Protesty nauczycieli i innych grup społecznych. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-13, 21:22   #2251
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez madame Emi Pokaż wiadomość
Konkretnie, poproszę - kto i kiedy napisał, że wszyscy poza nauczycielami są g...o warci? Tak wspomniałaś w swoim poprzednim poście.
Bo nikt tego nie napisze dosłownie nie ?

Obrazajacy ludzi też często tego nie widzi, nawet jak mu się palcem pokaże.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez madame Emi Pokaż wiadomość
Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

O bólu tyłka pisałam, nie cytując Twojego posta.
Daj spokój, ja mam życie jak sobie sama ułożyłam i nie narzekam , więc nie dogaduj.

Tutaj nie tylko cytując sobie między sobą rozmawiają. Można też innych bronić
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2019-04-13 o 21:24
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:23   #2252
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Bo wiecznie biadolenie o 500+,czepianie się 13 dla emerytow, potem doszly krowy czyli rolnicy itd.
Dziwisz się, że ludzie krytykują rozdawnictwo? To, że rząd znajduję kasę na wszystko co chce, żeby tylko kupić sobie głosy?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:23   #2253
madame Emi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Bo nikt tego nie napisze dosłownie nie ?

Obrazajacy ludzi też często tego nie widzi, nawet jak mu się palcem pokaże.
Ach, czyli jednak nie potrafisz wskazać żadnej takiej wypowiedzi.

Kończę z Tobą rozmowę; trudno dyskutować z kimś, kto bez przerwy odnosi się do swoich własnych urojeń, a nie do litery forum.
madame Emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:30   #2254
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziwisz się, że ludzie krytykują rozdawnictwo? To, że rząd znajduję kasę na wszystko co chce, żeby tylko kupić sobie głosy?

500+ to tak, ale czy 13 dla emerytów to rozdawnictwo?
Przecież spora część z nich dosłownie ledwo ciągnie. Ludzie całe życie pracowali, państwo zabierało im część hajsów na emeryturę, którą niby dostaną, dostają ułamek z tego, co oddali, i jeszcze mają odciągany podatek przez to, że państwo im te hajsy zabrało, zamiast im zostawić, żeby mogli sobie zaoszczędzić lub zainwestować.

Wypłacanie ludziom ich własnych pieniędzy to nie jest rozdawnictwo...
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:34   #2255
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;86705860]500+ to tak, ale czy 13 dla emerytów to rozdawnictwo?
[/QUOTE]Pisałam o rozdawnictwie i kupowanie głosów a 13 dla emerytów to nic innego jak to drugie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:38   #2256
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

https://tysol.pl/a31378-Niestrajkuja...nauczycielskim
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:38   #2257
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pisałam o rozdawnictwie i kupowanie głosów a 13 dla emerytów to nic innego jak to drugie.
Oj tam Schetyna zadeklarował że on taka trzynastkę co roku będzie dawał jak wygra.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-13, 21:39   #2258
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 85
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Swoją drogą dziwią mnie argumenty:bo na pierwsze dziecko się znalazło i 13-tą emeryturę a dla nauczycieli to juz nie.
Nauczyciel na swoje dziecko 500+ nie dostanie?
Emerytowanego nauczyciela ominie dodatkowa emerytura?
Jak można programy ogólnopolskie( czyli jak krowie na rowie i dla zwolenników PiS i przeciwników) stawiać na szali z jedną grupą zawodową??
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:43   #2259
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Oj tam Schetyna zadeklarował że on taka trzynastkę co roku będzie dawał jak wygra.
Jestem przeciwna kupowaniu głosów, niezależnie od tego kto to robi.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Swoją drogą dziwią mnie argumenty:bo na pierwsze dziecko się znalazło i 13-tą emeryturę a dla nauczycieli to juz nie.
Nauczyciel na swoje dziecko 500+ nie dostanie?
Emerytowanego nauczyciela ominie dodatkowa emerytura?
Jak można programy ogólnopolskie( czyli jak krowie na rowie i dla zwolenników PiS i przeciwników) stawiać na szali z jedną grupą zawodową??
Była już o tym mowa. Pracownika powinno się wynagradzać za pracę a nie programem socjalnym. Poza tym nie każdy nauczyciel ma dzieci i będzie pobierał 500+ Ten argument jest akurat śmieszny. To tak jakbyś powiedziała "Siedź cicho, przecież też dostaniesz 500+ więc o co ci chodzi? Nie masz dzieci? Oj tam oj tam, trudno, ale inni skorzystają".
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:48   #2260
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

https://www.popularne.pl/list-do-redakcji/

List nauczycielki

Tak i bawi mnie argument,że ludzie mają ból o wakacje jak ona by chciała je w kwietniu czy maju

To jak wybrała ten zawód i myślała,że coś się zmieni to te wakacje też?

Jest pisany w takim tonie ,że nie wiem czy ta pani po podwyżce by nagle się zrobiła milsza. Z tym tonem Wy, wasze dzieci ....

Oj ten strajk to się odbije im czkawką, że aż przykro.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:52   #2261
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 85
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jestem przeciwna kupowaniu głosów, niezależnie od tego kto to robi.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Była już o tym mowa. Pracownika powinno się wynagradzać za pracę a nie programem socjalnym. Poza tym nie każdy nauczyciel ma dzieci i będzie pobierał 500+ Ten argument jest akurat śmieszny. To tak jakbyś powiedziała "Siedź cicho, przecież też dostaniesz 500+ więc o co ci chodzi? Nie masz dzieci? Oj tam oj tam, trudno, ale inni skorzystają".
No co mam powiedziec ze zycie nie zawsze jest sprawiedliwe?No chyba juz duża jesteś i wiesz ze tak jest.Do tej pory były głosy bardzo ale to bardzo rozżalonych rodzin z jednym dzieckiem/samotnych matek z malutkim dochodem ale przrekraczającym próg by dostac 500 + gdy bardzo zamożne rodziny dostawały.I co ? No to ze nigdy wszystkim nie dogodzisz.Ci nauczyciele co mają dzieci skorzystają(no chyba ze honorowo zrezygnują)Rzad przeciez proponuje 15 % podwyzke ale to mało,Chcą 30 % i koniec.Ja sobie naprawde nie wyobrazam by o takiej kwocie zająknąć swojemu pracodawcy
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-13, 21:52   #2262
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka strajkow i możemy się tego doczekać i to pomimo braku drukarek, papieru itp. już nie raz robiono reformy kiedy nic nie było gotowe.

Oczywiście że by im nie odpowiadało.
Nie każdy jest jezykowcem czy polonista. Co.niby miałby robić w pozostałym czasie nauczyciel wf czy biologii , historii itp. po kilku latach pracy nauczyciele przedmiotów takich jak właśnie biologia czy historia mają skompletowane teczki z mapami, ilustracjami. Testy z takich przedmiotów miałam 1-2 w semestrze. Co tu robić poza tymi 18h na codzien ? Skończy się na kawkowaniu. Zresztą jak nie raz było wspomniane jedni się przykładają a inni odbębniają. I znowu równa pensja dla wszystkich byłaby demotywujaca.

Nie zapominajmy tez że bez rzetelnej weryfikacji czasu pracy w większości szkół i tak skończyłoby się na wychodzeniu do domu przed upływem 8h. Tak jak to bywa w niektórych urzędach - wychodzenie na zakupy w czasie pracy itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, może miałam szczęście, ale moi nauczyciele biologii, chemii, matmy i tych przedmiotów, z których nic nie trzeba nigdy, dużo z nami robili.

Polonista czy anglista też może swoją pracę odbębnić, a biolog się przykładać, nie ma reguły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:53   #2263
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jestem przeciwna kupowaniu głosów, niezależnie od tego kto to robi.
Każda partia kupuje głosy w ten czy inny sposób, tak funkcjonuje polityka.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:53   #2264
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziwisz się, że ludzie krytykują rozdawnictwo? To, że rząd znajduję kasę na wszystko co chce, żeby tylko kupić sobie głosy?
A czemu rozdawnictwo, niektórzy więcej podatków zapłacili niż dostaną za dzieciaki 500 +
Też inaczej bym to rozwiązała,ale jak już jest to wiecznie o tym nie biadole,że ktoś naklepal dzieci i bierze kase

A emeryci w naszym kraju mają tak" super ", że nawet nie skomentowałem tej jednorazowej 13
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:58   #2265
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Do tej pory były głosy bardzo ale to bardzo rozżalonych rodzin z jednym dzieckiem/samotnych matek z malutkim dochodem ale przrekraczającym próg by dostac 500 + gdy bardzo zamożne rodziny dostawały.I co ?
Zacznijmy od tego, że 500+ powinno być w zupełnie innej formie niż jest. A że jest jak jest to się krytykuje.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:58   #2266
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No fakt, a hańba nie jest pomatać innymi, bo teraz nagle tylko nauczyciele ciężko pracują, nie ma ich w domu, bo wycieczka, bo koniec roku itd.

Tak czytam i wstyd mi,że ludzie tylko czubek własnego nosa widzą. Nam się pisze,że wytykamy, a robicie to jeszcze gorzej, bo nagle inni ludzie to gowno warci są.

To klepią bachory, to są emerytami, to są rolnikami . No są i im też jest ciężko.
Kto tak napisał?

Gdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:01   #2267
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Też inaczej bym to rozwiązała,ale jak już jest to wiecznie o tym nie biadole,że ktoś naklepal dzieci i bierze kase
A ja biadolę i co? Co mnie obchodzi, że ktoś zapłacił więcej podatku niż dostanie 500+. Obchodzi mnie to, że 500+ dostaje patologia, która nie dość, że nie pracuje to ma więcej pieniędzy z różnych świadczeń niż niektórzy za harówkę cały miesiąc. Nie mówiąc już o kolejnym cudownym programie jakim jest mama 4+.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:01   #2268
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 85
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że 500+ powinno być w zupełnie innej formie niż jest.
I tu się z Tobą zgadzam.
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:03   #2269
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Olcia_rom Pokaż wiadomość
Ano to, że dzieci w 3 klasie przepisują sprawdzian całą lekcję - a kiedy go rozwiązać?
A nie można po prostu dać numerów pytań i odpowiadać?

Nie wiem, u mnie w szkole tak było, dostawałam osobna kartkę z zadaniami i osobną na rozwiązania i tylko wpisywałam numery zadań i grupę.

Zawsze uważałam to za rozsądne rozwiązanie, po co zużywać toner za każdym razem, jak się drukuje, to nieekologiczne.

Po co przypisywać treść z tablicy? Jakiś nowy regulamin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Bo nikt tego nie napisze dosłownie nie ?

Obrazajacy ludzi też często tego nie widzi, nawet jak mu się palcem pokaże.
Spoko. Ale my zauważymy.

Zacytuję wypowiedź, która coś takiego według Ciebie sugeruje między wierszami, to będziemy się mogły odnieść.

Może ktoś tutaj rzeczywiście przekracza granicę, a my nie widzimy.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-13, 22:12   #2270
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

To wątek o nauczycielach, więc piszemy, że nauczyciele mało zarabiają. Jakby był o sprzątaczka, pielegniarkach, kucharskich, czy kimkolwiek, kto zarabia tak mało, to pisalibysmy o tej grupie zawodowej. To że napiszę, że nauczyciele zarabiają psie pieniądze, nie oznacza automatycznie, że tylko im jest źle.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:15   #2271
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
https://www.popularne.pl/list-do-redakcji/

List nauczycielki

Tak i bawi mnie argument,że ludzie mają ból o wakacje jak ona by chciała je w kwietniu czy maju

To jak wybrała ten zawód i myślała,że coś się zmieni to te wakacje też?

Jest pisany w takim tonie ,że nie wiem czy ta pani po podwyżce by nagle się zrobiła milsza. Z tym tonem Wy, wasze dzieci ....

Oj ten strajk to się odbije im czkawką, że aż przykro.

Lol.
Wiele zawodów ma wakacje nie wtedy, kiedy by chcieli. Niektóre zakłady zimą mają przestój i pracownicy chcą czy nie chcą, wolne mają w styczniu. Są firmy o produkcji ciągłej, gdzie pracownicy pracuję i w soboty, i w niedziele, i w Boże Narodzenie, i w majówkę. I też by chcieli mieć wolne. Kadrowe biorą sobie urlop tak, żeby ominąć te dni przed dziesiątym, bo wypłaty. Księgowe analogicznie z podatkami. Ochrona pewnie też chciałaby kończyć o 16 i mieć czas wolny, a nie siedzieć na okrągło. W sumie to chyba mało jest grup zawodowych, które mogą sobie spontanicznie wziąć tydzień urlopu kiedy tylko chcą. U mnie 2 tygodnie ciągiem wolnego to w ogóle mission impossible.

Mnie śmieszy, że pisze, że po pracy musi myśleć o pracy, bo myśli, jak coś przemycić na lekcji. Czy w innych zawodach tak nie jest? Kto nie musi czytać o tym, co się dzieje, o nowych przepisach, nowinkach technicznych, odkryciach, itp? Chyba tylko pracownicy stricte fizyczni...

Nie rozumiem myślenia, że jeśli ktoś nie wybrał zawodu nauczyciela, to na pewno dlatego, że jest taki niewdzięczny. Na wybór zawodu składa się o wiele więcej czynników, niż tylko kasa czy odpowiedzialność.

Cytat:
Oczywiście, że nikt do tego mnie nie zmuszał, ale liczyłam,że coś się może zmieni, gdy akurat skończę studia
Lol x2

W ogóle pani może się przeliczyć, niestety. Nauczyciele chcieli ugrać na tym, że bez nich egzaminy się nie odbędą. I co, odbyły się. Teraz liczą na to, że bez nich uczniowie nie zostaną sklasyfikowani i nie skończą szkoły. I myślę, że tak też się nie stanie, bo rząd jednak coś wymyśli. Mam wrażenie, że tak się na tym zafiksowali, że nie przemyśleli tego, co zrobić, jeśli jednak coś się bez nich odbędzie. Tak bez planu B.

Cytat:
Kraj w tym przypadku powinien być zgodny i dziwię się, że można mieć w ogóle inne zdanie niż to, które prezentujemy MY
No, jak ktoś może mieć inne zdanie...
Niestety często widzę taką postawę wśród nauczycieli, już abstrahując od strajku.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:27   #2272
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 85
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;86706088]Lol.

Niestety często widzę taką postawę wśród nauczycieli, już abstrahując od strajku.[/QUOTE]
Abstrahując nauczyciele to naprawdę często gęsto bardzo trudni ludzie we współzyciu.Coś jak wojskowi-zawsze mam rację! i zaraz ci wystawię ocenę !



To akurat moje i wielu wielu ludzi spostrzeżenia i to od wielu wielu lat
Duzo znajomych mi mówi ze poznają nauczycieli po sposobie bycia.Coś w tym jest.



Słynny skecz Hrabi i znaczący śmiech publiczności (polecam go w całości)
https://www.youtube.com/watch?v=WhTThupzeXM
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:37   #2273
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Abstrahując nauczyciele to naprawdę często gęsto bardzo trudni ludzie we współzyciu.Coś jak wojskowi-zawsze mam rację! i zaraz ci wystawię ocenę !

To akurat moje i wielu wielu ludzi spostrzeżenia i to od wielu wielu lat
Duzo znajomych mi mówi ze poznają nauczycieli po sposobie bycia.Coś w tym jest.

Słynny skecz Hrabi i znaczący śmiech publiczności (polecam go w całości)
https://www.youtube.com/watch?v=WhTThupzeXM

Prawda.
W dawnej pracy nauczyciele to była jedna z najgorszych grup klientów (albo i najgorsza). Wykłócali się, zawsze uważali, że mają rację, wypowiadali się z wyższością. Jak do dzieci - niewiedzącym dzieciom przekazują wiedzę, której nie mają, więc nas też tak oświecali i nie przyjmowali do wiadomości, że w tym przypadku nie mają większej wiedzy, że o wielu kwestiach nie wiedzą.
Jedna zawsze przychodziła 2-3 minuty przed zamknięciem, bo przecież jeszcze otwarte i osoba, która się nią zajmowała powinna na nią czekać. Oczywiście nigdy nie załatwiała swojej sprawy w te 2-3 minuty, potrafiła siedzieć 40 minut (tu chyba powinnam zaznaczyć, że nie przychodziła o takiej porze ze względu na pracę, bo w tamtym czasie akurat nie pracowała nigdzie).
Cyganie, byli więźniowie po wieloletnich odsiadkach i inni tacy kojarzeni przez ogół jako "trudni" byli przy nich lajtowi, naprawdę.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2019-04-13 o 22:38
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:47   #2274
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Abstrahując nauczyciele to naprawdę często gęsto bardzo trudni ludzie we współzyciu.Coś jak wojskowi-zawsze mam rację! i zaraz ci wystawię ocenę !



To akurat moje i wielu wielu ludzi spostrzeżenia i to od wielu wielu lat
Duzo znajomych mi mówi ze poznają nauczycieli po sposobie bycia.Coś w tym jest.



Słynny skecz Hrabi i znaczący śmiech publiczności (polecam go w całości)
https://www.youtube.com/watch?v=WhTThupzeXM
A to prawda. U nas kiedyś była zmiana pracodawcy, przejęli nas wszystkich i panią dyrektor została była nauczycielka. I ludzi traktowała jak dzieciaki w szkole, ale z krzykiem, prawie tupaniem. Wytrzymałam z nią tydzień i jako pierwsza stamtąd odeszłam. Ale też na odchodnym powiedziałam jej ,że to ona atmosferę taka wprowadza. Niestety zakład padł.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja biadolę i co? Co mnie obchodzi, że ktoś zapłacił więcej podatku niż dostanie 500+. Obchodzi mnie to, że 500+ dostaje patologia, która nie dość, że nie pracuje to ma więcej pieniędzy z różnych świadczeń niż niektórzy za harówkę cały miesiąc. Nie mówiąc już o kolejnym cudownym programie jakim jest mama 4+.
No to biadol, mi to bimba, bo nic z tym nie zrobię. Staram się takim dzieciakom inaczej pomagać niż ich patologia nazywać

Wolałabym,żeby zwierzętom nieraz bardziej ta kasa pomagali, bo są lepsze od ludzi.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2019-04-13 o 22:47
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:48   #2275
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:48   #2276
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość

Wolałabym,żeby zwierzętom nieraz bardziej ta kasa pomagali, bo są lepsze od ludzi.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:49   #2277
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A to prawda. U nas kiedyś była zmiana pracodawcy, przejęli nas wszystkich i panią dyrektor została była nauczycielka. I ludzi traktowała jak dzieciaki w szkole, ale z krzykiem, prawie tupaniem. Wytrzymałam z nią tydzień i jako pierwsza stamtąd odeszłam. Ale też na odchodnym powiedziałam jej ,że to ona atmosferę taka wprowadza. Niestety zakład się posypał.
No tak, ta osoba zachowywała się w ten sposób i wprowadzała złą atmosferę tylko dlatego, że była nauczycielką. Bo ludzie, którzy nigdy nie byli nauczycielami, tak się nie zachowują.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No to biadol, mi to bimba, bo nic z tym nie zrobię. Staram się takim dzieciakom inaczej pomagać niż ich patologia nazywać

Wolałabym,żeby zwierzętom nieraz bardziej ta kasa pomagali, bo są lepsze od ludzi
Widzę, że zły post zacytowałaś i to wypowiedź do mnie. Proszę wskaż mi gdzie nazwałam dzieci patologią. Bo znowu widzisz to co chcesz widzieć i wmawiasz komuś coś czego nie powiedział. Jeśli już to patologią nazwę ich rodziców.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 22:55   #2278
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Z wyjątkiem szefa projektu albo innego przełożonego


Z mężem wykonujemy ten sam zawód i pracujemy w tym samym czasie. Teoretycznie ja dziecka do pracy zabierać nie mogę Dziecko i laboratorium to naprawdę nie jest fajne połączenie. Zajecia ze studentami z 7 latkiem tez nie należą do przyjemności. Ale co mam zrobić. Dlatego mam serdecznie dość.
To tu napisała jedna pani , wiec możemy się szykować,że to nawet do wakacji potrwa:

"Żadne wasze dziecko nie będzie w stanie nauczyć się samo tego, co my mamy do przekazania. Jak będzie potrzeba, będziemy strajkować nawet przez kilka miesięcy, a uczniowie bez nas w szkole nic nie osiągną! "


Uuu bójmy się srogiego tonu, pani nakrzyczala jak za dawnych czasów
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 23:04   #2279
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Każda partia kupuje głosy w ten czy inny sposób, tak funkcjonuje polityka.
Prawda. Niestety prawda wygląda tak,.ze mało kogo obchodzi ideologia danej partii, a pieniądze i owszem. Pieniądzem łatwo jest kogoś zachęcić do oddania głosów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 23:09   #2280
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Swoim dzieckiem się zajmuje.
Cytat:
A ja myślałam, że opiekę nad dzieckiem to przejmuje nauczyciel od rodzica, a nie na odwrót.
takie słabe dosyć docinki, kiedy rodzice pracują to także dlatego że dzieci w ramach społecznego modelu spędzają czas w szkole/przedszkolu. Nie każdy chce czy może pozwolić sobie na nauczanie domowe. Zresztą w PL to nie wiem czy każdy może czy z wykształcenia pedagog.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-04-13 o 23:12
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-09 12:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.