Mamy z maja 2022 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-03, 07:23   #1321
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Jak tam dziewczyny? U mnie jeszcze dosypało śniegu niestety heh Ja w nocy walczyłam z gorączką, idę dziś do lekarza i chyba bez antybiotyku się nie obejdzie, a cukry szaleją... Mam nadzieję tylko, że mały w dobrej formie mimo wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 07:27   #1322
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

U nas też biało 🤩 my wczoraj byliśmy na obiedzie w restauracji, do której dostaliśmy voucher od znajomych w prezencie ślubnym ( nie mogli być ), jedzenie było pyszne, fajnie spędziliśmy wieczór, zjadłam naleśniki z nutellą i bitą śmietaną i mała skakała jak szalona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 07:27   #1323
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny? U mnie jeszcze dosypało śniegu niestety heh Ja w nocy walczyłam z gorączką, idę dziś do lekarza i chyba bez antybiotyku się nie obejdzie, a cukry szaleją... Mam nadzieję tylko, że mały w dobrej formie mimo wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo zdrówka

U mnie słońce świeci... Śniegu brak. Jak dla mnie może być tylko na święta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 07:35   #1324
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
U nas też biało 🤩 my wczoraj byliśmy na obiedzie w restauracji, do której dostaliśmy voucher od znajomych w prezencie ślubnym ( nie mogli być ), jedzenie było pyszne, fajnie spędziliśmy wieczór, zjadłam naleśniki z nutellą i bitą śmietaną i mała skakała jak szalona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super! Ja już postanowiłam nie jeść nic słodkiego przed USG, zazwyczaj jakiegoś banana jadłam, a dziecko szalało. Ostatnio lody naturalne zjadłam, bez wafelka i nie można było USG spokojnie zrobić, tak się wiercił
Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka

U mnie słońce świeci... Śniegu brak. Jak dla mnie może być tylko na święta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie też na święta wystarczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 07:59   #1325
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

U nas zero śniegu :/ ale tez będę musiała isc do lekarza jak mi nie przejdzie ten ból uszu, szyjki i gardła. Chociaż odpukać dzisiaj jest juz troche lepiej.
Jutro juz wracam z młodym do domu, wiec dziadkowie maja jeszcze dzisiaj cały dzień zeby sie z młodym pobawić. Ale na święta tez przyjeżdżamy wiec za długiego odstępu nie bedzie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 08:19   #1326
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny? U mnie jeszcze dosypało śniegu niestety heh Ja w nocy walczyłam z gorączką, idę dziś do lekarza i chyba bez antybiotyku się nie obejdzie, a cukry szaleją... Mam nadzieję tylko, że mały w dobrej formie mimo wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojoj zdrówka!
U mnie śniegu nie ma. Ogólnie zbytnio zimy i zimna nie lubię, ale jak w tym roku będę siedzieć w domu to może być ewentualnie 🤪 przynajmniej mąż z synem poszaleją na sankach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 08:24   #1327
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny? U mnie jeszcze dosypało śniegu niestety heh Ja w nocy walczyłam z gorączką, idę dziś do lekarza i chyba bez antybiotyku się nie obejdzie, a cukry szaleją... Mam nadzieję tylko, że mały w dobrej formie mimo wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zdrowka gwiazdko, lez w łóżku w ciepełku i kuruj się!

U nas bardzo kiepsko, pochorowal nam się pies (wiem jak to brzmi, natomiast u nas pies jest niemal jak dziecko), wczoraj już było bardzo zle, bo przestała chodzić, piszczy z bólu, od poniedziałku odwiedziliśmy 4 weterynarzy, ciagle tylko leki przeciwbólowe dostaje bez skutku, dziś mamy wizytę u neurologa, od wczoraj mam taki stres ze wszystko mnie boli, mam nadzieje ze dzisiaj się coś wyjaśni :-( mieliśmy się przeprowadzić do jutra ale nawet nie mam siły z tego wszystkiego pakować tych rzeczy :-(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-03, 08:34   #1328
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Zdrowka gwiazdko, lez w łóżku w ciepełku i kuruj się!

U nas bardzo kiepsko, pochorowal nam się pies (wiem jak to brzmi, natomiast u nas pies jest niemal jak dziecko), wczoraj już było bardzo zle, bo przestała chodzić, piszczy z bólu, od poniedziałku odwiedziliśmy 4 weterynarzy, ciagle tylko leki przeciwbólowe dostaje bez skutku, dziś mamy wizytę u neurologa, od wczoraj mam taki stres ze wszystko mnie boli, mam nadzieje ze dzisiaj się coś wyjaśni :-( mieliśmy się przeprowadzić do jutra ale nawet nie mam siły z tego wszystkiego pakować tych rzeczy :-(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Znam ten ból, tez mamy psiaka suczkę ze schroniska od 7 lat. Z kasy która miałam na klinikę musiałam wydać prawie 4 tysiące na początku lipca na operacje psa. Zerwała ścięgno, nie chciała w ogole chodzić, jeść, nic tylko leżała a mi serce pękało. Całe szczęście teraz jest juz ok, ale nie umiałbym bezczynnie siedzieć i patrzeć jak cierpi.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 08:39   #1329
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Zdrowka gwiazdko, lez w łóżku w ciepełku i kuruj się!

U nas bardzo kiepsko, pochorowal nam się pies (wiem jak to brzmi, natomiast u nas pies jest niemal jak dziecko), wczoraj już było bardzo zle, bo przestała chodzić, piszczy z bólu, od poniedziałku odwiedziliśmy 4 weterynarzy, ciagle tylko leki przeciwbólowe dostaje bez skutku, dziś mamy wizytę u neurologa, od wczoraj mam taki stres ze wszystko mnie boli, mam nadzieje ze dzisiaj się coś wyjaśni :-( mieliśmy się przeprowadzić do jutra ale nawet nie mam siły z tego wszystkiego pakować tych rzeczy :-(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to doskonale rozumiem. U nas pies też był członkiem rodziny. Po jego uśpieniu mimo 10 lat ja dalej nie jestem w stanie się zdecydować na kupno nowego zwierzaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 09:27   #1330
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Hejka
U nas za to biało, biało i jeszcze raz biało. Drogi śliskie, ale musiałam małego zawiezc do przedszkola bo mają dzisiaj imprezę mikołajkowa i napewno będzie super.
Byłam na zakupach, wkurzył mnie facet, bo zbił musztarde przy kasie i to olał. Puściłam mu oczywiście wiązankę ale nic oczywiście nie odpowiedział. Burak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 09:54   #1331
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też bardzo przywiązywałam się do wszystkich zwierzaków które miałam. Przez całe życie miałam 3 psiaki i o każdym myślę z łezką w oku. Jak coś im było to cierpiałam razem z nimi, więc też całkowicie to rozumiem


U nas też biało, śnieg cały czas sypie. Do pracy wyszłam o 6 i zaliczyłam dwie gleby, bo na osiedlu lodowisko na szczęście niegroźne to wszystko było, ale nie zdziwię się jeśli będzie większy ruch na sorze ze złamaniami

Kat_wisz, zazdroszcze, że już czujesz tak wyraźnie ruchy malutkiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-03, 10:08   #1332
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej dziewczyny! Mam na imię Monika i mam 33 lata. Dopiero się witam, postaram się przeczytać cały wątek od początku, ale nie wiem kiedy mi się uda 🙈 Termin porodu mam na 20.05 😄 dołączam późno, bo u mnie na początku ciąży zawsze dużo stresu i niepewności. Pierwsze 8 ciąż zakończyło się poronieniem do 10 tc. Teraz mam 16 miesięczną córeczkę i spodziewam się synka 😀 nadal pracuję, choć chętnie zostałabym już w domu, bo przez choroby córki (chodzi do żłobka) często jestem na opiece i w sumie niepotrzebny stres z tym związany tylko. Jednak mój gin wyznaje zasadę, że ciąża to nie choroba i puki wszystko jest ok to nie będzie zmyślał mi chorób. Kolejną wizytę mam 30.12 i zobaczę co wtedy powie. Z jednej strony go rozumiem, z drugiej patrząc samolubnie chciałabym odpocząć w domu i spokojnie leczyć córkę z tych żłobkowych infekcji. Mieszkam na granicy Kaszub i dziś od samego rana u nas tez sypie śniegiem 😀 nie wiem co więcej mogłabym o sobie napisać, pytajcie jeśli chcecie coś wiedzieć 😉 Zdrówka dla Was wszystkich i naszych Maluchów w brzuszkach ☺️
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 10:45   #1333
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Ooo Hej witamy witamy

Ja też z Kaszub
Kurczę aż tyle razy poronilas? Ja to bym chyba już dawno się poddała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 11:52   #1334
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Witaj Monika
Wspołczuję Ci tych przeżyć, ale teraz już będzie pięknie
Mamy podobny termin porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 13:00   #1335
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzięki dziewczyny ☺️ Wioleta, tez kiedyś myślałam, że bym się poddała, ale to tak nie działa, człowiek probuje do skutku 😉 Kolorowa, już jest pięknie, mam córeczkę, wiec teraz będzie tylko lepiej 😁
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 14:18   #1336
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
U nas zero śniegu :/ ale tez będę musiała isc do lekarza jak mi nie przejdzie ten ból uszu, szyjki i gardła. Chociaż odpukać dzisiaj jest juz troche lepiej.
Jutro juz wracam z młodym do domu, wiec dziadkowie maja jeszcze dzisiaj cały dzień zeby sie z młodym pobawić. Ale na święta tez przyjeżdżamy wiec za długiego odstępu nie bedzie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Dobrze, że choć trochę Ci lepiej, ale jak coś, to wybierz się do lekarza. W ciąży infekcję lepiej leczyć.
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ojoj zdrówka!
U mnie śniegu nie ma. Ogólnie zbytnio zimy i zimna nie lubię, ale jak w tym roku będę siedzieć w domu to może być ewentualnie 🤪 przynajmniej mąż z synem poszaleją na sankach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Hah ja też tak się pocieszam, w końcu nie muszę się obawiać rano jak dojadę do pracy
Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Zdrowka gwiazdko, lez w łóżku w ciepełku i kuruj się!

U nas bardzo kiepsko, pochorowal nam się pies (wiem jak to brzmi, natomiast u nas pies jest niemal jak dziecko), wczoraj już było bardzo zle, bo przestała chodzić, piszczy z bólu, od poniedziałku odwiedziliśmy 4 weterynarzy, ciagle tylko leki przeciwbólowe dostaje bez skutku, dziś mamy wizytę u neurologa, od wczoraj mam taki stres ze wszystko mnie boli, mam nadzieje ze dzisiaj się coś wyjaśni :-( mieliśmy się przeprowadzić do jutra ale nawet nie mam siły z tego wszystkiego pakować tych rzeczy :-(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję Wcale się nie dziwię, że się denerwujesz. Mam nadzieję, że znajdziecie przyczynę jego dolegliwości i wyzdrowieje. Ja mam 10- latka w domu, też już trochę z nim przeszliśmy i zawsze jest stres przy nowych dolegliwościach.
Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo przywiązywałam się do wszystkich zwierzaków które miałam. Przez całe życie miałam 3 psiaki i o każdym myślę z łezką w oku. Jak coś im było to cierpiałam razem z nimi, więc też całkowicie to rozumiem


U nas też biało, śnieg cały czas sypie. Do pracy wyszłam o 6 i zaliczyłam dwie gleby, bo na osiedlu lodowisko na szczęście niegroźne to wszystko było, ale nie zdziwię się jeśli będzie większy ruch na sorze ze złamaniami

Kat_wisz, zazdroszcze, że już czujesz tak wyraźnie ruchy malutkiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, uważaj na siebie
Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam na imię Monika i mam 33 lata. Dopiero się witam, postaram się przeczytać cały wątek od początku, ale nie wiem kiedy mi się uda Termin porodu mam na 20.05 dołączam późno, bo u mnie na początku ciąży zawsze dużo stresu i niepewności. Pierwsze 8 ciąż zakończyło się poronieniem do 10 tc. Teraz mam 16 miesięczną córeczkę i spodziewam się synka nadal pracuję, choć chętnie zostałabym już w domu, bo przez choroby córki (chodzi do żłobka) często jestem na opiece i w sumie niepotrzebny stres z tym związany tylko. Jednak mój gin wyznaje zasadę, że ciąża to nie choroba i puki wszystko jest ok to nie będzie zmyślał mi chorób. Kolejną wizytę mam 30.12 i zobaczę co wtedy powie. Z jednej strony go rozumiem, z drugiej patrząc samolubnie chciałabym odpocząć w domu i spokojnie leczyć córkę z tych żłobkowych infekcji. Mieszkam na granicy Kaszub i dziś od samego rana u nas tez sypie śniegiem nie wiem co więcej mogłabym o sobie napisać, pytajcie jeśli chcecie coś wiedzieć Zdrówka dla Was wszystkich i naszych Maluchów w brzuszkach
Witaj Współczuję tych wcześniejszych poronień i trzymam mocne kciuki, żeby już było dobrze. Imię dla synka już wybrane? A nie myślałaś nad zmianą lekarza skoro robi problemy z L4? Jeśli chodzisz na wizyty prywatne, to tym bardziej nie powinien robić problemów oraz ze względu na przeszłość położniczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 15:12   #1337
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Gwiazdka nad zmianą lekarza nie myślę, bo długo szukałam kogoś tak kompetentnego i znającego się na rzeczy. To dzięki niemu moja córka jest z nami i mocno wierzę, że niedługo będzie też syn. Prawda jest taka, że nie ma czegoś takiego jak L4 ciążowe. Coś na tym L4 trzeba wpisać, jakąś chorobę której nie mam więc faktycznie byłoby to lekko naciągane. Co do przeszłości, to wg lekarza każda ciąża jest inna i same wcześniejsze poronienia nie są powodem, żeby kolejną ciążę uważać za zagrożoną. Jeśli będę się stosować do wytycznych i brać leki to powinno być ok. Jeśli jedyną niedogodnością ma być chodzenie do pracy, to jakoś to przeboleję Imię wybrane, będzie Remigiusz córka jest Luiza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 16:01   #1338
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Wracam z prenatalnych, wszystko w porządku dopiero 28.12 mam tele konsultacje z genetykiem. I lekarz powiedział że na 100% chłopak. Można już tak ocenić w tym tygodniu? bo nie powiem, liczyłam na dziewczynkę ale najważniejsze że zdrowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 17:27   #1339
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Gwiazdka nad zmianą lekarza nie myślę, bo długo szukałam kogoś tak kompetentnego i znającego się na rzeczy. To dzięki niemu moja córka jest z nami i mocno wierzę, że niedługo będzie też syn. Prawda jest taka, że nie ma czegoś takiego jak L4 ciążowe. Coś na tym L4 trzeba wpisać, jakąś chorobę której nie mam więc faktycznie byłoby to lekko naciągane. Co do przeszłości, to wg lekarza każda ciąża jest inna i same wcześniejsze poronienia nie są powodem, żeby kolejną ciążę uważać za zagrożoną. Jeśli będę się stosować do wytycznych i brać leki to powinno być ok. Jeśli jedyną niedogodnością ma być chodzenie do pracy, to jakoś to przeboleję Imię wybrane, będzie Remigiusz córka jest Luiza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rozumiem, no jak uważasz Ale wiem, że sporo lekarzy kobietom z taką przeszłością położniczą daje L4.
O, bardzo ładne imiona, nie takie pospolite
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Wracam z prenatalnych, wszystko w porządku dopiero 28.12 mam tele konsultacje z genetykiem. I lekarz powiedział że na 100% chłopak. Można już tak ocenić w tym tygodniu? bo nie powiem, liczyłam na dziewczynkę ale najważniejsze że zdrowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje zdrowego synka Przyzwyczaisz się do tej myśli, a potem nie będziesz mogła sobie wyobrazić, że miałby być dziewczynką Piszę z własnego obecnego doświadczenia

Ech a ja mam anginę ropną i antybiotyk. Oby mały był w dobrej formie, po tym stresie z wysokim ryzykiem ZD, jeszcze to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-03, 19:30   #1340
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej, ja też wpadłam się przywitać Jestem mamą lipcowego chłopca z 2020 roku. Znamy się właśnie z Sasetka (Moniką) z tego wątku i grupy fb.
Mój termin porodu to 27 maj, nie wiem jeszcze czy chłopiec czy dziewczynka
Trochę się niepokoje po badaniach prenatalnych, bo wyszło wysokie tętno u dziecka (powyżej 170) i będę musiała zrobić echo serca jakoś po 20 tygodniu. U mojego ginekologa w gabinecie tętno było już trochę niższe, ale też dość wysokie. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Wyszła mi też na USG pępowina dwunaczyniowa.
Z synkiem, Filipem nie miałam takich zmartwień, a tu nie mogę się doczekać do USG połówkowego, żeby się trochę uspokoić.

Miałam nie dołączać już do żadnego wątku, ale tak myślę że przyda mi się wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 19:42   #1341
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Witamy witamy
Dlaczego nie chciałaś dołączać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 19:49   #1342
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Pomyślałam, że nie tak dawno przez to wszystko przechodziłam więc już coś wiem a nasza grupa lipcowa nadal jest aktywna. Dołączyłam, bo jednak fajnie być na podobnym etapie ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 20:08   #1343
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Hej, ja też wpadłam się przywitać Jestem mamą lipcowego chłopca z 2020 roku. Znamy się właśnie z Sasetka (Moniką) z tego wątku i grupy fb.
Mój termin porodu to 27 maj, nie wiem jeszcze czy chłopiec czy dziewczynka
Trochę się niepokoje po badaniach prenatalnych, bo wyszło wysokie tętno u dziecka (powyżej 170) i będę musiała zrobić echo serca jakoś po 20 tygodniu. U mojego ginekologa w gabinecie tętno było już trochę niższe, ale też dość wysokie. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Wyszła mi też na USG pępowina dwunaczyniowa.
Z synkiem, Filipem nie miałam takich zmartwień, a tu nie mogę się doczekać do USG połówkowego, żeby się trochę uspokoić.

Miałam nie dołączać już do żadnego wątku, ale tak myślę że przyda mi się wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj

Moja córka dziś miala pozytywny wynik testu na covid,klasa się ucieszy bo znowu będą mieć zdalne zajęcia 🤪 kwarantanna dla niej do 12.12 ,swoją drogą zastanawiam się gdzie tu logika mieszkamy razem ale ja z racji bycia zaszczepioną kwarantanny nie mam ,mogę to wszystko roznosić z domu do pracy i na najbliższych. Najważniejsze żebym tego nie złapała teraz w ciąży, mam nadzieję że sprawdzi się powiedzenie złego diabli nie biorą

U mnie zero śniegu i tylko last christmas które leci z radia, robi świąteczny nastrój.Jeszcze nie wyciągałam choinki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 20:58   #1344
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Pomyślałam, że nie tak dawno przez to wszystko przechodziłam więc już coś wiem a nasza grupa lipcowa nadal jest aktywna. Dołączyłam, bo jednak fajnie być na podobnym etapie ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem na grupie majowe mamy 2018 i teraz w tej. Fajnie z kimś podobne badania i objawy omawiać Zawsze to więcej opinii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 05:55   #1345
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Witaj

Moja córka dziś miala pozytywny wynik testu na covid,klasa się ucieszy bo znowu będą mieć zdalne zajęcia 🤪 kwarantanna dla niej do 12.12 ,swoją drogą zastanawiam się gdzie tu logika mieszkamy razem ale ja z racji bycia zaszczepioną kwarantanny nie mam ,mogę to wszystko roznosić z domu do pracy i na najbliższych. Najważniejsze żebym tego nie złapała teraz w ciąży, mam nadzieję że sprawdzi się powiedzenie złego diabli nie biorą

U mnie zero śniegu i tylko last christmas które leci z radia, robi świąteczny nastrój.Jeszcze nie wyciągałam choinki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moi zaszczepieni rodzice oraz babcia ostatnio też byli pozytywni. Pocieszę Cię, że przeszli bardzo łagodnie. A tata gdyby nie test to nawet by nie wiedział, ze jest chory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 09:02   #1346
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Mój brat z narzeczoną również niedawno przeszli covida. Byli zaszczepieni i przeszli łagodnie. Najgorsza jest ta kwarantanna i niemoc wychodzenia z domu. W domu z podwórkiem to jeszcze nie taki problem, ale w bloku można zwariować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 11:08   #1347
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Witam się ze wszystkimi nowymi dziewczynami
Ja się nie odzywam, bo dopadła mnie jakaś jelitówka czy coś. Dwa dni miałam wyjęte z życia, dzisiaj jest trochę lepiej, ale nadal czuję się bardzo słabo. Tyle, że chociaż wymioty w końcu przeszły...
Syn też się pochorował, znowu zapalenie uszu. Jeszcze wczoraj wieczorem napędził nam niezłego stracha, bo nagle z niczego spuchły mu usta, miał je na pół twarzy, zasłaniały mu dosłownie nos. Już mieliśmy jechać do szpitala, ale teściowa z moją mamą przyjechały, pracują w szpitalu, więc uspokoiły sytuację. Najlepsze jest to że najprawdopodobniej zareagował tak na ogórka kiszonego, które zawsze zjada kilogramami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 12:16   #1348
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Witam się ze wszystkimi nowymi dziewczynami
Ja się nie odzywam, bo dopadła mnie jakaś jelitówka czy coś. Dwa dni miałam wyjęte z życia, dzisiaj jest trochę lepiej, ale nadal czuję się bardzo słabo. Tyle, że chociaż wymioty w końcu przeszły...
Syn też się pochorował, znowu zapalenie uszu. Jeszcze wczoraj wieczorem napędził nam niezłego stracha, bo nagle z niczego spuchły mu usta, miał je na pół twarzy, zasłaniały mu dosłownie nos. Już mieliśmy jechać do szpitala, ale teściowa z moją mamą przyjechały, pracują w szpitalu, więc uspokoiły sytuację. Najlepsze jest to że najprawdopodobniej zareagował tak na ogórka kiszonego, które zawsze zjada kilogramami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeju! I co poradziły na te usta? Ciekawe dlaczego akurat ogórek skoro je jadł wcześniej… współczuję jelitówki… ja miałam na początku ciąży jak córka ze żłobka przyniosła. Najpierw ona, później ja, moja mama, siostra ze szwagrem i brat, a na końcu mój mąż… położyło nas wszystkich coś okropnego to było

U nas dziś jak co sobotę jestem z Luizą i moją mamą na zakupach spożywczych. Śnieg u nas pada nadal, wiec wszędzie jest biało. Mama ma dziś imieniny więc będzie ciacho


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 12:23   #1349
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Moją siostrę kiedyś złapało uczulenie na truskawki, tak że wylądowała w szpitalu. A całe życie jadła mnie dwa razy dopadło uczulenie na.. mróz jak tylko się robiło zimno to dostawałam na całym ciele takie czerwone, gorące placki masakraa to była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 12:36   #1350
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

A my dzisiaj na wychodnym, sprzedajemy małego i idziemy na zaległe andrzejki do znajomych będzie seans bo odbieramy film z wesela nasz w końcu. 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.