Lesbijki i Biseksualistki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 17:21   #181
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

co do parad - pewnie że to teatralne przerysowanie i przesada. ale na karnawale w rio też są tęczowe pióra w dupie, sodomka z gomorką, ale na to wszyscy jakoś patrzą z pobłażaniem, a parady najchętniej kamieniami by obrzucili..

chyba jednak trochę trzeba te występy przerysować; też nie jestem zwolenniczką publicznych wygibasów w lateksie, ale przynajmniej wtedy jest głośno, a już wolę żeby było o nas głośno, niż gdybyśmy się wszyscy mieli pochować w szafie i udawać że nas nie ma, bo stracimy prawo do normalności. a normalnością jest, jak pisała olenka, żeby móc na ulicy bez obaw trzymać się za ręce i pocałować ze swoją dziewczyną. za wielkie mam wymagania?

L World zayebisty a "Room in Rome" widziałyście?

a "gomorka ze sodomką" przypomniała mi kabaret starszych panów:

patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:22   #182
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Lisbeth <3 I ta z mojej głowy i ta wykreowana przez Rooney Marę <3
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:24   #183
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

ja w kinie czułam się jak małolata nie mogłam usiedzieć na miejscu
szczególnie ona i ten jej motur




Room in Rome? nie widziałam.... o czym?
zachęć mnie do obejrzenia. mam za dużo czasu, szczególnie przed jutrzejszym egzaminem z literatury powszechnej
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.

Edytowane przez olenkasz
Czas edycji: 2013-01-27 o 17:25
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:29   #184
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja do kina poszłam 3 razy A potem w domu a potem DVD Ale ja też silnie się z nią identyfikuję pod kilkoma względami sou nat gut.


Karnawał w Rio też mnie nie bawi
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:33   #185
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
co do parad - pewnie że to teatralne przerysowanie i przesada. ale na karnawale w rio też są tęczowe pióra w dupie, sodomka z gomorką, ale na to wszyscy jakoś patrzą z pobłażaniem, a parady najchętniej kamieniami by obrzucili..
Ale w Rio nikt nie walczy o równość
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:48   #186
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Room in Rome? nie widziałam.... o czym?
zachęć mnie do obejrzenia. mam za dużo czasu, szczególnie przed jutrzejszym egzaminem z literatury powszechnej
Hiszpanka poznaje przypadkowo w rzymskim barze Rosjankę i zaprasza ją do swojego hotelu, ta druga wymiguje się twierdząc że pociągają ją mężczyźni i nie jest lesbijką.. ale po jej namowach idą do łóżka jest sporo scen seksu i nocnych rozmów, urzekająca muzyka; może film nie ma porywającej fabuły, ale intrygujący. obejrzeć naprawdę warto. taki fajny babski, lesbijski erotyk

jak Wam się kapturek podobał?

aha jeszcze jedną fajną fotkę z bohaterkami The L World zapodam:
http://seagy99.files.wordpress.com/2...the-l-word.jpg
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 18:00   #187
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

dobra, przekonałaś mnie niezwłocznie obejrzę.
a pamiętacie może nazwę tego filmu, z którego pochodzi scena z najdłuższym lesbijskim pocałunkiem? :P było coś takiego na yt, ale nie pamiętam skąd pochodziła.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 18:09   #188
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dobra, przekonałaś mnie niezwłocznie obejrzę.
a pamiętacie może nazwę tego filmu, z którego pochodzi scena z najdłuższym lesbijskim pocałunkiem? :P było coś takiego na yt, ale nie pamiętam skąd pochodziła.
o ile yt nie kłamie "elena undone"; tu znalazłam kompilację 9 top pocałunków:
http://www.youtube.com/watch?v=JYavRsajTjI
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 18:38   #189
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja się do The L World zbietam i zbieram i jakoś nie mogę tego zacza A teraz jeszcze to Room in Rome, jesteście okropne
Ale kocham Queer as Folk, chociaż tam wątek lesbijski nie jest głównym.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:00   #190
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
lubicie The L Word?
Za☠☠☠isty serial, wczoraj obejrzałam ostatni odcinek 6. sezonu i żałuję że to już koniec
Najbardziej gorącą parą była zdecydowanie Shane i Carmen Nie wiem która mi się bardziej podobała, ale miałam kiedyś sen erotyczny z laską podobną do Carmen Zresztą takiej Shane też na 100% bym uległa
Ze stałych bohaterek, poza Shane, najbardziej lubiłam jeszcze Beth

A co do tematu, podczytuję Was czasem, w skali Kinseya jestem chyba zaledwie 2 Jestem od lat w związku z mężczyzną, który jest miłością mojego życia i chcę by tak pozostało, ale krew nie woda Mam za sobą epizody z kobietami, zarówno erotyczne jak i emocjonalne.

Pozdrawiam Was dziewczynki, fajnie tu
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:06   #191
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cze

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Była jeszcze taka niegłupia piosenka z lesbijkami, nie mogę sobie przypomnieć tytułu od dwóch lat. Ale i tak wolałam ok2bgay bo jest takie bardziej... GAY xD
Przychodzi mi do głowy jeden niepoważny kawałek który potrafi przewiercić mózg...


a Lip Service, brytyjską wersję TLW ktoś widział? Jest na co popatrzeć
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 21:13   #192
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Za☠☠☠isty serial, wczoraj obejrzałam ostatni odcinek 6. sezonu i żałuję że to już koniec
Najbardziej gorącą parą była zdecydowanie Shane i Carmen
SSSSSSSSPOILERRRR


Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Cze


Przychodzi mi do głowy jeden niepoważny kawałek który potrafi przewiercić mózg...


a Lip Service, brytyjską wersję TLW ktoś widział? Jest na co popatrzeć
To nie jest to ale dobre

Znajdę tam Shane z brytyjskim akcentem?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:16   #193
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Jeszcze odnośnie "Room in Rome": Hiszpankę gra Elena Anaya (znana z filmu Almodovara "Skóra, w której żyję"). A na wikipedii wyczytałam, że w tabloidzie (eh ci paparazzi) opublikowano zdjęcia Eleny całującej się namiętnie z pewną hiszpańską reżyserką na plaży naturystów na Menorce. Podobną są już parą od dobrych kilku lat.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:23   #194
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Znajdę tam Shane z brytyjskim akcentem?
Oczywiście, w wersji blond z akcentem szkockim właściwie, na początku trudno jest w ogóle zrozumieć jeśli ktoś ogląda bez napisów.
Niestety na razie powstały tylko dwie serie po 6 odcinków...
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:26   #195
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam coming outy gwiazd zawsze mam nadzieję, że to ułatwi przełamanie lodów między hetero, a homo.

najbardziej jednak się cieszę, że Shane w rzeczywistości jest naprawdę lesbijką więc to nie tylko gra aktorska
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:42   #196
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam coming outy gwiazd zawsze mam nadzieję, że to ułatwi przełamanie lodów między hetero, a homo.

najbardziej jednak się cieszę, że Shane w rzeczywistości jest naprawdę lesbijką więc to nie tylko gra aktorska
to tak jak Elena; Olenka obejrzyj sobie Room in Rome - oglądając nie wiedziałam, że ona jest naprawdę lesbijką

też się cieszę na coming outy gwiazd - ale w Polsce ich praktycznie nie mamy jeszcze gejowskie tak, ale lesbijskie? oświećcie mnie jak znacie jakieś przykłady

a jak nawet już są coming outy gwiazd zagranicznych, to można o nich przeczytać jedynie w internecie. ile fanek popularnego u nas serialu "seks w wielkim mieście" wie, że grająca Mirandę aktorka Cynthia Nixon wzięła w zeszłym roku ślub ze swą wieloletnią partnerką i działa aktywnie na rzecz praw do zawierania małżeństw jednopłciowych?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:56   #197
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
SSSSSSSSPOILERRRR
Spokojnie, nie nie straciłaś! Z tego co mi wiadomo to niemal jak Moda na sukces - każdy z każdym
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 22:18   #198
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
to tak jak Elena; Olenka obejrzyj sobie Room in Rome - oglądając nie wiedziałam, że ona jest naprawdę lesbijką

też się cieszę na coming outy gwiazd - ale w Polsce ich praktycznie nie mamy jeszcze gejowskie tak, ale lesbijskie? oświećcie mnie jak znacie jakieś przykłady

a jak nawet już są coming outy gwiazd zagranicznych, to można o nich przeczytać jedynie w internecie. ile fanek popularnego u nas serialu "seks w wielkim mieście" wie, że grająca Mirandę aktorka Cynthia Nixon wzięła w zeszłym roku ślub ze swą wieloletnią partnerką i działa aktywnie na rzecz praw do zawierania małżeństw jednopłciowych?
ja zawsze czułam od niej te fluidy

no w Polsce posucha, ludzie się boją. ale może w końcu jakaś wyjdzie z szafy i opowie o swojej kobiecie fajne by było.

obejrzę obejrzę, opis mnie zachęcił totalnie
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 22:27   #199
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
też się cieszę na coming outy gwiazd - ale w Polsce ich praktycznie nie mamy jeszcze gejowskie tak, ale lesbijskie? oświećcie mnie jak znacie jakieś przykłady
poza Kasią Adamik, której w sumie nikt nie znał, a teraz nikt już nie pamięta, przykładów nie ma, niestety
chociaż o Magdzie Femme ploty krążyły, ale tylko ploty

Cytat:
a jak nawet już są coming outy gwiazd zagranicznych, to można o nich przeczytać jedynie w internecie. ile fanek popularnego u nas serialu "seks w wielkim mieście" wie, że grająca Mirandę aktorka Cynthia Nixon wzięła w zeszłym roku ślub ze swą wieloletnią partnerką i działa aktywnie na rzecz praw do zawierania małżeństw jednopłciowych?
Pewnie niewiele. Pójdę dalej, nie jestem pewna czy ludzie 'nie w temacie' wiedzą jak to jest z Portią de Rossi, też u nas dobrze znaną...chyba muszę wywiad wśród znajomych przeprowadzić


Przeglądałam poprzednie strony wątku i widzę że nie jestem jedyna:
[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;38814187]
Pewnie Tegan & Sara tak nam nabijają porównanie
[/QUOTE]
Któraś tutaj też jest psychofanką? kto się za nową płytę obraził, a kto uwielbia?
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 22:29   #200
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
a Lip Service, brytyjską wersję TLW ktoś widział? Jest na co popatrzeć
Myślałam, że jestem jedyna. : D
Uwielbiam Tess, jest śliczna i zabawna, ale ma pecha do kobiet. : )
Ogólnie Frankie też coś w sobie ma, ale musi byc fajnie wystylizowana, bo nie zawsze mi pasuje.
(tak, wolę blondynki ^_^)

A TLW jeszcze nie oglądałam i trochę się boję, bo nie mogę się wciągnąć w koooooooolejny serial.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 22:44   #201
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

jak ogarnę świat i sesję, to wezmę się za Lip. Luuuubie te klimaty
no i pewnie wrócę do TLW, bo po prostu ubóstwiam, kojarzy mi się z moimi przygotowaniami do wyjścia z cienia
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:09   #202
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
co do parad - pewnie że to teatralne przerysowanie i przesada. ale na karnawale w rio też są tęczowe pióra w dupie, sodomka z gomorką, ale na to wszyscy jakoś patrzą z pobłażaniem, a parady najchętniej kamieniami by obrzucili..

chyba jednak trochę trzeba te występy przerysować; też nie jestem zwolenniczką publicznych wygibasów w lateksie, ale przynajmniej wtedy jest głośno, a już wolę żeby było o nas głośno, niż gdybyśmy się wszyscy mieli pochować w szafie i udawać że nas nie ma, bo stracimy prawo do normalności. a normalnością jest, jak pisała olenka, żeby móc na ulicy bez obaw trzymać się za ręce i pocałować ze swoją dziewczyną. za wielkie mam wymagania?
Za tą normalność tak lubię Hiszpanię, zwłaszcza Barcelona ma rewelacyjną atmosferę. Ludzie nie krępują się okazywać sobie uczuć, ich zachowanie pod tym względem jest tak zwyczajne oraz naturalne jak oddychanie. Chciałabym, żeby u nas było podobnie, ale na razie parlamentarzyści serwują spektakl nienawiści. Coraz częściej wybieram życie w nieświadomości, bo strach śledzić krajowe wiadomości.

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Ja się do The L World zbietam i zbieram i jakoś nie mogę tego zacza A teraz jeszcze to Room in Rome, jesteście okropne
Ale kocham Queer as Folk, chociaż tam wątek lesbijski nie jest głównym.
Widziałam oba, moim zdanie QaF jest dużo lepszy.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:36   #203
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Oczywiście, w wersji blond z akcentem szkockim właściwie, na początku trudno jest w ogóle zrozumieć jeśli ktoś ogląda bez napisów.
Niestety na razie powstały tylko dwie serie po 6 odcinków...
Brytyjczycy...

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam coming outy gwiazd zawsze mam nadzieję, że to ułatwi przełamanie lodów między hetero, a homo.

najbardziej jednak się cieszę, że Shane w rzeczywistości jest naprawdę lesbijką więc to nie tylko gra aktorska
Czyli mam szansę

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie nie straciłaś! Z tego co mi wiadomo to niemal jak Moda na sukces - każdy z każdym
SPOILER!!!
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 00:12   #204
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
no fakt, na paradach jest sodomia i gomoria.
niektórzy, zamiast wtykać sobie w dupę tęczowe pióra, chcą po prostu zwykłej wolności, która im się zwyczajnie należy. a tego ani widu, ani słychu.
Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
A co do parady to kilka razy zastanawiałam się czy nie iść ale nigdy nie poszłam. Z jednej strony pokazać ile nas jest - ok. Ale nie w taki sposób. Mówię właśnie o tych piórach w dupie.
Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja średnio patrzę na parady..Mimo że jestem i za związkami partnerskimi i za ogólną tolerancją to te parady wydają mi się zawsze takie ostentacyjne..
Tak jakby heterycy teraz wyszli krzyczeć na ulicę, że są hetero i są z tego dumni (notabene byłaby to wtedy pewnie parada nienawiści nie równości) albo wielbiciele sado maso wbili się w lateks i poganiając się pejczami wyszli na ulice demonstrować ze nie są żadnymi dziwadłami a normalnymi ludzmi.. Dla mnie preferencje seksualne to rzecz naturalna ale i osobista, nie widzę powodu do parad..
Czy któraś z Was była na takiej paradzie w Polsce albo chociaż oglądała zdjęcia? Bo mam wrażenie, że wszystkie rzucacie tu stereotypami... W moim mieście już dwukrotnie była zorganizowana taka parada pod nazwą "Marsz Równości". Nikt nie miał na sobie lateksu, nikt nie miał tęczowych piórek w dupie. Ba, większość uczestników była ubrana na szaro-buro, czyli zgodnie z polską modą uliczną. Rozdano nam kolorowe balony i przeszliśmy przez miasto przy akompaniamencie samby. Wulgarne? Ani trochę. Ostentacyjne? Wcale. Fajne? Jak najbardziej! Można było pogadać sobie ze znajomymi i przejść się w miłym towarzystwie.

Heteryków, którzy wychodzą na ulicę, nie brakuje. Nie ma dnia, żebym nie widziała pary hetero, która jest tak dumna ze swojej orientacji, że musi obściskiwać się namiętnie na przystanku czy w sklepie. A na marszu spotkałam całą zorganizowaną grupę heteroseksualnych mężczyzn. którzy przyszli właśnie po to, by poinformować nas o swojej orientacji i o jej wyższości nad każdą inną. Okrzyk "Pedofile, lesby, geje, cała Polska z was się śmieje" do dziś brzmi mi w głowie.

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Któraś tutaj też jest psychofanką? kto się za nową płytę obraził, a kto uwielbia?
Ja lubię w sumie tylko płytę "The Con", ewentualnie "Under Feet like Ours". Reszta mi nie podchodzi, słucham raczej innej muzyki niż Tegan&Sara.

Odnośnie The L Word, obejrzałam kilka serii do momentu (SPOJLER NA BIAŁO) gdy Shane zostawia Carmen w dniu ślubu. To była moja ulubiona para, a po ich rozstaniu stwierdziłam, że już nie mam po co tego serialu oglądać. Przeszkadza mi, że tam każdy uprawia seks z każdym, wszyscy wszystkich prędzej czy później zdradzają... Brzydzę się czymś takim, więc i serial nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że chodzą takie pogłoski, że zanim w Szwecji usunęli homoseksualizm z listy chorób, ludzie zwalniali się z pracy, bo 'czuli się homo'. : D
Tak, słyszałam o tym Nie wiem, o co dokładnie chodziło, ale była to akcja mająca na celu wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób, co zresztą dokonało się później w Szwecji jako pierwszym państwie na świecie. Akcja polegała na tym, że ludzie dzwonili do pracy i mówili przez telefon, że nie przyjdą, bo źle się czują i obawiają się, że złapali homoseksualizm

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2013-01-28 o 00:27
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 00:21   #205
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Dzięki za oznaczenie


No... oglądałam zdjęcia, nagrania, słuchałam relacji kolegów. Warszawa. Myślę, że nie muszę więcej mówić
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 00:47   #206
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
No... oglądałam zdjęcia, nagrania, słuchałam relacji kolegów. Warszawa. Myślę, że nie muszę więcej mówić
Też oglądałam zdjęcia z Warszawy i nie czuję się zgorszona, a mnie łatwo zgorszyć Bardzo gorszą mnie na przykład homoimprezy dla facetów typu "sauna party", gdzie wszyscy uczestnicy są nago

A Wy bywacie w klubach LGBT? Mam na myśli oczywiście wszelkiego typu branżowe kluby i imprezy, niekoniecznie te w saunach

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2013-01-28 o 00:49
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 01:28   #207
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Ja bywam z przyjemnoscia. W poznaniu jest jeden bardzo fajny branzowy, z milym klimatem. Lubie tam chadzac. Jedno z niewielu miejsc, gdzie mozna popic, potanczyc i powyglupiac sie ze swoja polowka, bez stresu, ze zacznie cie napastowac grupka napalonych kolesi.

Slowem, lubie o chadzam


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 01:58   #208
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ale ja nie twierdze, ze mnie to zgorszylo. Ja nad tym przechodze do porzadku dziennego. Ale np. dla mojej mamy, czyli osoby, ktora zupelnie nie orientuje sie w branzowym swiecie, bylo to dziwne. Co najmniej.
I jasne, bylo tam pelno ludzi, ktorych minelabys na ulicy i nawet nie zauwazyla. Ale co pokaza media? Pokaza drag, gosci w body, gosci w gorsetach. I to wlasnie zapamieta przecietna pani Krysia przed telewizorem. Dla pani Krysi taki wyglad nie jest norma.
I teraz pytanie jaki cel ma parada. Czy jest to Pride czyli pokazujemy kim jestesmy i ze sie tego nie wstydzimy a cala reszta moze nam naskoczyc? Czy jest to Rownosc i chcemy polazac ile nas jest i ze jestesmy tacy sami jak heterycy i chcemy zyc tak jak oni, na rownych prawach?
Bo ja nie musze dla samej siebie pokazywac, ze nie wstydze sie bycia tym kim jestem. To robie codziennie. Dla mnie fajne by bylo polazanie, ze jestem takim samym czlowiekiem jak kazdy, mam takie same pragnienia i problemy, bez wzgledu na to kogo trzymam za reke.


Kiedys chodzilam z mala grupka znajomych. Znajomosc sie rozluznila, jeden chlopak umarl, z jedna dziewczyna staram sie nie miec kontaktu. No i teraz nie chodze. Po pierwsze juz sie nie orientuje, ktore kluby sa spoko a po drugie chodzic i sprawdzac samej jakos tak nie bardzo.
Ostatnia dziewczyna z grupy ma od roku dziewczyne i kompletnie odciela sie od ludzi wiec tez odpada.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:29   #209
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

olenkasz - o jakim klubie mówisz?

widzę, ze o jakiś serialach gadacie, ja niestety nie w temacie. Ale chciałam zapytać, która z Was widziała Zupełnie Inny Weekend? Ja byłam w kinie i baaardzo mi się podobał, łzy same popłynęły.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:07   #210
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Widziałam oba, moim zdanie QaF jest dużo lepszy.
Znajomi też tak mówią i wcale mi to nie ułatwia zebrania się do tego serialu

A w klubie byłam raz, w ostatniego Sylwestra. Mieszkam na wsi i wiadomo, w pobliżu nie ma czegoś takiego
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 23:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.