Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-12, 17:57   #4411
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Witam sie i ja!!! :kiss:

Tez juz chyba bardziej czuje jesień niż lato... Byliśmy w Polsce 2 tygodnie w lipcu i pogoda nam super dopisała. Ja kocham lato!!!

A tu w Niemczech pogoda do kitu. Fakt od wczoraj mamy kilka dni lata. W sobotę wybieramy się nad morze taki jednodniowy wypad

Ktoś coś wspominal o swieczkach. Ja w poniedziałek zrobiłam swoje pierwsze sojowe swiece. Narazie czekam tak do tygodnia z odpaleniem. Wyszly ładnie, pachną super. Zostalo mi skombinowac narazie jakies etykiety i mam pomysl ale nasza drukarka ma przyjechac z Polski z koncem sierpnia. Moze jak sie uda to bede robić i sprzedawać. Ja lubie takie robótki



Nie wiem jakie macie tu zdanie na temat szczepień .. My wczoraj przyjęliśmy drugą dawke, a dziś głowa mi pęka..



Ondiine chyba pytałaś jak się żyje w Niemczech. Ja nie narzekam. Jest jakoś prościej niż w Polsce pod względem zarobków i w ogóle. Minusemjest jeszcze język, bo póki co nie dogadam się w dosłownie każdej kwestii ale dużo załatwie sama ja jestem w De juz 5,5 roku. Czas leci jak szalony.

Ale będąc w Polsce to doszłam do wniosku że łatwiej się kupuje w Niemczech. Wiele cen po przeliczeniu jest porównywalnych, ale wole tu zapłacić 5€ niż w Pl 20-25zł. Może smieszne i głupie ale takie miałam odczucia.

Najwiekszym minusem życia tu jest brak rodziców, rodziny... Ale nie można mieć wszystkiego. Całe szczęście że mamy internety i możliwość rozmowy codziennie

A Ty Ondiine chyba też byłaś za granicą jak dobrze kojarze.. Dalej jesteś czy zjechałaś?
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-12, 19:05   #4412
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

hej hej u nas ladnie od dluzszego czasu ale upalnie dopiero od wczoraj ,my na niedziele sobie zaplanowalismy wyjazd na jeden dzien ,jedziemy do Rüdesheim am Rhein,na jesien tez tam jezdzimy zawsze na swieto wina (o ile nie bedzie odwolane z wiadomych przyczyn)maja tam piekne pola,plantacje winogron i miasteczko fajne , o jesieni jeszcze nie mysle mamy zaplanowany jeszcze jeden wyjazd ,krotki bo na tydzien ale w tym miesiacu wiec mysli o jesieni odsuwam na razie
Bylam znow dzisiaj w tk,mxxie maja haloweeny ale juz przebrane nie bylo juz tego duzo
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-12, 19:54   #4413
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Witam sie i ja!!! :kiss:

Tez juz chyba bardziej czuje jesień niż lato... Byliśmy w Polsce 2 tygodnie w lipcu i pogoda nam super dopisała. Ja kocham lato!!!

A tu w Niemczech pogoda do kitu. Fakt od wczoraj mamy kilka dni lata. W sobotę wybieramy się nad morze taki jednodniowy wypad

Ktoś coś wspominal o swieczkach. Ja w poniedziałek zrobiłam swoje pierwsze sojowe swiece. Narazie czekam tak do tygodnia z odpaleniem. Wyszly ładnie, pachną super. Zostalo mi skombinowac narazie jakies etykiety i mam pomysl ale nasza drukarka ma przyjechac z Polski z koncem sierpnia. Moze jak sie uda to bede robić i sprzedawać. Ja lubie takie robótki



Nie wiem jakie macie tu zdanie na temat szczepień .. My wczoraj przyjęliśmy drugą dawke, a dziś głowa mi pęka..



Ondiine chyba pytałaś jak się żyje w Niemczech. Ja nie narzekam. Jest jakoś prościej niż w Polsce pod względem zarobków i w ogóle. Minusemjest jeszcze język, bo póki co nie dogadam się w dosłownie każdej kwestii ale dużo załatwie sama ja jestem w De juz 5,5 roku. Czas leci jak szalony.

Ale będąc w Polsce to doszłam do wniosku że łatwiej się kupuje w Niemczech. Wiele cen po przeliczeniu jest porównywalnych, ale wole tu zapłacić 5€ niż w Pl 20-25zł. Może smieszne i głupie ale takie miałam odczucia.

Najwiekszym minusem życia tu jest brak rodziców, rodziny... Ale nie można mieć wszystkiego. Całe szczęście że mamy internety i możliwość rozmowy codziennie

A Ty Ondiine chyba też byłaś za granicą jak dobrze kojarze.. Dalej jesteś czy zjechałaś?

Pytałam, pytałam. Ja zjechałam i jestem zadowolona pod tym właśnie względem, o którym piszesz, mam rodzinkę na wyciągnięcie ręki i doceniam to bardzo!!!
Dla mnie to mimo wszystko ważniejsze niż wyższy standard życia, życie jest takie krótkie…
Ale mam nienajgorszą pracę. Żyje się faktycznie ciężej, ale ta rodzina rekompensuje wszystko!
Ale pytam, bo znam siebie i wiem, że za jakiś czas może mi się znudzić i wysoce prawdopodobne, że będę chciała wyjechać znów na jakiś niedługi czas i myślałam o Niemczech właśnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2021-08-12 o 19:55
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 07:47   #4414
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja mam chyba pomysł na prezent dla mamy, o ile nikt wcześniej jej tego nie kupi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 08:05   #4415
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja jeszcze nie myślę o prezentach i nie mam żadnych pomysłów. Myślę, że tak w październiku zacznę wszystko ogarniać. Teraz cieszę się latem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 08:40   #4416
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja też nie myślałam,ale mama ostatnio mówiła co by jej się przydało i stwierdziłam,że dala mi fajny pomysł na prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 09:44   #4417
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja też nie myślałam,ale mama ostatnio mówiła co by jej się przydało i stwierdziłam,że dala mi fajny pomysł na prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To pochwal się!
Może zainspirujesz kogoś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-13, 10:24   #4418
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
To pochwal się!
Może zainspirujesz kogoś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smartwach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 12:15   #4419
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Bronhilda w Rüdesheim mój stary kiedyś był kilka razy w delegacji, robili klasztor czy coś takiego u zakonnic, a one z kolei robiły dużo różych win.



Ondiine a czyli dobrze kojarzyłam. My zdecydowaliśmy się żyć tutaj. Nadal szukamy domu.. Ceny poszły tak do góry, że ciężko cokolwiek znaleźć...

No i taki plus że z czy do Niemiec autem śmigniesz



Ja jeszcze nie myślałam nawet. Zreszta jakbym z tym wyskoczyła do starego to by na mnie spojrzał jak na wariatkę



Ja dziś spędziłam drugi dzień w domu, ale teraz głowa już o niebo lepiej! Rozwiesiłam pranie, ale coś deszcz zapowiadali a go nie ma.. Tak czy siak stoi pod namiotem na podwórku. Kocham te cieple miesiace za suszenie prania na podworku!!!!!!! no serio ale to bajka jak tak raz dwa i suche.



Jestem ciekawa czy nasz zaplanowany wypad na sobotę nad morze wypali, bo mały już zaczął kaszleć.... Eh
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 12:58   #4420
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
a co juz kupiłas ? Bo ja tez juz mam pare giftów



same halołiny sa
Szybko strasznie te halołiny , ale wleciałam na pół godziny i mam bajeczną świecę na jesień . W tym roku dekoracje na jesień również planuję, Pinterest rządzi


Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
hej hej u nas ladnie od dluzszego czasu ale upalnie dopiero od wczoraj ,my na niedziele sobie zaplanowalismy wyjazd na jeden dzien ,jedziemy do Rüdesheim am Rhein,na jesien tez tam jezdzimy zawsze na swieto wina (o ile nie bedzie odwolane z wiadomych przyczyn)maja tam piekne pola,plantacje winogron i miasteczko fajne , o jesieni jeszcze nie mysle mamy zaplanowany jeszcze jeden wyjazd ,krotki bo na tydzien ale w tym miesiacu wiec mysli o jesieni odsuwam na razie
Bylam znow dzisiaj w tk,mxxie maja haloweeny ale juz przebrane nie bylo juz tego duzo
Jeżeli teraz są halołiny to co będzie potem? Przecież to połowa sierpnia. Powariowali normalnie
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 13:22   #4421
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Nasz tk,maxx od paru lat ma juz tak wczesnie haloliny ,tez ostatnio tam wytargalam swiece jesinna

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

i tez siedze czesto na pinterescie ,to dopiero wynalazek szatana ,naogladam sie a pozniej tez chce cuda wianki na kiju
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-14, 20:05   #4422
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Oglądałam na Netflix serial Sky Rojo - hiszpański, zupełnie niezwiązany ze świętami, ale bohater nucił kolędę ram pa pa pam i tak za mną chodziła, aż musiałam ją znaleźć

Frank Sinatra - Little Boy Drummer gdyby ktoś chciał przywołać atmosferę świat w ten upalny wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 09:06   #4423
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja odchorowałam strasznie obie dawki. Na urlopie nigdzie nie byłam bo ocieplaliśmy dom tak więc z kasą cienko... Głowa mnie dzisiaj boli od rana, chyba , moja przyjaciółka migrena szykuje atak...

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Ja odchorowałam strasznie obie dawki. Na urlopie nigdzie nie byłam bo ocieplaliśmy dom tak więc z kasą cienko... Głowa mnie dzisiaj boli od rana, chyba , moja przyjaciółka migrena szykuje atak...

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Oto dowód że mam dzisiaj budyń zamiast mózgu... O losie.... Dwa razy to samo dodałam... Właśnie podawali w radiu że od jutra ochłodzenie.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 10:11   #4424
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja już czekam na jesień na cieplejsze ubrania, botki, płaszcze, chłodne poranki, szron... Ech, a to dopiero połowa sierpnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 10:25   #4425
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ja już czekam na jesień na cieplejsze ubrania, botki, płaszcze, chłodne poranki, szron... Ech, a to dopiero połowa sierpnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zleci! Ja ruszam na urlop, wracam dopiero we wrześniu! Wiec zleci migiem, jak każdy urlop!

Też już czekam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 10:36   #4426
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

A ja jutro do roboty... Głowa boli coraz bardziej, zaczyna mi puchnąć lewa powieka, więc będzie hardcore... Idę się położyć...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Nawet słownik dzisiaj głupoty podpowiada..
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 11:34   #4427
Nerea
Przyczajenie
 
Avatar Nerea
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 2
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Witam Was czy można dołączyć?

Ja już też marzę o jesieni, spadające liście, swetry, zimne poranki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nerea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 11:46   #4428
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nerea Pokaż wiadomość
Witam Was czy można dołączyć?

Ja już też marzę o jesieni, spadające liście, swetry, zimne poranki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, witamy
Mi do swetrów nie spieszy się, wolę latozima jest spoko,bo są święta 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 11:51   #4429
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Witaj.🎄🎄

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Misia, ja uwielbiam grube rajtki, szaliki i rękawiczki chociaż te ostatnie ciągle gubię. Mam kolekcję skarpet świątecznych, ostatnio jak było zimno latałam w skarpetach w bałwanki...⛄⛄
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-15, 12:38   #4430
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Smartwach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest bardzo fajny pomysl na prezent ka w zeszlym roku wzielam tzowi "tylko" opaskę sportową i regularnie powtarza jaki to jest super prezent tak jest zadowolony

Ja nie lubię jesieni i za nia nie tesknię a w tym roku tym bardziej nie tesknię bo w mojej pracy im chlodniej na zewnatrz tym zimniej w środku i ani botków nie ubiorę, ani sukienek zero przyjemności
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 13:54   #4431
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Oglądałam na Netflix serial Sky Rojo - hiszpański, zupełnie niezwiązany ze świętami, ale bohater nucił kolędę ram pa pa pam i tak za mną chodziła, aż musiałam ją znaleźć

Frank Sinatra - Little Boy Drummer gdyby ktoś chciał przywołać atmosferę świat w ten upalny wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stare swiateczne piosenki sa ladne ,lubie tez ogladac stare swiateczne filmy wiec jak jakis znajde czasami w necie to sobie ogladam,npSklep na rogu
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 18:07   #4432
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Witaj.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Misia, ja uwielbiam grube rajtki, szaliki i rękawiczki chociaż te ostatnie ciągle gubię. Mam kolekcję skarpet świątecznych, ostatnio jak było zimno latałam w skarpetach w bałwanki...
Ja też lubię skarpetki,mam cała jedną szufladę ich ostatnio kupiłam kolejne 8 par zeby na jesień już były 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 19:00   #4433
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Jeśli masz w swojej okolicy market chiński to zajrzyj bliżej świąt. W moim jest kolorowych skarpet od groma, uwielbiam tam lecieć w grudniu skarpey właśnie.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 19:30   #4434
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie macie tu zdanie na temat szczepień .. My wczoraj przyjęliśmy drugą dawke, a dziś głowa mi pęka..
Miałam tak samo po II dawce.
W sobotę w listopadzie też mnie tak bolała (aż mi słabo było), od środy kwarantanna, piątek test, a w niedzielę wynik pozytywny był
Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość

Ja dziś spędziłam drugi dzień w domu, ale teraz głowa już o niebo lepiej! Rozwiesiłam pranie, ale coś deszcz zapowiadali a go nie ma.. Tak czy siak stoi pod namiotem na podwórku. Kocham te cieple miesiace za suszenie prania na podworku!!!!!!! no serio ale to bajka jak tak raz dwa i suche.
Ja też W ogóle lubię rozwieszać pranie, zawsze mi to trochę czasu zajmuje, bo nie wieszam byle jak
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ja już czekam na jesień na cieplejsze ubrania, botki, płaszcze, chłodne poranki, szron... Ech, a to dopiero połowa sierpnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Nerea Pokaż wiadomość
Witam Was czy można dołączyć?

Ja już też marzę o jesieni, spadające liście, swetry, zimne poranki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też na to czekam, a później się wku***am, bo 15-20 minut mi zajmuje zanim się ubiorę i znajdę szalik czy rękawiczki
I czekam na lato, gdzie założę szorty, koszulkę, buty i nara
Nimfa20Melman jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-15, 19:58   #4435
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Witaj.🎄🎄

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Misia, ja uwielbiam grube rajtki, szaliki i rękawiczki chociaż te ostatnie ciągle gubię. Mam kolekcję skarpet świątecznych, ostatnio jak było zimno latałam w skarpetach w bałwanki...⛄⛄
Ja tez mam sporo szalikow ,nie wiem po co kupuje jak nie nosze nawet w mrozy,nie lubie ale na jesien mam dziwna manie kupowania tego, jak zaczynaja sie w sklepach pokazywac szaliki ,czapki ,rekawiczki to sie nabieram bo ladne chociaz rekawiczek tez prawie nie nosze ,malo kiedy jest mi zimno w rece ,pomimo ze my w jesien i zime duzo spedzamy czasu w lesie i nad rzeka to rece mi nie marzna,za to czapki uwielbiam jak sie tylko troche zimno zrobi pomykam w czapach i skarpety szuflada wypchana a ja wciaz znosze nowe

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Miałam tak samo po II dawce.
W sobotę w listopadzie też mnie tak bolała (aż mi słabo było), od środy kwarantanna, piątek test, a w niedzielę wynik pozytywny był

Ja też W ogóle lubię rozwieszać pranie, zawsze mi to trochę czasu zajmuje, bo nie wieszam byle jak


Ja też na to czekam, a później się wku***am, bo 15-20 minut mi zajmuje zanim się ubiorę i znajdę szalik czy rękawiczki
I czekam na lato, gdzie założę szorty, koszulkę, buty i nara
Mnie po szczepionkach nic nie bylo ani po pierwszej dawce ani po drugiej,zato tz cierpial na mocny bol glowy
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-17, 19:36   #4436
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Pewnie, witamy
Mi do swetrów nie spieszy się, wolę latozima jest spoko,bo są święta 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też wole ciepelko... zimę lubię bo święta.
Teraz niestety jest zimno i jak dla mnie lato mega słabe, rok temu już miałam drugi zbiór pomidorów a w tym roku wciąż są zielone, kilka tylko było już czerwonych.
Chodzę wkurtce, było 17 stopni jak dla mnie masakra w sierpniu. Nie bede marzła bo lato
Piszecie o drugiej dawce a ja po pierwszej umierałam/... jak po grypie. Dwa dni wyjęte życia. Miałam mega dreszcze, ból głowy, osłabienie nic nie moglam robić.
bałam sie ze to samo będzie po 2 dawce, a o dziwo nic mi nie było .zero objawów

to bylo w moje urodziny. ogólnie przez problemy osobiste był to kiepski rok i chyva święta beda takie same niestety

nawet wakacje spędziłam sama.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-17, 20:16   #4437
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
ja też wole ciepelko... zimę lubię bo święta.
Teraz niestety jest zimno i jak dla mnie lato mega słabe, rok temu już miałam drugi zbiór pomidorów a w tym roku wciąż są zielone, kilka tylko było już czerwonych.
Chodzę wkurtce, było 17 stopni jak dla mnie masakra w sierpniu. Nie bede marzła bo lato
Piszecie o drugiej dawce a ja po pierwszej umierałam/... jak po grypie. Dwa dni wyjęte życia. Miałam mega dreszcze, ból głowy, osłabienie nic nie moglam robić.
bałam sie ze to samo będzie po 2 dawce, a o dziwo nic mi nie było .zero objawów

to bylo w moje urodziny. ogólnie przez problemy osobiste był to kiepski rok i chyva święta beda takie same niestety

nawet wakacje spędziłam sama.
Moje pomidory koktajlowe też zielone A posadziłam też na balkonie, bo miałam wizję, że siedzę na huśtawce i sobie jem
Dzisiaj 15* u mnie. Chodziłam w koszulce+ kurtka dżinsowa, ale zimno mi było.

Ja zmieniłam system, wróciłam na 3 zmiany i w Wigilię i 1 dzień świąt mam 2 zmianę. Płatne.
W zeszłym roku się przygotowałam na Wigilię to nikt nie przyszedł, poszłam do rodziców, przyjechał brat. Było dużo prezentów.
Od września zacznę już kupować.
Nimfa20Melman jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-17, 21:05   #4438
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
ja też wole ciepelko... zimę lubię bo święta.
Teraz niestety jest zimno i jak dla mnie lato mega słabe, rok temu już miałam drugi zbiór pomidorów a w tym roku wciąż są zielone, kilka tylko było już czerwonych.
Chodzę wkurtce, było 17 stopni jak dla mnie masakra w sierpniu. Nie bede marzła bo lato
Piszecie o drugiej dawce a ja po pierwszej umierałam/... jak po grypie. Dwa dni wyjęte życia. Miałam mega dreszcze, ból głowy, osłabienie nic nie moglam robić.
bałam sie ze to samo będzie po 2 dawce, a o dziwo nic mi nie było .zero objawów

to bylo w moje urodziny. ogólnie przez problemy osobiste był to kiepski rok i chyva święta beda takie same niestety

nawet wakacje spędziłam sama.
Też wakacje spędziłam sama, ale z własnego wyboru, bo eks chciał ze mną wyjechać, odmówiłam mu. I tak samo po pierwszej dawce czułam się tragicznie, po drugiej kompletnie nic nie odczułam a miałam szczepienie w największe upały w czerwcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-18, 06:21   #4439
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

U nas tez chlodno ,ma byc 21 ale cos okolo dziesieciu stopni mamy w tej chwili ,,najcieplejsze lato tej dekady,, co do zimy to takie zimy jak teraz sa ,bardziej kojarza mi sie z pora deszczowa ,ciapa ,szaruga,w ostnich latach najczesciej towarzyszyl nam deszcz przy kupowaniu choinki i w swieta ale przyznam ze pomimo wszystko lubie ten czas od wrzesnia do grudnia

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nerea Pokaż wiadomość
Witam Was czy można dołączyć?

Ja już też marzę o jesieni, spadające liście, swetry, zimne poranki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy ,witamy
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-18, 18:56   #4440
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Wikajaga ja tylko tą drugą odchorowałam, mojemu nie było nic...

Współczuje migreny.. Też walcze co miesiąc. Zawsze tuż przed okresem, a czasem jeszcze potrafi ot tak sobie zaskoczyć



Nimfa20Melman my covida nie doświadczyliśmy. Na szczęście. Ale ciocie w marcu ten dziad pokonał w mig

Ja ogólnie często miewam bóle głowy, migrena. Ale ten po szczepieniu to nie wiem czy moge go porównać bardziej do migrenowego (choć na szczęście mimo, że był intensywny to już gorzej nie było jak to bywa przy migrenie, bo wtedy to już tylko przytulanki z kiblem .. ) czy do mega kacowego heh



Ja zdecydowanie jestem team LATO!!! Nie lubie jesieni ani zimy.. Choć jak jest biało to się zachwycam i tylko taką zimę lubie

No i zime ratuje to że są święta



W tamtym tygodniu 2 dni bylam na zwolnieniu, bo po szczepieniu a w tym, bo maly ma zapalenie ucha... Całe szczęście zareagowaliśmy dość szybko i zbyt mocno mu nie dokucza już dziś.

U nas ok 18-21*. Ale ciagle pochmurno i deszczowo.

Lato w tym roku to jakaś kpina. W de było jedynie w czerwcu takie konkretne lato. Później to już dosłownie pojedyncze dni... Ale nie powiem, bo na nasz urlop w Polsce to pogoda nam cudnie dopisała! W pierwszym tygodniu było po ponad 30*, a w drugim juz tak ok 26*. Ja uwielbiam jak jest gorąco!
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.