ciała to myślę, że jeżeli partnerowi zależy na tym, żeby kobieta była szczęśliwa to nic mu nie będzie przeszkadzać. Przy tym co faceci w siebie wlewają ( alkohole ) myślę soczek z muszelki to prawdziwa ambrozja. Wiem to bo mój chłopak po seksie oralnym ( lodzik ) uwielbia jak całuję go głęboko w usta z języczkiem a jak jest dobrze rozpalony to po tradycyjnym numerku w muszelce robi mi drugą minetkę. Jak mi to zrobił po raz pierwszy to popłakałam się z rozkoszy.
Pa.
Muszelki i fasolki? Litości.

A co do tematu to autorka musi sama zadecydować co zrobi. Mi mój chłopak też nie robi minetek ale ja za nimi nie przepadam więc mi to nie przeszkadza, wolę inne pieszczoty. Za to on ode mnie często dostaje seks oralny. Jeżeli autorka nie może bez seksu oralnego żyć a on się nie zgodzi to ciężko będzie się dogadać.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:41   #25
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Traktowanie seksu jako handlu wymiennego odrzuca mnie natychmiast, przestańcie z takimi radami, bo to i tak nic nie da.

Nie ma co wymuszać, wielkiej filozofii też tu nie ma - albo możesz żyć bez, albo nie możesz i szukasz nowego faceta, próby handlu i negocjacji, kiedy ktoś wyraźnie mówi, że nie lubi i nie chce - nie mają najmniejszego sensu.
Jak zwykle zgadzam się o ile jeszcze bym mogła jakoś zrozumieć takie rozwiązanie (choć nadal bym nie popierała...) gdyby po prostu mu się odechciało (a wcześniej nie było problemu) i trzeba mu było zwrócić uwagę, ale on wyraźnie od początku mówi że nie lubi i nie lubił nigdy.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Krwawaopiekaczka Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale seks ma przynosić obu osobom przyjemność
Gdzie jest ta przyjemność obu stron kiedy jedna jest szantażem przymuszona do robienia czegoś, co go brzydzi? swoją drogą - czułabyś przyjemność z seksu gdybyś wiedziała, że druga strona czuje obrzydzenie? Po co być w związku z osobą,której się nie szanuje i się krzywdzi?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:41   #26
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

I też nie wiem po co tutaj się roztkliwiać, że autorka mu robi to i owo, a on jej nie, więc to nie fair. Na podforum Seks roi się od dziewczyn, które fellatio nie robią bo się boją/brzydzą/wstydzą, a z popisów w wykonaniu faceta korzystają aż miło, i to działa, i każdy takiej powie żeby się nie zmuszała. Nawet chyba było kiedyś jakieś larum, jak facet się obraził za brak loda i też przestał zaspokajać partnerkę, że jest dupa wołowa a nie facet i że wywiera nacisk. Nie widzę sensu się obrażać na faceta, bo powiedział że czegoś nie lubi i nigdy nie lubił, i że nie będzie tego robić. Są inne formy zaspokajania, jeśli już autorka chce/musi być i sypiać właśnie z nim. Nie jestem przekonana co do tego, że każda Wizażanka z przyjemnością godziłaby się na przetoczony już tu przeze mnie rimming, gdyby to była bardziej powszechna i omawiana forma seksu. To nie działa tak, że jak wielu ludzi coś robi i jak pojawia się to w artykułach w gazecie i w filmach fabularnych, to wszyscy mają święty obowiązek się dostosować. Nie lubi i nie chce, znaczy nie lubi i nie chce - facet też ma swoją seksualność, swoje preferencje, swoje problemy i opory, których łamać za wszelką cenę nie należy tak samo, jak kobiecych.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:49   #27
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez ankolmar Pokaż wiadomość
A pro po wydzielin własnego ciała to myślę, że jeżeli partnerowi zależy na tym, żeby kobieta była szczęśliwa to nic mu nie będzie przeszkadzać.
Spoko, zjadłabyś odchody swojego partnera? Albo smarki? to też wydzieliny ukochanego partnera, a jakoś większość osób brzydzą i dla wielu osób nie byłyby do przeskoczenia nawet dla szczęścia partnera. Każdy ma granicę w innym miejscu.
Cytat:
Przy tym co faceci w siebie wlewają ( alkohole ) myślę soczek z muszelki to prawdziwa ambrozja.
Bluźnisz Jakkolwiek kocham seks oralny i smak partnera mi w trakcie bardzo odpowiada, gdybym dostała w szklance do wypicia spermę i dowolny trunek - wybrałabym jakikolwiek alkohol. A zważając na to, że smakuję gorzej od niego - nawet piwa rzędu VIP byłyby lepsze...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:57   #28
Krwawaopiekaczka
Raczkowanie
 
Avatar Krwawaopiekaczka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Spoko, zjadłabyś odchody swojego partnera? Albo smarki? to też wydzieliny ukochanego partnera, a jakoś większość osób brzydzą i dla wielu osób nie byłyby do przeskoczenia nawet dla szczęścia partnera. Każdy ma granicę w innym miejscu.
Bluźnisz Jakkolwiek kocham seks oralny i smak partnera mi w trakcie bardzo odpowiada, gdybym dostała w szklance do wypicia spermę i dowolny trunek - wybrałabym jakikolwiek alkohol. A zważając na to, że smakuję gorzej od niego - nawet piwa rzędu VIP byłyby lepsze...
,,Wydalina zawiera szkodliwe produkty przemiany materii, wraz z nią są one usuwane z organizmu, a wydzielina jest produkowana w każdym innym celu (nawilżanie, chłodzenie, rozkładanie...). NIektóre substancje są jednocześnie wydzielinami i wydalinami, np. pot- wydzielina:uczestniczy w termoregulacji, wydalina:zawiera azotowe produkty przemiany materii. wydzieliny - (ślina, nasienie, wydzielina łojowa, wydzielina pochwowa, pot);
wydaliny - (kał, mocz, wymiociny, smółka płodowa)."

To tyle jeśli chodzi o różnicę pomiędzy wydzielinami ciała w trakcie seksu a jedzeniem odchodów

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Gdzie jest ta przyjemność obu stron kiedy jedna jest szantażem przymuszona do robienia czegoś, co go brzydzi? swoją drogą - czułabyś przyjemność z seksu gdybyś wiedziała, że druga strona czuje obrzydzenie? Po co być w związku z osobą,której się nie szanuje i się krzywdzi?
Jak na razie to widzę, że to autorka nie ma przyjemności z seksu. Nie widziałabym problemu aby nad tym pracować, małymi kroczkami chyba można się wyzbyć jakiegoś obrzydzenia? Oczywiście biorąc pod uwagę, że para nie chce się z powodu seksu rozchodzić, ale wtedy właśnie trzeba nad tym pracować. Biorę pod uwagę, że raz się przełamał, to znaczy, że chyba coś chce z tym robić.

No chyba, że kategorycznie nie chce i stawia sprawę jasno, to wtedy faktycznie nie ma co się męczyć - wolę dopisać, bo Wizaż mnie zje

Droga autorko, co robi Twój facet, abyś była z seksu zadowolona? Wiemy już, czego na pewno nie robi. Ale czy wykazuje się jakimś zainteresowaniem, aby Tobie też było dobrze?

Edytowane przez Krwawaopiekaczka
Czas edycji: 2014-09-29 o 10:59
Krwawaopiekaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 11:21   #29
Susie_
Raczkowanie
 
Avatar Susie_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 39
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

.

Edytowane przez Susie_
Czas edycji: 2016-01-22 o 12:40
Susie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 12:05   #30
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: chłopak nie chce mnie zaspokoić

Cytat:
Napisane przez Susie_ Pokaż wiadomość
Dużo też zależy od tego, jaki Ty masz stosunek do seksu oralnego. Jeśli nie jest to dla Ciebie nieprzyjemne, lubisz itd. to zastanów się jeszcze nad tym "karnym" odmawianiem. Jeśli jednak jest tak, że dla Ciebie jest to raczej mała przyjemność i robisz to, bo wiesz, jaką radoś mu to sprawia, to ja osobiście przestałabym się starać na tym polu.
Po co? Co dobrego przyjdzie w związku gdzie takim szantażem się wymusza swoją wolę? Serio gdyby facet po szantażu zgodził się na seks oralny to czerpałabyś z niego przyjemność?

Cytat:
Napisane przez Krwawaopiekaczka Pokaż wiadomość
,,Wydalina zawiera szkodliwe produkty przemiany materii, wraz z nią są one usuwane z organizmu, a wydzielina jest produkowana w każdym innym celu (nawilżanie, chłodzenie, rozkładanie...). NIektóre substancje są jednocześnie wydzielinami i wydalinami, np. pot- wydzielina:uczestniczy w termoregulacji, wydalina:zawiera azotowe produkty przemiany materii. wydzieliny - (ślina, nasienie, wydzielina łojowa, wydzielina pochwowa, pot);
wydaliny - (kał, mocz, wymiociny, smółka płodowa)."

To tyle jeśli chodzi o różnicę pomiędzy wydzielinami ciała w trakcie seksu a jedzeniem odchodów
W takim razie - czy gdyby partner oczekiwał zlizywania/zjadania wydzieliny łojowej, albo potu spod pachy, odpowiadałoby ci to bo "przecież go kochasz"?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 15:14:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.