Tipsy - Kraków - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 12:49   #421
Doloores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Tipsy - Kraków

Witam Dziewczyny!
Zdecydowanie polecam Panią Paulinę (paulakrk). Byłam ostatnio u niej i robiłam sobie żel u dłoni i u stóp, jestem baaaardzo zadowolona Jesli chodzi o trwałość żelu rewelacja, ja pracuję w kuchni i moje tipsy już dwa tygodnie mam i trzymają się nadal super. POLECAM
Doloores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 18:23   #422
Blondyneczka_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Kraków

Cześć dziewczyny mam takie pytanko jest tu ktos kto robi tipsy zelowe ?? Prosze o szybka odpowiedz
Blondyneczka_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 14:11   #423
Strawberry2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka_xd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam takie pytanko jest tu ktos kto robi tipsy zelowe ?? Prosze o szybka odpowiedz

Tu to nie wiem ale mogę Ci polecić Asię. Przyjmuje na os. Tysiąclecia w Nowej Hucie Piękne pazurki robi
Strawberry2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:45   #424
Blondyneczka_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Kraków

aa masz do niej jakis namiar ? <mail> a ile bieze za tipsy ?
Blondyneczka_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 08:23   #425
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Tipsy - Kraków

Czy ktoś zna dobrą stylistkę w rejonie Bronowic, Krowodrzy, ewentualnie rejon centrum? Nie chciałabym zbyt daleko dojeżdżać, a te okolice są dla mnie najbliższe.
Tam gdzie obecnie chodzę jestem z samej jakości zadowolona, ale niestety wysokie ceny plus drobiazgowe liczenie sobie za każdą użytą cyrkonię
i powoli to zdzierstwo zaczyna mnie irytować.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:41   #426
korneliall7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Kraków

ja chodzę do Pani Gosi w Artnail jestem bardzo zadowolona, ma ogromne doświadczenie i przede wszystkim jest fajna i widać, że jest to jej pasja Osobiście wolę oddać się w ręce profesjonalisty i jak narazie wychodzę na tym bardzo dobrze:P zawsze chodziłam do salonów kosmetycznych, żeby zadbać o paznokcie
korneliall7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:03   #427
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Tipsy - Kraków

Już tyle razy się "nacięłam", płacąc po 150 zł za tipsy w renomowanych salonach u "pożal się Boże kosmetyczek z bożej łaski"), a one odpadły zaledwie po paru dniach. Nie było przy tym z mojej strony żadnych uszkodzeń "mechanicznych", że stwierdziłam, iż dopiero po trzeciej wizycie napiszę opinię, chociaż już za pierwszym razem byłam zachwycona po ich wykonaniu przez panią Anię (zawsze są identyczne jak na załączonym obrazku (tylko bez kryształków - nie lubię, który pokazałam podczas pierwszej wizyty). Mimo, że są króciutkie sprawiają wrażenie długich, gdyż biała końcówka malowana jest głębiej w paznokieć).

Pracuje Ona w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym DJB, przy ul. Kazimierza Wielkiego 117, I piętro (pawilon koło stacji benzynowej Orlen).

Za nowe płacę 100 zł (odbudowa 50 zł) - pewnie wytrzymałyby bez żadnych poprawek parę miesięcy, ale ja odnawiam je po około półtorej miesiąca (w międzyczasie, co dwa tygodnie manicure, skrócenie, pomalowanie np. na czerwono).

Jeszcze DUŻO nauki przed niektórymi Paniami pseudo kosmetyczkami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 71916942_1-zelowe-Tipsy-French-Karlowice.jpg (30,1 KB, 106 załadowań)

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-02-25 o 23:03 Powód: literówki
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 10:10   #428
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Tipsy - Kraków

Wszystkie piszecie o paznokciach żelowych, a mnie interesuję akrylowe

A macie doświadczenia z SUN STUDIO na Dunajewskiego?
Bo ja robiłam tam kilka lat temu w liceum u P.Magdy i trzymały się jak złoto.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:51   #429
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Tipsy - Kraków

[QUOTE=Pola1974;39457740

Pracuje Ona w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym DJB, przy ul. Kazimierza Wielkiego 117, I piętro (pawilon koło stacji benzynowej Orlen).

Za nowe płacę 100 zł (odbudowa 50 zł) - pewnie wytrzymałyby bez żadnych poprawek parę miesięcy, ale ja odnawiam je po około półtorej miesiąca (w międzyczasie, co dwa tygodnie manicure, skrócenie, pomalowanie np. na czerwono).

Jeszcze DUŻO nauki przed niektórymi Paniami pseudo kosmetyczkami...[/QUOTE]


Byłam i niestety nie jestem zadowolona, choć cena faktycznie niska,
w dalszym ciągu więc szukam czegoś w rejonie Krowodrzy (Łobzowa).
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:31   #430
candymix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Żelowe paznokcie w Krk dobrze i niedrogo kogo polecacie?

Ja polecam dziewczyne z salonu Pure Diamond na Krowoedreskich Zuchów. Robi bardzo ładny kształt paznkoci żelowych tylko formy, super wycina skórki i wykańcza kolorem z gelocoloru z Opi. Przez to super mi sie trzymaja. Duzy wybór kolorów
candymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 17:59   #431
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Byłam i niestety nie jestem zadowolona, choć cena faktycznie niska,
w dalszym ciągu więc szukam czegoś w rejonie Krowodrzy (Łobzowa).
Przepraszam za określenie, ale może dlatego, że ja zawsze jestem strasznie "upierdliwa" i Pani Ania nieźle się musi nad nimi namęczyć, by prezentowały się identycznie jak na poprzednio załączonym obrazku . Robi to bardzo starannie i potrafi idealnie dopasować kształt o jaki proszę. Zajmuje to "trochę" czasu, dlatego aż się dziwię, że cena jest tak niska.
Te, które zrobiłam ostatnio trzymają się już drugi miesiąc.
Moje zawsze prezentują się bardzo ładnie.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-10 o 18:01
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:14   #432
joanna444444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Żelowe paznokcie w Krk dobrze i niedrogo kogo polecacie?

Witam, ja byłam ostatnio w Perfect Line na Okulickiego 51 w Krakowie, powiem tak- świetny salon i obsługa extra, naprawdę spoko
joanna444444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 14:48   #433
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Przepraszam za określenie, ale może dlatego, że ja zawsze jestem strasznie "upierdliwa" i Pani Ania nieźle się musi nad nimi namęczyć, by prezentowały się identycznie jak na poprzednio załączonym obrazku . Robi to bardzo starannie i potrafi idealnie dopasować kształt o jaki proszę. Zajmuje to "trochę" czasu, dlatego aż się dziwię, że cena jest tak niska.
Te, które zrobiłam ostatnio trzymają się już drugi miesiąc.
Moje zawsze prezentują się bardzo ładnie.
I z tamtejszej fryzjerki (ten sam salon) jest Pani taka zadowolona, pachnie mi kryptoreklamą.
Ja niestety nie byłam zadowolona, paznokcie po tygodniu zaczęły odpadać, kształt taki sobie, lakier lekko prześwitywał, higiena (brak ręcznika papierowego jako podkładki chociażby) - bez komentarza, Pani co kilka minut (nie przesadzam) odrywała się od pracy i odbierała telefony, zero profesjonalizmu, niestety.
Jedyny plus to niska cena, adekwatna do jakości.
Jakoś nikt nie podziela zachwytów ani tamtejszą fryzjerką (inny wątek) ani stylistką paznokci, co za pech...
I bana widzę, że Pani dostała, czy aby nie za kryptoreklamę?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 20:04   #434
Nemezes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy - Kraków

Ewa Kurczab - NIE POLECAM USŁUG TEJ PANI straszna obsługa paznokcie po przedłużaniu leczyłam trzy miesiące spaprała mi całą płytkę paznokciową ! ! ! ! Same szkody ból i cierpienie lekarz kosztował więcej – DRAMAT - tel.508128038

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Ewa Kurczab - NIE POLECAM USŁUG TEJ PANI straszna obsługa paznokcie po przedłużaniu leczyłam trzy miesiące spaprała mi całą płytkę paznokciową ! ! ! ! Same szkody ból i cierpienie lekarz kosztował więcej – DRAMAT tel:508128038
Nemezes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:29   #435
bak_justyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Kraków

Nemezes super że napisałaś bo moja koleżanka miała do niej iść jakoś po znajomości!
__________________
Mój mąż ma nowe hobby: odzyskiwanie podatku vat z zagranicy dla jego znajomych- zwariuje z nim
bak_justyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:10   #436
Ania3111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 91
Dot.: Tipsy - Kraków

Najbardziej zadowolona jestem z bardzo miłej Pani kosmetyczki (nie pamiętam imienia) z BONA DEA Centrum Dermatologii Estetycznej, przy placu Axentowicza 5.
Jedyny kształt, z którego byłam zadowolona, a jestem bardzo wymagająca. Bardzo długi czas utrzymywania się tipsów i mnóstwo pomysłów Pani na śliczne zdobienie. Ja go akurat nie lubię, ale widziałam zdjęcia wykonane telefonem. Czysta przyjemność. Tylko trudno się zapisać na szybki termin. Trzeba to robić z dużym wyprzedzeniem. Również bardzo mile zaaranżowane wnętrza dodatkowo sprawiają, że można przy tym odpocząć. Polecam z czystym sumieniem.

PS. W piątek robiłam "odbudowę". Pani na imię ma Marta.

Edytowane przez Ania3111
Czas edycji: 2013-08-25 o 10:46 Powód: dopisanie imienia
Ania3111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:18   #437
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Tipsy - Kraków

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:49   #438
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Tipsy - Kraków

Czy ktoś był w Studio Viola na Al.Kijowskiej? Według informacji na ich stronie salon wcześniej znajdował się na ul. Pomorskiej.
Czy ktoś korzystał z ich usług? Ceny z tego co widzę na ich stronie wysokie więc wolę nie ryzykować bez wcześniejszych opinii.
Jeżeli ktoś korzysta z ich usług będę wdzięczna za opinię i czy są jakieś rabaty dla stałych klientek.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 21:42   #439
asulkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Kraków

Widzę dziewczyny, że macie podobne przejścia jak ja. Trudno znaleźć dobrą kosmetyczkę... Obecnie jestem na etapie poszukiwań, ostatnio zrobiłam tipsy w Black Pearl i jak na razie jestem zadowolona.
asulkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:11   #440
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Tipsy - Kraków

Dziewczyny czy mozecie mi podac namiary na Pania Edytę?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez shedir
Czas edycji: 2014-02-24 o 20:59
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 12:27   #441
sweetnothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 38
Dot.: Tipsy - Kraków

Też szukałam kogoś poza Paulą w Krakowie i zdecydowanie polecam Nuvo Nails na Kapelance paznokcie super się trzymają, Pani wykonująca paznokcie bardzo miła i kontaktowa. Cena 135 zł w tym zdobienie.
sweetnothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:06   #442
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Tipsy - Kraków



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez shedir
Czas edycji: 2014-02-24 o 20:58
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 18:00   #443
Magdalenka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Tipsy - Kraków

Hej a był ktoś w salonie Bali Beauty House?? Dostałam od nich ulotkę na targach ślubnych. Ciekawe mieli stoisko, zastanawiam się nad zrobieniem paznokietków u nich, jednak wcześniej chciałabym zasięgnąć opinii. Zależy mi na lokalizacji, bo mieszkam w okolicy na Długiej, więc mam do nich 2 kroki, a żaden salon stąd póki co mnie nie zatrzymał na dłużej. Ciężko znaleźć stałą manicurzystkę, jak fajnie robi, to często się przenosi, albo duże kolejki, a jak miła i bez kolejek to znowu paznokcie tak nie do końca fajnie zrobione.
Magdalenka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:47   #444
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Tipsy - Kraków

Poszukując ostatnio kogoś od paznokci byłam w dwóch miejscach, w pierwszym dość dawno, ale piszę ku przestrodze.

Pierwsze miejsce - Mała Galeria Urody na Kadeckiej (okolice stacji Orlen na Bronowicach). Niestety nie mogę polecić.
Poza samą jakością wykonania zachowanie Pani kosmetyczki poniżej krytyki, spóźnienie 20 minutowe, rozumiem każdemu może się zdarzyć, ale zero przeprosin, tłumaczeń czy choćby zaproponowania czegoś do picia.
Dziwaczne podejście do klienta, odbieranie telefonów jedną ręką pod czas wykonywania usługi (nie jednego telefonu), obgadywanie innej klientki (może poprzedniej) do drugiej pracownicy (czy też drugiej osoby która tam była, nie jestem pewna czy to też była pracownica czy koleżanka która wpadła), gadanie nad głową klienta do owej pracownicy ( może tylko koleżanki bo pewności czy to pracownica nie mam), gdy i mi zadzwonił telefon (raz w ciągu całego pobytu) i odebrałam Pani (która sama wykonując usługę odbierała kilka telefonów) z pretensją że niby uszkodzę żel na paznokciach "Co Pani robi " i jeszcze odpowiednia mimika do tego
Koszmar, jestem pewna że i ja po wyjściu zostałam obgadana jak i pozostała klientka, miałam ochotę wyjść w trakcie, a naprawdę jestem osobą cierpliwą na różne zachowania bo sama pracowałam w branży usługowej i wiem że nie jest lekko, nie wyszłam bo nauczono mnie w domu, że szanuje się czyjś czas, skoro się już umówiłam to jestem.
Jak komuś w dzisiejszych czasach podejście do klienta jak za komunizmu i średnio wykonane tipsy szybko wypadające to polecam
Pani miała na imię Krystyna.

Drugie miejsce - Salon Viola, o którym pisałam we wcześniejszym poście.
Obsługa dla odmiany bardzo miła, profesjonalizm, punktualność, samo miejsce bardzo przyjemne i przytulne.
Tipsy żelowe wykonane poprawnie, ale jak na tę cenę oczekiwałam trochę więcej (formę), ale może jestem za bardzo wymagająca po poprzednim salonie (cena podobna lub taka sama) gdzie nie miałam żadnych zastrzeżeń, tipsy wykonywane były na formie, długo się trzymały i były perfekcyjne.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:09   #445
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Tipsy - Kraków

Ostatnio bylam w Pure Diamond i juz nie bylam tak zadowolona jak za pierwszym razem .

Edytowane przez shedir
Czas edycji: 2014-02-24 o 20:58
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:35   #446
kasickaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 56
Dot.: Tipsy - Kraków

Hej!
Dziewczyny błagam polećcie kogoś kto robi naprawdę dobre paznokcie. Jestem mega wymagająca a od kiedy przeprowadziłam się do Krakowa na studia nie jestem w stanie znaleźć ani jednej osoby, które robi naprawdę ładne paznokcie...
__________________
uważam, że nie każdy jest wyjątkowy.
kocham swojego chłopaka.
dążę do spełnienia marzeń.
mam normalną rodzine.
uwielbiam wysokie obcasy.
boje się najbliższych decyzji.
kasickaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 10:35   #447
izka_79krk
Raczkowanie
 
Avatar izka_79krk
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 239
Dot.: Tipsy - Kraków

Polecić mogę z całą odpowiedzialnością Edytke z Salonu przy ul. Bratysławskiej w tym dużym bloku w kształcie łuku koło Kauflanda
ESTE TEAM
Sobie u niej paznokcie od ponad 3lat i naprawdę są bez zarzutu tyle że teraz już przeszłam na sam żel na płytkę i jest mega SUPER!!!
__________________
izunia_35
izka_79krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 13:14   #448
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Tipsy - Kraków

Czy Edyta (wilczy_pazoor) robi jeszcze paznokcie?

Moja stylistka ma terminy dopiero na czerwiec, a nosze akryle od jakiegoś miesiąca, mam mega odrosty no i 2 już się pozbylam.
Szukam kogoś naprawdę dobrego, do kogo nie muszę czekać tak długo na termin
wistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:56   #449
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Tipsy - Kraków

Dziewczyny czy któraś z Was korzystała może z usługi przedłużania paznokci tutaj :
http://www.magneticpolska.pl/index2.html

I mam pytanko, nigdy jeszcze nie miałam tipsów, a hybrydy się u mnie nie sprawdziły - paznokcie ciągle się łamią.. Czy tipsy zawsze muszą być takie długie? Czy mogę poprosić o paznokcie naturalnej długości, tak nieco poza opuszek palca? Bo takie długie nie bardzo mi się podobają, boję się też że byłyby niepraktyczne. Chciałabym zrobić tipsy raz czy dwa razy, aż oduczę się obgryzania i zapuszczę paznokcie, a wtedy znowu spróbować z naturalnymi pazurkami czy z hybrydami..
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 14:28   #450
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was korzystała może z usługi przedłużania paznokci tutaj :
http://www.magneticpolska.pl/index2.html

I mam pytanko, nigdy jeszcze nie miałam tipsów, a hybrydy się u mnie nie sprawdziły - paznokcie ciągle się łamią.. Czy tipsy zawsze muszą być takie długie? Czy mogę poprosić o paznokcie naturalnej długości, tak nieco poza opuszek palca? Bo takie długie nie bardzo mi się podobają, boję się też że byłyby niepraktyczne. Chciałabym zrobić tipsy raz czy dwa razy, aż oduczę się obgryzania i zapuszczę paznokcie, a wtedy znowu spróbować z naturalnymi pazurkami czy z hybrydami..
Nosiłam bardzo krótkie tipsy żelowe, takie ledwo sterczące ponad opuszkę palców, większa część osób myślała, że to moje naturalne paznokcie.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 19:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.