Metamorfoza, czyli to co lubię najbardziej, zdjęcia przed i po :] zwyklaczek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 19:30   #31
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Metamorfoza, czyli to co lubię najbardziej, zdjęcia przed i po :] zwyklaczek

Piękna metamorfoza - bardzo mi się podoba
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:42   #32
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Metamorfoza, czyli to co lubię najbardziej, zdjęcia przed i po :] zwyklaczek

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Moje śliczności, ponownie mam zaszczyt cię oglądać i oczywiście kolejny raz mi się podoba, ładny tęczowy makijaż
jeju jeju dziekuje kochana
zaszczytu to ja dostępuję oglądając Twoje sesje :P

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
a mnie sie nie podoba ;/ Hmm.. fatalnie dobrane i zestawione kolory.. Cienie w formie plam - rozlane na powiekach kompletnie bez sensu.

dla pocieszenia dodam ze rzeczywiscie jestes ladna i masz plastyczna twarz (jak plotno..mozna malowac)
ooo no proszę, bo mi te kolory wydawały się jesienne i pasujące do bluzki
i nie zgodzę sięco do plam, bo starałam się cieniować dokładnie
za komplement dziękuję
wrzuć coś swojego ,bo widzę po paru innych Twoich komentarzach , że musisz malować perfekcyjnie,skoro innych tak pięknie poprawiasz

* i to nie to,że nie potrafię przyjmowac krytyki, bo taką z którą zgodzą się inni- owszem

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Piękna metamorfoza - bardzo mi się podoba
Bardzo dziękuję
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:50   #33
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Metamorfoza, czyli to co lubię najbardziej, zdjęcia przed i po :] zwyklaczek

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość


ooo no proszę, bo mi te kolory wydawały się jesienne i pasujące do bluzki
i nie zgodzę sięco do plam, bo starałam się cieniować dokładnie
za komplement dziękuję
wrzuć coś swojego ,bo widzę po paru innych Twoich komentarzach , że musisz malować perfekcyjnie,skoro innych tak pięknie poprawiasz

* i to nie to,że nie potrafię przyjmowac krytyki, bo taką z którą zgodzą się inni- owszem



inni...wszyscy.. masa.. to znaczy rewelacja? bo mi sie nie wydaje zeby wiekszosc statystyczna miala racje (dlatego mamy prezydenta jakiego mamy.. i sytuacje religijna gdzie z 93%zdeklarowanych katolikow 10% chodzi do kosciola)

Przyjecie krytyki jest konstruktywne wtedy, kiedy zastanawiamy sie nad jej sensem a nie ja negujemy przez jej mniejszosc. A zauwazylam ze na tym serwisie kazdy kazdemu pisze mile rzeczy zeby nie podpasc.

Z checia umieszcze cos swojego jak tylko bede miala takie mozliwosci...czyli dobry aparat bo nie uznaje polsrodkow. Nie uwazam tez abym wykonywala cos perfekcyjnie i przez wzglad na to ..oraz zdrowy rozsadek nie umieszczam byle czego (wiekszosci jak widac brakuje samokrytyki badz dystansu do siebie).

Jedna sprawa robic perfekcyjnie..inna zauwazac bledy w pracach innych.. oczywiscie ze ty ich nie zauwazysz bo jestes zbyt zwiazana emocjonalnie z dzielem.. a skoro je zrobilas i uwazasz ze jest wszystko ok.. to poprostu tego nie widzisz.

Prosze sie nie gniewac na mnie sadzilam ze istnieje tu cos takiego jak wolnosc slowa i opini.. a prace wstawiane nie sa tylko dla szpanu..ale tez pod katem samodoskonalenia(wlasnie wysluchania zdania innych)

Zeby nie bylo offtopa.. nie podoba mi sie zestawinie kolorow.. uzylas zimnego fioletu..chlodnej zieleni w polaczeniu z czyms pomaranczowym..co zreszta i tak srednio widac bo kolory sa sprane.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:12   #34
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Metamorfoza, czyli to co lubię najbardziej, zdjęcia przed i po :] zwyklaczek

ślicznie podkreśliłaś oczy
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 08:12   #35
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Metamorfoza, czyli to co lubię najbardziej, zdjęcia przed i po :] zwyklaczek

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
inni...wszyscy.. masa.. to znaczy rewelacja? bo mi sie nie wydaje zeby wiekszosc statystyczna miala racje (dlatego mamy prezydenta jakiego mamy.. i sytuacje religijna gdzie z 93%zdeklarowanych katolikow 10% chodzi do kosciola)

Przyjecie krytyki jest konstruktywne wtedy, kiedy zastanawiamy sie nad jej sensem a nie ja negujemy przez jej mniejszosc. A zauwazylam ze na tym serwisie kazdy kazdemu pisze mile rzeczy zeby nie podpasc.

Z checia umieszcze cos swojego jak tylko bede miala takie mozliwosci...czyli dobry aparat bo nie uznaje polsrodkow. Nie uwazam tez abym wykonywala cos perfekcyjnie i przez wzglad na to ..oraz zdrowy rozsadek nie umieszczam byle czego (wiekszosci jak widac brakuje samokrytyki badz dystansu do siebie).

Jedna sprawa robic perfekcyjnie..inna zauwazac bledy w pracach innych.. oczywiscie ze ty ich nie zauwazysz bo jestes zbyt zwiazana emocjonalnie z dzielem.. a skoro je zrobilas i uwazasz ze jest wszystko ok.. to poprostu tego nie widzisz.

Prosze sie nie gniewac na mnie sadzilam ze istnieje tu cos takiego jak wolnosc slowa i opini.. a prace wstawiane nie sa tylko dla szpanu..ale tez pod katem samodoskonalenia(wlasnie wysluchania zdania innych)

Zeby nie bylo offtopa.. nie podoba mi sie zestawinie kolorow.. uzylas zimnego fioletu..chlodnej zieleni w polaczeniu z czyms pomaranczowym..co zreszta i tak srednio widac bo kolory sa sprane.
Nie będę komentować wszyskiego, bo przecież ja i tak wstawiam moje makijaze dla szpanu wybacz, ale nie uznaję sie za niewiadomo kogo w dziedzinie makijazu, i nie uważam, że mogę nim szpanować Jest tu wiele wybitnych dziewczyn i owszem- one moga szpanować
A samodoskonalenie - ah tak , jak najbardziej Wlasnie dlatego tu jestem i moja technika malowania zmieniła się i poszła w górę od czasów początków moich na MM Więc rady działają.

Zła nie jestem , bo wolność słowa panuje wszędzie, ne tylko na MM I ochoczo zapraszam do pokazania swoich umięjętności tu nam

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
ślicznie podkreśliłaś oczy
Bardzo dziękuję

a jednak ..
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.