30,40 plus od A do Z - Strona 178 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 15:35   #5311
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez ajrisa Pokaż wiadomość
kochane kobitki
na plamy i przebarwienia pomogła mi tylko neostrata HQ. U nas w aptekach ciężko dostać ja kupowałam na allegro, przebyła kawał drogi.
Co ja nie stosowałam i byłam u kosmetyczki i dermatologa. i owszem poszło kasy i brak efektów. trochę mi pomógł serum z Biodermy kupowany w aptece ale po 2 miesiącach stosowania i nie do końca byłam zadowolona jak z neostraty HQ. cena serum z biodermy zależy od apteki ale od 140 do 160zł. Cosmalan drogi- polecała mi dermatolog, ja wydałam 150 zł na neostrade teraz na allegro 174 szok\. Ale warto naprawdę. tylko systematycznie smarować i nie zrażać się jak po 2 tygodniach nie będzie efekty mogą być później ale będą na pewno.Nie stosować w porach słonecznych wiosna lato. U mnie plamy zaczęły się znów pojawiać od słońca choć stosuje filtry 50 i staram się unikam słońca i znów neostrata w ruch. życzę zadowalających efektów
ten wątek jest już zamknięty
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 17:48   #5312
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzis troche suplementow diety,miedz cynk biosiarkę ..Mam te tabsy Kama co Ty łykasz.agelmit..mogę chyba połączyc z siarka,cynkiem i miedzią co???
Moja koleżanka też od jakiegoś czasu stosuje Agelmit i powiedziała, że widzi dobre efekty po tym suplemencie...rzeczywiści e może warto wzbogacić codzienną pielęgnację naszej skóry i nie tylko dbać o nią od zewnątrz za pomocą kremów, ale również od wewnątrz za pomocą właśnie takich specyfików.

Patrząc na skład tego preparatu http://av.pl/6317,agelimit-preparat-...-kapsulek.html widać, że są w nim zawarte cenne dla skóry składniki. Na mojej uczelni jedna z dietetyczek zwróciła uwagę na to, aby w codziennej diecie znalazła się spirulina, która pochodzi z alg. Podobno niezwykle dobrze działa na naszą skórę
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:09   #5313
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Wink Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Abiś mnie ta odżywka z Eveline w ogóle nie pomaga lakier odłazi wraz z rozdwojonym paznokciem no ale mało zażywam na nie, może dlatego.

Lapi fajna taka mała kuchnia bo masz wsio pod ręką

Beti nie wiedziałam ześ Ty taka serialowa ale ja też lubię zwlaszcza medyczne, choć teraz Julkę oglądam bo w Kraku kręcona a i moje dziecko tam statystowało
SzatAnka, a próbowałaś smarować dłonie i paznokcie zwykłą oliwką? Na mnie też nie działają odżywki, a oliwka bardzo dobrze zadziałała . Po kilku dniach paznokcie bardzo ładnie wyglądały bez aplikacji jakich kolwiek lakierów i do tego się nie rozdwajały... niestety taką tłustą oliwkę możemy tylko na noc aplikować na dłonie..no ale działa!
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:13   #5314
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: 30,40 plus od A do Z

chyba nie do końca
warto by było się zgłosić do tego na górze
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.