Mamy z maja 2022 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-01, 20:59   #1291
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Hej , jest w końcu ta grupa na FB? Nic nie dostałam ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest grupa napisz do wioleta20 to ci podeśle nazwę, bo zakładała
Cytat:
Napisane przez moonglo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam, u mnie dzisiaj 14+2, prawdopodobnie chłopiec 8 grudnia kolejna wizyta, będzie wtedy 15+2, może lekarz potwierdzi płeć Zaczęliśmy też remont, więc głównie tym zaprzątam sobie głowę, ale mam nadzieję, że uda nam się to wszystko ogarnąć w miarę szybko Kupiliśmy też wózek, był na promocji, a że byliśmy zdecydowani na niego to zamówiliśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jaki wózek kupiliście?
No i gratulacje chłopca
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co chyba już świruje uwielbiam płatki śniadaniowe cini minis - one są z cynamonem. Wyczytałam w necie, że ciężarne nie powinny jest cynamonu bo to może doprowadzić nawet do poronienia 🤨 niewiem czy się schizowac czy skończyć je jeść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze teraz to i ja mam zagwozdkę, bo też lubię sobie podjeść cini minis ale myślę, że jak się tego nie je tonami to raczej nie zaszkodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 21:01   #1292
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez moonglo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam, u mnie dzisiaj 14+2, prawdopodobnie chłopiec 8 grudnia kolejna wizyta, będzie wtedy 15+2, może lekarz potwierdzi płeć Zaczęliśmy też remont, więc głównie tym zaprzątam sobie głowę, ale mam nadzieję, że uda nam się to wszystko ogarnąć w miarę szybko Kupiliśmy też wózek, był na promocji, a że byliśmy zdecydowani na niego to zamówiliśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje chłopczyka Pochwal się jaki wózek wybraliście?
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co chyba już świruje uwielbiam płatki śniadaniowe cini minis - one są z cynamonem. Wyczytałam w necie, że ciężarne nie powinny jest cynamonu bo to może doprowadzić nawet do poronienia 🤨 niewiem czy się schizowac czy skończyć je jeść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez przesady Owszem cynamon w dużych ilościach może być szkodliwy, ale ile jest go w tych płatkach. Ja nawet o nim zapomniałam i sama dodaję czasem do owsianki.

My dziś też oglądaliśmy wózki, ale jakoś żaden mi się nie spodobał, no dobra, fajne są te z amortyzacją do miasta, więc mnie nie ratuje Ech dopadła mnie pierwsza w ciąży choroba, dobrze, że chociaż pierwszy trymestr za nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 21:09   #1293
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Gratulacje chłopczyka Pochwal się jaki wózek wybraliście?Bez przesady Owszem cynamon w dużych ilościach może być szkodliwy, ale ile jest go w tych płatkach. Ja nawet o nim zapomniałam i sama dodaję czasem do owsianki.

My dziś też oglądaliśmy wózki, ale jakoś żaden mi się nie spodobał, no dobra, fajne są te z amortyzacją do miasta, więc mnie nie ratuje Ech dopadła mnie pierwsza w ciąży choroba, dobrze, że chociaż pierwszy trymestr za nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś poważnego czy zwykłe przeziębienie? Dużo zdrówka!


Właśnie czytałam forum mam z grudnia, ledwo się zaczął miesiąc a tam już się rozpakowuje jedna za drugą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 21:19   #1294
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny jak wy wybieracie te wózki? Dla mnie one wszystkie są bardzo podobne do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 22:17   #1295
moonglo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 25
Dot.: Mamy z maja 2022

My zdecydowaliśmy się na wózek Cybex Balios S Lux


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
moonglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 22:31   #1296
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

A kupujecie 3w1?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 23:09   #1297
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Coś poważnego czy zwykłe przeziębienie? Dużo zdrówka!


Właśnie czytałam forum mam z grudnia, ledwo się zaczął miesiąc a tam już się rozpakowuje jedna za drugą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie nie wiem, mam nadzieję, że zwykle przeziębienie, póki co stan podgorączkowy. Trochę się obawiam o małego, oby szybko przeszło. Dziękuję
Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy wybieracie te wózki? Dla mnie one wszystkie są bardzo podobne do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czytam sporo opinii na grupach na FB dotyczących wózków, dzięki temu robię eliminacje
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A kupujecie 3w1?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 2 w 1. Często foteliki w zestawie 3 w 1 (choć zależy jakiej firmy) nie mają odpowiedniego atestu, więc nie gwarantują bezpieczeństwa. My chyba weźmiemy fotelik Avionaut Pixel Pro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-02, 05:58   #1298
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Coś poważnego czy zwykłe przeziębienie? Dużo zdrówka!


Właśnie czytałam forum mam z grudnia, ledwo się zaczął miesiąc a tam już się rozpakowuje jedna za drugą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też podczytuje grudniówki i widziałam, że ładnie zaczęły. Z listopada w zasadzie też, bo chyba żadna nie urodziła jakoś wcześniej i skończyły w połowie listopada
Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy wybieracie te wózki? Dla mnie one wszystkie są bardzo podobne do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej właśnie to poczytać trochę o odczuciach innych. Czasami wózki wydają się być takie same albo sprzedawcy je wychwalają pod niebiosa, a później się okazuje, że kompletna lipa. Ja już dwa wózki przerobiłam, więc wiem co chcę i czego nie chcę jednocześnie
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Na razie nie wiem, mam nadzieję, że zwykle przeziębienie, póki co stan podgorączkowy. Trochę się obawiam o małego, oby szybko przeszło. Dziękuję Ja czytam sporo opinii na grupach na FB dotyczących wózków, dzięki temu robię eliminacje Ja 2 w 1. Często foteliki w zestawie 3 w 1 (choć zależy jakiej firmy) nie mają odpowiedniego atestu, więc nie gwarantują bezpieczeństwa. My chyba weźmiemy fotelik Avionaut Pixel Pro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to też zależy, bo widzę, że coraz częściej w zestawach 3w1 są porządne foteliki z atestami. Chociaż masz też rację, bo bardzo łatwo można się nadziać na te marketowe fotelikopodobne. Najlepiej to troszkę zagłębić się w temat, żeby mieć jakieś pojęcie i można śmiało kupować 3w1, bo czasami można trafić na fajne promocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula_ros
Czas edycji: 2021-12-02 o 06:07
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 08:28   #1299
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Mi całe szczęście troche rozeszło i dreszczy w nocy juz nie mam, ale został mi ból uszu i gardła jakas infekcja mi sie przytrafiła.
Co do wózka my braliśmy 2w1, fotelik mieliśmy osobno. Teraz całe szczęście wózek i fotelik juz sa


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 09:14   #1300
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Mi zależało żeby wózek nie był wielki a stelaż po złożeniu nie zajmował wiele miejsca.
Wiedziałam, że będę nim jeździć po asfalcie/chodniku więc nie zależało mi na kołach pompowany chce.
Trzeba się zastanowić na czym nam zależy.
Ja mam wózek Quinny Moodd po synku. Do roku się nadaje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 09:39   #1301
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

My będziemy mieli Bebetto Vulcano od znajomych odkupiony prawie nieużywany za grosze. Jak nie będzie się sprawdzał rozejrzyjmy się za czymś innym później, a ten zostanie u dziadków . Muszę mieć też wózek na wieś.

Myślę że jak ktoś mieszka wysoko to warto zwrócić uwagę na wagę.

Fotelik planowaliśmy kupić osobno, ja wiem tylko że chce bazę, resztę już mąż ma obmyślić

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2021-12-02 o 09:41
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-02, 09:46   #1302
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mi całe szczęście troche rozeszło i dreszczy w nocy juz nie mam, ale został mi ból uszu i gardła jakas infekcja mi sie przytrafiła.
Co do wózka my braliśmy 2w1, fotelik mieliśmy osobno. Teraz całe szczęście wózek i fotelik juz sa


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
To dobrze, że już trochę przeszło.

My po synu mamy Espiro, ale już gdzieś kiedyś wspominałam, że to jest wózek typu czołg. Teraz chciałabym Valco i dokupić wpinaną gondolę, ale zobaczymy czy się jakaś okazja trafi. Fotelik też mamy po synku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 09:48   #1303
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Nam się spodobał Anex m/type ale planujemy za jakiś czas pojechać do sklepu i pooglądać bo to jednak trzeba zobaczyć na żywo i poprowadzić zeby stwierdzić który pasuje ale jeszcze chyba do lutego sie wstrzymamy z jakimikolwiek zakupami
Dziewczyny a jaki detektor tętna polecacie o ile jeśli, będę wdzięczna za podpowiedzi, bo ciągle się waham

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 09:53   #1304
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Nam się spodobał Anex m/type ale planujemy za jakiś czas pojechać do sklepu i pooglądać bo to jednak trzeba zobaczyć na żywo i poprowadzić zeby stwierdzić który pasuje ale jeszcze chyba do lutego sie wstrzymamy z jakimikolwiek zakupami
Dziewczyny a jaki detektor tętna polecacie o ile jeśli, będę wdzięczna za podpowiedzi, bo ciągle się waham

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie tez jestem na kupnie detektora, w internetach wyczytałam ze dziewczyny polecają Jumpera
I chyba taki właśnie kupię, chyba ze ktoras ma sprawdzony inny i poleci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 09:56   #1305
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

My mamy czołg bebetto luca ale wózek kupowałam 2 miesiące przed porodem, bo nie mieliśmy gdzie go trzymać
Ja nie miałam detektora tętna i chyba teraz tez się nie zdecyduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 09:58   #1306
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Mi chciała dać koleżanka ten detektor ale chyba się nie zdecyduje na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 09:59   #1307
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też nie miałam detektora tętna i też raczej nie będę kupować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 10:35   #1308
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też nie mam i teraz nie będę kupować. Myślę że wystarczy mi jak będę czuć ruchy aby być spokojna. Dzisiaj mam znowu jakaś fazę czy wszystko w porządku a jeszcze 2 tygodnie do wizyty, chyba zwariuje przez ten czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 10:43   #1309
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Na razie nie wiem, mam nadzieję, że zwykle przeziębienie, póki co stan podgorączkowy. Trochę się obawiam o małego, oby szybko przeszło. Dziękuję Ja czytam sporo opinii na grupach na FB dotyczących wózków, dzięki temu robię eliminacje Ja 2 w 1. Często foteliki w zestawie 3 w 1 (choć zależy jakiej firmy) nie mają odpowiedniego atestu, więc nie gwarantują bezpieczeństwa. My chyba weźmiemy fotelik Avionaut Pixel Pro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie grupy polecasz?
Nie jestem na ani jednej 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-02, 11:00   #1310
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja czasami żałuję, że nie mam detektora, kto to widział żeby cztery tygodnie kobietę w ciąży trzymać bez wizyty ale też nie kupię, boję się że więcej będę miała z tego nerwów niż pożytku.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:01   #1311
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam i teraz nie będę kupować. Myślę że wystarczy mi jak będę czuć ruchy aby być spokojna. Dzisiaj mam znowu jakaś fazę czy wszystko w porządku a jeszcze 2 tygodnie do wizyty, chyba zwariuje przez ten czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie u mnie teraz wypadło między wizytami aż 5 tygodni, na początku chodziłam co 10 dni i teraz tak bardzo się obawiam, że coś nie tak...u mnie dopiero 15tydzien więc do ruchów jeszcze sporo czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:16   #1312
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Też podczytuje grudniówki i widziałam, że ładnie zaczęły. Z listopada w zasadzie też, bo chyba żadna nie urodziła jakoś wcześniej i skończyły w połowie listopada Najlepiej właśnie to poczytać trochę o odczuciach innych. Czasami wózki wydają się być takie same albo sprzedawcy je wychwalają pod niebiosa, a później się okazuje, że kompletna lipa. Ja już dwa wózki przerobiłam, więc wiem co chcę i czego nie chcę jednocześnie A to też zależy, bo widzę, że coraz częściej w zestawach 3w1 są porządne foteliki z atestami. Chociaż masz też rację, bo bardzo łatwo można się nadziać na te marketowe fotelikopodobne. Najlepiej to troszkę zagłębić się w temat, żeby mieć jakieś pojęcie i można śmiało kupować 3w1, bo czasami można trafić na fajne promocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację, faktycznie z tego co widzę, coraz częściej można kupić dobry fotelik w zestawie 3 w 1
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mi całe szczęście troche rozeszło i dreszczy w nocy juz nie mam, ale został mi ból uszu i gardła jakas infekcja mi sie przytrafiła.
Co do wózka my braliśmy 2w1, fotelik mieliśmy osobno. Teraz całe szczęście wózek i fotelik juz sa


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Dużo zdrówka! Ja dziś zasnęłam o 5 jak mąż wyszedł do pracy. W nocy przez gorączkę i ból wszystkiego, nie mogłam w ogóle zasnąć.
Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
To dobrze, że już trochę przeszło.

My po synu mamy Espiro, ale już gdzieś kiedyś wspominałam, że to jest wózek typu czołg. Teraz chciałabym Valco i dokupić wpinaną gondolę, ale zobaczymy czy się jakaś okazja trafi. Fotelik też mamy po synku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Esprio w sklepie nawet nie wydawał mi się takim czołgiem jak np. ABC Design Salsa Mi się bardzo podobają kompaktowe wózki typu Mutsy Nio czy Venicci, ale amortyzacja za słaba na wieś
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Nam się spodobał Anex m/type ale planujemy za jakiś czas pojechać do sklepu i pooglądać bo to jednak trzeba zobaczyć na żywo i poprowadzić zeby stwierdzić który pasuje ale jeszcze chyba do lutego sie wstrzymamy z jakimikolwiek zakupami
Dziewczyny a jaki detektor tętna polecacie o ile jeśli, będę wdzięczna za podpowiedzi, bo ciągle się waham

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wózek też myślę kupić pod koniec stycznia lub w lutym. Brat ma m type, zadowolony jest. Dla mnie to dość duży wózek, sama myślę o e type, bo trochę jest zgrabniejszy.
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
My mamy czołg bebetto luca ale wózek kupowałam 2 miesiące przed porodem, bo nie mieliśmy gdzie go trzymać
Ja nie miałam detektora tętna i chyba teraz tez się nie zdecyduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też nie kupuję. W pracy korzystam z Sonoline C. Raczej nie polecam do użytku domowego, często przynosi więcej minusów niż plusów. Nam położnym czasem ciężko znaleźć tętno przed 20 hbd, a widzę, że niektóre mamy na fb szukają nawet przed 15.
Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
A jakie grupy polecasz?
Nie jestem na ani jednej 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Wózkowe porady...", "Wózek? Ale jaki" itp
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie teraz wypadło między wizytami aż 5 tygodni, na początku chodziłam co 10 dni i teraz tak bardzo się obawiam, że coś nie tak...u mnie dopiero 15tydzien więc do ruchów jeszcze sporo czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też 15+ 2 Ja chodzę co 4 tyg, ale miałam też odstęp 5 tyg. Mi teraz strasznie czas leci od wizyty do wizyty. Jeszcze do tego te USG I trymestru, połówkowe i mam wrażenie, że ciągle jakaś wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:24   #1313
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też ruchów nie czuje i zaczęłam schizować czy tam na pewno wszystko w porządku. Wizyty mam co 4 tygodnie, ale teraz nie będę chciała USG, bo tydzień później mam połówkowe więc bez sensu płacić.
Wózek już mam, całe szczęście

Detektora tętna nie kupuje. Dwie położne się przy moim brzuchu kłóciły czy to dziecko czy moja tętnica wiec sama bym na pewno nie poznała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:36   #1314
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ja też ruchów nie czuje i zaczęłam schizować czy tam na pewno wszystko w porządku. Wizyty mam co 4 tygodnie, ale teraz nie będę chciała USG, bo tydzień później mam połówkowe więc bez sensu płacić.
Wózek już mam, całe szczęście

Detektora tętna nie kupuje. Dwie położne się przy moim brzuchu kłóciły czy to dziecko czy moja tętnica wiec sama bym na pewno nie poznała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoj wpis chyba jednak ułatwi mi podjęcie decyzji 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:39   #1315
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja teraz mam wizytę w odstępie aż 6 tygodni, mój lekarz prowadzący mówił że jeżeli będzie się coś działo to mam dzwonić. Mam 3 stycznia połówkę i 4 wizytę u swojego lekarza. Też się trochę martwię, myślę czy wszystko dobrze, codziennie nasluchuje ruchy małej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:48   #1316
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Masz rację, faktycznie z tego co widzę, coraz częściej można kupić dobry fotelik w zestawie 3 w 1 Dużo zdrówka! Ja dziś zasnęłam o 5 jak mąż wyszedł do pracy. W nocy przez gorączkę i ból wszystkiego, nie mogłam w ogóle zasnąć. Esprio w sklepie nawet nie wydawał mi się takim czołgiem jak np. ABC Design Salsa Mi się bardzo podobają kompaktowe wózki typu Mutsy Nio czy Venicci, ale amortyzacja za słaba na wieś Ja wózek też myślę kupić pod koniec stycznia lub w lutym. Brat ma m type, zadowolony jest. Dla mnie to dość duży wózek, sama myślę o e type, bo trochę jest zgrabniejszy.Ja też nie kupuję. W pracy korzystam z Sonoline C. Raczej nie polecam do użytku domowego, często przynosi więcej minusów niż plusów. Nam położnym czasem ciężko znaleźć tętno przed 20 hbd, a widzę, że niektóre mamy na fb szukają nawet przed 15. "Wózkowe porady...", "Wózek? Ale jaki" itp U mnie też 15+ 2 Ja chodzę co 4 tyg, ale miałam też odstęp 5 tyg. Mi teraz strasznie czas leci od wizyty do wizyty. Jeszcze do tego te USG I trymestru, połówkowe i mam wrażenie, że ciągle jakaś wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo tak, ABC to rzeczywiście też niezły czołg teraz Espiro ma inny model, Only bodajże(?) i widziałam, że jest trochę zgrabniejszy od mojego Next, no i lżjeszy przede wszystkim. Wózek to naprawdę ciężka sprawa 🤫 Mutsy też mi się bardzo podoba, ale tak jak mówisz to bardziej na miastowe drogi niestety.

Ja wizyty mam co 4 tygodnie. Teraz będę miała za 3, bo lekarz chce mnie zobaczyć jeszcze przed końcem roku. Ja już czuję małego, więc jestem trochę spokojniejsza, ale jak nie czułam ruchów to miałam tak jak Wy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula_ros
Czas edycji: 2021-12-02 o 11:51
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:56   #1317
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Tak rzucacie tymi nazwami, a ja pojęcia nie mam o czym mówicie pewnie styczeń/luty do sklepu pojedziemy i się będziemy rozglądać. A ostatnio byłam w smyku i był jeden fajny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 13:06   #1318
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Ooo tak, ABC to rzeczywiście też niezły czołg teraz Espiro ma inny model, Only bodajże(?) i widziałam, że jest trochę zgrabniejszy od mojego Next, no i lżjeszy przede wszystkim. Wózek to naprawdę ciężka sprawa 🤫 Mutsy też mi się bardzo podoba, ale tak jak mówisz to bardziej na miastowe drogi niestety.

Ja wizyty mam co 4 tygodnie. Teraz będę miała za 3, bo lekarz chce mnie zobaczyć jeszcze przed końcem roku. Ja już czuję małego, więc jestem trochę spokojniejsza, ale jak nie czułam ruchów to miałam tak jak Wy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czołg, ale na grupach bardzo polecany No właśnie, strasznie ciężki wybór Ja bym jeszcze chciała obejrzeć Roan Bloom, albo Bebetto Pascal Premium Class, może gdzieś się uda.
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tak rzucacie tymi nazwami, a ja pojęcia nie mam o czym mówicie pewnie styczeń/luty do sklepu pojedziemy i się będziemy rozglądać. A ostatnio byłam w smyku i był jeden fajny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie wczoraj pani namawiała, żeby powoli już wybrać, bo na dane kolory wózka czasem trzeba poczekać. Tylko co tu wybierać kolor, jak się nie wie jaki model W ogóle mam wrażenie, że w ciąży ciężko z podejściem decyzji. Dobrze, że chociaż motyw i styl pokoiku udało mi się nakreślić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 13:20   #1319
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Masz rację, faktycznie z tego co widzę, coraz częściej można kupić dobry fotelik w zestawie 3 w 1 Dużo zdrówka! Ja dziś zasnęłam o 5 jak mąż wyszedł do pracy. W nocy przez gorączkę i ból wszystkiego, nie mogłam w ogóle zasnąć. Esprio w sklepie nawet nie wydawał mi się takim czołgiem jak np. ABC Design Salsa Mi się bardzo podobają kompaktowe wózki typu Mutsy Nio czy Venicci, ale amortyzacja za słaba na wieś Ja wózek też myślę kupić pod koniec stycznia lub w lutym. Brat ma m type, zadowolony jest. Dla mnie to dość duży wózek, sama myślę o e type, bo trochę jest zgrabniejszy.Ja też nie kupuję. W pracy korzystam z Sonoline C. Raczej nie polecam do użytku domowego, często przynosi więcej minusów niż plusów. Nam położnym czasem ciężko znaleźć tętno przed 20 hbd, a widzę, że niektóre mamy na fb szukają nawet przed 15. "Wózkowe porady...", "Wózek? Ale jaki" itp U mnie też 15+ 2 Ja chodzę co 4 tyg, ale miałam też odstęp 5 tyg. Mi teraz strasznie czas leci od wizyty do wizyty. Jeszcze do tego te USG I trymestru, połówkowe i mam wrażenie, że ciągle jakaś wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki ️ już się zgłosiłam do dodania
Totalnie jestem nie w temacie wózków. Wiem jedynie że siostra męża ma tragiczny bo nie dało się nim skręcać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 14:52   #1320
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tak rzucacie tymi nazwami, a ja pojęcia nie mam o czym mówicie pewnie styczeń/luty do sklepu pojedziemy i się będziemy rozglądać. A ostatnio byłam w smyku i był jeden fajny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak samo, też z ciekawości dolaczylam do podanej grupy ale teraz to już wgl 🤣 jednak jestem za tym, żeby jechać do sklepu i pooglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.