Mamy z maja 2022 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-16, 10:36   #901
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
To u mnie ten sam problem, mnóstwo zabawek ale chce je wynieść jak bedzie w przedszkolu, bo jak przy nim zaczelam odkładać to nagle sie wszystkim bawi.
Ja juz Kevina obejrzałam i inne świąteczne filmy mój maz mówi ze jestem nienormalna z tymi świetami, a choinkę juz mu zapowiedziałam ze będę ubierać jak wroce od rodziców czyli 4-5 grudnia. Kubki to mam same świąteczne wiec cały rok w nich pijemy


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
U mnie tak samo. Jak chcę zrobić porządek to nagle wszystkie zabawki to jego ulubione. Też czekam aż będzie chwila bez niego, żebym mogła to zrobić, ale chyba młody coś czuje, bo znowu chory i siedzi w domu
Hihi ja juz też otworzyłam sezon oglądania świątecznych filmów my zawsze choinkę ubieramy na 6 grudnia. Taka moja własna tradycja, bo zawsze marzyłam o tej "magii" przez cały grudzień u mnie w domu choinkę zawsze ubierało się dopiero w wigilię i powtarzałam sobie, że jak będę dorosła to będę ozdabiać dom na święta już na początku grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 10:48   #902
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Zjadłabym rosół, chyba zaraz ruszę tyłek do mięsnego i warzywniaka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Taka pogoda ze tylko rosół chyba najlepiej teraz smakuje u mnie juz sie robi.


U mnie dzień przed wigilia siw uzbierało choinkę, ja tez zazwyczaj na 6 grudnia to robię, ale teraz wypada w poniedziałek wiec wole to zrobic w weekend, jeszcze muszę tylko dokupić nowe lampki. Chce zeby mi synek pomogl, bo w zeszłym roku kupiłam mu taka mała sztuczna choinkę i bedzie miał w swoim pokoju tez


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 10:57   #903
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

O kurczę dziewczyny ale miło że nas więcej, też uwielbiam święta tak się właśnie zastanawiałam kiedy choinkę stroic, w sobotę jedziemy sobie wybrać jakaś i zarezerwować.
Ja to wgl już mam prawie wszystkie prezenty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 11:01   #904
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
O kurczę dziewczyny ale miło że nas więcej, też uwielbiam święta tak się właśnie zastanawiałam kiedy choinkę stroic, w sobotę jedziemy sobie wybrać jakaś i zarezerwować.
Ja to wgl już mam prawie wszystkie prezenty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdroszczę z prezentami, ja nie mam ani jednego, niestety rodzina mojego męża nie potrafi sie nigdy określić i robią to tydzień przed świetami… cholernie mnie to irytuje co roku. Juz teraz napisałam do szwagierki ze ma dać znac wcześniej, bo muszę jakos rozdysponować pieniędzmi. Bo w tym roku ominie mnie premia świąteczna.
U moich rodziców i braci nie ma problemu, bo co roku kupujemy każdemu 1 większy prezent i każdy sie dorzuca do tego porostu. Nie licząc dzieci bo one dostają od każdego


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 11:12   #905
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Taka pogoda ze tylko rosół chyba najlepiej teraz smakuje u mnie juz sie robi.


U mnie dzień przed wigilia siw uzbierało choinkę, ja tez zazwyczaj na 6 grudnia to robię, ale teraz wypada w poniedziałek wiec wole to zrobic w weekend, jeszcze muszę tylko dokupić nowe lampki. Chce zeby mi synek pomogl, bo w zeszłym roku kupiłam mu taka mała sztuczna choinkę i bedzie miał w swoim pokoju tez


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
W tym roku też postanowiłam, że u młodego będzie stała mała choinka. Mam zamiar wybrać się z nim na zakupy i pozwolić mu samemu wybrać wszystkie ozdoby, żeby miał frajdę z tego
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
O kurczę dziewczyny ale miło że nas więcej, też uwielbiam święta tak się właśnie zastanawiałam kiedy choinkę stroic, w sobotę jedziemy sobie wybrać jakaś i zarezerwować.
Ja to wgl już mam prawie wszystkie prezenty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powoli odkrywamy ukryte maniaki świąteczne i ja też zazdroszczę Ci tych prezentów. Ja co roku obiecuję sobie, że porobię zakupy już w listopadzie a i tak wszystko zostaje na ostatnią chwilę. W tym roku to w ogóle cała rodzina zarządziła zakaz prezentów, bo się u nas tyle dzieci urodziło, że każdy stwierdził, że prezenty tylko dla dzieci trochę mnie to zasmuciło, ale trudno najwyżej zrobimy sobie prezenty tylko z moim Tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 11:21   #906
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

My kupujemy prezenty każdy chrzesniakowi, wiadomo mężowi też i synowi coś kupie a tak to robimy losowanie i u teściów i u rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 12:11   #907
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Oooo ja też kocham klimat świąt już bym chętnie choinkę ubrała. Mnie po świętach już nie cieszy ten klimat więc zawsze chce się nacieszyć wcześniej.
Prezenty mam częściowo, zostały mi te na które nie mam pomysłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-16, 12:16   #908
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Dołączam do ulubieńców świąt Tych świąt szczególnie nie mogę się doczekać, takie trochę magiczne dla nas będą. My będziemy ubierać w tym roku żywą choinkę pewnie dzień przed, ale ozdoby w domu będą zdecydowanie wcześniej Ja jeszcze jestem w lesie z prezentami, tak wyjątkowo, bo zawsze mam wcześniej gotowe. Ale też w tym roku nie chcemy szaleć, bo wiadomo, że czeka nas sporo wydatków.

Dziewczyny z cukrzycą, czy u Was też jakby sytuacja się pogarszała? Nasilają mi się hipoglikemie, pojawiają się też pojedynczo hiperglikemie, a tak dobrze szło. Chyba faktycznie im dalej w las, tym gorzej. Boję się tylko, żeby takie spore wahania cukrów nie zaszkodziły dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 12:16   #909
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Jak chcę zrobić porządek to nagle wszystkie zabawki to jego ulubione. Też czekam aż będzie chwila bez niego, żebym mogła to zrobić, ale chyba młody coś czuje, bo znowu chory i siedzi w domu
Hihi ja juz też otworzyłam sezon oglądania świątecznych filmów my zawsze choinkę ubieramy na 6 grudnia. Taka moja własna tradycja, bo zawsze marzyłam o tej "magii" przez cały grudzień u mnie w domu choinkę zawsze ubierało się dopiero w wigilię i powtarzałam sobie, że jak będę dorosła to będę ozdabiać dom na święta już na początku grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hejo , melduje się po prenatalnych i wszystko okej z usg czekam 7dni na pappe, nie wiadomo jaka płeć dziś mam wizytę u prowadzącego, on jest bardziej gadatliwy wiec może coś więcej mi powie


Tez uwielbiam święta Bożego Narodzenia i najchętniej to już teraz bym wyciągnęła lampki , wszystkie ozdoby jakie mam i kupiła choinkę ale muszę się wstrzymać jeszcze ze 3 tygodnie, bo w tym roku rewolucja - w końcu przeprowadzamy się do nowego domu, wiec choinka już nie będzie 1m tylko 2 metrowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 12:51   #910
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Zgłaszam się do was ️ tez kocham święta, atmosferę, jedzonko.. od kiedy jesteśmy we 3 to wogole jest wspaniałe a za rok będziemy we 4. Z roku na rok święta coraz bardziej magiczne. Z dziećmi to inaczej, piękniej, tym bardziej ze swoimi

I również dołączam do grona tych co gotują dzisiaj rosół , mój mąż się pochorzał i muszę jakoś doprowadzić go do ładu jutro mój mały ma pasowanie na przedszkolaka ale będę beczeć 🥲

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 13:03   #911
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Hejo , melduje się po prenatalnych i wszystko okej z usg czekam 7dni na pappe, nie wiadomo jaka płeć dziś mam wizytę u prowadzącego, on jest bardziej gadatliwy wiec może coś więcej mi powie


Tez uwielbiam święta Bożego Narodzenia i najchętniej to już teraz bym wyciągnęła lampki , wszystkie ozdoby jakie mam i kupiła choinkę ale muszę się wstrzymać jeszcze ze 3 tygodnie, bo w tym roku rewolucja - w końcu przeprowadzamy się do nowego domu, wiec choinka już nie będzie 1m tylko 2 metrowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kolejne świetne wieści z badań

U nas też w tym roku rewolucja mieszkaniowa i też będzie w końcu stała wielka choinka
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Zgłaszam się do was ️ tez kocham święta, atmosferę, jedzonko.. od kiedy jesteśmy we 3 to wogole jest wspaniałe a za rok będziemy we 4. Z roku na rok święta coraz bardziej magiczne. Z dziećmi to inaczej, piękniej, tym bardziej ze swoimi

I również dołączam do grona tych co gotują dzisiaj rosół , mój mąż się pochorzał i muszę jakoś doprowadzić go do ładu jutro mój mały ma pasowanie na przedszkolaka ale będę beczeć 🥲

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, święta kiedy pojawiają się własne dzieci nabierają nowej i piękniejszej magii upkłakałam się przy stole ze wzruszenia kiedy spędzaliśmy je pierwszy raz we 3, za rok pewnie będzie to samo, bo będziemy w 4 🥲
Uuu pasowanie to poważny temat, też bym pewnie beczała ja nawet beczałam teraz jak z całą grupą śpiewał hymn na 11 listopada wrażliwa jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 07:11   #912
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Mamy z maja 2022

Gratuluję udanych wizyt

Oj tak święta z dziećmi to jest magia, wspólne ubieranie choinki, robienie ciasteczek, czekanie na pierwszą gwiazdkę - ja ten czas kocham
Dodatkowo moja córka ma urodziny na początku stycznia, więc jeszcze mocniej kocham ten czas



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 07:49   #913
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Taka pogoda ze tylko rosół chyba najlepiej teraz smakuje u mnie juz sie robi.


U mnie dzień przed wigilia siw uzbierało choinkę, ja tez zazwyczaj na 6 grudnia to robię, ale teraz wypada w poniedziałek wiec wole to zrobic w weekend, jeszcze muszę tylko dokupić nowe lampki. Chce zeby mi synek pomogl, bo w zeszłym roku kupiłam mu taka mała sztuczna choinkę i bedzie miał w swoim pokoju tez


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja w końcu nie zrobiłam bo nie było w sklepie natki pietruszki będzie dziś
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Dołączam do ulubieńców świąt Tych świąt szczególnie nie mogę się doczekać, takie trochę magiczne dla nas będą. My będziemy ubierać w tym roku żywą choinkę pewnie dzień przed, ale ozdoby w domu będą zdecydowanie wcześniej Ja jeszcze jestem w lesie z prezentami, tak wyjątkowo, bo zawsze mam wcześniej gotowe. Ale też w tym roku nie chcemy szaleć, bo wiadomo, że czeka nas sporo wydatków.

Dziewczyny z cukrzycą, czy u Was też jakby sytuacja się pogarszała? Nasilają mi się hipoglikemie, pojawiają się też pojedynczo hiperglikemie, a tak dobrze szło. Chyba faktycznie im dalej w las, tym gorzej. Boję się tylko, żeby takie spore wahania cukrów nie zaszkodziły dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę dołożyć dziś insuliny bo też już nie są poniżej 90. w ciągu dnia też mam wrażenie że są wyższe. W sobotę odstawiam metę calkowicie, jestem ciekawa jak organizm zareaguje i jakie te cukry będą.
Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Hejo , melduje się po prenatalnych i wszystko okej z usg czekam 7dni na pappe, nie wiadomo jaka płeć dziś mam wizytę u prowadzącego, on jest bardziej gadatliwy wiec może coś więcej mi powie


Tez uwielbiam święta Bożego Narodzenia i najchętniej to już teraz bym wyciągnęła lampki , wszystkie ozdoby jakie mam i kupiła choinkę ale muszę się wstrzymać jeszcze ze 3 tygodnie, bo w tym roku rewolucja - w końcu przeprowadzamy się do nowego domu, wiec choinka już nie będzie 1m tylko 2 metrowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratuluję USG

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Ja dziś mam wizytę u swojej prowadzącej. Wczoraj odebrałam wyniki i wydaje mi się, że mam anemię już, w sumie mnie to nie dziwi jak miesiąc przed zajściem w ciążę miałam Ferrytynę na poziomie 13. Ale hemoglobiną jeszcze w normie to nie wiem czy to już anemia, czy jeszcze nie, zobaczymy co powie. Tak się dziś nie mogę wygrzebać, przyszlam się ubrać i co? Leżę. Ciekawe czy zrobi USG, ale pewnie jak dwa dni temu było to dziś damy maluchowi spokój.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

W ogóle teraz cerą mi się bardzo poprawiła, przestały mi wychodzić gule na żuchwie Mam wrażenie, że dobrze wyglądam w tej ciąży, jakoś tak odmłodnialam ale wczoraj mąż na mnie spojrzał i sie spytał czy znów źle się czuję więc chyba tylko mi się wydaje fakt, blada jestem jeszcze bardziej niż zwykle

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2021-11-17 o 08:01
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 09:26   #914
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzień dobry! Byłam sobie pobrać krew, po drodze słuchałam świątecznych piosenek ciekawe co tam wyjdzie, trochę słabo się czuję i podejrzewam anemię. A wieczorem do gina to podglądne maluszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 11:18   #915
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie potwierdziła anemię, zobaczyłyśmy jednak na USG akcję serduszka, pobrała cytologie i już na szczoteczce była krew także od razu uspokoiła żebym nie panikowała zaraz . Zadałam oczywiście stos dziwnych pytań teraz czekanie do 15 grudnia na następna wizytę. No i na wynik pappy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 11:23   #916
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Je też dzisiaj byłam na badaniach. Już mam wyniki i leukocyty niezmiennie podwyższone. Nie wiem z czego to wynika skoro nic mi nie dolega.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 11:34   #917
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Mi wyszła za niska hemoglobina i za wysoka glukoza ale może miałam za długą przerwę w jedzeniu. Nom nic zobaczymy co lekarz powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 11:36   #918
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Je też dzisiaj byłam na badaniach. Już mam wyniki i leukocyty niezmiennie podwyższone. Nie wiem z czego to wynika skoro nic mi nie dolega.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kiedyś miałam dość długo limfocyty podwyższone po jakiejś wcześniejszej infekcji. Wtedy lekarz mówił że tak może być nawet z rok.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 12:57   #919
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Mamy zdrowego chłopca 🤩 Ale ulga. Mąż widział małego na USG Więcej napiszę później, bo dziś cały dzień w biegu, za godzinę wizyta u lek. prowadzącej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 13:05   #920
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mamy zdrowego chłopca Ale ulga. Mąż widział małego na USG Więcej napiszę później, bo dziś cały dzień w biegu, za godzinę wizyta u lek. prowadzącej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hurra!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 13:07   #921
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mamy zdrowego chłopca Ale ulga. Mąż widział małego na USG Więcej napiszę później, bo dziś cały dzień w biegu, za godzinę wizyta u lek. prowadzącej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super!! Gratuluje!! Najważniejsze ze zdrowe

Chłopaki nadal rządzą na tym wątku, u nas wczoraj lekarz powiedział ze jest przekonany ze będzie chłopak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 13:27   #922
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Mój nie miał pewności ze napewno bedzie chłopak. We wtorek mam wizytę u swojego de moze on cos tam innego zobaczy. Jak nie to będę miała pewność dopiero na połówkowych.

Super, ze dobre wieści
Ja czekam jeszcze na wynik pappa, niby w piątek ma być


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 13:59   #923
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mój nie miał pewności ze napewno bedzie chłopak. We wtorek mam wizytę u swojego de moze on cos tam innego zobaczy. Jak nie to będę miała pewność dopiero na połówkowych.

Super, ze dobre wieści
Ja czekam jeszcze na wynik pappa, niby w piątek ma być


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja na poniedziałek, mam nadzieję, że nic nam nie namiesza ta pappa

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:27   #924
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mamy zdrowego chłopca 🤩 Ale ulga. Mąż widział małego na USG Więcej napiszę później, bo dziś cały dzień w biegu, za godzinę wizyta u lek. prowadzącej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super Kolejny chłopczyk w wątku!
Trzeba dopisywać płeć na pierwszej stronie to zobaczymy finalnie jaka płeć zdominowała wątek.

Ja dzisiaj też dzień w biegu, mała ma wychodne od przedszkola więc szukam jej innych ciekawych rozrywek póki mam siłę to chciałabym z nią spędzić jak najwięcej czasu aktywnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:35   #925
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mamy zdrowego chłopca 🤩 Ale ulga. Mąż widział małego na USG Więcej napiszę później, bo dziś cały dzień w biegu, za godzinę wizyta u lek. prowadzącej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje oj te chłopaki naprawdę królują u nas 🤭

Ja dzisiaj miałam w końcu od początku ciąży przypływ energii. Co prawda pospaliśmy z młodym do 8:30, bo nadal nie poszedł do przedszkola, ale jest aktywnie. Na śniadanie zrobiłam w końcu jego ulubione placuszki twarogowe, a odkąd jestem w ciąży nie dotykałam patelni, bo zaraz mi było niedobrze. Posprzątałam, potem zrobiłam obiad i wyszliśmy na spacer, spacerowaliśmy 2 godziny, teraz wróciliśmy i zabieram się za krokiety i barszczyk czerwony. No normalnie poczułam się jak przed ciążą 🤣🤣

Ooo i tak, koniecznie trzeba dopisać na pierwszej stronie płeć
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula_ros
Czas edycji: 2021-11-17 o 14:38
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:37   #926
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Gratulacje oj te chłopaki naprawdę królują u nas

Ja dzisiaj miałam w końcu od początku ciąży przypływ energii. Co prawda pospaliśmy z młodym do 8:30, bo nadal nie poszedł do przedszkola, ale jest aktywnie. Na śniadanie zrobiłam w końcu jego ulubione placuszki twarogowe, a odkąd jestem w ciąży nie dotykałam patelni, bo zaraz mi było niedobrze. Posprzątałam, potem zrobiłam obiad i wyszliśmy na spacer, spacerowaliśmy 2 godziny, teraz wróciliśmy i zabieram się za krokiety i barszczyk czerwony. No normalnie poczułam się jak przed ciążą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O kurczę ale narobiłaś smaka tym krokietem i barszczem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:39   #927
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
O kurczę ale narobiłaś smaka tym krokietem i barszczem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Śniły mi się dzisiaj te krokiety z barszczem i jak wstałam to stwierdziłam, że to jakiś znak 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:42   #928
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja jak bede miala siły zrobie jutro pieczone pierogi ze szpinakiem i fetą
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 15:28   #929
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny super, że wizyty udane
Mi też narobiłyście smaka z tym jedzonkiem, u mnie 2 dzień zupa z dyni i bigos hehe
Ostatnio mam straszny zjazd energii i pęka mi głowa, ale mam w planach w najbliższym czasie zebrać się za świąteczne zakupy. I ja również uwielbiam święta, juz dziś mogłabym ubrać choinkę 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 15:32   #930
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Ale się tu zrobił wątek kulinarny 🤤 skoro tyle chłopaków w drodze to powiedzcie czy rzeczywiście macie przewagę smaków na produkty słone/kwaśne ?

Bo u mnie się to sprawdza ,jakbym mogła pilabym ciągle wodę z ogórków kiszonych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.