Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-12, 09:40   #631
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

FAR CRY PRIMAL
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 11:02   #632
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Śledzi ktoś E3?
Miałam zamiar, ale potem zapomniałam, że to już i oświeciło mnie dopiero jak Archon coś wrzucił. Nie wiem co jest ze mną albo ze światem nie tak, ale dopóki nie zagrałam w Wiedźmina myślałam, że już nigdy w życiu nie wkręcę się w żadną grę. Brakuje mi ekscytacji i oczekiwania na nowe tytuły, ale niestety teraz wszystkie rewelacje i wyobrażenia dzielę na 4. Nawet podoba mi się pomysł na AC: Origins, w sensie uważam że najwyższy czas na eksperymenty z mechaniką. Chciałam przejść całą serię po kolei, ale chyba sobie daruję.
Ale ogólnie to nie czekam teraz na żadne duże marki, bardziej na jakiś powiew świeżości. Przyjrzę się jeszcze tym pomniejszym tytułom, na razie zwróciło moją uwagę Way Out. Całkiem ciekawy pomysł i chętnie dorwałabym wreszcie coś, w co mogę zagrać z chłopakiem na jednym ekranie.

Nudzi mnie obecna epoka w grach mimo wszystko, ale sama już nie wiem, na co ja czekam. O wiem, czekam aż Rockstar potwierdzi, że pracuje nad Bully 2!!! Omg Bully przy obecnych możliwościach to byłoby marzenie.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-06-12 o 11:04
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 06:54   #633
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Śledzę, EA rozczarowało najbardziej, nic nie pokazali, a do tego okazało się, że Andromedę poświęcili żeby robić jakiś gówniany Anthem a'la Destiny. Nowy AC mi się nie podoba, wygląda strasznie drętwo, ale jak dla mnie to ta seria już dawno się skończyła. Natomiast czekam na nowego Wolfensteina i Detroit.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 14:22   #634
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Czekam na Cyberpunk 2077 a do tego czasu posucha.
Teraz gram troche w bete Gwinta i próbuje się przemoc by sie w końcu zabrac za Andromede, ale sie boje

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 16:13   #635
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja śledziłam E3 Czekam na te pozycje
- Horizon - The Frozen Wilds (jestem w trakcie ogrywania podstawy, mistrzostwo! )
- Assassin's Creed: Origins (uwielbiam AC, zagrywałam się w serię jeszcze na PC)
- Uncharted: The Lost Legacy
- Detro Hidden Agenda
- The Inpatient
- Far Cry 5 (mam 4. część, jednak za bardzo się przy niej wkurzam i irytuję mało gram, także będę raczej szukać kogoś w znajomych, kto już ją ograł)

mój tż czeka na:
- Spider-Man
- God of War
- Horizon - The Frozen Wilds
- Shadow of the Colossus
- Monster Hunter (moim zdaniem o wiele gorsza "wersja" Horizona )

Edit: zapomniałam jeszcze o ANTHEM!!!! i Life is Strange: Before the Storm
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Edytowane przez Olushka
Czas edycji: 2017-06-14 o 17:19
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 19:30   #636
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Bardzo mnie rozczarowała Bethesda, denerwuje mnie te dojenie Skyrima. Miałam cichą nadzieję na nowe Elder Scrolls, a tu tylko nowe dlc do TESO. Wielka mi nowość, wszyscy o tym wiedzieli bo gwarantują nowe dlc co roku
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 22:56   #637
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;74596476]Miałam zamiar, ale potem zapomniałam, że to już i oświeciło mnie dopiero jak Archon coś wrzucił. Nie wiem co jest ze mną albo ze światem nie tak, ale dopóki nie zagrałam w Wiedźmina myślałam, że już nigdy w życiu nie wkręcę się w żadną grę. Brakuje mi ekscytacji i oczekiwania na nowe tytuły, ale niestety teraz wszystkie rewelacje i wyobrażenia dzielę na 4. Nawet podoba mi się pomysł na AC: Origins, w sensie uważam że najwyższy czas na eksperymenty z mechaniką. Chciałam przejść całą serię po kolei, ale chyba sobie daruję.
Ale ogólnie to nie czekam teraz na żadne duże marki, bardziej na jakiś powiew świeżości. Przyjrzę się jeszcze tym pomniejszym tytułom, na razie zwróciło moją uwagę Way Out. Całkiem ciekawy pomysł i chętnie dorwałabym wreszcie coś, w co mogę zagrać z chłopakiem na jednym ekranie.[/QUOTE]
Oj, już bez przesady z tym Wiedźminem 3. Przynajmniej dali dobry przykład konkurencji i może wyjdzie to graczom tylko na dobre. Pewne wpływy widać już nawet w nowym AC.
Co do ogrywania serii od początku - zawsze jestem na tak. Lubię takie dłuższe kontakty z dużymi seriami i obserwowanie jak zmieniają się one na przestrzeni lat. Jestem w trakcie odświeżania Dead Space'a, jutro zacznę przechodzić trzecią część. Mniam.

Jam typowy singlowiec, więc wszelkie produkcje multi czy co-op nie zwracają mojej uwagi. Kojarzę tylko tytuł i ogólny zamysł wymienionej przez Ciebie produkcji.
[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;74596476]Nudzi mnie obecna epoka w grach mimo wszystko, ale sama już nie wiem, na co ja czekam. O wiem, czekam aż Rockstar potwierdzi, że pracuje nad Bully 2!!! Omg Bully przy obecnych możliwościach to byłoby marzenie.[/QUOTE]
Potwierdzili Red Dead Redemption 2! Kobieto, czego Ty jeszcze chcesz do szczęścia!?
[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;74650786]Śledzę, EA rozczarowało najbardziej, nic nie pokazali, a do tego okazało się, że Andromedę poświęcili żeby robić jakiś gówniany Anthem a'la Destiny. Nowy AC mi się nie podoba, wygląda strasznie drętwo, ale jak dla mnie to ta seria już dawno się skończyła. Natomiast czekam na nowego Wolfensteina i Detroit.[/QUOTE]
EA rozczarowuje jak zawsze. Chociaż nowy Need for Speed podoba mi się bardziej niż The Crew 2 i prawie na 100% się skuszę bo brakuje mi ostatnio dobrej gry wyścigowej.
W ogóle zalew tych Destiny-podobnych gier jest niepokojący. Kompletnie nie dla mnie.

Nowy Wolfenstein... Ten trailer.... Grałem w The New Order i był bardzo sympatyczny. Machine Games naprawdę fajnie sobie radzi i podtrzymuje moją opinię o FPSach robionych przez studia pod skrzydłami Bethesdy - najlepsze na rynku.
Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Czekam na Cyberpunk 2077 a do tego czasu posucha.
Teraz gram troche w bete Gwinta i próbuje się przemoc by sie w końcu zabrac za Andromede, ale sie boje

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
To sobie jeszcze poczekasz.
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ja śledziłam E3 Czekam na te pozycje
- Horizon - The Frozen Wilds (jestem w trakcie ogrywania podstawy, mistrzostwo! )
- Assassin's Creed: Origins (uwielbiam AC, zagrywałam się w serię jeszcze na PC)
- Uncharted: The Lost Legacy
- Detro Hidden Agenda
- The Inpatient
- Far Cry 5 (mam 4. część, jednak za bardzo się przy niej wkurzam i irytuję mało gram, także będę raczej szukać kogoś w znajomych, kto już ją ograł)

mój tż czeka na:
- Spider-Man
- God of War
- Horizon - The Frozen Wilds
- Shadow of the Colossus
- Monster Hunter (moim zdaniem o wiele gorsza "wersja" Horizona )

Edit: zapomniałam jeszcze o ANTHEM!!!! i Life is Strange: Before the Storm
Moja lista najbardziej oczekiwanych tytułów prezentuje się tak (nie widziałem wszystkich prezentacji - w szczególności tych ostatnich; bo studia):

- Metro: Exodus - tej premiery chyba się spodziewałem najmniej i z tej najbardziej się cieszę;
- The Evil Within 2 - jedynka bardzo mi się podobała, moje klimaty zdecydowanie;
- Vampyr - chociaż mam pewne obawy;
- Spider-Man - wygląda cudnie, jedyny suberbohater którego toleruję (może jeszcze kiedyś ogram Batmana: Arkham);
- nowy The Shadow of Colossus;
- Far Cry 5 - niespodziewanie, ale podoba mi się odważna idea i klimat nowej odsłony, czwórka była bardzo przeciętna;
- Wolfenstein II: The New Colossus;
- no i wspomniany wcześniej Need for Speed: Payback - głodnym wyścigów żem.

Co do AC to mam mieszane uczucia - gameplayowo i historycznie bardzo ciekawie się zapowiada, ale jakieś toto takie niedojrzałe i kolorowe się wydaje. Liczyłem na więcej podobieństw względem pierwszej odsłony (bynajmniej gameplayowych ).

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Bardzo mnie rozczarowała Bethesda, denerwuje mnie te dojenie Skyrima. Miałam cichą nadzieję na nowe Elder Scrolls, a tu tylko nowe dlc do TESO. Wielka mi nowość, wszyscy o tym wiedzieli bo gwarantują nowe dlc co roku
A mnie najbardziej denerwuje to, że wciąż mają prawa do marki Fallout...
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-14, 23:37   #638
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość

EA rozczarowuje jak zawsze. Chociaż nowy Need for Speed podoba mi się bardziej niż The Crew 2 i prawie na 100% się skuszę bo brakuje mi ostatnio dobrej gry wyścigowej.
W ogóle zalew tych Destiny-podobnych gier jest niepokojący. Kompletnie nie dla mnie.


Co do AC to mam mieszane uczucia - gameplayowo i historycznie bardzo ciekawie się zapowiada, ale jakieś toto takie niedojrzałe i kolorowe się wydaje. Liczyłem na więcej podobieństw względem pierwszej odsłony (bynajmniej gameplayowych ).

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------


A mnie najbardziej denerwuje to, że wciąż mają prawa do marki Fallout...
Co do EA to się zgadzam. Ubistoft mnie też denerwuje, AC jest dla mnie martwe, jak nie na chama wciskane mikrotranzakcje to połowa gry opierająca się na zbieraniu piórek/flag/czego tam jeszcze.
Możesz przybliżyć sytuację z Bethesdą i Falloutem?
Oni jak zawsze mają dla mnie jeden problem, światy i ogólny klimat robią cudowne, ale questy to już inna para kaloszy.. Mam ten problem z Falloutem 3 i NV. W NV wybory w końcu coś znaczą, są różne frakcje, masz u nich różne reputacje, ale z drugiej strony klimatycznie mi aż tak nie leży, nie jest wystarczająco 'falloutowo', nie ma tych zniszczonych miast, schronów.
A w F4 to już w ogóle, zero wprowadzenia do historii, nawet nie masz jak się przywiązać do tych których masz ratować.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...cc84d9d531.jpg
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 10:58   #639
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
:Potwierdzili Red Dead Redemption 2! Kobieto, czego Ty jeszcze chcesz do szczęścia!?
No jak nie ma czegoś na pecety to dla mnie tego nie ma, wiec RDR to dla mnie tylko pasmo rozczarowań.
Nie grozi mi nadmiar pieniędzy, a gdyby groził, to wybieram gtxa 1060.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 12:52   #640
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Możesz przybliżyć sytuację z Bethesdą i Falloutem?
Z przyjemnością.
Bethesda oczywiście nie od zawsze była w posiadaniu praw do Fallouta, bo to nie ona go stworzyła. Dwie pierwsze gry (wydane w 1997 i 1998 roku) zostały wykonane przez Black Isle Studios (duża jego część wchodzi dzisiaj w skład Obsidian Entertainment) i wydane przez Interplay. Mimo, że gry te osiągnęły ogromny sukces, wydawca tragicznie sobie radził ze swoimi finansami, podejmował głupie decyzje i tak wyszło, że zbankrutowali i musieli sprzedać swoje najbardziej dochodowe marki. Niestety, Bethesda dobrze wiedziała, że Fallout jest w stanie zapewnić im niemałe źródełko zielonych banknotów więc rzucili się na bezbronną markę i ją wykupili za śmieszną dzisiaj sumę (nie pamiętam już dokładnie ile). Black Isle Studios pracowało już wtedy nad trzecim Falloutem, ale dzięki polityce ich wydawców - nie ujrzała i nie ujrzy ona światła dziennego już raczej nigdy (no chyba, że w postaci fanowskiej produkcji).
I w ten sposób - nie znając chyba nawet zbyt dobrze poprzednich części i nie znając się na robieniu dobrych cRPG-ów - Bethesda wypuszcza na świat dwa potworki - Fallouty opatrzone cyferkami 3 i 4, które rujnują całe lore.
Polecam te dwa materiały tego Pana:

https://youtu.be/aBWqFZFjJkA (Fallout 3);
https://youtu.be/unuSVDoG91A (i Fallout 4).
Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Oni jak zawsze mają dla mnie jeden problem, światy i ogólny klimat robią cudowne, ale questy to już inna para kaloszy.. Mam ten problem z Falloutem 3 i NV. W NV wybory w końcu coś znaczą, są różne frakcje, masz u nich różne reputacje, ale z drugiej strony klimatycznie mi aż tak nie leży, nie jest wystarczająco 'falloutowo', nie ma tych zniszczonych miast, schronów.
A w F4 to już w ogóle, zero wprowadzenia do historii, nawet nie masz jak się przywiązać do tych których masz ratować.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...cc84d9d531.jpg
Przede wszystkim - Fallout: New Vegas nie robiło studio Bethesda Game Studios, a sam Obsidian Entertainment, już wcześniej przeze mnie wspomniane studio, które w dużej mierze składa się z pracowników dawnego Black Isle Studios.
Dla mnie Fallout: New Vegas to kwintesencja Fallouta i jedna z ulubionych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Klimatem przypomina mi jedynkę i dwójkę, więc moim zdaniem bardziej 'falloutowo' być już nie może. Gdyby Bethesda dała im trochę więcej czasu niż półtora roku (!) na wykonanie tej gry - dzisiaj byłaby to prawdopodobnie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek miałem szansę zagrać (póki co Fallout 2 - mój równolatek - pozostaje na pierwszym miejscu ).

https://youtu.be/khlmIQ-zGaU (Konsekwentnie ten sam Pan, tym razem o Fallout: New Vegas. W większości jego przemyślenia pokrywają się z moimi.)

Co do ogólnego stylu Bethesdy; TES-y są ok - nic nadzwyczajnego moim zdaniem, ciekawy i relaksujący exploring, beznadziejni pisarze questów. Ale kompletnie nie nadają się do tworzenia gier z serii Fallout, gdzie historia, elementy cRPG i czarny, inteligentny humor powinny być na pierwszym miejscu.
[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;74681076]No jak nie ma czegoś na pecety to dla mnie tego nie ma, wiec RDR to dla mnie tylko pasmo rozczarowań.
Nie grozi mi nadmiar pieniędzy, a gdyby groził, to wybieram gtxa 1060. [/QUOTE]
No tak, zapomniałem.
Strasznie nie lubię tych platformowych podziałów. Zawsze jest szansa, że postąpią jak z GTA V i wypuszczą RDR 2
również na PC.
PS4 to moja pierwsza konsola, nigdy nie miałem okazji zagrać w pierwszą odsłonę westernu od Rockstara. Strasznie to psuje rynek moim zdaniem.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 15:34   #641
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Z przyjemnością.
Bethesda oczywiście nie od zawsze była w posiadaniu praw do Fallouta, bo to nie ona go stworzyła. Dwie pierwsze gry (wydane w 1997 i 1998 roku) zostały wykonane przez Black Isle Studios (duża jego część wchodzi dzisiaj w skład Obsidian Entertainment) i wydane przez Interplay. Mimo, że gry te osiągnęły ogromny sukces, wydawca tragicznie sobie radził ze swoimi finansami, podejmował głupie decyzje i tak wyszło, że zbankrutowali i musieli sprzedać swoje najbardziej dochodowe marki. Niestety, Bethesda dobrze wiedziała, że Fallout jest w stanie zapewnić im niemałe źródełko zielonych banknotów więc rzucili się na bezbronną markę i ją wykupili za śmieszną dzisiaj sumę (nie pamiętam już dokładnie ile). Black Isle Studios pracowało już wtedy nad trzecim Falloutem, ale dzięki polityce ich wydawców - nie ujrzała i nie ujrzy ona światła dziennego już raczej nigdy (no chyba, że w postaci fanowskiej produkcji).
I w ten sposób - nie znając chyba nawet zbyt dobrze poprzednich części i nie znając się na robieniu dobrych cRPG-ów - Bethesda wypuszcza na świat dwa potworki - Fallouty opatrzone cyferkami 3 i 4, które rujnują całe lore.
Polecam te dwa materiały tego Pana:

https://youtu.be/aBWqFZFjJkA (Fallout 3);
https://youtu.be/unuSVDoG91A (i Fallout 4).

Przede wszystkim - Fallout: New Vegas nie robiło studio Bethesda Game Studios, a sam Obsidian Entertainment, już wcześniej przeze mnie wspomniane studio, które w dużej mierze składa się z pracowników dawnego Black Isle Studios.
Dla mnie Fallout: New Vegas to kwintesencja Fallouta i jedna z ulubionych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Klimatem przypomina mi jedynkę i dwójkę, więc moim zdaniem bardziej 'falloutowo' być już nie może. Gdyby Bethesda dała im trochę więcej czasu niż półtora roku (!) na wykonanie tej gry - dzisiaj byłaby to prawdopodobnie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek miałem szansę zagrać (póki co Fallout 2 - mój równolatek - pozostaje na pierwszym miejscu ).

https://youtu.be/khlmIQ-zGaU (Konsekwentnie ten sam Pan, tym razem o Fallout: New Vegas. W większości jego przemyślenia pokrywają się z moimi.)

Co do ogólnego stylu Bethesdy; TES-y są ok - nic nadzwyczajnego moim zdaniem, ciekawy i relaksujący exploring, beznadziejni pisarze questów. Ale kompletnie nie nadają się do tworzenia gier z serii Fallout, gdzie historia, elementy cRPG i czarny, inteligentny humor powinny być na pierwszym miejscu.
O Obsidianie i NV wiedziałam, właśnie dlatego widać różnicę między tym a F3 Bethesdy. Nie wiedziałam że Obsidian to ludzie z Black Isle Studios.
Dzięki z wytłumaczenie.
TES akurat lubię bardzo, teraz tłukę TESO Bardzo fajna odmiana od WoWa.
A co do konsoli to też mi się to bardzo nie podoba, oczywiście wszystko jest zaplanowane tak że jak chcesz mieć większość gier to do tego wszystkie konsole. Albo te różne wersje gier, zależne od konsoli
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 15:52   #642
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Steam Summer Sale już tuż tuż.
Kupujecie coś?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 14:32   #643
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Steam Summer Sale już tuż tuż.
Kupujecie coś?
Kiedy mniej więcej się zaczyna?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 14:38   #644
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Kiedy mniej więcej się zaczyna?
Dziś
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2017-06-22 o 14:39
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 15:32   #645
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Dziś
Ooo to trzeba się rozejrzeć w takim razie
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 15:54   #646
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Ooo to trzeba się rozejrzeć w takim razie
Dziś się nie nastawiam na szał zakupowy, bo pewnie jak co roku, na początku będzie takie zainteresowanie że sklep się będzie otwierać dwadzieścia minut.
Ale już kupiłam Darkest Dungeon, cena obniżona o 60%.
This War of Mine jest przecenione 80%.
Na głównej przecenie na pewno kupię Fallout 4, a co jeszcze to się zobaczy
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 23:11   #647
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Po lekturze Lema wzięło mnie na sci-fi - więc obecnie Everspace oraz Prey. Obie zupełnie od siebie różne, trochę uzupełniające się pod względem szybkości akcji - no i obie póki co bardzo zachwycają.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 14:52   #648
DarrekPd
Przyczajenie
 
Avatar DarrekPd
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja uwielbiam gry FPS Np. CS 1.6 Stąd sobie ją ściągnęłam http://cs-16-download.pl/
__________________
Ludzka wyobraźnia może wywoływać katastrofy, jeśli zostawi się ją samą sobie.

Edytowane przez DarrekPd
Czas edycji: 2017-07-30 o 20:47
DarrekPd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 11:59   #649
NataliaHa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Bardzo proszę o drobną pomoc (kilka minut Waszego czasu):

Firma, w której pracuję, planuje stworzyć grę terapeutyczną, która będzie poprawiać nastrój oraz uczyć jak sobie z takim nastrojem poradzić.

Będę bardzo wdzięczna, jeżeli wypełnicie krótką ankietę - jest nam potrzebna, aby sprawdzić jakie jest zapotrzebowanie na taką grę i czy ktoś w ogóle może być nią zainteresowany

Ankieta:
https://go
o.gl/forms/64fXnPyCDJVAgaC82
(należy połączyć oba linki w jeden)

Jeżeli udostępnicie link znajomym (lub poradzicie mi gdzie jeszcze mogłabym ją udostępnić?) - będę wdzięczna jeszcze bardziej

Dziękuję!

Edytowane przez NataliaHa
Czas edycji: 2017-08-22 o 12:01
NataliaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:46   #650
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Podbijam, w co gracie?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:58   #651
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja przechodzę kolejny raz Dragon Age: Origins, mam zamiar przejść sobie całą serię, a potem całą serię Mass Effect, uwielbiam takie powroty. Niedawno skończyłam po raz kolejny, chyba czwarty, Wiedźmina 3 z dodatkami, takie przejście naprawdę na 100%, które zajęło mi sporo czasu. Z rzeczy, w które jeszcze nie grałam mam L.A. Noire i Life is Strange: Before the Storm. Ktoś może grał już w pierwszy odcinek LiS:BtS?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 10:14   #652
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;77203076]Ja przechodzę kolejny raz Dragon Age: Origins, mam zamiar przejść sobie całą serię, a potem całą serię Mass Effect, uwielbiam takie powroty. Niedawno skończyłam po raz kolejny, chyba czwarty, Wiedźmina 3 z dodatkami, takie przejście naprawdę na 100%, które zajęło mi sporo czasu. Z rzeczy, w które jeszcze nie grałam mam L.A. Noire i Life is Strange: Before the Storm. Ktoś może grał już w pierwszy odcinek LiS:BtS? [/QUOTE]

Mam w planach Wiedźmina 3 no i 1 i 2. Ile czasu Ci zeszło na całości?

Tak, kupiłam od razu wersję rozszerzoną, według mnie trzyma poziom i klimat, muzyka chyba jeszcze lepsza niż w 1. Bardzo wzruszające momenty, które kupuję.

Niedawno przeszłam The Wolf Among Us, z serii Telltale, świetna produkcja tak samo jak The Walking Dead, łyknęłam wszystkie sezony i dodatki błyskawicznie.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-09-17 o 10:15
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 10:32   #653
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Mam w planach Wiedźmina 3 no i 1 i 2. Ile czasu Ci zeszło na całości?

Tak, kupiłam od razu wersję rozszerzoną, według mnie trzyma poziom i klimat, muzyka chyba jeszcze lepsza niż w 1. Bardzo wzruszające momenty, które kupuję.

Niedawno przeszłam The Wolf Among Us, z serii Telltale, świetna produkcja tak samo jak The Walking Dead, łyknęłam wszystkie sezony i dodatki błyskawicznie.
Ciężko powiedzieć, podstawka trójki koło 35-40 godzin, Serca z Kamienia jakieś 15-20, Krew i Wino też koło 15-20 Ale nie liczyłam, a GoG mi się psuje, więc licznika też nie miałam, ciężko dokładnie powiedzieć. Ja mam playthrough jedynki też zaczęty, właściwie już jestem w III akcie, potem sobie jeszcze raz przejdę przez dwójkę, bo właściwie czemu nie

Z Telltale grałam w GoT, TWAU całe, w TWD tylko w dwa pierwsze sezony, były genialne, ale tego najnowszego jeszcze nie ruszałam. Czekam na nowy sezon TWAU oczywiście
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 11:29   #654
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja sobie kupiłam Kolekcję Nathana Drake'a na ps4. Zaraz odpalam, jestem ciekawa I czekam na GOT 4 z nowym dodatkiem

W międzyczasie chciałabym przejść jeszcze raz GTA V


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 11:51   #655
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;77203896]Ciężko powiedzieć, podstawka trójki koło 35-40 godzin, Serca z Kamienia jakieś 15-20, Krew i Wino też koło 15-20 Ale nie liczyłam, a GoG mi się psuje, więc licznika też nie miałam, ciężko dokładnie powiedzieć. Ja mam playthrough jedynki też zaczęty, właściwie już jestem w III akcie, potem sobie jeszcze raz przejdę przez dwójkę, bo właściwie czemu nie

Z Telltale grałam w GoT, TWAU całe, w TWD tylko w dwa pierwsze sezony, były genialne, ale tego najnowszego jeszcze nie ruszałam. Czekam na nowy sezon TWAU oczywiście [/QUOTE]

Dzięki fajne są dłuższe rozgrywki, bo ostatnio grałam tylko w dosyć krótkie.

Fajny ten Bigby

Mój ulubiony sezon Walking Dead to 2, uwielbiam postać Kennego.
Trzeci też jest bardzo dobry, zaskakujący. Ja tak samo czekam Gra o Tron czeka na swoją kolej.

Ogólnie muszę tutaj polecić The Cat Lady, jedna z moich ulubionych gier grafika brzydka tak diabli, dźwięk niekiedy źle nagrany, są trzaski itp. ale historia i klimat to zdecydowanie nadrabiają. Depresyjna historia o kobiecie w średnim wieku, która chciała popełnić samobójstwo. Smutek i pustka aż wylewają się z ekranu a wszelkie niedociągnięcia są na plus, na pewno przejdę ją jeszcze raz:

__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-09-17 o 11:52
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 12:38   #656
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ooo, słyszałam o The Cat Lady już kiedyś. Wpisuję na listę 'do zagrania'. Powiedz mi tylko czy gra nie straszy, bo z tego powodu nie jestem w stanie zagrać np. w Until Dawn, Silent Hill, czy choćby Dead Space
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 12:47   #657
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;77206831]Ooo, słyszałam o The Cat Lady już kiedyś. Wpisuję na listę 'do zagrania'. Powiedz mi tylko czy gra nie straszy, bo z tego powodu nie jestem w stanie zagrać np. w Until Dawn, Silent Hill, czy choćby Dead Space [/QUOTE]



Przeszłam Until Dawn! Kozacka gra! za to nie mam odwagi włączyć RE6


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 12:49   #658
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Przeszłam Until Dawn! Kozacka gra! za to nie mam odwagi włączyć RE6


Wysłane z iPhone
Ja widziałam tylko fragmenty na YT, nie dałabym rady w to grać, gacie pełne No ale ja horrorów nienawidzę, nie oglądam, nie gram w nie, nie bawią mnie wcale
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 13:19   #659
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;77206831]Ooo, słyszałam o The Cat Lady już kiedyś. Wpisuję na listę 'do zagrania'. Powiedz mi tylko czy gra nie straszy, bo z tego powodu nie jestem w stanie zagrać np. w Until Dawn, Silent Hill, czy choćby Dead Space [/QUOTE]

Jest kilka momentów (przypominam sobie 2) w których można bardziej podskoczyć, ale to kwestia wyższego dźwięku lub czegoś niespodziewanego, co ma uzasadnienie w historii. Nie ma straszenia celowego co bardzo mi się podoba, spokojnie możesz zagrać
Najbardziej straszny jest smutny klimat tej gry, takiej beznadziei i samotności, nigdy niczego takiego nie czułam w żadnej grze, a ostatnio posiadam i gram w gry w podobnej stylistyce. A sceny w psychiatryku to taka surowość i beznadzieja, że ciężko wytrzymać. Dodatkowo mieszanina ambientowej i rockowej muzyki tworzy z tego coś niesamowitego.

Na dodatek to jest polska gra czy tam polskiego twórcy, więc stworzyli naprawdę cudeńko, ogólnie w szoku byłam, jak wiele gier jest z naszego podwórka szkoda, że nie lubisz horrorów, bo bardzo dobre jest ,,Layers of Fears'', również polskie, nie ma typowo chamskich screamarów (no, może kilka większych, ale screamer screamwrowi nierówny) fajny klimat i historia, to pierwszy horror w jaki zagrałam i bardzo mi się podobało

Też nie przepadam za grami, które wyżej wymieniłaś, ewentualnie może być parę momentów jak w ,,Layers'' ale takie coś też mnie nie kręci, horrorów nie oglądam. Jedną z lepszych scen była ta:


ale to już sama ocenisz, czy chcesz zagrać, wiem po sobie że nic na siłę.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-09-17 o 13:20
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 14:13   #660
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja się nawet boję obejrzeć ten filmik, oj nieeee, nie lubię być przestraszana
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 09:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.