DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 14:59   #1441
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

BIAŁYSTOK

Polecam Panią doktor z ulicy Słonimskiej
Dr. Rzeszko-Kulesza.
Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna, i bardzo kompetentna.Dobrze i dokładnie bada i w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania.
Pani Doktor przyjmuje państwowo. Nie płaci sie za wizyte.

POLECAM
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 15:01   #1442
jagodzianka2007
Przyczajenie
 
Avatar jagodzianka2007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam Ja również korzystam z usług p. Agnieszki Pajtasz i jestem bardzo zadowolona Teraz będzie prowadzić moją drugą ciąże a wizyta w Limie kosztuje 115 zł jednak mam informacje od Pani dr gdzie jeszcze można ją spotkać więc jeżeli chcesz uzyskać te informacje to zapraszam na gg 10944767
iza
jagodzianka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 15:51   #1443
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

OLSZTYN

Przejrzałam cały wątek, ale nigdzie nie natknęłam się na informację o doktorze TOMASZU RYMKIEWICZU. Czy któraś z Was miała z nim styczność i co o nim sądzi, czy nadal przyjmuje na NFZ? Słyszałam, że jest dobrym lekarzem.
Czy możecie polecić jeszcze jakiś innych lekarzy z Olsztyna którzy przyjmują na NFZ?
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:48   #1444
noodle8
Przyczajenie
 
Avatar noodle8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam!Niedługo czeka mnie pierwsza wizyta u ginekologa Kogo możecie polecić w Warszawie na pierwszy raz? najchętniej panią doktor- lepiej bym sie czuła..
__________________
Jestem złodziejem zapalniczek. Kilka Twoich mam w kieszeni też...
http://noodle8.fotka.pl

1,5 roku razem <3



noodle8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:33   #1445
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez noodle8 Pokaż wiadomość
Witam!Niedługo czeka mnie pierwsza wizyta u ginekologa Kogo możecie polecić w Warszawie na pierwszy raz? najchętniej panią doktor- lepiej bym sie czuła..
wpisz w " przeszukaj ten watek " Warszawa i napewno wyskoczy Ci pelno lekarzy i opinii na ich temat widze ze przoduje dr. Agnieszke Hoffman ....
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:02   #1446
kikunia23
Raczkowanie
 
Avatar kikunia23
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: Ginekolog Łódź kogo polecacie?

dr. Baś - Budecka z Zielonej 25 osobiście szczerze polecam. jest osobą konkretną, miłą, i bardzo dokładną. Jeśli idzie się do niej po tabletki - trzeba mieć komplet badań bez nich nic nie przepisze Na wizytę czeka się około tygodnia, maksymalnie dwa.
kikunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:49   #1447
LoooBuziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
dr Kisielewska - jakie terminy?

KRAKÓW

Duzo wyczytalam na temat pani dr Kisielewskiej z Krakowa i chcialabym sie do niej wybrac na swoje pierwsze badanie kontrolne. Z jakim wyprzedzeniem trzeba umowic sie na wizyte u tej Pani? Pozdrawiam i mam nadzieje, ze ten wybor bedzie sluszny i Pani zajmie sie mna dokladnie, bo inny lekarz zajal sie mna tylko prowizorycznie, kiedy przyszlam z infekcja i w dodatku jej nie doleczyl. I co to za badanie...

pozdrawiam.
LoooBuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 22:19   #1448
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Lublin - dr Tomasz Mazurek

Wiecie może w którym szpitalu pracuje dr Tomasz Mazurek, który przyjmuje też w Top Medicalu i w poradni Donna Vita?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:59   #1449
marina4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez lacrimosaWWA Pokaż wiadomość
WARSZAWA



dzieki opiniom forumowiczek wybralam sie do pani doktor Agnieszki Hoffman.
dziewczyny, REWELACJA!! bede punktowac bo jak zaczne pisac normalnie to sens zginie w gaszczu emocji.

-kobieta mila, usmiechnieta, serdeczna (co wcale nie jest standardem)

-pierwszy raz mialam przyjemne badanie. tak. przyjemne. nie zostalam rozerwana wziernikiem, nikt mi nie wcisnal brzucha w plecy na dwie godziny itd. co do tej pory bylo dla mnie standardem.

-infromacje... ah jej... uzyskalam dokladne informacje o tym co dostaje i dlaczego i jak zadziala i ze jesli nie to zrobimy tak i tak (i nie mowie tu tylko o pigulkach). i zanim cokolwiek pani doktor mi przepisala razem ze mna rozpatrzyla wszystkie opcje, tak zebym mogla wybrac najlepsza dla siebie.

-recepte na pigulki dostalam na 4opakowania razem z komunikatem, ze potem bedzie na pol roku (ale najpierw trzeba je sprawdzic w moim przypadku)


powiedzialam pani doktor ze ma juz fanclub chyba troche sie zawstydzila ale i mocno ucieszyla

tak wiec POLECAM ZDECYDOWANIE!!


a bylam w gabinecie na kłopotowskiego 22. warto sie zainteresowac i zadzwonic do nich bo maja dwa dni, w ktore przyjmuja w ramach NFZu i pani doktor rowniez jest tam w te dni.

a za wizyte z badaniem zaplacilam 60pln.



hej, mam pytanie, ile czekałaś na wizytę?
marina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:39   #1450
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Tarnów

dr. Piotr Jackowski
przyjmuje w przychodni na os.XXV-lecia i na Mościckiegobardzo miły Pan,przejmuje sie pacjentkami,mozna go zapytac o wszytsko,szybki dokładny,kompetentny i odpowiada nie tylko na pytania dot. antykoncepcji ale i seksuologii
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 06:59   #1451
noodle8
Przyczajenie
 
Avatar noodle8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Mam pytanie o Dr Hoffman . Przepisuje chętnie pigułki antykoncepcyjne? Dba o wszystkie badania? Czy oprócz ceny za wizytę ( 60 zł chyba, jak ktoś tu mówił ) za badania płaci sie jakoś oddzielnie?
__________________
Jestem złodziejem zapalniczek. Kilka Twoich mam w kieszeni też...
http://noodle8.fotka.pl

1,5 roku razem <3



noodle8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 08:23   #1452
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Za cytologie i usg u dr płaci się oddzielnie. Dziewczyny na poprzednich stronach pisały dokłanie ile za co.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:42   #1453
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Gdynia/Gdańsk

Wojciech Śliwowski - przecudny lekarz. Bardzo miły, opiekuńczy i naprawde zna sie na rzeczy. Nie jedną już znaną wśród moich koleżanek, mamy i jej znajomych wyprowadził na prostą. Teraz walczy ze mna.. mam nadzieję, że mnie też wyprowadzi. Naprawde polecam go! Przyjmuje prywatnie w kilku msc na Pomorzu. Kartuzy, Borkowo, Gdynia i Gdańsk. W Gdańsku ma najnowszej generacji sprzęt. Za wizytę kasuje 65 zł.. ale wiem, że te pieniądze nie idą w błoto. Polecam !
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:39   #1454
noodle8
Przyczajenie
 
Avatar noodle8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Umówiłam się na wizyte do sławnej dr Hoffman
Zob aczymy , opiszę swoje wrażenia po wizycie.

Mam pytanie, czy do prywatnego gabinetu są potrzebne jakieś szczególne dokumenty czy mogę wziąć książeczkę zdrowia?
__________________
Jestem złodziejem zapalniczek. Kilka Twoich mam w kieszeni też...
http://noodle8.fotka.pl

1,5 roku razem <3



noodle8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:35   #1455
cyfka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

raczej nie, tym bardziej, ze idziesz pierwszy raz. mam prosbe mozesz podac mi namiary na dr Hoffman, bo juz sie pogubilam, to ten adres na Kłopotowskiego 22?dzieki.
cyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:43   #1456
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez noodle8 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy do prywatnego gabinetu są potrzebne jakieś szczególne dokumenty czy mogę wziąć książeczkę zdrowia?
Poza pieniędzmi raczej nic nie jest potrzebne. No może dowód osobisty żeby lekarz czy pielęgniarka mogły szybciej spisać dane przy zakładaniu karty czy spisać pesel na recepte.
Możesz wziąść książeczkę zdrowia nikt Ci tego nie zabroni tylko po co ?? masz tam cos ważnego wpisanego??
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 19:02   #1457
Mirindacola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez cyfka Pokaż wiadomość
raczej nie, tym bardziej, ze idziesz pierwszy raz. mam prosbe mozesz podac mi namiary na dr Hoffman, bo juz sie pogubilam, to ten adres na Kłopotowskiego 22?dzieki.
telefon do przychodni na Kłopotowskiego 22: 022 698 51 38

Dr Hoffman przyjmuje we wtorki i piątki do 11 nawet chyba na NFZ

przesympatyczna Pani w recepcji, Pani dr Hoffam również. Polecam
Mirindacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 06:29   #1458
noodle8
Przyczajenie
 
Avatar noodle8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

0602783986 - nr bezpośrednio do Pani Hoffman . Dla mnie wygodniej było zadzwonić bezpośrednio do niej i wybrać sobie pasujący mi termin i miejsce.
Pytam o książeczkę zdrowia, bo nie mam innego dowodu tożsamości niż legitymacja, paszport i książeczka. Pełnoletnia nie jestem ;] A nie wiedziałam, więc pytam.
__________________
Jestem złodziejem zapalniczek. Kilka Twoich mam w kieszeni też...
http://noodle8.fotka.pl

1,5 roku razem <3



noodle8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:36   #1459
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Dobry ginekolog Opole

nieodpłatnie dr. Jarosław Głowacki - przyjmuje w przychodni na Waryńskiego
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 21:21   #1460
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

prosze poleccie mi jakas dobra,solidna doktor z Lodzi! przede wszystkim czytam tu o dr Bas-Budeckiej,a czy ktos dla porownania?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:06   #1461
Marka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
prosze poleccie mi jakas dobra,solidna doktor z Lodzi! przede wszystkim czytam tu o dr Bas-Budeckiej,a czy ktos dla porownania?
Jeśli nie robi Ci różnicy płeć lekarza, to ja osobiście polecam Pana dr Jacka Opinc, który przyjmuje na Zachodniej 89. Świetny lekarz, prowadzi moją druga ciążę. Proponuję zebyś przejrzała wątek i z pewnością znajdziesz namiary do niego. Pozdrawiam
Marka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:12   #1462
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

chyba jednak wolalabym pania doktor jakos nie moge sie przelamac,by isc do pana doktoraehhhhh
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:27   #1463
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ŁÓDŹ

Polecam dr Baradyna i dr Łukaszyk-Wojciechowską.
Dr Baradyn jest lekarzem na Sterlinga i to on 8 lat temu uratował moją córkę(niewydolność łożyska),a juz chcieli mnie wypisać do domu,choc już byłam tydzien po terminie.Akurat miał dyżur,doszedł do mnie,spojrzał na wykres(mierzyli mi skurcze,ale stwierdzili ,że nic się nie dzieję,to moge wracać do domu) i od razu zarządził cesarkę.
A ciążę prowadziła mi dr Wojciechowska i w ostatnich paru tygodniach ciąży już coś jej nie pasowało.Dotykała mi brzucha,macała,sprawdzała i już wtedy mówiła,że łożysko nie jest super w porządku.Kierowała mnie na dodatkowe usg(stwierdzali,że jest ok),potem do szpitala na kilka dni(jeszcze przed terminem) i nic badania nie wykazały,a ona ciągle mówiła,że jak dla niej,to wód płodowych jest troszkę za mało.Potem juz poszłam do szpitala na termin,leżałam tydzień i nic nie wykryli,a na koniec sie okazało,że jednak dr Wojciechowska miała rację!
Teraz jestem w drugiej ciąży i już się dziś zapisałam do niej na wizytę.Niestety nie przyjmuje już w przychodni,tylko prywatnie na Marysińskiej 117 (tel.042 659 96 02).
Natomiast dr Baradyn przyjmuje prywatnie na Boya Żeleńskiego,wizyta kosztuje 70 zł,na usg(darmowe) kieruje do szpitala na Sterlinga.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:01   #1464
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
ŁÓDŹ

Polecam dr Baradyna i dr Łukaszyk-Wojciechowską.
Dr Baradyn jest lekarzem na Sterlinga i to on 8 lat temu uratował moją córkę(niewydolność łożyska),a juz chcieli mnie wypisać do domu,choc już byłam tydzien po terminie.Akurat miał dyżur,doszedł do mnie,spojrzał na wykres(mierzyli mi skurcze,ale stwierdzili ,że nic się nie dzieję,to moge wracać do domu) i od razu zarządził cesarkę.
A ciążę prowadziła mi dr Wojciechowska i w ostatnich paru tygodniach ciąży już coś jej nie pasowało.Dotykała mi brzucha,macała,sprawdzała i już wtedy mówiła,że łożysko nie jest super w porządku.Kierowała mnie na dodatkowe usg(stwierdzali,że jest ok),potem do szpitala na kilka dni(jeszcze przed terminem) i nic badania nie wykazały,a ona ciągle mówiła,że jak dla niej,to wód płodowych jest troszkę za mało.Potem juz poszłam do szpitala na termin,leżałam tydzień i nic nie wykryli,a na koniec sie okazało,że jednak dr Wojciechowska miała rację!
Teraz jestem w drugiej ciąży i już się dziś zapisałam do niej na wizytę.Niestety nie przyjmuje już w przychodni,tylko prywatnie na Marysińskiej 117 (tel.042 659 96 02).
Natomiast dr Baradyn przyjmuje prywatnie na Boya Żeleńskiego,wizyta kosztuje 70 zł,na usg(darmowe) kieruje do szpitala na Sterlinga.

dzieki za info co prawda ciazy nie planuje jeszcze dlugo,dlugo,ale mam nadzieje,ze jest tez dobra specjalistka w innych sytuacjach. a powiedz,czy dlugo trzeba czekac na wizyte u dr Wojciechowskiej?w jakich dniach przyjmuje? ile sie placi? czy robi badania? czy ma jakis sprzet na miejscu?
troche jest tych pytan... kurcze,tylko,ze na Marysinska mam cale miasto do przejechania hehe
i zycze wszystkiego naj!!! niech Ci sie maluszek zdrowo i dobrze rozwija!!! gratuluje!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017



Edytowane przez martha330
Czas edycji: 2008-05-15 o 12:04 Powód: dopiska
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:25   #1465
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Łódź
Dziś byłam na swojej pierwszej "ciążowej" wizycie.Oczywiście zadzwoniłam do gabinetu dr Wojciechowskiej,ale tam najbliższy termin to 4 czerwiec,więc zrezygnowałam(wcześniej nie byłam tam na Marysińskiej,więc Ci nie pomogę martha330).Od kilku dni jednak przeglądam internet wzdłuż i w szerz i czytam liczne fora poświęcone ginekologom i odnotowałam kilka nazwisk,które sie często powtarzały(jako polecane).I tak trafiłam do dr Jolanty Zajączewskiej,która przez wszystkie pacjentki była wychwalan pod niebiosa.Przyjmuje na Piotrkowskiej 122 i na Wojska Polskiego 128-i pod tym drugim adresem własnie byłam.Jest to prywatny gabinet w mieszkaniu,jest poczekalnia,pokój do "wywiadu" i pokój z naszym "ulubionym fotelikiem".Jestem baaaaaardzo zadowolona,Pani dr długo ze mną rozmawiała przed badaniem,wszystko chciała wiedzieć dokładnie.Myślę,że zostanię przy niej.Za wizytę zapłaciłam 80 zł plus 50 zł za cytologię.Aha, dr Zajączewska jest ginekologiem w Szpitalu im.Kopernika.
Jednak pójdę jescze chyba do dr Baradyna,dam mu szansę...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 07:46   #1466
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Łódź
Dziś byłam na swojej pierwszej "ciążowej" wizycie.Oczywiście zadzwoniłam do gabinetu dr Wojciechowskiej,ale tam najbliższy termin to 4 czerwiec,więc zrezygnowałam(wcześniej nie byłam tam na Marysińskiej,więc Ci nie pomogę martha330).Od kilku dni jednak przeglądam internet wzdłuż i w szerz i czytam liczne fora poświęcone ginekologom i odnotowałam kilka nazwisk,które sie często powtarzały(jako polecane).I tak trafiłam do dr Jolanty Zajączewskiej,która przez wszystkie pacjentki była wychwalan pod niebiosa.Przyjmuje na Piotrkowskiej 122 i na Wojska Polskiego 128-i pod tym drugim adresem własnie byłam.Jest to prywatny gabinet w mieszkaniu,jest poczekalnia,pokój do "wywiadu" i pokój z naszym "ulubionym fotelikiem".Jestem baaaaaardzo zadowolona,Pani dr długo ze mną rozmawiała przed badaniem,wszystko chciała wiedzieć dokładnie.Myślę,że zostanię przy niej.Za wizytę zapłaciłam 80 zł plus 50 zł za cytologię.Aha, dr Zajączewska jest ginekologiem w Szpitalu im.Kopernika.
Jednak pójdę jescze chyba do dr Baradyna,dam mu szansę...

tez tak mam,ze przeszukuje net,by znalezc kilka nazwisk najbardziej polecanych...i wciaz nie moge sie zdecydowac,zalezy mi by byla to pani i oczywiscie by nie wzbraniala sie przed badaniami,bo tak sie czesto dzieje.. . a ja chce byc pewna,ze jestem pod dobra opieka zdrowie najwazniejsze,a skoro trzeba odwiedzac ginekologa to trzeba,dlatego wybor powinien byc jak najlepszy z mozliwych wkoncu i tak prywatnie chodzimy <wiekszosc chyba> i placimy....
hmmmmmmmmm........
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:28   #1467
viedzmka
Przyczajenie
 
Avatar viedzmka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
GG do viedzmka Send a message via Skype™ to viedzmka
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa - Żoliborz
Gorąco polecam Doktora Pawła Piekarskiego. Już raz ktoś go tu polecał i ja potwierdzam. Przyjmuje na Krasińskiego w Warszawie (5 minut od stacji metra Plac Wilsona). Wizyta 120zł, ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.
http://www.drpiekarski.com/
Na stronie dokładne szczegóły.

Pozdrawiam
Ania
viedzmka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 10:10   #1468
Marka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
tez tak mam,ze przeszukuje net,by znalezc kilka nazwisk najbardziej polecanych...i wciaz nie moge sie zdecydowac,zalezy mi by byla to pani i oczywiscie by nie wzbraniala sie przed badaniami,bo tak sie czesto dzieje.. . a ja chce byc pewna,ze jestem pod dobra opieka zdrowie najwazniejsze,a skoro trzeba odwiedzac ginekologa to trzeba,dlatego wybor powinien byc jak najlepszy z mozliwych wkoncu i tak prywatnie chodzimy <wiekszosc chyba> i placimy....
hmmmmmmmmm........

Trochę nie mogę zrozumieć Twojej niechęci do ginekologa płci męskiej. Z własnego doświadczenia i z ręką na sercu mogę śmiało powiedzieć, ze lekarze są znacznie lepsi niż lekarki. W swoim życiu przerabiałam już kilka i kilku zanim znalazłam swojego ulubionego (opisanego we wcześniejszych moich postach) i mogę powiedzieć, że kobiety z reguły są mniej delikatne przy badaniu i maja bardziej obojętny stosunek do pacjentek. Obecnie jestem drugi raz w ciąży i leżałam już dwa razy w szpitalu (dwóch rożnych szpitalach) i moje twierdzenie za każdym razem się potwierdza.
Zdecydowanie jednak polecam lekarki i lekarzy ze szpitala Rydgiera. Naprawdę są tam najlepsi lekarze! Jeśli tak bardzo zależy Ci na kobiecie-lekarzu to zastanów się nad wizytą u Pani dr Myślińskiej. Kobieta wie co robi, chociaż widząc ją po raz pierwszy miałam mieszane odczucia. Dużo lekarzy z Rydgiera przyjmuje w NZOZ Renoma, też na ulicy Sterlinga.
Słyszałam również pozytywne opinie na temat lekarzy ze szpitala Kopernika, ale w tej kwestii nie zabieram głosu, bo żadnym z nich nie miałam "przyjemności". Pozdrawiam i owocnego poszukiwania
Marka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:46   #1469
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Przy okazji tego tematu dodam,że bardzo mnie wkurza,że żeby trafić na dobrego ginekologa,który przeprowadzi badanie dokładnie i uważnie-niestety trzeba iśc prywatnie.W państwowych przychodniach są ogromne kolejki i lekarze mniej się interesuja pacjentką.Kiedyś tego nie było.Oczywiscie zdarzaja się wyjątki,ale tam są własnie długie terminy oczekiwania na wizytę.Ostatnio się dowiedziałam nawet,że lekarz prywatny nie może dać skierowania na badanie krwi do 'panstwowej" przychodni(chyba,że wysyła do szpitala,w którym akurat pracuje). Ginekolog(tez prywatny) mojej kuzynki poradził jej,żeby skierowanie wzięła od swojego lekarza pierwszego kontaktu,ale tamten odmówił stwierdzając,że jak się leczy prywatnie,to niech za badanie krwi też zapłaci.No ręce opadają!
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:18   #1470
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Toruń
Serdecznie polecam dr Lucynę Palacz-Marchwińską. Przyjmuje prywatnie w gabinecie na Koniuchach. Chodzę do niej bez stresu, jest sympatyczna i kompetentna, nie traktuje pacjentek jak kolejnego numerka w kolejce, kolejnej okazji do dobrego zarobku. W gabinecie jest poczekalnia, położna, która zakłada karty, waży przed wizytą, mierzy ciśnienie itp, a w samym gabinecie oddzielne pomieszczenie z toaletą, bidetem, jednorazowe kapcie. Pani doktor ma też USG bardzo dobrej klasy, nowy aparat, jest niezwykle delikatna. Dba o to, by cytologia była robiona na czas, sugeruje ew. jakieś badania lub sposób postępowania. I jest cudowna, jako człowiek. Polecam, naprawdę świetny lekarz.
czy mogłabyś dać jakiś namiar? przymierzam się właśnie do wizyty
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.