Juozas Statkevicius Josef Statkus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-06, 07:36   #1
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154

Juozas Statkevicius Josef Statkus


Miła wiadomość o poranku, a co
Wczoraj ucięłam sobie krótka pogawędkę z Juozas Statkevicus-em Okazało się, że wspaniały Statkus, jest znowu dostępny Zamówienia można składać poprzez stronę internetową projektanta Flakon nie jest już matowy, napis wykonany inną czcionką, ale to dalej wspaniały Statkus Cena: 99 euro (50ml)+ wysyłka, co przy wysokim kursie daje spory koszt.Na stronie jest tabela kosztów wysyłki, 25-30 euro do PL, ale przy płatności kartą naliczyło mniej, jednak nie wiem, czy nie będzie dopłaty. Plusem jest to, że wysyłają do niemal całej Europy Więcej może powiem, jak już dotrą moje zapasy

http://shop.statkevicius.com/en/ecom...rfume/c28.html




edit:
no i mam swój zapas Koszt wysyłki, faktycznie wyniósł mnie 8 euro za dwa flakony Jednak przewoźnikiem jest ichnia poczta, a w PL nasza. Natomiast polepszyło się w Statkusie jeśli chodzi o zabezpieczenie przesyłki, aktualnie flakony są foliowane, pakowane w karton i tak nadawane jeszcze w sreberku Tydzień od zamówienia i Statkus jest u mnie
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2017-09-12 o 15:03
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 16:12   #2
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Statkus jest dostępny przez cały czas u naszych wschodnich sąsiadów, od kilku lat w błyszczącej butli Nie pamiętam jednak w jakiej cenie od momentu wejścia w strefę waluty Euro ale niebawem to sprawdzę
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 16:23   #3
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Statkus jest dostępny przez cały czas u naszych wschodnich sąsiadów, od kilku lat w błyszczącej butli Nie pamiętam jednak w jakiej cenie od momentu wejścia w strefę waluty Euro ale niebawem to sprawdzę
nie, był chwilkę w 2015 roku, teraz powraca, jak pytałam w 2014 roku, jeszcze nie było

edit:
i niestety, ale z niszowych perfumerii zniknął, został tylko w butiku

Edit:
a sprzedają teraz go w cenie 99 euro .... może wcześniej mieli taniej i gdzieś sie skitrały ze starej dostawy?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2017-09-06 o 16:27
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 17:15   #4
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Swojego Statkusa kupiłam właśnie w 2014 roku, w cenie regularnej i dokładnie w takim flakonie, jaki zalinkowałaś w swoim pierwszym poście, w przeliczeniu na naszą walutę kosztował 398,42 zł i w takim flakonie był przez kolejne lata, bez przerwy, w perfumerii sieciowej.
W pracowni Statkevičius'a w Wilnie również nie był dostępny ale ON sam tam rzadko bywał

EDIT:
... jeszcze fotka mojego Statkusa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06_09_2017.jpg (111,9 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2017-09-06 o 17:45
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 18:40   #5
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Swojego Statkusa kupiłam właśnie w 2014 roku, w cenie regularnej i dokładnie w takim flakonie, jaki zalinkowałaś w swoim pierwszym poście, w przeliczeniu na naszą walutę kosztował 398,42 zł i w takim flakonie był przez kolejne lata, bez przerwy, w perfumerii sieciowej.
W pracowni Statkevičius'a w Wilnie również nie był dostępny ale ON sam tam rzadko bywał

EDIT:
... jeszcze fotka mojego Statkusa
a no widzisz, bo ja sobie z nim ucięłam pogawędkę, wtedy nic mi nie odpisał w 2014 roku i na stronie nie było Statkusa, potem pojawił się wg. wpisów na profilu w 2015, no i teraz w sierpniu, na początku
wiem od niego, bo wysłałam zapytanie o to, czy jest szansa, na co mi odpisał, że zaprasza na swoją stronę do sklepu internetowego, bo się pojawił ...no i kliknęłam
ale niestety, jest okropnie wysoki kurs euro, przez co, za flakon wyszło mi średnio 465,00zł ...ale to nic, bo wreszcie będę miała zapas

a że sporadycznie bywa ...nooo, ponoć mają otwarte tylko od poniedziałku, do piątku ...to się nie przepracują

a napisz mi, czy flakony dalej są rozkręcane i co najważniejsze .... czy zapach się nie zmienił? jest taki jak w starym flakonie?
nie mogę się doczekać zapasu

btw ...a co to za perfumeria sieciowa?
Bo to by się zgadzało, może po wznowieniu, właśnie tam tylko sprzedawali Statkusa, a na stronę wszedł, jak napisał w 2015 i teraz w 2017, bo wcześniej nie było jak z zagranicy kupić
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2017-09-06 o 18:58
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 11:25   #6
fado_lisboa
Raczkowanie
 
Avatar fado_lisboa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 113
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Wetnę się Mój Statkus również kupiony w 2014 roku w Wilnie, w nowej lśniącej butelce jest słabszy od poprzedniego w matowej. Rozwodniony. tamten zbierał komplementy, ten pozostaje otoczeniu obojętnym. Ale i tak go uwielbiam.
fado_lisboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 19:10   #7
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Cytat:
Napisane przez fado_lisboa Pokaż wiadomość
Wetnę się Mój Statkus również kupiony w 2014 roku w Wilnie, w nowej lśniącej butelce jest słabszy od poprzedniego w matowej. Rozwodniony. tamten zbierał komplementy, ten pozostaje otoczeniu obojętnym. Ale i tak go uwielbiam.
tego się obawiałam, niestety
no nic, mam nadzieję, że niedługo porównam obie wersje. Jednak strona nie odpowiada na zapytania o wysyłkę, co mnie troszkę martwi, ale z drugiej strony może nie wysyłają powiadomień o wysyłce
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 15:03   #8
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

No i jest już u mnie )))

__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 15:29   #9
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Gratuluję flaszeczek

To, że flakon jest rozkręcany już wiesz, A o różnice zapachu nowej i starej wersji to ja Ciebie zapytam bo tej z matowej flaszki niestety nie znam.

Perfumeria, która miała wyłączność na Statkusa to Krystiana, taki odpowiednik Douglasa, tyle, że wzbogacony o niszę. Były też zestawy ze świeczką
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 16:08   #10
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Juozas Statkevicius Josef Statkus

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Gratuluję flaszeczek

To, że flakon jest rozkręcany już wiesz, A o różnice zapachu nowej i starej wersji to ja Ciebie zapytam bo tej z matowej flaszki niestety nie znam.

Perfumeria, która miała wyłączność na Statkusa to Krystiana, taki odpowiednik Douglasa, tyle, że wzbogacony o niszę. Były też zestawy ze świeczką
może jutro otworzę, bo ciągle bije się z myślami, czy otworzyć nowy flakon ...
co do świecy, też bym chciała
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 17:08:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.