Co z ubraniami? Proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 19:14   #1
eikah
Raczkowanie
 
Avatar eikah
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 77
Smile

Co z ubraniami? Proszę o pomoc!


Hej, to mój pierwszy post na tym forum. Raczej nie przepadam za publikowaniem swoich zdjęć, ale mam nadzieję, że tutaj mi się to opłaci, dzięki waszym radom.

Ale do rzeczy:
Mam 174cm wzrostu i ważę zaledwie 51 kilo, przy wymiarach 92-66-89. Odżywiam się zdrowo i tak dalej, nierzadko zjadam drożdżówki koleżanek (), ale od niczego nie tyję.
Chyba jedyną deską ratunku jest dla mnie konkretny styl ubierania się, co zatuszuje mój brak... tuszy.

Raczej staram się zakładać jasne spodnie, a ciemną górę, ze względu na szerokie ramiona i wąskie biodra, oraz brak zarysowanej talii. Co z innymi sztuczkami? Jakie są inne metody dodania sobie kilogramów i wyrównania sylwetki?

Dodam jeszcze, że nie przepadam za mocno krzykliwymi barwami, nienawidzę różu, oraz nie chcę nosić butów na wysokich obcasach (coby nie przewyższać mężczyzny)!

Mam nadzieję, że możecie mi pomóc, bo powoli dochodzi do tego, że wstydzę się pokazywać publicznie... ; )

Edytowane przez eikah
Czas edycji: 2010-08-30 o 12:28
eikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:58   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Co z ubraniami? Proszę o pomoc!

dla Ciebie idealne będą wszelkie falbanki, tego typu spódniczki == > http://i2.pinger.pl/pgr250/84d497190.../z7183505X.jpg
dziewczyno no generalnie to możesz poszaleć
pasowac będą też do ciebie wszelkie paski, wzorki w kwiatki etc.

a tak szczerze moim zdaniem to nie ma się co przejmować specjalnie bo jesteś szczupła ale zgrabna i zdrowo wyglądasz - i jak będziesz miała ochotę założyć coś podkreślajacego nogi, szczupły brzuszek to nie ma przeciwskazań moim zdaniem
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:06   #3
eikah
Raczkowanie
 
Avatar eikah
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 77
Dot.: Co z ubraniami? Proszę o pomoc!

Propozycja bardzo mi się podoba, uwielbiam takie spódnice, kolory również trafiają w moje gusta, ale... Po pierwsze, mam baaardzo chude nogi, więc robię co mogę by ich zbytnio nie pokazywać, a po drugie, nie jestem pewna, czy takie spódnice dobrze wyglądają do butów na płaskim obcasie. Dobrze wyglądają?
eikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:23   #4
blub
Raczkowanie
 
Avatar blub
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 399
Dot.: Co z ubraniami? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
dla Ciebie idealne będą wszelkie falbanki, tego typu spódniczki == > http://i2.pinger.pl/pgr250/84d497190.../z7183505X.jpg
dziewczyno no generalnie to możesz poszaleć
pasowac będą też do ciebie wszelkie paski, wzorki w kwiatki etc.

a tak szczerze moim zdaniem to nie ma się co przejmować specjalnie bo jesteś szczupła ale zgrabna i zdrowo wyglądasz - i jak będziesz miała ochotę założyć coś podkreślajacego nogi, szczupły brzuszek to nie ma przeciwskazań moim zdaniem
swieta racja

Cytat:
Napisane przez eikah Pokaż wiadomość
Propozycja bardzo mi się podoba, uwielbiam takie spódnice, kolory również trafiają w moje gusta, ale... Po pierwsze, mam baaardzo chude nogi, więc robię co mogę by ich zbytnio nie pokazywać, a po drugie, nie jestem pewna, czy takie spódnice dobrze wyglądają do butów na płaskim obcasie. Dobrze wyglądają?
spokojnie mozesz nosic balerinki, wszelkie sandaly etc.

co do Twoich nozek. KOBIETO! dlaczego Ty je chowasz? masz sliczne! wiesz ile dziewczyn by sie dalo pociac aby miec takie szczuplutkie i zgrabne nozki? pokazuj je i to juz! przejrzyj watek Street Fashion i popatrz jakie te dziewczyny maja nozki, wszystkie sa szczuplutkie i wyglada to slicznie.

spojrz na nogi Olivi Palermo, sa szczuplutenkie, a nie wyglada przy tym niezdrowo. dziewczyna podkresla je za kazdym razem (chyba )!
blub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:21   #5
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Co z ubraniami? Proszę o pomoc!

Wg mnie powinnaś nosić tuniki - tak, żeby zakrywały górną część ud. Bo nóżki to faktycznie masz chude. Ale oświadczam Ci, że lepiej mieć ciut za szczupłe, niż ciut za grube, prawda? :-D Na pewno podkreślaj górę, bo płaski brzuch jest marzeniem każdej dziewczyny. Możesz nosić praktycznie wszystko - chodzi mi o wzory, bo np. poziome paski pogrubiają (optycznie), ale Ty nie masz się o co martwić.
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:25   #6
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: Co z ubraniami? Proszę o pomoc!

to fakt, możesz kombinować z wzorami - paski, krata, groszki - wszystko Jeśli chcesz podkreślić talie, to nie ma lepszego sposobu jak...paski. Szerokie, wąskie, jakie chcesz - ale noszone w tali właśnie
Co do reszty- ja mankamentów nie widzę Przy takie figurze możesz nosić wszystko - jesteś wysoka, szczupła i zgrabna.
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.