Mamy majowe 2019 cz. 11 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 09:28   #91
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No przeciez, bo jak to, matka je a ja nie? Kij że jadłem/jadłam pół minuty temu, chce twoje




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 09:49   #92
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Ok to już nie będę zadawać pytań skoro macie obydwie z tym taki problem. Podejrzewam, że gdyby ktoś inny zadawał pytania to nie miałabyś z tym najmniejszego problemu ale przemilczę ten temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tu nie chodzi o to że zadajesz pytania, tylko o to że na siłę doszukujesz się chorób u małego. A to, wybacz, zdrowe nie jest. I, o ile zauważyłam - tylko ty zadajesz pytania o każdą krostkę, pypeć, o rzeczy naprawdę mało istotne, przynajmniej ostatnio. Albo takie z którymi powinnas zwrócić się do lekarza, nie do nas - choćby o wyniki badań. O ile się orientuję, żadna z nas nie jest lekarzem, raczej nie mamy wiedzy medycznej w takim zakresie żeby wyniki zinterpretować czy stwierdzić skąd się wzięła krosta której na zdjęciu nie widać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 10:14   #93
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Mój tak samo, czasem zabawi się na chwilę, a zabawa książeczką to tylko gryzienie i ewentualnie chaotyczne przewracanie stron. Ciężko mu nawet czytać, bo wyrywa mi książkę.
Dziewczyny, a po drugi foteliki też można jechać bez dziecka, tzn. wystarczy, że pasuje do samochodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 12:05   #94
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wasze dzieci potrafią na jakiś czas skupić uwagę i usiedzieć w miejscu jak się z nimi bawicie? Moją Alę roznosi energia, ułoży kilka klocków albo obejrzy parę stron w książce i już gdzieś leci. Przychodzi do mnie na kanapę, posiedzi minutę i już chce zejść. Chce na ręce, wezmę ją, za moment już chce na podłogę. Jak próbuje ją przetrzymać to krzyk i złość. Wasze też są takie ruchliwe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozwojowe
Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Mój tak samo, czasem zabawi się na chwilę, a zabawa książeczką to tylko gryzienie i ewentualnie chaotyczne przewracanie stron. Ciężko mu nawet czytać, bo wyrywa mi książkę.
Dziewczyny, a po drugi foteliki też można jechać bez dziecka, tzn. wystarczy, że pasuje do samochodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, bo fotelik musi pasować do dziecka niektóre są głębsze, drugie płytsze, pasy idą inaczej, kat nachylenia itd. No i może zdarzyć się tak, że dzieciak będzie płakać w jednym a w drugim nie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 20:07   #95
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Hej hej witam sie w nowym watku bylismy kilka dni w gorach a tam brak zasiegu i nie bylo dostepu do neta.

Zyczenia dla naszych roczniaczkow 🥰 aby sie dobrze chowaly i daly nam czasem chwile relaksu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
i u nas podobnie, Chociaż zajmie się na chwilę sama np. wywalaniem rzeczy z torby do wózka, itp...
albo raz zostawiłam ją w samą i poszłam wyrzucić pieluchę i zastanowiła mnie cisza, to jak wróciłam, to zdążyła znaleźć, otworzyć i wywalić pół opakowania mokrych chusteczek
u nas chusteczki tez sa ostatnio hitem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Mój tak samo, czasem zabawi się na chwilę, a zabawa książeczką to tylko gryzienie i ewentualnie chaotyczne przewracanie stron. Ciężko mu nawet czytać, bo wyrywa mi książkę.
Dziewczyny, a po drugi foteliki też można jechać bez dziecka, tzn. wystarczy, że pasuje do samochodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym fotelik wybierała z dzieckiem, to ważne, bo dziecku musi być w nim wygodnie a każde jest inne i nie wszystkie foteliki będą do niego pasowały. Koniecznie przymierze, pozapinaj pasy itd. zobaczysz czy pasuje i zdecydujesz, bez dziecka to tak trochę w ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Co do kp to my karmimy się już tylko w nocy ok.3 razy. Chcę już z tego zrezygnować Ale jakiś nie wiem jak to ugryźć a poza tym to będzie to wymagało ode mnie trochę wysiłku bo zamiast cycka będzie tulenie ,bujanie i woda więc w nocy będą większe przerwy w spaniu a nie wiem czy mi się tak już chce w to angażować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 20:11   #96
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Pragnę posiadać fotelik w którym moja nie będzie wyć! Muszę się wybrać z nią na rozeznanie, mimo że ma ciągle jeszcze kilka cm zapasu w łupinie.

Ada raczej też nie usiedzi dłużej nad jedną czynnością. Ostatnio opanowała nakładanie okręgów na patyk. Klaszcze sobie po każdym jednym no ale ułoży, wywali, ułoży, wywali i leci dalej, więc to może 2 minuty skupienia.

My powróciliśmy do domu, chyba na dłużej. Siedziałam w tym lesie dla dzieci, by mogły na świeżym powietrzu przebywać. I niby tam trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia itp., no jest co robić, ale chyba już im się znudziło. Syn mi zdziczał, jeszcze w piątek nie chciał się spotkać z nikim z bloku, ale podstępem zaaranżowaliśmy spotkanie i jak poszedł się szlajać, tak go 7 godzin nie było, wpadł tylko na obiad. Wrócił z wypiekami od słońca, wymęczony, z czarnymi i obdartymi kolanami, ale szczęśliwy. Dziś też od 10 do 20 go nie było, raz wpadł uzupełnić bidon, raz na obiad. Córka też dziś na nielegalu pod blokiem była na placu zabaw a my z Adrianną urzędowałyśmy w naszym mini ogródku. Póki się nie nauczy słuchać mamusi na spacerze to musi jej to wystarczyć

Tż pojechał na ryby, szczupaka mi tu ma przywieźć. Mam nadzieję że obrobi sam te zwłoki, bo ja nie mam zamiaru się z tym bawić.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 20:35   #97
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Pragnę posiadać fotelik w którym moja nie będzie wyć! Muszę się wybrać z nią na rozeznanie, mimo że ma ciągle jeszcze kilka cm zapasu w łupinie.

Ada raczej też nie usiedzi dłużej nad jedną czynnością. Ostatnio opanowała nakładanie okręgów na patyk. Klaszcze sobie po każdym jednym no ale ułoży, wywali, ułoży, wywali i leci dalej, więc to może 2 minuty skupienia.

My powróciliśmy do domu, chyba na dłużej. Siedziałam w tym lesie dla dzieci, by mogły na świeżym powietrzu przebywać. I niby tam trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia itp., no jest co robić, ale chyba już im się znudziło. Syn mi zdziczał, jeszcze w piątek nie chciał się spotkać z nikim z bloku, ale podstępem zaaranżowaliśmy spotkanie i jak poszedł się szlajać, tak go 7 godzin nie było, wpadł tylko na obiad. Wrócił z wypiekami od słońca, wymęczony, z czarnymi i obdartymi kolanami, ale szczęśliwy. Dziś też od 10 do 20 go nie było, raz wpadł uzupełnić bidon, raz na obiad. Córka też dziś na nielegalu pod blokiem była na placu zabaw a my z Adrianną urzędowałyśmy w naszym mini ogródku. Póki się nie nauczy słuchać mamusi na spacerze to musi jej to wystarczyć

Tż pojechał na ryby, szczupaka mi tu ma przywieźć. Mam nadzieję że obrobi sam te zwłoki, bo ja nie mam zamiaru się z tym bawić.
Ooo to nieźle ci młody wyrwał
U nas już też coraz więcej ludzi się reaktywuje towarzysko z dziećmi...dziś napisały do mnie 3 mamy czy w tygodniu się możemy zobaczyć żeby się dzieciaki pobawiły mi w to graj dziś znów byliśmy na działce, tym razem wzięłam strój kąpielowy i wskoczyłam z młodym do basenu, nawet mnie słońce złapało w ten weekend...mojego starszaka też, on się opala od razu na brązowo, jak ja mu tego zazdroszczę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 23:07   #98
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

U nas gorączka od pt wieczór, wczoraj 4 luźne kupy. Teraz po 2 godz spaniu taki płacz i krzyk, Wyginanie obstawiam zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 08:44   #99
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
U nas gorączka od pt wieczór, wczoraj 4 luźne kupy. Teraz po 2 godz spaniu taki płacz i krzyk, Wyginanie obstawiam zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, poprawiło się? Oby faktycznie zęby

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 09:00   #100
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Nati współczuję, mam nadzieję że małej szybko przejdzie i że to na zęby

Agatek zaczyna chodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 09:06   #101
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Agadzie, sto lat dla Agatki i gratulacje pierwszych kroczków Torcik śliczny, a jak wyszło z tymi lentilkami?
Dzięki, dziewczyny za odp odnośnie fotelików. Mam nadzieję w takim razie, że Mateuszowi podpasuje Aerofix z Avionaut, bo mamy bazę od pixela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 10:04   #102
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Agadzie, sto lat dla Agatki i gratulacje pierwszych kroczków Torcik śliczny, a jak wyszło z tymi lentilkami?
Dzięki, dziewczyny za odp odnośnie fotelików. Mam nadzieję w takim razie, że Mateuszowi podpasuje Aerofix z Avionaut, bo mamy bazę od pixela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
A tort fajnie, tylko lentylki wypadły dopiero po 2 kawałku, ale niespodzianka była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 12:41   #103
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Dzień dobry, ratunku. Moje dziecko nauczyło się wchodzić na kanapę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:15   #104
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Agadzie, sto lat dla Agatki i gratulacje pierwszych kroczków Torcik śliczny, a jak wyszło z tymi lentilkami?
Dzięki, dziewczyny za odp odnośnie fotelików. Mam nadzieję w takim razie, że Mateuszowi podpasuje Aerofix z Avionaut, bo mamy bazę od pixela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też baza i pixel póki co

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:22   #105
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

My dzisiaj na szczepieniu bylismy 🤪 narazie jest wszystko ok, ja jakas wyczerpana a maly jak zwykle pelen energii... zastanawiam sie czy walnac sobie mocna kawę i iść na spacer czy przymknąć oczy na chwilkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:33   #106
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

My mamy szczepienie początkiem czerwca i już mam stres czy będzie płacz.
Co do gorączki to przebija się dwojka. Wczoraj przez godzinę w nocy masakra oby dziś było spokojniej. Podawalyscie może Camilie?
Jutro idę do fryzjera i obcinam się do ramion bo już mnie wkurzaja te długie ciężkie kudly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:45   #107
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Hej hej witam sie w nowym watku bylismy kilka dni w gorach a tam brak zasiegu i nie bylo dostepu do neta.

Zyczenia dla naszych roczniaczkow 🥰 aby sie dobrze chowaly i daly nam czasem chwile relaksu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

u nas chusteczki tez sa ostatnio hitem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Ja bym fotelik wybierała z dzieckiem, to ważne, bo dziecku musi być w nim wygodnie a każde jest inne i nie wszystkie foteliki będą do niego pasowały. Koniecznie przymierze, pozapinaj pasy itd. zobaczysz czy pasuje i zdecydujesz, bez dziecka to tak trochę w ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Co do kp to my karmimy się już tylko w nocy ok.3 razy. Chcę już z tego zrezygnować Ale jakiś nie wiem jak to ugryźć a poza tym to będzie to wymagało ode mnie trochę wysiłku bo zamiast cycka będzie tulenie ,bujanie i woda więc w nocy będą większe przerwy w spaniu a nie wiem czy mi się tak już chce w to angażować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomysł wtedy o mnie i że nie masz wcale tak źle z tymi nockami

U nas dziś horror nocny. Wycie co 5 minut i najdłuższa przerwa to było 30 minut snu. Idę nadrabiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
U nas gorączka od pt wieczór, wczoraj 4 luźne kupy. Teraz po 2 godz spaniu taki płacz i krzyk, Wyginanie obstawiam zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby szybko minęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Nati współczuję, mam nadzieję że małej szybko przejdzie i że to na zęby

Agatek zaczyna chodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super Brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ratunku. Moje dziecko nauczyło się wchodzić na kanapę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy cie to pocieszy, ale mój już dawno to ogarnął, teraz podstawia sobie pufe/krzeslo/fotel i meble

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:47   #108
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
My mamy szczepienie początkiem czerwca i już mam stres czy będzie płacz.
Co do gorączki to przebija się dwojka. Wczoraj przez godzinę w nocy masakra oby dziś było spokojniej. Podawalyscie może Camilie?
Jutro idę do fryzjera i obcinam się do ramion bo już mnie wkurzaja te długie ciężkie kudly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czekam na fryzjera jak na zbawienie. Ja mam kręcone włosy i są już takie długie, że jeden wielki kolton

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:50   #109
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Też czekam na fryzjera jak na zbawienie. Mam na głowie jeden wielki kolton.

Elsabel Mój też tak mam. 5 sekund nie usiedzi, chyba że garnki lub ciuchy z szafy targa

I po urodzinach. Przeżyłam. Mały bil inne dzieci. Już się boję, co to będzie. Rozbojnik straszny. Jedynie rozwojowo wypada strasznie do przodu, bo sporo już mówi, układa klocki itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 14:34   #110
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Też czekam na fryzjera jak na zbawienie. Mam na głowie jeden wielki kolton.

Elsabel Mój też tak mam. 5 sekund nie usiedzi, chyba że garnki lub ciuchy z szafy targa

I po urodzinach. Przeżyłam. Mały bil inne dzieci. Już się boję, co to będzie. Rozbojnik straszny. Jedynie rozwojowo wypada strasznie do przodu, bo sporo już mówi, układa klocki itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, wszystkiego najlepszego!

Moja dzisiaj 3 klocki ułożyła, jest postęp.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 15:07   #111
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
My dzisiaj na szczepieniu bylismy 🤪 narazie jest wszystko ok, ja jakas wyczerpana a maly jak zwykle pelen energii... zastanawiam sie czy walnac sobie mocna kawę i iść na spacer czy przymknąć oczy na chwilkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się szczepimy w czwartek. Juz się boję co to będzie choć wcześniejsze szczepienia znosił dobrze to teraz chyba idzie mu kolejny ząbek, jest marudny płaczliwy więc szczepienie to będzie taka wisienka na torcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
My mamy szczepienie początkiem czerwca i już mam stres czy będzie płacz.
Co do gorączki to przebija się dwojka. Wczoraj przez godzinę w nocy masakra oby dziś było spokojniej. Podawalyscie może Camilie?
Jutro idę do fryzjera i obcinam się do ramion bo już mnie wkurzaja te długie ciężkie kudly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bidulka oby jak najszybciej się przebiły te ząbki... ja smaruję dziąsełka anaftin baby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 15:55   #112
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

No, my po bilansie, mała ma 76 cm i 9800 g (myślałam że będzie z 10 najmniej), szczepienie na rok też już zaliczone, akurat po tym może wystąpić trzydniówka, Dominik też miał...deja vu, bo szczepionka w tym samym gabinecie, z tym samym pielęgniarzem i te sam e ostrzeżenia co kilka lat temu stwierdził że silna dziewczyna będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 16:20   #113
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
My mamy szczepienie początkiem czerwca i już mam stres czy będzie płacz.
Co do gorączki to przebija się dwojka. Wczoraj przez godzinę w nocy masakra oby dziś było spokojniej. Podawalyscie może Camilie?
Jutro idę do fryzjera i obcinam się do ramion bo już mnie wkurzaja te długie ciężkie kudly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czasem podaje, wydaje się skuteczne

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:08   #114
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy cie to pocieszy, ale mój już dawno to ogarnął, teraz podstawia sobie pufe/krzeslo/fotel i meble

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma starszego brata.. gdzie nie może tam on go wciągnie. Pokazał mu też jak wchodzi się z łóżka na szafkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:30   #115
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ma starszego brata.. gdzie nie może tam on go wciągnie. Pokazał mu też jak wchodzi się z łóżka na szafkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaaak, mój starszak Agatke uczy jak się wspinać na kanapę i mała poczynia próby ale dupka za ciężka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 18:30   #116
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Dobra, fotelik kupiony, na szczęście podpasowal małemu ten co chcieliśmy.
Co do wagi, to mały dawno nie był ważony, dziś u siostry na zwykłej wadze najpierw ja się zwazylam, potem z małym, to wyszło, że ok 11kg, wiadomo, że to tak orientacyjnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 19:02   #117
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Maryska - to racja wcale moje nocki nie sa zle, ale chyba mały już nawet tak cycka nie potrzebuje tylko ja mu z wygody żeby szybko zasnal daje może poczekam trochę to sam się odstawi

Co do ząbkowania to ja dawałam homeopatyczne kuleczki i nie zauważyłam różnicy że zel jest lepszy, działały tak samo

A szczepienie dzisiaj przebiegło super dzielny chłopiec prawie wcale nie płakał i szybko się uspokoił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 19:20   #118
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Ja czekająca, aż mój sam się odstawie

Nic w testach nie wyszło, także oficjalnie moje dziecko nie ma alergii i mam mu dawać wszystko i normalne mm i tyle z leczenia. Zjadłam trochę sera białego i już śluzowata zielona rzadka kupa i dupcia czerwona Czy my kiedyś będziemy jeść normalnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 19:29   #119
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Też bym chciała żeby moja sama się odstawiła Ale to chyba bliżej 18nastki🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 19:47   #120
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Ja czekająca, aż mój sam się odstawie

Nic w testach nie wyszło, także oficjalnie moje dziecko nie ma alergii i mam mu dawać wszystko i normalne mm i tyle z leczenia. Zjadłam trochę sera białego i już śluzowata zielona rzadka kupa i dupcia czerwona Czy my kiedyś będziemy jeść normalnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Testy alergiczne u tak małych dzieci nie mają większego sensu i wiarygodnośsci

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Wy o odsrawieniu kp, a my odstawiamy mm. Chciałam karmić mm max rok czyli tyle ile to konieczne i wszystko jest na dobrej drodze by skończyć dwa opakowania, które mamy i już więcej nie kupować

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Eceea
Czas edycji: 2020-05-25 o 20:36
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-02 21:54:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.