Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 18:22   #2791
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ślub o ile dobrze pamietam
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 19:26   #2792
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Ślub o ile dobrze pamietam
W takim razie to nie ma leniuchowania

Ja tez jak na razie sie opierdalam Tez mi sie nie chce
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:04   #2793
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

No dokładnie, co to za przedślubne lenistwo ? Później tym bardziej się nie będzie chciało

Ja za to mam dziś takie zakwasy w mięśniach klatki piersiowej, że boli mnie jak robię wdech Wczoraj byłam na świetnym treningu
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:42   #2794
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

No od dzisiaj zaczynam zrobię teraz obiad, później trening z Mel B i do pracy


Vinnga a na jakim to treningu byłaś?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 17:42   #2795
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja wczoraj robiłam brzuch i dzisiaj mam zakwasy, ale przydałoby się coś poćwiczyć zrobię jakieś aeroby i poślady
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 21:59   #2796
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
No od dzisiaj zaczynam zrobię teraz obiad, później trening z Mel B i do pracy


Vinnga a na jakim to treningu byłaś?


Trening stacyjny Mnóstwo wyskoków, planków, pompek na stepie, podskoków z ciężarkami Dane ćwiczenie robisz np. przez minutę, później kolejne i kolejne, aż zrobisz cały obwód. Potem powtarzasz obwód. Wykańcza
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:39   #2797
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Zmotywowałam się dzisiaj w końcu do ćwiczeń, na początek 20 minut niby niepozorne ćwiczenia a dały mi w kość
Teraz prysznic, jakiś peeling i maseczka no i mogę czekać na męża

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-02-27 o 19:40
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 21:06   #2798
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość


Trening stacyjny Mnóstwo wyskoków, planków, pompek na stepie, podskoków z ciężarkami Dane ćwiczenie robisz np. przez minutę, później kolejne i kolejne, aż zrobisz cały obwód. Potem powtarzasz obwód. Wykańcza
ej, ej ej, jakie tu fajne ćwiczonka widzę ja dalej robię treningi z Kalya Itsines i mi one pasują Widzę różnicę na brzuchu , już wygląda tak jak kiedyś, nawet troszkę lepiej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 09:23   #2799
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ej, ej ej, jakie tu fajne ćwiczonka widzę ja dalej robię treningi z Kalya Itsines i mi one pasują Widzę różnicę na brzuchu , już wygląda tak jak kiedyś, nawet troszkę lepiej
Próbuję zlokalizować nazwisko, ale jak wpisuję w YouTube to wyskakują jakieś skrócone treningi To nie jest ta z BodyRock, co nie?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 14:49   #2800
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Nie nie ona nie ma filmików z cwiczeniami, ma rozpiskę - wrzucalam chyba caly dziennik na drop boxa
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 18:13   #2801
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Aa, już kojarzę
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 19:58   #2802
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

dziewczyny chodzicie na saunę ?
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 20:26   #2803
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Nie, ale ja mam problem z naczynkami i wolałabym tego nie pogarszać, ale z czystej ciekawości bym się wybrała
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 07:03   #2804
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Nigdy nie byłam na saunie, ale gdyby była taka okazja z chęcią poszłabym.
Od niedawna zaczęłam biegać, ale już nie mogę bo mnie kolano boli. Nie wiem co mam z tym robić. Poczekam parę dni, może mi przejdzie. .
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 08:07   #2805
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja byłam kilka razy, fajnie jest Tylko to dla osób które lubią ciepło. No i tam jest specyficzne powietrze w tej saunie, takie strasznie suche Mój TŻ pewnie b y się tam udusił bo jest wrażliwy na wilgotność powietrza Ale ogólnie polecam
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:32   #2806
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
dziewczyny chodzicie na saunę ?
Nie, mam wrażenie, że się duszę, nie cierpię dużej wilgotności i wysokich temperatur

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Nie, ale ja mam problem z naczynkami i wolałabym tego nie pogarszać, ale z czystej ciekawości bym się wybrała
Ano właśnie, u mnie też do tego dochodzą problemy z cerą, więc już całkiem u mnie odpada

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam na saunie, ale gdyby była taka okazja z chęcią poszłabym.
Od niedawna zaczęłam biegać, ale już nie mogę bo mnie kolano boli. Nie wiem co mam z tym robić. Poczekam parę dni, może mi przejdzie. .
Gdzie biegasz? Po ścieżkach asfaltowych/betonowych czy na miękkim gruncie? Jeśli to pierwsze, może to być przyczyna. Sugeruję nie biegać po takiej powierzchni, bo po każdym bieganiu później boli co raz bardziej.
Druga sprawa to buty, które muszą się dobrze trzymać stopy i odpowiednio amortyzować, wtedy też kolana dostają mniej w kość
I trzy - wzmacnianie mięśni ud, tych nad kolanem Nie wiem czy to robisz, ale jeśli nie, to zacznij, mniejsze ryzyko kontuzji Zresztą w ogóle całych nóg, niekoniecznie tylko uda, ale to jest to, co mi pomogło przy bólach kolana
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 17:11   #2807
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość


Gdzie biegasz? Po ścieżkach asfaltowych/betonowych czy na miękkim gruncie? Jeśli to pierwsze, może to być przyczyna. Sugeruję nie biegać po takiej powierzchni, bo po każdym bieganiu później boli co raz bardziej.
Druga sprawa to buty, które muszą się dobrze trzymać stopy i odpowiednio amortyzować, wtedy też kolana dostają mniej w kość
I trzy - wzmacnianie mięśni ud, tych nad kolanem Nie wiem czy to robisz, ale jeśli nie, to zacznij, mniejsze ryzyko kontuzji Zresztą w ogóle całych nóg, niekoniecznie tylko uda, ale to jest to, co mi pomogło przy bólach kolana
Dziękuje bardzo za odpowiedź
Myślę, że przyczyną mogła być nawierzchnia, bo biegałam tylko po asfalcie. Następnym razem pobiegam po czyś miękkim i bardziej wzmocnie mięśnie. Troche ćwiczyłam przed bieganiem, ale pewnie za mało. Dziękuje bardzo, otworzyłaś mi oczy
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:30   #2808
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedź
Myślę, że przyczyną mogła być nawierzchnia, bo biegałam tylko po asfalcie. Następnym razem pobiegam po czyś miękkim i bardziej wzmocnie mięśnie. Troche ćwiczyłam przed bieganiem, ale pewnie za mało. Dziękuje bardzo, otworzyłaś mi oczy
ja od siebie dodam jeszcze jedno - rozgrzewka, rozgrzewka, rozgrzewka i rozciąganie po Dzisiaj biegałam, i okropnie mi się biegało, zrobiłam 5 km z przerwami na chwilkę marszu i wróciłam do domu

Mi kolana teraz dokuczają, bo całe dnie od rana na nogach jestem, i niestety wieczorami odczuwam dyskomfort. W poniedziałek się zarejestruję na usg, może coś mi wyjdzie, a jak nie wyjdzie, to nie wiem Zaliczę przy okazji dermatologa i ogólnego
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:35   #2809
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ja od siebie dodam jeszcze jedno - rozgrzewka, rozgrzewka, rozgrzewka i rozciąganie po Dzisiaj biegałam, i okropnie mi się biegało, zrobiłam 5 km z przerwami na chwilkę marszu i wróciłam do domu

Mi kolana teraz dokuczają, bo całe dnie od rana na nogach jestem, i niestety wieczorami odczuwam dyskomfort. W poniedziałek się zarejestruję na usg, może coś mi wyjdzie, a jak nie wyjdzie, to nie wiem Zaliczę przy okazji dermatologa i ogólnego


Współczuję A jak tam kuracja izotekiem? Dużo Ci zostało jeszcze?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 19:42   #2810
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość


Współczuję A jak tam kuracja izotekiem? Dużo Ci zostało jeszcze?
Efekty kuracji REWELACJA Polecam każdemu Plusy : Nic mi się nie robi na twarzy od 2 miesięcy, nie błyszczę się nigdzie, pory się zmniejszają, przebarwienia znikają, można się pokazać bez kropli podkładu czy kremu bb , komfort psychiczny ogromny , czasem zapominam się pomalować włosy się nie przetłuszczają, myję dla samego umycia i odświeżenia
Z minusów : sucha skóra ale da się przyzwyczaić w moim przypadku trochę mi pękają naczynka w środku w nosie - mam nadzieję, że coś mi na to teraz dermatolog poradzi, muszę też pilnować tego co jem, bo mam podwyższony cholesterol. Zero innych skutków ubocznych. Na poczatku kuracji przez ok tydzień tylko bolały mnie niektóre stawy, ale to ustało
Moja cała kuracja będzie trwała około 8 miesięcy bo dostaję małą dawkę leku. Teoretycznie koniec mi wypadnie na 15 sierpnia - lato bez opalania
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2015-03-07 o 19:45
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:46   #2811
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ale zazdroszczę

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Ale musiałaś wrócić do tabletek antykoncepcyjnych, prawda? Wraz z odstawieniem izoteku odstawiasz też tabsy?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:51   #2812
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Ale zazdroszczę

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Ale musiałaś wrócić do tabletek antykoncepcyjnych, prawda? Wraz z odstawieniem izoteku odstawiasz też tabsy?
teoretycznie musiałam, praktycznie tego nie zrobiłam Niby jest to wymóg itp, ale ja się nie czułam dobrze biorąc tabletki, i z jakiegoś powodu przestałam je brać. Trzeba testy ciążowe robić i mieć głowę na karku. Poza tym ja wiem, że z moją tarczycą tak raz dwa nie zaszłabym w ciążę, więc nie mam zamiaru się dodatkowo truć. Wystarczająco izotretynoina obciąża wątrobę Trzeba porozmawiać z dermatologiem, wytłumaczyć itp
Ale jeśli bierze się tabletki to odstawia się je miesiąc po zakończeniu kuracji, bo wtedy izotretynoina jest całkowicie usuwana z organizmu.
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2015-03-07 o 19:54
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:56   #2813
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
teoretycznie musiałam, praktycznie tego nie zrobiłam Niby jest to wymóg itp, ale ja się nie czułam dobrze biorąc tabletki, i z jakiegoś powodu przestałam je brać. Trzeba testy ciążowe robić i mieć głowę na karku. Poza tym ja wiem, że z moją tarczycą tak raz dwa nie zaszłabym w ciążę, więc nie mam zamiaru się dodatkowo truć. Wystarczająco izotretynoina obciąża wątrobę Trzeba porozmawiać z dermatologiem, wytłumaczyć itp
Aha
Właśnie to dla mnie było bez sensu - rozumiem, że lekarz nie chce być odpowiedzialny za konsekwencje działania Izoteku, gdyby pacjentka zaszła w ciąże, ale dodatkowe obciążanie organizmu hormonami i narażanie na konsekwencje po odstawieniu są dla mnie niezrozumiałe Wiadomo, pewnie lekarz jest bezpieczniejszy, gdy to pacjentka poniesie ewentualne skutki uboczne, o których była informowana, niż gdyby nagle zaszła w ciąże i doszłoby do uszkodzenia płodu...

Sama od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne i gdybym je odstawiła na stałe i miała problemy z cerą w postaci gul, przebarwień itp. to pewnie zgłosiłabym się do dermatologa po tego typu lek i nie widziałabym żadnego sensu znowu wracać do tabletek antykoncepcyjnych i znowu później przechodzić przez ich odstawienie No chyba że izotek działa w jakiś taki magiczny sposób, że nawet po odstawieniu tabletek cera nie szaleje
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:00   #2814
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Aha
Właśnie to dla mnie było bez sensu - rozumiem, że lekarz nie chce być odpowiedzialny za konsekwencje działania Izoteku, gdyby pacjentka zaszła w ciąże, ale dodatkowe obciążanie organizmu hormonami i narażanie na konsekwencje po odstawieniu są dla mnie niezrozumiałe Wiadomo, pewnie lekarz jest bezpieczniejszy, gdy to pacjentka poniesie ewentualne skutki uboczne, o których była informowana, niż gdyby nagle zaszła w ciąże i doszłoby do uszkodzenia płodu...

Sama od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne i gdybym je odstawiła na stałe i miała problemy z cerą w postaci gul, przebarwień itp. to pewnie zgłosiłabym się do dermatologa po tego typu lek i nie widziałabym żadnego sensu znowu wracać do tabletek antykoncepcyjnych i znowu później przechodzić przez ich odstawienie No chyba że izotek działa w jakiś taki magiczny sposób, że nawet po odstawieniu tabletek cera nie szaleje
Nie chce mi się w to wierzyć, bo w końcu hormony to hormony, dlatego ja nie ryzykowałam
Czytając tą całą książeczkę dotyczącą tego leku, stwierdziłam, że te "wytyczne" są tak rygorystyczne, że to jest jakaś masakra. Z tego co kojarzę, to wszystkie kobiety w "wieku rozrodczym" musza stosować tabletki anty - ja się pytam po co to komu, jak np. ktoś tego nie potrzebuje ? No zero logiki
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2015-03-07 o 20:02
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:31   #2815
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Nie chce mi się w to wierzyć, bo w końcu hormony to hormony, dlatego ja nie ryzykowałam
Czytając tą całą książeczkę dotyczącą tego leku, stwierdziłam, że te "wytyczne" są tak rygorystyczne, że to jest jakaś masakra. Z tego co kojarzę, to wszystkie kobiety w "wieku rozrodczym" musza stosować tabletki anty - ja się pytam po co to komu, jak np. ktoś tego nie potrzebuje ? No zero logiki
Jeżeli jedynym uzasadnieniem jest obniżenie prawdopodobieństwa zajścia w ciążę, to rzeczywiście bez sensu dla osoby, która nie potrzebuje antykoncepcji
Jeśli byłoby uzasadnienie związane z działaniem leku, to mogłoby to nabrać logiki Nie znam się, ale dla mnie to wygląda na podwójne ryzyko - przystosowanie organizmu do tabletek i do silnego leku
Ale ogólnie to słyszałam, że dermatolodzy niechętnie przepisują izotek Dlatego na początku byłam taka zdziwiona, że Ci się udało, bo z tego co pamiętam miałaś problem z zaskórnikami na policzkach głównie (nie wiedziałam wtedy,że na tego typu trądzik to też działa ). Nie pamiętam tylko czy sama powiedziałaś, że chcesz taką kurację czy dermatolog proponowała ? Bo ja odnoszę wrazenie, że dermatolodzy to najchętniej wciskają antybiotyki i mega wysuszające maści i kremy, po których twarz wygląda jak pole bitwy
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:51   #2816
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Na pierwszej wizycie dermatolog powiedziała mi o zewnętrznym i wewnętrznym sposobie, czyli maści i leki, ale nie o izoteku. Na kolejnych kontrolach było niby dobrze, po jakimś czasie nawroty i wtedy mi powiedziała lekarka o tej kuracji, żebym sobie przeczytała i jeśli się zdecyduję to nie ma problemu. Więc uważam, że to zależy od lekarza. W niektórych krajach izotek podobno jest zakazanym lekiem. Ja się cieszę, że teraz mi pomaga, jak za X lat będą skutki uboczne to będą, nie mam pewności, że gdybym tego nie brała to by nie wystąpiły Zawszę mówię, że na coś trzeba umrzeć
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:19   #2817
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

A to może wyjść też za X lat ? Wow, zakazany, to naprawdę musi być to broń ciężkiego kalibru
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 22:51   #2818
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A to może wyjść też za X lat ? Wow, zakazany, to naprawdę musi być to broń ciężkiego kalibru

Tego nie wiem, tak ogólnie stwierdzam
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 07:57   #2819
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Wam też wizaż nie działa ? Cały czas widzę w powiadomieniach, że ostatni post jest @ny z 7 marca
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 13:27   #2820
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Jakieś prace konserwacyjne chyba robili
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 21:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.