Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 20:28   #1
mother_monster
Przyczajenie
 
Avatar mother_monster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 29

Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?


Jestem kobietą. Pytam z ciekawości czy może tak się stać?
mother_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:29   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Jeśli to jakaś totalna dewiantka albo osoba z zaburzeniami - to kto wie ale najprawdopodobniej jest to niemożliwe.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:33   #3
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez mother_monster Pokaż wiadomość
Jestem kobietą. Pytam z ciekawości czy może tak się stać?
podobno nie ma głupich pytań, a jednak
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:35   #4
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Jeśli mówimy o typowym gwałcie czyli napaści seksualnej, przemocy fizycznej, strachu, bólu i lęku co zaraz się z nami stanie to na pewno nie. Chyba, że byłaby to kobieta nie do końca normalna emocjonalnie

Gdyby kobieta zaaranżowała taką scenerię jako zabawę seksualną to tak. Przykładowo, dziewczyna mówi swoim kolegom, że chciałaby przeżyć taki epizod, że jest gwałcona, oni za jakiś czas bez jej wiedzy się na nią zaczajają i gwałcą to wtedy może i taka możliwość jest. Przy czym to by musiała być sytuacja w której ona wie, że to znajomi, że chodzi tylko o przymuszone zbliżenie i że nie zrobią jej krzywdy fizycznej.
Dla mnie jednak takie zabawy nie są całkiem normalne

Edytowane przez 201708160953
Czas edycji: 2014-04-04 o 20:39
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:42   #5
mother_monster
Przyczajenie
 
Avatar mother_monster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 29
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

No ale np on ją napada,brutalnie rozrywa ubranie,może i nawet walnie z liścia czy coś a potem zacznie od palcówki albo minety to nawet jak to jakis obleśny typ to orgazm i tak jest niekontrolowany przynajmniej tak mi sie wydaje. A może sie mylę?
mother_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:46   #6
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Dziecko, nawet do gwaltow trzeba dorosnac.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:46   #7
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez mother_monster Pokaż wiadomość
No ale np on ją napada,brutalnie rozrywa ubranie,może i nawet walnie z liścia czy coś a potem zacznie od palcówki albo minety to nawet jak to jakis obleśny typ to orgazm i tak jest niekontrolowany przynajmniej tak mi sie wydaje. A może sie mylę?
Dobrze myślisz.
Często ofiary mają z tego powodu wyrzuty sumienia, że odczuwały przyjemność. A to jest normalna reakcja fizjologiczna. Psychicznie trudno odczuwać przyjemność, ale na poziomie fizycznym jest to możliwe i nie oznacza, że ofiara mniej cierpi czy nie doznała krzywdy.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 20:47   #8
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
podobno nie ma głupich pytań, a jednak
Dlaczego? Moim zdaniem to ciekawe pytanie.
Mimo wszystko wydaje mi sie ze strach bedzie niwelowal podniecenie konieczne do odczuwania przyjemnosci.

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:48   #9
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

ktoś Cię napada, nie wiesz jakie ma zamiary i co CI zrobi, rozrywa Ci ubranie, wali w głowę, nie wiesz czy Cię nie potnie, nie rozbije głowy cegłą po wszystkim. Myślisz, że w tej scenerii będziesz potrafiła odczuwać przyjemność z palcówki, dotykania sutków itd?
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:51   #10
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez i_wonka90 Pokaż wiadomość
ktoś Cię napada, nie wiesz jakie ma zamiary i co CI zrobi, rozrywa Ci ubranie, wali w głowę, nie wiesz czy Cię nie potnie, nie rozbije głowy cegłą po wszystkim. Myślisz, że w tej scenerii będziesz potrafiła odczuwać przyjemność z palcówki, dotykania sutków itd?
Fizjologicznie tak, psychicznie nie.

Pamiętajcie że ciało ludzkie to maszyna, biologiczna, ale maszyna. I pewne bodźce będą konkretne reakcje wywoływać.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:57   #11
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Myślę, że odpowiedź "tak, może" daje oręż gwałcicielowi: bo przecież sama chciała, ubrała się prowokująco, piła alkohol, no i co że się wyrywała - miała orgazm więc była zgoda...
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 21:01   #12
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez Mick Pokaż wiadomość
Myślę, że odpowiedź "tak, może" daje oręż gwałcicielowi: bo przecież sama chciała, ubrała się prowokująco, piła alkohol, no i co że się wyrywała - miała orgazm więc była zgoda...
Każdy kij ma 2 końce. Jak jakaś kobieta zgwałcona powie, że odczuwała też przyjemność to znaczy, że nie była zgwałcona? Co powiesz takiej osobie?
Za gwałt odpowiada zawsze gwałciciel - nieważne co czuje ofiara. I tyle.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:09   #13
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - zazdroszczę. Mnie o orgazm ciężko w normalnych warunkach, z fajnym facetem, który mnie bardzo pociąga i czasami się uda, częściej nie. Niemniej jednak myślę, że to może się zdarzyć u lekarza ginekologa, ale nie podczas gwałtu...
Przeciętny gwałciciel (co ja gadam) raczej nie jest ziemskim Adonisem, tylko jakimś pijaczkiem lub zarośniętym facetem po 40., więc wątpię, żeby to było przyjemne, gdy taki gość leży na Tobie i gwałci Cię. I to głupie, by oddzielać ciało od umysłu, a taka teoria widzę jest.
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:11   #14
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez mother_monster Pokaż wiadomość
Jestem kobietą. Pytam z ciekawości czy może tak się stać?
Jest to możliwe. I nie oznacza to, że kobieta jest dewiantką.


http://www.pandys.org/articles/arousalandassault.html

http://www.popsci.com/science/articl...al-during-rape
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2014-04-04 o 21:15
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:12   #15
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - zazdroszczę. Mnie o orgazm ciężko w normalnych warunkach, z fajnym facetem, który mnie bardzo pociąga i czasami się uda, częściej nie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:14   #16
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - zazdroszczę. Mnie o orgazm ciężko w normalnych warunkach, z fajnym facetem, który mnie bardzo pociąga i czasami się uda, częściej nie. Niemniej jednak myślę, że to może się zdarzyć u lekarza ginekologa, ale nie podczas gwałtu...
Przeciętny gwałciciel (co ja gadam) raczej nie jest ziemskim Adonisem, tylko jakimś pijaczkiem lub zarośniętym facetem po 40., więc wątpię, żeby to było przyjemne, gdy taki gość leży na Tobie i gwałci Cię. I to głupie, by oddzielać ciało od umysłu, a taka teoria widzę jest.
A dlaczego to wykluczasz Niekoniecznie to musi być od razu orgazm, ale są kobiety które nie potrzebują dużej stymulacji i nawet w sytuacji gwałtu mogą odczuwać jakąś przyjemność na poziomie fizycznym.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:14   #17
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez Mick Pokaż wiadomość
Myślę, że odpowiedź "tak, może" daje oręż gwałcicielowi: bo przecież sama chciała, ubrała się prowokująco, piła alkohol, no i co że się wyrywała - miała orgazm więc była zgoda...
Naprawdę tak to rozumiesz?
Trochę to chyba zbyt emocjonalny temat.
Może spróbujmy w drugą stronę. Kobieta napada mężczyznę, przywiązuje go do krzesła, jedną ręką trzyma nóż na gardle, a drugą "zaspokaja go" - doprowadzi go do fizycznego orgazmu, miał fizyczną przyjemność. Uważasz, że to w jakimś stopniu dało jej przyzwolenie?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:26   #18
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Każdy kij ma 2 końce. Jak jakaś kobieta zgwałcona powie, że odczuwała też przyjemność to znaczy, że nie była zgwałcona? Co powiesz takiej osobie?
Za gwałt odpowiada zawsze gwałciciel - nieważne co czuje ofiara. I tyle.
Oczywiście zgadzam się

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Naprawdę tak to rozumiesz?
Trochę to chyba zbyt emocjonalny temat.
Może spróbujmy w drugą stronę. Kobieta napada mężczyznę, przywiązuje go do krzesła, jedną ręką trzyma nóż na gardle, a drugą "zaspokaja go" - doprowadzi go do fizycznego orgazmu, miał fizyczną przyjemność. Uważasz, że to w jakimś stopniu dało jej przyzwolenie?
Jasne, że nie. [Nawet dzisiaj trafiłam na film traktujący o tym - mocna rzecz: https://www.youtube.com/watch?v=Ikd0ZYQoDko]

Najwyraźniej mój post jest niejasny: nic nie usprawiedliwia gwałciciela, tyle że niestety w obiegu jest już mnóstwo sposobów na piętnowanie ofiary (sprawa gwałtu w lasku kabackim pokazała chyba wszystkie) - to może być następny... Nie chciałabym, żeby tak było.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:27   #19
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
A dlaczego to wykluczasz Niekoniecznie to musi być od razu orgazm, ale są kobiety które nie potrzebują dużej stymulacji i nawet w sytuacji gwałtu mogą odczuwać jakąś przyjemność na poziomie fizycznym.
Ale czy orgazm to tylko fizjologia? Dwa palce nieważne gdzie, z kim, w jakiej sytuacji i ta przyjemność jest? Wydaje mi się, że to bardziej złożona kwestia. Przecież to żywa kobieta, która czuje, myśli, nie rządzą nią jedynie instynkty.
Wydaje mi się, że to nie jest do końca normalne, by kobieta w takiej sytuacja odczuwała przyjemność.
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 21:30   #20
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Przeciętny gwałciciel (co ja gadam) raczej nie jest ziemskim Adonisem, tylko jakimś pijaczkiem lub zarośniętym facetem po 40., więc wątpię, żeby to było przyjemne, gdy taki gość leży na Tobie i gwałci Cię. I to głupie, by oddzielać ciało od umysłu, a taka teoria widzę jest.
Gdyby głupota mogła latać, to szybowałabyś wysoko, niczym orły.
Czego nie rozumiesz w tym, że mózg nie ma kontroli nad wszystkimi reakcjami organizmu?

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Ale czy orgazm to tylko fizjologia? Dwa palce nieważne gdzie, z kim, w jakiej sytuacji i ta przyjemność jest? Wydaje mi się, że to bardziej złożona kwestia. Przecież to żywa kobieta, która czuje, myśli, nie rządzą nią jedynie instynkty.
Wydaje mi się, że to nie jest do końca normalne, by kobieta w takiej sytuacja odczuwała przyjemność.
Orgazm a fizyczna przyjemność to dwie różne rzeczy. Orgazm zawiera w sobie fizyczną przyjemność, ale fizyczna przyjemność nie zawiera w sobie orgazmu.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30

Edytowane przez Leszy
Czas edycji: 2014-04-04 o 21:31
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:32   #21
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Ale czy orgazm to tylko fizjologia? Dwa palce nieważne gdzie, z kim, w jakiej sytuacji i ta przyjemność jest? Wydaje mi się, że to bardziej złożona kwestia. Przecież to żywa kobieta, która czuje, myśli, nie rządzą nią jedynie instynkty.
Wydaje mi się, że to nie jest do końca normalne, by kobieta w takiej sytuacja odczuwała przyjemność.
Tak, nie ma większego znaczenia czy pobudzi cię obcy obleś czy ukochany facet - reakcja np łechtaczki na dotyk jest podobna i możesz odczuć przyjemność.
Tak, człowiek jest istotą złożoną i jednocześnie może czuć ból, strach i przyjemność.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:35   #22
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Ale czy orgazm to tylko fizjologia? Dwa palce nieważne gdzie, z kim, w jakiej sytuacji i ta przyjemność jest?
Oczywiście, że tak. I tak - to jest fizjologia. Może nie sam orgazm, to zalezy jak się go definiuje, ale jak najbardziej można odczuwać przyjemnośc, czy w pewnym sensie podniecenie. Powiedziałabym wiecej - to jest wręcz nierealne, żeby nie odczuwać żadnego podniecenia w przypadku gdyby jakiś facet, nawet w sytuacji gwałtu, ruszał tymi dwoma palcami, no wiadomo gdzie.

O takich sytuacjach i tematach już czytałam. I tak jak napisała wyżej jedna z wizażenek, jest to czasami wykorzystywane przeciw ofiarom gwałtu.

I jest to oczywiście bzdura, bo nie oznacza, to że ofiara nie cierpiała psychicznie czy że czerpała z tego radość!
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:41   #23
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Gdyby głupota mogła latać, to szybowałabyś wysoko, niczym orły.
Proszę się hamować z wyrażaniem mojej głupoty, będę wdzięczna i dźwięczna
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:49   #24
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Wydaje mi się, że zależy jaki gwałt.
Jeśli bardziej w rodzaju tego, że kobieta jest sama w domu z jakąś swoją sympatią, nie wyraża zgody na seks jednak on staje się napastliwy, dotyka, ona- fizycznie go pożąda, jednak nie wyraża zgody i chce czekać z seksem- w takiej sytuacji jestem w stanie sobie wyobrazić, że 'orgazm mimo woli' jest możliwy.

Jednak gwałt typu dwóch obcych typów wciąga mnie w bramę, zakrywają usta, kopią, biją, wyzywają, gwałcą tak, że czuję ogień w kroczu- serio ktoś wierzy, że tak można osiągnąć orgazm i nie będzie to objaw zaburzeń psychicznych?

Często podkreśla się, że gwałt to gwałt i zawsze to sprawca jest winny- to oczywiście prawda, nie można jednak zapominać, że każdy czyn można stopniować i ranga w tych dwóch przypadkach jest dla mnie różna jednak.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:52   #25
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Oczywiście, że może. Orgazm czy nawet przyjemność NIE określa czy coś jest gwałtem czy nie. Reakcja na określone działania jest fizjologiczna i to NIE oznacza, że gwałt jest mniej traumatyczny. Niestety - jak widać po odpowiedziach - ofiarom gwałtu, którym się to zdarzyło, odmawia się ich własnej krzywdy.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:12   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Dobrze myślisz.
Często ofiary mają z tego powodu wyrzuty sumienia, że odczuwały przyjemność. A to jest normalna reakcja fizjologiczna. Psychicznie trudno odczuwać przyjemność, ale na poziomie fizycznym jest to możliwe i nie oznacza, że ofiara mniej cierpi czy nie doznała krzywdy.
Dokładnie.

Po wypowiedziach niektórych widać jak nikła jest wiedza o tym w naszym społeczeństwie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:22   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

nie no jasne, bo tak pomiędzy lekturą a metodyką nauczania interesuję się tym że kobieta podczas brutalnego gwałtu może miec orgazm.
nie wiem, nie znam sie, wydaje mi się ze nie, jesli jest inaczej, niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu rzetelnym źródłem a nie wyśmiewa że jestem ciemna jak tabaka w rogu
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:29   #28
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Nie wime, dziwne pytanie- jak dla mnie kobiecy orgazm to cos wiecej niż fizyczny ruch.
To przede wszystkikm chęć na seks,a wprzypakdu gwałtu chyba trudno o taką chęć- do tego strach, ból, itd.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:30   #29
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie wime, dziwne pytanie- jak dla mnie kobiecy orgazm to cos wiecej niż fizyczny ruch.
To przede wszystkikm chęć na seks,a wprzypakdu gwałtu chyba trudno o taką chęć- do tego strach, ból, itd.
też tak myślę
a kontrolowany gwałt o którym tutaj mowa to dla mnie żaden gwałt tylko gra erotyczna
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:35   #30
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Czy ofiara gwałciciela może odczuwać przyjemność,orgazm?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nie no jasne, bo tak pomiędzy lekturą a metodyką nauczania interesuję się tym że kobieta podczas brutalnego gwałtu może miec orgazm.
nie wiem, nie znam sie, wydaje mi się ze nie, jesli jest inaczej, niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu rzetelnym źródłem a nie wyśmiewa że jestem ciemna jak tabaka w rogu


http://www.journals.elsevierhealth.c...153-6/abstract

prócz tego te New York Times

Involuntary Arousal and Orgasm in Women
By TINA WU
Thursday, March 31, 2011
(mozna znalezc w docx)
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-25 14:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.