Gdzie szukać ubrań dobrej jakości? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 13:57   #271
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Gdzie znajdę swetry dobrej jakości bez poliestru?

Idealnie gdyby mieściły się w kwocie 150 zł, ale jestem w stanie trochę dołożyć.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 15:08   #272
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Gdzie znajdę swetry dobrej jakości bez poliestru?

Na zalando są różne modele benettona po 139 zł za 100% wełny. Na pewno część z tego to merynosy, ale zalando tego nie zaznacza w opisie.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 14:23   #273
Ramija
Raczkowanie
 
Avatar Ramija
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 48
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Waterfall92 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o t-shirty to jakieś 8 lat temu kupiłam kilka w ESPRIT i dalej wyglądają tak samo, nie kurczą się, nie rozciągają, nie kulkują w przeciwieństwie do tych z HMu, Reserved i tym podobnych
nie wiem jak tam teraz z jakością, bo dawno już nic nie kupiłam
Jeszcze z GAP warto brać pod uwagę
Ramija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 14:50   #274
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jeśli chodzi o płaszcze, to mogę polecić Jass - polska marka. Mają dużą zawartość wełny w składzie i (co dla mnie równie ważne!) podszewka nie jest z poliestru, tylko mieszanka wiskozy z acetatem. Kroje nie są jakieś powalające niestety, ale ja mam taki klasyczny, to chyba się nazywa krój "A" i w sumie się sprawdza. No i ciepło przede wszystkim.
Dorwałam też ostatnio z Gerry Weber w outlecie za jakieś 330 zł płaszczyk, ale taki jesienny bardziej. Też w 80% z naturalnych włókien (wełna, kaszmir), podszewka 100% acetat. Ładnie skrojony. Kolor zgaszonej czerwieni...szczerze mówiąc, z każdym założeniem lubię go coraz bardziej . Więc polecam zerkać do sklepów/outletów tej marki.

Koszulki to trudny temat. Na jedwab się nie łakomię jeszcze. Ale cenię w miarę wiskozę (zależy jak tkaną) i bawełnę. Tatuum (czy jak to się tam pisze) ma przyzwoite składy. W outletach ceny też dają radę.

Sukienki podobnie trudne dla mnie...jak na wierzchu są z czegoś ok, to podszewka z poliestru. Wyhaczyłam ostatnio dwie bawełniane w Orsay, bez podszewki. Raczej na zimę się nie sprawdzą, ale lepszy rydz niż nic.

Sweterki kaszmirowe to np. La Redoute, jak była przecena sezonowa kupiłam sobie szary kardigan z okrągłym dekoltem. Bardzo milutki.

A co sądzicie o linii premium z H&M? Zamówiłam sobie czapkę z wełny merynosów i szalik wełniany (bo znaleźć coś na żywo w sklepie jest mi ciężko ostatnio..w dziwny sposób te ciuchy porozwieszane, bez ładu i składu) i czekam z niecierpliwością. Widziałam, że mają też swetry (co prawda więcej męskich, ale no...) i się zastanawiam.

Ja z kolei poszukuję marynarki/żakietu, jak zwał, tak zwał. Wełnianego na podszewce z jakiegoś naturalnego materiału. I sukienki o takich samych parametrach. Spodniami garniturowymi z wełny też nie pogardzę, o ile będą takiej normalnej długości, nie ponad kostkę (u mnie tej długości 7/8 wypadają najczęściej w takim niefortunnym miejscu nogi, że od razy +10kg)

Edytowane przez taka_bebe
Czas edycji: 2017-09-24 o 14:54
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 19:11   #275
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o płaszcze, to mogę polecić Jass - polska marka. Mają dużą zawartość wełny w składzie i (co dla mnie równie ważne!) podszewka nie jest z poliestru, tylko mieszanka wiskozy z acetatem. Kroje nie są jakieś powalające niestety, ale ja mam taki klasyczny, to chyba się nazywa krój "A" i w sumie się sprawdza. No i ciepło przede wszystkim.
Dorwałam też ostatnio z Gerry Weber w outlecie za jakieś 330 zł płaszczyk, ale taki jesienny bardziej. Też w 80% z naturalnych włókien (wełna, kaszmir), podszewka 100% acetat. Ładnie skrojony. Kolor zgaszonej czerwieni...szczerze mówiąc, z każdym założeniem lubię go coraz bardziej . Więc polecam zerkać do sklepów/outletów tej marki.

Koszulki to trudny temat. Na jedwab się nie łakomię jeszcze. Ale cenię w miarę wiskozę (zależy jak tkaną) i bawełnę. Tatuum (czy jak to się tam pisze) ma przyzwoite składy. W outletach ceny też dają radę.

Sukienki podobnie trudne dla mnie...jak na wierzchu są z czegoś ok, to podszewka z poliestru. Wyhaczyłam ostatnio dwie bawełniane w Orsay, bez podszewki. Raczej na zimę się nie sprawdzą, ale lepszy rydz niż nic.

Sweterki kaszmirowe to np. La Redoute, jak była przecena sezonowa kupiłam sobie szary kardigan z okrągłym dekoltem. Bardzo milutki.

A co sądzicie o linii premium z H&M? Zamówiłam sobie czapkę z wełny merynosów i szalik wełniany (bo znaleźć coś na żywo w sklepie jest mi ciężko ostatnio..w dziwny sposób te ciuchy porozwieszane, bez ładu i składu) i czekam z niecierpliwością. Widziałam, że mają też swetry (co prawda więcej męskich, ale no...) i się zastanawiam.

Ja z kolei poszukuję marynarki/żakietu, jak zwał, tak zwał. Wełnianego na podszewce z jakiegoś naturalnego materiału. I sukienki o takich samych parametrach. Spodniami garniturowymi z wełny też nie pogardzę, o ile będą takiej normalnej długości, nie ponad kostkę (u mnie tej długości 7/8 wypadają najczęściej w takim niefortunnym miejscu nogi, że od razy +10kg)


Szaliki i czapki wełniane/kaszmirowe z H&M całkiem fajne. Klasyczne proste, jak dla mnie super. Tylko trzeba zaopatrzyć się w golarkę do wełny Zamawiałam też golf z wełny, ale poszedł do zwrotu, bardziej podobają mi się te z benettona.

Co do garnituru, zerknij do Massimo Dutti, jakieś pół roku temu mierzyłam fajne spodnie i marynarkę ale jestem za niska na ich rozmiarówkę. Bardzo ładnie skrojone, mi się podobały, wełniane

Koszulki, klasyczne t-shirty najlepsze COS i massimo dutti




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 18:00   #276
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Poszukuję klasycznej, estetycznej czapki - gładkiej, mięsistej, dobrej jakości. Kolor czarny/ciemny szary.

Cena nie gra roli.

Gdzie taką znajdę?
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 17:17   #277
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Poszukuję klasycznej, estetycznej czapki - gładkiej, mięsistej, dobrej jakości. Kolor czarny/ciemny szary.

Cena nie gra roli.

Gdzie taką znajdę?
Możesz obczaić Monikę Kamińską, ma sklep on-line a w nim różne czapki w tym sezonie, ale nie wiem jak z mięsistością, nie mierzyłam

Ja mam za to czapkę kaszmirową z H&M. Ciemnoszarą. Dostępna tylko on-line. Prosta, bez pomponików itp. Dobrze mi się ją nosi, ale jest raczej cienka. Nie wiem, czy w jakieś większe mrozy w niej wytrzymam.

Dziewczyny co sądzicie o sweterkach z United Colors of Benetton? Tych z wełny merynosów. Ceny nie są wygórowane, zastanawiam się nad zakupem kardigana i ewentualnie golfa, ale waham się jeszcze, bo jakby nie było, nie są tak gładziutkie i mięciutkie jak kaszmir (z drugiej strony ten mankament łagodzi cena, bo jednak kaszmiru w takiej nie kupię). Doradzicie?
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 19:30   #278
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o sweterkach z United Colors of Benetton? Tych z wełny merynosów. Ceny nie są wygórowane, zastanawiam się nad zakupem kardigana i ewentualnie golfa, ale waham się jeszcze, bo jakby nie było, nie są tak gładziutkie i mięciutkie jak kaszmir (z drugiej strony ten mankament łagodzi cena, bo jednak kaszmiru w takiej nie kupię). Doradzicie?


Mam te zwykłe, czarny i szary. W tej cenie super, moje ulubione codzienne sweterki. Nie są grube, a super ciepłe Jest spora różnica w miękkości nawet z tymi tanimi kaszmirami, mimo tego i tak je lubię
Mam sporo innych wełnianych i kaszmirowych swetrów, ale lubię te benettonowe za prostote, dobrą długość i to że dekolt jest blisko przy szyi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:40   #279
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Mam te zwykłe, czarny i szary. W tej cenie super, moje ulubione codzienne sweterki. Nie są grube, a super ciepłe Jest spora różnica w miękkości nawet z tymi tanimi kaszmirami, mimo tego i tak je lubię
Mam sporo innych wełnianych i kaszmirowych swetrów, ale lubię te benettonowe za prostote, dobrą długość i to że dekolt jest blisko przy szyi
Dzięki, chyba się wybiorę po któryś w takim razie . Wahałam się, bo w zasadzie nie mam niczego z Benettonu jeszcze i z wełną się dopiero zaprzyjaźniam, więc ciężko mi w sumie ocenić jakość. Wiadomo, w porównaniu z kaszmirem niestety czuć różnicę, ale to jednak wełna i na pewno będzie mi w nim cieplutko i nie będę się pocić.
No i też lubię okrągłe dekolty przy szyi . Mam wrażenie, że dekolt w serek (czy to przy kardiganie, czy przy wciąganym sweterku) wydłuża moją i tak pociągłą twarz
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 20:55   #280
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Dzięki, chyba się wybiorę po któryś w takim razie . Wahałam się, bo w zasadzie nie mam niczego z Benettonu jeszcze i z wełną się dopiero zaprzyjaźniam, więc ciężko mi w sumie ocenić jakość. Wiadomo, w porównaniu z kaszmirem niestety czuć różnicę, ale to jednak wełna i na pewno będzie mi w nim cieplutko i nie będę się pocić.
No i też lubię okrągłe dekolty przy szyi . Mam wrażenie, że dekolt w serek (czy to przy kardiganie, czy przy wciąganym sweterku) wydłuża moją i tak pociągłą twarz
Mam welniane swetry united color i polecam. Co do miekkosci to nie da sie nosic na gole cialo i najlepiej wlozyc bawelniany tshirt pod spod (w przeciwienstwie do niektorych kaszmirow, ale tez nie wszystkie typy). A tak to pelny komfort noszenia. Trzeba prac na programie dla welny w pralce, bo inaczej mozna je zniszczyc. Ja mam czarny merynos i bezowy zwykla welna. Oba z dekoldem w serek (taki preferuje), ale jest spory wybor fasonow i kolorow, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:53   #281
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

jakość okej, za to stylistyka często odpowiada bardziej mojej mamie niż mi. i takiez nam skojarzenie - sklep dla dojrzałych pan (to nie przytyk, ot wrażenie)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 08:02   #282
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

A gdzie kupujecie skarpetki? Bez poliestru! Wczoraj przejrzałam zalando i tylko jedne z nike go nie miały...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 08:29   #283
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie skarpetki? Bez poliestru! Wczoraj przejrzałam zalando i tylko jedne z nike go nie miały...
Raczej trudno trafić na skarpetki 100% bawełny a jak już to one mogą się po prostu nie trzymać stopy i nie trzymać kształtu.
Ja kupuję skarpetki Pringle w Tk maxx. Mają poliester (w granicach normy czyli 20%) ale jednocześnie są takie przyjemne w dotyku, gęsto tkane i mięsiste więc nie przecierają się szybko.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 08:52   #284
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie skarpetki? Bez poliestru! Wczoraj przejrzałam zalando i tylko jedne z nike go nie miały...
h&m, lidl jak akurat sa w gazetce i mam czas zajrzec, outlety znanych marek. Najtaniej wychodza wielopaki. Na zime najlepsze sa czarne, do sportow biale z kolei. Mam tez sportowe frotowe z decathlona - uzywam je do rolek albo jazdy na lyzwach stad musza byc grubsze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 11:44   #285
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez weather Pokaż wiadomość
cześć
po przekopaniu internetu, pytanie z desperacji: gdzie kupię zwykłą, czarną bluzę z kapturem (wkładaną przez głowę), bez zamków, asymetrii, napisów itp?

oczywiście chodzi mi o dobre jakościowo, dziwi mnie że nawet adidas dodaje 30% poliestru, wydaje mi się, że to szybko się mechaci? chyba że macie inne doświadczenia, to podzielcie się!
Poliester używany przez firmy sportowe to całkiem co innego, niż ten który można znaleźć w zwykłych sieciówkach. To właśnie z niego robi się szybkoschnące ubrania sportowe, jednak tak jak zostało wspomniane, materiał materiałowy nierówny. Ubrań codziennych typu bluza od Adidasa bym nie poleciła, moim zdaniem są słabe jakościowo.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Jeśli jest tu ktoś kto miał do czynienia z t-shirtami z COS to chętnie się dowiem jak jest z ich jakością
Ja mam kilka i nic się z nimi nie dzieje
Mogę zapytać, gdzie kupujesz woreczki do prania delikatnych tkanin? W sklepach z bielizną?

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Na zalando są różne modele benettona po 139 zł za 100% wełny. Na pewno część z tego to merynosy, ale zalando tego nie zaznacza w opisie.
Mam gładki z dekoltem pod szyję ten za 139 i jest to zwykła wełna ale za to dziewicza, czego zalando też nie zaznacza w opisie, a szkoda.
Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie skarpetki? Bez poliestru! Wczoraj przejrzałam zalando i tylko jedne z nike go nie miały...
W Marylin mają bardzo fajne wyższe skarpetki (w sensie wyższe niż stopki) w dobrej cenie. Inne kupuję w TK Maxx, najlepiej żeby miały w składzie bawełnę, elastan i ew poliamid
Miałam tez kiedyś kilka par z Calzedonii ale szału nie zrobiły jak za tę cenę. Tylko te z domieszką kaszmiru mogłabym polecić.
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:54   #286
Basia919
Raczkowanie
 
Avatar Basia919
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 40
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

ja w tym sklepie kupowałam niedawno rajstopy i uważam, ze są całkiem dobrej jakości, mimo że były tanie.
Basia919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 19:49   #287
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Może doprecyzuję. Chcę kupić skarpetki ze składem bawełna + elastan. Kojarzycie jakieś?
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 20:23   #288
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Poliester używany przez firmy sportowe to całkiem co innego, niż ten który można znaleźć w zwykłych sieciówkach. To właśnie z niego robi się szybkoschnące ubrania sportowe, jednak tak jak zostało wspomniane, materiał materiałowy nierówny. Ubrań codziennych typu bluza od Adidasa bym nie poleciła, moim zdaniem są słabe jakościowo.


Ja mam kilka i nic się z nimi nie dzieje
Mogę zapytać, gdzie kupujesz woreczki do prania delikatnych tkanin? W sklepach z bielizną?


Mam gładki z dekoltem pod szyję ten za 139 i jest to zwykła wełna ale za to dziewicza, czego zalando też nie zaznacza w opisie, a szkoda.

W Marylin mają bardzo fajne wyższe skarpetki (w sensie wyższe niż stopki) w dobrej cenie. Inne kupuję w TK Maxx, najlepiej żeby miały w składzie bawełnę, elastan i ew poliamid
Miałam tez kiedyś kilka par z Calzedonii ale szału nie zrobiły jak za tę cenę. Tylko te z domieszką kaszmiru mogłabym polecić.
Też lubie te z marylin. Zwłaszcza bezuciskowe. Chyba nazywają się no stress.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 08:14   #289
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie skarpetki? Bez poliestru! Wczoraj przejrzałam zalando i tylko jedne z nike go nie miały...
Wola i Marilyn (tu składy różne) w Rossmannie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 08:56   #290
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie skarpetki? Bez poliestru! Wczoraj przejrzałam zalando i tylko jedne z nike go nie miały...
Bardzo dobre są uwaga w ... Carrefour marki tex. Nie są najtańsze bo 3 sztuki w standardowej cenie to prawie 30zl. Ale warto patrzeć bo często są na%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
Bardzo dobre są uwaga w ... Carrefour marki tex. Nie są najtańsze bo 3 sztuki w standardowej cenie to prawie 30zl. Ale warto patrzeć bo często są na%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Błąd miało być 2 sztuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 23:26   #291
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

W jakich sklepach dostanę jakiś porządny męski pasek ze skóry? Widziałam w H&M i Big Star, kosztowały ok. 50-80 zł, ale nie jestem przekonana co do ich jakości... Mój budżet to 100 zł, maksymalnie 150. Może moglibyście mi coś polecić? Albo chociaż w których sklepach warto poszukać?
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 13:16   #292
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Szukam długiej rozpinanej bluzy z kapturem lub takiegoż swetra. Kolor czarny lub szary. Widzialyscie gdzieś?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 21:05   #293
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
W jakich sklepach dostanę jakiś porządny męski pasek ze skóry? Widziałam w H&M i Big Star, kosztowały ok. 50-80 zł, ale nie jestem przekonana co do ich jakości... Mój budżet to 100 zł, maksymalnie 150. Może moglibyście mi coś polecić? Albo chociaż w których sklepach warto poszukać?
Wrangler

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 21:54   #294
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Gdzie dostanę jakieś fajne czapki? Raczej chodzi mi o beret, albo taką czapkę z luźnym splotem, niż o beanie. Najlepiej kaszmirowe, ewentualnie wełna.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 07:28   #295
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;78380576]Gdzie dostanę jakieś fajne czapki? Raczej chodzi mi o beret, albo taką czapkę z luźnym splotem, niż o beanie. Najlepiej kaszmirowe, ewentualnie wełna.[/QUOTE]

Najciekawsze nakrycia glowy sa zazwyczaj w h&m, maja tez welniane. Nie ogladalam tegorocznej kolekcji, ale zawsze jest dobry wybor.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 08:27   #296
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Najciekawsze nakrycia glowy sa zazwyczaj w h&m, maja tez welniane. Nie ogladalam tegorocznej kolekcji, ale zawsze jest dobry wybor.
Potwierdzam. Berety tez sa w tym roku. Ja mam jedna czape z kolekcji premium z kaszmirem, jedna ze "zwyklej" z dodatkiem welny. W tym roku czapek i innych wynalazkow maja mase.
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 17:45   #297
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

A gdzie kupujecie rajstopy? Próbowałam Gattę, Marilyn z mikrofibry, ale często starczają na 3 razy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 21:48   #298
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie rajstopy? Próbowałam Gattę, Marilyn z mikrofibry, ale często starczają na 3 razy.
Calzedonia od lat. Ewentualnie M&S, ale w PL już chyba nie ma.
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 23:01   #299
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie rajstopy? Próbowałam Gattę, Marilyn z mikrofibry, ale często starczają na 3 razy.

Ponoć Falke robi świetne. Nie wiem jak stacjonarnie, ale online dostępne są na Zalando. Drogie, jednak da się złapać na promocji.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 23:19   #300
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie rajstopy? Próbowałam Gattę, Marilyn z mikrofibry, ale często starczają na 3 razy.
Moje ulubione to Gabriella - mam rozmaite - microfibre, micro satine, arctic i bawełniane. Dobrze się piorą i nie niszczą się szybko. Zepsułam tylko micro satine kozakami (zmechaciły się pod górną krawędzią cholewki). Kiedyś kupowałam przez Alle, lecz teraz wolę pakę bezpośrednio z ich sklepu online (tak wychodzi mi najtaniej).
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-04 09:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.