Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 16:26   #2641
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez madzius_krk Pokaż wiadomość
A ja dalej się zastanawiam czy iść do Oscara, czy nie zrobi mi extra "łysej" fryzury


Edit: OSCAR PRZEPROWADZIŁ SIĘ DO RZESZOWA, więc problem rozwiązany...
Nie ma to jak pech.
No ja o tym juz pisalam... tez zaluje
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 17:00   #2642
kukukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,
już kiedyś czytałam ten wątek i patrzę, że opinie bardzo się zawęziły, każdy chwali Klaudiusza. Jestem jednak tylko studentką mieszkającą 400km od domu, więc wątpię by było mnie stać na kogoś takiego
(myślałam, że będzie, ale oczywiście nietrafione prezenty gwiazdkowe wcale tak dobrze się nie sprzedają na allegro, 3 razy wystawiałam nowe dkny be delicious za najniższą cenę jaką się dało, i nic, 7 wyświetleń! jedne z najpopularniejszych perfum! zdesperowana wystawię na ebayu chyba, żeby nie było na nie chętnych, dziwne). mam włosy półdługie, półfarbowane (tj. od połowy głowy zaczyna się farba, pozostałości po farbowaniu z wakacji 2008, tak, tak wolno mi rosną włosy... mam ciemnobrązowe włosy, farba to miedziany brąz, zmyła się, zlała z włosami, dlatego nie wyrównywałam koloru), potrzebuję fryzury na wesele brata mojego tż, zawsze noszę włosy spięte, bo w rozpuszczonych wyglądam strasznie, chłopak tak nie uważa, ale ja siebie w nich nie lubię, mam zbyt okrągłą twarz by jeszcze ją pogrubiać. potrzebuję więc gł. ułożenia, jakiś fantazyjny kok, tak by z przodu było raczej gładko, a z tyłu ciekawie, znacie autorów ciekawych fryzur tego typu?
potrzebuję raczej wyrównania włosów, a nie ścięcia, bo rosną krzywo, a ostatnio chciał je wyrównać mój tż, CHCIAŁ, bo jest gorzej niż kiedykolwiek. nie ufam fryzjerom, dlatego do nich nie chodzę. fryzury potrzebuję na 13ego lutego, nie, nie obudziłam się za późno, brat chłopaka zdecydował się na ślub na sam koniec grudnia ...
bardzo proszę o jakieś dobre namiary, zależy mi na tym by dobrze wyglądać, sukienkę wybrałam specjalnie skromną, by szaleć z fryzurą i dodatkami.
mój budżet - im mniej tym lepiej ) zdecydowanie poniżej 100zł, chyba, że uda się sprzedać perfumy na ebayu, wtedy może uda się mi wbić w grafik Klaudiusza, chociaż myślę, że na to już za późno..
bardzo dziękuję za pomoc, gaduła ze mnie, proszę mi wybaczyć :P
kukukukuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:49   #2643
miniminii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Witajcie!

Zakładam ten wątek z myślą o wszystkich wizażankach, którym nie raz przytrafiło się pójść do fryzjera, poprosić o śliczny naturalny baleyage czy słoneczne refleksy i wyjść z paskudnymi brązowo-białymi lub żółtymi paskami (i oczywiście zapłacić 300 zł) Zwracam się do wszystkich dziewczyn zadowolonych ze swojego fryzjera. Zwłaszcza do blondynek Proszę napiszcie gdzie warto się wybrać i dołączajcie zdjęcia! Ja od trzech lat szukam fryzjera, który zrobi włoski jak jennifer aniston czy doutzen kroes. I za każdym razem wychodzi sztucznie. Napiszcie o swoich doświadczeniach!
http://int2.hola.com/imagenes/votaci...n-kroes-1a.jpg
miniminii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:49   #2644
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

U pani Basi w kissparis byłam i z pełna satysfakcja mogę polecić tą fryzjerkę może powinnam napisać stylistke fryzur,bo nie jest to fryzjer który stawia na taśmowe strzyżenie i to tez była miła niespodzianka.Na początku wizyty pani Basia przeprowadziła szczegółową rozmowę,wykluczając chyba moje wszystkie złe doświadczenia co do koloru to miałam swoją wizję ale zdałam sie całkowicie na sugestie pani Basi i kolor został przepieknie dopasowany do mojej karanacji,taki leciutki ciepły brązik i i wreszcie mogłam popatrzeć na siebie z satysfakcją bo zniknęły 10 cm odrosty,które doprowadzały mnie do depresji. Do strzyżenia przygotowałam sie lepiej wydrukowałam 8 fryzur z internetu które najbardziej mi się podobały i z nich p.Basia wybrała fryzure,która układa się bombowo a jestem już ponad 2 tyg. po wizycie.
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:58   #2645
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Szczerze mówiąc strasznie ciężko przegląda się ten wątek, dlatego napiszę. Może mi ktoś polecić fryzjera, który sam stwierdzi jaka grzywka będzie do mnie pasowała i dobrze ją zetnie? Najlepiej żeby to był mężczyzna, no i niezbyt drogi, bo jednak 150zł za ścięcie to jest zdecydowanie za dużo jak na studentkę..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:51   #2646
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czytam widocznie nieuważnie, wybacz )

A ta pani Basia, z kissparis to ile bierze? Przy jakiej ulicy mieści się ten salon?
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 22:54   #2647
Pafit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 179
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Prawda jest taka, że upragniony efekt otrzymamy tylko wtedy, kiedy udamy się do doświadczonego i przede wszystkim sprawdzonego fryzjera.
U mnie były dwie sytuacje, trochę inne...
1. Chciałam jaśniejszy brąz i czarne końcówki...
Włosy wyszły całe czarne, a u góry jakieś rudawe ;/
2. Chciałam podciąć włosy 1-2 cm tak żeby tylko lepiej rosły...
A zostały skrócone co najmniej o 6.
Zabiło mnie to, bo zapuszczam.

Udaj się do salonu, który jest dobry i znany.
Dużo zapłacisz, ale efekt będzie nieziemski.
Podam Ci jeden przykład.
Jedna moja koleżanka za farbowanie zapłaciła 60zł, druga zaś ok. 300
Ten sam kolor, podobna długość włosów...można powiedzieć identycznie.
Szkoda tylko, że jednej (60zł) farba zaczęła schodzić przy pierwszym umyciu o.O

Pozdrawiam i powodzenia.
__________________
Mój cel: Hiszpania
Pafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 13:19   #2648
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kiss Paris jest w hotelu Qubus, tuż za mostem jak się jedzie ulicą Starowiślną od strony rynku. Dokładnie to jest ulica Nadwiślańska przy placu Bohaterów Getta. Za samo obcięcie Basia bierze okołu 80zł, za samą farbę około 200, a za ścięcie z farbą 230zł. Zaznaczam, że ceny mogły się zmienić od mojej ostatniej wizyty
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 14:04   #2649
miniminii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Niestety ja na tych drogich salonach też się przejechałam. Wizyta w Hair Trendy kosztowała mnie 280 zł ciemniejsza farba zeszła po dwóch tygodniach...(((
miniminii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 14:56   #2650
Pafit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 179
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Może popytaj się koleżanek ?
Skoro przejechałaś się na tych `lepszych`, to może postaw na dobrą opinię wśród znajomych.
Niech Ci ktoś poleci kogoś dobrego
__________________
Mój cel: Hiszpania
Pafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 15:28   #2651
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej! moze mi pomożecie w sobote ide na bal i chcialabym znalezc jakiegos fryzjera, ktory uczesałby mnie tanio (tak do 50 zl), mam krecone wlosy za lopatki i sama nie mam pojecia co z nimi zrobic a jako ze jestem studentka budzet mam dosc ograniczony. za wszystkie propozycje dziekuje
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 15:32   #2652
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez madzius_krk Pokaż wiadomość
Czytam widocznie nieuważnie, wybacz )
Spoko, bardzij mi chodziło o to, ze niestety ostrzegałam, ze sie przeniosł Szkoda, bo moja fryzura potrzebuje ratunku. Ale moze sie w koncu umowie
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 17:50   #2653
untouched1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Poleccie mi jakiegos naprawde dobrego fryzjera...
Bardzo zalezy mi na takiej dlugości grzywki wszedzie ścinają mi ją za krótko i wygladam fatalnie :/ ;/

Edytowane przez untouched1
Czas edycji: 2010-01-19 o 21:14
untouched1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:51   #2654
kukukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Kiss Paris jest w hotelu Qubus, tuż za mostem jak się jedzie ulicą Starowiślną od strony rynku. Dokładnie to jest ulica Nadwiślańska przy placu Bohaterów Getta. Za samo obcięcie Basia bierze okołu 80zł, za samą farbę około 200, a za ścięcie z farbą 230zł. Zaznaczam, że ceny mogły się zmienić od mojej ostatniej wizyty
a ma jakąś stronę? a ile bierze za jakieś specjalne uczesanie? chociaż zawsze mogę się umówić na 13ego lutego i wtedy mi zetnie i od razu jakoś ułoży, zaoszczędzę :P
kukukukuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:03   #2655
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez klara005 Pokaż wiadomość
U pani Basi w kissparis byłam i z pełna satysfakcja mogę polecić tą fryzjerkę może powinnam napisać stylistke fryzur,bo nie jest to fryzjer który stawia na taśmowe strzyżenie i to tez była miła niespodzianka.Na początku wizyty pani Basia przeprowadziła szczegółową rozmowę,wykluczając chyba moje wszystkie złe doświadczenia co do koloru to miałam swoją wizję ale zdałam sie całkowicie na sugestie pani Basi i kolor został przepieknie dopasowany do mojej karanacji,taki leciutki ciepły brązik i i wreszcie mogłam popatrzeć na siebie z satysfakcją bo zniknęły 10 cm odrosty,które doprowadzały mnie do depresji. Do strzyżenia przygotowałam sie lepiej wydrukowałam 8 fryzur z internetu które najbardziej mi się podobały i z nich p.Basia wybrała fryzure,która układa się bombowo a jestem już ponad 2 tyg. po wizycie.
a ile zapłaciłaś za tą przyjemnosc
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:17   #2656
miniminii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Założyłam ten wątek po to żeby stworzyć RANKING KRAKOWSKICH FRYZJERÓW JEŚLI CHODZI WŁAŚNIE O KOLORYZACJĘ. Sądzę, że fajnie by było jeśli każdy mógłby wejść i przeczytać jaki fryzjer robi cuda a jaki pieprzy sprawę. Myślę że warto....
miniminii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:42   #2657
Tajemniczaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów Kraków

A mozna wiedziec u kogo przedluzalas i ile zaplacilas?
Tajemniczaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:45   #2658
Tajemniczaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów - Kraków

Gdzie, u kogo i za ile przedluzylas wloski?
Tajemniczaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:45   #2659
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Kiss chyba ma strone zawieszoną bo nie znalazłam nigdzie ich oficjalnej strony.Za moje strzyżenie -koloryzację i ampułkę zapłaciłam 250 samo strzyżenie może kosztuje ok 100zł zawsze można do nich zadzwonić aby sie doinformować.
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 18:15   #2660
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kukukukuku Pokaż wiadomość
a ma jakąś stronę? a ile bierze za jakieś specjalne uczesanie? chociaż zawsze mogę się umówić na 13ego lutego i wtedy mi zetnie i od razu jakoś ułoży, zaoszczędzę :P
kiedyś szukałam ich strony ale chyba faktycznie jest zawieszona... za uczesanie studniówkowe zapłaciłam około 120zł.
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:38   #2661
IrishRover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czy moze ktos wie gdzie pracuje teraz Dawid, ktory ostatnio pracowal w Norbi & Napoleone na Jozefa (wczesniej pracowal u Agnieszki Jasko na Grzegorzeckiej, a jeszcze wczesniej w Illusion) . Zaklad zostal zamkniety kilka miesecy temu, i nie mam namiarow na nikogo stamtad.
IrishRover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:11   #2662
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Czy to jest jakiś nowy salon?
Nie mogę znaleźć informacji o Trinity na Kobierzyńskiej, może chodzi o Białoprądnicką?
jeśli nie możesz znalezć tego salonu to polecam ci panią Monike z Trendy na ul.Kijowskiej24 też jest super i ma dużo klientek więc trzeba sie wcześniej umówić
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 09:45   #2663
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

Chętnie poczytam, jak wątek się rozwinie Po zapuszczeniu pewnie będę chciała zrobić naturalny balejaż Mieszkam w Krakowie i też się zastanawiam gdzie znajdę salon, w którym coś takiego robią
Ktoś się orientuje, jakie ceny są w salonie "Roman" na Gołębiej? Oczywiście za balejaż
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 00:10   #2664
berzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie włosów - Kraków

Hej dziewczyny,tak sobie czytam i czytam to forum i końca nie widać.
Co do http://www.glamour-hair.pl/ to przedłużałam tam włoski i jestem bardzo zadowolona a zapisałam się tam bo koleżanka była więc nie szłam w ciemno.Super klimat w salonie,faktycznie profesjonalna firma bo mają też sklep no i włosy zakładają instruktorzy no a ceny bajecznie niskie.Co do innych miejsc polecam też Majewskiego też super zakładają włoski tylko drogo strasznie a większej różnicy nie widzę bo w glamour hair włosy tak samo rewelacyjnej jakości.
A wy gdzie byłyście,ile zapłaciłyście? Ja za bardzo długie bo 55cm zapłaciłam 550zl.
berzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 11:41   #2665
nusiaa92nh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Chciałabym zmienić swój wizerunek. Już czytałam mnóstwo forów na temat dobrego fryzjera w Krakowie.. i wnioski moje są takie.. że każdy fryzjer ma zwolenników jak i przeciwników. Wybrałabym się do Klaudiusza o którym sie dużo pisze.. ale ceny ma za wysokie ;/ chciałam ściąć włosy długie do 100 zł.. a nie za 150.. Myślałam jeszcze o Pani Basi z kiss paris.. ale też opinie o niej są różnej i nie wiadomo komu wierzyć ; )
Podobno ludzie są zadowoleni z fryzjera na terenie Krakowa w sklepie dawnym "genacie" .. JLD ... o ile dobrze się dowiedziałam ;p Uczęszcza tam ktoś do konkretnego fryzjera który potrafiłby dobrać fryzurę odpowiednią do kształtu twarzy ? : )
nusiaa92nh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:58   #2666
kicia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez IrishRover Pokaż wiadomość
Czy moze ktos wie gdzie pracuje teraz Dawid, ktory ostatnio pracowal w Norbi & Napoleone na Jozefa (wczesniej pracowal u Agnieszki Jasko na Grzegorzeckiej, a jeszcze wczesniej w Illusion) . Zaklad zostal zamkniety kilka miesecy temu, i nie mam namiarow na nikogo stamtad.
Witam,Dawid pracuje teraz na Katarzyny 2/1 pierwsze piętro,salon nazywa sie "Norbi",otworzyli kilka miesiecy temu salon super urządzony,tu masz numer do Dawida:668-162-704.
kicia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:53   #2667
IrishRover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez kicia666 Pokaż wiadomość
Witam,Dawid pracuje teraz na Katarzyny 2/1 pierwsze piętro,salon nazywa sie "Norbi",otworzyli kilka miesiecy temu salon super urządzony,tu masz numer do Dawida:668-162-704.

Wielkie wielkie dzieki!!!
IrishRover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:29   #2668
nusiaa92nh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A chodzi ktoś do franckprovost ?? jak tam jest ; ) ?
i ma jakiegoś konkretnego fryzjera do polecenia : ) ??
nusiaa92nh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:45   #2669
miniminii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

to już druga pozytywna opinia, jaką słyszę na temat tego salonu Chyba się tam przejdę Powiedz proszę 11Ewelina czy doliczają jakieś dodatkowe koszty za mycie, odżywkę, o którą się wcale nie prosiło itp? Czy faktycznie wychodzi koło 150 za baleyage? Dzięki!

Edytowane przez miniminii
Czas edycji: 2010-01-24 o 22:52
miniminii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 10:29   #2670
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez nusiaa92nh Pokaż wiadomość
A chodzi ktoś do franckprovost ?? jak tam jest ; ) ?
i ma jakiegoś konkretnego fryzjera do polecenia : ) ??
Nusiaa,

ja chodziłam do FC kiedy jeszcze byli w Plazie, potem zdarzyło mi się kilka razy na Siennej- ale ceny to mają zabójcze W każdym razie zawsze namawiali mnie na jakieś ampułki po farbowaniu itd, i zawsze wychodziłam z torbami uboższa o ok 400 zł ( strzyżenie+ farba+ ampułka na długich)...
Wg mnie najlepsza jest p. Gosia- moje włosy ją kochały!! Świetnie dobiera i kolor, i fryzurę. Tyle tylko, że u FP nie można się umawiać na termin, wiec trzeba się dowiedzieć kiedy przyjmuje dany fryzjer i uzbroić w cierpliwość...
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.