Psy- cz. VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-30, 10:28   #871
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Psy- cz. VI

Przez ochrone parku, z tego powodu, że PARK TO NIE MIEJSCE DLA PSÓW. Powiedziałam im pare niemiłych słów i skierowali mnie do wyjścia. Co prawda na terenie obiektu jest basen, ale na wejściu nikt mnie zatrzymał. Zakazu tez nie widziałam, chociaż podobno jest. Rozmawiałam nawet przez chwile z ochroniarzem, który właśnie skończył zmianę i powiedział mi, że psa moge schlodzic w basenie, ale sama mam nie wchodzić, bo jest zakaz. Poszedł do domu, a za niego przyszły dwa pupki, które mnie zwyczajnie wykopały. Tak czy inaczej już nigdy więcej tam nie pójdę, zwykły wstyd dla miasta, nie dość, że to jedyne takie miejsce w mieście, psińco tam jest, bo im kasy szkoda to ludzi, którzy nikomu nie przeszkadzaja stamtąd wyrzucają, porażka. Bo ma napis ochrona na koszulce, jest taki super ważny i kilka slow prawdy go zabolało, pfff...
Mnóstwo mam takich sytuacji, gdzie krzywo na mnie patrzą, bo mam ze sobą psa. Np. w sklepach, w których nie ma żywności i zakazu, sklepowym nie przeszkadza, kierowniczce nie przeszkadza, a przyjdzie super ważna 50-letnia klientka i jej przeszkadza "Bo gdzie z tym psem?", zwykle odpowiadam wtedy "Pies zdrowy, szczepiony, mam dokument, pokazać? A Pani szczepiona?"
Dlatego nie wiem czy to tylko ja mam pecha, że trafiam na takich ludzi, czy wszędzie się znajduja takie zrzędy.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2018-07-30 o 10:30
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 10:36   #872
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Psy- cz. VI

Chyba masz pecha. Ja z psem wchodze wszedzie poza sklepem spozywczym. Nawet do lodziarni mnie wpuszczaja. Nigdy nic nie slyszalam. Ale madrzy sasiedzi gonia mnie do parku latem, zebym tam z psem sikala. Mimo ze widza, ze taki upal, ze zaden pies tego nie wytrzyma, tak dlugiej drogi.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 10:52   #873
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez stitches Pokaż wiadomość
Przez ochrone parku, z tego powodu, że PARK TO NIE MIEJSCE DLA PSÓW. .
no ale nikt Cię nie może wygonić z parku tylko dlatego, że sobie tak ubzdurał. możesz sprawdzić regulamin czystości i porządku na terenie swojego miasta, możesz sprawdzić regulamin tego konkretnego parku i jeśli w tych przepisach jest zakaz to możesz z tym walczyć. obejrzyj sobie chociażby to: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...al,769008.html
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 20:56   #874
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Psy- cz. VI

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;8515437 1]no ale nikt Cię nie może wygonić z parku tylko dlatego, że sobie tak ubzdurał. możesz sprawdzić regulamin czystości i porządku na terenie swojego miasta, możesz sprawdzić regulamin tego konkretnego parku i jeśli w tych przepisach jest zakaz to możesz z tym walczyć. obejrzyj sobie chociażby to: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...al,769008.html[/QUOTE]

Tak właśnie myślałam. Podziwiam takich ludzi jak ten mężczyzna, o ktorym mowa w artykule, że maja cierpliwość tak walczyć o swoje, dla zasady, włóczyć sie po sądach. Ja nie chciałam robić większych scen ze względu na dzieci, ale kazdy ma swoje granice. Następnym razem jak mnie spotka taka sytuacja to niech wzywają policje, straż miejska czy co tam chcą, albo niech usuwaja mnie siła Jeszcze się doinformuje w tych kwestiach.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8515401 6]Chyba masz pecha. Ja z psem wchodze wszedzie poza sklepem spozywczym. Nawet do lodziarni mnie wpuszczaja. Nigdy nic nie slyszalam. Ale madrzy sasiedzi gonia mnie do parku latem, zebym tam z psem sikala. Mimo ze widza, ze taki upal, ze zaden pies tego nie wytrzyma, tak dlugiej drogi.[/QUOTE]

Tez bym się popukala w głowę i robiła swoje na Twoim miejscu. Wiem, że z sąsiadami lepiej nie robić sobie spin, ale sami się proszą swoim zrzędzeniem. Kupę posprzątasz. Rozumiem jak ktos ma jakis tam sobie ogródeczek przed blokiem, gdzie sadzi sobie jakies kwiatki i sobie dba o to, w takich miejscach nie pozwalam psu sikać (nawet tu był kiedyś taki problem i radziłam postawić tabliczkę), ale wątpię w to, żeby każde miejsce na osiedlu tak wygladalo, a na zwykły trawnik, na który każdy wolno puszczany piesek, kotek, ptaszek może sobie zrobić siusio-kupe, albo zwyczajnie słońce moze go wypalić nie widzę większego problemu w tej sytuacji. Czystość czystością, niektórzy właściciele nie sprzątają i potem z trawnika robi sie sralnik, rozumiem, że to jest nie fair i można sobie tego nie życzyć, ale nie mierzmy znowu wszystkich jedna miara i nie przeginajmy w druga stronę... Koniec moich mądrości, bo do praktyki to się ma jak... Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 08:19   #875
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Psy- cz. VI

Powiedzcie mi, jak szybko Wasze suki dochodzily do siebie po sterylce?
Musze umówić moją na zabieg, ale 18.08 jedziemy na weekend do Wisły, a z kolei w połowie września nad morze i jakoś muszę wpasować termin zabiegu między wyjazdy, a też żeby się już na nie dobrze czuła.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 08:22   #876
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Psy- cz. VI

Pytanie do dziewczyn ktorych psiaki jedza sucha karme:
Jak czesto ja zmieniacie? Z jeden strony czytalam, ze jak psu smakuje i nic sie zlego nie dzieje to nie powinno sie zmieniac. Z drugiej strony niektorzy pisza, ze powinno sie zmieniac co 3-4 miesiace bo psu moze sie znudzic albo rozne karmy dostarczaja rozne skladniki odzywcze.
A jak Wy robicie?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 08:36   #877
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jak szybko Wasze suki dochodzily do siebie po sterylce?
.
U mnie szybko, raz dwa, ze tak powiem, bo nawet nie pamietam jakiegos noszenia dodatkowych rzeczy itd.

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktorych psiaki jedza sucha karme:
Jak czesto ja zmieniacie? Z jeden strony czytalam, ze jak psu smakuje i nic sie zlego nie dzieje to nie powinno sie zmieniac. Z drugiej strony niektorzy pisza, ze powinno sie zmieniac co 3-4 miesiace bo psu moze sie znudzic albo rozne karmy dostarczaja rozne skladniki odzywcze.
A jak Wy robicie?
Ja juz dawno nie zmienilam, kupuje juz dobry rok Purizon i im smakuje, samopoczucie tez dobre, wiec nie zmieniam
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 08:48   #878
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktorych psiaki jedza sucha karme:
Jak czesto ja zmieniacie? Z jeden strony czytalam, ze jak psu smakuje i nic sie zlego nie dzieje to nie powinno sie zmieniac. Z drugiej strony niektorzy pisza, ze powinno sie zmieniac co 3-4 miesiace bo psu moze sie znudzic albo rozne karmy dostarczaja rozne skladniki odzywcze.
A jak Wy robicie?
Moj najdluzej jadl simpsona, ponad pol roku. Potem karma byla niedostepna i zmienialismy co worek 12 kg, czyli okolo 1, 5 miesiaca. Z tym ze jak zmieniam to mu mieszam, nowa ze stara, dosypujac systematycznie coraz wiecej nowej. Inaczej sraka murowana.
Groszek a wielkie kupy ma po tym purizonie? Moj je od dwoch tyg i takie klocki stawia jak stary chlop. Przy tamtych karmach to byl bardziej brykiecik zwarty.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 08:52   #879
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Groszek a wielkie kupy ma po tym purizonie? Moj je od dwoch tyg i takie klocki stawia jak stary chlop. Przy tamtych karmach to byl bardziej brykiecik zwarty.
Wydaje mi sie, ze tak wielkosciowo normalne maja , juz tak dawno to jedza, ze sie przyzwyczailam

, to dziecko jakie male , a tez potrafi jak to sie mowi jak stary chlop.

wybralam te karme po prostu po skladzie, kupuje z kurczakiem, nieraz kaczka i ta z rybą, a Ty jakie bierzesz ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2018-07-31 o 08:53
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 08:55   #880
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktorych psiaki jedza sucha karme:
Jak czesto ja zmieniacie? Z jeden strony czytalam, ze jak psu smakuje i nic sie zlego nie dzieje to nie powinno sie zmieniac. Z drugiej strony niektorzy pisza, ze powinno sie zmieniac co 3-4 miesiace bo psu moze sie znudzic albo rozne karmy dostarczaja rozne skladniki odzywcze.
A jak Wy robicie?
jak pies je karmę to nie zmieniaj i nie kombinuj. jeśli podajesz psu dobrą suchą karmę to ma tam wszystkie potrzebne składniki odżywcze.


Cytat:
Napisane przez stitches Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślałam. Podziwiam takich ludzi jak ten mężczyzna, o ktorym mowa w artykule, że maja cierpliwość tak walczyć o swoje, dla zasady, włóczyć sie po sądach. Ja nie chciałam robić większych scen ze względu na dzieci, ale kazdy ma swoje granice. Następnym razem jak mnie spotka taka sytuacja to niech wzywają policje, straż miejska czy co tam chcą, albo niech usuwaja mnie siła Jeszcze się doinformuje w tych kwestiach.
ja mu się nie dziwię i z jakimś durnym przepisem też bym walczyła. na szczęście u mnie panuje spokój w tej kwestii i póki pies nikomu nie robi krzywdy, nie zaczepia i w ogóle żyje swoim życiem to w zdecydowanej większości przypadków nikt do właściciela nic nie ma.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 09:37   #881
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jak szybko Wasze suki dochodzily do siebie po sterylce?
Musze umówić moją na zabieg, ale 18.08 jedziemy na weekend do Wisły, a z kolei w połowie września nad morze i jakoś muszę wpasować termin zabiegu między wyjazdy, a też żeby się już na nie dobrze czuła.
Dostałam psiaka 24 godziny po sterylizacji. Była już wesoła, dreptała raźno, trzeba było ja tylko wsadzić do samochodu, żeby sama nie wskakiwała i nie naderwala. Po trzech czy czterech dniach silowala się już z innymi psiakami, trochę ja hamowalam, ale już wydawało się, że nic ja nie boli.
Pani z fundacji tylko mówiła, że od razu po zabiegu była troszkę osowiała i raz wymiotowała, później jeść nie chciała. Ale już u nas po dobie micha była pusta.
Suczka średnia, roczna, 9kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 10:05   #882
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktorych psiaki jedza sucha karme:
Jak czesto ja zmieniacie? Z jeden strony czytalam, ze jak psu smakuje i nic sie zlego nie dzieje to nie powinno sie zmieniac. Z drugiej strony niektorzy pisza, ze powinno sie zmieniac co 3-4 miesiace bo psu moze sie znudzic albo rozne karmy dostarczaja rozne skladniki odzywcze.
A jak Wy robicie?
Zmieniam jak pies nie chce jeść, chyba że po nowej karmie/smaku coś się dzieje (biegunka itp). to od razu. Bywa, że je kilka miesięcy jedną karmę a czasami zmieniam co dwa worki (worek zjada w 4 tygodnie)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 12:41   #883
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Psy- cz. VI

Czy bedac przeziebionym mozna zarazic psa czy na psa ludzkie wirusy nke dzialaja? Co zrobic, zeby go nie zarazic?
Moze glupie pytanie... ale juz tak dlugo nie bylam przeziebiona ze naprawde nie wiem.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 14:12   #884
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Mam tyle lat psy i nigdy od nas się niczym nie zarazily wirusowym
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 14:29   #885
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Dziewczyny a chłodzicie jakoś psy w czasie upałów? Moja kocha leżeć na balkonie, najlepiej pół dnia... I tak się zastanawiam czy np. Nie przykryć jej mokrym ręcznikiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 14:44   #886
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Psy- cz. VI

Groszek dziekuje.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny a chłodzicie jakoś psy w czasie upałów? Moja kocha leżeć na balkonie, najlepiej pół dnia... I tak się zastanawiam czy np. Nie przykryć jej mokrym ręcznikiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jasne ze chlodze w takie upaly. Ma mate chlodzaca, po powrocie ze spaceru (chociaz i tak idziemy tylko na chwile) troche go ochlapuje chlodna woda i jak widze, ze w domu jest temperatura nie do wytrzymania to tez mu robie maly prysznic albo klade na nim wilgotna szmatke jak spi. Bardzo lubi te zabiegi. Ale to chyba tez od psa zalezy jak reaguje na temperature, ja mam psa rasy bardzo wrazliwej na zmiany temperatury.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 17:03   #887
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Moja wody samej w sobie nienawidzi, ale jak jej dziś dałam mokry ręcznik to spała i chrapała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 08:42   #888
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Psy- cz. VI

Dzieki za odpowiedzi

Skarbimira, tak, pies może mieć np. anginę. Postępowanie takie jak i u ludzi - dbać o higienę, nie pluc i nie smarkac na psa

Ja nie chłodzę dodatkowo. Matę chłodzącą mam, ale jakos szału jej nie zrobiła wcale. Wody nie lubi.
Jedynie co, to wymieniam często wodę po powrocie i tyle. A i zasłaniam rolety jak wychodzę rano, bo mamy ekspozycję południową i bez tego byłby mega upał.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 15:50   #889
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

https://m.facebook.com/story.php?sto...00005174435738

Nie wiem czy wam się otworzy, w skrócie psy dopadła żmija, jeden prawie umarł, bo duża dawka i tylko jedna sztukę szczepionki mieli w gminie , pomogło, ale nawet dla ludzi nie mają, a trąbią że tam występują żmije
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 19:06   #890
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Psy- cz. VI

Musialam dzis ubrac psa w ten kolnierz wielki, serce mi sie kraje jak widze jak sie meczy. Najgorsze, ze strasznie chce sie jej pic przez te upaly a widze, ze sobie nie radzi z miska.
Jak Wasze psy znosily te kolnierze plastikowe?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:08   #891
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Musialam dzis ubrac psa w ten kolnierz wielki, serce mi sie kraje jak widze jak sie meczy. Najgorsze, ze strasznie chce sie jej pic przez te upaly a widze, ze sobie nie radzi z miska.
Jak Wasze psy znosily te kolnierze plastikowe?
Moje nie miały nigdy, gorzej jak królik raz miał, makabra,bo po ziemi szorowal tym
A co się stało?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:12   #892
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Musialam dzis ubrac psa w ten kolnierz wielki, serce mi sie kraje jak widze jak sie meczy. Najgorsze, ze strasznie chce sie jej pic przez te upaly a widze, ze sobie nie radzi z miska.
Jak Wasze psy znosily te kolnierze plastikowe?
Za pierwszym razem, jak byłam z moją suczką w domu, to nie nosiła. Jedynie na noc dostawała i jak mnie nie było.

Za drugim razem nie miała wcale, ale ona z takich, co jej żadne szwy nie interesują i tam nie grzebała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:15   #893
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Psy- cz. VI

Wlasnie nie wiemy. Lekarz mowi, ze jakas alergia albo na jedzenie albo cos ja ugryzlo albo gdzies wlazla na spacerze?
Wrocilam dzis z pracy a tu krew na lapach, caly pysk podrapany..
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:26   #894
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Wlasnie nie wiemy. Lekarz mowi, ze jakas alergia albo na jedzenie albo cos ja ugryzlo albo gdzies wlazla na spacerze?
Wrocilam dzis z pracy a tu krew na lapach, caly pysk podrapany..
O matko , ale się pewnie wystraszyłaś...

Moja suczka to 2 razy miała tak, że zaczęła puchnac na pyszczku u myslimy, ze cos ja ufryzli chyba, ale ona za zachowania okej ale wygląd straszny
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:36   #895
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
O matko , ale się pewnie wystraszyłaś...

Moja suczka to 2 razy miała tak, że zaczęła puchnac na pyszczku u myslimy, ze cos ja ufryzli chyba, ale ona za zachowania okej ale wygląd straszny


To nasza tez zachowuje sie normalnie, je, pije, draniuje jak zawsze tylko ten pyszczek taki pokiereszowany.. i co sciagne ten przeklety kolnierz to szura nim po ziemi. Czy to sie kiedys wygoi
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:41   #896
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
To nasza tez zachowuje sie normalnie, je, pije, draniuje jak zawsze tylko ten pyszczek taki pokiereszowany.. i co sciagne ten przeklety kolnierz to szura nim po ziemi. Czy to sie kiedys wygoi
Jak na psie to szybko

Dobrze, że psy inne od ludzi i się tym nie przejmują

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

https://kochamyzwierzaki.pl/lizanie-psa/

A całuski lubicie psie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:54   #897
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Jak na psie to szybko

Dobrze, że psy inne od ludzi i się tym nie przejmują

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

https://kochamyzwierzaki.pl/lizanie-psa/

A całuski lubicie psie


Haha no dokladnie!
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 22:07   #898
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. VI

Zdejmij kołnierz jak psa masz na oku.

Tak dzisiaj padła po gonieniu za bażantami.
20180802_174332.jpeg

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 22:21   #899
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Psy- cz. VI

U nas 38 stopni codziennie, wiec pies spi calymi dniami (az sie zastanawialam, czy nie jest chory, ale nie) a o 22 ozywia sie i wariuje przez kilka godzin.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 09:05   #900
galona88
Przyczajenie
 
Avatar galona88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 13
Dot.: Psy- cz. VI

Mój pies to york, więc zazwyczaj ma dłuższą sierść, ale teraz obcieliśmy go jak najkrócej, te upały psy odczuwają najgorzej
galona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 09:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.